Parallel-boulevard in Noordwijk verkeerswe Breedte volgens ontwerp 12 nieter I Iff Nu TIJDRIT OP TWEEDE DAG VAN TOUR DE BOSKOOP Tegen Italiaan 4 jaar geëist NIEUWE VOORZITTER SVLV (VOORSCHOTEN) 101: NIEUWE BRUG VOOR HET VERKEER VRIJGEGEVEN Twee maal l>rons BEURS VAN AMSTERDAM LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 20 JIT LI 1962 Reeds in het Wederopbouw- plan speelde het gemeentebe stuur van Noordwijk met de ge dachte om achter de Koningin Wilhelmina Boulevard een tweede, zogenaamde Parallel- Boulevard. te projecteren. Bij een bestudering van de Weder- opbouwkaart ziet men het begin vanaf de kop van de Hoofd straat tot en met de Jan Kroons- weg lopen. Het verdere beloop van de Parallelboulevard is slechts als suggestie aangege ven, zonder de bestemming _yan het gehele tracé te regelen. Dit nam echter niet weg, dat de gemeente, vooruitlopende op de de finitieve bestemmingscegeling. toch al in de loop der jaren tot aankopen is overgegaan van een aantal perce len, gelegen binnen de begrenzing van het toekomstige tracé. Om er slechts enkele te noemen: villa „Nijenstede" aan de Jan van Henegouwenweg, de villa van de heer Abrahams aan, de Quarles van Uf- fordstraat en de garage van het Pa- lace-hotel. Een tweetal zeer belang rijke aankopen zijn nagenoeg even eens afgerond, te weten de bedrijfs gebouwen van de firma L. Beuk en Zonen a^n de Jan Kroonsweg en die van de Gebr. VanDuin aan de Oude Werf. is! Vele voordelen De realisering van deze twee de boulevard, die een doorgaande verbinding gaat vormen tussen de Grent en de Quarles van Ufford- straat met aansluiting aan het toe komstige vuurtorenplein, wordt van groot belang geacht voor de verdere ontwikkeling van de badplaats. In de eerste plaats wordt hiermee bereikt, dat de Koningin Wilhelmi na Boulevard vrij gehouden kan worden van verkeer gedurende het badseizoen. Op het ogenblik vormt het verkeer op deze buitenboulevard een zeer storend element. Vervolgens ontstaat door de aanleg van de Pa rallelboulevard de mogelijkheid, dat de bestaande hotels en pensions door vernieuwing of uitbreiding van de bestaande gebouwen een grotere ac commodatie verkrijgen. Dan nog kan deze nieuwe boulevard, wanneer de bebouwing ter weerszijden tot stand is gekomen, een nieuw gezelligheids- element in de badplaats gaan bete kenen. dat vooral bij minder gun stige weersomstandigheden van be tekenis kan zijn. Vanwege de belangrijke verkeers functie. die de Parallelboulevard moet gaan vervullen, is de wegbreed- te op 12 meter aangehouden. Deze breedte is mede belangrijk voor het scheppen van parkeergelegenheid op de straat. Aan beide zijden van de boulevard is ruimte gereserveerd voor voetpaden, die ter hoogte van de Schoolstraat en de Noordzee straat aan de westelijke zijde een zodanige breedte verkrijgt, dat zelfs op het trottoir enkele dagwinkels zijn geprojecteerd. Omtrent het karakter van de be bouwing van de Parallelboule vard kan worden opgemerkt, dat voor de hotels en pensions de mogelijk heid wordt geschapen aan dc achter zijde Van hun hotels een uitbreiding te creëren in drie of vier bouwlagen, hetgeen voor de verdere ontwikkeling van de badplaats ruimere mogelijk heden biedt. Deze bebouwing moet Vanavond derde etappe Op het programma voor de tweede dag van de Tour de Boskoop