S.Y.O.W. GAAT ALLEEN OP KOP Slecht en hard spel hij Rijnsb. Roys - Zwaluwen Quick Boys had voor rust zege al in zak Noordwijk profiteerde dankbaar van fouten van GSV-doelman: 3d Ter Leede-aanval was ouderwets op schot Koudekerk: forse zege RADIO TELEVISIE Wielervaria MAANDAG 9 OKTOBER 1961 Rond de vierdeklassers Zaterdagvoetbal (Van een onzer verslaggevers) Sinds zaterdag gaat SVOV uit Oude Wetering alleen op kop in de vierdeklasse A. Een ongekende weelde. Twee scores werkten deze unieke stand in de hand. In de eerste plaats de verdiende 30 zege van SVOW zélf op Oegstgeest overigens in een slecht duel! èn het 22 spel in Hoek van Holland tussen de Boys uit de Hoek en die uit Lisse. De Leiderdorpse Racing, die van het puntenverlies van de concurrenten goed profiteerden 0-—3 winst op Leiden werkten zich op naar de derde plaats. Gezien het competitieverloop tot dusver heeft het er overigens alle schijn van dat er in 4A van alles mogelük is. Een bewijs van deze „mogelijkheden" was er ook ditmaal. Wie had bijvoor beeld durven denken dat GWS vorige week een 50 zege op Katwijk! met niet minder dan 82 van Koudekerk zou verliezen? Toch gebeurde dit en zo doende verlieten de voetballers uit de Rijnstreek de laatste plaats. Zij deden de rode lantaarn over aan Leiden. En Katwyk? Zo goed als de start, zo slecht gaat het de laatste weken. Voor de derde maal in successie werd verlies genoteerd (23 tegen JAC). Nee er is voorlopig géén touw aan vast te knopen, maar dat er binnen niet al te lange tijd verande ringen aan kop en staart van de rang lijst komen, staat voor ons als een paal boven water. Succesvol rentree KoudekerkGWS liep voor de Sas- eenheimers dus op een debiele uit. Wel licht dat de rentree van Arie Zweeris, voor het eerst na vele weken weer van de partij, de roodwiiten inspireerde. Arie op de midvoorplaats was de motor van de aanval en gaf met twee goals in de beginfase al rap zijn visitekaartje af. Broer Albert als linksbinnen zorgde voor 30 en rechtsbinnen J. A. Paling voor 40. Het werd nog vóór de thee 50 door Alb. Zweers. De strijd was in feite toen reeds gestreden. GWS was vooral defensief nergens geweest. Zo ook na de rust. Arie scoorde na 10 minuten zijn derde goal (60) en even later werkte doelman Ter Beek de voorzet van rechts buiten Nelsen over de eigen doellijn (7—0). Eerst toen stopper De Wit een steekje liet vallen kon midvoor Veltenaar de eer redden en kort daarna óók nog 72 scoren. Vijf minuten vóór het einde beging GWS-stopper Zwaan een over treding. De penalty werd door J. A. Pa ling in 82 omgezet. Zo won Koudekerk dus verdiend, maar beslist onverwacht van GWS. Komt met Arie Zweers ook het succes? Derde nederlaag Katwijk—JAC eindigde met de derde nederlaag in successie voor de oranje- zwarten. De Hagenaars die goed com binatiespel lieten zien, verdienden de 23 zege volkomen. Reeds na 2 minu ten opende linksbuiten Troost voor JAC de score (01) en hoewel de thuisclub van alles probeerde om het tij te keren, het lukte niet. In de 23e minuut hadden de Hagenaars weer succes en rechtsbui ten Nieuwenhuizen scoorde via binnen kant paal 02. Doelman Zwadenburg had geen kans. De thuisclub gaf zich nog niet gewonnen en tien minuten voor de rust lanceerde linksbuiten De Koning die Uitslagen - standen Zaterdagvoetbal 2e-KLASSE Rijnsb. BoysZwaluwen 00 Kozakken BoysZwart Wit33 SpijkenisseQuick Boys 24 Ter LeedeSSS 60 Noordwijk's-Gravenz. SV31 Quick Boys 5 4 1 0 9 146 Kozakk. Boys 5 3 2 0 8 16—10 Noordwijk 5 3 2 0 8 116 Rijnsb. Boys 5 2 1 2 5 1212 Ter Leede 5 2 0 3 4 15—12 Zwart Wit 5 1 2 2 4 7—10 SSS 5 1 2 2 4 6—12 Spijkenisse 5 113 4 1415 's-Grav. SV 5 0 3 