Sport Jo Neuleboom van deze eeuw op 2000 postzegels Varkens komen in de vlammen om GROOTSE SHOW Brand aan Leimuiderdijk Moskou acht zich bedreigd LErnSCH DAGBLAD VRIJDAG 17 NOVEMBER 1561 Het begon in Griekenland Subsidie restauratie van monumenten Als gevolg van restauratiewerk zaamheden verkeert de elektrische installatie in de Pieterskerk reeds ge ruime tijd in slechte staat. In de op f 43.209.83 geraamde kosten, benodigd voor de door de Rijksdienst voor de Monumentenzorg noodzakelijk ge achte aanleg van een nieuwe instal latie, is een rijkssubsidie van 65 verleend. G.S. geven Prov. Staten in overweging in deze kosten een sub sidie van 10 tot een maximum van f 4.321.te verlenen. Het Loridanshofje aan de Oude Varkenmarkt daterende uit 1656, vertoont ernstige tekenen van verval. Een spoedige restauratie is daarom wenselijk. Van rijkswege is in de op f 142.310.begrote subsidiabele kos ten een subsidie van 50% verleend. G.S. stellen voor in deze kosten een subsidie van 10 tot een maximum van f 14.231.te verlenen. Voor het 18e eeuwse pand Oude Singel 52—52 A te Leiden, dat een belangrijk onderdeel van de grach- tenwand uitmaakt, heeft de Stich ting Leldse Studentenhuisvesting een restauratieplan doen opstellen. De daaraan verbonden kosten kunnen tot een gedeelte ad f 100.000.sub sidiabel worden geacht, in welk ge deelte een rijkssubsidie van 40 is verleend. G.S. geven de Staten in overweging een subsidie van 10%, tot een maximum van f 10.000.te ver lenen. B. v. Brummelen 25 jaar bij Machinefabriek Den Holder Het was gisteren 25 jaar geleden, dat de heer B. van Brummelen in dienstbetrekking kwam by de Machi nefabriek Den Holder, gevestigd aan de Rooseveltstraat. Als 16-jarige jongen kwam hij in de bankwerkerij in dienst. In de loop der jaren heeft hij zich door zelfstudie dermate ont wikkeld, dat hem de functie van cal culator werd toevertrouwd. Dit jubileum werd gistermiddag herdacht waarbij de heer J. den Hol der als eerste de Jubilaris toesprak. Na gewezen te hebben op de verant woordelijke functie, welke de jubila ris inneemt, bood spreker namens het Departement Leiden van de Maat schappij voor Nijverheid en Handel do zilveren medaille dezer maat schappij aan met bijbehorend ver erend getuigschrift. Hierna voerde de heer L. den Hol der, oprichter en directeur van het bedrijf, het woord, die de jubilaris een van de belangrijke medewerkers noemde en hefri als blijk van grote waardering een televisietoestel aan bood. De heer A. Prèrejean, secretaris van de ondernemersraad, sprak na mens het personeel zijn gelukwensen uit en deed dit vergezeld gaan van' de aanbieding van een schemerlamp, waarop tenslotte de heer E. J. L. Hazevoet, technisch bedrijfsleider van de Ned. Rotogravure Mij., waar de heer v. Brummelen al die Jaren bijna dagelijks „kind aan hüis" is, de dank der N.R.M. uitsprak onder aanbieding van een projectiescherm. De jubilaris sprak een dankend slotwoord. Advertentie Jubileum J. H. Kapteyn NZH langdurige „noodoplossing" Dinsdag is het 10 jaar geleden, dat de heer H. J. Kapteyn zijn intrede deed in het bedrijf van dc NZH. De heer Kapteyn begon er als volontair. Zijn eerste werkzaamheden waren I Andrade, Scarone, Mazali: misschien zal de sportliefhebber zich deze |og wel herinneren, namen van uitzonderlijk goede voetballers, die in hun Vd even bekend waren als Stanley Matthews in latere jaren of Pele in Inze dagen. Deze voetbalartiesten, die door hun spel het publiek in ver- nering brachten zorgden er met hun ploeggenoten voor dat Uruguay zowel n 1924 (Parijs) als in 1928 (Amsterdam) het Olympische voetbalkam pioenschap behaalde. Ongekende geestdrift ontvlamde in dit Zuidameri- [aanse land. Er