stond een tijdrit vermeld. Met tussenpozen van 14 minuut gingen de deelne mers donderdagavond van start. Het parcours ging over Boskoop langs de Gouwe naar Alphen aan den Rjjn en via de Steekterweg en het Goudse Rijpad terug naar het punt van uitgang. Jan Harkes. die de eerste rit als derde, binnenkwam, won deze tijd rit. Het tempo lag zeer hoog. De ge middelde snelheid op de gewone fiet sen was tussen de 30 en 40 km. per uur. De uitslag was als volgt: 1. Jan Harkes 26.10; 2. Jaap van der Eijk 26.20; 3. Bas Slingerland 27.-; 4. Arie Ravensberg 27.135. Norbert Streng 27.44; 6. Wessel Post 27.44; 7. Gert de Knikker 27.51; 8. Jan Boegheim 28.20; 9 Kok van Ooijen 28.30; 10. Ewout Bulk 28.30; 11. Peter Hendrik- sen 28.47; 12. Adrie Boekraad 29.15; 13. Hans Niewets 29.30; 14. Ed. Voer man 30.00; 15. Nico van Bemmel 30.30; 16. SJaak Niewets 30.45; 17. Wood v. d. Dool 30.53; 18. NicoKleijn 30.58; 19. Huug v. d. Heuvel 32.45| en 20 Nico de Ridder 33.00 min. i Het algemeen individueel klasse ment luidt thans: l Jaap v. d. Eijk 71.27 min.; 2. Jan Harkes 71.50.4; 3. Bas Slingerland 73.00. 4. Arie Ra vensberg 73.54; 5. Norbert Streng 73 56,10 en 6. Gerrit de Knikker 74.00. Algemeen ploegenklassement1. Coco-Cola-ploeg 219.18, 14 pt.; 2. Pos- ploeg 223.09,10; 3. Gazelle 225.17.31 en 4. Bongers 226 06.25. Zogenaamde bergklassement: 1. Jaap v. d. Eijk 10 p.; 2. Peter Hen- driksen 4 p 3. Jan Harkes 3 p. en 4. Nobert Streng 1 p. Heden, vrijdagavond wordt de derde etappe verreden. Dit parcours loopt via de Zuidkade naar Waddinx- veeh - Moercapelle - Zevenhuizen, - Moercapelle - Bleiswijk - Benthuizen en via de Hoogeveenseweg naar de eindstreep aan de Zijde. Zaterdag middag wordt de laatste etappe ver reden. Dit laatste parcours loopt over Reeuwijk - Gouda - Waddinxveen naar het punt van uitgang (garage Voskuilen aan het einde van de Zijde. aaneengesloten zijn: dit in tegenstel ling tot de Koningin Wilhelmina Boulevard, die meer een open karak ter zal moeten behouden. Hotels en pensions Aan de landzijde van de Parallel boulevard. tussen de Jan Kroonsweg en de Schoolstraat, zijn eengezins huizen, eventueel pensions, met bouwlagen in eveneens gesloten be bouwing geprojecteerd. Een zelfde bebouwing geldt voor het daarop aansluitende gedeelte van de huidige Schafferstraat en de Jan van Hene- gouwenweg, in hoofdzaak die grond welke de Norhtgoruiters als oefenter rein in gebruik hebben, is aangewe zen als bedrijfsterrein. Deze,grond is aan de firma Beuk en aan Gebr. Deze huizen op de voorgrond zullen plaats moeten maken voor de brede parallel-boulevard, die achter het Palace Hotel rechts Van Duin als vervangende grond overgedragen. Dit terrein wordt aan de zijde van de boulevard begrensd 1 door een complex, bestaande uit kan toren en woningen in vier lagen. De grond gelegen tussen de Jan van He- negouwenweg en de Quarles van Uf- fordstraat is bestemd voor open be bouwing, waardoor de huidige situa tie wordt bestendigd. Tenslotte is het gedeelte van de Quarles van Uffordstraat, dat aan de zuidzijde aan het vuurtorenplein komt te liggen, bestemd voor hotels en pensions in gesloten bebouwing. langs zal lopen en bij het Vuur torenplein op de Quarles van Uffordstraat zal uitkomen. (Foto L.D./Holvast) Steekpartij ia Leidsestraat De officier van Justitie