2 3 3—8 Zwaluwen 5 0 2 3 2 29 3e-KLASSE A Monster—SHS 2—1 HoogvlietLoosduinen 21 CSVDExcelsior P 31 HBSS—Excelsior M5—1 De ZwerverARC 20 De Zwerver 5 4 0 1 8 239 Hoogvliet 5 3 117 11— 7 CSVD 5 2 3 0 7 14—10 HBSS 4 2 115 11— 8 ARC 5 2 1 2 5 9—8 SHS 5 2 0 3 4 9—8 Monster 5 1 2 2 4 1316 Excelsior P. 4 1 1 2 3 612 Loosduinen 5 113 3 1117 Excelsior M. 5 1 0 4 2 9—21 4e-KLASSE A Hoekse BoysLisser Boys22 Koudekerk—GWS 8—2 KatwijkJAC 23 LeidenRCL 03 SVOW—Oegstgeest 3—0 SVOW 5 3 2 0 8 13— 7 Hoekse Boys 5 3 117 1810 RCL 5 2 2 1 6 9—6 Lisser Boys 5 2 1 2 5 108 GWS 5 2 1 2 5 15—15 JAC 4 2 0 2 4 10— 7 Koudekerk 5 2 0 3 4 1819 Katwijk 5 2 0 3 4 812 Oegstgeest 5 1 1 3 3 817 Leiden 4 1 0 3 2 917 Een van de vele RCL aanvallen op het doel van Leiden. (Foto L.D./Holvast) zijn tegenspeler Visser nu eens te vlug af was, een collega aan de andere kant. Pronk deed wat van hem verwacht werd 12. Na de rust scoorde Nieuwenhuizen na een algehele aanval 13. Wéér kwam Katwijk, dank zij goede steun van de middenlinie, door linksbinnen Van Rooyen terug 23. Helaas, het zéér ge vaarlijke aanvalsspel van de Haagse aan val drong de kustbewoners terug en het bleef zodoende 23. Had de JAC-voor hoede wat meer gebruik gemaakt van de kansen, zeker was de score hoger uitge vallen dan 2—3. Ongelukkig Hoekse BoysLisser Boys verliep voor de voetballers uit de Bollenstreek wat onfortuinlijk, want twee spelers moesten geblesseerd het veld ruimen, t.w. Gijs Hagen en schutter Mondriaan. Toch was het duel in de Hoek beslist fair en werd door arbiter Bos prima geleid. In de 15e minuut kwam Hoekse Boys wat fortuin lijk op 10. Via paal en de rug van doelman Langeveld vloog de bal in de zwartwitte touwen. Na een pass van Mondriaan bracht linksbinnen Leen Broekhuizen in de 25e minuut de par tijen op gelijke voet (11). Na de thee leidde een defensief out tot 21. Stopper Niemanse, die na het uitvallen van Mon driaan naar de midvoorplaats verhuisde, redde voor Lisser Boys het gelijkspel, want 10 minuten "óór tyd scoorde hij 22. Een uitslag waarmee iedereen vrede had. Hagen en Mondriaan werden ver vangen door Van Andel en Algera. Slechte wedstrijd SVOWOegstgeest was qua voetbal niet groots. De thuisclub nam na een kwartier spelen na een misser van links half Annaat, door rechtsbuiten J. v. d. Lip de leiding (10). Vyf minuten later was het reeds 20. Wederom ging de ditmaal zwakke Oegstgeester defensie niet vrijuit. Rechtsbinnen Van Heek legde de basis; achterspeler Cor de Bek- ker deed zélf de rest. Doelman Hille- brand had géén schuld aan de goals. Een mooie kans om tegen te scoren liet Piet Jansen door hoog over te schieeen ver loren gaan. Nauwelijks was de tweede helft begonnen of Van Heek gebruikte een weifeling in de roodgele defensie voor 30. Daar bleef het bij want Oegstgeest was aanvallend te onmachtig om succes te boeken. Vooral invaller midvoor Van Leeuwen v. d. Voort is geblesseerd hoewel van talent niet verschoond heeft nog veel te leren. Vooral dit: Men speelt voetbal in een team en niet individueel. In de slotfase liet de thuisclub nog een strafschop ongebruikt. Doelman Hille- brand stopte het schot. Ongevaarlijk LeidenRCL was van Leiden-zijde heel magertjes. Vooral aanvallend was de thuisclub ongevaarlijk. Linksbuiten De Koning was nog de meest actieve aan valler. In de 20e minuut leidde een voor zet van rechtsbuiten Gerrit Maas tot 01. De afgeslagen inzet werd door een veropgedrongen linksback Van Telgen ingeschoten. Vijf minuten later scoorde Joop Versteegen na een combinatie tus sen Kooreman en Rietveld 02. Een treffer van Rietveld, die een geblesseerde Loek van Telgen verving, werd af gekeurd. Na