Muziekliefhebbers met veel noten op hun zang SANOSTOL Adverteert in dit blad Of wilt u een elektro-grammotoon met eigen versterker en luidspreker in fraaie, handige koffer? Of moet het een automatische platen- wisselaar zijn met pick-up lift, druk- toetsen en diamantnaald? Of denkt u aan een automatische platenspeler van topklasse met pick- up lift en diamantnaald? Wilt u een uitstekende platenspeler, geschikt voor mono- en stereo-platen, tegen een uiterst lage prijs? Of verlangt u bovendien pick-up lift, fijnregeling van de draaisnelheid en diamantnaald? Kies dan uit 10 uitvoeringen van f148.-totf379.- AG 4356 - f 148.-. (Zie boven). Elektro-grammofooa met 1,8 watt-versterker. Grote luidspreker in af neembaar deksel. Draaitafel op nylonkogel. Fraala kolfer in moderne kleurencombinaties. Ingebouwd» 45-toeren adaptor. AG 4026 voor batterijen - f 158.-. AG 4456 met toonregeling - 168,-. Kies dan uit 6. uitvoeringen van f 55.-tot f 95.- AG 2256 - f 65.-. (Zie boven) Platenspeler op voet, voor alle platen. Draaitafel op nylonkogel. Ingebouwde 46-toeren adaptor. Automatische stop. Krachtige ïnotor. Instelbare naalddruk. Stereo-element met twee saffiernaalden. Ook leverbaar met saffier- en «Uamantnaald - 73.-. Kies dan uit 2 uitvoeringen van f 105.- en f 129.- AG 1116 - f 129.-. (Zie boven). Automatische speler op voet, voor alle platen. Wisselspindel voor 45-toeren- platen. Zware, uitgebalanceerde draaitafel op nylon kogel. Pick-up lift. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naalddrukregelaar met Indicatie- schaal. Zelfde speler voor inbouw - x 105.% Kies dan uit 2 uitvoeringen van f 109.- en f 133.- AG 1115-f 133.-. (Zie boven). Automatische wisselaar op voet, voor alle platen. Pick-up lift voor gebruik als speler. Zware, uitgebalanceerde draaitafel. Druk- toetsbediening. Stereo-element met saffier- en dia mantnaald. Flaalddrukregelaar met indicatieschaal. Zelfde wisselaar voor inbouw - 109.-. Kies dan uit 4 uitvoeringen van f 85.- tot f 139.- AG 2209 - f 95.- (Zie boven). Platenspeler op voet. voor alle platen. Zware, uitgebalanceerde draaitafel op nylonkogel. Ingebouwde 45-toeren adaptor. Fijn regeling van ingestelde draaisnelheid; Pick-up lift. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naald drukregelaar met indicatieschaal. Technisch hoogtepunt ZWANENBERG ROOKWORST, dat is rookworst op z'n allerlekkerst. U ruikt het als u hem aansnijdt, U proeft het direct bij de eerste hap daar smul je van Koop meteen de beste: Zwanenberg. SANOSTOL Voor kleuters en opgroeiende kinderen. Aangename sinaasappelsmaak. Voor groei en -g gezondheid. iffffijffl Allemaal gezond met Sanostol... kinderen èn volwassenen! Want Sanostol bevat dezelfde kostelijke.vitaminen als heilbot- en kabeljauwlever, als mout en sinaasappelen! Sanostol bevat zes onontbeerlijke vitaminen in de meest ideale combinatie, in de best verteerbare vorm! SANOSTOL-PELLETS SANOSTOL bevat de vitamine van heilbot- en een nieuwe vorm van Sanostol, ideaal kabeljauwlever (vitamine A en D), voor teenagers en volwassenen! Iedere van verse sinaasappelen (vitamine C) pellet Sanostol bevat gegarandeerd en van mout (vitamine B-complex), dezelfde onontbeerlijke vitaminen als Sanostol, heerlijk fris van smaak, de Sanostol uit de klassieke bruine voorkomt aandoeningen van huid fles. Sanostol-pcllets in een handige én slijmvliezen, verhoogt de weer- schroefflacon zijn prettig in te nemen stand tegen verkoudheden en griep, en aangenaam van smaak: Sanostol regelt de kalkstofwisscling en be- -pellets houden U fit en gezond, het vordert de eetlust. Sanostol is ideaal hele jaar! voor èlle kinderen - voor de groei... voor de gezondheid. ii'Sii, SANOSTOL, e*Bc0 j<tesasg»iiab gezondheid voor iedereenhet héle jaar-I N.V. Koninklijke Pharmaceutische Fabrieken v/h BROCADES - STHEEMAN PHARMACIA AMSTERDAM-MEPPEL. los - (Iet op het ZWANENBERG- loodjeof luchtdicht verpakt - dus langer vers en houdbaar mmm.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 16