VOOR Niets P.K HEI B® li DAT U HELPT SPAREN... Ds. Honnef verspeelde zijn kist sigaren OPTREDEN TEGEN RADIO-VERONICA Nog meer pech voor Bondscoach Schwartz Volleybal prognoses SÊÊi78 - soi Kampioensreceptievan RCL Minister kondigt aan: hoe; wahheer; vraag het UW FIETSENHANDELAAR I Greaves niet in Engels team Sportsplinters De Kapitein van een zeesleper en Symbool van Kwaliteit Opgericht 1 maart 1860 Woensdag 28 maart 1962 Vierde blad no. 30615 ;?QST Sp.t ,Gouwe-Rij nstreek' De Kring „Gouwe-Rijnstreek" van de Koninklijke Nederlandse Zwem- bond heeft de data vastgesteld waar op deze zomer de kampioenschappen van de Kring worden gehouden. Op 10 juli wordt gestreden om de titels op de 1500 meter voor dames en heren. Een dag later zijn die serie wedstrijden voor adspiranten. op 14 juli gevolgd door de finales voor ad- spiranten. dames en heren. Het Kringpolotoemooi is vastge steld op 30 juni. Verenigingen, die deze kampioenschappen willen orga niseren, dienen dit voor 6 april bij het seoretariaat te melden. Zaterdag 14 april zijn er in de „Overdekte" te Leiden zwemwedstrij den voor de verenigingen LGB. LWV, LZC Donk. GZC, Sleutelstad en De Zijl. De inschrijving sluit op 7 aipril. De Algemene jaarvergadering van de Kring Gouwe-Rijntreek is vastge steld op vrijdag 6 april in hotel „Toar" te Alphen aan den Rijn. Aan vang 20.00 uur. De uitslagen va,n de waterpolowed- strüden luiden: DKD 1LWV 1 (H) 0—5; DKD 1—Sleutelstad 2 (H) 0—5; LGB 1—Sleutelstad 2 (H) 4—8; Sleu telstad 2LZC 2 (H) 7—2; De Zijl 2 —DKD 1 (H) 3—2; De Zijl 2—LGB 1 (H) 3—4; De Zijl 2—LZC 2 (H> 3—2; LCZ 2Sleutelstad 2 (H) 26 (reot) Donk 2Donk 1 (D) 27; GZC 3 Boskoop 1 (D) 12; BZ en PC 1 Donk 2 (H) 40; Donk 2BZ en PC 1 (H) 0—0; GZC 5—SZ en PC 1 (H) 1—2; Donk 3—OZV 2 (H) 1—4. WIELRENNEN Ronde van Tunesië De Nederlander Bert Boom is gis teren derde geworden in de zesde etappe van de Ronde van Tunesië. De eerste plaats was voor de Rus Korge. die de 150 km van Gafsa naar Gabes aflegde in 4 uur 35 minuten en 18 seconden. De Oostduitser Gtrunzig werd tweede in 4.36.50, voor Boom werd 4.37.28 afgedrukt. Linders werd vijfde. De Zweed Pettersson behield de leiding in het algemeen klasse ment. Na de zesde rit luidt het algemeen klassement; 1. Petterson (Zweden) 20.13.27; 2. Benggeli (Zwitserland) 20.13.42; 3. Boerke (Oost-Duitsland) 20.13.47; 4. Korge (Rusland) 20.14.18; 5. Vyncke (België) 20.14.49; 6. Lux (Ooet-Duits- land) 20.15.29; 7. De Waard (Neder land) 20.15.41; 8. Linders (Nederland) 20.16.45. Het ploegenklassement van de zes de rit was: 1. Rusland 13.49.14; 2. Oost-Duits- land 13.51.16; 3. Nederland 13.53.24. Algemeen ploegenklassement: 1. Oost-Duitsland 58.52.57; 2. Rusland 58.56.30; 3. Nederland 58.56.35. ke en verdiende 0-3 nederlaag te in casseren gekregen van MVC. De zaal speelde Suus Verhoekx c.s. toen wel parten. MVC serveerde zich naar de overwinning. In het gymnasium zal dat zeker anders gaan. Kangeroes kan daar op de service ook geducht uitpakken en zal verder met het stoppen van de MVC-services, ver trouwen we, geen onoverkomelijke moeilijkheden hebben. Bovendien is er de prikkel revanche te nemen voor de 0-3 nederlaag uit. Prognose: 3-1 voor Kangeroes. Tegen AMVJ/Smash zal Kangeroes het ongetwijfeld ge makkelijker hebben. De Rotterdamse dames zijn technisch absoluut de mindere van de pupillen van Taco- nis. Als deze de zaken van meet af fel aanpakken daaraan mankeert het overigens nog wel eens bij Kan geroes dan behoeft er geen set te worden prijsgegeven. De PW-dames moeten de St.