bjj de recht bank te Amsterdam, mr. G. R. Nubé, heeft vanmiddag een gevan genisstraf van vier jaar met aftrek geëist tegen een 24-jarige Ita liaanse metaalbewerker, verdacht van het toebrengen van een dode lijke messteek aan de 27-jarige Amsterdammer R. de Cocs-van Delwijnen in de avond van 20 op 21 april in de Leidsestraat in Am sterdam. tijdens een twist om een meisje tussen een groepje in ons land werkende Italianen en twee Amsterdammers. De officier achtte geen doodslag, maar wel het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel bewezen. Ter zitting verklaarde de uit Tu rijn afkomstige verdachte, dat hü op de bewuste avond inderdaad een stiletto had getrokken en daar mee het slachtoffer licht had ge raakt. Hij achtte het echter uitge sloten, dat de steek dodelijk was geweest. De verdachte zei dat een andere Italiaan, hem het mes enkele ogen blikken voordat de Cocs van Del wijnen neerstortte had afgenomen. Omdat zowel de kleding als het lichaam van het slachtoffer slechts één steek vertoonde nam de offi cier van Justitie, mede gezien de getuigenverklaringen, aan, dat de steek die verdachte toebracht de dood van de Amsterdammer heeft betekend. Na liet feestje Een 24-jarige monteur uit Alphen aan den Rijn was naar een feestje geweest en dronk er meer dan voor een autobestuurder goed was. Op weg naar huis werd hu aangehouden, omdat, hij een wielrijder omver reed, die er overigens nog goed afkwam. „Het had slechter af kunnen lo pen", merkte de officier bij de Haag se politierechter op, „maar het was zo toch al slecht genoeg", voegde hij eraan toe. Verdachte verklaarde dat hij nog niet „zo dronken'* was, maar dat de fietser verkeerd reed. „Kan wel zijn. maar nuchter was U in elk geval niet en dat is voor een autobestuurder een eerste ver eiste". constateerde de officier van Justitie. De eis luidde twee weken gevan genisstraf voorwaardelijk met. een proeftijd van 3 jaar en intrekken van het rijbewijs gedurende 6 maanden. „Dat kost dan m'n baan", betoog de verdachte De politierechter liet, gelden dat verdachte een blanco strafblad bezit en volstond daarom met een geld boete van f- 75 of 15 dagen hechtenis en voorwaardelijke gevangenisstraf van 2 weken. BEURSOYERZICHT ZEER STILLE BEURS ZOETERWOUDE RAADSAGENDA De raad van Zoeterwoude komt op woensdag 25 Juli te 8 uur in het gemeentehuis in vergadering bijeen. Op de agenda staan o.m. de volgende punten vermeld: Voorstel tot ver huur van een perceeltje grond achter het raadhuis; alsvoren tot aankoop van enkele perceeltjes grond en water i.v.m. de verbetering van de Uiter dijk; alsvoren tot het verlenen van een krediet voor de verbetering van de Uiterdijk: alsvoren tot het verle nen van enkele subsidies: alsvoren tot het afwijzend beschikken op een verzoek om subsidie; alsvoren tot vaststelling van een nieuwe legesver ordening autotoelagen burgemees ter; begrotingswijzigingen. Ere-lid weer in liet bestuur In de jaarvergadering van SVLV afdeling voetbal te Voorschoten werd de heer J. M. Janssen met 29 van de 13 stemmen gekozen tot voorzitter. Sedert de heer L. J. van Aken vorig jaar oktober bedankte als voorzitter, «erd deze functie waargenomen door de heer G, P. Niersman. De heer Niersman werd door het bestuur aan- tevolcn als secretaris, de aanwezige leden brachten