GRATIS NGV-BALLON ^BESCHUiy VOLOP ZON OP EERSTE DAG VAN LAURA VIERDAAGSE Opening van hotel, expositie e v< twee ziekenhuizen in Amsterdaj Wall Street kreeg eei vitamine-injectie' vai Federal Reserve Boari RODE CHINEZEN OMSINGELEN EEN INDIASE POST WEEK RECLAME \57/ \9§7 \§9/ \6T/ PERZIKEN SLASAUS Regen en omveer op laatste Helaas minder deel voor langzaamrijdersdeelnemers Negentienjarige moeder van twee kinderen op slag dood Jeugdbende opgerold literblik 10 HERO SINAS CHOC. ADV. BONBONS 10 BOSBESSEN JAM Luycks 10 FRUIT- CARRE'S 10 GOUDSE RUITJES grote bij 2 rol HOOIMEYER LEIDSCHE WOLSPINNERIJ N LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 11 JULI 1962 Op de eerste dag van de Al- phense Rijwielvierdaagse, de Laura-rit, hebben de deelnemers beslist niet over gebrek aan zon neschijn te klagen gehad, al zul len de „langzaamaanrijders" toch ook nog wel hun portie heb ben gekregen van de hevige re- gen- en onweersbuien, die zich aan het eind van de middag bo ven het hart van de Randstad Holland ontlasten. De meeste van de laatbinnenko- mers zullen deze regen hebben gehad tussen Kudelstaart en de Nutszaal in Alphen. Het mocht de stemming echter niet drukken. Men had im mers de hele dag zo uitbundig van de zon geprofiteerd, dat dit beetje regen met genoegen werd genomen. Ja, plezier hebben de ongeveer 375 deelnemers op deze eerste dag zeker gehad. Zelfs de Nieuwkoopse Marian Bekkering, die in Hillegom plotseling een bakfiets met kachelhout voor zich zag, met als gevolg, dat zij met een sierlijke boog midden tussen de keurig gehakte houtjes terecht kwam, waarbij zij helaas wel enkele flinke schaafwonden opliep. Corry van der Laarse liep daarbij een open knie op. Zoals wij gisteren reeds berichtten, hebben meerdere fietsers, die de 150 km afstand rijden, in Katwijk de eerste controle gemist aan de Zuid- Hef Laura-gedoe wordt de kleine Van der Steendoor haar moeder, mevrouw Van der Steen—Edzonides, reeds vroeg bijgebrachtToch voelt zij zich. ondanks de Laura-vlaggen. nu nog wel wat onwennig op zo'n grote fiets, (Foto Leldsch Dagblad) Dokter M. E. van der Steen stempelt de 27 kaarten van de Chr. Lyceumploeg uit Alphen die door de jeugdige leidster bij Schiphol worden aangeboden. (Foto Leidsch Dagblad) Boulevard. Wi] vernamen, later, dat door een misverstand over de tijd, de controleur wat later aanwezig was. Het valt niet te ontkennen, dat de Alphense Rijwielvierdaagse, de Laura-rit, nog steeds een zorgen kind is. Telde de Laura-rit het vorig jaar nog ruim 400 deelneemsters en deelnemers, dat aantal komt dit jaar niet hoger dan 375. Dit feit werd in alle eerlijkheid toegegeven door de heer P. Groenhart, voorzitter van de Laura. Het zou prettig geweest zijn als deze Laura-rit, de vijftien de, een lustrum Laura dus, geac centueerd was geworden door enkele honderden meer rijders dan vorige jaren het geval was. Nu zijn er oorzaken aan te wijzen voor het teleurstellende cijfer van dit jaar. In de eerste plaats noemde de heer Groenhart de te koude tempe ratuur op de dagen van de voorgaan de weken. Voorts toonde hij zich erg teleur gesteld over het wegblijven van de Genie-groep. Vorig jaar reed deze groep met bijna dertig man mee. Ook een oude getrouwe politiegroep moest, evenals de Genie, op hoger bevel een „jaartje" overslaan wegens een te zware bezetting van de diensten. Dat in verhouding tot het vorige jaar veel te weinig scholieren in de Laura-rit meerijden, heel in het bij zonder van de Alphense scholen, be,- treurde de heer Groenhart. Hij hoop te voor volgend jaar op meer mede werking van de schoolhoofden. Deelnemers Aanwezig waren weer de politie ploegen van Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Schiedam, Gouda, Soest, Zeist, Zutphen. De bedrijfsgroepen: gemeentewerklieden Alphen a. d. Rijn