Mening Kamerfracties is sterk verdeeld Binnen 25 jaar een andere structuur Moslim-bevolking in Algerije slaat terug „Gesprek wenselijk FEWAN N.V. Nieuwe Argentijnse regering voltallig Alsogaray de Verkoopstertje werd Miss Holland 1962 X-15 VLOOG 77 KM HOOG Och, mijnheer, ik rook al jaren sigaren. Als ik die sigarenadver- tenties zie, weiger ik er kennis van te ne men, ik had geen ad vertenties nodig om Ook al aan de sigaar? Wantrouwen blijft voortduren grote man „Vliegende brandweerman" blust hevige aardgasbrand Weer steekt Italiaan een onschuldige In drie dagen 69 doden Partijconvent A.K.P. over Nieuw-Guinea (Van onre parlementaire redacteur) Op het convent van de A.R. Partij, dat zaterdag te Utrecht is gehouden, heeft een aantal sprekers min of meer scherpe kritiek geleverd op de tegenwoordige koers van de A.R.-Kamerfracties in het Nieuw-Guinea vraagstuk. Het was evenwel moeilijk vast te aan koesteren stellen hoe de verhoudingen op het partijconvent precies lagen. nuin t ur> De bijeenkomst eindigde zonder uitspraak van afkeuring. letdsch dagblad DINSDAG 1 MEI 1363 dere sprekers. En wat zei dr. Bruins Slot in die tijd? Hjj behoorde tot de tegenstanders. VERADEMING Namens degenen, die achter dr. Bruins Slot stonden, sprak prof. Van Dijk, hoogleraar aan de Vrije Uni versiteit. Hij achtte het een verade ming dat de ARP andere opvattingen in het Nieuw-Gulnea-beleid was Dr. Bruins Slot, fractieleider in de Tweede Kamer, verdedigde zijn op vattingen met een beroep op de fei telijke machtsverhoudingen in de wereld. Bij ons Nieuw-Guinea-beleid moeten we rekening houden, zowel met- het belang van de Papoea's als met de wenselijkheid van vrede met Indonesië. Zouden wij een zelfstan dig West-Nieuw-Guinea in het leven roepen, dan zou ons conflict met In donesië op de PaPpoea's worden afge wenteld, wat de heer Bruins Slot mo- i Het plan-Luns, dat eind vorig jaar in de V.N. werd behandeld, was niet HH goed omdat er geen rekening was wij van koers veranderd? „Soekar- gehouden met Indonesië. „In deze no zal zijn houding heus niet wijzi- kwestie is moeilijk te zeggen wat gen", aldus de heer Algra, die nog trouw aan Gods gebod moet zijn", eens wees op de maatregelen, die In- aldus prof. Van Dijk. „Wat de fractie donesië in de afgelopen jaren tegen 1 betreft, wij hebben haar bij de Ka de Nederlanders heeft- genomen. Prof. merverkiezingen voor vier jaar vol- J. Prins, die eveneens twijfel koester- macht gegeven in die tussentijd mag de over de opvattingen van dr. zij eventueel haar koers wijzigen". Bruins Slot en de grote meerderheid I Het is volgens prof. Van Dijk de der fractie, besprak de houding van plicht van de Kamer, de regering de zending in de kwestie Nieuw-Gui- desnoods voor de voeten te lopen. nea' Dr. Berghuis, de voorzitter van de Hij trok tevens een vergelijking partij, sloot de vergadering na te Rita Meyer mei-koningin De jaarlijkse Mei-minnehandel in het Limburgse Susterzeel, waarbij de eerste dansen op het mei-bal bij opbod worden verkocht, Is een door slaggevend succes geworden voor de dochter van de dorpskastelein. In totaal 62 jongedochters tussen de 16 en 82 jaar zijn ditmaal aan bod geweest voor 70 gegadigden uit het 1200 zielen tellende dorp. Bulten aanwezigheid van de vrouwen zijn ae biedingen gedaan. De oudste, mej. Gertrud Peters, bracht f 18.- op. de meest omstreden buit was de ravenzwarte. 20-jarige Rita Meyer. Zij werd „afgemijnd" op f 112.