Emile Daems het snelst op de sintels van St.-Malo P» Reus Altig Bas.liet is zover!'' Laver-in grote vorm- klopte Whitney Reed Stroom woorden en geschenken op Quick-Boys kampioensreceptie TOUR DE FRANCE mwm. u blauwe ovcratb onde, me.k Dankbaarheid Eva de Jong weggevaagd Viool kon niet aanwezig zijn Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 29 juni 1962 Vijfde blad no. 30690 ^ilvertentle Tour in cijfers De uitslag van de vijfde etappe: 1. Daems (Belg., ploeg Sardi) 5 uur 21 min. 48 sec. (met bonificatie 5.20.48); 2. Graczyk (Fr., Geminiani) 5.21.50 (met bonificatie 5.21.20); 3. Benedetti (It., Proietti) z.t.; 4. De Cabooter (Belg., Gauthier)5. Van Aerde (Belg.. Keteleer); 6. Van Looy (Belg., Driessens)7. Gaiche (Fr., Magne)8. Maliepaard (Ned. Lou- viot)9. Velly (Fr., Remy)10. Altig (Did., Geminiani); 19. Zilverberg (Ned., Driessens)25. Geldermans (Ned., Geminiani); 27. Enthoven (Ned., De Muer)46. Van Est (Ned., Driessens); 86. Stolker (Ned., Gemi niani, allen in dezelfde tijd als Graczyk. Na de vijfde etappe ziet het alge meen klassement er als volgt uit: 1. Altig (Duitsl., Geminiani) 26.32.35 2. Darrigade (Fr., Louviot) 26.33.10 op 35 sec.; 3. Deams (Belg., Sardi) 26.33.56 op 1 min. 21 sec.; 4. ex aequo Van Looy (Belg., Driessens) en Plan- ckaert (Belg., Driessens) beiden 26.34.04 op 1.29; 6. Simpson (GB, Louviot) 26.34.29 op 1.54; 7. ex aequo Anquetil (Fr., Geminiani), Gelder- mans (Ned., Geminiani) en Stolker (Ned., Geminiani) alles 26.34.35 op 2.00; 10. Junkermann (Did., De Kim- pe) 26.34.38 op 2.03; 11. ex aequo Ronchini (It., Pezzi) en Suarez (Sp., Pezzi), beiden 26.34.46 op 2.11; 13. Piet van Est (Ned., Driessens) 26.34.56 op 2.21; 14. Hoevenaers (Belg., Sar di) 26.34.58 op 2.23; 15. Baldini (It., Proietti) 26.35.05 op 2.30; 38. Malie paard (Ned., Louviot) 26.42.51 op 10.16; 54. Zilverberg (Ned. Driessens) 26.54.37 op 13.02. Na de vijfde etappe ziet het alge mene ploegenklassement er als volgt uit: 1 Geminiani 2 overwinningen; 2. ex aequo Louviot en Sardi, beiden 1 overwinning en 1 tweede plaats; 4. Driessens 1 overwinning. Het puntenklassement na de vijfde rit: 1. Altig (Did., Geminiani) 66 pt.; 2. Darrigade (Fr., Louviot) 60 pt.; 3. Van Looy (Belg., Driessens) 49 pnt.; 4. Daems (Belg., Sardi) 42 pt.; 5. Graczyk (Fr., Geminiani) 40 pt. De Spanjaard Soler en de Frans man Duez staakten de strijd. Soler, die ondanks een knieblessure ruim 100 km had getracht nog mee te komen, kx*eeg de premie van de grootste pechvogel toegewezen; de prijs voor de strijdlustigste renner ging naar de Fransman Beuffeuil. (Van een speciale verslaggever) Daar ga je dan Ab" was de gedachte die Geldermans had gespeeld toen hij 23 km voor het pittoreske havenstadje St.Malo aan de Kanaalkust tezamen met negen anderenonder wie Michel Stolker, uit het voortjagende peloton was ge demarreerd. Geldermans vertelde later in het knusse stadionnetje, dat hij gehoopt had de gele trui te kunnen veroveren. Maar hij realiseerde zich pas daarna hoe dat door zijn ploegmakkers opgevat zou zijn. De dreigende moeilijkheden in de ploeg van Jacques Anquetil zouden er alleen nog maar door vergroot zijn. Est, Stolker, Zilverberg, Darrigade, Junkermann, Altig, Simpson, Mahé en Massignan, dus wel een „duur" gezelschap vormde zich een jacht- groep van 30 man, die na 61 km de capitulatie van Nencini afdwong. Geen rust De aansluiting werd door Benedetti, Tonucci, Minieri, Rostollan, Glaes en Piet van Est benut om een nieuw avontuur op touw te zetten. Het zes tal liep uit tot 1 min 45 sec na 80 kilometer en noopte