waren huldigingen en grote feesten maar er kwamen ook Postzegels waarop de successen van het nationale elftal werden vastgelegd. Inderdaad, postzegels voor een betbalkampioenschap. Hoe men fearover ook mag denken, er blijkt elk geval wel uit, dat de sport en al een belangrijke plaats in- m. Nu is deze invloed nog groter, ok al doen wij niet of niet ;er aan sport, dagelijks komen j er mee in aanraking. Dagbla- m, tijdschriften, radio en televisie luden ons op de hoogte van vele idstrijden in binnen- en buiten- nd. Doch zij niet alleen, ook de isterijen in vrijwel alle landen n de wereld laten ons geregeld eten welke evenementen zullen orden gehouden. Er gaat bijna en maand voorbij of er worden Ktzegels in omloop gebracht ,die is vertellen wat er op sportgebied doen is. Het zal menigeen wellicht ver onderen, dat de eerste sportzegel 1 in de vorige eeuw werd uitge ven. Het was Griekenland, dat de opende met een serie van twaalf gels ter gelegenheid van de eer- moderne Olympische Spelen, die 1896 te Athene werden gehouden, en jaar later kwam een serie van ertien zegels ter herinnering aan eze gebeurtenis. Het duurde tot 920 voordat het aantal zegels kon orden uitgebreid. Onze zuiderbu- n organiseerden in dat Jaar de leien van de Vile Olympiade en r ere daarvan lieten de Belgische osterijen drie speciale zegels ont- 'erpen. Daarna zijn deze om de ier jaar terugkerende wedstrijden leeds aanleiding geweest tot de itgifbe van sportzegels. Men kon eze niet alleen verwachten van het md, dat als gastheer van de dui- enden atleten optrad, maar ook an andere staten. In de loop der jaren zijn ruim ijf honderd zegels (plm. 125 series) litgegeven met de Olympische Spe en als onderwerp. In de eerste tijd 'aren de afbeeldingen meestal af- estemd op de antieke Spelen, die an 776 vóór onze jaartelling tot 94 na Christus in het oude Hellas 'erden gehouden. De Nederlandse osterijen hebben deze lijn in 1928 oorbroken met een serie van cht moderne „01ympiade"-zegels. 'egenwoordig worden naast de vele tkken van sport symbolische voor tellingen afgebeeld, de vijf ringen, almtakken, vlam en brandende j akkel. Op verschillende zegels vin- I len we de beeltenis van Baron Pierre de Coubertin, de stichter 1 van moderne Spelen, o.a. op een franse zegel van 1956. Bekende overwinnaars op postzegels Zoals Uruguay hebben ook andere landen hun vertegenwoordigers na bet behalen van een kampioen schap geëerd; Frankrijk na de Spe- 1 len van Helsinki en Tsjecho-Slo- wakije dat in 1954 een zegel uitgaf met de beeltenis van Emil Zatopek. De Dominicaanse Republiek ging nog verder. In 1957 en 1958 werden ongeveer dertig zegels „op de markt gebracht", waarop bekende over winnaars waren afgebeeld, zoals Paavo Nurmi, Jesse Owens. Shirley Strickland, Alain Mimoun. Bob Mathias, Hans Winkler, Indiase hockeypelers en niet te vergeten onze Fanny Blankers-Koen. Het spreekt vanzelf, dat ook veel aandacht besteed wordt aan ande re wedstrijden, wedstrijden waar van wij dikwijls het bestaan niet weten. Wat zeggen ons bijv. de Chinese spelen te Peking, het voet balkampioenschap van West-Afri- ka. atletiekwedstrijden in Zuid-Ko- rea en de Zuidamerikaanse scherm- kampioenschappen, om slechts en kele voorbeelden te noemen. De eerste zegels buiten de Olympi sche Spelen om werden in 1924 uitgegeven door Costa-Rica ter ge legenheid van de Centraalameri- kaanse spelen en door Salvador met een zegel, waarop een afbeelding van het Nationale Gymnastiekge- bouw. Hongarije volgde in 1925 met een serie van acht zegels, die ver schillende takken van sport lieten zien. In de dertiger jaren werden in vele landen sportzegels verkrijg baar gesteld: de grote stroom kwan echter na 