-Paul reserves, die al zijn gedegradeerd, op duidelijke wijze naar een forse nederlaag weten te spelen. Een zege zonder setverlies verwachten we ook van PW 1 (he ren). De ploeg, die halverwege de competitie ingrijpende wijzigingen heeft ondergaan is nu goed inge speeld en wat dat wil zeggen, daar van kan o.a. leider ORAWI meepra ten. Celebes is kansloos! T D kan de titel binnenhalen In de ere-afdeling van de Federa tie van Klaverjasverenigingen voor Leiden en Omstreken kan donderdag na de wedstrijd Zaalberg—T en D de kampioen bekend zijn. De T en D-ers hebben aan een gelijk spel voldoende om zich meester van de titel te ma ken. Zaalberg zal waarschijnlijk wel de tweede plaats behouden. In de eerste klasse zit de span ning er nog volledig in. PvH gaat aan de leiding met 152% punt uit 22 wedstrijden, gevolgd door Oosthoek 2 met 149 uit 21 en MDS 2 met 129% uit 20. Sportief staat er in de tweede klasse het best voor, maar ook in deze afdeling doet een team van T en D het zeer goed. In de derde klasse kan T en D 3 in de wedstrijd tegen DSB 4 het kampioenschap be halen. Sportief 3 is hier haar voor naamste concurrent. Op 31 maart sluit de inschrijving voor het grote klaverjastoernooi ten bate van „Denneheuvel", de vereni ging tot verpleging van patiënten in herstellingsoorden en sanatoria. Het toernooi zal worden gespeeld in de periode van 11 april tot 18 mei. Iedereen kan aan deze wedstrijd deelnemen. Martino voorzitter Europees parlement De Italiaanse liberale oud-minis ter Gaetano Martino. een der pio niers van de Europese supra-natio- nale samenwerking, is gisteren geko zen tot voorzitter van het Europese parlement, dat de politieke controle uitoefent over de Europese Economi sche Gemeenschap, de Europese Ge meenschap voor Kolen en Staal en Euratom. Martino, die van 1954 tot 1957 mi nister van Buitenlandse Zaken is ge weest en in die functie bijna op de dag af vijf jaar geleden voor Italië het E.E.G.- en Euratomverdrag on dertekende, was als enige kandidaat voor het voorzitterschap gesteld. De liberale en socialistische fracties steunden zijn kandidatuur, doch een aantal christendemocratische af gevaardigden vroegen een geheime stemming. Daarbij werden 93 stemmen op Martino uitgebracht naast 27 ont houdingen. Martino. die 61 jaar is, volgt de Duitse christendemocraat Hans Furler op, die twee jaar voor zitter van het Europese parlement is geweest. Het parlement heeft giste ren voorts acht vice-voorzitters geko zen onder wie mr. P. A. Blaisse (K.V.P.) en de aftredende voorzitter Furler. De heer Blaisse bekleedde deze functie reeds enige tijd. De minister van Verkeer en Water staat, drs. H. A. Korthals, betreurt het, dat door de uitzendingen van „Veronica" de internationaal gere gelde orde in de ether wordt ver stoord. Hij deelt mede, dat er inter nationaal contacten gaande zijn over de mogelijkheid hiertegen maatrege len te nemen. Voor een rechtstreeks optreden tegen de zender zijn mede met het oog op de juridische gecom pliceerdheid van een dergelijk optre den geen voldoende termen aanwe zig. De bewindsman deelt dit mede in antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid, de heer Kieft (AR). Er wordt overwogen, aldus minis ter Korthals, of er maatregelen geno men kunnen worden tegen hen, die in Nederland de uitzendingen van Radio Veronica voorbereiden en mo gelijk maken of diensten verlenen ten behoeve van het zendstation, het schip en zijn bemanning. Daarvoor zal een wetswijziging vereist zijn. De minister verklaart verder, dat er over de zaak-Radio Veronica in ruime mate interdepartementaal overleg is gepleegd. De Deense rege ring heeft (nog) geen maatregelen genomen tegen een ander schip met een onwettige zender. Wel is het de minister bekend, dat in Denemarken en ook in de andere