tenslotte Van Looy weer zelf in te grijpen. In het gezelschap van onder meer Baha- montes, Junkermann, Simpson, Pou- lidor, Hoevenaers en Wolfshohl joeg de wereldkampioen achter de vluch ters aan, die na 91 km werden inge haald. Het peloton was intussen in rep en roer geraakt omdat Van Looy weg was, en dus kwamen er nieuwe tegen zetten. Rudi Altig leidde de eerste achtervolgers-groep, Baldini de 2de en het eind van het liedje was dat na 103 km bij Vire een kopgroep van ruim 60 man ontstond, waaruit Ba- hamontes demarreerde om op de Cote du Bois de la Haye zijn eerste punten voor het bergklassement bin nen te halen. Hierna volgde een al gemene hergroepering, maar het spel zette zich dadelijk weer voort. Beuf feuil, Pauwels, Busto, Ramsbottom en Minieri ontsnapten, maar wer den ingelopen. Hetzelfde gebeurde met Anglade en later met een groep je, waarbij zich Rudi Altig had aan gesloten. De verwachtingen van Gelder mans werden echter verstoord door een man in de hoofdmacht, die tot een reus uitgroeide. Rudi Altig, dat was de reustoas geens zins van -plan geweest het gou den kleed uit handen te geven. Hij ivas tijdens de etappe zelfs een keer in de aanval gegaan om te pogen zijn positie aan het hoofd van de ranglijst te verster ken. Dat was mislukt door het in grijpen van Rik van Looy, waar- voor Jacques Anquetil zijn groot ste concurrent bijzonder dank baar was. Hoefeer Rudi Altig ei- op gesteld is om dadelijk in het geel de ereronde te rijden bleek in de laatste 20 km, waarin de een na de ander een aanslag op de leiderspositie probeerde te doen. Toen moest Altig vechten om zich te handhaven en hij deed dat op een fantastische wijze, ge heel alleen. Het resultaat was dat voor de vierde maal in vijf dagen de zege betwist werd door een reusachtige kopgroep, die nu meer dan 130 renners telde. Eindsprint Vlak voor het stadion van St.-Ma lo viel de beslissing. Toen demarreer de Emile Deaems voor de laatste maal en kwam als eerste de baan op rijden. Het was voor de snelle Belg een klein kunstje om ook in de slot- ronde over de sintels de anderen voor te blijven. Twee seconden na hem veroverde Jean Grakzijck een halve minuut bonificatie vóór Bene detti, De Cabooter, Van Aerde, Van Looy, Gainche en Bas Maliepaard. Uit het feit dat vrijwel het gehele veld in een langgerekte sliert in St. Malo binnenkwam zou men kunnen opmaken dat het een saaie dag was geweest. Maar dat was beslist niet het geval. De rit langs de Norman- ische invasiekust was integendeel een groots en hard gevecht van begin tot eind. EMILE DAEMS Nencini attaqueert Nauwelijks 25 kilometer na het vertrek uit de kaasstad Pont-Leveque werd de karavaan opgeschrikt door een stoutmoedige poging van Gasto- ne Nencini om het regiem van Van Looy en de groep Anquetil onderste boven te gooien. De Italiaan had het moment afgewacht, dat Van Looy rust zocht na een aantal kleine schermutselingen. Aan het wiel van de Tourwinnaar 1960 ging een tien tal renners mee: zijn landgenoten Benedetti, Minieri en Cogliatti, de Belgen Armand Desmet en Demul Moeilijkheden De vlucht van de drager van de gele trui was een symptoom van de moeilijkheden die er in de ploeg van Anquetil mogelijk op komst zijn. An quetil namelijk heeft in een inter view verklaard, dat hij zich onder geschikt aan Altig zal maken als de Duitser erin slaagt hem op een kwartier te zetten. Welnu. Altig had dat goed in zijn oren geknoopt en waagde gisteren meteen al een po ging. Die mislukte door het toedoen de. de Spanjaard Alomar en de Fran- van Rik van Looy, Massignan en en sen