1945. Wereldkampioen schappen wielrennen, schermen basketbal, voetbal, skilopen, worste len, e.d. nemen daarbij een voor aanstaande plaats in. Ook ander» landenontmoetingen als Europese Amerikaanse en Aziatische kam pioenschappen, gymnastiekfeesten wielerronden, universitaire wed strijden, auto- en motorraces, maai eveneens, nationale sportgebeurte nissen zijn steeds dankbare onder werpen. Sport van alle zijden belicht Interessant zijn de jaartallen op verschillende herdenkingszegels. Zc leert een Franse zegel van 1953 ons dat de Tour de France in 1903 voor de eerste maal werd verreden. Op een zegel, uit 1939 van de Verenigde Staten van Amerika wordt tot uit drukking gebracht dat base-ball daar al honderd jaar wordt ge speeld, terwijl in hetzelfde jaar ir. Zweden een zegel uitkwam met de beeltenis van de grondlegger van de Zweedse gymnastiek, Per Henrik Ling, die in 1839 overleed. Het halve eeuwfeest van de eerste voetbalclub in Brazilië Fluminense F.C. was in 1952 aanleiding om dit op een speciale zegel te vermelden, evenals 30 jaar rugby in Roemenië <19441. De eerste skiwedstryd in Bulgarije leidde 40 jaar later in 1959 tot de uitgifte van een sportzegel, terwijl dit op de Ber muda-eilanden het geval was in 1956 ter ere van 50 Jaar „Ocean Race U.S.-Bermuda". Van alle zijden werd de sport be licht; of het nu de Olympische Spe len waren, de Europese atletiek- kampioenschappen in Brussel, het wereldkampioenschap judo in Ja pan, de opening van het stadion van Paramaribo, de Maccabia-spe len in Israël, de Ralley van Monte Carlo of de overwinning van het Hongaarse voetbalelftal op de na tionale ploeg van Engeland op 25 november 1953 in het Wembley sta dion te Londen, altijd was er wel ergens een evenement dat op post zegels kon worden aangekondigd of herdacht. Men kan er van over tuigd zyn dat de toekomst eenzelf de beeld te zien zal geven. De Griekse posterijen zullen in 1896 zeker niet beseft hebben dat hun eerste zegel ter gelegenheid van dc Olympische Spelen in Athe ne gevolgd zouden worden door meer dan 2000 sportzegels, 2000 zegels die op hun wijze de sportge schiedenis hebben geschreven van de eerste zestig jaren van deze BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Wllhelmina Adriana, dr van H. J. Nulkes en M. J. v. d. Klugt; Maartje. dr van L. C. Galls en M. v. d. Bosch; Lucas, zn van L. C. Galls en M. v .d. Bosch; Wilhelm Lóón, zn van J. J. Nathalia en C. Engelsman; Marjolein, dr van Y. Hortenslus en H. Rotteveel; Sonja Grace, dr van A. van Dijk en looi; Jeannotte Agatha Bunetaj dr van P. P. Vonlc en C. H. Koperberg; Gerard Jan Karei, zn van J. G. J. M Flelschouer en L. van Tuljn; Hendrlka Cathnrlna, dr van J. J. Slokker en O. H. Langezaal; Chrlstlaan Johan, zn van C. v. d. Nat en J. A. Breddels; Johannes Henrlcus Leonardus, zn van J. H. M. de HelJ en P. T. OUJerhoek. GETROUWD I. Lagendijk en C. D. van der Kamp; I. Lek en C. Onvlee; C. van der Keur en A. E. Benvenutl; H. J. Flaman en A. A. M. van Benten; W. M. Harlnck en P. de Laaf; D. J. Flllppo en H. L. J. Rijnardus; W. van den Brink en M. J. P. Kn(jff; J. Hoogkamer en C. H. W. Rodenburg; D. A. de Water en J. J. F. E. Neuteboom: B. Haneveld en J. J. Devlloe; H. Dullemeljer en M. van Zeist. OVERLEDEN M. S. Beversluis. 