Presenteer Philip Morris ANTWOORD OP EEN UITDAGING Acetyleenflessen als raketten over de weg Van Qeef Cilinders vallen van vrachtauto Bloedige rel in Baloeba-kamp Dit jaar 3 miljoen overschrijden! „Triton"-! wring beëindigd Riet Kremer gaat met pensioen Opgericht 1 maart 1860 Zaterdag 7 oktober 1961 Derde blad no. 30471 (Van onze Rotterdamse correspondent) Als door een wonder heeft niemand letsel opgelopen, toen gistermiddag op de Groenendaal in het centrum van Rotterdam twee met acetyleengas ge vulde cilinders de lucht invlogen. Twee auto's werden ernstig en enkele lichter beschadigd. Tot laat in de avond is de Groenendaal afgezet geweest, daar een van de flessen, die niet was gebarsten in het gras was gevallen en nog gevaar van ontploffing opleverde. Omstreeks kwart over drie vielen van een vrachtauto van het expeditiebedrijf Van Rijn, die van het Groenendaal naar het in de nabijheid gevestigde bo demcentrum reed, 17 cilinders, die wa ren gevuld met respectievelijk ace tyleengas, zuurstof en lucht. De "lessen hadden los op 52 andere gelegen, die in een rek waren geplaatst. Uit een van de gevallen cilinders met acetyleengas schoot een lange steekvlam, waardoor een stationcar en een kleine personen wagen werden getroffen. Vuurwerk De cilinder rolde sissend als een stuk vuurwerk verder. De brandweer werd gewaarschuwd en constateerde, da-, vijf tien van de gevallen flessen geen ge vaar opleverden. Zij werden door de arbeidsinspectie voor een nadere con trole meegenomen. De chauffeur van de vrachtauto had aanvankelijk niets gemerkt. Eerst honderd meter verder constateerde hij, dat er iets mis was. De cilinder, die in brandwas geraakt, werd zo veel mogelijk met een straal water afgekoeld en daarna in een lin nen bad gelegd. Ook een tweede fles, die gloeiend heet was, liet men daarin zakken. Ruim een half uur, nadat de flessen van de auto waren gerold ge beurde het. In een kamp voor Baloeba-vluchte- lingen, even buiten Elisabethstad, is het donderdagavond tot gevechten tussen kampbewoners en Zweedse VN-militairen gekomen. Enkele Baloeba werden ge dood en enige tientallen liepen verwon dingen op. De gevechten begonnen toen een groep van honderden Baloeba een Zweedse wachtpost met stokken en fiets kettingen aanviel en de man ernstig verwondde. Daarna begaf de groep zich naar de kampementen van de 250 Zweedse militairen die met de bewaking van het kamp en handhaving der orde zijn belast. De soldaten moesten het vuur openen om de Baloeba van zich af te houden. Gisterochtend, nadat de regens de verhitte gemoederen hadden bekoeld, doorzochten de .soldaten het kamp. Hon derden primitieve wapens als fietsket- tingen, stokken, knotsen, bijlen en mes sen werden in beslag genomen. Oud-premiers Faure en Mayer weer lid van Radicale partij (Van onze Par ij se correspondent) De Franse Radicale party heeft gis teren met algemene stemmen besloten de beide oud-premiers Edgar Faure en René Mayer weer in de gelederen op te nemen. Faure en Mayer werden vier jaar gleden wegens hun rechtse afdwa lingen geroyeerd toen Mendès-France, overigens met gering succes, poogde de partij in linkser vaarwater te loodsen. By hun toetreden is de beide ex-pre miers echter wel duideiyk te verstaan gegeven, dat zg zich nu aan de disci pline van de party zullen moeten on derwerpen en in het bijzonder geen mi nistersportefeuille mogen aanvaarden zonder voorafgaande toestemming van de leiding. Terwijl Mayer de laatste jaren de po litiek de rug had toegekeerd en nu een hoge positie in het bankwezen bezet, is Faure tegenwoordig lid van de Senaat. Zijn naam wordt ook wel genoemd als kandidaat-opvolger van de huidige mi nister van Financiën. Het congres, dat ook nog een andere vroegere premier Felix Gaillard als voorzitter door de 39-jarige oud-minis ter Maurice Faure verving, heeft zich tenslotte