Zeilen scheurden en masten braken als lucifershoutjes in Na-Kaag Duitse triomfen in de open kampioenschappen Te traag Leiden leed nederlaag tegen BMHC half zwaar hp r Stormachtig slot van zeilseisoen H. Blok zorgde voor verrassing Spelregelhoek RIJPWETERING KON OPMARS TEYLINGEN NIET STUITEN Voetbal in Engeland dubbel rookgenot Nederlands schaaktiental verloor van Engeland Het Nederlands schaaktiental, ern stig verzwakt door het niet beschikbaar zijn van o.a. dr. Euwe en Donner, heeft de tweedaagse ontmoeting tegen Enge land, die in Cheltenham werd gespeeld, met 13-7 verloren, nadat de eerste dag was afgesloten met een 8-2 voorsprong van Engeland. De AV-34-atleet Klaas de Ruiter heeft zaterdagmiddag onder goede weersomstandigheden de HardewijkerW Singelloop gewonnen. Het was de vier de maal in successie, dat De Ruiter de wedstrijd op zijn naam bracht, ij leg de de 4800 meter af in 14 min 47,2 sec. DOBBELMANN. LEKKER MAN! Vele Kaagzeilers zullen zich gelukkig prijzen, dat deze onderlinge zeilwedstrijden van de Koninklijke Zeil-, Roei- en Motorsportvereni ging „De Kaag" aan 't einde van 't zeilseizoen gehouden zou worden. Immers men heeft de wintertijd voor de boeg om de brokken te her stellen. Want brokken zijn er gevallen in deze Nakaag, waarin weer eens sprake was van „Kaagweer". Een uitdrukking die voor iedere Nederlandse wedstrijdzeiler synoniem is met guur weer met storm achtige wind. Na een rustige zaterdag met matige zuidenwind gierde zondag de zuidwester over de plas en brak in een aantal klassen masten of het lucifershoutjes waren. Fokken kwamen naar beneden, vallen braken en zeilen scheurden Uit piëteit voor de Drakenzeiler T. Nolles kwamen de Draken zaterdag niet aan start. T. Nolles, in leven 1-ste lui tenant der mariniers, werd namelijk op die dag in Driehuis Westerveld gecre meerd. Hij kwam bij een nog niet op gehelderd ongeval tijdens een duikoefe- ning om het leven. Met Nolles ging een veelbelovend jong zeiler heen. Bij de prijsuitreiking van de Na-Kaag nam de voorzitter de heer L. v. d. Steur een minuut stilte in acht. John Hofland zegevierde in de Regen boogklasse maar zijn eindoverwinning kreeg hij waarlijk niet cadeau. Zaterdag toonde Cor Kist weer eens zijn oude vorm en was de gehele race ver voor. Hofland eindigde als tweede en J. H. C. Sieverts als derde. Ir. G. A. Bakker werd winnaar van de zpndagochtendrace voor Kist en Hofland en het zag er naar uit dat ook de middagrace voor deze zwaarweerzeiler zou zijn. Maar het zat ir. Bakker niet mee, want in een fraaie positie liep hy aan de grond en bleef muurvast liggen. Kist lag in eerste po sitie maar hy brak zyn fokkeval en kwam niet meer aan bod. Hofland sleepte nu de overwinning voor F. P. Bos en L. de Wit in de wacht en won tevens de hoofdprys. Debuut Sjirk Haaksma, dit seizoen van de Olympiajol overgestapt in de Finn jol debuteerde daarin voortreffelijk door een tweede plaats achter A. de Vries in de wedstrijd van zaterdag en een eerste plaats op zondagmorgen had hij dc lei ding in het klassement verworven. Helaas brak hy gedurende de beslissen de middagwedstrijd zijn overloop het geen hem vele plaatsen kostte. Boven dien zeilde A. de Vries in deze race op merkelijk goed en won voor Rinze Koop- mans en