Rostollan, Annaert, Foucher en Ferrer. In het historische Caen (43 km) had het 11-tal een voorsprong van 45 seconden veroverd. De tegen actie liet echter niet lang op zich wachten en onder leiding van Van Looy, Anquetil, Geldermans, Piet van Advertentie i i? hBT* W™1 én in kwaliteit - c n I N G ®n ,n Pr,lS"' Ki_N\-tX1RA Nu ook indanthren-blauwe Afscheid van Quich-Boys-trainer ,,Bas, het is zover Nadat de officiële receptie was geëindigd en men in intieme kring het feest had voortgezet, haalde Quick Boys voorzitter Pluymgraaff de befaamde trai ner van de Katwijkers met deze woorden ,,voor het front Het was zover voor Wallaart,, die de club na elf jaar trouwe dienst gaat verlaten. Met Walaart verlaat een zeer bij zondere figuur het blauwwitte kamp. Het was zoals Arie v. d. Oever tegen ons zei: „Wallaart was niet alleen trainer, hij was ook onze twaalfde Quick Boys voorzitter JPluym graaff overhandigt Bas Wal laart een gouden horloge als af scheidsgeschenk. (Foto Leidsch Dagblad) man. Aan een ander zullen we na al die jaren echt moeten wennen". Voorzitter Pluymgraaff memoreerde in zijn afscheidstoespraak met dank baarheid de grote verdiensten die Wallaart voor Quick Boys heeft ge had. „Ik denk aan de drie lands titels, die we met hem hebben be haald en zeker ook aan het feit dat hij altijd weer of geen weer naar de Quick Boys velden toog voor de training, al was daar soms maar een handjevol spelers De heer Pluymgraaff had Wallaart graag een gouden medaille, zoals die verbonden is aan het behalen van het landskampioenschap, gegund. VOLLEYBALCOMPETITIE PW II te sterk voor DRL (3-0) PVV 2 heeft tegen het Rotterdamse DRL een wel bijzonder gemakkelijke overwinning behaald (3-0). De gas ten kwamen met 3 reserves in het veld en dat betekende dus een niet geringe verzwakking. Bovendien speelde PVV 2 op de punten. Met de aanvalskansen werd zuinig omge sprongen, de service werd zelden ge mist. Bij DRL bleef de aanval op een zacht pitje sudderen en de enkele smashes die werden afgevuurd von den geen ongedekte plekken in het blauw witte vak. Het serveren was bij de Rotterdammers slecht ver zorgd. PW 2 nam in de eerste set een 7-0 voorsprong en won die met 15-7. Maar het was uitstel van executie, 15-7. Tot 5-5 in de tweede set kon den de bezoekers in de score bijblij ven. Daarna liep PW 2 weer onstuit baar uit service en smash naar de winst: 15-7. De laatste set was een formaliteit. DRL wilde alleen nog maar snel naar huis, want men voelde wel dat er niets meer te red den viel. Een zeerd uidelijke PW- zege! Mevr. Van Lanschot (Ned.) is donderdag doorgedrongen tot de finale van het Benelux golfkam- pioenschap voor dames, dat in Spa wordt gehouden. Dat was hem helaas niet mogelijk. „Zonder goud willen we je echter be slist niet laten gaan", aldus de Quick Boys-voorzitter. Onder donde rend applaus overhandigde hij daarop aan Wallaart een prachtig gouden horloge. Mevrouw Wallaart kreeg een bloemenhulde. De heer Pluymgraaff wenste hem bij LFC evenveel succes als hij in Katwijk had geboekt. Namens het eerste elftal overhan digde Anton v. d. Plas aan Wallaart een trainingspak in de blauwwitte kleuren en ook de junioren wilden hun oefenmeester niet zo maar laten gaan. In zyn dankwoord zei Wallaart o.a.: „Ik vind het nrettig Quick Boys te verlaten in zo n goede sfeer en op een hoogtepunt: op het moment dat de landstitel in Katwijk is. Een mooier afscheid kan ik mij niet wensen. Mocht ik nog eens heimwee naar Quick Boys hebben, dan wset ik dat ik hier altijd welkom zal zijn Wallaart bood alle eerste