Kleine kinderen worden groot Koningschap legt hogesoms onmogelijke verplichtingen op na*-**'* Pretentieloos blijspel doet naar iets anders verlangen Koningin en moeder Dr. P. L. Schoonheim sprak in Pieterskerk ,Je geven aan een ander dat is Oranje op zijn best" „LOCO" VAN SCHAIK HEROPENT SPEELTUIN Loop der bevolldng van Leiden LEJDSCH DAGBLAD DltfSDAG 1 MEI 1562 9 „Litteris Sacrum" speelt: Het is zo eenvoudig nog niet, een voor dilettanten goed speelbaar lijspel te kiezen, waarin veel leden van het gezelschap naar hun unneti aan bod mogen komen. Telkenmale staat „Litteris Sacrum" oor dit grote probleem; de ene keer valt de keuze gelukkiger uit dan e andere. Onder de titel „Kleine kinderen worden groot" schreef Koel Lang- >y een pretentieloos, luchtig en huiselijk blijspelletje, waarmee mateurs, tnits het vlot gespeeld wordt, wel succes kunnen boeken. De opwindende verwikkelingen rond de weduwe Lady Buckering iet haar vier dochters en wie daar zo omheen hangen, geven meer- ialen reden tot vrolijkheid. Weliswaar ligt de humor er dikwijls wat geforceerd op en neigt ij naar de onvervalste klucht, de grapjes zijn, afgezien van enkele pirituele vondsten nogal goedkoop, maar dat neemt niet weg, dat len zich niet hoeft te vervelen, vooral niet in het laatste bedrijf, at na de ietwat gerekte eerste tioee, een verademing betekent. Al hebben wij bij „Litteris" wel ins betere blijspelen kunnen note- n, gelachen is er zaterdagavond in t Leldsche Schouwburg zeker. De geschiedenis rond Lady Bucke- ng is op zichzelf nogal ongeloof - aardig. Immers: zU woont in een prachtig uis in Regents Park, beschikt zelfs ver een deftige butler, maar.er geen sous in huis, zij en de hele imllie zijn zo arm als een kerkrat, anmaningen en rekeningen dus bij e vleet! Nu ja: ook al omdat er nog een aar aandelen in huis rondfladderen e per slot toch niet waardeloos HJken te zijn, loopt alles uit op een IJ einde, dat men van het begin f al heeft zien aankomen. Lady Buckering trouwt met haar ,ng jarige vriend, de huisdokter rews, die na eindeloos veel loos larm haar kleinkinderen (een twee- ng) ter wereld helpt brengen. Haar wee ongetrouwde dochters komen an de man, met de vierde, die met en „litterair genie" getrouwd is. Dopt het minder gunstig af. In zo'n rote familie kan 't dan ook niet al- ;maal op rolletjes gaan. Op rolletjes gaat het beslist ook let met de anderen. Lady Bucke- ing raakt de kluts soms kwyt bij 11e enerverende gebeurtenissen. We unnen haar tenslotte graag de rust a een misschien gelukkig huwelijk, yn blij over de geboorte van de weeling en hopen dat ook de doch- ers aan de zijde van hun toekomsti- e echtgenoten goede jaren tegemoet [aan. Co Hageman-Verhagen bewoog zich stimulerend, dan wel troostend over het toneel, een trouwe, hulp vaardige moeder, die wel eens mis tast, maar de moed er in houdt. Met haar levendig spel stond zij in het centrum van het veelzijdige gebeu ren. In de rol van haar joviale schoon zoon Dougall Pitchford presenteerde zich Bob Hageman. Deze is voortdu rend in angst over de komende ge boorte en zorgt met zijn kwinksla gen voor veel hilariteit. De als gast meespelende Sjoerd de Mik bleef als Clifford Magill, zoon van de huiseigenaar by wie de arme weduwe danig in de schuld staat, al te zeer aan de styve kant. Hij sleept tenslotte dochter Catherine (de soe pel spelende Anneke Bakker) in de wacht, zij het na veel pyn en moeite. Ook dochter Bicky (Tineke de Wit), krijgt na komische