LUGDUNUM EN VVSB BLIJVEN AAN DE WINNENDE HAND Snelle LFC-uitvalleii sloopten Celeritas ROODENBURG-AANVAL LIET TEGEN RVC WINST LIGGEN yoor Or. Groen duurt wedstrijd precies één minuut te lang.... Daar komen de schutters.... SJC wint met 4—1 van Lisse Kanaries goed op schot Amateurs Opgericht 1 maart 1860 Maandag 9 oktober 1961 Vierde blad no. 30472 Wel en Wee der vierdeklassers (Van een onzer verslaggevers) De strijd om de hegemonie in de vierdeklasse A tussen Lugdunum en VVSB gaat onverminderd voort. De Kikkers namen op eigen terrein geen halve maatregelen en behielden hun ongeslagen record door het heus niet zwakke Concordia met een fikse 6-—0 nederlaag naar de bollenstreek terug te sturen. Concurrent VVSB, dat in de Veen bij DOSR op bezoek was, won eveneens. Overi gens waren de cijfers (2^3) heel wat zuiniger en het dient gezegd dat de winst van de Sint Bavo- mensen een tikje fortuinlijk was, omdat het hout- In Voorschoten stonden SVLV en Oranje Groen binnen de lijnen. Beide ploegen hebben kennelyk „hun" traditie hoog weten houden, want de strjjd eindigde on beslist (11). Dit wil zeggen dat de Voorschotenaren in de KNVB nog niet anders dan de punten gedeeld hebben. Wat Oranje Goren betreft: de mannen van Gul- demond hebben dit seizoen de twijfelachtige reputatie om in de laatste seconden nog een goal tegen zich te krijgen. Zodoende gingen de ontmoetingen tegen Lugdunum en DOSR verloren. Ditmaal was het van hetzelfde laken een pak. In de laatste minuut scoorde SVLV de gelijkmaker, zodat Or. Groen met de winst in handen tevreden moest zijn met de helft. De Leidenaars kunnen wellicht beter tweemaal 44 minuten spelen! trap van een verdediger nl. goed door en mèt succes. Alles leek weer mogelijk, maar ASC speelde zonder overtuiging zodat de 1-2 ruststand - treffer van linksbuiten v. d. Linden - de bezoekers beslist toekwam. Na de thee bleven de gasten sterker, maar zoals reeds geme moreerd het beslissende eindschót ont brak. Er kwam na het invallen van Lol- kes de Beer - midvoor Spiering was ge blesseerd - wat méér vaart in de Leidse ploeg en een gelijkspel kwam zelfs nog binnen bereik. Eén van de verdedigers maakte n.l. hands. Penalty-specialist zou wel voor 2-2 zorgen, maar ditmaal faalde zijn schot. Onder grote spanning ver streken de laatste minuten van deze sportieve strijd. Het bleef 1-2. werk de DOSR-aanvallers nogal eens parten speelde. Debutant Van Nispen uit De Zilk haalde de eerste winstpunten in de KNVB gisteren bin nen. Good old ASC, dat juist de laatste weken in opmars was, verloor n.l. heel teleurstellend maar verdiend met 12 aan de Kempenaer- straat. Toch was roodzwart nog héél dicht aan 2—2 toe, maar wat niet dikwijls gebeurt: penalty specialist Bekkering liet een kwartier voor het einde een strafschop onbenut! Leidenaars uit een penalty, genomen door invaller Van Houten op 0-1. Er waren toen 30 minuten gespeeld. Oranje Groen negde na 0-1 het accent op de defensie. Zodoende kreeg SVLV de gele genheid om ten aanval te trekken. Met succes want zoals reeds bekend, in de fatale 45e minuut viel de gelijkmaker. Rechtbinnen Leo v. d. Voort was de succesvolle SVLV-er. In Voorschoten was men uiteraard