Hongarije-Nederland nu gewone interland? De VRIES ZELFBEDIENING FEESTELIJKE OPENING SPIJS en DRANK Bijna vier miljoen Oostduitsers reeds naar het Westen gevlucht Stokkel op tv Verplicht verzekerden krijgen nu verpleegtehuis voor lielft vergoed Max. 7.50 per dag ZATERDAG 9 SEPTEMBER 1961 WIELRENNEN „Indien Nederland door de inter nationale voetbalfederatie (FIFA), zal worden geschrapt, dan zal de wedstrijd tussen Hongarije en Nederland in Boedapest toch door gaan, maar als een gewone inter land worden beschouwd". Dat was het commentaar van de officials van de Hongaarse Voetbalbond, die gisteravond op het punt ston den te vertrekken naar Oost- Duitsland voor de tweede wed strijd tussen Oost-Duitsland en Hongarije voor de voorronden van het wereldkampioenschap voetbal. De meningen van de officials en de spelers waren verschillend. Enkele gaven het advies, dat FIFA Nederland zal moeten schrappen, omdat het Neder landse ministerie van Buitenlandse Zaken geweigerd had lnreis-visa te ver strekken aan de Oostduitse voetballers, die op 1 oktober a.s. in Amsterdam tegen Nederland zouden spelen. In dat geval zouden alleen de wed strijden tussen Hongarije en Oost- Duitsland tellen voor het wereld kampioenschap. Hongarije, dat in de eerste wedstrijd met 20 zegevierde over Oost-Duitsland, zou dan zondag a.s. in Oost-Berlijn aan 'n gelijkspel voldoende hebben om zich te kwalificeren. Ande ren hoopten dat de Nederlandse autori teiten hun standpunt zouden wijzigen en alsnog toestemming voor de wedstrijd zouden geven, desnoods op een neutraal terrein. V oetbaloverzicht (Van onze sportredacteur) Ook voor de amateurs gaat morgen het competitierad zich volledig in be weging zetten en we mogen wel zeg gen, dat wü bijzonder benieuwd zijn naar de verrichtingen van LFC dat thans over een zeer sterke aanvals- linie beschikt. De Kanaries spelen de eerste wedstrijd tegen Blauw Zwart, vorig seizoen lange tijd een van de topploegen in de tweede klasse,, maar waarschijnlijk thans minder sterk om dat de Wassenaarden tol hebben moe ten betalen aan het betaald voetbal. Terug even naar dit betaald voetbal waarvoor UVS in Utrecht haar derde wedstrijd speelt. De blauwwitten heb ben twee wijzigingen in hun ploeg aan gebracht. Piet van der Lippe werd op de linksbinnenplaats vervangen door Breitner en op de plaats van de ex- ADO-speler in de halflinie staat Freek Filippo. Misschien geeft deze ingreep de Leidse ploeg wat meer vaart en die zal men beslist nodig hebben tegen Velox dat zondag J.l. in Zwolle met 5-0 van PEC won. Ook tweedeklasser Roodenburg heeft en kele wijzigingen in haar vorige week tegen Overmaas bepaald niet slag vaardige aanval aangebracht. Mis schien lukt het daardoor op eigen veld tegen het ons onbekende Papendrecht beter. Voor voorspellingen voor de derde en vierde klassen houden we ons nog maar afzijdig. De krachtsverhoudingen zijn nog in een rookgordijn gehuld Hoe komt mijn club uit? Van de secretarissen van de volgende verenigingen ontvingen wij een elftal- opgave: UVS Van Duyl, Kluivers, Jacq. van Leeuwen, Theo van Kampen. Hak, Fi lippo. W. van Kampen, Duwel, Verhoe ven, Breitner, Van Weerlee. Roodenburg Keereweer, Hillebrand, Zaal, Van Weerlee, Hensen, Van Rooyen, De Jonge, Jongman, Den Os, Sirat, Chouffour. LFC Van Leeuwen, Bruggeling, H. Sira, W. Siera, L. de Jong, Van der Hey- den, A. Heymans, P. de Jong, H. Hey- mans, C. v. d. Zeeuw, D. Sira. ASC Wurzer, Bekkering, Zwanen burg, W. Spiering, Key, Lasander, Op- Eenheimer, Vreeken, C. Spiering, Lol- es de Beer, Raaphorst. Lugdunum Kerkvliet, Van As. Van Meygaarden. De Roo, Bavelaar. Loge man, Vermond, Leget, Bekkering, Pet. De Cler. Altlor Wijfjes. H. v. d. Jagt, B. Ouwerkerk, B. Sassen, J. Zevenhoven. M. v. d. Jagt, Versluis, A. Ouwerkerk. Bos, P. Sassen, Touw. Oranje Groen De Hoed. W. Koet. J Harmsen. v. d. Blom. J. van Polanen, W. van