C. Wolzak. De hoofdprijs dus voor De Vries. Rin ze Koopmans was één van die ongeluk- kigen die zyn mast overboord zeilde. Dit gebeurde in de ochtendwedstrijd. Voor een Finnjollenzeiler is dit echter niet zop groot malheur omdat men in deze klasse een mast gemakkelijk verwisselt. Een geluksvogel was J. W. van Wee- zenbeek. Met twee tweede plaatsen res pectievelijk achter P. Bulters en J. B. Lucas ging hij de beslissende middag wedstrijd in die hy op uitstekende wyze voer en won voor P. Bulters en mevr. ATLETIEK Gerda Kraan wen 800 nieter in Den Bosch Gerda Kraan heeft zondag in Den Bosch tijdens de rust van de voetbal wedstrijd BWAGOVV een wedstrijd over 800 meter gewonnen. De Neder landse kampioene legde de afstand af in 2 minuten en 12,6 seconden. De uitslag luidt verder: 2. Ria de Winter (Bataven) 2.21,7; 3. Thea Lammertink-Seure (GAC) 2.21,9; 4. Toos Adriaansen (Sprint) 2.25,4; 5. Ton Homan (Bataven) 2.30,5. Bij het ingooien (de inworp) hoort men regelmatig: bal uit de nek. Of dit vroeger het geval was, is ons niet be kend, maar sinds 1947 komt dit niet in de regels voor. Een goede inworp moet aan de vol gende eisen voldoen: de bal moet worden ingeworpen op de plaats waar hij over de zijlijn ging, de inwerper moet op het moment dat het leer loslaat met het gezicht naar het speelveld gekeerd en met een deel van elke voet op of achter de zijlijn staan, de inwerper moet beide handen ge bruiken en moet de bal boven het hoofd loslaten, de bal is in het spel onmiddellijk na dat hij is geworpen, de inwerper mag het leer niet aanraken voordat het door een andere speler is aangeraakt of gespeeld, uit een inworp kan niet rechtstreeks worden gedoelpunt. Een andere, veel gehoorde uitroep is: twee aanvallers. Sinds 1947 komt in de handleiding voor scheidsrechters niet voor, dat dit niet geoorloofd zou zyn. Als het aanvallen eerlyk gebeurt, mo gen desnoods tien man een speler aan vallen. Waar het om gaat is het eer lijk aanvallen en wij moeten toegeven, dat het inderdaad zeer moeilijk is om met twee of meer man een speler cor rect aan te vallen. Maar theoretisch is het mogelijk. A. A. C. Dusée. M. E. Plantenga. By het aftuigen be merkte van Weezenbeek dat hij vrij wel deze gehele race met een ge kraakte mast gevaren had! Gelukkig had hy de hoofdprys al verdiend. Flying Dutchmanzeiler Heike Blok zorgde ia het goed bezette Pampusveld weer voor een verrassing door de zater dagrace na felle stryd met H. Grëeve- link te winnen. In dc beide zondagraces echter trad hij niet meer op de voor grond. Greevelink won des morgens, ter wijl mr. D. van Eek een tweede plaats aan zijn derde van zaterdag toevoegde. Een overwinning in de laatste race bracht mr. Van Eek, die zijn eerste wed strijdseizoen in de Pampusklasse uitste kend heeft gevaren, als bekroning de hoofdprys. Veel strijd In de 16 m2 Klasse was zoals gebrui kelijk weer veel strijd. H. v. d. Kooy zette zaterdag al direct goed in door voor C. van Rijn W. A. F. Kreukniet, J. P. van Dijk en A. G. Goosen de over winning uit. het vuur te slepen. Toen hij bovendien nog de race van zondagmor gen won (voor H. Worst, mej. E. G. v. d. Kooy C. van Rijn en Kreukniet» kon hem niets meer gebeuren. De middagwedstrijd was voor Jan van Dijk, terwijl C. van Rijn en