Scheidende president-curator leidde Universitaire uitbouw LEX1NGT0H PROSIT Regent van groot formaat met zeldzame eruditie en kennis fl osier Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 29 december 1961 Tweede blad no. 30540 Dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk verlaat Leiden De Leidse Universiteit kwam, zoals vrijwel alles in den lande, geschonden en jaren achter in ontwikkeling uit de donkere oorlogsjaren tevoorschijn. Het herstel en de uitbouw, het inlopen van achterstand en het instellen op de veel meer maatschappelijk gerichte taak dan die der vooroorlogse jaren heeft de inspanning gevraagd en medewerking gekregen van allen, die tezamen deze hechte maar toch heterogene samenleving vormen. Onder die velen is er één, die in uit zonderlijke mate heeft bijgedragen tot deze herrijzing: dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk, aanvankelijk in 1945 voorzitter van de Commissie van Herstel der Leidse Universiteit, sedert april 1946 president curator, die in 1959 het eredoctoraat van de Universiteit verwierf als blijk van waardering voor deze niet nauwkeurig uit te meten verdiensten. Hedenmiddag nemen de Universitaire gemeenschap en vele vrienden en relaties van de president curator afscheid tijdens een receptie in de Lakenhal. De nieuwe wet op het wetenschappelijk onderwijs, tot de totstandkoming waarvan de schei dende president curator veel heeft bijge dragen, stelt ook voor deze functie de leeftijdsgrens van zeventig jaar. Met ingang van 1 januari wordt zijn taak overgenomen door dr. E. H. Reerink. Van jongsaf hecht verbonden met Leiden Dr. J. E. baron de Vos van Steenwyk heeft al vroeg contact gehad met de Leidse Universiteit, die zyn Alma Mater was lang voordat hij haar als bestuurder op unieke wyze zou dienen gedurende een van de moeilijkste perioden in haar bestaan. Hy studeerde hier van 1907 tot 1914 wis- en natuurkunde en was nadien, voordat zijn loopbaan een geheel andere rich ting zou nemen, vijf jaar observator aan de Leidse Sterrewacht. Hij pro moveerde in Leiden in 1908. De zeer merkwaardige omschakeling van sterrenkundige naar bestuurder heeft zich enige jaren na zijn eerste Leidse tijd voltrokken. Onlangs getuigde de rector magnificus van vorig jaar prof. mr. J. V. Rijpperda Wierdsma van dr. De Vos van Steenwijk, dat men bij weinigen het verschil tussen A- en B-mens, de splitsing die de academicus zo dwars kan zitten, zo weinig fevoelt als bij hem dank zij zijn ruime belangstelling en ongeëvenaarde kennis op breed terrein. tensieve arbeid vragende ambt van president-curator. Weer in Leiden Reeds in zijn eerste Leidse studie tijd heeft baron de Vos van Steenwijk een levendige belangstelling getoond Omzwaai na studie In 1919 werd dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk, die op 30 april 1889 te Zwolle werd geboren, leraar aan het Nederlands Lyceum te Den Haag, welke functie hij vervulde tot 1925 toen hy hoofd werd van de sectie wetenschappelijke contacten van het in Parijs gevestigde Insti- tut International de Cooperation In- tellectuelle. Daarmee zette hij zijn eerste stap in de richting van zijn bestuursloopbaan. Na zes Parijse ja ren keerde hij naar Nederland terug om hier gedurende twee jaar het se- cietariaat te bekleden van het Na tionaal Crisis Comité. In 1933 werd baron de Vos van Steenwijk benoemd tot burgemees ter van zijn geboorteplaats Zwolle, waar hij vier jaar de scepter zwaaide. Onder zijn „bewind" kwamen in de Overijsselse hoofdstad belangrijke za ken tot stand, hoewel de periode over het algemeen te kort was om te kun nen zeggen, dat hij een stempel op de ontwikkeling van de stad heeft gedrukt. In 1937 