Be-lkum. S. Dubbeldeman. J. Rijsdam. De Wit, Kluivers. Verkuylen. DOCOS Dubbeldeman. Piket. Vink. Dusée. Ouwerling. Jansen. J. van Mar wijk. Mank, J. M. van Marwijk, v. d. Broek. Rossenberg. Warmunda Van Vliet. Zwaan. Van Seggelen, Van Dam, J. A. F. van Win- sen, E. van Wlnsen, Wanders, T. van Winsen, Montagne, Sikking, Ciere. Sportagenda Leidse Hout (2.30 uur) Roodenburg ^Papendrecht. Boshuizerkade (2.30 uur) LFC BlauwZwart. Kikkerpolder (2.30 uur) DOCOS— SVLV. Haarlemmerweg (2.30 uur) Lugdu numWarmunda. De Kempenaerstraat (2.30 uur) —ASC —Oranje Groen. De Krogt (Oegstgeest) Leiden Amsterdam (le-klasse hockey). Leidse Hout (2 uur) Vicus Oriëntis 't Zuiden (hoofdklasse, korfbal). Montgomerystraat (2 uur) Crescen doRaven (korfbal). Westelnderplassen Nationale zeil- kampioenschappen. Amsterdam Nederlandse estafette kampioenschappen Renbaan Duindigt (1.30 uur) Ren nen en draverijen. NOC vestigde nieuw Olympisch record Jhr. H. A. van Karnebeek, de voor zitter van het Nederlands Olympisch Comité, heeft vrijdagavond in Hotel des Indes in Den Haag een nieuw Olym pisch record gevestigd. In precies 14 minuten was de agenda van de jaarlijkse algemene vergadering van het NOC onder de hamer door ge jaagd Oudgedienden in de ver gadering wisten te vertellen, dat de re cordtijd tot dusver op 20 minuten had gestaan. Op de keper beschouwd was 14 minu ten nog aan de lange kant, want het enige feit van belang in deze bijeen komst, waarin de voorzitter de successen van Henk van der Grift, Leen van der Meulen en Henk Nijdam en ook die van Gerda Kraan en van onze zwemsters naar voren bracht, was het uitreiken van de Van Tuyll-beker voor het jaar 1960. Voor de vierde maal sedert 1952 ging de beker naar de Koninklijke Neder - landsche Schaatsenrijdersbond voor de successen van de schaatsenrijders en de kunstrijdsters gedurende het olympische seizoen. Donner weer remise De uitslagen van de vrijdag gespeelde vierde ronde van het internationale schaaktoernooi te Bied luiden: Geiler (Rusl.)—Tal (Rusl.) Va—Vz. Matanovic (Z. SI.)Ivkov (Z. Si.) VzVa Petrosjan (Rusl.)Bisguier (V. S.) ViVi, Gligoric (Z.S1.)Darga (W.Dld.) VaVa, Bertok (Z.S1.)Najdorf (Arg.) 01. Trifumovic (Z. SI.)—Portisdh (Hong.) afgebr.. Udovic (Z. Si.)Pach- man (Tsjech.) VaVa. Keres (Rusl.) Germek (Z. SI.) 1—0, Donner (Ned.) —Parma (Z.S1.) Va—Va. Fischer (V.S.) Olafsson (IJsland) 1—0. De stand luidt na vier ronden: 1. Fischer Bisquier en Geiler, allen 3 pnt., 4. Trifunavic en Najdorf, beiden 2Va pnt. en 1 afgebr., 6. Darga, Tail en Petrosjan .allen 2Va pnt., 9. Donner en Gligoric. belden 2 put., 11. Keres lVa pnt. en 1 afgebr., 12. Bertok lVa pnt.. 13. Matanovic 1 pnt. en 2 afgebr.. 14. Portisch en Parma, beiden 1 punt en 1 afgebr., 16. Gemek, Pachman. Ivkov en Udovic, allen 1 punt. 20. Olafsson l/a punt. Goede prestaties van Leidse schakers De Leidenaren blijven zich zeer goed weren in de wedstrijd om het Zuid- Engels schaakkampioenschap. Na acht van de elf ronden staat Etmans met- vijf punten op de gedeelde achtste plaats: Kohlbeck vergaarde 4 punten. Etmans is sinds de derde ronde ongeslagen ge bleven: in de vierde en vijfde ronde won hij vlot ,in de zesde en zevende ronde speelde hij voorzichtige remises tegen zeer gevaarlijke tegenstanders, om in de achtste ronde een lastig eindspel te winnen. De laatste drie ronden zal Etmans het wel heel zwaar te verdu ren krijgen. LMHC ontvangt sterk Amsterdam LMHC, dat vorige week met een grote nederlaag tegen Delft haar debuut in de eersteklasse maakte, moet morgen op eigen terrein de strijd aanbinden tegen het dit seizoen zeer sterke Amsterdam. De laatste jaren heeft Leiden steeds goede wedstrijden tegen het elftal van de hoofdstedelingen gespeeld en we spre ken het vertrouwen uit dat dit ditmaal ook het geval zal zijn. Amsterdam komt natuurlijk met de beste papieren in het veld, maar als de