DIT EENS.... Stijlvolle voorjaarsshow van Jean Pierre-Leiden V.V.S.L. zorgde voor mannequins Kerkelijk Leven WALENKAMP Dr. A. J. H. M. V. lol lector in d. Yen benoemd de wiskunde MAN OP ACHTERGROND IN SYRIË: KOLONEL NILAWI Nauwere banden met Egypte en met Irak VOETGANGERS: Behandeling van treinramp bij Woerden vergt een gehele dag Eierhandel legde frauduleuze Duitsers geen windeieren VOORRANG: Opgericht 1 maart 1860 Donderdag 29 maart 1962 Tweede blad no. 30616 (Van een bijzondere medewerkster) In een sfeervolle ruimte van boutique Jean Pierre (Rapenburg !{1) presenteerde deze couturier zijti nieuwe voorjaarsmodellen. In deze collectie werd geen speciale lijn gebracht, doch veel details uit de Franse haute couture. Jean Pierre had zich ook nu weer van de medewerking verzekerd van 10 mannequins, merendeels leden van de V.V.S.L., die de boutique modellen op charmante wijze brachten. Onder een boutique model wordt verstaan, dat van ieder stuk maar een exemplaar wordt gemaakt. De flatteuze hoeden van grof of fijn stro, bretonvormig of voorzien van grote randen, waren met zorg bij de modellen gekozen. Het modieuze schoeisel in wit of bijpassende kleuren was afkomstig van de firma Van Dongen Bree- straat. De fraaie colliers, clips, bro ches en armbanden van juwelier Du Pon. De modieuze kapsels van de mannequins waren verzorgd door Tom Westen. Heden vindt een reprise van deze show plaats. De getoonde pakjes waren ver vaardigd van kamgaren of linnen. De modellen van de jasjes zijn vloei end van lijn en vrij kort. De rokken zijn bijna altijd gèrend of voorzien van 4 plooien. Heel apart was een bleu pakje waarvan de plooien waren voorzien van een zadelsteekgarne- ring. De vaak hoge taille wordt soms gemarkeerd door het aanbrengen van horizontale stiksels, zoals wij za gen bij een bleu trois pièces. De klassieke en modieuze mantels, met eveneens de verhoogde taille, waren vervaardigd uit linnen of Kasjmierstoffen inpasteltinten. Hier onder werden japonnen getoond in mooie contrasterende kleuren. Een sportief ensemble bestond uit een rechtvallende rode jas met lang split waaronder een wit pakje met plooi rok werd getoond. De modellen van de japonnen wa ren zeer gevarieerd. Men toonde zo wel soepele rechtvallende modellen, als japonnen met strakke lijfjes en voorzien van geplooide of wijdvallen de rokken. De geheel sluik vallende japonnen vonden wij minder ge slaagd. Een ding hadden zij allen gemeen, de prachtige kwaliteit en mooie kleurencombinaties in de im- priméstoffen. Zijden mousseline cocktailjaponnen hadden vaak speel se volants die over het rugdecolleté, of met een asymmetrisch effect naar voren waren verwerkt. Gebloemde zijden japonnen waren voorzien van een overjurk in hetzelfde dessin van ijle organza. Over deze japonnen werden fluwelen avondmantels ge bracht. De getoonde avondjaponnen van satijn, kant en organza, ware min der klassiek dan wij van dit huis gewend zijn. De modellen waren me rendeels sluikvallend, soms met een bolstaande rok en allen voetvrij. Heel apart was een strapless hardgroene satijnen japon met een bolero van geborduurd satijn. Promoties Leidse Universiteit Gisterein promoveerde aan, de Leid se Universiteit tot doctor in de lette ren en wijsbegeerte, op een proef schrift getiteld: „The Cordyal by Anthony Woodville. Earl Rivers", de heer J. A. Mulders, geboren te Em- pel en 'Meerwijk en thans wonend te Leiden. Promotor was prof. dr. A. A. Prins: idem tot doctor in de genees kunde. op proefschrift getiteld: „Het horen van bejaarden", de heer J- van der Waal. geboren te Ridderkerk en thans wonend te Hoek (Z.