elftal- spelers een foto van het kampioens team aan. kele anderen, echter niet door dat van Anquetil. De Fransman profi teerde van de algemene hergroepe ring na 130 kilometer. DWARS DOOR BRETAGNE 29juni-6e etappe-235km. U een uitzondering Maak U zelf niets wijs! 7. m De verwachting dat het nu wel tot de ravitaillering in Avranches (147 kilometer) rustig zou blijven, werd niet bewaarheid. Na 135 km gooiden Hoevenaers, Demulder, Beuffeuil, Vannitsen, Goucher, Schroeders en Miele opnieuw de knuppel in het hoenderhok en toen de etenszakjes werden uitgereikt lagen zij bijna een minuut voor. Weer moest Rik van Looy op de pedalen gaan staan om de onruststokers na 185 km tot de or de te roepen. Nog was de strijdlust niet gedoofd. Eerst ontstond een groep met Geldermans Stolker, Mas signan, Forestier en Ongenae en toen ook die weer was teruggehaald ging de Beverwijker nog eens met Bailetti en Busto aan de haal. Maar de hoge heren lieten zich hierdoor niet ver ontrusten en speelden op een massa le eindsprint, die aan Daems de ze ge bracht. De Belg maakte door de minuut bonificatie een sprong van de 13de naar de 3de plaats in het algemeen klassement. Het kaartspel is nog steeds niet goed geschud. Dat zal ongetwijfeld wel het geval zijn zondagavond na de individuele tijdrit van Luchon naar La Rochelle. We zijn benieuwd hoe de kaarten dan zullen liggen Ieder mens transpireert. Ook U! Zelf ruikt U niets. Maar 't pijnlijke is dat anderen 't wèl merken... Bescherm U daarom met ODORONO-ODOMATIC1 De kogel rolt... en doseert precies wat nodig is voor volle 24 uur bescherming, 't Is prettig koel, verzachtend en direct droog, 't Heeft een frisse geur stopt overmatige transpiratie en nare transpiratie-lucht onmiddellijk ODORONO - ODOMATIC f 2.25 navulling f 1.65 Ifim bledoii-toernooi Elke dag een sensatie, dat lijkt het recept te zijn van Wim bledon-1962. De opwinding werd ditmaal veroorzaakt door de sterke Indiër Krishnan, als nummer vier geplaatst, die bij een achterstand van 5-2 tegen Neale's geleerde broer dr. John Fraser de scheidsrechter kwam meedelen, dat hij niet verder zou spelen. De zwaargebouwde Krishnan had woensdag in het dubbelspel, een enkelblessure opgelopen en hij voelde zich niet meer in staat de strijd tegen John Fraser voort te zetten. Het bestuur en tien spelers van Quick Boys hebben gisteravond glimlachend en tenslotte met verbazing een groot aantal felicitaties en fraaie geschenken in ontvangst genomen tijdens de officiële receptie ter gelegenheid van het behaalde landskampioenschap. Tien spelers de elfdeaanvoerder Peter Viool - in militaire dienst kon niet aanwezig zijn. De heer J. J. Roos van de KNVB kwam even vertellen waarom niet. „Tot twee keer toe heb ik me op aandringen van Viool in verbinding gesteld met de SROI in Ermelo met het verzoek hem vrij te geven. Tot twee keer toe kon men niemand vinden om het verzoek te behandelen Het was het enige bittere klankje tijdens deze vrolijke en zwierige re ceptie die de Katwijkers in „Riche" hielden. De zaal, waarin zich bijkans evenveel bloemstukken als personen bevonden, was te klein om alle be langstellenden gelijktijdig te herber gen. Ceremoniemeester W. E. Scho- neveld zette deze avond meer dan een volledig „elftal" sprekers tegen over spelers en een glunderende voorzitter J. Pluymgraaff! Namens het gemeentebestuur richt te allereerst wethouder H. P. Bloot het woord tot de kampioenen. Hij wees op de zware taak die Quick Boys nu wacht, want het is nu een maal minder moeilijk een titel te veroveren dan deze te verdedigen. „Ik vertrouw