onder de naam „DSS", personeel van de water- en lichtbedrijven, ambtenaren ter gemeentesecretarie, ploegen van de rijwielindustrieën. Ook de Oranje-ploeg is weer present, evenals een team van het Lyceum te Alphen a. d. Rijn. Voorts een flin ke groep van de Rotterdamse Ha ven-vakschool. Het militair-contact, waarover wij gisteren uitvoerig berichtten, schijnt al snel een stimulerende uitwerking Mooie tocht Na de bijzonder mooie tocht door de duinen en het halen van de no dige stempels in „Het Witte Huis" te Overveen ging het verder richting Haarlem.Deze stad verliet men weer aan de oostkant bij de Amsterdamse Poort, namelijk in de richting Half weg, waar in de „Zoete Inval" op nieuw gestempeld moest worden en velen meteen maar besloten de in wendige mens te versterken. Daarna ging het langs de enorme suikerfabriek door Lijnden naar Badhoevedorp, langs Schiphol en vervolgens over de Bosrandweg naar Aalsmeer. Bij de geheime controle stal mevrouw Van der Steen veler harten met haar heerlijke soep, die in ruime mate kon worden uit gedeeld. Trouwens ook in de augur ken- en uitjesvoorraad van een Lan- geraarse firma werd een flink gat geslagen. De deelnemers die vroeg van start waren gegaan en dit tempo hadden gehandhaafd kwamen gistermiddag droog binnen, maar diegene die het op het laatst wat kalmer aan deden en in Kudelstaart bijvoorbeeld nog gingen zwemmen kregen nog heel wat regenwater te verwerken voorna melijk tussen Kudelstaart en Alphen. De EHBO, met dr. M. E. v. d. Steen als bestuurslid-medlsch-lelder aan het hoofd, kreeg deze dag vol doende gelegenheid het nut van haar aanwezigheid te bewijzen, evenals de reparatie-dienst van Gazelle, die met twee reparatiewagens zich voort durend bij de Laurianen bevindt. Er scheen gisteren toch nog voldoende zon om enkele dames huidjes verdacht hoog rood te doen oplopen. Vandaar, dat de EHBO-ster, voor de zekerheid maatregelen tegen verbranding neemt. Dat geschiedde bij Half weg. (Foto Leldsch Dagblad) te krijgen. Naar verwacht wordt zul len enkele hoge militaire autoritei ten donderdagmiddag omstreeks 2.30 uur in Woerden een kijkje komen nemen. Het militaire programma voor gis teravond kon helaas niet doorgaan wegens de hevige regenval. Daardoor was het terrein te week voor de motordemonstratie. Wel heeft het tamboerkorps van de Koninklijke Marechaussee nog een mars door een deel van de gemeente gemaakt. Wind tegen De deelnemers hadden het vandaag niet gemakkelijk, vooral niet op het eerste deel van de tocht. Toen had den zij te kampen met een stevige zuid-westen wind. Zowel A- als B- rijders vertrokken vanmorgen van het Nutsgebouw. A.R.C., de enige voetbalvereniging die deelneemt, ver trok het laatste, omdat men op een van de ploeggenoten moest wachten, die zich had verslapen. De A-fietsers moesten 165 km afleggen en voor de B-rijders was het 100 km. Tot aan Hazerswoude reed men gezamenlijk, maar daarna splitsten zich de groe pen. In Delft kwam men weer bij elkaar en daarna ging via Schiplui- Vergoeding Kamerleden 'Ogenblik verhoging niet erg gelukkig' Enkele leden van de Tweede Kamer vragen blijkens het verslag van de bijzondere commissie voor het voor stel tot verhoging van de schadeloos stelling voor leden van de Tweede Kamer van f 10.000,- tot f 15.000,- per jaar, een nadere motivering over de „toeneming van omvang en belang rijkheid van de taak der Kamerle den". Zij wijzen daarbij op de extra- vergoedingen voor vergaderingen van internationale organisaties. Enkele andere leden stelden vragen inzake cumulatie met neveninkomens. Zij vragen of de regering van opvat ting is, dat een goede vervulling van het Kamerlidmaatschap geen of slechts geringe nevenfuncties, toelaat. Zeer vele leden betreuren het, dat het voorstel aan de weduwenpensioe- nen voor Kamerleden