hoofdprijs- winnaar v. d. Kooy daarna door de eindlyn gingen. Het is altijd weer op vallend hoe goed de 16 m2's het by hard weer doen. Hetzelfde kan men zeggen van de Val ken, die evenals de Draken op alle rui me rakken ondanks de hevige vlagen met spinnakers voeren. Dit in tegenstel ling tot andere klassen waar zo nu en dan maar aarzelend een ballon bij kwam. De Valken voeren gesplitst in klasse A 1 en A 2. In A 1 won de kam pioen 1961 E. J. Hoppe met een serie van 212. Egon Rolf v. d. Baumen met 124 eindigde achter Hoppe in het klassement. Ir. A. R. Kolff van Oos terwij k werd overtuigend winnaar in klasse A 2 door regelmatig varen. Twee maal ging hij als tweede door de lyn resp. achter E. J. de Kort en F. Gou- driaan. Door een mooie overwinning in de laatste race bewees ir. Kolff van Oos- terwyk, dat hy zich in de twee jaar dat hy nu de wedstrydzeilsport actief be oefent, ontwikkeld heeft tot een zeiler van klasse. Verdere uitslagen: F.D.'s: 1. G. A. S. Jongeneel, 2. G. Biesot, 12 m2: 1. W. Guldemond, 2. C. A. Seret, Drakenklasse: 1. C. Groot, 2. ir. J. C. P. Hofkes, Olympiajollen1. C. A. A. Visser, 2. H. Tournier, Vryheidsklas- se; 1. L. P. J. Willemsen, 2. J. R. de Vries, Flying Juniorklasse: 1. R. C. M. Blok, 2. H. E. Timmermans, Sternklasse: 1. R. Steensma, 2. A. Kamsteeg, Jeugd- kiasse: 1. Kees Nater, 2. Tom Westen. Twee nieuwe records in jeugdinterland tegen W.- Duitsland De Nederlandse junioren atletiekploeg (jongens en meisjes) heeft gisteren de interland tegen West-Duitsland op beide fronten verloren. De Westduitse jongens zegevierden met 113 tegen 74 punten en de Westduitse meisjes wonnen met 100.5 tegen 84.5 pnt. Over het algemeen waren de presta ties zeer goed, ondanks het kille weer en de slechte sintelbaan. Twee Neder landse records werden er door onze landgenoten verbeterd, nl. bij de jon gens door Roel Hendriks op de 1500 m steeple chase in 4 min. 31.7 sec. Het oude record stond sinds 27 augustus van dit jaar in Leiden met 4 min. 35 sec. op zyn naam, terwyi het Leeuwarden se meisje Antje Tanje een byzonder sterke race op de 600 m liep. Zy verloor weliswaar met slechts eentiende secon de verschil van haar Westduitse tegen standster Schaeffer in 1 min 38.7 sec, maar met een tyd van 1 min 38.8 sec. verbeterde zy met precies drie seconden het Nederlandse record dat reeds met 1 min 41.8 sec. op haar naam stond. Tafeltennisgrootheden in Amsterdam Onnes en Schoofs schreven historie De slag tussen de Westeuropese tafeltennisgrootheden, die onder de naam internationale kampioen schappen van Nederland, twee dagen lang in de goed bezette Amsterdamse Apollohal woedde, heeft Duitse overwinningen opge leverd. Eberhard Scholer won in de geheel Duitse herenfinale met 21 19 21 17 21-15 van Hans Wil helm Gaeb, die in de achtste finales van niemand minder dan de Hongaar Ferenc Sido had gewon nen. De titel in het damesenkelspel ging naar de uitgeweken Hongaar se Agnes Simon, die van Rotter dam naar Miinchen is verhuisd. De bezetting van deze kampioen schappen was minder dan men gehoopt had. Polen, Rusland en Oost-Duitsland bleven om politieke redenen weg, maar de Fransen, Belgen, Denen, Duitsers, Britten en Oostenrykers die wel geko- Voetbal in de afdeling Leiden (Van onze LVB-medewerker) Teylingen is in opmars Natuurlijk, de competitie is nog jong en er kan nog veel gebeuren, maar vast staat reeds wel, dat men van goede huize moet komen om de Sassemers de winstpunten te ontnemen. Rijpwetering ondervond dit zondag en kreeg met 4—0 klop. MMO en ZLC behielden de aansluiting met Teylingen. Beide wonnen. MMO thuis met 2-0 van UDO en ZLC met 3—0 van St.