Dgericht 1 maart 1860 Dinsdag 1 mei 1962 Derde blad no. 30641 riNIGE beelden van de uitbundige viering van het zilveren huwelijks- JU feest van Koningin Juliana en Prins Bernhard. een feest dat gisteren voor het gehele land een hoogtepunt vond in de rijdende en varende receptie door het hart van de hoofdstad. Slechts zelden zijn de Koningin de Prins en de vier Prinsessen zo enthousiast toegejuicht en gehuldigd, als tijdens deze triomfale tocht door Amsterdam. Links boven Koningin en Prins in de open calèche aan het begin van de rit van het Paleis op de Dam naar de Berlagebrug, waar in de Konings sloep zou worden ingescheept. In het midden boven aan de pagina de Koningssloep onderweg van de Berlagebrug naar het Amstelhotel. De Koninklijke Standaard ontbreektdeze moest gestreken worden omdat de Nieuwe Amstelbrug niet kon worden geopend. Rechtsboven aan de pagina de vier Prin Amsterdam, waar de viering zondagtbegon werd bijgewoond. Op de achtergrond de de Prinsessen Margriet en Marijke. Links de tweede foto van boven de open rijtoer, daaronder de Prinsessen Beatrix en foto van boven het Koninklijk Paar neemt hulde van een dichte menigte op de Dam in men aan het Koninklijk Paar in het nieuwe plaats vond. In het midden van de pagina een overzicht het Koninklijk Paar voor de rijtoer. Onder aan de pagina links een beeld van het RAI-gebouw ten deel viel. Onder in het Prinsessen en van het Koninklijk Paar tijdens gebouw, die tot diep in de afgelopen nacht sessen bij het verlaten vain de \Vesterkerk in met een dienst, die ook door vele autoriteiten Prinsessen Beatrix en Irene, op de voorgrond calèche met het Koninklijk Paar tijdens de Irene tijdens deze tocht. Rechts de tweede op het balkon van het Paleis op de Dam de ontvangst. Daaronder de aanbieding van bloe- RAI-gebouw, waar een grootse huldiging van de stampvolle Dam bij het vertrek van de huldiging, die het Zilveren Bruidspaar in midden en onder rechts twee foto's van de de grandioze feestavond% in het Concert- voortduurde.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 5