voorbijgaat. Acht de minister het thans wel een geschikt ogenblik tot verhoging van de schadeloosstelling, zulks met het oog op de achterstand der ambtena rensalarissen? Kamerleden zijn wel iswaar geen ambtenaren, maar het is zeer begrijpelijk, dat er een ontevre den stemming ontstaat onder de amb tenaren, nu zij ten deze een passieve positie innemen, in tegenstelling tot de Kamerleden, die zelf mede over him schadeloosstelling kunnen be slissen. Zou het niet praktischer en meer bevorderlijk voor het bezoeken der vergadering zijn om in plaats van een uniforme verhoging van de schade loosstelling een presentiegeld naast de bestaande schadeloosstelling te ge ven? Cadeautje Namens de 4.500 ballingen uit Tsje- cho-Slowakije in Engeland zou vandaag de leider van de Tsjecho- slowaakse parlementaire delegatie, die op het ogenblik Londen bezoekt, Fierlinger, een stuk van het ijzeren gordijn ten geschenke aanbieden ter gelegenheid van zijn 72ste verjaardag. Het cadeau is een stuk roestig prik keldraad van de versperring tussen Oost- en West-Berlijn. gera gistermiddag in zijn hoedanig heid van president-directeur van de Vrije Universiteit de nieuwe Pieter van Foreestkliniek officieel geopend. De oude, aan het Frederiksplein, moest verdwijnen wegens de nieuw bouw van de Nederlandse Bank. De in L-vorm gebouwde nieuwe kliniek heeft ruim zeventig bedden voor vol wassen patiënten en 15 kinderbedden. In Buitenveldert verrijst het grote Academische Ziekenhuis van de Vrije In Amsterdam waren er gisteren openingen aan de lopende band, n.l. van een fototentoonstelling, een hotel en twee zieken huizen. De meeste aandacht trok wellicht de opening van Nederlands grootste hotel, welgeteld de negenenveertigste van Conrad N. Hilton. Prins Bern- hard was de eerste officiële gast, die het elf verdiepingen hoge Hiltonho- tel betrad, nadat hoofdportier H. Duster de glazen voordeur had ont sloten. Conrad Hilton beperkte zich tot de opmerking „Ik heet u allen hartelijk welkom" en toen ging men meteen maar over tot de receptie. De honderden genodigden genoten inmiddels van de luxe van het toe ristenkasteel, waarin later een lunch geserveerd werd. Tijdens deze maal tijd gaf de heer Hilton hoog op van zijn vertrouwen in de Nederlanders. Dat blijkt ook wel uit het feit, dat ons land het enige buiten Amerika is waarin binnenkort twee Hiltonho- tels zullen staan. Over een half jaar maakt Conrad Hilton n.l. een soort gelijke plechtigheid mee in Rotter dam. Fotoshow Tevoren had Prins Bernhard al een opening verricht. Tien Neder landse persfotografen, die deel uit maken van de werkgroep „Pool 25", tonen in het Stedelijk Museum in Amsterdam 84 kleuren foto's, die ge maakt zijn tijdens het zilveren hu welijksfeest van het Koninklijk Paar. De entreegelden van deze expositie, alsmede van die welke gelijktijdig in Leeuwarden (per televisie ook door de Prins geopend) en in Arnhem (opening maandag) worden gehou den en daarna in de andere provin ciehoofdsteden zijn bestemd voor de koninklijke jeugdcentra „Zilveren schor" en „Huneschans". Twee ziekenhuizen In de Amsterdamse tuinstad Bui tenveldert heeft staatsraad mr. J. Al- Universiteit, waarvan een det 1963 in gebruik zal worden genei Nog dertig ziekenhuisbedden j men gistermiddag ter beschik van Amsterdam, toen de wetty van Volkshuisvesting, de heer t. Veld de opening verrichtte vat algemeen ziekenhuis „Dijsselty niek" aan het Dijsselhofplantsot' Amsterdam-Zuid. Geneesheer-d. teur is dr. J. S. van Coevorden,| rug in het bijzonder voor de vaten. Het oude gebouw, vroege: gericht als kraamkliniek, is in jaar tijds verbouwd en gemod* seerd. De totale personeelswerk) dertig, van wie 15 verpleegsters, Reeks ongevallen op de weg Droeve lijst Een botsing tussen twee auto's op de Leemslagenweg in Almelo is gisteravond