best tevreden met dit ge- lijkspelletje. LugdunumConcordia H. was vol vuurwerk, getuige de verdiende 6-0 zege van de groenwitten. Toch zag het er lange tijd nieit naar uit dat er een half dozijn doelpunten zou vallen omdat in de eerste helft de partijen nog aardig in evenwicht hingen. Zeker Lugdunum was toen reeds iets sterker, maar verder dan één treffer van rechtsbuiten Pet kwamen onze stadgenoten niet. Ook na de thee ging alles nog even gewoon door, maar plotseling kwamen de schut ters op de proppen. Ze schoten met scherp en het was Van Daalen die 2-0 liet registreren. Toen Van Daalen op weg was naar 3-0 werd hij gevloerd, maar Bavelaar zette de strafschop toch in een goal om. Concordia zakte na 3-0 wat weg. De actieve Pet op de rechter vleugel bediende zijn medevoorwaartsen van vele goede voorzetten. Uit één daar van kopte Van Daalen rakelings over, maar even daarna benutte hij de voor zet van Pet wél doeltreffend: 4-0. De strijd was gestreden maar de Leidse kanonnen vuurden nog tweemaal raak: 6-0. Het waren Jan Leget en wederom Van Daalen die scoorden. Uiteraard een verdiende zege van de groenwitten, die na vier wedstrijden op een doelgemid- delde van 13-2 kunnen bogen. Eerste zege ASC—Van Nispen leverde twee kost bare winstpunten op voor debutant Van Nispen. Nog verdiend ook, want de mannen uit De Zilk waren bijna de gehele wedstrijd agressiever en óók sterker geweest. Helaas voor Van Nis pen is hun produktiviteit aan de matige kant. Reeds na tien minuten kwamen de bezoekers op 0-1. Het was midvoor Ne- derstigt, die geheel ongedekt - de dek king werd in de ASC-defensie nogal eens verwaarloosd - vrij voor doelman Wurzer kwam. En dit betekende 0-1. De bezoekers bleven sterker maar kort na de openingstreffer werd het nog 1-1. Midvoor Spiering liep na een halve mis- (Van onze correspondent) Dat haastige spoed zelden goed is, heeft Lisse in Noordwjjk moeten onder vinden. Het felle en overdonderende of fensief, waarmee de Lissenaren SJC trachtten te overbluffen, bezorgde de NoordwRkse supporters wel enige koude rillingen, doch leverde uiteindelijk slechts een aantal hoekschoppen op. Na twintig minuten waren de Noordwjjkers vooral in de voorhoede enigszins warm gedraaid en moest doelman Hoo- gendoorn zijn handen uit de mouwen steken. Paal en lat zorgden voor de overige onnauwkeurig gerichte schoten. Lisse probeerden even op adem te ko men en liet de Noordwijkers komen. Iets te ver echter, want toen de Lisser defensje nog even wachtte met het aan vallen van midvoor Weijers, loste deze onverwacht een hard schot, dat gelijk doel trof. Vijf minuten later werd op nieuw een korte aarzeling de Lissena ren noodlottig. Rechtsbinnen G. Wtf- nands fabriceerde een natuurgetrouwe kopie van het eerste doelpunt: 2-0. Lisse trachtte tevergeefs de bakens te verzetten, doch het enige gevaar voor de Noordwijkers was te duchten van de linkervleugel W. v. d. Zwet en J. Vink. Vooral linksbinnen v. d. Zwet zaaide nogal eens paniek, doch de Noordwij k- se defensie aangevoerd door J. v. d. Zalm, die een voortreffelijke rentree maakte wist onheil te voorkomen. Zeven minuten voor rust kwam er weer een fraaie aanval van Sjc, die