-Vl.) Pro motor was prof. dr. H. A. E. van Dishoeók. Academische examens Aan de Leidse Universiteit zijn geslaagd voor het kand. ex. kunstge schiedenis de heer J. L. Locher te Oegstgeest (cum laudie); kand. ex. geschiedenis mej. I. Günther (Den Haag) YOUTH FOR CHRIST-RALLY Zaterdagavond wordt ©r in de Chr. Geref. Kerk een Youth for Christ- rally gehouden. Medewerkenden zijn ds. E. Veenhuizen te Goor, Jaap Terpstra zang en Frans van de Rey- den. orgel NED. HERV. KERK Beroepen te Heeze (toez.) J. A. Hel dring, voorheen predikant bij de Ref. Churches in Amerika, woonachtig te Zevenaar te Heemstede (wijkgem. West) dr. J. E. Beker, studentenpred. te Utrecht te Zwijndrecht (wijk Oost) (toez.) A. Kastelein te Hei- en Boeicop. Aangenomen naar Kerkwerve Serooskerke G. Zonneveld, kand. en voorganger Evangelisatie te Oostvoorne naar Nes en Wierum M. Raven horst, kand. te 's-Gravenland. Bedankt voor 's-Hertogenbosch (vac. dr. K. Strijd) J. Boneschansker te Jorwerd. Benoemd tot hulpprediker te Amster dam (Parkkerkgemeente) T. J. de Boer, em. pred. van Hardegarijp. GEREF. KERKEN Beroepen te Appingedam (vac. H. Pestman) A. van Asselt te Oostwold (Old.). CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Heerenveen J. M. Visser te Dokkum. EVANG. LUTH. KERK Drietal te Amsterdam S. G. v. d. Haagen te Schiedam, J. A. Roskam te Beverwijk-Velsen en mej. da. M. E. Monsees te Amersfoort. Rectificatie Ons bericht dat ds. W. F. ten Rouweiaar te Middelburg Vlissingen het beroep naar Edam Monnikendam heeft aangenomen be rust op een vergissing. Ds. ten Rou weiaar ontving een beroep naar deze plaatsen maar nam nog geen beslis' sing. Advertentie Zoekt U een GOUDEN RING voor een dame of heer, d. WATER, Haarl.straat 207 heeft het. Ook in briljanten ringen. Ruime keuze in alle prijzen. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Jacoba Petronella, dr van A. Pas- schier en G. J. Nijgh, Franciscus Nico- laas Wilhelmus, zn van F. L. v. d. Berg en M. A. Vos, Meindert, zn van G. H. Eilander en J. v. d. Haven, Wal- demar Timothy, zn van H. J. Noë en J. M. Buitenhuis, Maria Christina, dr van M. Polanen en H. Galjaard, Johan Gijsbert, zn van J. Vermeij en G. C. Scheltema, Edward Hugolinus Eddie, zn van M. J. Zonneveld en W. v. d. Leek. OVERLEDEN P. C. M. van Gils, 2 Jaar, dochter, G. J. A. van Winden, 55 Jaar. man, T. Klunder, 87 Jaar, wed. van W. Broek- sema, H. S. Dragt, 92 Jaar, wed. van H. v. d. Meer, C. J. Groen, 29 Jaar, man, A. Timmers, 41 jaar, echtgen. v. j. Visser Advertentie 50 „UNIEK", een ongematteerde Senoritas voor de kenner f 7.50 25 „KAREL I" miskleur, van f6.75, NU f5.— 25 „KAREL I" miskleur, van f5.— NU f3.75 Nieuw WILLEM II SIGRETTO, 20 st. 11.— Sigarenhandel PRINSESSEKADE 1 Leiden - Telefoon 21126 Bejaarden herdenken hun voorzitter „Het is onvoorstelbaar, wat hg voor de bejaarden heeft gedaan". Deze woorden golden de op 20 fe bruari j.l. overleden voorzitter van de afdeling Leiden van de Algemene Bond van Bejaarden, de heer J. G. van der Zeeuw. Zij werden uitge sproken door dc tweede voorzitter, de heer P. A. Breddels tijdens de jaarvergadering van de afdeling, die gistermiddag in „Den Burcht" werd gehouden. „Van der Zeeuw", aldus de heer Breddels, „heeft zich altijd aange trokken gevoeld tot de maatschap pelijk minstbedeelden. Voor hun be langen heeft hij bijna zijn gehele leven gestreden. Zijn heengaan be tekent dan ook een onherstelbaar verlies voor de Algemene Bejaarden- bond". Na deze woorden werd een minuut stilte in acht genomen. Vervolgens bracht secretaris H. Eraggaar zijn jaarverslag uit. Hij moest tot zijn spijt meedelen, dat de pogingen van de bond om voor de bejaarden verlaging van het busta rief te krijgen nog steeds geen succes hebben gehad. Er zal een gecombineerde bestu- renvergadering worden gehouden in samenwerking met de R.