Scandina vische landen en in Engeland het te lefoonverkeer en het radio-telegraaf- verkeer met schepen als Veronica is verbroken. Echter niet het zogenaam de nood- spoed- en veiligheidsver- keer. Dezelfde maatregelen zijn ook in Nederland genomen. Storing De uitzendingen van Veronica von den in de eerste maanden plaats op golflengten, die volgens internationa le overeenkomst zijn bestemd voor radioverkeer tussen vaste punten en schepen, onder meer met redding boten. Na de aanvangsperiode is de zender gaan werken op een golfleng te uit de middengolfomroepband, die is toegewezen aan de Zweedse om roep. Incidenteel verwekt de zender nevengolven. De minister is er van op de hoogte, dat uit binnen- en bui tenland klachten zijn binnengeko men over storingen, die Veronica veroorzaakt. Volgens de laatste be richten stoort de zender nog steeds de Zweedse omroep en heeft MOEDER EN ZOON TE BREDA IN ARREST (Van onze correspondent) De Bredase politie heeft een 16- jarige jongen en diens 35-jarige uit Breda aangehouden, resp. ver dacht van inbraak in een juweliers winkel en heling. De jongen had in de «ïacht van zondag op maandag tussen de tra lies door een stuk uit de ruit gesla gen van een juwelierswii.kel op het dr. Jan Ingen Houszpleln te Breda. Met een stokje hengelde de jongen gouden ringen, een armband en een horloge naar zich toe. De gezamen lijke waarde was f 1000,-. Toen de jongen thuis kwam. verwijderde de moeder de prijskaartjes van de sie raden en borg de buit op in een kussen op bed. Op deze plaats heeft de politie de sieraden dan ook aan getroffen. Moeder en zoon. beiden bekenden van de Bredase politie, zijn opgesloten. Omdat de vader voor een ander delict ook in het Huis van Bewaring zit, heeft de po litie het andere kind van het gezin, een elfjarig meisje, in een tehuis on. dergebracht. de Rijksluchtvaartdienst op 22 fe bruari een storing ondervonden van de zogenaamde „derde harmonische" van de zender. De minister deelt ook mede dat de directeur van Scheveningen-Radio heeft verklaard, dat het is voorge komen dat de uitzendingen van Ve ronica storing veroorzaakten in de frequentieband. die is aangewezen voor het radiotelefoonverkeer van reddingboten en dergelijke. Ook heeft de directeur van Schevenin gen-Radio medegedeeld dat hem de laatste tijd geen klachten over der gelijke storingen ter ore zijn geko men, maar dat dit niet wilde zeggen dat storingen van deze of andere aard niet meer zouden kunnen optre den. EU mm Chinese parlement bijeen - voor liet eerst sinds 2 jaar In Peking is gisteren hefc Chine se parlement het nationale volkscongres bijeengekomen. Vol gens een officiële mededeling bracht premier Tsjoe En-lai verslag uit over het werk van de regering. Bij zonderheden werden niet gemeld. Het was de eerste maal sinds twee Jaar dat de volksvertegenwoordiging bijeenkwam. De 1.027 afgevaardig den waren op tien na allen aanwezig De bijeenkomst vond plaata ochtef gesloten deuren. Buitenlandse diplo maten en persvertegenwoordigers werden niet toegelaten. BIJ vorige zittingen mochten buitenlanders te genwoordig zijn bij de opening en de sluiting. Onder de hoogste Chinese leiders die de vergadering bijwoonden, be vonden zich behalve premier Tsjoe En-lai, de partijleider Mao Tse-toeng president Lioe Sjao-Tsjl. vice-pre mier Toeng Pl-woe en de weduwe van de stichter van de Chinese re publiek, Soen Jat-sen. Ook waren o.a. tegenwoordig 800 waarnemers bij de aan de gang zijnde conferen tie van de Chinese politieke raadge vende volksconferentie, een advise rend lichaam waarin vertegenwoor digers ^an de acht niet-communisti- sche „democratische" partijen van gedachten kunnen