nadrukkelijk van de regering Debré en van het staatshoofd generaal De Gaulle geddstancieerd. Bij hun kri tiek op de houding en gedragingen van het staatshoofd en het kabinet- hebben zy de nadruk gelegd op hun bereidheid nieuwe verkiezingen met vertrouwen te gemoet te willen gaan. Zoals men weet pleegt het nieuwe dreigement met nieu we verkiezingen door het staatshoofd als wapen te worden gehanteerd tegen het parlement, zodra het zich tegen de regering teweer poogt te stellen. Fianna Fail blijft waarschijnlijk aan de macht in Ierland Bij de verkiezingen die donderdag in Ierland zijn gehouden, heeft de Fianna Fail 70 zetels behaald, de Fine Gael 47, Labour 16 en onafhankelijken en ande ren 11. De partij van premier Sean Lemas heeft hiermee zoals wij giste ren reeds meldden de absolute meer derheid in de Dait (parlement) verloren. De Fine Gael van James Dillon had de taalkwestie tot punt in de verkie zingscampagne gemaakt. De Sinn Fein, de politieke organisatie van het verbon den Ierse Republikeinse Leger, heeft geen van de vier zetels die zij in het oude parlement bezette kunnen behou den. Verwacht wordt dat de Fianna Fail met hulp van enkele onafhankelijken of splintergroepen een regering zal vormen. Deze regering zal echter niet bijzonder stabiel kunnen zijn en de mogelijkheid is niet uitgesloten, dat premier Lemass, voor het geval moeilijkheden rijzen, nieuwe verkiezingen zal uitschrijven. Een coalitie van de oppositiepartijen wordt bijzonder onwaarschijnlijk geacht. Hoog de lucht in Plotseling vloog een van de cilinders als een raket sissend tientallen meters de lucht in. Op dat moment stonden brandweerlieden en politiemannen op nauwelijks enkele meters afstand van de linnen bad. Ook de tweede fles vloog weg. Het bad werd door de luchtdruk omver geworpen, waarbij brandweerlie den, die tegen de straat waren geval len door het water werden overspoeld. Het is een wonder, dat er geen slacht offers zijn gevallen. De eerste fles die was weggevlogen, was gebarsten en werd tegen de stationscar, welke reeds brandschade haa opgelopen, ge smeten. Van de auto scheerde het pro jectiel over de rijweg naar het trottoir waar het tussen twee geparkeerde auto's bleef liggen. De tweede cilinder suisde over het benzinestation, dat aan de Groenendaal staat, om tenslotte in het gras te vallen. De gehele avond is men bezig geweest met het afkoelen van dit exemplaar, waartoe de brandweerlieden lange tijd achter zakken met zand heb ben gelegen. Advertentie The cigarette «L, of Quality and Prestige Om een Westduits kabinet CDU en FDP zijn het vrijwel eens De christendemocraten (C.D.U.) en cle vrije democraten (liberalen) in de Bondsrepubliek hebben een grote mate van overeenstemming bereikt over de te voeren buitenlandse en verdedigings- pol-itiek. Op het gebied van de binnen landse, de economische en de finan ciële politiek bestonden ook in het ver leden al vrijwel geen verschillen van mening. Waarnemers achten een regerings coalitie van de beide partijen nu zo goed als zeker. Het overleg duurt echter voort en in de komende week komt de netelige kwestie aan de orde wie er Bondskanselier zal zijn. De vrije demo craten (F.D.P.) hebben zich tot dus ver tegen de persoon van Adenauer uit gesproken. GESPREK IN LAOS OVER VORMING REGERING De drie Laotische prinsen, die aan het hoofd staan van de voornaamste po litieke richtingen in Laos, zijn gisteren bijeen gekomen. Zij hebben een com missie van twaalf man benoemd om over de vorming van een regering van nationale eenheid te praten. De drie prinsen ,die links, rechts en de neutrale stroming vertegenwoordigen, zetten hun overleg vandaag voort. Aantal doden in Hamburg: 26 De politie van Hamburg heeft gister middag een correctie gegeven van het aantal slachtoffers van de treinramp in Hamburg. Aanvankelijk was 29 ge meld en later zouden