- Bernardus. LDWS bleef drager van de rode lantaarn. De Leidse ploeg kreeg met 30 klop van Alphense Boys. In de eerste helft van de wedstryd te gen Teylingen slaagden de Rippers erin zich nog enigszins staande te houden door het toepassen van de buitenspelval. Een treffer van Arie Boekei konden zy echter niet verhinderen. Na de rust pro beerde Rypweterine de geiykmaker te forceren. Het lukte niet en scheidsrech ter Jonker ging de touwtjes wat strakker aanhalen. Met nog 2 treffers van Arie Boekei en een van Piet van de Vlist kwam Teylingen met 40 aan de winst. De voorhoede van UDO kwam by MMO niet aan scoren toe. Kort voor de rust liet linksbuiten C. Borst voor MMO de eerste treffer aantekenen en Peter Witteman maakte er na de hervatting 20 van. MMO werd daarna op eigen helft teruggedrongen. Het werd tameiyk benauwd voor de veste van doelman v. d. Voorn, maar alles liep wonderiyk goed af. By het laatste eindsignaal was de stand nog steeds 20 voor MMO. Hoogerwerf zorgde reeds na zeven mi nuten spelen voor een Alphense Boys- voorsprong in de wedstrijd tegen LDWS. Driehuis wist daarna de Leidenaars van de geiykmaker af te houden en toen Sluis aan de andere kant weer een pass door de LDWS-defensie zond, ver grootte Holteyn de Alphense voor sprong. Acht minuten voor het einde werd het 0—3. toen Sluis een verrassend schot op het Leidse doel losliet. Doelman Zandvliet van St.-Bernardus was gis teren jarig. Het werd voor hem op het voetbalveld geen feestelyke middag. want enkele ZLC'ers waren goed op schot. Voor de rust moest hij eenmaal, erna tweemaal de gang naar het net maken. De Groenendykse aanval trof geen enkele maai de roos. Een 30 zege dus voor ZLC. Stand Teylingen 47 MMO 4—6 Stompw. B. 46 ZLC 4—6 Rijpwetering 34 Alph. Boys St.-Ber. Rouwkoop UDO LDWS 4—4 4—2 4—2 4—1 3—0 Tweede klassers Tot groot genoegen van VNL verspeel de KRV in de op papier niet zo moeilyke wedstrijd tegen Leidse Boys een kost baar punt (4—4). Het met spelende VNL had dus toch een goede dag. Ook de Weteringse Boys deelde, met Unitas, de winst en haalde daarmee het eerste puntje binnen. VTL versloeg VN A op eigen veld met 01 en werkte zich daar- meer op naar de gedeelde derde en vier de plaats. Meerburg versloeg VVOA. Tussen haakjes: het bestuur van VNA heeft ons zyn lezing toegezonden over de incidenten, welke vorige week na af loop van de wedstryd VNAKRV plaats vonden. De speler, die uit het veld werd ge zonden, aldus het VNA-bestuur heeft de arbiter niet bedreigd noch hem na af loop opgewacht met kwade bedoelingen. Men heeft hem waarschynlyk verward met zijn broer, die na beëindiging van de wedstrijd arbiter Slootbeek iets wilde vragen. Tot verbazing van iedereen zet te. zo zegt het VNA-bestuur, de scheids rechter het op een lopen. Deze broer, diens vader of een KRV-speler de le zingen lopen op dit punt sterk uiteen is toen via een speler van