50 Jr, vrouw; P. H. J. Valkenburgh, 59 Jr. vrouw. het takelen van motoren en het gie ten van sleepstukken, werkzaamhe den, waarmee hij elf cent per uur verdiende. Het lag oorspronkelijk he lemaal niet in de bedoeling dat hy bij de NZH in dienst zou blijven. Zijn plan was te gaan werken by de Hoogovens, maar hy stond ergens onderaan op een enorme wachtiyst. De NZH was dus eigenlijk een noodoplossing. Deze ..'noodoplossing" zou echter veertig jaar duren. Hij kwam dus op 21 november van het jaar 1921 in dienst van de NZH. Nog geen jaar later werd hij voor de eer ste maal bevorderd tot hulptekenaar en kreeg zijn vaste aanstelling. Toen volgden de promoties elkaar snel op. Op 1 januari 1949 had hy het ge bracht tot chef van de technische dienst. Zijn carrière vond haar be kroning op 1 mei 1957, toen hy be noemd werd tot adjunct-directeur van de NZH. Het telangrykste deel van zijn loopbaaa beschouwt de heer Kapteyn zelf echter de periode die hij werkzaam was bij de afdeling Tractie en Materieel, waar hij onder leiding stond van de heer H. J. Mul der. een der pioniers van de NZH. De jubilaris maakte zich vooral ver dienstelijk by de installatie van de Boedapesters voor de lijn Leide-n- Den Haag. Hoewel hij de vervoers- economische kwaliteiten van de bus onderkent, betreurt de heer Kapteyn het verdwynen van de „gele" en de „blauwe", waaraan een technicus ook na de aflevering nog zijn hart kon ophalen. De bussen worden vrij wel kant en klaar afgeleverd. Wat betreft de bussen heeft hy zich voornamelijk bemoeid met de carrosserie. Speciale aandacht schonk hij aan het comfort, en behartigde daarmee het grootste belang van al le passagiers. Ter gelegenheid van zijn veertig jarig jubileum wordt op dinsdagmid dag van vier tot zes uur een recep tie gehouden in het Verversingshuis in het Heemsteedse wandelbos Groe- nendaal. RIJ VERKEER: Geef vrije doorgang aan voetgan gers op zebrapaden. Sla niet met grote snelheid een hoek om. Direct om die hoek kan een zebrapad liggen. Leidse Lichtweek *61 Wat er verlicht zal worden De middenstanders van de Hoge- woerd doen niet mee dit jaar; die van de Breestraat wel. Dat ls het be- langrykste nieuws, dat vermeld kan worden met betrekking tot de Leidse Lichtweek 1961. De verlichting van diverse gebouwen en monumenten zal ongeveer dezelfde zyn als die van 3 oktober. Nieuwe lichtpunten kun nen moeiiyk aangebracht worden in verband met het grote personeels tekort. Bovendien zal het organiserend comité de handen vol hebben om de bestaande verlichting gereed te kry- gen. want er is sinds 3 oktober voor ruim f 1500 aan vérnield. Breestraat en Haarlemmerstraat zullen een nieuwe verlichting krygen. Dit is mogeiyk geworden door het verdwynen van de bovenleiding van de gele en de blauwe tram. Op 28 november wordt de Licht week officieel geopend door burge meester jhr. mr. F. H. van Kinschot. Deze opening geschiedt in restaurant „In den Vergulden Turk". Eerst de dag daarna mogen de winkels tot 's avonds negen uur ge opend blijven. Besprekingen met de desbetreffen de instanties zyn gaande over een rondmars van drie muziekkorpsen door de stad. De extra verlichting blijft van 4 tot 21 december gedoofd. Daarna wordt de Lichtweek voortgezet tot 25 dec. Verlichte objecten tydens de Licht week 1961 zijn: Lodewykskerk en to ren. Stadhuistoren, Molen „De Valk" Gevel Stadstimmerwerf, Gevel en to ren Universiteit, Verlichting in het Van der Werfpark, Doelenbrug, Non- nenbrug, Kippenbrug, Vlsbrug, On derbouw Koornbeursbrug, Karne- melksbrug. creatrice van wereldberoemde schoonheidsprodukten heeft de eer U uit te nodi gen tot het bijwonen van een die met haar produkten wordt gehouden in de zaal van Hotel-Café Restaurant HET GULDEN VLIES Breestraat 125 - Leiden op DINSDAG 21 NOVEMBER 1961. Aanvang AVONDSHOW 20.30 uur. Tijdens de show zullen enige NIEUWE KAPSELS worden vertoond. In de PAUZE wordt U een koffie- of thécomplet aan geboden. Kaarten verkrijgbaar bij de JEANNE GAT1NEAU/ DEPOSITAIRE Haute coiffure - Parfumerie BREESTRAAT 26 - LEIDEN Telefoon 0 1710—23015 TOEGANG GRATIS! De varkensschuur van de heer P. A. Post aan