LMHC het deze keer wat beter aanpakt en het spel sneller tracht te spelen, ge ven we haar op eigen terrein een goede kans op een bevredigend resultaat. Het Leidse elftal komt als volgt uit: Van Waveren, Van Hees, Moens, Koeke- bakker, Goslings, Deutman, De Haar, v. d. Bosch, Ravenswaay Claassen, Krol en Stelma. Amsterdam: Boks, NN, Lips, Broers, Mijnarends, Boot, Hamelijnck, Spits Cos ter van Voorhout, Volgt, Jansen Schoon hoven. Rentmeester derde De Fransman Leborgne heeft de twee de etappe van de Ronde van het Noor den, die liep van Calais naar Bruay en Artois over een afstand van 185 km, zijn landgenoot Le Bihan, die 4.37.54 zijn landgenoot Le Bihan, die 4.37.54 deed noteren en de Nederlander Piet Rentmeester, die zich met een tijd van 4.38.06 als derde klasseerde. In het wiel van Rentmeester kwam het grote pelo ton binnen, waarin alle overige renners. De winnaar van de eerste etappe, de Fransman Novak, bezet na twee etappes de eerste plaats in het algemeen klas sement met 9.57.20, op de tweede plaats gevolgd door de Nederlander Martin van der Borgh met 9.57.32. Na hem komen de Belgen Roman (9.57.44) en Vander- berghe (9.57.47) terwijl de winnaar van de tweede etappe, Leborgne, tiende is met 9.68.33. Ronde van Roosendaal Naar wy vernemen zal Geifoen Kar stens toch voor Swift uitkomen in de ploegenwedstrijd om het clubkampioen schap van Nederland, dat op 27 septem ber a.s. in de omgeving van Wijk by Duurstede wordt gehouden. Zoet en Karstens hebben deze week deelgenomen aan de Ronde van Roo sendaal (100 km), waarvoor 100 geselec' teerde amateurs en onafhankeiyken aan de start kwamen. De koers kreeg twee ronden voor het einde een ontknoping, toen Llnders (Roosendaal) en Pieters (Oude Tonge) 100 meter voorsprong konden nemen en deze behouden. Linders won de eindsprint. A. v, d. Aart uit Achtmaal eindigde op de derde plaats, terwijl Karstens en Zoet op de resp. vierde en vijfde plaatsen beslag legden. Zoet won bovendien de leiders- prijs plus premie. op 13 SEPTEMBER om 10 uur van (vil. DE BOER) HAARLEMMERSTRAAT 164 RIJNSBURG: Vliet N.Z. 77 LISSE: Kanaalstraat 3 Zie onze speciale openings-aanbiedingen in de courant van dinsdagavond 12 september a.s. MAANDAG 11 EN DINSDAG 12 SEPTEMBER GESLOTEN! De lekkerbek komt er •ten z'n trek. 8 tot en met Yt september A.B. Houtrusthullen I ÏO 17 en 10 18 tror (zondag 13-17 en 19-93 mir) Gratie smullen, proeven en monsters. Entree f 1,- Vanavond ANNIE DE REUVER. Zondagavond MIEKE TELKAMP. Belangwekkende Westduitse publikatie Mr. Stikker verklaart: „Ik geloof niet in een oorlog" „Navo is vastbesloten in de zaak Berlijn De secretaris-generaal van de NAVO, mr. D. U. Stikker, heeft gisteren te Washington verklaard, dat de Navo de middelen heeft voor en vastbesloten is tot strijd om Berlijn in het geval van een Russische aanval. Na een bespreking van een uur met de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Rusk, zei de heer Stikker niet te geloven dat de communistische strijdkrachten van het bondgenootschap van Warschau even verenigd of betrouwbaar zijn. als er maar één kans van een misreke ning ls, moet het Westen paraat staan. Over zijn bespreking met minister Rusk zei de heer Stikker dat bepaalde zyden van het Beriynse vraagstuk zijn besproken. Hij is van plan ook met de Amerikaanse minister van defensie, Mc- namara, te spreken. „Groot-Brittannië, Frankryk en de V.S. hebben een speciale positie in Ber lijn maar de andere landen zyn ook be trokken by de verplichtingen jegens die stad", aldus de secretaris-generaal. (Van onze correspondent in Bonn) Sinds 1945 zijn 3.6 tot 4 miljoen mensen uit Oost-Duitsland en Oost-Berlijn naar het Westen ge vlucht. Dat betekent, dat 20 pro cent van de vroegere Oostduitse bevolking nu in de Bondsrepubliek woont. Dit staat te lezen in een publikatie van het Westduitse ministerie voor de Onze stadgenoot, de