-K. Bond van Bejaarden en Gepensioneerden, om de maatregelen te bespreken die genomen moeten worden, om te voor komen dat ae aangekondigde AOW- verhoging in mindering wordt ge bracht aan hen. die aanvullende uit kering ontvangen van de Dienst van Sociale Zaken. Het ledental is in 1961 met 119 gestegen tot 857, Het jaarverslag ging verder in op het woningprobleem, dat in het bijzonder voor de bejaar den een steeds grotere omvang aan neemt. Het bestuur van de afdeling doet een beroep op de jongeren om haar werk te steunen met een do nateurschap voor minimaal f2,50 per jaar. Bij de bestuursverkiezing werd de heer P. A. Breddels tot eerste voor zitter gekozen. De secretaris zag zich herkozen. De heer F. Rlppen uit Noordwijk, rayonvoorzitter, hield een krachtig pleidooi voor een verhoging van de AOW volgens het systeem Berger, nl. 50 procent uitgestreken over vijf jaar, „in plaats van de 15 'V ineens van mi nister Veldkamp, die in feite 7 Vz procent is", aldus de heer Rippen. By K.b. is dr. A. J. H. M. v. d. Ven, wetenschappelijk ambtenaar eerste klasse in de faculteit der wis- en natuurkunde aan de Leidse Univer siteit benoemd tot lector in de wis kunde. Dr. v. d. Ven, die in 1931 te Cadier en Keer (L.) werd geboren, bezocht de HBS te Maastricht. Hij studeerde vervolgens aan de Leidse Universi teit. Na zijn doctoraalexamen maak te de Italiaanse regering het hem EXAMENCOMMISSIES. Tot lid en eerste secretaris van de commissie, die dit jaar is belast met het afnemen van het staatsexamen gymnasium, is benoemd dr. W. A.M. Burgers te Wassenaar en tot leden dr. A. Bolhuis te Oegstgeest. dr. ir. A. M. van Deventer te Leiden en dr. A. J. Koster te Leiden; idem tot lid van de subexamencommissie Engels m.o. B prof. dr. A. G. H. Bachrach te Oegstgeest, drs. F. C. de Vries en drs. D. R. M. Wilkinson te Leiden. 10 x 10 TEENAGERSHOW. Zaterdag zal er door de Leidse clubhuizen in de grote zaal van het ..Leidse Volkshuis" een 10 x 10 Teenager-show met kermisattracties gehouden worden. Er zal door vier bands nl.: ..Light Stars", „Rhythm Cums", ..Rock Sha kers", „The Black Devils" gestreden worden om de 10 x 10-beker. Er is gelegenheid tot dansen, de kermis te bezoeken en een filmvoor stelling in de Cineac bij te wonen. mogelijk zijn studie voort te zetten te Rome. Daarna volgde een lang durig studieverblijf aan de T. H. te Zürich. Na zijn terugkeer uit Zürich promoveerde dr. v. d. Ven cum laude tot doctor in de wis- en natuurkunde op een proefschrift, getiteld: „Over de homologiestructuur van enige typen vezelruimten". De nieuwbenoemde lector, die ge durende de cursusjaren 1959-1960 en 1960-1961 in het Institute for Advan ced Study in Princeton werkzaam is geweest en tevens in de zomer van 1961 aan de Universiteit van Erlan gen heeft gedoceerd, is sedert de cember 1957 aan de Leidse Univer siteit verbonden, sedert 1958 als we tenschappelijk ambtenaar eerste- klasse. Staat van beleg in het gehele land De staatsgreep in Syrië is niet ge heel onverwachts gekomen, aldus di plomatieke kringen in Damascus. De ontevredenheid in Iegerkringen was in de laatste tijd hand over hand toegenomen. Zij was vooral gewekt door de aarzelende regeringspolitiek met betrekking tot zaken als de land hervorming en de regeling