de Leimuiderdyk in de Haarlemmermeer is gisteren een prooi van de vlammen geworden. Twee zeugen met zeven biggetjes, een mestvarken en een hondje vonden daarbü de dood. Twaalf koeien, die op stal stonden, konden dank zy de inspanning van Harry van Hulst en Plet Wesselius, worden gered. Dezen waren met messen de stal binnengedrongen en sneden de koeien los. De familie Post was op het ogenblik, dat de brand uitbrak niet thuis. De vuurhaard werd ontdekt door de heer Van Emmerik, autobuschauffeur van beroep. Hij waarschuwde de familie Munsterman, die dadeiyk groot alarm sloeg. Binnen tien minuten was de brandweer uit Hoofddorp, Nieuw Vennep en Wetering- buurt aanwezig. Toen echter kon de varkensschuur niet meer worden gered. De vermoedelijke oorzaak van de brand is een elektrische verwarmingslamp voor de biggetjes. De veehouder is tegen brand verzekerd. Kopen met korting in een farce in West-Dnitsland (Van onze correspondent in Boon) Het kopen met korting heeft in West-Duiisland geleid tot een om zichtige vorm van bedottery, waar over men, zolang men «r zelf niet het slachtoffer van wordt, alleen maar kan lachen. Vooral elektrische appa raten worden bijna steeds met een korting verkocht, die varieert tussen de 13 en de 20 procent. Als klant moet men er op ver dacht zfjn, want anders betaalt men per ongeluk de volle pidjs. Verwacht wordt echter dat elke klant onmid dellijk zyn aanspraken op korting laat horen, zo mogelyk vergezeld van de naam van een relatie om deze aanspraken kracht by te zetten. Is men handig en heeft men een uit gesproken zakentalent, dan ziet men soms zelfs kans te kopen met kor tingen, die de 20 procent nog te bp- ven gaan. Filantropie van de winkels? Geen sprake van. Het betreft hier steeds apparaten, waarvan de prijzen niet gebonden zijn en dat betekent dat de handelaren etalageprijzen vast stellen, die tenminste 20 procent lig gen boven de normale verkoopsprijs. Als de winkelier dus 20 procent korting geeft op zyn waren, krygt hy nog de prys, die ny wilde heb ben. Lukt het hem met 13. dan maakt hy 7 procent extra winst. Het merkwaardigste van deze gang van zaken is nog wel, dat de meeste klant-en zich er wel by voelen. De voldoening die velen smaken als zij denken 15 procent van de prijs „af gepraat" te hebben, weegt blijkbaar tegen de steeds hogere pryzen van de koopwaar op. Dc Sowjetrussische eerste vice-minister van Buitenlandse Zaken Koeznetsow heeft giste ren de Finse ambassadeur in Moskou gewaarschuwd, dat de Sowjetrussische regering de Westduitse „dreiging" in het Oostzeegebied op het ogenblik erger acht dan toen zij Finland uitnodigde tot overleg omtrent de verdediging daartegen. Koeznetsow had ambassadeur Wu- ori op het ministerie van Buiten landse Zaken ontboden om hem op de hoogte te stellen van „alarmereu- de berichten" over recente maatre gelen van West-Duitsland en de NAVO In dat gebied, aldus verklaar den Finse kringen in Moskou. Volgens genoemde klingen voerde Koeznetsow drie redenen aan voor de Russische opvatting, en wel: het bezoek van de Westduitse minister van Defensie Straus aan Oslo en be sprekingen tussen West-Duitsland en Noorwegen over militaire samenwer king; manoeuvres van de NAVO in de Oostzee, en berichten in de Deen se pers over een gemeenschappelijk Deens-Westduits commando. Koeznetsow noemde dit alles „alar merend nieuws", doch ging verder niet op details in, aldus Finse krin gen in Moskou. Ook deed hij geen suggesties over de door Finland te volgen politiek. De vrijwillige brandweerman tweedeklas, de heer R. v. d. Haven, trad gisteren in het hu welijk met mej. M. J. M. Ver- horik. Het was geen „stille ge beurtenis. De collega's brandweerman nen begeleidden het bruidspaar in de nieuwe brandweerauto met loeiende sirene. Voor het raad huis vormden zij onder leiding van brandweercommandant M. J. Noorman een erehaag. Vele dorpelingen kwamen op het sire- negeloei naar buiten gesneld. Voor hen was het echter geluk kig „loos alarm". (Foto Leidsch Dagblad) MARKTBERICHTEN LEIDEN. 