scènes, de man van haar keuze: de snel heen en weer rennende Roland Wayne in de per soon van Albert Labordus. Dochter Jane (Selma Hageman-Oele) zit met haar man (Wilfrid Marks), die litte ratuur boven liefde stelt, wel in zor gen. In een paar ernstig gespeelde scènes geven zij daar op waardige wijze blijk van. Dokter Drew wordt uitgebeeld door Herman Frentzen. Hy weet telkens olie op de hoogopgezweepte golven te leggen, maar moet zich hoeden voor al te stereotiepe bewegingen en gebaren, waarvan hij zich blijkbaar niet kan los maken. Een extra compliment voor het na tuurlijke spel van de verpleegster (Annie Beerman) en Hein Mol, wiens gelukkige creatie van de huis knecht Corder door houding en mi miek, zonder al te zeer in chargeren te vervallen, de aandacht trok. De rollen zaten er uitstekend in. Er is daarbij in het algemeen, onder de geroutineerde regie van Bas Hage man, met vaart gespeeld. Grofheid, waartoe de dronkemansscènes ge makkelijk aanleiding geven, is zorg vuldig gemeden. Het décor was, gelijk altijd bij „Litteris" tot in de puntjes en smaakvol verzorgd. Na het warme succes zullen de be schuiten met muisjes, die de mede werkenden, met bloemen voor de da mes, als verrassing gepresenteerd werden, best gesmaakt hebben. Met dit al hopen wy toch, dat „Litteris" binnenkort weer eens met een waardevoller stuk voor de dag komt: eer verplicht! En dit genre kennen wy zo lang zamerhand wel tot op een haar! Th. J. H. Prof. Romme. oud-fractieleider van de KVP in de Tweede Ka mer, heeft zaterdag als ambte naar van de burgerlijke stand in Amsterdam het huwelijk voltrok ken van zijn zoon, de arts M. A. J. Romme, en mej. E. F. Brand- bergen. Prof. Romme overhan digt het familieregister aan het bruidspaar. OCD€WSVAA*T „i„„ dus iizersteik' ,,Het Koningschap legt hoge, soms onmogelijke verplichtingen op. Een vrouw, die deze taak aanvaardt zou zich volkomen kun nen rechtvaardigen als zij de zorg als moeder van een gezin min der gewichtig en belangrijk zou achten. Aldus niet Koningin Juliana. Sprak zij niet bij haar inhuldiging de indrukwekkende en onvergetelijke woorden: Ik wil met nadruk vaststellen, dat voor een Koningin haar taak als moeder even belangrijk is als voor iedere Nederlandse vrouw. In de achter ons liggende jaren is duidelijk gebleken, dat deze woor den geen mooie frase waren. Onze Koningin is voor de ogen van ons gehele volk en van de gehele wereld, ,,de moeder van haar gezin en ook de moeder van ons volk", aldus sprak gisterochtend in de Pieters kerk dr. P. L. Schoonheim tijdens een aldaar belegde dienst, waarin hij verder aandacht besteedde aan deze blijde Koninginnedagdit jaar verbonden met de dankbaarheid en vreugde over het zilveren huwelijk van het Koninklijk Paar. Dr. Schoonheim, die begonnen was met het citeren van enkele zinnen uit de toespraak, welke Koningin Juliana op 18 juni 1955 in de (Leidse Pie terskerk hield over „De welvaart der wereld als gemeenschappeiyke ver- antwoordeiykheid" en waarin zy na- drukkeiyk sprak over de naasten liefde als het hoogste motief, en bo vendien een passage aanhaalde uit de laatste kerstrede van Prins Bernhard, wees er o.m .op, dat het een groot voorrecht is een Koninklijk gezin te mogen eren, dat naast alle hoogheid en zware verantwoordelijkheid zo grote eenvoud en oprechtheid ten toon spreidt en daarin meningeen een besohamend voorbeeld geeft. Vandaag, aldus dr. Schoonheim, willen wy de Koningin en haar gezin een zegewens meegeven en die