wisselen met le den van de regerende communisti sche partij. Diplomatieke waarnemers in Pe king verwachtten, dat het parlement zich met internationale, economi sche en landbouwkwesties zal bezig houden. Zeer waarschijnlijk zal Engelands goalgetter nummer 1 Jimmy Grea ves niet uitkomen in de wedstrijd EngelandOostenrijk volgende week woensdag op Wembley. Niet. dat coach Walter Winterbot- tom de beroemde kansenbenutter niet graag in zijn ploeg zou hebben ge had. verre van dat. Maar Totten- ham Hotspur, de nieuwe club van Greaves, speelt de dag na de inter land tegen Benfica in een ontmoe ting voor de halve finales van de Europese beker en de belangstelling voor dit laatste evenement is in En geland zo groot dat men verwacht, dat Greaves hiervoor vrij zal worden gehouden. De laatste wedstrijd die Greaves voor het Engelse elftal speelde, was in mei van het vorig jaar tegen Oostenrijk. Engeland verloor toen met 31 en het enige Engelse doel punt werd gemaakt door Jimmy Greaves. Koersen Hilversum Verrassend koppel Y. Dunst - Whim P. (Van onze medewerker) Een grote verrassing bracht gister avond de koers om de Chllene Nor- tonprijs. De favorieten Zwaluw S en X Double Six verloren door fouten aan de start hun kansen. De nukkige Whim P bleef nu vlak en leidde bij het ingaan van het laatste rechte eind. Kort voor de finish werd hij overmeesterd door de door De Visser gestuurde Y Dunst, die in 1.29.8 triomfeerde. Het koppel bracht niet minder dan f 180.70 voor f 1. Ook de finale van de seriedraverij bracht een surprise. In de eerste af deling won Xanover met Xeres als tweede en de tweede serie was voor Xylander V, gevolgd door X Lady Hollandia. In de finale ging Lady steeds aan het hoofd, doch een sterke aanval van Xylander V, die steeds minder gunstig in de koers had ge legen, volgde. De foto moest de be slissing brengen, en deze wees uit, dat de Lady met miniem verschil eerste was (w. f 20.80, koppel f 20.40) De uitslagen luiden: Cherie Spencerprijs: 1. Astyanax (F. J. Eerenberg) (1.32.3), 2. Alpenraaf 8., 3. Avondvogel S. Tot.: wi. f 1.20, pl, f 1.20, f2.90, gek. f 10.-, cov. f8.80. Oherubijnprijs, eerste serie: .1 Xan over (J. van Dooyeweerd) (1.27.8), 2. Xeres. 3. Ypermoron. Tot.: wl. f3.20, pl. f2.60, f3.50, gek. f 11.10, cov. f3.80. Cherubijnprijs, tweede serie: 1. Xy lander V. (J. Leeuwenkamp) (1-28.6) 2. X. Lady Hollandia, 3. Zsa Zsa dr Commerce. Tot.: wl. f2.80, pl. f 1.50, f 1.80, koppel f7.40. cov. f4.50. Chifonnetteprijs1. Z. the Saint (J. Wagenaar Jr.) (1.27.7), 2. Yackie Moo re, 3. Yolige Miss. Tot.: wl. f4.20. pl. f 1.90. f 1.40, koppel f4.10, cov. f4.60. Chilene Norton-prljs: 1. Y. Dunst (E. de Visser) (1.29.8), 2. Whim P., 3. Yec. Tot.: wi. f6.80, pl. f2.60, f 12.— f 2.—, gek. f 180.70, cov. f 28.80. Chifonette-prljs: 1. Y. van Hollan dia (M. Vergay) (1.28.2), 2. Y. Rose- marljn, 3. Xandover. Tot.: wi. f2.70, pl. f 1.40, f 1.80, f2.10, gek. f5.80, cov f4.70. Chima Chima S-prijs: 1. Winston Spencer (J. Zeeman) (1.25.6), 2. Victor Emanuel, 3. Winston Hanover. Tot.: wl. f 1.80, pl. f 1.30, f 1.20, f 1.40, gek t 3.70, cov. f 3.10. Finale Cherubijnprijs: 1. X. Lady Hollandia (F. J. Eerenberg) (1.28.2) 2. Xylander V. 3. Xeres. Tot.: wi f 20.80, pl. f 3.60, f 1.90, f 1.90. gek f 20.40, cov. f 5. Totalisatoromzet f 97.476,50. Veel belangstelling „Toen een paar leden van Oegstgeest destijds naar me toe kwamen en zeiden dat zij RCL wel even aan de kampioenstitel zouden helpen door SVOW te verslaan, dacht ik nou, daar zet ik een kist sigaren op. Die ben ik kwijt geraakt, maar ik heb zelden met zoveel plezier zoveel sigaren weggegeven. Daarom vraag ik de heren van Oegstgeest nu: „Hoe sma ken de sigaren?" Deze woorden vormden het komi sche hoogtepunt van het toespraakje van ds. J. P. Honnef, de voorzitter van de Racing Club Leiderdorp, die gisteravond in de kantine van de LTC ,De Munnik" een druk bezochte receptie hield ter gelegenheid van het onlangs behaalde kampioen schap in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal. Die prachtige kantine van „De Munnik" bracht ds. Honnef op dé grote wens van RCL voor de nabije toekomst: zelf over een dergelijke accommodatie te beschikken om re cepties e.d. in te kunnen houden. De gemeente heeft toegezegd er iets aan te zullen doen. Hopen wij voor RCL, dat dit niet te lang zal duren Uitstekende sfeer Namens de Afdeling Leiden van de KNVB sprak haar voorzitter, mr. J. J. de Jongh, die de Leiderdorpers met het succes complimenteerde en vooral verheugd was over het feit, dat er bij RCL altijd zo'n uitsteken de sfeer en sportieve opvatting heerst. „Dat vindt men helaas niet bij alle verenigingen", aldus de heer De Jongh, die er even een heel grote Rotterdamse semi-profclub met een nogal merkwaardige opvatting ten opzichte van het Oranjeshirt bij haalde om zijn woorden te onder strepen. Ook de heer De Jongh sprak de hoop uit dat RCL binnen niet al te lange tijd over een eigen kantine kan beschikken. „De vereniging betekent zo veel voor Leiderdorp, zo vervolgd de de heer De Jongh, „en U doet zo veel voor de jeugd, dat U daar echt wel enig recht op heeft". Vele sprekers voerden daarna het woord o.w. de heer Th. v. d. Klugt van de Centrale Organisatie Voetbal Scheidsrechters en de voorzitter van Lugdunum, de heer J. Breedeveld in een gloedvol man-tot-man" betoog tot voorzitter Honnef. Ook enige leden van „concurrent" SVOW kwa men heel sportief de kampioenen hun felicitaties aanbieden. Het ge hele tweede elftal van de Leiderdor- De voorzitter van de Afdeling Leiden van de KNVB, mr. J. J. de Jongh, complimenteert de aanvoerder van RCL, Mart van Wel, met het behaalde kam pioenschap. pers kwam vervolgens „opdraven" om bij monde van zijn aanvoerder Van der Heiden een vaantje aan te bieden. Vele verenigingen hadden bloemstukken gezonden. Er waren telegrammen van o.a. Rodenburg, UVS, het Bondsbureau van de KNVB en van oud-burgemeester Van Diepeningen. Tussen de sprekers door zorgde de Harmoniekapel „Leiderdorp" voor een in het geheel niet verwachte „kampioensserenade". Keizer griep, Swart door enkel Elejk Schwartz heeft de wind niet bepaald in de zeilen. Nadat de Feijenoord-spelers hem voor de wedstrijd, die zondag a.s. in Antwerpen tegen de Belgen wordt gespeeld, in de steek heb ben gelaten, werd de KNVB- coach gistermiddag in het sta dion De Vliert in Den Bosch met nieuwe onprettige verras singen geconfronteerd. Eerst bleek de Ajacied Piet Keizer met een stevige koorts naar de voor laatste centrale straining te zijn ge komen. Hij behoort tot de slachtof fers van de heersende griep en dok ter Pannekoek gaf hem geen toestem ming om zich te verkleden. Later, op het veld, tijdens een oefenpartijtje tegen Jong Oranje, dat op een an der terrein van De Vliert onder lei ding van oefenmeester De Wolff had getraind, ging Keizers clubgenoot Sjaak Swart door zijn linkerenkel. Swart probeerde het nog wel even, maar na enkele minuten verliet hij toch, pijnlijk met het linkerbeen trekkend, het veld. De bondscoach keek hem met een zorgelijk gezicht na Niet eenvoudig Noch de griep van Keizer, noch de enkelblessure van Swart lijkt even wel van ernstige aard te zijn en de kans is erroot, dat beiden zondag ln staat zullen zijn om te spelen. Het probleem om het Nederlands elftal op te stellen is er overigens niet eenvou diger op