de rust domineerde RCL voortdurend en nadat weer een goal van Rietveld was geannuleerd, viel in de 20e minuut 03. In het nauw gebracht werkte Piet v. d. Kwaak de bal achter zijn doelman in eigen touwen. Onder de lat bij Leiden stond W. Azier uit het tweede. Doelman Schneithorst die en kele wekij geleden een hersenschudding opliep is vrijdag uit het ziekenhuis ont slagen, doch van voetballen komt voor eerst nog niets. Door deze nederlaag heeft Leiden de rode lantaarn in bezit gekregen. Gerrit van Zuilen uit veld gezonden (Van een onzer verslaggevers) Spanning was er genoeg bij Rijnsb. BoysZwaluwen, hard en slecht voetbal ook, maar doelpun ten waren met geen goud te beta len. Vandaar ook, dat men eindig de zoals men was begonnen. De spanning was blijkbaar voor de Rijnsburger Gerrit van Zuilen een kwartier voor het einde te groot geworden. Hij vergat zich tegen over de Zwaluwen-rechtsback Schouten, waarvoor scheidsrechter Roubosch maar één recept had, namelijk de kleedkamer, waar hij de geelzwarte linksbuiten dan ook zonder mankeren naar toe stuurde, zodat deze ontmoeting voor de Rijnsburger nog een vervelend nasmaakje krijgt. In de eerste helft was de thuisclub wat meer in de aanval, maar wat midvoor Van Egmond, uitstekend bijge staan door rechtsbinnen Kromhout, ook probeerde, steeds was er weer een op tijd teruggekomen verdediger van de gasten die een oplossing had voor de moeilijkheden voor het Zwaluwendoel. Schoten van linksbinnen Heemskerk De doelman van Zwaluwen maakt een aanval van Rijnsburgse Boys onschadelijk. (Foto Leldsch Dagblad) en Van Zuilen waren wel hard. maar ook onzuiver, waardoor het Zwaluwen- doel nauwelijks in gevaar kwam. Aan de andere kant wist doelman Bert Heemskerk met heel veel moeite een listige kopbal van Bommel uit zijn doel te houden. In de tweede helft daalde het spelpeil nog meer doordat beide partijen het tekort aan capaciteit met hardheid meenden te moeten aanvullen. Hierdoor ontstonden nogal eens botsingen, die men vaak niet al te vriendelijk mcas- seerde. Eerst was Zwaluwen dicht by de openingstreffer, maar het laatste ge deelte van de stryd was onmiskenbaar voor de geelzwarten. Ook toen Van Zui len al naar de kleedkamer was gestuurd, behield de thuisclub eer. kleine meerder heid, die men echter niet in een doelpunt wist om te zetten. Het was en bleef dub bel nul. De Schot Innes Ireland heeft zon dag te Watkins Glen by New York de Grote Prijs van Amerika, de laatste wedstrijd die telt voor het wereldkampi oenschap der coureurs, gewonnen. Hy legde met zijn fabrieks-Lotus de 322 km (100 ronden) af met een gemiddelde snelheid van 116,115 km/u. Oefenwedstrijden van Nederlands hockeyteam Zaterdagmiddag speelde het Neder lands hockey-elftal een oefenwedstrijd tegen de promotieklasser Schaerweide. De internationals hadden vry spel en wonnen uiteindelijk met 15-1. Zaterdag a.s. zet het nationale team zyn oefencampagne voort met een wed strijd tegen de Delftsche Studenten. Ook op zaterdagmiddag werd in Delft de wedstrijd DSHC-Nederlands Militair elftal gespeeld. De wedstrijd werd gespeeld ter opluistering van de officiële ingebruikneming van de nieu we velden van de Studs. De ambassa deur van Pakistan nam de beginbully en daaruit ontwikkelde zich een strijd die met 3-2 door de militairen werd ge wonnen. Advertentie. GANGEN \1 I LEIDEN - TEL.23M&1 Sprankelend aanvalsspel van Katwijkers Van der Plas deed v. d. Oever vergeten (Van een onzer verslaggevers) Als men U tijdens de rust van de wedstrijd SpijkenisseQuick Boys had gezegd, dat Quick Boys het in de tweede helft nog moei lijker zou krijgen, had U wellicht met uw wijsvinger tegen