echter grotendeels af P lun stem uit op het ere-lid Jansseii, die zich tevoren bereid had verklaard tederom zitting te willen nemen in iet bestuur. Het is een moeilijk jaar geweest oor SVLV, het eerste elftal wist zich het randje af te handhaven in de erdeklasse, het tweede elftal werd ampioen, maar verloor de promotie wedstrijd, het vijfde elftal werd op en puntje na kampioen. Bij de jeugd i lerden de A-adspiranten kampioen, lan het begin van het verenigings- lar had SVLV 120 senioren-leden en - 46 jeugdleden, aan het einde 121 enioren en 122 jeugdleden, het aan- al donateurs liep wederom terug tot 30. De competitie werd begonnen iet 6 senior-elftallen, waarvan het esde teruggetrokken werd halver wege de competitie en 8 jeugdelftal- n. De bouw van het clubhuis vor- ert gestadig, al is het tempo zeer aag door gebrek aan steun van de (den. In dit jaar werd een trainings- ||erlichting (f 2.235,-) aangebracht op et bij-terrein, waardoor steeds bui en geoefend kan worden. De recet- s behaalden ongekende hoogte f2400.-), waaraan de gevaarlijke &ne, waarin zich het eerste elftal be- ond, niet vreemd is. Er werden 0.362 toto-formulieren met in totaal 1.640 kolommen ingevuld, vorig jaar 0.286. Hoewel de penningmeester becij- erde, dat het einde van 't komende iar met een batig saldo afgesloten an worden, meent het bestuur een ining nodig te moeten hebben voor e inrichting van het clubhuis. De lgemeene klacht van wnd.-voorzit- er, secretaris en penningmeester was je geringe medewerking welke de le ien de vereniging geven, waardoor kt bestuur zonder steun van de le ien steeds moet voort werken. udel 1710- De jeugdcommissie maakte be zwaar tegen de aanstelling van de hoofdjeugdleider door het bestuur en leden. De jeugdleiders wensen in overleg met de geestelijk-adviseur hun hoofdleider te kiezen en deze moet dan de kwaliteitszetel in het bestuur innemen. Het bestuur wilde hierover wel eens praten, maar stelde voor de heer G. Klaassen, waarne mend-hoofdleider, in het bestuur op te nemen. De jeugdleiding had ech ter nog geen kandidaat voor hoofd leider. zodat zij zich terugtrokken en na een korte vergadering besloten de heer G. Klaassen te aanvaarden. Ver na middernacht werd de ver gadering gesloten. OEGSTGEEST Diploma-zwemmen Huize Duinzicht Leerlingen van het internaat Huize Duinzicht hebben deelgenomen aan het diplomazwemmen, dat in Poel meer werd gehouden. De geslaagden zijn: Diploma A: Nellie v. d. Geer, Lenie Beumer, Nellie v. d. Geer, Suze v. d Tol, Henriëtte Manze, Connie Bel- mer, Leni v. d. Geer, Ria Niessen. Edith Bruins, Marlen de Vries, Hen drietje Brands,/Wim Stenfert Kroese, Leni Huiskamp, Hester Walraven, Corry v. Rijn, Johannes Oremus. Ma ria Schipper, Irene Nollen. Nieske Star, Rienus Rijnbeek. Diploma B: Ivonne Verdoorn, Het ty Heerens. Annemarie v. Beek. Lida Kwant. Ineke Kwant, Corrie Sepe- steijn. Els v. Rijn. Ans Molenkamp. Greetje Heijl. Géke Breedijk, Petra Jongepier, Aukje Wielinga, Rosa Schrama. WASSENAAR Nieuwe presidente Vrouwen Contact In het Wassenaars Vrouwen Con tact, een orgaan waarin alle plaat selijke vrouwenverenigingen samen werken heeft mevrouw mr. A. van der Goes van Naters-Van der Plaats het voorzitterschap overgedragen aan mevrouw A. Meyer Wiersma- Westerkamp. Dwars door Noordwijk zal de