oorzaak geworden van de dood van de 19-jarige mevrouw Y. Bosch- Brouwer, moeder van twee kin deren. Zes personen werden min of meer ernstig gewond. Hetongeluk gebeurde omstreeks zeven uur toen een door een inwoner van Westkappeln (Did) bestuurde auto, waarin met de bestuurder een vriend en drie meisjes uit Almelo za ten, met grote vaart tegen een tege moet komende auto botste, bestuurd door D. J. Eshuis uit Wierden. De wagens werden in een weiland geslingerd, waarbij de wagen van de heer Eshuis op mevr. Bosch, die uit deze auto was" geworpen, viel. Zij werd zo ernstig gewond dat zij korte tijd later overleed. De beide bestuur ders en de vier andere personen wer den allen min of meer ernstig ge wond. Zij werden naar het Prinses Ireneziekenhuis te Almelo overge bracht. Bij Wekerom (gemeente Ede) Is gistermiddag op enkele kilometers van Harskamp de 15-jarige scholier G. Pieters uit Harskamp door een noodlottige samenloop van omstan digheden om het leven gekomen. Bij het kruispunt in Wekerom was een werkman van de PTT juist bezig een dienstauto van de PTT even te ver plaatsen naar de andere kant van de weg toen de jongen op een bromfiets dit kruispunt naderde. De werkman merkte dit en wilde remmen, maar vergiste zich en drukte op de gaspe daal. De auto botste tegen de brom fiets en de jongen werd tegen het wegdek geslingerd. Hjj was onmid dellijk dood. De PTT-man was niet in het bezit van een rijbewijs. Een duo-passagier kwam er zon der letsel af. Bij de botsing kwamen auto en bromfiets tegen een licht mast. die daardoor afknapte. Op de Burgemeester de Vlugtlaan ter hoogte van de Burgemeester Fock straat in Amsterdam-West is gister avond omstreeks elf uur de 57-jarige ongehuwde leraar E. H. J. Fourasche door een 19-jarige bromfietser aan gereden en daarbij zo ernstig aan zijn hoofd gewond, dat hij tijdens het vervoer naar het Wilhelminagast- huis overleed. den en Maasland naar Maassluis. Hier gingen de toerrijders met de veerboot over de Nieuwe Waterweg. De A-rijders trokken door Europoort naar Brielle en de B-fietsers „namen" de Botlek. In Rotterdam ontmoetten zij elkaar weer en tóen reden zij gezamenlijk naar Alphen aan den Rijn via Zevenhuizen, Waddinxveen, Boskoop en Hazerswoude. Met een collega en in diens auto reeds de heer Fourasche langs de adressen van een aantal leerlingen, om daar de brieven te bezor gen, waarin de ouders werd medege deeld, dat hun kind voor het examen was gezakt. Op de Burgemeester de Vlugtlaan was hij even uitgestapt om aan enkele wandelaars naar de lig ging van een bepaalde straat te vra gen. Bij het oversteken van het fiets pad werd hij door de met matige snelheid rijdende bromfietser gegre pen. De 52-jarige onderwijzeres, mej. J. van der Niet uit Rotterdam is gister middag bij een verkeersongeval in Rotterdam-Zuid om het leven geko men. Bij het oversteken van de Briel- selaan werd zij met haar fiets aan gereden door een vrachtauto, waar door zij zeer ernstige verwondingen opliep. Reeds voor aankomst in het Dijkzigt-ziekenhuis is zij overleden Te Haule (gem. Ooststellingwerf), is gisteravond de 81-jarige H. Hofstee afkomstig uit Haulerwijk (Oostelling- werf) door een melkauto aangereden en op slag gedood. De man had een bezoek gebracht aan zijn zoon en fietste zonder op het verkeer te letten de rijweg op. Ver tig g meest kundi gastei Zü W men van d heeft schen aansl breng den 1 Voi teger met hebb Na Werl gezel Stad C. d van ting over (Van onze correspondent in Washington) De koersen in Wall Street gingen gisteren aanzienlijk omhoog als ge volg van een soort „vitamine-injec tie" die het „Monetair reguleringsor gaan" na lang aarzelen heeft toege diend. Dit orgaan is bevoegd om te bepalen welk percentage de kopers van aandelen ineens op tafel moeten leggen wanneer zij tot