(en één ervan is waarschijnlijk nog onder de vijftig gulden ook!) 49.75 59.75 89.75 98.- 129.- 149.- 98.- 119, 129.- Amsterdam Den Haag Rotterdam 1 Tiener-look regenmantel van Ninoflex poplin met imitatie nappakraag en stropdas. Stolpplooien in afstekende kleur. Capiton voering. In bleu, beige, grijs, marine. Maten 34 t/m 42 Corduroy mantel met moder ne accenten: laag opgestikte zakken, dubbele rij knopen en fel contrasterende voering (b.v. zwart-oranje). Kleuren bruin, groen, rood, zwart. Maten 34 t/m 42 Bescherming tegen kou en nattigheid: Hirtenloden jas a la Tyrolien afgebiesd. Leuke zilveren knopen. In licht en donker grijs, marine, groen, bruin. Maten 34 öm 46 Elegante regenmantel in Aqua- perl poplin. Zadelsteekgarne- ring accentueert raglan schou ders en steekzakken. Vlotte omslagmanchetten. In beige en bruin. Mate* 36 Vm 46 Hirtenloden mantel in mooie schaduwruit. Aangeknipte mouwen met omslagmanchet en nieuwe pellerinelijn op de rug. Losse shawlkraag. In ma rine, bruin, beige en groen. Maten 36 t/m 46 Behaaglijk warme bontvoering bij deze Aquaperl poplin re genmantel van Robin. In nieuwe kleuren bruin, marine, groen. Met voering van ham ster, fehbuik of Chinese kat. Maten 33 t/m 44 Sportieve vertaling van regen mode 1962: Aquaperl poplin regenjas met lange revers, diepe steekzakken en dubbele rij knopen. In bruin, beige, groen. Maten 36 t/m 44 8 Warme Hirtenloden regen mantel met aangeknipte mou wen, grote opgestikte zakken en slipceintuur. In marine, groen, wit, bruin, petrol en aubergine. Maten 36 t/m 46 Modieus-nonchalante 'wrap around' van katoen en gabar dine. Voering van langharig wit orlon. Lange zijsplitten. Bijpassende (orlon gevoerde) muts. In nègre, zwart, groen. Maten 36 t/m 44 bijna iedere vrouw vindt in de Bijenkorf minstens drie regenmantels die zij alle drie zou willen hebben

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 8