-. De veiling heeft in totaal ongeveer f 400 opgebracht. Een ge deelte hiervan wordt besteed aan het mei-bal dat wordt georganiseerd door de plaatselijke voetbalclub. De 20-jarige technicus Hans Rut ten zal met voor dat ogenblik „zijn" Rita de officiële mei-koningin, het bal openen. zemjesch^kldn^rech*mogen nïu jTfl! 5l'bhin da' hU V' m" ziin meninc eeen dmomheeld nn- I Rijkens. Wil het grootkapitaal dr. Bruins Slot eens was. Een ge- hangen. Dr. Bruins Slot. beducKt ÏÏÏ5 fftJir dt mll*«n*n Indo" 'prek m" w,nM,«k- I voor oorlogsellende, betoogde dat een lne,1.e.rpdden? kan er in eo n gesprek een moment I Stikker in Athene De Nederlandse secretaris-gene raal van de NAVO, mr. D. U. Stik ker, is zaterdag per vliegtuig uit Pa rijs in Athene aangekomen om voor bereidingen te treffen voor de 3 mei in de Griekse hoofdstad beginnende zitting van de NAVO-ministerraad. Aardbeving in Japan Het noordelijke en het. centrale deel van Japan zijn gisteren door een aardbeving getroffen. Eén man kwam om het leven door het omval len van een muur en 85 mensen lie- Advertentle sprek met Indonesië is wenselijk, I kan er in zo'n gesprek een moment pen verwondingen op. Van elf hun- rhri*teink~hPiPiH mrw>t wmrW hp I "A,s we moeten wyken, moeten we komen dat er „neen" moet worden ner is de toestand ernstig, heerst dL normen ?nzeden en dat ï,e.5rip hebben voor het Indoneslé-be- gezegd. We mogen volgens dr. Berg- Op drie plaatsen werd het spoor- men hierbii eeen wonderen ^loda le,d van Schermerhorn-Drees in de huis geen uitzichtloze weg Inslaan en wegverkeer ontwricht Ruim 650 mlg incalculeren". ?n amwwrd op Jare" na 1945 meende "n dw 'geen hersenschimmen najagen. I mensen zijn dakloos geworden, de tegen zijn houding geuite bezwa ren, verzekerde de A.R.-fractieleider. dat ook hij, evenals de regering, grote mceite met het probleem heeft ge had. Maar als men ziet dat de zaak afglijdt naar een verschrikkelijke crisis, dan moet men iets doen. of zo vroeg hij, moeten we soms vech ten tot de laatste Papoea? De heer Bruins Slot was er heilig van overtuigd, zoals hij zei, dat zijn fractie de regering geen enkele maal tussen de benen heeft gelopen. Wü hebben ons gesteld achter het beleid van het Kabinet, waarin een zekere ontwikkeling zit, ook al hebben wij wel eens kritiek geleverd, omdat de regering soms iets bij de feitelijke ontwikkeling ten achter was. TWIJFEL Verscheidene partijleden in deze vergadering waarschuwden ernstig tegen een uitvalling van het zelfbe schikkingsrecht. De heer Buiten meende dat garanties van Soekarno niet de minste waarde hebben. Vol gens hem zou de gewijzigde houding der ARP aan het beleid van de Ne derlandse regering schade hebben toegebracht. De heer Algra, als enkeling uit de Eerste Kamer-fractie, meende dat. de situatie voor de regering zo moei lijk was gemaakt door een verbrok keling van het binnenlandse front. Hij hekelde de z.g. „politieke grens- gangers", die zelfstandig contact met Indonesiërs zochten. Waarom zijn de sigaar t« ontdokken. Ze ergeren me, omdat ik vind, dat ze overbodig moesten zijn. Ga nou eens voor de étalage van 'n sigarenwinkel staan, of nee, Ik moet zeggen: een rookwarenwlnkel. Dan zie ja toch zó dat het sigaren moeten zijn. Mijn vrouw kent voor de étalage van 'n banketbakkers winkel ook nooit enige aarze ling. 't Is op het gebied van de genotsartikelen het tim mermansoog, waarmee je meteen ziet, tot op een fractie van 'n millimeter, hoe het er precies voorstaat. Nou, dank zij dat oog heb ik nooit enige twijfel gekend. Zoals m'n vrouw resoluut zegt: „MIJ moorkoppen", zeg ik: „Mij sigaren". ZJVEDEN treedt op legen radioschip De Zweedse regering zal binnen kort bij het parlement een wets voorstel indienen tot het verbieden van illegale radio-uitzendingen. Deze maatregel is in de eerste plaats ge licht tegen de uitzendingen van de commerciële zender „Radio Nord", die het gehele etmaal door in de lucht is met uitzendingen van nieuws en lichte muziek vanaf een schip even buiten de Zweedse territoriale wateren, ter hoogte van Stockholm. De Deense regering heeft reeds eerder een soortgelijk wetsontwerp bij het parlement ingediend en de Finse en Noorse regeringen zullen naar verwacht wordt dit voorbeeld spoedig volgen. 