van ar beidsvraagstukken. De man achter dc schermen is kolonel Abdoel Karim Nilawi die ook een hoofdrol speelde bij de gebeurtenissen in september van het vorig jaar, toen een einde werd gemaakt aan de unie met Egypte. Nilawi was vice-president van de Verenigde Arabische Repu bliek, met Damascus als standplaats. Na de staatsgreep werd hij door de Egyptische pers een „adder" ge noemd, die de eenheid op verrader- HJke wijze om zeep had gebracht. In geheel Syrië is de staat van be leg afgekondigd. Alle vergaderingen en demonstraties zijn verboden. De telefonische verbindingen met Liva- nong zijn verbroken. De Syrische legerleiding heeft via Radio-Damascus meegedeeld, dat zij streeft naar Panarabische eenheid en wel met name tussen Syrië, Egyp te en Irak. De betrekkingen tussen Syrië en Irak zijn na de opstand van september 1961 nauwer gewor den. Dit vond zijn hoogtepunt in een ontmoeting op 15 dezer tussen de Iraakse premier, generaal-majoor Kassem en president Koedsi van Syrië. De militairen willen binnenlandse vrijheid, zij streven voorts naar tot standkoming van een „opbouwend socialisme", dat het particuliere ini tiatief onaangetast zou laten. De Syrische militaire leiders zullen ook krachtig medewerken aan het streven der Arabieren „toe, herwinning van hun rechten in Palestina, dat wederrechtelijk door Israël is bezet". De junta zal op internationaal ge bied een politiek van positieve neu- D.E.V. kwam bijeen In café Aniiba kwamen de leden van de Leidse Tuiniers- en bloemis ten-vereniging „Door Eendracht Ver bonden" bijeen. In verband met ziekte van de voorzitter de heer J. H. Smit stond de bijeenkomst onder leiding van de vice-voorzitter de heer H. de Pree. Er werd een geani meerde bespreking gehouden over de komende fcweekwedstrijden (coleus, geranium en fuchsia). Bij de jaar lijkse chrysantenwedstrijd kan dit maal ook de trosohrysant worden ge kozen. Hierna maakte de vice-voorzitter de uitslagen van een tweetal recente wedstrijden bekend. Narcissenkweek 1 H. F. Roman (wisselplaquette en le pr.) 27 pnt.; 2. J. H. Smit (me daille) 24 pnt.; gecomb. kweek hya cinten-tulpen. winnaar H. Crama, die tevens 9 punten voor het z.g. puntenstelsel verwierf. Na de pauze hield de heer De Pree een causerie over „De moderne tuin". Steeds meer gaat thans de voor keur uit naar rustgevende gazons met in contrasterende kleuren aan gelegde bloemperken: voorts wordt er ook in de herfst- en wintermaan den naar gestreefd zoveel mogelijk fleur en kleur in de tuin te brengén en te houden. Wilt oversteken op een zebra pad? D heeft daai voorrang, maar sta eerst stil op het trottoir en kijk uit of hei rijverkeer U die voorrang nog geven kan dus tijdig kan rem men zonder ongelukken te veroor zaken Vijf en veertig getuigen (Van onze speciale verslaggever) De treinramp bij Harmeien is van daag grondig geconstrueerd in de Amsterdamse raadzaal. Niet minder dan 45 getuigen en deskundigen wa ren opgeroepen voor de openbare be handeling, die de Spoorwegongeval lenraad ging wijden aan het tot dus verre ernstigste spoorwegongeluk in Nederland. Overigens zullen hun ver klaringen weinig nieuws hebben kun nen bevatten voor de leden van de Spoorwegongevallenraad. Zes zittin gen werden reeds aan deze ver schrikkelijke ramp gewijd en alles, wat de deskundigen en getuigen zul len verklaren, ligt reeds in de stuk ken vast. De voorzitter, de Amsterdamse procureur-generaal mr. H. R. de Zaaijer, hecht echter veel waarde aan deze openbare behandeling, opdat het publiek zal weten, dat er niets wordt traliteit volgen. Zij zal