nog vier gewon den in een ziekenhuis zijn overleden, zodat men op 33 kwam. Gelukkig blijkt het aantal slachtoffers lager te zijn, namelijk 26. Kinderpostzegelactie Ieder jaar opnieuw is de kinderpostzegelactie het antwoord op een uitdaging! Die uitdaging bestaat uit allerlei onderdelen. Hier zgn er een paar: Het terugdringen van de zuigelingensterfte heeft geleid tot het in leven blijven van kinderen met aangeboren defecten. Nederland staat voor het feit dat er jaar- lüks 7000 a 8000 kinderen bg komen die zwakzinnig zgn of het zullen worden. Dat is een uitdaging die zeker even groot is als de zuigelingensterfte dat 50 jaar geleden was Doofheid en slechthorendheid brengen duizenden kinderen in een isolement dat dankzg de moderne techniek thans voor een deel doorbroken kan worden. Met de opvang van die kinderen en met de ontwikkeling van methoden om kinderen op te sporen die zonder dat hun omgeving dat merkt aan gehoorstoringen lijden, zijn grote bedragen gemoeid. De structuur van de moderne maatschappij leidt ertoe dat een aantal gezinnen, kleuters en oudere kinderen niet geven kan wat ze voor een harmonische ont plooiing nodig hebben. Voor die kinderen moet de kinderbescherming bijspringen. Moét, want „het kind houdt in zgn kleine hand de toekomst van het hele land". Maar voor nieuwbouw, uitbreiding en research zijn grote bedragen ineens no dig. Een paar jaar geleden is het Neder lands comité voor kinderpostzegels een deel van de kinderzegelopbrengst gaan bestemmen voor grote projecten. Zo kreeg in 1959 het astmacentrum „Heideheuvel" in Hilversum f. 250 000.- voor een nieuw paviljoen. Financiële injecties De uitdaging is gevarieerd. Het ant woord ook. De uitdaging is: „Het kind in nood". Het antwoord is: „Liefdevolle en we tenschappelijk-, medisch- en technisch - verantwoorde zorg, mogelijk gemaakt heel nuchter door geld." De kinderbescherming heeft in deze tijd in de eerste nlaats behoefte aan flin ke financiële injecties. De „dagelijkse boterham" komt er wel of vrijwel. De N.V. Ned. Aardolie Maatsckappg waarin de Bataafse Fetroleum Maat- schappg N.V. en de Standard Oil Com pany (New Yersey) elk voor 50 yó deel nemen deelt mede. dat de boring vanaf het boorplatform „Triton" voor de kust bij Kijkduin thans is beëindigd. De „Triton" zal, indien de weersom standigheden dit toelaten, een van de komende dagen naar de werf in Rot terdam worden teruggesleept. Hoewel deze eerste boring op zee bij Kijkduin, die een diepte van 1918 m. bereikte, technisch een succes is ge weest, waren de ter plaatse in de on dergrond aangetroffen condities teleur stellend. Er zijn wel waardevolle gege vens verkregen, waarvan volgend jaar bij een voortzetting van de exploratie- werkzaamheden op zee een nuttig ge bruik zal kunnen worden gemaakt. De op de locatie in zee aangebrachte stel lage zal blijven bestaan, omdat deze bij latere activiteiten weer te pas zal kun nen komen. Deze eerste boring op zee is een goe de gelegenheid geweest voor het opdoen van ervaringen, die tot voorheen slechts in ver verwijderde gebieden konden worden verkregen. In 1960 kregen drie justitiële kinder- thuizen ieder f. 100.000.- voor nieuw bouw: de J. P. Heye-stichting in Ooster beek, Huize Welkom in Arnhem en het Vinkennest in Velsen. Dit jaar hebben vier tehuizen een vas te financiële duw gekregen: het christe lijk instituut voor doofstommen „Effa- tha" in Voorburg f. 100.000.- als bijdra ge voor een nieuw internaatsgebouw, het r.k. instituut voor slechthorende kinde ren St. Marie in Eindhoven, ook een bedrag van f. 100.000.