Oranje Groen op het meisje gevallen, dat uiteindelyk er met de schrik en enige te verwaar lozen schrammen en builen van af is ge komen. Een afschuwelyke reeks van misverstanden, aldus de lezing van het VNA-bestuur, waartegen men. om ze in de toekomst te voorkomen, onmiddellyk enige maatregelen heeft getroffen. De stand in de tweede klasse luidt nu: VNL 48 Meerburg 44 KRV 47 Leidse Boys 53 SJZ VTL Unitas L 4—6 4—6 4—5 Weter. Boys 41 VVOA 3—0 VNA 4—0 men waren, zorgden ervoor dat gespro ken kon worden van een wapenschouw van de beste Westeuropese spelers. In deze stryd speelden de Nederlan ders met uitzondering van Onnes en Schoofs geen belangrijke rol. Van de Veertig Nederlandse heren overleefden slechts zes de eerste ronden, een aantal dat in de volgende ronde nog gehalveerd werd, zodat alleen Onnes, Schoofs en rock en roll zanger Paul Gimbel de achtste finales bereikten. Gimbel werd uitgeschakeld, maar Onnes en Schoofs handhaafden zich en zorgden ervoor dat voor het eerst in de geschiedenis van het open kampioenschap twee Neder landers zich by de laatste vier schaar den. Ja, Onnes en Schoofs waren de spe lers die bij de kwartfinales van het he renenkelspel tafeltennis historie schre ven. Bert Onnes met het hautaine ge mak waarmee hij de geduchte Oosten- rykse kampioen Josef Sedelmeyer klap te, Frans Schoofs, door de nimmer af latende geestdrift en vechtlust die hem van de Duitser Michalek deden winnen. Pijnlijk duidelijk Kwantitatief was Nederland dus ln de halve finales even sterk vertegenwoor digd als Duitsland, maar kwalitatief was er toch wel verschil. En dat werd 's avonds pynhjk duidelijk, toen Schoofs tegen Gaeb en Onnes tegen Scholer uit kwam. Gaeb stak in een zondagse vorm. Door zyn dreiging van zyn forehand smash oefende hy een sterke druk uit, waaraan Schoofs al zyn fighting spirit ten spyt zich niet kon ont worstelen. Onnes had in de onverstoor baar vriendelyk lachende Scholer een tegenstander wiens speltype hem in het geheel niet lag. Onnes voelt zich in zyn element by razendsnelle slagwisselingen en de Duitser ging niet mee, maar ver traagde het spel telkens zodanig, dat Onnes er moedeloos onder werd. De Duitser haalde de onwaarschynlykste ballen en liet het fouten maken over aan Onnes. Onnes kwam er in de eind fase niet meer aan te pas. Ongenaakbaar By dit alles raakten de prestaties van de dames op de achtergrond. Het 16-ja- rige Rotterdamse meisje Aukje Wynia bereikte als enige de kwartfinales, maar was daarna kansloos tegen Agnes Si mon, die zich ongenaakbaar toonde by de dames. De echtgenote van de vroe gere Nederlandse bondscoach stond al leen in de finale tegen de Engelse Diana Rowe een game af. Zy zegevierde ver der in het gemengd dubbelspel met Scholer. Alleen de titel in het dames dubbelspel ontging haar door het zwak ke spel van haar partner Gudrun Mul ler in de finale tegen Diana Rowe en Rosemarie Gomolla. In het herendubbelspel bereikte de combinatie Onnes/Schoofs de halve fi nales, waarin zy moest aantreden tegen de latere kampioenen Gaeb en Micha lek. Het werd een geiykwaardige stryd die op het nippertje 22—20 in de vyf- de game door de Duitsers werd ge wonnen. Uilslagen De uitslagen van de finales lulden: Herenenkelspel: Everhard Scholer (W.