het voor hoofd getikt. Immers, de Katwijkers zaten na een eerste helft, waarin ze met gaaf en vlot spel opper machtig waren geweest, met hun 40 voorsprong op rozen. En al mogen we niet zeggen, dat de zege in gevaar is geweest, toch zou er met wat meer geluk meer uit zijn gekomen dan de 4—2 eindstand, waarmee nu de thuisclub deze strijd afsloot. Inderdaad, de blauwwitten hebben in de eerste helft sprankelend aanvalsspel laten zien. Maar zoals de Katwijkers dat al vaker hebben gedaan, vervielen ze ook nu weer in show en al had Doelman Molenaar van 's-Gra- venzandse Sportvereniging heeft zijn ploeg door een verkeerde men tale instelling geen goede dienst bewezen. De fouten, die hij maak ten, werden door Noordwijk met drie gave treffers afgestraft. De overige Westlanders, die tot het einde toe hun uiterste best deden om de debutanten de eerste neder laag toe te brengen, kwamen daardoor voor een te grote opgave te staan. Dankzij een treffer van linksbuiten Nieuwkerk konden zij een kwartier voor het einde de eer nog hoog houden. Verder liet de hechte Noordwijkse defensie het niet komen, terwijl de Westlanders het dankten aan te individueel spel van diverse Noordwijkse Zaterdag voetbal, afd. Leiden Ongeregeldheden bij Slentels-Hazersw. B Mede door de verrassende nederlaag, die VWS bij Woubrugge te incasseren kreeg en het feit, dat Hazerswoudse Boys zelf by Sleutels met 31 aan het langste eind trok, zijn de Boys opnieuw aan de leiding gekomen, gevolgd door VWS. Woubrugge en TAVV hebben eveneens zes punten en staan er met een wedstrijd minder gespeeld dan Hazersw. Boys eigenlijk even goed voor. De Boys hebben het overigens by Sleutels lang niet cadeau gekregen. Zelfs meende een aantal supporters nog een handje te moeten helpen, waardoor het spel kort voor het einde niet veel meer met voetbal te maken had. Er vielen stevige klappen tussen en buiten de krijtlijnen en na het optrekken van de kruitdamp zond scheidsrechter Kouwen- hove van beide partijen een speler uit het veld. Waarschijnlijk zal de straf- commissie nog hardere klappen gaan uitdelen Jan de Gelder was met zijn drie treffers de grote man by de Hazers- wouders. Bij WoubruggeVWS zorgde Hooge- veen voor de openingstreffer voor de groenwitten en R. van Reenen en J. Los maakten er na rust 30 van. VWS kwam daarna sterk terug, liep in tot 32, waarmede het einde kwam. Na af loop dienden de Leidenaars een protest in tegen het niet toekennen van een strafschop, maar veel zal hun dit niet helpen, want na de wedstrijd werd de penalty hoog over geschoten. In de strijd tegen WSB kwam NSA door Boxma en Spierenburg (2x) met 3—0 voor, waarna WSB tegenscoorde. Boxma maakte er tenslotte 41 van. Alphia scoorde tegen Alphen twee keer, maar doordat een keer in eigen doel werd geknald kwam het toch niet ver der dan 11. Bouthoorn scoorde voor Alphen de gelijkmaker. De stand luidt: Hazersw. Boys 5 8 Alphen 5 4 VWS 4 6 Alphia 4 3 V/oubrugge 4 6 Sleutels 5 3 TAVV 4 6 NSA 5 2 Kagia 3 4 WSB 3 0 Rouwkoop 4 4 De 12e trainingsrit van de Leldse Swiftcombinatie in de Haarlemmermeer had de volgende uitslag: Amateurs (56 km): 1. B. Odijk (Al phen) 1.27.15; 2. B. Kruit (Leiden). Nieuwelingen (56 km): 1. P. Prins (Rijnsburg) 1.30.15; 2. E. v. d. Werf (Alphen); 3. W. van Diemen (Oegst geest): 4. H. Broere (Hazerswoude). Adspiranten (48 km): 1. Wesselman (Roelofarendsveen) 1.15.15; 2. Van Beek (Hazerswoude); 3. Goedhart (Alphen); 4. Blakenburg (Alphen) 5. V. d. Maat (Leiden); 6. Bakvis (Leiden); 7. Brech- man (Benthuizen); 8. Plompe (Alphen). Het Swiftlid Peter de Jong (Roelof- arendsveen) werd winnaar van de Ronde van Berlicum voor adspiranten. Hij