- (deze instelling moest plotseling haar oude gebouwen verlaten en een eigen complex stichten), De Ehze in Almen (tehuis voor dubbel- gehandicapte kinderen) en het medisch kleuter-dagverblgf voor ondervoede kin deren, het Kabouterhuis, in Amsterdam. Noodkreten! Dit zijn een paar flitsen van het antwoord op de uitdaging. Volgend jaar zijn weer anderen aan de beurt, want nu de eerste grote pro jecten verwezenlijkt zijn, stromen de noodkreten binnen. Voor de meest urgen te gevallen zullen op korte termijn vele miljoenen nodig zgn, want nog kunnen vele kinderen niet of niet tgdig worden geholpen. Daarom is er, speciaal met het oog op de grote projecten meer geld no dig. En daarom kost het zakje kinder zegels f. 2,-: f. 1.12 aan postzegels, f. 0.88 voor het kind! Moge de opbrengst dit jaar de 3 mil joen overschrijden. Schadevergoeding striptease-danseres (Van onze Haagse correspondent) Voor de Hoge Raad te Den Haag zgn gistermorgen de pleidooien gehou den in het cassatieberoep in een civie le zaak, die de Amerikaanse striptease- danseres Syra Marty heeft aangespan nen tegen de directie van een Haagse nachtclub. Het gaat in deze procedure om een eis tot schadevergoeding van de danseres, die ontslagen is nadat de poli tie bezwaar had gemaakt tegen haar wgze van optreden. De directie van de nachtclub enga geerde de danseres in 1959 voor de tijd van een maand. Syra Marty kwam voor dit engagement uit Hollywood over naar Den Haag. Na een optreden van onge veer 10 dagen kwam de politie met be zwaren, waarbij het niet zozeer om de mate van ontkleed zijn als wel om een zekere ruwheid in haar „nummer" ging. De danseres, die thans in Tokio ver toeft. werd daarna direct ontslagen. Zij diende bg de kantonrechter een request tot schadevergoeding in. De kanton rechter wee.s deze eis gedeeltelijk toe. In hoger beroep verklaarde de recht bank de danseres niet ontvankelijk om dat het hier naar het oordeel van de rechtbank niet gaat om een „arbeids zaak" maar om „verrichting van enkele diensten". Dergelijke zaken horen bij dagvaarding bij de rechtbank te wor den aangebracht. SCHEERAPPARATEN vanaf f 34.50 Braun - Philips - Remington - Siemens event, reparaties in één dag gereed. BOTERMARKT 25 TEL. 22669 LEIDEN Voor dienstbetoon en vakmanschap. Gisteren diende het cassatieberoep van de Amerikaanse danseres voor de Hoge Raad, waarbij mr. B. W .F. Paau- we, die voor de danseres pleitte, betoog de dat wanneer zijn cliënte zich ten onrechte tot de kantonrechter heeft ge wend de rechtbank deze zaak had moe ten verwijzen naar de normale appèl rechter, in dit geval het Haagse Ge rechtshof. De tegenpleiter, mr. J. F. B. Rutgers, heeft in de loop van deze procedure reeds een beroep op overmacht gedaan, omdat de politie stopzetting van het „nummer" van de danseres heeft bevo len. Voor de Hoge Raad stelde hij dat hier geen sprake is van een arbeids overeenkomst en dat de zaak verkeerd is opgezet. Ten aanzien van de verwij zingskwestie refereerde hij zich aan het oordeel van de Hoge Raad. In de Oranjekerk in Amsterdam houden voor ds. Buskes. De \dende predikant (links) enige a[- is gisteren een afscheidsavond ge»\heet J* Wentink biedt de schei"scheidsgeschenken aan. Eerste vooroorlogse KLM-stewardess (Van een speciale verslaggever) „Terwijl U dit leest winkelt de KLM-stewardess Riet Kremer in Montreal. Morgen vliegt zij door naar Mexico, waar zij een oud-collega hoopt te ontmoeten, en bij leven en welzijn zit zij volgende week weer op hetzelfde Schipholterras waar wij gisteravond een praatje met deze oudste dochter van een bekende Groningse fabrikant maakten. Op haar KLM-blauwe uniform glansde de gouden speld die zij de dag tevoren uit handen van haar hoogste chef, president-directeur drs. E. H. van den Beugel, had ontvangen ten teken van 15000 volbrachte vlieguren. Om precies te zijn: 15.594 uur en 36 minuten op 1 september. Er zal nooit meer een stewardess zijn die haar zal inhalen, nu de KLM met contracten van vijf jaar is begonnen. Bovendien groeit het aantal vlieguren met die supersnelle DC-8S niet zo gauw aan. Mej. M. S. J. Kremer is de enige stewardess van