er echter op, aldus de heer Bloot, dat Quick Boys ook vol gend jaar in de voorste linies te vinden zal zijn". De markantste spreker van de avond was zonder twijfel Noordwijk- voorzitter. dr. J. van Nes, een vlot causeur, die in zijn felicitatie-toe spraak ook nog een volledige hand leiding gaf tot het „versieren" van bijzondere wandtegeltjes bij voetbal vrienden Alvoren Quick Boys te complimen teren met het behaalde kampioen schap, nam hij allereerst een fabel tje uit de wereld. Fabeltje „Zo vaak heeft het verhaaltje de ronde gedaan, dat Quick Boys en Noordwijk het niet met elkaar zou den kunnen vinden. Dat is onzin. Wij zijn gewoon stevige rivalen en dat zullen we blijven ook. Volgend sei zoen nog scherper, want dan willen wij wel eens graag een Quick Boys voorzitter op een receptie als deze zien Omdat hij toch bezig was, han delde de heer Van Nes maar direct alles af. „Die meneer Pluymgraaff is overigens wel een arrogant man. Toen ik hem bij de beslissingswed strijd Quick BoysNoordwijk zei dat Noordwijk een stevig feest wachtte als zij zou winnen, antwoordde hij alleen maar: „Wij vieren pas feest als we landskampioen Nou vraag ik U ASC-voorzitter G. Prevo kwam Quick Boys bij deze gelegenheid nog eens speciaal bedanken voor de wijze waarop de blauwwitten hem hadden geholpen bij de wedstrijd ASC—Oud- Internationals. „De manier waarop Quick Boys toen direct drie spelers aan ons af stond, terwijl de kampioenswedstrij den toch voor de deur stonden, heeft ons diep getroffen. U kunt ervan ver zekerd zijn dat dit feit, deze spon tane hulp, met gouden letters in de geschiedenis van ASC zal worden op getekend". De heer Prevo liet zijn woorden vergezeld gaan van een geschenk: een bal in de roodzwarte kleuren. De lange rij Verder voerden op deze avond het woord: de heer J. v. d. Meijden voor de KNVB. mr. J. J. de Jongh namens de Afdeling Leiden, de heer Th. W. v. d. Klugt (COVS), de heer J. J. Roos (privé), die alvast twee gram mofoonplaten aanbood „voor de ho pelijk niet al te lang uitblijvende geluidsinstallatie", de heer F. van Waveren, die namens LFC een aan tal glazen aanbood „om het kam pioenschap goed in weg Jte spoelen", de heer J. Wondergem voor UVS (Welk voetbal ik hier vertegenwoor dig .wéét ik niet. Misschien wel za terdagvoetbal, wie zal het zeggen. Bezwaar zou ik daar niet tegen hebben"), de heer A. Verdoes (WV en Bouwvakpatroons), de heer C. Verplancke (voor Blauw Wit en For- tuna '54), de heer M. v. d. Oever namens de supportersvereniging hij bood alle spelers een voetbaltas aan en de heer C. Strik namens de Belangemcommissie Bollen-Duin- streek. Hij verraste de spelers met blauwwitte kousen. Zwart Wit voor zag alle Katwijkse spelers van ball point met inscriptie. Voorzitter Pluymgraaff kwam woorden te kort om allen te bedanken voor woorden en geschenken. Mej. Loes v. d. Oever gaf deze re ceptie speciaal cachet door, getooid in de Katwijkse klederdracht („Tsjon- ge, wat is het toch warm in zo'n driedekker") alle aanwezigen haring aan te bieden. Daarmee is de titelhouder Rod La- ver de enige overgebleven halve fi nalist van het vorig jaar. Overigens zal het voor de Austra liër niet zo heel veel uitmaken, welke concurrenten er afvallen en welke zich handhaven. Het spel van de ge drongen maar uiterst soepele Austra liër was ook tegen de Amerikaanse reus Whitney Reed (64, 61, 64, binnen het uur) zo sterk, dat men alle risico van gewaagde prognoses overboord kan gooien en zonder meer mag voorspellen dat de roodharige Queenslander, kampioen zal worden. Van de concurrenten kon