door G. Wijnands goed werd afgerond: 3-0. Ook na rust volhardde Lisse in te peuterig combinatiespel, dat weliswaar aantrekkelijk, doch niet produktief was. SJC behield daardoor het initiatief, om dat de defensie steeds gelegenheid kreeg om tijdig in te grijpen en met verre trappen de eigen voorhoede aan het werk te zetten. Stopperspil v. d. Poel van Lisse vervulde echter de glansrol bij de oranje-zwarten. Na een half uur kwam het verdiende tegenpunt, waar aan vier Lissenaren te pas moesten ko men. Uiteindelijk gaf v. d. Zwet het beslissende tikje. Vijf minuten voor het einde bracht J. Alkemade de stand op 4-1 uit een strafschop wegens ongeoor loofd aanvallen van doelman oogen doorn. Paal en lat DOSRVVSB werd een tikje fortuin lijk door VVSB met 2-3 gewonnen. De Vemers hadden n.l. Vrouwe Fortuna be slist tegen en paal en lat stonden tref fers in de weg na schoten van Van der Meer en Kerkvliet. Reeds na 5 minuten opende V. d. Meer voor DOSR de score, maar nog vóór de rust zorgden rechts buiten Warmerdam en linksbinnen H. van Eede voor een 1-2 stand. Direct na de hervatting dacht iedereen aan 2-2, maar wederom redde de paal VVSB. Het was midvoor V. d. Meer, die als pech vogel fungeerde. De bezoekers werden vervolgens iets sterker en midvoor C. van Duivenvoorde nam 1-3 voor zijn re kening. De Veners kwamen echter terug en C. van Amsterdam liet uit een vrije trap 2-3 aantekenen. Aan de gelijk maker kwam DOSR dat de wind niet in de zeilen had echter niet meer toe. In valler doelman Janssen onder de VVSB- palen verdedigde zijn heiligdom uitste kend. Gehandicapt SVLVOranje-Groen werd in de laat ste minuut afgesloten op 1-1. Voor de Voorschotenaren dus weer een kostbaar puntje. Van de Leidenaars valt ons óók dit resultaat wat tegen. Wel dient ge memoreerd dat de oranjegroenen enorm gehandicapt waren door het ontbreken van W. Koet, S. Dubbeldeman, De Wit en Verkuylen, zodat er de nodige om zettingen te zien waren. Vooral het ge mis van Dubbeldeman in de aanval deed zich gevoelen. Vandaar dat er, ook al was Oranje Groen in de tweede helft uitgesproken sterker, maar geen goals vielen. In de tweede helft kwamen de Levendig duel DocosAltior was een levendig duel waarin de punten (2-2) eerlijk werden gedeeld. Alle vier de treffers vielen in de eerste helft. De score werd geopend door Alitor. Het was Henk Bos, die doel man Dubbeldeman passeerde. Een com binatie tussen de gebroeders van Mar wijk bracht even later de bal bij Van Rossenberg en deze faalde niet: 1-1. Altior kwam echter terug, en het was in de 15e minuut Zevenhoven, die een verwarring in de roodwitte defensie han dig benutte voor 1-2. Ook Docos had zijn antwoord klaar en toen V. d. Broek Joost van Marwijk goed lanceerde moesit doelman Akerboom voor 2-2 naar het net. In de tweede helft hadden beide ploegen geen kruit meer ter beschikking en alhoewel Docos in de slotfase nog even hevig in het offensief ging bleef de stand 2-2. Iedereen had er vrede mee. Spel van Wassenaar stierf in schoonheid (Van onze correspondent) Een technisch beslist beter spelend Wassenaar heeft gisteren op eigen ter rein tegen het pittig spelende Voorburg ervaren, dat men er met mooi spel