ont lenen aan Openbaringen 1 4 en 5 „Genade zy U en vrede van Hem, die is en die was en die komt en van de zeven geesten, die voor zyn troon zyn en van Jezus Christus, den ge trouwe getuige, den eerstgeborene der doden en den Overste van de ko ningen der aard". Na over de inhoud van deze zege wens uitvoerig te hebben gesproken, merkte spreker op, dat de glans van de regering van de Oranje's altijd is geweest en ook zal blijven het ken merk van de vryheid voor geloof en overtuiging voor allen. Kenmerkend in onze geschiedenis is juist geweest de vrijheid, die ons door de bijbel wordt verleend. God alleen maakt waarlyk vry. En wie deze vrijheid van God ontvangen heeft, kan en wil deze vrijheid op koninklijke wyze mede delen aan anderen. God wil in Christus vrijheid voor alle mensen. Hy is de enige, die boven ons staat. Jezus Christus is de overste van alle presidenten en wet tige koningen der aarde. Hij is ook de overste leidsman van onze Ko ningin, van Prins Bernhard en de Prinsessen. Hij is. aldus dr. Schoon heim, ook de overste van U en my. Moge deze zegewens op deze fees- telyke en historische dag voor het Koninkiyk Huis en voor ons allen in vervulling gaan. Aan het einde van deze dienst, welke o.m. werd bygewoond door de loco-burgemeester, wethouder J. C. van Schaik, wethouder S. M. Stolp, de rector-magnificus, prof. dr. G. Sevenster, de commandant van de Koksschool, luit.-kolonel Th. Wessels en een deputatie van de Ver. Koning innedag, werden twee coupletten van het Wilhelmus gezongen. Goud en zilver voor ambtenaren. In gebouw „Ons Centrum" werden vrydagavond vyf leden van de Al gemene Bond van Ambtenaren ge huldigd. zy kregen het gouden NV V-insigne opgespeld. Drie andere leden kwamen in aanmerking voor het zilveren in signe. Voorzitter J. Wondergem gaf een overzicht van de activiteiten van de vakbeweging in het verleden en in het heden. Hy constateerde, dat grote groepen van het over heidspersoneel niet voldoende in de algemene welvaart delen. Wat er voor deze groep bereikt is, is gro tendeels te danken aan de activitei ten van de vakbeweging. Vervolgens reikte hij het gouden insigne uit aan de heren M. v. Dam. F. H. G. van Duyl, L. v. d. Heiden, P. J. Koole en C. M. J. Verhagen. De heren H. A. Middelham, J. Regeer en J. S. Tielenburg mochten het zilveren insigne in ontvangst nemen. De viering van het zilveren huwelijk van Koningin Juliana en Prins Bernhard begon zondag met een dienst in de Westerkerk in Amsterdam. Er waren vrij veel belangstellenden op de been om de aankomst van het Konink lijk Paar en de vele autoriteiten gade te slaan Gunstige resultaten Kon. Ned. Grofsmederij Oranjefeest L.C.O.V. „Je geven aan een ander, dat is Oranje op zijn best. Nederland is groot geworden dankzy de trouw en liefde van Oranje", aldus ds. J. M. D. v. d. Berg, die gisteravond de in het St. Antoniusclubhuis gehouden feesteiyke bijeenkomst van de Leidse Chr. Oranjevereniging met een kort inleidend woord opende. Achtennegentig procent, van ons trekken. Gelukkig, aldus d.s Van den De N.V. Kon. Nederlandse Grof- smedery heeft, blykens het verslag, over 1961 een gunstiger resultaat be haald t.o.v. 1960. Dit is mogelyk ge worden doordat de produktie werd opgevoerd. Het saldo bedrijfsrekennig steeg tot f 1.86 min. (vj. f 1,71 min Na afschrUving etc.. resteert een winst van f323.127 (f276.062). Voor gesteld wordt het dividend te verho gen tot acht proceent. (zeven pro cent). Over de vooruitzichten zegt