aankoop over gaan. De laatste tijd was dit percen tage 70 procent, thans echter is het 50 procent geworden. Aankoop is hierdoor gemakkelijker geworden en wanneer er meer vraag is bestaat uiteraard een kans op koersstijging. De eerste dag reageerde de patiënt zoals men had gehoopt. Amerika is bij uitnemendheid het land van de afbetaling. Zelfs aande len kan men hier ten dele op krediet kopen, met alle gevaren vandien. Duikelen de koersen, dan is dit voor wie zijn aandelen nog niet heeft af betaald een extra zware klap. Het is alsof men een onverzekerde en nog niet afbetaalde auto tot schroot rijdt. Van hogerhand gaat men daarom de extreme vorm van aan delenhandel op krediet tegen. De Amerikaanse regering heeft er reeds eerder op aangedrongen, het „Monetair reguleringsorgg) (Federal Reserve Board) genoq, percentage zou verlagen, doch d* gen kan men dit autonome orgj niet. De meningen der deskundi» waren en zijn nog steeds verd( over het nut van deze operatie. 1) men haar eerder toegepast, dan zij wellicht paniek In de hand werkt. De eerste indruk is thans, de afkondiging van de koersen I wat is versterkt, maar wat voor heeft dit, indien, zoals velen be) ren, het koersenpeil niet onnatiq lijk hoog mag worden? Gevangenisstraffen voor vergiftiging De rechtbank te Almelo heeft gis teren vonnis gewezen in een ver giftigingszaak, waarin als verdach ten terecht stonden een 39-jarige huisvrouw en haar 49-jarige kost ganger, een grondwerker, beiden uit Hengelo, die samen hadden getracht de echtgenoot van de vrouw van het leven te beroven door rattekruid op zijn brood te smeren. De toeleg mislukte, doordat de man het brood uitspuwde. Beiden werden door de rechtbank schuldig geoordeeld aan het medeplegen van een poging tot moord. De vrouw werd veroordeeld tot zeven maanden gevangenisstraf met aftrek en terbeschikkingstelling van de regering, de grondwerker tot twee jaar gevangenisstraf met af trek. De officier van Justitie had veer tien dagen geleden tegen de vrouw een jaar gevangenisstraf met aftrek geëist en tegen de kostganger drie en half jaar gevangenisstraf met aftrek. Communistisch-Cliinese troe pen hebben een voorpost van het Indiase leger in de Galwan- vallei, in Kasjmir, omsingeld. De Indiase regering heeft hiertegen in Peking bijzonder krachtig ge protesteerd en zij heeft terug trekking der Chinese militairen geëist. Van welingelichte zijde wórdt vernomen, dat vierhonderd Chinezen bezig zijn de stellin gen, die zij rondom de Indiase post hebben betrokken, te ver sterken. De post is thans geheel omsingeld, zodat het wellicht moeilijk zal zijn haar over land te bevoorraden. De bezetting van de post staat nog steeds via de radio in verbinding met het hoofdkwartier van het Indiase leger. Er wordt van Indiase zijde op gewezen, dat de Chinezen, door de Galwan-vallei binnen te rukken, vele kilometers verder zfjn getrokken dan het gebied, dat tot nu toe in deze streken door Peking werd opgeëist. De Galwan-vallei ligt 45 km van de grens van een gebied, dat volgens Chinese kaarten van 1956 door China wordt opgeëist. Er zijn geen wegen in de buurt van de post. De Chinezen schijnen dieren te gebruiken voor het vervoer van hun militaire voorraden. Er is niets medegedeeld over de uitrusting der communistisch-Chinese troepen. Men wilde van Indiase zijde ook niets zeggen over de sterkte der bezetting van de omsingelde Indiase post. Het Chinese optreden werd als een „bijzonder ernstige uitdaging" beschreven. Van Indiase zijde werd nog opge merkt: „Zonder de ernst van de toe stand te willen bagatelliseren kan toch worden gewezen op de mogelijk heid, dat de Chinezen, na dit militair vertoon, zich weer uit de vallei zul len terugtrekken. Dit is bij vroegere gelegenheden ook reeds geschied". I HBS-iliploma voo: blinde leerling In het Mendelcollege te Haa. is gisteren aan de 29-jarige bl] Paul Kneppers het einddiploma B uitgereikt. Hfj is tijdens de taire dienst blind geworden. In behaalde hij het mulo-diploma, dat na was hij werkzaam op een eff» tenkantoor te Amsterdam. Nadat hij blind was geworden gi hij eerst naar het Oogleidersinsi tuut te Grave, waar hy braille 1« de. Twee jaar geleden werd hij lq ling van de H.B.S.