al leen niet komt. Combineren is natuur lijk bijzonder nuttig maar bij Wasse naar heeft het er veel van weg dat men al plezier beleeft in het leggen van mooie figuren op de grasmat en totaal vergeet dat het om het maken van doelpunten is begonnen. Doelman Pesch moest wegens vervul ling van militaire dienst vervangen wor den door G. Buitelaar, die het al direct moeilijk kreeg toen hij bij een aanval van Voorburg door zijn eigen spil met de bal werd voorbijgelopen. Kort daar na was het dan toch raak door mid voor Elliswijk en tien minuten later bracht dezelfde speler Voorburg op flu weel door een tweede treffer (0-2). On danks een grote veldmeerderheid slaagde Wassenaar er niet in een tegen punt te scoren. In de tweede helft was het overwicht van de Kerkhouters zo groot, dat zelfs linksachter Jan Oostdam verscheidene schoten op het Voorburgse doel kon afvuren, maar de doelman stond steeds op de goede plaats. Ellegen kopte een keer keihard tegen de lat, doch verder bracht men het toch niet. Bij een der weinige tegenaanvallen van de Voor burgers knalde de rechtsbuiten de bal door het enige gaatje dat Buitelaar open liet: 0-3. Met deze zeer geflatteer de score kwam het einde. Alphia verraste met prachtige zege: 5—2 (Van onze correspondent) Een herboren Alphia-ploeg slaagde er in by Unio een 52 zege te behalen. Het elftal speelde in deze ontmoeting veel beter dan in de voorgaande wed strijden toen het er naar uit zag, dat de Heulbewoners regelrecht de vierde klasse in zouden stevenen. Een groot aandeel in deze verdiende overwinning had linksbuiten Daan van Wieringen, die duidelijk de hand had in alle vjjf treffers. Ook de beide kanthalfs Slagter en Keizer voerden hun taak prima uit, waardoor het middenveld doorlopend in handen van de Alphenaren was. Al in de zevende minuut opende mid voor Jan de Leeuw de score uit een afgemeten voorzet van Daan van Wie- ringen. Vijf minuten later trok Van Wieringen de bal opnieuw fraai in de Oudewaterse doelmond en nu stond C. Blauw klaar de voorzet met een harde kogel af te ronden (0-2). Bij een der tegenaanvallen van de thuisclub wist de Unio-midvoor doelman Rietveld het na kijken te geven, maar Jan de Leeuw zorgde voor rust toch weer voor een verschil van twee doelpunten, door een combinatie van de gehele Alphia-voor- hoede met een onhoudbaar schot te be sluiten. (1-3). In de tweede helft werd S. Bout hoorn op wat al te hardhandige wijze van de bal afgedrongen en de toegewe zen strafschop werd door Van Wierin gen feilloos ingeschoten. Nadat Unio de achterstand door zijn midvoor tot 4-2 had verkleind, maakte Daan van Wie ringen in het laatste kwartier aan alle onzekerheid een einde door een slechte uittrap van de doelman op te pikken en direct langs he mte schieten (2-5). (2-5). Willem 2 stopper Walliout slaakt een kreet van pijn als hij bij een botsing met de Ajaxcied Feldman (no. 11stevig in de maag geraakt wordt. (Van een onzer redacteuren) Zelfs de meest verstokte LFC- supporter zal bij rust wel met een vreemd gevoel tegen de 3—1 voor sprong van de geelzwarten hebben aangekeken. Die 3—1 score was op dat moment daarom zo vreemd, omdat Celeritas, met de wind in de rug, vaak