de directie, dat voor een groot deel van de werkplaatsen reeds een goede be zetting voor 1962 is verkregen. Be- la ngryke opdrachten werden ont vangen voor de bouw van installa ties. bestemd voor binnen- en buiten landse staalfabrieken. De uitbreiding van de yzergietery zal binnen enkele maanden gereed komen. Verwacht wordt in deze sector de afzet te kun nen verhogen. x De werkplaatsen waren in het al gemeen goed bezet. De verbetering, waarvan in het vorige verslag gewag werd gemaakt, heeft zich in 1961 voortgezet. De produktie is met ruim tien procent gestegen. In de afdelin gen die op de scheepsbouw zyn inge steld nam de produktie enigszins af. in verband met de verminderde acti viteit in deze sector. Op ander gebied werd echter voldoende compensatie gevonden: vooral de yzergieterij was het gehele jaar zeer goed bezet. Het bleek ook dit jaar noodzakeiyk, aldus de directie, de middelen op lange termyn te versterken. Hiertoe werd een onderhandse lening geslo ten van f 750.000. Met de vernieuwin gen en verbeteringen in het bedryf zal dit jaar worden voortgegaan. volk, aldus spreker weet dat Oranje er is voor ons en dat wy er zijn voor Oranje. Door alle eeuwen heen is dit geopenbaard. Had niet de Prins van Oranje, de vader des vaderlands, al les. tot zÜn leven, over voor de goede zaak? Maar het grote voorbeeld van haar moeder, die haar hart aan onze natie heeft gegeven leeft ook Ko ningin Juliana in biyde en droeve dagen intens met haar volk mee. Zy onderbreekt haar vakantie by een treinramp en komt zloh persoonlyk van het leed van een watersnood ramp op de hoogte stellen, zy stelt zich in verbinding met de nabestaan den van de slachtoffers e_n gaat dan troostend rond. Letten wy op andere vorstenhuizen die zyn verjaagd (in Duitsland) of weggestemd <in Italië) en doodgeschoten (in Rusland) dan Berg. is de liefde voor ons Oranjehuis niet opgesmukt. Zij komt uir, het hart voort. Uren kunnen duizenden het is ook vadaag wer zo staan te wachten om by het voorbijtrekken van de stoet een glimp van ons Ko ninklijk gezin op te vangen. Her, allervoornaamste is echter, dat wy een Huis van Oranje hebben, dat zyn houvast heeft gezocht op de goede plaats, in dP schuilplaats des Allerhoogste. Laten wy daarom bid den voor hen, die in hoogheid zyn ge zeten. God zegene Nederland en Oranje! Aan dit. inleidend woord was een hartelijke begroeting van de vele aan. wezigen de zaal was geheel bezet door de voorzitter van de L.C.O.V. moeten wy uit dit alles een grote les I de heer L. Schipper, voorafgegaan. In het byzonder was dit ge-rioht tot de loco-burgemeester, de heer J. C, van Schalk, bestuursleden van de Ver Koninginnedag en tot de voor zitter van de Drie Ootobervereeni- ging mr. Ph. J. de Ruyter de Wildt, De' avond, welke een geanimeerd verloop had, werd verder gevuld met de opvoering van het blyspel ..De ge lukkigste dagen van je leven". Een spel vol van komische verwikkelin- een, welke ontstaan, wanneer door een fout van ht ministerie van On derwijs een Engelse meisjes-kost school wordt, ingekwartierd by een instituut voor jongens, wy werden geconfronteerd met de moeite, die de beide schoolhoofden en hun perso neel zich getroosten om twee ouder paren te bewerken hun kinderen niet van hun instltut af te nemen. Dit tot komische situaties leidend spel heeft echter een reële achtergrond: de klant ls ook hier koning, aangezien zo'n kostschool bestaat bU de gratie van goed betalende leerlingen. De toneelgroep