0e N.H.M. maakt het zijn bankspaarders gemakkelijk De N.H.M.-bankspaarder kan op zijn spaarrekening storten door een eenvou dige giro-overmaking. Van iedere ver andering van zijn tegoed krijgt hij een dagafschrift thuisgestuurd. Geen admi nistratieve rompslomp, geen onnodig geloop naar de bank en... bovendien: 3lh% rente soepele opvragingsregeling belastingaanslagen automatisch op tijd voldaan geen extra kosten NEDERLANDSCHE HANDEL MAATSCHAPPIJ, N.V. Spaar veilig, spaar modern Spaar bi] de N.H.M. Staatsraad Rupperl over onderneming Van onze correspondent) „Het is een ernstig misverstand te menen, dat de huidige rechtsvorm en structuur van de onderneming nog lang zullen standhouden. De huidige ondernemingsvorm zal m.i. nog geen kwart eeuw meer bestaan, omdat de polemiek met het communisme een herziening noodzakelijk maakt". Dit verklaarde zaterdag in Utrecht de heer M. Ruppert, lid van de Raad van State en oud-voorzitter van het C.N.V. op de landelijke vergadering van beambten In de christelijke metaal bedrijfsbond. Waterman 4 mei naar N.-Guinea (Van onze Haagse correspondent) De dienstplichtigen, die met in schepingsverlof waren, moesten van daag (dinsdag) in hun legerplaatsen terug zijn. Naar ons werd meege deeld, zal de Waterman op 4 mei a.s. van Hoek van Holland volgens de geëigende route naar Nieuw-Guinea vertrekken. Ongeveer 800 man troe pen zullen In de vroege ochtend em- barkeren. Karakter, stijl, persoonlijkheid. Daarmee is die zeer speciale vreugde verklaard van de man, die het voorrecht heeft een B O V E B te bezitten. Onderga eens voor één keer de heel bijzondere distinc tie, die uitgaat van dat prachtige notenhout, van dat vóór naam-glanzende leer. Daarna is ieder woord overbodig. Voor wie zelf aanspraak mag maken op het predikaat „persoonlijkheid" - en als zodanig ook een fijnproever is -betekent de ROVER veel meer dan „een auto". Voor hem is de Rover het stijlvolle verlengstuk van zijn hele wezen. VRAAG NU DEMONSTRATIE EN PROEFRIT BIJ HOUTWEG 7-9 - DEN HAAG - TEL. 18.21.43 en een groot deel van het leger zijn ingenomen met zijn terugkeer in de regering. Alsogaray trad vorig jaar af, omdat zijn economische politiek, waarmee hij in het buitenland aan zien had verworven, hem in Argen tinië zelf onbemind had gemaakt. Financiële kringen beschouwen zijn De nieuwe Argentijnse regering is I maner sinds gisteren voltallig. Hoewel dere' terugkeer als een voorname stap tot regering rechts georiënteerd is, be schouwt men haar in Buenos Aires als minder extremistisch dan haar voorgangster. Veel belang hecht men aan de benoeming van Alvaro Also garay, minister van Economie onder de afgezette president Frondlzi, in dezelfde functie. Alsogaray wordt ge zien als de invloedrijkste man in het kabinet en hij zal in de praktijk de rol van minister-president vervullen en meer invloed hebben dan presi dent Guido. De marine was tegen de benoeming van Alsogaray, maar de zakenlieden Herdenkingen te Overveen Ook dit jaar worden op de ere begraafplaats in Overveen twee her denkingen gehouden. De eerste op 4 mei, die om 19 uur begint met een stille tocht naar de begraafplaats waar ds. Ter Steege en pastoor A. M Abelen zullen spreken. Op 10 mei is hier de herdenking uitgaande van de vereniging van ex- politieke gevangenen in oorlogstijd, waar de burgemeester van Velsen, de heer J. C. Bührman zal spreken. Red Adair, de „vliegende brandweer man" uit Texas, is erin geslaagd de grote aardgasbrand by Gassi Toeil „De Westduitsers, die beter dan wjj de ondernemingsvorm achter het IJzeren Gordijn kennen, beseffen de vergankelijkheid