haar inter nationale verdragsverplichtingen na komen en zij onderschrijft de be ginselen van het Handvest der Ver- 'enigde Naties. Dinsdagavond arriveerde op Schiphol een groepje ontheemde Russen uit Hongkong, dat zijn levensavond in ons land zal doorbrengen. De vluchtelingen zullen in Oosterbeek en Den Haag worden ondergebracht in tehuizen van de Stichting Oecu- (Van onze correspondent in Bonn) Vele miljoenen marken is de Westduitse staat lichter geworden door frauduleuze manipulaties van bierhandelaren. Volgens een rapport 'an de rekenkamer aan de Bonds- lagcommissie voor de begroting is iet in vele gevallen zelfs zo, dat in verschillende deelstaten 50 procent meer aan subsidie op eieren werd betaald dan juist was geweest. De Bondsdagcommissie voor de be- menische hulp aan kerken en groting was zó onder de indruk van I, r dit rapport, dat zij meteen besloot vluchtelingen. Nob wat onw en- het bedrag van 158.8 miljoen Mark, nig wacht de bejaarde mevrouw dat voor eiersubsidie in de begroting Anna V. Griazewa in het sta- ^11|f0eet™kken' te b<*notten tot Behalve in de deelstaten Hamburg, Bremen en Berlijn is overal gefrau deerd door de eierhandelaren, meest al in onderlinge samenwerking. Drie methoden had men, om de staat te tionsgebouw van Schiphol op .verder vervoer naar haar nieuwe thuis. bedotten en subsidie los te krijgen. In de eerste plaats verkochten de handelaren ongestempelde eieren, die zij als gestempelde aanmeldden, waardoor zij ten eerste een betere prijs voor de eieren maakten en daarboven op ook nog een verre keningstoeslag van de staat ontvin gen. In de wandeling noemden de handelaren dergelijke lucratieve pro- dukten: blanco eieren. Daarnaast had men nog „luchteieren", die helemaal alleen op papier bestonden, maar waarvoor va dertje staat trouw subsidie betaalde. Tenslotte draalde men de staat een rad voor de ogen met „carrousel eieren". Deze bestonden inderdaad, maar werden niet éénmaal, maar zo vaak mogelijk op lijsten vermeld, om zo een drie of meer keer subsidie in de wacht te slepen. Vervalste duplikaatlijsten van de „carrouseleieren" lieten de handela ren vaak aan de lopende band door gepensioneerde ambtenaren vervaar digen. Geschatte schade voor staat en belastingbetaler: 10 miljoen Mark. MARKTBERICHTEN AALSMEER, 28 maart. Seringen: Mad. Stepman 4 kop per tak 90-130, 2 kop 70-110, Marie Legray 4 kop 65-105, 2 kop 40-67, Prunus triloba 60--85, id. serrulate 200-340, Forsythia 70-110, Sneeuwballen 65-95, Gerbera per tak 60-85, Calla 50-74, Amaryllis per kelk 35-59, Fresia per bos 100-185, Cycla men 150-210, Iris 225-305, Lathyrus 280-540, Anemonen 75-130: Anjers: rood per stuk 35-49, roze 40-68. wit 75-120, Orchid Beauty 30-51; Rozen: Roselandia 30-47, Parel van Aalsmeer 35-57, Geh. Duisberg 35-59. Pechtold 40-63, Towny Gold 20-33. Mad .Ofman 30-52, Baccarat 65-95, Montezuma 30- 45, Stokman 30-42, Florlade 35-55, New Yorker 35-55, Carroll 25-37, Pink Sen sation 45-70. BOSKOOP, 28 maart. Forsythia 1 60-55, ld. 2 40-50, ld. 3 37-30, id. 4 26- 20, Forsythia per bos 120-100, Prunus triloba 1 37-35, id .2 27-25, id. 3 180- 120 per bos. Andromedablad 100-57, Jap. Azalea Melanie 100-75, ld. Esme ralda 125-90. id, Beethoven 105-115, Azalea Indica 50-60. GOUDA, 29 maart. Op de kaas markt te Gouda zijn vandaag 13 par tijen aangevoerd. De prijs per kg was f 2.05-2.21, De handel was kalm. KATWIJK AAN DEN RIJN, 28 maart Groentevellng: waspeen per kist: Al 19.10-21.30, A2 6.80-15.60, BI 18.80 —20.50, B2 5.10-8.60. Cl 10.20-11.30, witlof 1 150.00. ld. 2 83.00-131 00, uien