VEVO van het Chr. Lyceum te Alphen aan den RUn gaf van dit stuk o.l.v. de regisseur de heer C. de Ban. een geslaagde opvoe ring. welke haar climax in het derde bedryf bereikte. Een model van de F-28. een straalpassagiersvliegtuig voor de korte afstand, dat Fokker in sa menwerking met andere vlieg tuigfabrieken wil bouwen. Dreunend accoord als feestbesluit Duizenden Leidenaars zyn gister avond laat nog naar de Boshuizer- kade getrokken om het vurige en daverende slotakkoord van Koningin nedag met de gebruikeiyke „èah's" en „oóh's" te ondersteunen. De mannen van Kat's Vuurwerk fabriek renden op het LDWS-terrein met vlammende fakkels heen en weer om de knallende donderbussen en kleurrijke pyien de heldere lucht in te sturen of de spectaculaire stukken te ontsteken. Telkens spatten de pyien hoog boven aller hoofden uit een en concurreerden de glanzende vuurtongetjes met de echte sterren, die nog hoger aan het donkere fir mament flonkerden. Op de grond lekten de glanzende watervallen, smeten de magnesiumbussen met een overmaat, aan fleurig licht, cirkelden brandende sterren met een ongelofe- ïyke snelheid en suisden de raket ten gierend langs de „telegraafdra den". Vanzelfsprekend was voor een grandioos slotstuk gezorgd. Temidden van talloze wervelendp en knallende vuurpunten glansden de gekroonde letters J. B met daaronder de spre kende jaartallen „1937—1962". Nog enkele knetterende dreunen en ook het, vuurwerk behoorde tot het ver leden. Enige minuten later lag ook de Boshuizerkade weer stil en ver laten De Leidse Koninginnedag vie ring was voorby Nieuw bestuur W.B.V. „Ons Belang" Na 39 Jaar heeft de heer J. Ger ritsen Sr. het roer van de Woning bouwvereniging „Ons Belang" aan zijn opvolger overgedragen. Dit gebeurde tydens een druk be zochte en bewogen vergadering van de woningbouwvereniging, die vry dagavond in Gebouw „Prediker" werd gehouden. Zoals bekend zegde een groot aan tal leden veertien dagen geleden zyn vertrouwen in vyf bestuursleden op, die na hun periodieke aftreden niet meer herkozen werden. De vier ove rige bestuursleden meenden uit so- Udarlteltsoverwegingen eveneens hun functie te moeten neerleggen. Het voorbeeld van de vier werd gevolgd door de leden van de raad van commisarissen van de vereni ging. Vrydagavond werd het nieuwe be stuur gekozen. Het bestaat nu uit de heren W. Schouten (voorzitter), A. 28 opril 1962 De 28ste april van dit jaar zal in de annalen van de speeltuinvereniging „Westerkwartier" ongetwijfeld worden geboekstaafd als een datum waarop de vereniging met grote voldoening kan terugzien. Op die dag verrichtte loco-burgemeester J. C. van Schaik de heropeningsplechtigheid van de speeltuin, nadat deze in een periode van hard werken door het bestuur van een nieuw betegeld terrelndek en een prachtige rolschaatsbaan werd voorzien en het speelmateriaal naast een grondige restauratie eveneens een complete verfbeurt had ondergaan. Voordat de heropening van het grote toegangshek een feit was, kwam een aantal genodigden en belangstel lenden in het verenigingszaaltje by- èen en sprak de voorzitter, de heer A. van Polanen, een hartelyk wel komstwoord. Hierin richtte hy zich in het byzonder tot loco-burgemees ter J. C. van Schaik, de bescherm heer van de vereniging: ir. H. Hof man, directeur van de N.E.M. en de heer J. J. Lyster, procuratiehouder van de Nem. De heer Van Polanen schetste de moeiiykheden, die moes ten worden overwonnen om tot de verwerkeiyking van de langgekoes