het beste van het spel had en vooral in het laatste kwar tier de LFC-defensie aan de rand van paniek had gebracht. Doch het schot ter afronding van die aanvallen was en bleef zoek. En juist dit laatste verstonden de Kanaries uitstekend! Toch was het ook weer niet zo, dat de 4-1 zege, waarmede LFC uiteindelijk ging strijken, onverdiend was, al waren de cijfers wat aan de hoge kant. Het pleit zeer zeker voor de produktiviteit van Henk Heymans prima op dreef en zijn mannen dat zij elke verde- digingsfout van de gasten onverbidde lijk afstraften. Tegen het wat pietepeu terige spelletje van Celeritas stelden de Leidenaars een veel doortastender spel over de vleugels, waarbij Nachtegeller (vooral voor rust) en Aad Heymans hun mannetje veelal te snel af waren. Ook gaf spil Hijkoop aan Henk Hey mans wat al te veel vrijheid. Buitenspel De strjjd was nog geen twee minuten oud of de Haagse linksbinnen Dat druk te de bal al langs Van Leeuwen, maar wegens buitenspel werd dit doelpunt af gekeurd. Na vier minuten kwam een geldig doelpunt., van LFC, dat er in Leidse Houtbewoners speelden gelijk: 1—1 (Van een onzer verslaggevers) Een machteloze Roodenburg- voorhoede heeft de volledige winst tegen het Rijswijkse RVC uit han den gegeven. Het langdurige of fensief van de Leidse Houtbewo ners in de hervatting, na een onaantrekkelijke eerste helft, werd slechts met één doelpunt bekrach tigd. Ook het Rijswijkse doelpunt werd in de tweede helft gescoord, terwijl de hoekschop verhouding in die periode 61 in het voordeel der Roodenburgers was. In de eerste helft waren de Rijswy- kers beweeglijker en bovendien tech nisch bekwamer, doch evenals bij Roo- denburg was het plaatsen zeer slecht. Daardoor werden alle aanvallen vroeg tijdig afgebroken. Roodenburg had een licht overwicht, doch het was reeds spoe dig duidelijk, dat Bart Ouwerkerk op de midvoorplaats nog niet zijn oude vorm terug heeft. Bovendien was de uitmun tende spil Kraayenbrink een onoverko melijk struikelblok voor Ouwerkerk en de beide binnenspelers Den Os en Jonk man. Linksbuiten De Jonge bleef te veel achter de aanval opereren en rechts buiten Sierat voelde zich op die plaats niet geheel thuis. Toch kwam Rooden burg nog voor rust aan een fraai doel punt van S. den Os, dat echter werd afgekeurd, omdat de goed leidende scheidsrechter Pors uit Gouda reeds ge floten had voor een overtreding tegen Ouwerkerk. Na rust legde Roodenburg vrijwel on middellijk zijn wil op aan RVC. Merk waardig genoeg echter viel de openings treffer aan de andere kant bij een ra zendsnelle uitval van RVC. Spil Hen- sen werkte slordig weg en midvoor v. d. Zand buitte deze kans onmiddellijk uit Mat Keereweer (Roodenburg) werkt de bal uit een aanval van RVC naast zijn doel. Het ziet er op de foto een tikje anstig uit. (Foto L.D./Holvast) (0-1). Het tegenoffensief van Rooden burg resulteerde in een strafschop we gens hands, doch Jonkman schoot tegen de paal. RVC bepaalde zich tot snelle uitvallen, die veelal gevaarlijker waren dan de constante aanvallen van de Lei denaars. Tien minuten voor het einde wist S. den Os nog een gelijk spel uit het vuur te slepen. Bliksemsnel rea geerde hij op een verre