van de huidige on- derneming duidelijk. Hel is daarom dat de Westduitse ondernemers een I hereniging met Oost-Duitsland vre- jzen. Een dergelijke hereniging zal namelijk onvermijdelijke consequen ties hebben voor de organisatie van de onderneming, daar in het Oosten de klok natuurlijk niet geheel wordt teruggedraaid". De suggestie van plaatsvervangend president-directeur der AKU, mr. Meynen, om in de Raad van Beheer mensen op te nemen die op de hoogte zijn van sociale verhoudingen, noem de de heer Ruppert een poging de boot af te houden. De 20-jarige verkoopster Rina Lod ders uit Haarlem is Hollands mooiste meisje. Dat heeft een Internationale jury in de nacht van zondag op maandag beslist, nadat 17 kandidaten voor de titel „Miss Holland 1962" in het Am sterdamse Casino aan haar en de I blikken van ongeveer 200 toeschou- I wers waren voorbij getrokken. Overhaasting onverstandig Si het donkerbruine haar in een Haar- „De huidige rechtsvorm en struc tuur van het particuliere bedrijf worden hierdoor nameiyk niet aan getast", verklaarde hy, „en het recht van het personeel zelf commissaris sen te kiezen, wordt niet erkend". Toch noemde de Staatsraad het verzoek van mr. Meynen om aan de managers' de ty.d tc geven de grond bouwrijp te maken „niet on redelijk". „Overhaasting is", aldus de heer Ruppert, „altyd onverstan dig". De heer Ruppert meent dat in de toekomst het particulier Initia tief waarop de onderneming staat, ook aan de werknemer dient te worden gegeven. „Zolang uit de koop van aandelen een grotere zeggens macht voortvloeit dan uit het iede re dag geven van zUn arbeid, zal het vertrouwen van de werknemer voort duren". zo verklaarde hy. Kapitaal en arbeid „De ondernemer zal in de toe komst, behalve tegenover de factor „kapitaal", ook tegenover de fac tor „arbeid" verantwoording van zijn beleid moeten afleggen. De vakbe weging zal zich niet meer moeten beperken tot het uitbrengen van rapporten en het wachten op wat de wetgever gaat doen. Hy zal nu reeds van binnen uit aan de herziening van de onderne ming moeten gaan werken. Art. 50 c van het Wetboek van Koophan del schept nameiyk de mogelijkheid om maximaal 1/3 van het aantal commissarissen te laten kiezen uit andere kringen dan die van de ka pitaalverschaffers, dus ook uit perso neel", zo besloot de heer Ruppert. Het bez»ek aan Madurodam tij dens het afgelopen weekend met Inbe grip van 30 april, bedroeg ruim 34.000 personen. Onder de vele buitenlanders bevonden zich vele Frans-sprekenden, onder meer een groep van 350 leden van de Franse caravanclub, Z\| waren met 100 caravans naar Den Haag ge komen. lemse damesconfectiezaak niet had den overreed eens een keer mee te doen aan een „Miss"-verkiezing, was j het nooit zo ver gekomen. Rlna Lodders (1.76 meter lang en hel blauwe ogen» was dolblij.. Op 28 mei a.s. vertrekt zy naar Beiroet om mee te doen aan de verkiezing voor Miss Europa. „Er zit een goede kans voor ons in", zei Casinodirecteur G. J. van Meeuwen, die elk Jaar de Miss Holland-verkiezingen organi seert en zichzelf „Miss-dictator" noemt. „En als het lukt gaat zU na- tuuriyk ook naar de Miss World-ver- kiezingen in Londen in november", zo voegde hy er veelbetekenend aan toe. Kort tevoren had hy Rina de attributen van haar waardigheid overhandigd: Het Miss Holland lint, de beker en een bos bloemen. De beslissing werd bekendgemaakt nadat de zeventien kandidaten (vyf blondharige-, tien zwartharige- en twee donkerbruine schonen zich eerst- in een vrolijk avondjurkje en daarna in badpak aan jury en pu bliek hadden gepresenteerd. „Dat had ik nooit gedacht", zei de nieuwe Miss Holland, terwijl zy zich zenuwachtig lachend, doch geduldig en berekenend van alle kanten liet fotograferen. Zy vertelde nog, dat zij