geworden. Wel heeft Elek Schwartz door de wijze, waarop hij zijn linies tijdens de training groe peerde, kenbaar gemaakt welke oranjeploeg hij voor zondagmiddag in Deurne in gedachten heeft, aan genomen dan, dat Keizer en Swart beschikbaar zijn. Dat elftal zal er vermoedelijk als volgt uitzien: Lagarde.Wiersma en Kuys.Mul ler, Pronk en Brusselers.Swart, Prins, Van der Linden, Henk Groot en Keizer. Donderdagmiddag wordt de laatste trainingsbijeenkomst ge houden. De Belgen Constant Vanderstock, de coach van het Belgische elftal, was dins dagmiddag door een lichte blessure van kanthalf Martin Lippens nog niet in staat mede te delen, in welke opstelling de Rode Duivels zondag te gen Nederland zullen aantreden. Hij beloofde echter woensdag, na de trai ning van de B-ploeg, het team be kend te zullen maken. Op het bedanken van de Feüenoordspeiers voor de Nederland se ploeg gaf de beer Vanderstock het volgende commentaar: „Het mag dan misschien een goede mentale training zijn voor mün vriend Elek Schwartz, maar aan onze plannen verandert het niets. Wij zullen ons beter op de ontmoeting voorbereiden dan ooit tevoren". De Nederlandse militaire bas- ketballploeg heeft gisteravond in de Apollohal te Amsterdam een kleine 84-83 overwinning (na verlenging) behaald op de Belgische militairen. Een van de leden van de Oost- duitse schermploeg, die zaterdag en zondag in Halmstad tegen Zweden uitkwam is niet naar Oost Duits land teruggekeerd. De schermer, van wie de naam niet werd bekend gemaakt, heeft zich in verbinding gesteld met de consul van West Duitsland in Halm stad. Advertentie verantwoordelijk werk vereist concentratiè De sleepvaart bij hoge zee - Hollands Glorie - dat is zijn werk. Hij is verant woordelijk voor sleep, schip en beman ning! Verantwoordelijk werk vereist concentratie! De kapitein weet uit er varing dat P.K. chewing-gum hem in zijn taak helpt, omdat kauwen een aan genaam en natuurlijk middel tot con centratie is! Hij heeft altijd een pakje P.K. bij zich omdat dit de beste chewing gum is die hij kan kiezen! Probeer het zelf! Neem óók P.K.! Toestand Paret zeer slecht De Cubaanse bokser Benny „kid" Paret, die zaterdagavond tijdens een gevecht om de wereldtitel in het wel- tergewicht tegen de Amerikaan Emi- le Griffith zo zwaar werd getroffen, dat hij onmiddellijk een hersenope ratie moest ondergaan, zal als hij het leven er af brengt, minstens een jaar bewusteloos blijven. Aldus heeft de behandelende ge neesheer gisteren bekend gemaakt. Hoewel de doktoren alles gedaan hebben om het leven van Paret te redden, staan de kansen van de on gelukkige Cubaan op volledig herstel 1. op 10.000 Het programma voor de Leidse ploegen luidt deze week: Dames: donderdag, Gymnasium, KangeroesMVC, 20 uur; zaterdag, Rotterdam, AMVJ/SmashKange roes, 20 uur; zaterdag, Dordrecht, St. Paul 2—PW. 20 uur. Heren: zaterdag, Den Haag, Cele besPW 1, 19 uur. We verwachten deze week van de Kangeroes-dames, PW-dames en PW- heren winst in alle wedstrijden. Kangeroes heeft in Gouda een dik- WIELRENNEN. Vijftien Nederlanders in Ronde van Duitsland Niet minder dan 15 Nederlanders zullen deelnemen aan de Ronde van Duitsland voor professionals en on- afhankelijken, die van 12 tot 18 april wordt gehouden. In totaal ver schijnen 60 renners aan de start. Duitsland is met 23 coureurs het sterkst vertegenwoordigd. De Neder landers zijn: Wim van Est, Mar tin van der Borgh, Jaap Kersten, Jan Plantaz, Jo de Roo, Jacques van der Klundert. Miel Verstraete, Henk Nijdam. Coen Niesten, Piet Damen, Jan Hugens, Raf Gysel, Jan Jans sen, Toon Rutte en Lex van Kreu ningen.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 7