pas van Ouwer kerk en de goed uitlopende doelman van Anraad had tegen zijn boogbal geen verweer. Roodenburg kreeg nog ettelijke kansen, doch geheel RVC stond voor de veste van Van Anraad,terwijl de Roodenburg-aanvallers meer dan eens faalden met hun schoten. die eerste minuten nauwelijks aan te pas kwam. Bij een gevaarlijke uitval van de geelzwarten werkte de Celeri- tas-achterhoede slecht weg en Nachte geller had geen moeite de terugsprin gende bal in te schieten. Bliksemsnel kwam Celeritas terug en negen mi nuten later was het door ex-internatio nal Piet Groeneveld al weer gelijk. Maar van de aftrap af leidde Henk Heymans een snelle tegenaanval in, waaraan hij zelf ook de laatste hand legde, nadat Van der Zeeuw zich langs enkele Hagenaars had gewrongen (2-1). Celeritas verkreeg nu een bijkans ab solute meerderheid en drong de gast heren geheel op eigen veld terug. De bekroning van die vele aanvallen bleef echter uit. Doelman Van Leeuwen rea geerde als een magneet op de schoten van midvoor Krans en Dat en de rest van de aanvallen smoorde bij het drie manschap H. Sira L. de Jong Bruggeling. Druk De druk werd evenwel zo groot, dat een doelpunt toch onvermijdelijk scheen. Dat kwam ook na 21 minuten, maar van LFC! Henk Heymans bleef voort durend paraat om ook van het kleinste kansje gebruik te maken en uit één van die voortreffelijk door hem gelei de aanvallen kwam die derde LFC-tref- fer, gescoord door Cor van der Zeeuw, nadat de Haagse doelman een schot van De Jong voor zijn voeten had geslagen. Celeritas gaf het niet op. Corner op corner daalde voor Van Leeuwen neer en Leo de Jong begon langzamerhand zijn greep op het spel te verliezen. Sira schoot in paniek net over eigen doel en even later kneep al wat Leiden was de ogen dicht, toen een enorme kogel van midvoor Krans de lat trachtte te ver woesten. Nadat dezelfde speler een dot van een kans had gemist bracht de rust LFC (voorlopig) opluchting. Sterker Ondanks wind tegen was Celeritas ook na rust sterker, hoewel het spelpeil aan zienlijk zakte en goede combinaties slechts heel zelden voorkwamen. Cele ritas forceerde zes corners in zeven mi nuten, maar het sorteerde geen enkel effect. Van Leeuwen stond steeds op de goede plaats. Toch kwamen de Ha genaars heel dicht bij een doelpunt. Groeneveld kreeg kort na elkaar twee droomkansen en bracht ze beide om zeep. Dat brak door faalde, Krans kwam vrij knalde naast. Tien mi nuten voor het einde stelde LFC de zege veilig. Te ver opdringen van de gasten maakte een snelle uitval van de Leidenaars mogelijk waaruit Aad Hey mans de vierde treffer scoorde. (4-1). Wat men hierna nog aan voetbal op de grasmat trachtte te leggen, ging in de steeds vinniger wordende wind verloren. Gevoelige nederlaag van Foreholte: 4—0 Een vrjj sterk gewijzigd Foreholte elf tal, waarin de gebroeders Mart en Piet van Dijk wel heel erg gemist werden, heeft in Halfweg tegen NAS een gevoe lige en verdiende 4-0 nederlaag te slik ken gekregen. De thuisclub domineerde over alle li nies, en was de Voorhouters in vrijwel elk opzicht de baas. Direct na het begin werd Foreholte onder druk gezet en de binnenspelers moesten vrijwel doorlopend de