een mulo-opleiding heeft gehad, de huishoudschool heeft gevolgd, verke ring heeft en veel van muziek houdt, zowel van Rach en Beethoven als van de twist. Ze hoopt nu gauw de damesconfectiezaak te kunnen ver laten en als mannequin-fotomodel te gaan werken. De zwartharige 23-jarlge Amster damse mannequin Marjan van den Heijden, de blonde 20-jarige Amster damse mannequin Trudl van Sark, de 18-jarige Rotterdamse verkoopster Rosa van der Lee izij werd vorige week tot Miss Rotterdam verkozen; en de 23-jarige gitzwarte Manny Horselenberg. receptioniste uit En schede, werden by deze Miss Hol land-verkiezing resp. 2de, 3de, 4de en 5de. Zij. maken een kans voor uitzen ding naar Long Beach en Miami in de Sahara met behulp van 300 kg dynamiet te blussen. De enorme vuurzuil stond sinds 13 november als een uiterst kostbaar baken in de onmetelyke zandzee. Hoewel zondag het vuur werd ge doofd, moet volgens waarnemers het gevaarlijkste karwei nog ko men: het „nablussen". Een zeven ton zware stalen kap moet boven het verstopte gat. worden aange bracht en dat is byzonder riskant, daar het kleinste vonkje, veroor zaakt door statische elektriciteit, de gasmassa weer kan doen ontbran den. Twintig vrijwilligers zullen mis schien morgen reeds de stalen kap op de bron plaatsen. Dokters en verpleegsters hebben inmid dels een verplaatsbaar ziekenhuis ingericht en staan gereed. Uit Pa rijs is bloedplasma aangevoerd. Op de landingsplaats te Hassai Toereg, 20 km van de aardgasbron, staat een hospitaalvliegtuig gereed. De voorraad aardgas ter plaatse is naar schatting voldoende om de bron een eeuw lang brandende te houden. oplossing van de chronische Argen tijnse regeringscrisis. Van de achttien ministers en staats secretarissen van het nieuwe kabinet hadden er slechts vijf zitting in het vorige. Gisteren is de advocaat Boni facio del Carril, rechts-natlonalis- tisch georiënteerd zonder lid te zyn van een partij, benoemd tot minister van Buitenlandse Zaken, als opvolger van Mariano Drago. Grivelli werd aangewezen als minister van Open bare Werken, terwyi aan Ayala de portefeuille van Financiën werd toe vertrouwd en Zaefferer Toro werd benoemd tot staatssecretaris van Handel. Ayala en Zaefferer Toro ko men beiden uit de kring Alsogaray. Andres Framini, die in maart tot j gouverneur van de provincie Buenos Aires is gekozen, heeft zaterdag op een persconferentie verklaard dat de aanhangers van ex-president Peron alles in het werk zullen stellen om „in het kader van de wet en zonder gebruik van geweld" hun rechten uit te oefenen. Framini en acht andere peronisten werden tot gouverneurs van Argentynse provincies gekozen. Deze week „RILSAN" ANKLETS Sterk als nylon - zacht als wol. PER 2 PAAR 4?S Per paar 2" De twintigjarige Ria Lodders uit Haarlem, die in Amsterdam werd uitgeroepen tot Miss Hol- land 1962. In Amsterdam (Van onze A'dam correspondent) Opnieuw is een Amsterdammer het slachtoffer geworden van een stekende Italiaan. In de nacht van zondag op maandag heeft een vech tende dronken Italiaan in een café in de Jordaan, tijdens een ruzie met een eveneens onder invloed verke rende chauffeur, een buitenstaander, een 41-jarlge schilder, met een bajo net in diens zitvlak gestoken. De verwonding was niet van ernstige aard. De ruzie speelde zich aanvanke- lyk op straat af. Om aan de vuisten van de chauffeur te ontkomen, vluchtte de Italiaan het kroegje, op de hoek van de Nieuwe Leliestraat en de Anjelierdwarsstraat, binnen, waarvan de eigenaar ook zijn kost baas is. Hij werd op de voet gevolgd door de 30-Jarige chauffeur, die zich zo agressief gedroeg, dat de cafébezoekers probeerden i hem tegen te houden. De Italiaan was achter de tapkast gevlucht, trok daar een lade open en haalde een bajonet, die