terde wens een nieuw tegeldek met rolschaatsbaan te kunnen komen. In dit kader dankte hy zowel wet houder Van Schaik als de bestuurders van de Leidse Bond voor hun onmis bare medewerking, die ertoe had ge leid, dat de speeltuin van „Wester kwartier" thans tot de mooiste van Leiden kan worden gerekend. Een byzonder hartelyk dankwoord richtte spreker tot de heer H. Hofman, in wie de vereniging een ware beschermer heeft gevonden, hetgeen niet in het minst werd bewezen door het feit, dat hy tydens zyn zakenreizen in het bui tenland de heer Lyster een wakend oog op de verenigingsbelangen laat houden. Hierna opende de heer Hofman de ry van sprekers met een harteiyke toespraak waarin hy zyn bewonde ring uitte voor wat het bestuur ge heel belangeloos en met opoffering van veel vrije tyd steeds weer tot van Heusden (secretaris), J. Kooy (penningmeester). Freeken, De Win ter. Beverling, Jasperse en Nood (leden). De heren J. Crama en Van der Vlist vormen de raad van com missarissen. die nog met enkele le den zal worden uitgebreid. stand heeft weten te brengen. Na een waarderend woord inzake de recente vernieuwing van de speeltuin te heb ben uitgesproken, wees spreker het bestuur nog eens op het feit, dat hy steeds bereid was zoveel mogelyk aan de wensen tegemoet te komen. Loco burgemeester Van Schaik prees de vooruitstrevende gedachten, die de besturen van „Westerkwartier" steeds hebben bezield en die ertoe hadden geleid, dat de eenvoudige speeltuin in de loop der Jaren uitgroeide tot een prachtig betegelde en van kostbaar speelmateriaal voorzene tuin. Nadat de heren Van der Huizen en Vyl- brief namens de Leidse Bond en de NUSO hun waardering voor de be reikte resultaten hadden uitgespro ken en de heer Koldenhof, voorzitter van de speeltuinvereniging „Zuid- West", zyn dank had betuigd voor het feit, dat „Westerkwartier" bereid was gevonden de jeugd van Zuid- West een tydeiyk onderdak te ver lenen, spraken de heer Schouten na mens „Ons Belang", de heer Ende- veld namens „Concordia" en de af gevaardigde van de voetbalvereniging „Leidse Boys" hun bewondering uit aan het adres van het Westerkwar tier-bestuur. Na een kort dankwoord van de voorzitter begaf het gezelschap zich naar buiten en konden de aanwezigen nadat loco-burgemeester Van Schaik het toegangshek had geopend, zich ervan overtuigen, dat grote prestaties waren verricht en dat de belangen van de Westerkwratier-jeugd by het huidige bestuur in uitstekende han den zyn. VOETGANGERS: U heeft wel voorrang op zebrapa den, maar het ryverkeer moet óók eens aan bod komen Steek dus by voorkeur u groepjes over de drukke zebrapaden; ancers ontstaa. er irri terende vertragingen in het ryver keer, welke automobilisten, brommers en wleiryders in de verleiding zouden kunnen brenwen, het „toch nog maar even te proberen", zo^at er van uw bescherming per slot van rekening weinig overblijft. In de week van 18 t.m. 26 april 1-962 A. C. A. P. VUers en lam, arte. Scholtenstraat 44; M. J. Janmaat en fam.. platformbeambte. Meerhof 10; H. M. van Leeuwen en fam., autobus chauffeur, Bachstraat 396; P. A. Blok- Audler en fam.. Lage Rijndyk 102; W. Ciere en fam., chauffeur, -Beethoven- laan 83; P. J. T. Lenaers en fam., be- drijfsleider, IJsselkade; A. J. Verwoerd en fam., techn. tekenaar, Temminck- straat 20; T. van der Schilden, ar beidsanalist, Beethovenlaan 103; M. I Blom en fam.4 vertegenwoordiger, Bachstr. 338; J. Kersbergen en fam., acquisiteur, Bachstr. 