acnter- hoede bijspringen om doelpunten te voorkomen. Begrijpelijk, dat onder deze omstandigheden maar heel weinig aan dacht aan de eigen aanval kon worden besteed. Kwamen de voorhouters al eens tot een aanval, dan bleek de t-rapvaste NAS-achterhoede met ac schuchtere po gingen van de driemansvoorhoede wel raad. Toch mag het als een verdienste van de Foreholte-achterhoede gerekend worden, dat pas in de 43ste minuut doelman Van Dijk na een schot van midvoor Belien de bal achter zich in het net zag verdwijnen. (1-0). In de tweede helft wist Foreholte geruime tijd het spel op de Halfwegse helft te houden. Maar toen doelpunten uitbleven bleek dit kennelijk voor de thuisclub een stimulans ook de eigen aanval weer op toeren te brengen. Na dat doelman Van Dijk enkele gevaar lijke aanvallen onschadelijk had ge maakt moest hij in de 37ste minuut Uitslagen standen le-KLASSE B VFC—ONA 4—1 Xerxes—CVV Laakkwartier- -DCV QuickSpartaan '20 Gouda—SVW Gouda 5 3 1 1 7 66 Xerxes 4 2 2 0 6 7— 3 Laakkwartier 5 2 2 1 6 9— 7 VFC 4 1 3 0 5 10— 7 Spartaan '20 3 1 2 0 4 7— 3 Unitas 4 1 2 1 4 ft- 5 Quick H 5 1 2 2 4 5—11 DCV 4 1 1 2 3 7— 4 SVW 4 1 1 2 3 59 CVV 5 1 1 3 3 7—11 ONA 5 1 1 3 3 5— 8 2e-KLASSE A PapendrechtOvermaas HVV—Blauw Zwart HBSDe Musschen N eptunusV U C 2—1 Roodenburg— RVC 1—1 LFC 5 3 2 0 8 12— 6 Overmaas 5 3 2 0 8 12— 7 Roodenburg 6 3 2 1 8 10— 7 HBS 4 3 1 0 7 14— 7 Neptunus 5 3 1 1 7 7— 5 Celeritas 5 3 0 2 6 13—14 Papendrecht 5 1 2 2 4 6— 8 RVC 5 0 4 1 4 11—13 Blauw Zwart 5 0 2 3 2 5— 8 HVV 5 1 0 4 2 3— 7 VUC 5 0 2 3 2 6—11 Musschen 5 1 0 4 2 8—14 3e-KLASSE A WilhelmusVredenburch 2—2 HillegomBodegraven 0—1 NASForeholte Alphen—VIOS WassenaarVoorburg Wilhelmus 5 4 1 0 9 13— 5 VIOS 5 3 1 1 7 13— 8 Bodegraven 5 3 1 1 7 12— 8 Wassenaar 5 2 2 1 6 10—11 Hillegom 5 2 1 2 5 8— 5 Vredenburch 5 1 3 1 5 10—13 Lisse 5 2 1 2 5 8—10 Foreholte 5 1 2 2 4 10—14 NAS 5 1 1 3 3 8— 8 Alphen 5 1 1 3 3 8—10 SJC 5 1 1 3 3 9—13 Voorburg 5 1 1 3 3 13—17 3e-KLASSE C UNIOAlphia KranenburgHOV CKCWesterkwartier DHSGSV ArchipelRAVA Kranenburg 5 HOV RAVA GSV Archipel ODI CKC Transvalia Westerkwart. DHS UNIO Alphia 2—5 2—1 3—2 2—1 2—1 9 21— 7 6 14— 7 9— 7 11— 7 10—10 13—14 12—15 8— 5 9—11 6— 8 7—17 13—25 4e-KLASSE A SVLVOranje Groen DOSR—VVSB DOCOS—Altior LugdunumConcordia H ASCVan Nispen Lugdunum VVSB 4 DOSR 4 2 1 Altior 5 2 1 SVLV 4 0 4 DOCOS 5 12 Concordia 4 11 Warmunda 4 11 ASC 5 1 1 Oranje Groen 5 11 Van Nispen 4 10 4e-KLASSE B GouderakWaddinxveen LekkerkerkEDS Hillegersberg—Woerden 't NoordenNieuwerkerk DONKBoskoop 1—1 2—3 2—2 6—0 1—2 8 13— 2 11— 4 13— 8 12—14 5— 5 10—10 2— 8 4—11 11—13 9—12 5— 8 DONK Hardinxveld Woerden Hillegersberg EDS Gouderak 't Noorden Boskoop Lekkerkerk Nieuwerkerk Waddinxveen 5 3 3 2 3 3 2 2 1 1 0 0 4—0 2—3 3—4 1—0 4—4 16—10 14— 6 15— 8 13—12 11—12 15— 7 10—11 10—17 10—20 6— 9 8—20 toch weer capituleren toen Langeveld na een schot van de NAS-linksbinnen de bal van richting veranderde ^2-0) Twee minuten later was het 3-0 nu door midvoor Belien. Vijf minuten later knal de de Halfwegse rechtsbuiten met een bijzonder hard schot de stand op 4-0, waarmede het einde kwam.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 11