Parallel-boulevard lopen. Deze belangrijke en brede verkeers ader is op het ontwerpplan slechts een grijze streep even wijdig aan de Kon. Wilhelmina- boulevard. (Foto L.D./Holvast) Vakantiebezigheden „Deyleroord" De buurtvereniging „Deyleroord" en omgeving organiseert gedurende drie weken, te beginnen op 23 juli a.s. vakantiebyeenkomsten voor kinderen uit de buurtschap. De kinderen van 6, 7 en 8 jaar zullen iedere dag (be halve zaterdag) prettig worden beziggehouden op het speelterrein achter de Deylerweg en bij slecht weer in het troephuis van de padvin- dersgroep van Heeckeren van Was- senaer, dat zich daar bevindt. De kinderen van 9 tot en met 11 jaar gaan naar park „De Paauw". Oversteekplaatsen voetgangers Burgemeester en wethouders heb ben drie nieuwe voetgangers oversteekplaatsen aangewezen. Een ervan bevindt zich op het kruispunt Van Zuylen van NyeveltstraatDey lerweg. Deze oversteekplaats is als door witte strepen aangeduid. Twee andere voetgangersoversteekplaatsen moeten nog van witte strepen wor den voorzien: in de Stadhoudersweg, ter hoogte van de ingangen naar weerszijden naar het St.- Adelbert- college, en in de Van Zuylen van Nijeveltstraat, ten noordwesten van de kruising met de Van Oldenbarne- veldtweg en de Stadhoudersweg. Wachtverbod in Clematislaan Voor het gedeelte van de Clema tislaan, gelegen tussen het Rozen- plein en de Violierenweg, hebben burgemeester en wetnouders een wachtverbod ingesteld. Het zal af wisselend gelden een week voor de evenzyde van de weg, de andere week voor de oneven zijde. Dr. J. Meyer en mr. D. M. Meer- tens. beiden alhier zijn resp. be noemd tot lid en plaatsvervangend lid van het Centraal College voor Bevolkingsonderzoek Mej. G. C. M. Lourier uit Wasse naar is geslaagd voor de akte mid delbaar onderwijs lichamelijke oefe ning. In Katwijk aan den Rijn Weer is er een schakel in de weg verbinding leidKatwijk gesmeeld. Gistermiddag was het zover, dat het verkeer over de nieuwe vaste brug over de Rijn te Katwijk aan den Rijn werd vrijgegeven. Terwijl nog aan de Broers onderscheiden Het zal niet veel voorkomen dat aan twee broers tegelijkertijd een ko ninklijke, onderscheiding wordt uit gereikt. Eert dergelijke gebeurtenis vond gistermiddag te Waddinxveen plaats. Burgemeester C. A. van der Hooft ging met een tweetal onderscheidin gen op stap om die in het bijzijn van de gemeentesecretaris uit te reiken aan de heren J. M. Mol en M. Mol. Beiden zijn veertig jaar in dienst bij het landbouwbedrijf van de heer A. Kroes aan de Bredeweg. Onafgebro ken hebben deze beide broers, van geboorte afkomstig uit Sint Philips- land, gewerkt bij dezelfde werkgever, zij hebben lief en leed van dit bedrijf samen meegedeeld. Samen zijn zij ook als gezinnen buren van elkaar en bewonen een bedrijfswoning aan de Bredeweg 2 en 3. De burgemeester wees er in zijn toespraak op. dat het wel bijzonder verheugend is, dat hier zulk een geest onder de beide heren Mol leeft. Het verheugde hem aan de beide jubilarissen de eremedaille verbon den aan de Orde van Oranje-Nassau in brons te kunnen uitreiken. afritten werd gewerkt, stroomden de eerste auto's over de prachtige weg. Men behoeft dus niet meer,over het smalle stuk weg tussen de nieuwe verkeersbrug over het Additionele kanaal en de Molentuinweg te rij den. Inderdaad