werd hij benoemd tburgemeester van Haarlem, in wel ke functie hij eveneens slechts vier jtar werkzaam was, namelijk tot 1941 toen de omstandigheden zijn heen gaan bewerkstelligden. Ook de Noord- hrllandse hoofdstad heeft door de korte duur van zijn burgemeester schap niet een duidelijk stempel daarvan gekregen. Twee taken Na de bevrijding werd hy Com missaris der Koningin in de provin cie Noord-Holland, tot welke benoe ming reeds in de bezettingsjaren was besloten. Bijna tien jaar heeft hy leze functie bekleed, tot ook hier de eeftijdsgrens hem tot aftreden noop- Zoals reeds gezegd heeft baron de Fos van Steenwijk naast dit commis sariaat in 1945 het voorzitterschap unvaard van de Commissie van Her stel der Leidse Universiteit en in ipril 1946, toen het gewone curato rium weer werd ingesteld, het hono raire maar tevens zeer wezenlijke in- Advertentle Zoekt U een GOUDEN ARMBAND voor f 70.— en f 100. Of f 300 en f 400.—. v. d. WATER, Haarlemmerstr. 207, heeft het. Grote keuze in alle prijzen. )fficiële publikatie MARKTEN Burgemeester en Wethouders van leiden brengen ter openbare kennis, lat de Raad dier gemeente in zijn wrgadering van 25 september 1961 beeft besloten om ln verband met de ïdeeltelijke verplaatsing van de woens- tegse markt: de Nieuwe Rijn, voorzover gelegen tussen de Hartesteeg en de Burg- steeg, op de dag, waarop de woens dagse markt wordt gehouden, ge sloten te verklaren voor het ver keer met alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee ln beide richtin gen; de op woensdag voor de Vismarkt, voorzover gelegen tussen de Maars- manssteeg en de noordelijke doorgang naar het Stadhuisplein, geldende gesloten verklaring in te trekken. Deze maatregelen treden in werking tp 1 Januari 1962. Een afschrift van bedoeld besluit verzonden aan de Hoofdingenieur- Directeur van de Rijkswaterstaat in Zuid-Holland, aan de door de Minister 'in Verkeer en Waterstaat aangewezen 'erenlgingen, behartiging van verkeers- «langen ten doel hebbende, en aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol- and. WIJZIGING OPENSTELLING GEM. BADINRICHTING Burgemeester en Wethouders van widen maken bekend dat de open- telllngsuren van de Gemeentelijke ladinrichting aan de Van der Werf- itraat 39 zijn gewijzigd. Met ingang van 1 januari 1962 zal fe kassa geopend zijn: Alnsdag van 9.00 tot 11.45 uur en van 14.00 tot 17.15 uur; woensdag van 9.00 '■ot 11.45 uur en van 14.00 tot 17.15 aur; donderdag van 8.30 tot 11.45 uur *n van 14.00 tot 19.15 uur; vrijdag van 100 tot 19.30 uur; zaterdag van 7.00 jot 16.30 uur. lelden, 29 december 1961. voer zaken ver buiten de grenzen van zijn studievak, bijvoorbeeld de wereld der klassieken, die zijn grote liefde had. Deze brede belangstelling had hem er toe gebracht, na zijn Parijse jaren andermaal, op meer dan veertig jarige leeftijd, in Leiden te gaan studeren, ditmaal in de rechten. De ze tweede studie werd echter door ziji» werk voor het Nationaal Crisis Comité afgebroken. Zij typeerde ech ter wel de veelzijdigheid van de thans aftredende president curator, welke veelzijdigheid hem als het ware voor bestemden om de bestuurlijke lei ding van het veelzijdige Universitai re apparaat in handen te geven in de moeilijke naoorlogse jaren. Eredoctoraat De Leidse Universiteit heeft ba ron de Vos van Steenwijk in een indrukwekkende plechtigheid in ja nuari 1959 het eredoctoraat toege kend op grond van zijn grote ver diensten op bestuurlijk gebied en de wetenschappelije aanpak van de pro blemen, die hij op dit gebied in zo vele functies heeft getoond. Deze vrij zeldzame onderscheiding was bepaald niet alleen bedoeld als waardering voor zijn Leidse arbeid, maar voor