Emerson tegen Stolle niet imponeren ondanks de straight sets 64, 64, 60. San- tana verloor een set van de toch heus niet zo sterke Fransman Renevand (63, 46, 64, 61) en de Ita liaan Nicola Pietrangeli werd zelfs tweede na de nederlaag van Mckinley uit de galerij der ge plaatsten gestoten. De taaie Brit Alan Mills versloeg hem met 64, 2—6, 4—6, 7—5, 6—1. In de enorme drukte rond de ba nen men schatte het aantal be zoekers op deze interessante middag op ruim 50.000 was het voor de Nederlanders lastig om bij de tribu nes verstoken baan vier te komen, waar Eva de Jong voor het absoluut onoplosbare probleem Darlene Hard kwam te staan .Het werd een com plete executie, waarbij mevr. De Jong alleen maar blij kon zijn dat die te rechtstelling niet voor de grote mas sa op de hoofdbanen ten uitvoer werd gebracht. Gelukkig maakte Darlene het kort: 60, 60. Mevrouw De Jong kan zich troosten met de ge dachte dat zij is uitgeschakeld door een speelster die meer dan alle an deren aanspraak maakt op de titel. Meer dan Angela Mortimer, die niettemin met 61, 61, van de Nieuwzeelandse Davidson won, meer dan Maria Esther Bueno, die tegen de stoere Russische Anna Dmitrieva de eerste set moest prijsgeven: 36, 61, 61. Lesley Turner won met tamelijk veel moeite van Engelands lieveling Christine Truman (75, 6—4). En dan heeft ook Bill Jean Mof- fitt het hem weer geleverd. Met haar prachtige, frisse, bijna juichende tennis, serverend als een grote vent, haarscherp passerend langs de lij nen, smashend en vollerend na goed getimed oplopen, versloeg zij haar beste vriendin en stadgenote van het Californische Long Beach, Carol Coldwell, met 75, 63. Loes v. d. Oever in vol Katwijks ornaat biedt de geblesseerde doelman De Hollander een harinkje aan om aan te sterken. (Foto Leidsch Dagblad) Uitslagen Heren enkelspel: derde ronde Mills (GB)Pietrangeli (It) 64, 2—6, 4—6, 7—4, 6—1; Taylor GB) Crookenden (N-Zeel) 6—3, 4—6, 9—7, 64, Froehling (VS)Davidson (Austr) 8—6, 7—5, 6—8, 6—4; Hewitt (Austr)Wilson (GB) 26, 8—6, 26, 64, 75; Neale Fraser (Austr)—Knight (GB» 6—4, 16—14, 108; Santana (Sp)Renevand (Fr) 63, 46, 64, 61; Emerson (Austr)Stolle (Austr) 64, 64, 60; Sirola (It)Palafox (Mex) 63, 16, 62, 61; Darmon (Fr) Moe (Noor) 63, 64, 64; Osuna (Mex)Forbes (Z-A) 62, 911, 86, 64; Mulligan (Austr)—Ral ston (VS) 3—6, 9—7, 6—3, 2—6, 7—5; Fletcher (Austr)Hann (GB) 63, 63, 61. Rod Laver (Austr) versl. Reed (VS) 6—4. 6—1, 6—4; John Fraser (Austr) wint van Krishnan (India), die in de eerste set, bij de stand 25, wegens een blessure de strijd staakte, Kuhnke (Did) versl. Mukerjea (India) 97, 64, 75; Howe (Austr) versl. Lall (India) 5—7. 4—6. 6—4, 6—3, 6—3. Dames enkelspel: derde ronde Darlene Hard (VS) versl Eva de Jong (Ned) 60, 60; Maria Esther Bueno (Braz) versl A. Dmitrieva (Rusl) 36, 61, 61; Ann Haydon (GB) versl Price (Z-Afr) 64, 64; Lesley Turner (Austr) versl Christi ne Truman (GB) 7—5, 64; D. M. Catt (GB) versl N. Rlchey (VS) 75, 86, J. A. M. Tegart (Austr) versl .L. Forbes (Z-Afr) 63, 63) Billy Jean Foffit (VS)—Carol Cold well (VS) 75, 63; Renee Schuur man (Z-Afr)Jean Bricks (VS) 26, 61, 64; Karen Susman (VS)—Diana Starkie (GB) 7—5, 10—8; Angela Mortimer (GB)—J. Davidson (N-Zeel) 6—1, 6—1. Na zijn nederlaag van woensdag heeft het voorlopig Nederlands honk balnegental donderdagavond in Utrecht opnieuw zijn meerdere in de Chateauroux Sabres, een in West-Duitsland verblijvend Ameri kaans legerteam, moeten erkennen. De Amerikaanse militairen wonnen de ontmoeting met 76.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 15