een enorme verbete ring en juist voor de grote vakantie- drukte gereed! Medische diensten Leiderdorp Dokter M. P. Hen- nink, Mauritssingel 166, tel. 33686. Voorschoten Dokter J. E. James, Leidseweg 51, tel. 2520. Wijkverple ging: Gezondheidscentrum, tel. 2177. Varia Uitbreiding van nieuwe steden in Engeland De nieuwe Britse steden Stevenage en Harlow, die de pronkstukken zijn voor vele deskundigen op het ge bied van de architectuur en de stede- bouw van het vasteland van Europa, zullen wellicht worden uitgebreid. De ontwikkelingsdiensten van deze twee steden hebben opdracht gekregen een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheden de steden uit te brei den tot ver over di huidige bevol kingsdichtheid. Deze studie vormt een onderdeel van een onderzoek naar de wijze, waarop men in de vol gende twintig jaar de sterke groei van de bevolking uit Zuidoost-Enge- land kan opvangen .Stevenage be reidt zich thans voor op een bevol king van 80.000 zielen: de stad zou bij uitbreiding 150.000 inwoners gaan tellen. Oegstgeest Dokter Meissner, tel. 53865. Warmond Dokter Bots, Voorhout, tel. 02532-7393. Wijkverpleging: zuster Meijssen, Kerklaan 17a, Voorhout, tel. 02532-7796. Wassenaar Dokter J. A. Romer, Lange Kerkdam 56, tel. 2501. En dok ter J. H. Jaarsma. Wittenburgerweg 160. tel. 9676. Apotheken: de Wasse- naarse Apotheek, Schouwweg 32, tel 2402. Amsterdam, 20 juli. Nog meer dan op de vorige dagen van deze week werd deze vrijdag die meestal met het oog op het week einde gekenmerkt wordt door be perkte affaire bestempeld als een zeer stille beursdag. Dit was in do beurszaal dan ook duidelijk te mer ken, want de hoeken waren nauwe lijks terug te vinden" en algemeen werd geklaagd over de geringe mo- gelykheid om zaken te doen. Voor een belangrijk deel lag dit aan do Newyorkse beurs, waar een schuch tere poging tot herstel geen succes opleverde. Ook de Europese beurzen boden ge°n enkele stimulans voor het Damrak. Het nieuws uit het bedrijfs- le"en was bovendien zeer beperkt, zo dat ook in het verdere verloop er in de lusteloze stemming geen veran dering kwam .Ook de koersen waren ten opzichte van gisteren maar wei nig veranderd. Zelfs in de internationale concerns waren de fluctuaties uiterst spora disch. Zowel AKU als Philips, Unile ver en Kon. Olie behielden het voriga niveau hetgeen op zichzelf genomen, in deze uiterst stille markt, al een prestatie was. Daarentegen brokkel den Hoogovens verder af. Het verlies beperkte zich ditmaal tot een zestal punten. De scheepvaartmarkt was op zich zelf niet ongunstig gedisponeerd. Over de gehele linie was het koersni- veau aan de vaste kant, zulks on danks de allesbehalve optimistische uitlatingen van de directie van de Maatschappij Nederland in een giste ren gehouden buitengewone verga dering. De cultuur, ondsen lieten slechts koersen horen die vrijwel overeen kwamen met de vorige. Nederlandse Staatsfondsen lagen volkomen onge animeerd. WISSELKOERSEN Amsterdam, 20 juli Londen 10 084—10.094; New York 3.5943.59%; Montreal 3.324-3.334 Parys 73.294—73.344: Brussel 7.224 -7.224; Frankfort 90.16-90.21; Stock holm 69.77 4 —69.82 4; Zürich 83.244 —83.294: Milaan 57.874—57.92' Kopenhagen 52.02452.074Oslo 50.32—50.37: Wenen 13.924—13.93' 1 j Lissabon 12.57 V*—12.584. Vrijdag 20 juli ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad flOOO.