zijn bestuurlijke kwaliteiten in het algemeen. Bij de uitreiking van het eredoc toraat werden deze kwaliteiten op treffende en samenvattende wyze om schreven door prof. dr. C. H. F. Polak die onder meer stelde, dat van hem een grote invloed uitging dankzy een aansporend, opbeurend, vermanend en radend beleid. In een tyd van steeds dieper doordringen van de over heid in de levenssfeer van de bur gers en een groeiende macht van be langengroepen achtte hy het van uitzonderlijk belang, dat er op hoge bestuursposten mannen te vinden zijn met een grote zelfstandigheid van oordeel, hoge moraal en zuiver ontwikkeld rechtsgevoel, mannen ook die de verspersoonlijking zijn van het onbaatzuchtige in recht en staat. Goed af is eerst die democratie, welke in dien zin een aristocratie is dat de besten regeren. Baron de Vos van Steenwyk behoort tot deze zeldzame figuren. Dat ondanks het „bewind" van de ze president curator nog zoveel in Leiden niet verwezenlijkt werd, waar toch de tijd en de wetenschap om roepen, is slechts te wijten geweest aan de zeer moeilijke omstandighe den; materiaalschaarste eerst, tekort aan arbeiders later, financiële pro blemen nadien en kortelings ook het steeds nijpender worden van het pro bleem der wetenschappelijke man kracht. Persoonlijke gaven Natuurlijk hebben zich in een be wogen periode als de afgelopen vijf tien jaar ook strubbelingen voorge daan in een zo naar karakter va riërende gemeenschap als de Leidse Universiteit in al haar geledingen, maar over het algemeen zijn de gro tere moeilijkheden mede dank zij het bekwame bestuursbeleid van baron de Vos van Steenwijk tot een zo gunstig mogelijke oplossing gebracht. De persoonlijke gaven van de aftre dende president curator hebben daartoe zeer veel bijgedragen. Hij heeft zich een bewindsman getoond, die de zorgvuldigheid, zuiverheid van oogmerk, evenwichtigheid, rechtsze kerheid en het begrip fair play steeds voor ogen heeft gehouden en daarnaar heeft gehandeld als de ba sisbeginselen, waarop bestuur be hoort te rusten. Hy heeft naast deze grondbegin selen van zyn bestuurstaak de re presentatieve zyde daarvan op een welhaast onnavolgbare wyze verwe- zylykt. Zyn toespraken by welke gelegenheid ook werden gekenmerkt door een slechts zelden voorkomen de originaliteit en boeiende gevat- heid, dit alles in het raam van een terecht zelfverzekerde uitstalling van brede algemene ontwikkeling. En waar hy niet behoefde te spreken maar slechts luisteren, wist hy deze kunst van luisteren zo te beoefenen, dat een enkel gesproken woord tot slot dikwijls de uitweg uit een pro- j bleem bood, waarover lang en breed- voerig was gediscussieerd. Oude garde Slechts één van de curatoren, die baron de Vos van Steenwijk terzij- de stonden reeds in de commissie van herstel maakt ook thans nog deel uit het curatorium, namelyk mr. Visser van IJzendoorn. Met hem en met de thans reeds afgetreden en nadien benoemde cu- I ratoren heeft baron de Vos van Steenwijk niet zonder succes ge- I tracht, een evenwichtige uitbouw van de Leidse Universiteit tot stand te brengen. Vooral de zeer zware j eisen op het gebied van de nieuw- bouw leken daarbij dikwyls onover- komenlijk. Wij denken daarbij in het bijzonder aan de bouwproblemen 1 in de faculteiten voor wis- en na- i tuurkunde en geneeskunde. Wie na gaat, wat er op dit gebied is gepres- Wat te wensen, lieve mensen, in een tijd zo vol en druk? Lexi, onze trouwe Lexi, wenst U - zo maar - ivat simpel geluk. from America's Best Tobaccos WERELDMERK teerd vooral in de laatste tien jaar, en wat er thans voor miljoenenpro jecten op stapel staan, kan slechts eerbied gevoelen voor diegenen, die het roer in handen