reed de dertig km in 42 min. en 24 sec. 2. Kersten (Nijmegen); 3. Harwasser (Den Dungen). Bij de nieuwelingen eindigden C. Kloosterman op de elfde en C. v. d. Hulst op de dertiende plaats. aanvallers, dat de nederlaag niet nog groter werd. In het eerste kwartier van de wed strijd was er nagenoeg geen sprake van enige sfeer. Beide ploegen hadden moei te met het gladde veld en bij de Noord- wykers was vooral het plaatsen slecht. De aanvallen van de gasten veelal geleid over de rechtervleugel waar L. Vos en C. Stolsen aardig combineer den waren gevaarlijker. Er zat meer lijn in het Westlandse spel. De eerste goede kans echter kreeg linksbuiten Ma- ryt van Noordwijk. Hij treuzelde te lang. Ondanks een licht technisch over wicht van de Westlanders opende Noord wyk de score. Een ogenschijnlijk afge slagen aanval werd plotseling weer in gezet. Midvoor K. Marijt ving in vrije positie de bal op en had geen moeite de luid protesterende Molenaar te pas seren. De GSV-doelman stak geen hand uit. Buitenspel werd echter zowel door de 's-Gravenzandse scheidsrechter al? door de scheidsrechter beslist afgewe zen. Twee fraaie reddingen van Mole naar herstelden even het moreel bij d e Westlanders, wier zelfvertrouwen door het eerste doelpunt een deuk had gekregen. Na rust kreeg het weer enige deuken. Noordwijkse druk Noordwijk begon druk uit te doefenen. Deze druk resulteerde in de zesde mi nuut in een tweede treffer van K. Ma- rijt, die doorbrak. Doelman Molenaar dook op diens voeten, doch vergat daar bij de bal. De snel opstaande Marijt had met het lege doel voor zich geen moeite. De Westlandse doelman geloof de het daarna wel en Noordwijk ver oorzaakte menig benauwd moment voor zijn veste. Dankzij het voortreffelijke spel van stopper G. Vos werd echter er ger voorkomen. Vos kon echter niet verhinderen dat Heemskerk na twintig minuten het rechterverdedigingsblok uit- eenrafelde en met de lauw reagerende Molenaar korte metten maakte (3-0). Voordat Nieuwkerk na een fraaie com binatie een verdiend tegenpunt kon sco ren. daarmee de jonge linksbuiten Pluim graaf! eenmaal succes, toch was sa menspel geboden geweest. Vooral omdat de defensie van de thuisclub, waarin v.d. Schee beslist niet de maestro meer is van enkele jaren geleden, geducht rammelde en doelman v. Beek soms al lervreemdst stond te schutteren. Maar laten we Quick Boys niet al \e lastig vallen, per slot van rekening is 4—2 een beste prestatie. Al in de eerste minuut had v. d. Plas, die v. d. Oever als midvoor volkomen deed vergeten, succes. Uit een corner van links kon hij de bal, geheel onge dekt staande, fraai inkoppen. Dat be tekende al dadelijk een flinke rugge steun. Met goede en vloeiende combina ties werd de Spijkenisser defensie onder zware druk gezet. Na een kwartier kwam de tweede treffer. Weer was het v. d. VIOOL ...uitstekend spel... Plas, die een vrije trap van Floor v. Duyn goed op het hoofd nam en ten tweede male v. Beek onhoudbaar pas seerde. De Katwijkse machine bleef ge smeerd lopen, al verviel men te vaak in show. Dat weerhield linksbuiten Pluim- graaff niet om er in z'n eentje na een fraaie rush, waarbij diverse groenwitten spelenderwijs werden gepasseerd, 30 van te maken. Een afgekeurd doelpunt van Floor Schaap, die met tevredenheid mag terugzien op zyn heroptreden, be spaarde Spijkenisse op dat moment een 4—0 achterstand. Maar die zou nog voor rust komen, want Schaap nam kort voor de thee deze treffer voor zyn rekening na een uitstekende combinatie met v. Duijvenbode. Beter Na rust vlotte het bij Spijkenisse veel beter. Van der Schee, rechtshalf spe lend, stuwde nu zijn voorhoede goed op