-Dld) versloeg Hans Wilhelm Gaeb (W.-Dld) met 21—19, 21—7, 21—15. Damesenkelspel: Agnes Simon (D) versl. Diana Rowe (GB) 21—18, 21—8, 17—21, 21—12. Herendubbelspel: Michalek-Gaeb (W.- Dld) versl. Sido en Shead (Hong, en GB) met 22—20, 21—14, 22—20. Damesdubbelspel: Diana Rowe en Ro semarie Gomullü (GB en W.-Dld) versl. Agnes Simon en Gudrun Muller (W.- Dld) 18—21, 21—17, 21—17, 21—12. Gemend dubbelspel: Scholer/Agnes Simon (Did) versl. Shead-Diana Rowe (GB) 21—16, 21—17, 21—19. Het Italiaanse paard Molvedo, be reden door Antonio Maggi heeft zon dag de wedstryd om de Grote Prys van de Arc d e Triomphe gewonnen, de grootste Franse klassieker van het jaar. Als tweede en derde eindigde respectie velijk de Franse paarden Right Royal Misti. Het paard High Hat, eigendom van de Britse oud-premier Sie Winston Churchill, werd vierde. Hockey-com petitie r (Van onze hockeymedewerker) De topclubs en de zwakkere broeders op de hockeyranglijst blijven elkaar angstvallig bewaken. Amsterdam verloor het eerste punt door tegen Laren gelijk te spelen en de Delftsche Studenten en SCHC profiteerden hiervan om respectievelijk op gelijke hoogte als de leider te komen en de achter stand tot één punt in te lopen. Leiden en TOGO moesten beide hun meerderen erkennen in hun tegenstanders, zodat onze stadge noten en de Togonen de laatste plaats blijven delen. Op het gladde, maar goed bespeelbare veld in Delft hebben de Studenten en Kampong een attractieve party hockey gespeeld. De Delftenaren namen al snel de leiding, maar Kampong scoorde nog voor rust, na een scrimmage, de gelyk- maker. Toen de briljante Utrechtse linkshalf Van Dyck kort voor het einde zijn enige foutje in deze wedstrijd maakte, oesliste Geldorp de wedstryd in het voordeel van de gastheren. Amsterdam heeft het in zijn derde achtereenvolgende thuiswedstryd niet tot winst kunnen brengen. Van Erven Dorens was de Larense ge lederen weer komen versterken en mede door zyn spel was Laren bepaald niet de mindere van de hoofdstedelyke ploeg. Na twintig minuten gaf Van Dykum met een fraai, maar twijfelachtig doel punt de gasten de leiding en nog voor rust scoorde Spits uit een strafcorner 11. Na de pauze bleven de pai tijen tegen elkaar opwegen en verdere doel punten bleven uit. Niet tevreden HDM is niet tevreden over de resul taten die totnutoe bereikt zijn en voor de wedstrijd tegen Hilversum had coach Couvret het team volledig omgegooid. De voormalige ,-echtsback Tuyt treedt nu als rechtsbinnen op en rechtsbuiten Van der Rovaert speelt nu linksbinnen, terwyl nog verschillende andere spelers van plaats verwisselden. Hilversum was tegen de Groenendalers aanvankelijk oppermachtig en Van Royen drukte deze meerderheid reeds na tien minuten in Hoewel Burnley, leider van de eerste divisie, zaterdag niet speelde, had de ploeg toch een goede dag. Manchester United, dat de tweede plaats op de rang lijst, inneemt, noch Westham Uniter, dat derde staat, kwam tot winst, Burnley voert thans met 19 punten uit 11 wed- strijden de rangschikking aan. Man chester United staat tweede met 15 pun ten uit evenveel ontmoetingen. Westham United, dat al twaalf maal speelde, be zet met 15 punten de derde plaats. De uitslagen in de eerste divisie lui den: ArsenalBlackpool 30; Birmingham