— Vorige Slotkoers koers v. heden Ned. '58 44 100 y4 100% Ned. '59 4 4 1004 100AS Ned '60-1 44 1004 100A§ Ned '60 II 44 1004 100 A 5 Ned '59 4y4 97tf 97H§ Ned '60 44 97,V 97% Ned '61 4y4 97A 97% Ned '53 34 93 93 Ned Gb obi 34 784 Ned '47 3 4 88 A 88A Ned. *51 34 954 x 95 4 X Ned '53 I-n 34 924 924 Ned '56 34 914 914 Ned '48 34 844 844 Ned. bel cert. 3y4 854 Ned '50 I-II 34 844 844 Ned '54 I-II 34 874 87% Ned '55 I 3y4 874 874 Ned '55 II 3y4 90 .90 Ned *37 3 894 904 Ned G.b. obi. '46 3 89% 89«| 86 Ned dol In. '47 3 894 Ned. Inv cert. 3 98A 98% Ned. 62-64 3 994 994 984 Indië *37 A 3 93 A 93% Ned. won. bJ. '57 6 106 A 106% Ned. w. bi. '58 44 99% 994 ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 102% 1024 Ver. HVA-mij. 118 1164 A.K.U 365% 3664 Dell Mij cert. 135 134.— Hoogovens cert. 569 563 Philips gem bez 160.60 160.95 Unilever cert 143.80 144.10 Dordtse Petr 5914 5964 Kon P (50 4 f 20) 130.10 130.45 Holl. Amer Hjn 1254 1254 Java China Pak 129 KLM 54 54 Kon Ned St.boot 142 1424 Kon Paket Mij 135 131 Stoom Mij Ned 133 131 y4 Nlev Goudr cert 112% 112 v. Ommeren cert 255 253 Kon Rott Lloyd 1304 131 N Scheepsv Unle 1264 1274 NIET ACTIEVE OBLIGATIES Prov.l en GemJenlngen A'dam '47 (34) 3 934 Idem 48 (34).. 93 R'dam '52-1 (44) 98 ld. '37 I-II (34) Z.-Holl '55 44.. Bankwezen Bb N.Gem. 58 5% 103H 1034 ld. NWB *52 (4%) 954 954 BVG rsbr f500 202 2034 BVG rsbr "52 1394 1394 Industr Obligaties Philips Doll *51 87 864 VERKLARING ER TEKENS Gedaan en bieden Gedaan en laten Premieleningen vorige Slotkoers koers v. beden. A'dam '53 3 104 x I04x A'dam'51 124 85 85 A'dam 66 124 804 804 A'dam '56 n 24 904 904 A'dam *56 m 24 904 904 Eindhoven '54 4 804 804 Enschede *54 2 4 80 Den Haag*52 124 874 874b Idem H 24 874 874 R'dam '52 I 24.. 914 Idem H 24 894 89 Idem '57 24 85 854 Utrecht *52 24.. 92V4 92b Z.-Holl. 1957 24 834 834 Zuld-HolL '59 24 105 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en CredietinstelUngen Interunie f50.-.. 175.50 175.50 Robeco 200— 200 Unitas f50.472 472 Ver. Bez. v 94 f50 125.50 125.50 Amst Bank 375 368 Cultuurbank 314 31 Holl Bank U eert 212% 212 Ned. Handelmij 338 3364 Rott. Bank 345 3394 Twentsche Bank 3084 3084 Senembab 325 b 326 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 520 520 Berkel's Pat230 4 230 Borsumlj-Wehry 704 70 Calvè Delft eert 727 7284 Electrolasmij 326 K. Pap. v. Gelder 311 310 K. Ned. Grofsm. 162 166 b Holl Constructie 408 436 Ing. bur. v B.nij 206 205 Intematio 1834 1834 Int. Kunstst. Ind. 80 y4 80 b v. Kemp. en Beg 1534 1534 Leldse Wolspjij 410 413 Müller en Co NJ3 346 3444 Ned Kabelfabr 519 520 Philips pref 58.10 57.10 Rott. Droogd My 452 453 Sikkens Groep 735 735 Ver Touwfabr 382 383 Walvisvaart 1064 1054 Wernlnk's Bet.mij 195 190 Wilton FeUenoord 280 x 275 v. Wijk - Heringa 89 x 89 x Zaalberg 125 b Mijnbouw en petrolenm Blllton2der 430V4 430 Kon Petr (f20) 129.70 Amerik fondsen Canad Pacific R 22 A 23 V< Intern Nlclcel 574 574 Anaconda 41 414 Bethlehem Steel 33 4 334 Cities Service 484 49 General Motors. 47A 47V4 Kennecott 68 4 694 Republic 8teel 39 39 V» Shell Oil 2974 304 Union Pacific 29 4 29 Un States Stee) 454 454 Bieden d Laten x Ex-divldend d Exclaim e

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 11