de KLM met vooroorlog se ervaring zij maakte haar eerste vlucht in 1939 naar Berlijn met Jan Hondong aan de stuurknuppel en zij is de eerste die het bedrijf met pen sioen zal verlaten. De bezuiniging is er waarschijnlijk oorzaak van dat haar geen ander werk in KLM-verband werd aangeboden. De advertentie waarin de oud-stewardess, die vloeiend haar talen spreekt en gewend is aan een cosmopoli- tisch milieu haar diensten aanbiedt, ver schijnt binnenkort, want mej. Kremer wil 2 januari 1962 al weer aan de slag. Die meer dan 15000 vlieguren zijn voornamelijk na de bevrijding verza meld. De 18 stewardessen van 1939 (nu zijn het er meer dan 300) vlogen al leen op het Europese net, waarvan de lijn naar Boedapest als de mooiste gold. Gedurende de oorlog vertoefde mej. Kremer bepaald niet in de wolken. Uitbesteed aan het Rotterdamse ar beidsbureau heeft zg daar in de buiten dienst menige landgenoot voor deporta tie kunnen behoeden tot haar zwaar foute chef haar manipulaties doorkreeg. Vervolgens werd ze helpster zonder rang of titel bg het Rode Kruis. De heer Oranje verlaat de overheidsdienst (Van onze correspondent) De directeur van Gemeentewerken te Goes, de heer J. Oranje, gaat de over heidsdienst verlaten. Hg heeft een be noeming aanvaard als rayon-directeur van het aannemingsbedrijf N.V. erven Jansen te Nieuw-Vennep. De heer Oranje zal de belangen van dit bedrijf behartigen in het rayon Arnhem. De heer Oranje werd ongeveer een jaar geleden betrokken in de vertrou wenscrisis die toen in de gemeente ont stond en veel opzien baarde. Men ver weet hem te hebben medegewerkt aan laakbare verschrijvingen in de admini stratie der gemeente. Na een justitieel onderzoek sprak de rechtbank hem ech ter vrij. Naar men ons van de zijde van het bestuur van Goes mededeelde, houdt het a.s. vertrek van de heer Oranje geen verband met moeilijkheden die thans nog in deze gemeente zouden kunnen bestaan. Tussen de heer Oranje en het gemeentebestuur bestaat thans een goede verstandhouding", zo deelde men ons mede. LUCHTVAARTPIONIERS TIJDENS DINER GEHULDIGD De Kon. Ned. Ver. voor Luchtvaart en de Kon. Ver. „Onze Luchtmacht" hebben gisteravond in het Kurhaus te Scheveningen een diner aangeboden aan de luchtvaartpioniers Henri Wijnmalen Joseph J. van Bussel, luitenant-gene- raal-vlieger (b.d.) H. ter Poorten en ge- neraal-majoor-vlieger (b.d.) Willem C. J. Versteegh, ter gelegenheid van het feit dat zij meer dan 50 jaar geleden met de luchtvaart begonnen. De andere twee pioniers, de heren Mulder en Van Heyst waren verhinderd deze huldiging bij te wonen. In een toespraak noemde de heer Kolff het een der grote verdiensten der pioniers dat zij het volk hebben ge toond dat luchtvaart geen fictie was. Met een heilig geloof hebben ze dat gedemonstreerd. Tenslotte heeft de heer Kolff aan elk der gouden vliegers een speciaal voor deze gelegenheid vervaardigd en op naam gesteld blauw Delfts bord over handigd, waarop een Farman-toestel uit de beginperiode was afgebeeld. De gehuldigden hebben daarna elk een woord van dank gesproken. De boot, die haar met een rode Kruis- colonne na dolle dinsdag naar Vlissin- gen bracht, werd gebombardeerd en Riet Kremer, hoewel zelf aan het hoofd ge wond, bleef bg de ernstigste slachtoffers waken. Naast de speld voor de vlieguren zit dan ook het rood-witte lint, waarmee Het Rode Kruis zijn verdienstelgke me de werksters eert. Mej. Kremer vindt het jammer dat ze er mee op moet houden, maar ze troost zich met het perspectief op het vrije vliegen dat bij het pensioen behoort. En het is een KLM-traditie dat de men sen die vlak voor hun vertrek staan zelf hun vluchten mogen kiezen. Deze reis naar Mexico is er één van het ver langlijst je.De andere is een wintervlucht over de Pool. Of ze nooit bang is? Na tuurlijk wel, maar niet op de momenten dat het er werkelijk