City-Wolverhampton Wanderers 36; Everton—Nottingham Forest 6—0: Ful- hamAston Villa 31! Ipswich Town West Ham United 4—2; Leicester City- Sheffield United 41; Manchester Ci ty—Cardiff City 1—2; Sheffield Wed nesdayChelsea 53; West Bromwich AlbionManchester United 11. Een spannend en spectaculair moment voor het Gooise doel in de hockeywedstrijd Amsterdam-Laren. een doelpunt uit. Na de rust kwam HDM opzetten en won Fiolec een strafbully van keeper Kreymborg, zodat het einde met 11 kwam. Op klein Zwitserland had SCHC wat moeite zich aan het zeer zachte veld van TOGO aan te passen. Toen de Stichtenaren eenmaal op dreef kwamen was er voor de Hagenaars geen houden meer aan, maar verschillende treffers werden afgekeurd. Tenslotte behaalde Van Gooswilligen uit een strafbully toch nog de winst voor SCHC binnen. Te traag In de wedstrijd tegen BMHC Is het opnieuw duidelijk geworden, dat Jn de Leiden-ploeg de combinaties niet klop pen en dat wyziging in het elftal een dwingende eis is. De conditie was ook nu weer uitstekend, maar de aanvallen werden weer veel te traag opgebouwd, waardoor de BMHC-defensie het beslist niet moeilijk heeft gehad. In de eerste nelft was BMHC voort durend sterker. Rechtsbinnen Berkman verdeelde het spel zó goed, dat er steeds gevaar dreigde voor het Leidse doel, waarin Van Waveren zich echter uit stekend weerde. Onze stadgenoten kwamen af en toe tot uitvallen, maar door een onnauw keurige afwerking leverden die geen suc ces op. In de twintigste minuut opende links buiten Molenbrug met een diagonaal schot de score voor de bezoekers. Na de hervatting ging Leiden in de aanval, maar verder dan enkele strafcorners kwamen de Krogt-bewoners niet. BMHC slaagde erin weer onder de druk uit te komen en na een kwartier spelen bracht v. d. Broek met een prachtig hard «n hoog schot de stand op 0—2. Na deze treffer zakte net spei ineen. Leiden kwam nog eenmaal dicht by een trgen- punt, toen v. d. Bosch door de EMHC- defensie brak, maar zyr. schot ging via de paal naast. Bij Leiden was keeper Van Waveren de beste man. Hy behoed de zyn ploeg voor een grotere nederlaag. De Leidse dames wonnen met 6—3) van Kieviten. Als deze ploeg zo blijft spelen zit er een kans op promotie in. Leiden 2 heren speelden in Wasenaar onder protest gelyk tegen VCL. Leiden 3 verloor met 2—1 van Dordrecht en Leiden 4 won met 3—2 van stadgenoot Zuidwyck. Hockey-uitslagen HEREN, le-KLASSE AmsterdamLaren li HDMHilversum1i DSCHKampong 21 TOGO—SCHC o_i LeidenBMHC 02 DSHC 5 4 1 0 9 12— 3 Amsterdam 5 4 1 0 9 7—2 SCHC 5 4 0 1 8 10— 2 Laren 5 13 15 6—6 BMHC 5 1 2 2 4 5—5 Hilversum 5 1 2 2 4 7—8 HDM 5 1 2 2 4 3—7 Kampong 5 1 1 3 3 7—9 TOGO 5 1 0 4 2 2—6 Leiden 5 0 2 3 2 3—13 2e-klasse A: Ryswijk—HDM 3 1—1, Dordrecht—Leiden 3 2—1, Asvion 2—Te Werve 10. 2e-klasse C: Ryswyk 2—DSHC 3 1—2, HLC—Pollux 3—0, VCL—Leiden 2 1—1, Tempo '34—Wilhelmus 3—1. 2e-klasse D: DSHC 4—BMHC 5 2—1, HDSTOGO 4 20, Leiden 4Zuid wyck 3—2, HuditoHGC 4 4—0. Dames, le-klasse: BDHC—RBC 8—0, LarenAmsterdam 24, KievitenAl liance 1—0, Be Fair—Gooi 4—0. 2e-klasse B: HDM 2—BDHC 3 14, Rood Wit—Ever Swift 2—0, Leiden—Kie viten 2 6—0, Strawberries—HGC 2 7—0. MAANDAG 9 OKTOBER 1961 Advertentie

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 12