17 nov. Kaasmarkt Aangevoerd 8 partyen Goudse kaas en l partijen Leidse kaar Noteringen: Goudse extra kwal. tot f2.40. Ie kwal. f 2.30-2.34, 2e kwal geen notering, Leidse extra kwal. geen notering. Ie kwal. tot f2.95. Handel matig. LEIDEN. 17 nov. Veemarkt; aan voer stieren 6. melkkoeien 70. vette roeien 340, vare koeien 60. pinken 15. grrtskalveren 14. vette kalveren 43. uuchtere kalveren 33. vette schapen 45, vette lammeren 2117, varkens (zeugen) 25, schrammen 250, biggen 818. totaal 2049 stuks. Pryzen: melkkoeien f 000-1225 p. at., vette koelen f 2.40-3.30 per kg, schoon gewicht, vare koelen f 450-975 p. st.. pinken f 400-600 p. st., graskalveren f 250-375 p. st.. vette kalveren f 2.40- 3.00 per kg levend gew nuchtere kal veren f 1.30-1.65 per kg levend gew.. vette schapen f 100-120, vette lamme ren f 90-115 p. st.. varkens (zeugen) f 325-400 p. st schrammen f 70-05 p. st.. biggen f 45-55 p. st. Handel- melkkoeien lui en duur; vette koeien lui. vare koelen rustig, oinken rustig, graskalveren kalm. vette kalveren vlot. nuchtere kalveren rustig, vette schapen stug. vette lammeren •vtug, varkens (zeugen l goed, schram men goed. biggen goed. AALSMEER. 16 nov. C V. Centrale Aalsmeerse Velling G A. Snybloe- men: Gerbera 60-85. Bouvardla 40-67. Euphorbia 80-115, Chrysanten gr. bl. 40-62, ld. kl. bl. 35-60 per stuk. Ama ryllis 45-60 per kelk. Cyclamen 100- 185. Chrysanten 100-156, Plumosa 90- 140 per bos. KATWIJK AAN DEN RIJN. 16 nov. Groenteveiling: waspeen per kist Al 3.80-5 10. A2 3.10-6.20, Bl 3 70-5.60, B2 200-2.80, Cl 3.90-4.10, breekpeen per kist 1,90-3.30, andyvle 22.prei 11. tot 27.uien 23.—. knolselderle per 100 st 6 00. bloemkool per 100 st. Bl 56 tot 59.—. B2 24.— tot 36.—. C2 12.—. Aanvoer waspeen 61.000 kg. waarvan 14.000 kg voor export en 32.000 kg voor de industrie werd verkocht. LISSE, 16 nov. Plantgoedveiling: De uanvoer van plantgoed wordt nu geleldelyk minder, terwyl er nog steeds veel belangstelling ls voor goede par tyen plantgoed Tulpen per hl: Avlateur 110. Ooiden Harvest (zaad) 80; Emmy Peeck 150, Joffre 280. Fantasy 65. Elmus (fyn) 110. Albeno 130. Edith Eddy 135. Ala baster 90, White Sail 125, Christmas Gold 125. Pax 180. Lustige Wltwe (zaad) 120, Krelage's Triumph 140, Topscore 240. Hergrace 150, Scarlet Wonder 65, Wintergold (fyn) 120. Prlns van Oostenrijk 110, Golden Harvest 175, Advance 130. Apeldoorn 120, Capt. Fryatt (zr.ad) 120, Couleur Cardinal 90, Kansas 120 Mr. van der Hoeff 110, Peach Blossom 100. Marlëtte 125. Narcissen per mand: Oolden Har vest 18, Laurens Koster 12. Scurlet Elegance 15. Geranium 22. Mercate 12, Twlnk 14. ROELOFA RENDS VEEN, 16 nov. Bloemenveiling- Fresia's 60-1.80, Cy- clamenbloemen 48-77, Troschrysanten: Portrait 80-1.01, Lyona 81-94. Super- form 53-84, Golden Sail 55-86, Born- holm 48-61. Chocod 44-69. Red Petrol 73-1.02, Thelma 8-1 05. Paris 54-62, Medalon 67-75. Kauffman 61-73. Mar- celllne 80-95, Rebecca 60-68. Julia 76- 84. Indianapolis 90-1 02, Nelly Hoek 77-81. La Felna 58-38. Blue Ship 67-01. Oolden Glint 79-87 White Hope 73- 1.01. Chalrmann 63-78 per bos. Id ge- nlozen: Brigitte 16-27. Loveliness 13-18, Long Island 16-21. Silver Rose 30-35 per stuk. Am Anlers- roze Sim 23-37. rode Sim 20-27, Fanfare 15-2G, Bren ner 21-28, Cyclamen 53-72, Rozen: Garnette 30 per stuk.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 9