328; H. H. ten Kate en fam., autobuschauffeur, Bach- straat 364; G. de Wit en fam., teken leraar, Moddermanstr. 53; A. Spruit en I fam., brood- en banketbakker, Lage i Rijndijk 65; S. T. Groenman en fam., wetensch. ambtenaar, de Gyselaarstr. 14- J. H. M. Feller en fam.. bedryfs- leider, Bachstr. 378; J. Brlnkhuis-in 't 1 Veldt en fam., Maasstr. 2; A. G. Klein 1 en fam., gem. ambtenaar, P. van An- rooystraat 43; C. J. M. Rozestraten. Noordelnde 19; J. Overbeke, Klikspaan- weg 18; M. W. Hollenbach, kraamver pleegster. Rijnsburgerweg 10; J. S. I Singh, Witte Singel 49; A. W. Grlf- I fioen. verpleegster. Witte Singel 27; D. j Lebret, Mariënpoelstr. 7; N L. M. Ka- velaars, 11. verpleegster. Hooigracht 11- I 29; A. C. M. T. van de Laar-Schaep- man, Zaanstr. 52; I. M. Schicht, Bree- str. 37; R. Herrmann. Apothekersdfik I 15; M. T. Wiebes, Oude Rijn 22; B. E. T. Rutgers, Plantsoen 17; J. Anema, rijksambtenaar Kapteijnstraat 20; A. Bèresma, hulp In de hulsh., Hugo de Grootstr. 31; J. C. Broekhulzen Wa- tersteeg 2; H. Woltermann, metaal- draaier, Bernhardstr. 49; J. van Ham. Zoeterw. singel 85; B Gardenier, Kllk- spaanweg 7. VERTROKKEN C. J. Stoute en fam., Corn. Schuyt- laan 86 nr Haarlem, Polenstr. 61; D. C Kok en fam., Rapenburg 9 nr Oegst- geest, Warmonderweg 12; P. Koenen en fam.. Rynzlchtstr 26 nr Wassenaar. Ter Weerlaan 118; T. G. Schoof en fam., Meerhof 10 nr Amsterdam, Geert Grootestr. 25; J. Slderlus en fam.. Morslaan 32 nr Ameland. Duinweg 7; T. Pikaar en fam., Pr. Hendrikstraat 22a nr 's-Gravenhage, Laan v. Meer- dervoort 543; W. van der Zeeuw en fam., Mauritsstr. 25 nr Sassenhelm, Pancraszlcht 9; F. J. M. Gerritsen en fam., P. de la Courtstr. 70 nr Oegst- geest, M. H. Tromplaan 146; A. S. Ver- stegen-van Otteren en fam,, Melch. Treublaan 55 nr Bergen N-H, Emma- laan 22; E. Fasseur-Rombaut, Nlcolaas Beets6tr. 32 nr Valkenburg Z-H, ab ligg. Hoofdstr. 99; M, C. Rijnbeek, van 's-Gravensandestr. 67 nr Amsterdam, Nic. Beetsstr. 110; H. C. van den Heu vel, Rijnsburgerweg 10 nr Alphen a/d Rijn, Jongk. Conlnckstr. 8; A .F. Sollle, Boerhaavelaan 7 nr Kampen, Wilhel- minalaan 12; W. Rodenburg-Lodder, Boerhaavelaan 6 nr Leiderdorp. Ko- nlngstr. 44; V. d'Andrea. Alexander- straat 66 nr Leiderdorp. Bloemhofstr. 5; A. G. Fasseur, J. v. Stolberghof 58 nr Valkenburg Z-H. ab ligg. Hoofdstr. 99; J. Groeneveld-Smlt. Formosastraat j 48 nr Katwijk. W. de Zwijgerlaan 63; J. Verra. Zaanstr. 12 nr Zoeterwoude, Hoge Rijndyk 4; J. A. Hollebeek. He- l renstr. 130 nr Onstwedde. Emmastr. I 32; E. E. Evers. Noordelnde 2a nr 's-Hertogenbosch, Schanspad 3: M. Lof- vers-van Rlngelestyn. Witte Singel 24 nr Noorwegen; T. M. van Leeuwen. I Lange Mare 67a nr Llsse. Kanaalstr. 230; J. de Wlt-Jonk. Schelpenkade 64 nr Oegstgeest, Javastraat 18; H. van der Ent. Boshuizerkade 105 nr Apel doorn. Frankenlaan 70; O. M. Sutton, Rllnsburgerweg 91a nr Groot Brittan- nië; B. W. J. van der Have, Maredyk 149 nr Eindhoven. Sophia van Wur- tumberglaan 27; W. P. J. van Steyn; Buys Ballotstr. 43 nr Zwitserland; A. Postema, Hyaclnthenstr. 23a nr Leek. Tolbert. Noorderweg 50; W. A. Papót, Uitersteeracht 16 nr Amsterdam. Korte Kclzersstr. 8 11; J. M. van der Werf, Haagweg 51 nr Bergen op Zoom, Mei doornlaan 28: U. B. Tijmstra. Joh. de Wittstr. 24 nr Cananda; C. Hoogweg, Morsweg 87 nr Duitsland; G. Hoogstad, A. van Burenhof 37 nr Canada; D. M. de Vries. Rapenburg 127 nr Vlissingen. Beursplein 11.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 11