-afdeling van i Mendelcollege in Haarlem. Dit coï ge accepteerde hem met een half jq proeftijd, na dat half jaar kon hij| de vierde klas worden geplaatst. heer Kneppers heeft eindexamen p daan met een zeer goede cijferli) Hij wil rechten gaan studeren a| de RK. Universiteit te Nijmegen. Prins in Genève Prins Bernhard is glstermidi van het vliegveld Soesterberg verl ken voor een driedaags bezoek Bern, waar hij de vergadering van Federation Equestre Internatloi zal bijwonen. In Eindhoven De Eindhovense recherche is er 1 geslaagd een jeugdbende, die diefstal len pleegde aan de lopende band c te rollen. De leeftijd van de jonget varieert van 16 tot 18 jaar. Gedt rende het afgelopen half jaar hek ben zij ongeveer 35 strafbare feite gepleegd. Zij begonnen hun praktijken mf het wegnemen van een auto, dj zij nabij Eindhoven na een aanr| ding achterlieten. Daarna volgde ene diefstal op de andere, afgewissell door plezierritjes met bromfietsen. Een aantal van de ontvreemde goe deren kon worden opgespoord. Tege drie meerderjarigen uit Eindhove werd procesverbaal opgemaakt ter zake heling van door de uit acht jon gens bestaan ploeg gestolen goede-, ren. De drie hoofddaders van dj jeugdbende zijn voor de officier var Justitie geleid. Scholier speelt met springstof: hand geamputeerd De 15-jarige H.B.S.'er L. A. Hen nen uit Beverwijk is gisteravond ern stig gewond, toen hjj zelf gefabri ceerde springstof tot ontploffing wil de brengen. Op een open terrein te genover zijn woning had de jongen de springstof in een Ijzeren buis ge daan. Toen hij de buis in de linker hand hield om het uiteinde ervan plat te slaan, explodeerde de spring stof. Daarbij werd zijn linkerhand zeer zwaar gewond. IJlings is d( jongen naar het Rode Kruiszieken- huis te Beverwijk overgebracht, waar de hand tot aan de pols geamputeerd moest worden. De toestand van de jongen is redelijk. Bi Spoi pers G< Rav G Boo; R. i Hee C. H. kert I. K L. Nie Rie N. Ver ma, ■C baa M. C K. sie, L. He H. Ho Le< Be Oe Pri de C. ko tei ha ZEGELS EXTRA bij 2 gezinsflessen f\ ZEGELS C\J EXTRA 150 gram ct.. ZEGELS EXTRA HERO grote fles ZEGELS EXTRA van MELLE 150 gram ZEGELS EXTRA met roomboter 250 gram GEVESTIGD TE LEIDEN. De directie maakt bekend, dat een BUITENGEWONE ALGEMENE VERGADERING' AANDEELHOUDERS IN DE VENNOOTSCHAP zal worden gehouden op vrijdag 20 juli 1962 te 11 uu:j ten kantore der vennootschap, Zoeterwoudseweg 3, Lot In deze vergadering zal het voorstel tot vaststelling vat| ziene statuten der vennootschap, overeenkomstig art. 2 lid, der statuten, ten tweede male worden behandeld. De agenda der vergadering met de tekst der herzienes] ten, is gelijkluidend aan de agenda van de Buitengl Algemene Vergadering van Aandeelhouders d.d. 10 Juil en ligt tot afloop der vergadering ter inzage by de navol] adressen alwaar voor aandeelhouders tevens kostelow schriften verkrijgbaar zullen zyn: De Twentsche Bank N.V., te Amsterdam en te Le^ Pierson, Heldring Pierson, te Amsterdam; Van Mierlo Zoon N.V. te Breda; en ten kantore der Vennootschap, Zoeterwoudseif te Leiden. Ter uitoefening van het stemrecht moeten uiteriyk tt met dinsdag, 17 juli 1962, vóór sluiting der loketten, de deelbewyzen zijn gedeponeerd uitsluitend by.één der boven genoemde adressen, teneinde aldaar onherrofl gedeponeerd te blyven tot na afloop der vergadering.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 4