hebben gehad van deze indrukwekkende gemeen schap. Het is beslist niet alleen de verdienste geweest van baron de Vos van Steenwijk, dat dit alles tot stand is gekomen en wordt verwe zenlijkt, want daartoe hebben alle leden van de universitaire gemeen schap bijgedragen, doch het is de vraag, of dit alles zo zou zijn gelo pen, wanneer niet iemand als hij als coordinator en bepleiter van belan gen was opgetreden. Veranderd beeld Tijdens zijn bewind hebben zich belangrijke veranderingen voltrok ken in het bestuursbeeld van de uni versiteit, welke veranderingen later meer landelijk gesanctioneerd en voorgeschreven werden in de nieuwe wet op het wetenschappelijk onder wijs, in het begin van dit jaar van kracht geworden. De tot standko- ming daarvan is ook in sterke mate mede bevorderd door de thans schei dende president-curator en eredoctor van de Leidse Universiteit. Ongetwijfeld zullen voor al deze verdiensten hem hedenmiddag tallo ze woorden van hulde worden toe gesproken. En bij allen, die thans afscheid nemen, zal dankbaarheid heersten voor wat hij Leiden heeft gegeven. Leiden heeft hem ander zijds bijna drie jaar geleden de hoog ste eer gegeven, die te geven viel: het eredoctoraat. Advertentie Leitlsehe wolspinnerij Bevredigende gang van zaken Jaclit wees alle hulp van de hand Het Engelse jacht „Cutlass" ver keerde gistermiddag in moeilyk- heden, omdat zeilen, motor en stuur inrichting onklaar waren geraakt. Het bestuur van de N.V. Leidsche Het Zweedse schip „Sarek", dat het Wolspinnerij deelt, met betrekking j jacht op 11 myl uit de kust voor tot de gang van zaken in het lopen- 1 Scheveningen hulpeloos voor anker de boekjaar, eindigende 31 maart 1962 liggend had aangetroffen, verzocht mede dat de zaken zich tot dusverre over de radio om sleepboothulp voor op een zeer bevredigende wijze ont- j het jachtje. De sleepboot „Steen wikkelen, waarbij steeds alles in het bank" ging vanuit Hoek van Hol- <~lDynen en gedistilleerd -ku Perlé parelt als champagne, per flesf 2.95 PUNCH - BISSCHOPWIJN - CHAMPAGNE. „Sempre Avanti" op tournee In hét komende jaar wacht „Sem pre Avanti" (Jong en Jolig) weer een druk tournee. Op 10 januari vertrekt het gezelschap naar Woubrugge om zyn medewerking te verlenen aan een feestavond van de Chr. Bestu renbond. Een week later treedt „Sempre Avanti" op in het Antho- niusclubhuis, waar de afdeling Lei den van de R.-K. „Arka" feest viert. Op 24 januari treedt het gezelschap in de Stadsgehoorzaal op voor „eigen publiek", om op 8 en 9 februari in Aalsmeer te spelen en te musiceren voor de EHBO, welke vereniging dan haar 30-jarig bestaan viert. Drie maart verzorgt Sempre Avanti in de kantine van de HCW een Weense avond om op 14 maart in de Haagse Houtrusthallen op te treden voor de Bond van Chr. Groentehandelaren. Op 3 april is men in de Rivierahal te Rotterdam ter opluistering van het 60-jarig bestaan van de Chr. Be sturenbond. Dertig april is het gezel schap weer in Aalsmeer, waar de Chr. Oranjevereniging een Oranje avond organiseert. Tenslotte volgt nog op 23 mei de traditionele Schouwburgavond van de toneelaf deling van „Sempre Avanti". Dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk gefotografeerd tijdens de ver lening van het ere-doctoraat der Leidse Universiteit Advertentie PULLOVERS MET KRAAG PULLOVERS MET RONDE HALS PULLOVERS MET V-HALS SJAALS VAN ZUIVER ZIJDE SJAALS VAN MOHAIR SJAALS VAN WOL HANDSCHOENEN VAN LEER HANDSCHOENEN VAN WOL Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Krimpen a/d IJssel (2de pred.pl.) G. E. Bakker te Heeze te Londen (Ned. Gemeente) (toez.) H. J. Kater te Amsterdam te Oudorp (N.