geschoond 65.00-76.00. spinazie 63.00- 64.00, rode kool 23.00-47.00, peterselie per 100 bos 45.00. Aanvoer waspeen 75.000 kg, waar van 49.000 kg voor export werd ver kocht. ROELOFARENDSVEEN, 28 maart. Bloemenveiling: Anemonen 72-1.02, Fresia's 58-1.18, Irissen 1.70-2.40, BI. Druifjes 17-37 per bos; Narcissen: He lios 1.00-1.33, Buxton 70-1.05, Cheer- Alleen NEMEN als i' er zeker van bent, dat voorrang ook door de ander GEGEVEN wordt. verheimelijkt of verzwegen. Behalve vier politiemensen en dertien deskundigen behoren de overige ge tuigen voornamelijk tot het spoor wegpersoneel, dat direct of zijdelings met de ramp te maken had: sta tionsbeambten van Woerden en Utrecht, machinisten van tegenlig- gende en opvolgende treinen enz. Van de vier passagiers uit de Friese' sneltrein de zg. blauwe trein zijn er twee eveneens in dienst van de Spoorwegen. Aan hun oordeel wordt veel waarde gehecht, omdat een aantal getuigen elkaar tegen spreekt over de vraag of de machi nist wel of niet heeft geremd. De tientallen voorstellen, suggesties en adviezen door tal van deskundige schrijvers in een stroom van artike len, beschouwingen en ingezonden stukken ten beste gegeven, zullen eveneens ter sprake komen. Voor zover het aan de voorzitter ligt zou de openbare behandeling nog vandaag worden voltooid, al moet het 's avonds laat worden. De ramp van Harmeien is het vier de ernstige spoorwegongeluk, dat door de Spoorwegongevallenraad sinds zijn oprichting in 1956 in het openbaar wordt behandeld. Bij de ramp te Harmeien waren 93 doden te betreuren. Het aantal gewonden beliep vele tientallen. Ne gen slachtoffers worden nog in een ziekenhuis verpleegd. fullness 59-80, Early Glorie 98-1.55, ld. volle grond 58-91, King Alfred 1.30- 1.64, Actea 58-81, Tulpen: Rose Cop land 1.16-1.71, Parkiettulpen 1.60-2.20, Apeldoorn 1.70-2.40, Krelage 78-1.31, Lustige Wltwe 1.30-1.68. White Vir- gine 1.28-1.50, Queen Elizabeth 1.41- 1.60, Golden Harevst 1.28-2.05, Prunus 1.20-1.50, Prelidlum 1.15-1.41, Carara 1.18-1.41, Edith Eddy 98-1.36, v. d. Eerden 1.22-1.74, Wintergold 1.05-1.40, Reforma 1.22-1.45, Hillegarde 1.15-1.30 Bartigon 1.22-1.48, Couleur Cardlnaal 1.11-1.44, Piccadilly 1.32-1.58, Red Pltt 1.28-1.49. Paris 1.40-1.76, Elmus 1.60- 1.74, Dubb. tulpen 90-1.45 per bos, Am. Anjers 27-69, Rozen 59-86 per st. RIJNSBURG. 28 maart. Bloemen veiling Flora. Narcissen: Carlton 178- 185, Insurpassible 210-220, Semper Avanti 135-140, Eldorado 135-140, Cheerfulness 75, Actea 95-100 per bos. Tulpen: Prunus 195-200-210, Paris 145- 160. Pr. Eisenhower 235-240, Queen Elizabeth 2 165-175, Copland 175-185, v. d. Eerde 165-170, Aviatrlce 165, Pa rade 270-285. Nlvea 155, Golden West 145, Edith Eddy 130-140, Kansas 135- 145, Apeldoorn 205-215 per bos; Iris sen: Wedgewood 270-320 per bos; Fre sia's: Snow Queen 85-105, Blauwe Vo gel 125-130, Butter Cup 100-105, Ma rijke 115-135 per bos; Anemonen: 800- 1200 per 100, RIJNSBURG, 28 maart. Groente veiling: waspeen Al 99.50-107.50, was peen A2 25.00-67.00, ld. B 97.50-103.00, troene kool 44.00 per 100 kg, knolsel- erlj 32.00-45.00 per 100 stuks. TER AAR. 28 maart. Witlof 1 1.40-1.58, ld. B 1.14, spinazie 58-70, ld. B 52-57, stoofsla 73-83, id. B 58-63, waspeen 34, prei 72-79. id. afw. 43-51, glasandljvle 1.13-1.21, sjalotten 67 al les per kg. sla A 30-39, ld. B 23-29, ld. C 15, komkommers B 62. ld. C 52. ld. E 37, ld. stek 12 alles per stuk. radijs 12-20, ld. afw. 7-9, raapstelen 10-11, bosuien 12 alles per bos, stoofsla 4.10- 5.50 per kist.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 3