en er ontstonden gevaarlijke momenten voor het Katwijkse doel. De thuisclub had pech toen enkele malen het hout werk werd getroffen. De Quick Boys- aanval geloofde het wel zo'n beetje en vooral v. d. Plas deed er niet zo heel veel meer aan. Na 20 minuten had v. d. Hor eindelijk succes met een goed schot. Veel mogelijkheden zaten daar niet meer in, al behield de thuisclub een lichte veldmeerderheid. Toen 10 minu ten voor tijd rechtsbuiten v. Putten de bal met de arm meenam, hetgeen de scheidsrechter niet kon waarnemen, kon hij daarna gemakkelijk voor 42 zor gen. Wel probeerde Spijkenisse daarna nog van alles, maar de Quick Boys de fensie en speciaal de prachtig spelende Viool, gaf niet thuis. Zo werd net dus 4—2 waardoor Quick Boys thans al leen aan de leiding is gekomen. Zater dag a.s kunnen de Katwijkers zich ontdoen van een lastige concurrent, als Kozakken Boys op bezoek komt. Zes doelpunten tegen SSS Stijgende lijn in Sassems spel (Van een onzer verslaggevers) De Ter Leede aanval, die tot dusverre nog niet zo heel veel had laten zien, bewees zaterdag, dat de stijgende lijn, die zich tegen Quick Boys openbaarde, niet van tijde lijke aard is. Toegegeven, dat de defensie van S.S.S. ditmaal wel een bijzonder zwakke indruk maakte, het blijft toch altijd een prestatie om in tweemaal drie kwartier zes doelpunten te maken. Speciaal de Klaaswaalse doelman De Bie had een bijzonder zwakke dag en hoewel hij aan de zes doel punten nu niet zo heel veel schuld had, was zijn optreden toch der mate onzeker, dat hij het hele ver- dedigingsblok van de kook bracht. Nu mag men oeslist niet concluderen, dat het een beste wedstrijd is geweest, want daarvoor ontbrak er bij de thuis club toch nog wel teveel. Alhoewel, als men gemakkelijk zes doelpunten maakt, is de inspiratie ook wel ver te zoeken. Van Biezen opende na 10 minuten het schuttersfeest, nadat voordien al enkele doelrijpe kansen onbenut waren geble ven. Een vloeiende combinatie rondde de Sassemer af met een volrype treffer. Vijf minuten later had hy opnieuw succes, toen hij na een doorbraak een schot inzond, dat vlak langs de paal doelman De Bie volkomen verraste. Van Biezen had toen zyn werk voldoende ge daan en kon weer terugtreden voor de andere acteurs in dit Ter Leede-blijspel. Toch hadden deze kennelijk nog niet de juiste maat gevonden of wellicht kon den de gebroeders Molenaar het onder ling niet eens worden, wie het eerst zou beginnen. Het was tenslotte Her Mole naar. die heel listig de bal over doelman De Bie heenwipte, na een algemene aan val, waarbij de Klaaswaalse defensie van het kastje naar de muur werd ge stuurd. Dat vond men kennelijk vol doende, want voor de thee werd niet meer gescoord. In de tweede helft ging de thuisclub, behalve aan het maken van doelpunten, ook nog aan het betere voetbal denken en dat daaruit slechts drie doelpunten voortkwamen, danken de Klaaswalers minder aan eigen kracht, dan aan de lankmoedigheid van de roodgele aan vallers. Nu bleef het bij een voortreffelijk schot van Ko Molenaar, waarop De Bie volmaakt kansloos was. De twee twee mooiste doelpunten waren voor het laatst bewaard. Kees Molenaar Kreeg op rechts een schuine pass ergens uit het midden vandaan, een korte rush en toen een prachtige vleugelschot, netgeen tot gevolg had. dat De Bie voor de vijf de maal zijn mistroostige gang naar het net kon maken. Ko Molenaar zorgde tenslotte voor het doelpunt van de dag door de bal, hem van links voorgezet, ineens op de schoen te nemen en met een zoevend hard schot de zesde tref fer te laten aantekenen. Het was wel letjes!

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 10