de caféhouder daar be Beach voor de verkiezing van resp. van geschenken. Miss International Beauty en Miss Universe. In ieder geval werden zy voorlopig getroost met een De door de OAS tot het uiterste ge tergde moslim-bevolking in Algerye begint terug te slaan. In het gebied van Tlcmcen zijn zondag zes en gis teren vier Fransen ontvoerd door, naar de politie meent, Algerijnen, die geen gehoor meer geven aan de consignes van de FNL-leiding. Men gelooft dat de ontvoerders er op uit zijn de tien Fransen uit te wisselen tegen zes uit het Franse leger ge deserteerde moslims, die kortgele den zyn gearresteerd. Vijf Europese militairen van een spahi-eenheid zijn bij Marnia, aan de Algerijns- Marokkaanse grens, door drie deser terende mohammedaanse soldaten gedood. In het ongeveer 80 km ten zuidwes ten van Oran gelegen Temoetsjent hebben Fransen gisteren vanuit een auto met machinegeweren op een menigte Algerijnen geschoten, het geen aan vijf moslims het leven kostte, terwijl er zeventien werden gewond. Een woedende menigte moslims trok daarop door de Euro pese Wijk van de stad en doodde drie Fransen. De OAS-terreur in de grote steden neemt intussen nog steeds niet af. In Oran zyn zondag de lyken ge vonden van vier Europeanen, die door leden van de OAS waren doodgeschoten. Drie van de slacht offers behoorden tot een bakkers gezin dat reeds dreigbrieven van de OAS had gekregen omdat men aan moslims leverde. Alleen al in Al giers vielen zaterdag en zondag twintig doden. Zaterdag, zondag en maandag kwamen in geheel Alge rye 69 mensen by aanslagen om het leven, terwyi er vyf tig werden ge wond. In Oran is zondag een gecomhlneer- de actie van het Franse leger en de nieuwe Algerynse binnenlandse strydmacht tegen de OAS begon nen. De militairen hebben gisteren een kordon getrokken rond een dis trict dat als een bolwerk van het Geheime Leger wordt beschouwd. Het centrum van Oran is bezet door politie en militairen die onder meer over pantserwagens beschikken. Ondanks deze verscherpte waak zaamheid is een OAS-commando er gisternacht in geslaagd twintig ge arresteerde OAS-leden die in het den te bevrijden, te bevrijden. verbinden en de man naar huis te brengen. Politie-agenten van het HNHNHIHBHHHHiHHPHBBureau Raampoort namen waarde. tevoorschUn. Met dit steek- I liaan en de chauffeur mee ter ont wapen in de hand mengde hij zich in het gewoel en trof daaarby niet zyn tegenstander, maar de volkomen buiten de ruzie staande schilder. De GGD vervoerde het slachtoffer lawine j per ambulance naar het ziekenhuis, maar kon volstaan met de wond te nuchtenng en een nader verhoor. De Italiaan is fabrieksarbeider (30). Hij zal tevens worden verhoord over de steekpartij, die het vorige week einde in de Leidsestraat plaats had en die het leven kostte van een pas serende Amsterdammer. Gisteren heeft een X-15 raket vliegtuig van de Amerikaanse luchtmacht, bestuurd door piloot Joe Walker, een recordhoogte van iets meer dan 77 kilometer bereikt. Het oude record was ongeveer 65 km en stond op naam van majoor Robert White, die een soortgelijk toestel vloog. De X-15 vloog vyf maal sneiler dan het geluid boven het proefterrein in Californië. De zwarte verf van het toestel was door de wry ving met de lucht van de neus van het vliegtuig afgeschroeid. Het raketvliegtuig werd door een B-52 bommenwerper omhooggebracht. Nadat de bommenwerper de X-15 van onder zijn vleugels had laten vallen steeg piloot Joe Walker met de steilst mogelyke hoek n.l. 38 graden, om- üoog. Op het hoogste punt van zyn vlucht voerde Walker enkele manoeu vres uit om het vliegtuig te beproe ven. Walker was twee minuten lang onderworpen aan de toestand van schynbare gewichtloosheid.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 4