op aan komt, want dan heb je er geen tijd voor, antwoordt ze. Ze weet dat zo goed, omdat ze op nieuwjaarsdag van 1953 de noodlanding van de Groningen in de Arabische woes tijn meemaakte. „Tegenover de schaarse momenten van angstige spanning staan echter de hon derden ogenblikken dat je de groots heid van het vliegen ondergaat, de zons opgangen boven de Oceaan, de maan landschappen in het Poolgebied, de wil dernissen van Afrika of het telkens weer moeiende panorama over de licht jes van een wereldstad". Riet Kremer verdient dat ze nog veel en vaak mag vliegen. Vrijlating duizenden opstandelingen De Indonesische regering heeft de vrg lating gelast van alle opstandelin gen, die zich vóór 17 augustus jl. heb ben overgegeven en thans nog werden gevangen gehouden. Zg krijgen wel het kiesrecht, doch mogen niet deelnemen aan het politieke leven. De termijn van de algemene amnestie, die de regering op 17 augustus had bekend gemaakt, eindigde donderdag te middernacht. Duizenden opstandelingen op Suma tra en Celebes hebben zich voor dit tgdstip overgegeven, doch het amnes tie-aanbod is vrg wel genegeerd door de aanhangers van de „Daroel Islam". Sam Rayburn ernstig ziek Sam Rayburn, de 79-jarige „Speaker" (voorzitter) van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden, lijdt aan een onge neeslijke ziekte. Men zal geen pogingen doen om hem te genezen. Hij heeft mogelijk nog maar een paar dagen te leven. Rayburn werd voor de eerste maal in 1913 in het Huis van Afge vaardigden gekozen, en is 21 jaar voor zitter geweest, langer dan ooit in de ge schiedenis van het huis is voorgekomen. Hij begon zijn carrière als jurist en als voorzitter van de wetgevende vergade ring van Texas. De voorzitter van het HUis van Af gevaardigden is na de president de machtigste man in de V.S. Hij bepaalt de procedure die zal worden gevolgd ook bij wetsontwerpen die de toewijzing van gelden beogen en heeft daar om grote invloed op de wetgeving. Tunesiër verwerpt troica-principe De Tunesische minister van Buitenlandse Zaken Mokaddem heeft zich gisteren in de Algemene Vergadering der V.N. in krach tige bewoordingen uitgesproken tegen het Russische streven naar een driehoofdige leiding voor het secretariaat der Verenigde Naties. Hij waarschuwde dat verwezen lijking hiervan het werk der vol kerenorganisatie zou verlammen. Hy voegde hieraan toe: „Het hand haven van één hoogste uitvoerder van de besluiten der V.N. sluit niet de moge lijkheid ener reorganisatie van het secretariaat uit, terwijl het evenmin een belemmering is voor het bereiken van een evenwichtiger verdeling der hoge posten in het secretariaat en het meer rekening houden met geografische factoren bij de bezetting ervan. Doch één ding staat vast: de V.N. moeten een internationale organisatie blijven en de ideologische geschillen in de wereld mogen in haar uitvoerende organen niet weerspiegeld worden", aldus de Tunesische afgevaardigde. Zorg voor remafstand! Het is, deelnemers aan het rijverkeer, voor Uw eigen veiligheid van belang er rekening mede te houden dat U met Uw voertuig voldoende afstand moet houden. De bestuurder van de voor U rijdende auto kan wel eens op het laat ste ogenblik overstekende voetgangers bemerken. Hg moet dan plotseling krachtig afremmen omdat de op de zebra lopende voetganger voorrang heeft, althans r.a 1 november a.s. Als U nu vlak achter hem rijdt zult u een botsing niet kunnen vermijden. Houdt dus voldoende remafstand tot Uw voorligger bij het naderen van kruis punten en overal waar zebra-voetpaden zijn aangelegd. De ANWB meent dat U, voetganger, hieruit begrepen zult hebben, dat op deze manier niet overgestoken moet worden. Is een auto, een scooter of wat ook maar wielen heeft te dicht de zebra genaderd, wacht dan even tot hij voor bij is.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 5