-H.) (toez.) P. W. B. Haseloop te Tolbert te Eemnes-Binnen (toez.) D. J. van Dijk te Nieuwerkerk a/d IJssel te Vierhuizen-Zoutkamp (toez.) W. Straatsma te Saaxum. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Ameide (in com binatie met Lexmond) G. J. van der Burgh te Lexmond naar Mechelen (België) P. Gilhuis, kand. te Amster dam. die bedankte voor Edam, H(Jum- Finkum, Mildam (Pr.), Nieuwolda (Old.) en voor Schildwolde. GEREF. KERKEN (VRIJGEMAAKT) Beroepen te Bunschoten-Spakenburg (vac. D. Nieuwenhuis) D. Deddens te Marienberg. die bedankte voor Hllle- gersberg-Straatsberg en Hlllegersberg- Terbregge. Bedankt voor Wagenlngen B. van zuijlekom te Wetsinge-Sauwerd. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te Hllversum-Oost H. W. Eerland te Amersfoort en M. W. Nieu- wenhuijze te Amsterdam-West te Utrecht-Centrum H. W. Eerland te Amersfoort en W. van 't Spijker te Drogeham. DOOPSGEZ. BROEDERSCHAP Aangenomen naar Zaandam H. An- nema te Gorredljk. GEREF. GEMEENTEN Bedankt voor Boekoop A. Hofman te Zeist. Zendingswerk Geref. Gemeenten De Gereformeerde Gemeente in ons land zullen ook het zendingswerk ter hand gaan nemen. Hiertoe is kandidaat J. Kuyt (afkomstig uit Katwjjk aan Zee) te Rotterdam be roepen als missionair predikant voor werkzaamheden op Ned. Nieuw-Gui- nea. Het ligt in het voornemen van de heer Kuyt, die aan de gemeente van Rotterdam-centrum zal worden ver bonden en die zowel in Oegstgeest en in Engeland een zendingsopleiding heeft gevolgd, omstreeks februari naar zijn arbeidsveld te vertrekken. Ds. Kuyt zal voorlopig te Sorong werkzaam zijn. Met hem zullen naar Nieuw-Gui- nea vertrekken zuster D. Sonneveldt uit Pijnacker, die in een zendings hospitaal gaat werken en het echt paar D. te Voorde uit Terwolde (Geld.) dat zal worden verbonden aan een opleidingsschool voor Pa poea-onderwijzers. HUURVERHOGINGEN. Tijdens een ledenvergadering van de Woningbouwvereniging „Ons Doel" waar o.a. de huur van woningwet woningen met een huurprijs lager dan f8.- per week ter psrake kwam, is tussen bestuur en leden overeen stemming bereikt t.a.v. de te volgen gedragslijn. Vastgesteld kon worden, dat tussen beide partijen over deze kwestie geen onenigheid bestaat. werk gesteld wordt, om de afzet op de verschillende exportmarkten te vergroten. De thans, over de eerste 8 maan den van het boekjaar, bekende ex ploitatie-uitkomsten geven aanleiding tot de verwachting, dat ook over het boekjaar 1961-1962 een resultaat be reikt zal kunnen worden, dat niet van geringer omvang zal behoeven te zijn dan over het laatste verlopen boekjaar, zulks ondanks de stijgende tendentie, die de exploitatiekosten door velerlei invloeden vertonen. In zake de vestiging te Lokeren (België) kan worden meegedeeld, dat dit be drijf thans sedert enkele maanden, zij het nog op bescheiden wijze, op gang begint te komen, en het ver loop tot dusverre aan de daarom trent gekoesterde verwachtingen vol doet. Inmiddels werd het besluit ge nomen dit bedrijf, dat voorlopig al leen de eindbewerkingen van het fa- brikageproces verricht, verder uit te breiden en hier tevens een spinnerij, dus een volledig bedrijf te installeren. Verder is hiervoor nodig, dat een nieuwe fabriekshal zal worden bij gebouwd, waartoe de noodzakelijke voorbereidingen reeds zijn getroffen. De bovenomschreven verwachtin gen omtrent de einduitkomsten van het lopende boekjaar hebben het be stuur aanleiding gegeven wederom een interimdividend beschikbaar te stellen, in mindering van het te ver wachten jaarlijks dividend. Overeen komstig de beide voorgaande jaren is dit interim-dividend bepaald op 6%. Rijksmuseum van Oudheden Het voorjaarsprogramma 1962 van de archeologische lezingen in boven genoemd