was-automaat A VERF North State abonnementen- colporteurs Voel U ook zo fit en vol energie ...drink voortaan dagelijks 'nglas 0V0MALTINE Automatisch volgen deze wasbewerkingen elkaar op bij de Constructa b. Meisje NORTH STATE Voor grote èn fijne was Melkinrichting Menken N.V. Wassenaar a. Administratieve kracht! (vrl.) N.V. LEIDSCHE APPARATENFABRIEK volslagen en aankomende draaiers volslagen en aank. bank- en plaatwerkers oen aank. bediende voor hef magazijn Auto Cleaning Service met KWASTOLUX voert de boventoon 90 ct zacht en geurig iM UW DAGELIJKSE BEKER GEZONDHEID UIT ZWITSERLAND I Automatisch wassen met droge handen Zowel voor de grote - als voor de fijnste was, volgt de Constructa automatisch de juiste was-behandeling. Heel zorgvuldig. En graag met Skip, het matig-schuimende wasmiddel, speciaal voor moderne wasmachines ver vaardigd. Constructa met Skip voor Uw nylons, beddelakens, wollen dekens en - truitjes, overhemden, bloesjes, bonte was en perion, draion, trevira en terlenkal Skip: Hét wasmiddel voor de Constructa Dit doet Uw Constructa: 1.voorweken 2. centrifugeren 3. voorwas 4. hoofdwas 5. spoelen 6. wegpompen 7. spoelen 8.wegpompen 9. spoelen 10. centrifugeren 11. spoelen 12. centrifugeren 13. spoelen 14. droogcentrifugeren Punt voor punt belangrijke voordelen vandeConstructawas-automaat. geen aansluit problemen: de wasautomaat kan overal vrijstaand geplaatst worden (dus niet vastgezet). Eenvoudige aansluiting. Wandcontact doos met randaarde is meestal voldoende. trek- stop-systeem: bij de witte was wordt ge durende 10 minuten, bij een temperatuur van 95 C, gegarandeerd het hardnekkigste vuil verwijderd. 5 volledige spoelgangen: bij gelijkmatig dalende temperatuur worden wasmiddelen en vuilresten volledig verwij derd. extra zuinig met wasmiddelen en stroom: dankzij de unieke werkwijze van de Constructa wasautomaat. trillingvrije werking: uitkomst voor flatbewoners. handig, beperkt formaat: altijd een plaatsje te vinden. unieke service en voorlichting: Constructa volledige zekerheid. Verlang het bewijs. Neem eens wat textiel mee naar de dichtstbijzijnde Con- structa-dealer. Stop het daar in de trommel. Druk op de knop en doe verder niets dan U verbazen hoe bergbeekhelder dat weefsel er weer uit-komt. De dealer zal U met ge noegen alles demonstreren. En U hebt on dertussen weer een schone was. Kent U geen Constructa-dealer? Wij willen U gaarne de adressen van de dichtst bij U gevestigde dealers noemen en U nadere informatie toezenden. Constructa Nederland - Keizersgracht 522 - Amsterdam-C. - Telefoon 020-3 23 98 Suggestie voor mannen met 5-daagse werkweek: Geef Uw vrouw óók een dag extra. ronstruita voor de verkoop administratie. Leeftijd plm. 20 jaar, bij voorkeur met m.u.l.o.-op voor lichte administratieve arbeid en opleiding, reiskosten worden vergoed. Sollicitaties te richten aan ons kantoor Rijksstraatweg 500, Wassenaar, telefoon 0 17519944. te Leiden vraagt voor zeer spoedige indiensttreding: die tevens bereid is loopwerk te verrichten. Bij gebleken geschiktheid kan opname volgen in ons premievrije fonds voor ouderdoms- en weduwe- en wezenpensioen. Sollicitaties aan ons adres: Os- en Paarderlatm 41 te Leiden, van 9 tot 17 uur. Ook 's avonds na afspraak (telefoon 0 171030745). Laat uw wagen wassen, poetsen of in de was zetten. Wassen bij U aan huis of op uw standplaats Inl vrijblijv. tel. 30692. d. BERG, Hoogl Kerkgracht 42 BEKWAME gevraagd. Aanmelden aan bureau LEIDSCH DAGBLAD. Ovomaltine maakt een fitter en energieker mens van U. Het is een puur-natuur krachtvoedsel uit geconcentreerde Zwitserse alpenmelk, vitaminerijke gekiemde gerst en verse eieren. Ovomaltine verstrekt U de natuurlijke levenskracht, waaraan onze moderne, oververfijnde en veredelde voedingsmiddelen U maar onvoldoende helpen. Doe daar om als miljoenen anderen: Gun U ook élke avond een beker warme Ovomaltine! U zult beter slapen, uitgeruster opstaan.en de gehele dag fit tegenover Uw taak staan. U wilt bewijzen? Ovomaltine is de officieel voorgeschreven trainings- en wedstrijdvoeding op de Olym pische Spelenl Grote bus 2,75 Familiebus 4,90 In 'n wip klaar met warme of koude melk en naar smaak wat suiker. Ideaal voor jong en oud, voor herstellen den, kinderen ln de groei, aanstaande en jonge moeders, sportmensen en een ieder die hard moet werken.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 10