museum omvat de navol gende voordrachten: 8 januari L. Foucher (Sousse) „La mosaïque romaine a Hadrumète au Illème siècle" 6 februari Jhr. ir C. C. Th. de Beaufort (Amersfoort! ..De nd in zee en ook de reddingsboot ,-Brandaris" uit Scheveningen zette koers naar het jachtje. Maar toen de „Steenbank" en „Brandaris' te- gelyk arriveerden, wezen de opva renden van de „Cutlass" alle hulp van de hand. Vier keer is schipper Simon den Heyer van de ,3randaris" langszij van het jacht gegaan en heeft aan geboden het naar Scheveningen te slepen. De hulp van de „Steenbank" was afgewezen, omdat de opvaren den geen geld hadden voor het sle pen. Maar ook de gratis hulp van de „Prandaris" werd afgewezen Tenslotte keerden de „Steenbank" en de „Brandaris" maar weer terug, omdat er voor de opvarenden geen gevaar bestond. Het jacht is echter r.og niet. in Scheveningen binnenge lopen. Gisteravond kon het onmoge lijk binnenkomen door het tij en daarom nam men aan dat het naar Hoek van Holland zou varen. De „Cutlass" die vermoedelijk drie man aan boord heeft, een Hollander en twee Engelsen heeft geruime tijd in Den Helder gelegen en was vermoedelijk op weg naar Southamp ton. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN Ronald Cornells Bartholomeus An- HPH tonius. zn van H. C. Kramer p. redding van de monumenten op hetM- van der Klugt; Anja Cornelia Maria, .1 .11. nn r - I HT* „an I? 1 TTtli eiland Philae"; 27 februari dr. J. H C. Kern. Egyptisch glazen vaatwerk uit bet Nieuwe Rijk"; 13 maart prof. dir. A. E. van Giffen (Groningen) „De hunebeddencultuur" en 3 april dr. B. H. Strieker „Kunst en bescha ving in het rijk van Meroë". Door de vorst lijden de vogels gebrek. Helpt ze het leven behouden!! Jongetje door ijs gezakt en verdronken De 7-jarige E. Story te Rhenoy in de Betuwe, die met enkele vriendjes gistermiddag op het riviertje De Linge achter een waterhoentje aan zat, is daarbij in een wak in het ijs gelopen en verdronken. Zijn vriendjes staken hem nog een stok toe, maar deze brak af, waarop het ventje on der het ijs verdween. Vele uren is er gedregd, maar het stoffelijk overschot is nog niet ge vonden. dr van E. J. Kuiken en A. G. van der Lans; Theodorus Wilhelmus Gerhardus Maria, zn van W. M. T. van den Oord en M. B. J. Elshoff; Marloleln, dr van L. Coren en P. J. Brussaard; Antonle Pleter, zn van P. Wassenaar en M de Best; Theodorus Wilhelmus, zn van L. Wulterkens en T. van der Winkel; Yvonne Maria Mattheus. dr van H van den Bosch en M. M. Verdegaal. Hen- drlkus Engelbertus Johannes Maria, zn van J. R. van Elk en E. J. van der Meer; Marijke, dr van J. L. Ju en A. Alblas; Rob. zn van J. J. Cancrinus en J M. C. den Daas; Johannes Edu- ard Paul, zn van J. M. van Veen en P. Baars; Albertus Antonius Gerardus. zn van S C. Slingerland en J. J. Zand vliet; Roland, zn van A. C. Klaver en N. J. Bendeler. GETROUWD W. Aarts en J. Kloosterman; W. de MelJ en W. M. Bonnet; G. I. Grim- mon en A. M. T. A. Kuljpers; L. P. van den Toorn en E. M. Verweli; L. J. M. van Kins en W. C. Zonneveld; C. Schellekens en W. J. M. Hage- meijer; C. Tukker en A. Noort; F. F. de Nljs en F. A. D. M. Muller; D. J. Vlasveld en S. C. J. Roman; A. Slin gerland en J. van der Linden; J. J. van Echten en C. J. van Bemmelen; L. Erades en J. Matters; G. A S. Koster van Groos en E. M, de Wit; W. A. Ladoex de Fretes en M T B. Lammers Llsnet; D. Kikkert en C. H. Segaar; J. van Bakkum en C Mummel; A. C. Moes en M. C. E Huisman; M. van Klaveren en S. I C. A Hartevelt; P. J. Jansen en E. M. Kriek. OVERLEDEN E. van Polanen. 65 Jr, e.v. C. Groe nendijk; G. M. van Zeist, 87 Jr. w v. D. Holswllder.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 3