gewichtheffer Siem Stokkel, zal donderdag a.s. deel nemen aan het sportduel Belgie-Neder- land, dat via de camera's van de Bel gische televisie wordt uitgezonden. Aan dit duel nemen voorts deel Jan Derksen, Anton Geesink en Tine de Jong. Kohlbeck won in de vierde ronde eennen stelling. goede party maar in de vyfde, zesde en zevende rende moest hy drie rake nederlagen incasseren. De achtste ronde bracht hem een zege tegen een niet al te sterke tegenstander, die een eenvou dige combinatie geheel overzag. In de „premier"-groep zijn Berg en Van den Bosch wat teruggezakt, zy hebben thans respectievelijk 4 en 3 punt uit zeven partyen. Beiden ver speelden twee keer een duideiyk gewon- Hereniging, die gisteren ls uitgegeven en die een uitgebreide documentatie bevat van de vluchtelingenstroom en de Oost duitse maatregelen op 13 augustus jJ. De publikatie verschynt in verschil lende talen; aan alle diplomatieke ver tegenwoordigingen in Bonn zijn reeds exemplaren overhandigd. Sinds 1945 zyn gemiddeld 500 vluch telingen per dag in het Westen aange komen. In de publikatie wordt uitvoerig ingegaan op de beweegredenen, die tot de vlucht leidden. B(j ondervraging van de 2810 vluchte lingen, die in juli van dit jaar in West- Berlijn aankwamen, bleek, dat commu nistische dwang tot het deelnemen aan de politieke activiteiten de meest ge noemde vluchtreden was. Andere belang rijke motieven waren gezinshereniging en de wens beter te verdienen. Ondanks de uitvoerigheid van het materiaal kan men zich de omvang van het menseiyke leed, dat door de afgren deling van Oost-Beriyn veroorzaakt is, niet voorstellen, zo zei de minister voor de Hereniging, Ernst Lemmer. De stroom zelfmoorden, die in Oost-Duitsland plaatsvinden, leggen hiervan getuigenis af. Alleen al in de Oostberiynse wyk Lichtenberg beroofden in de afgelopen tien dagen dertig mensen zich van het leven. Minister Lemmer zei te hopen, dat de Oostduitse autoriteiten binnenkort zul len toestaan, dat kinderen, die in Oost- Duitsland achter zyn gebleven, zich by hun ouders in het Westen mogen voegen. Tot nu toe staat het Ulbricht-regime al leen gezinshereniging toe als de achter gebleven kinderen nog zuigelingen zyn. Minister Lemmer bracht tenslotte hul de aan die leden van de Oostduitse volks- politie, die door een oogje dicht te doen eraan meewerken, dat nog steeds vluch telingen het Westen bereiken. Hoeveel dit er elke dag nog zyn, mocht de mi nister niet zeggen. In Bonn verluidt ech ter, dat dit aantal in de buurt van de 50 per dag zou liggen. Een verslaggever zei tot mr. Stikker dat de kritiek was geuit dat enkele NAVO-landen in Europa traag zyn met de opbouw van hun conventionele strhd- krachten ondanks de crisis om Beriyn De secretaris-generaal antwoordde dat er misschien wel kritiek was geweest maar deze kritiek was niet gerechtvaar digd. omdat over deze kwestie nog be sprekingen aan de gang zyn. Hy zei van mening te zyn dat alle bondgenoten een duidelyk standpunt in nemen en trachten vast te stellen wel ke Inspanning voor hem te vergeiyken zal zyn met die van de V.S. „Alle bond genoten doen wat zij kunnen". De opperbevelhebber van de NAVO- strydkrachten In Europa, generaal Nor- stad, heeft hem, naar hij zei, gezegd al- tyd vol vertrouwen te zyn over het ant woord dat de NAVO een aanvaller kan geven. De heer Stikker zei voorts niet te ge loven dat er een oorlog om Berlijn zal uitbreken. Het zou zó volkomen dwaas zyn een oorlog te beginnen, dat ik niet geloof dat een oorlog uitbreekt. Er kun nen misrekeningen worden gemaakt en Adverrrnrt#» Hofje van Nieuwkoop (Den Haag) 300 jaar Toen Johan de Bruin van Buitenwech, Heer van Nieuwkoop, Noorden en Achttienhoven in 1657 overleed, bleek dat hy zeer vele goederen had nage laten. In zyn testament had hy bepaald dat in Den Haag aan de Prinsegraccht een hofje gesticht moest worden, voor alleenwonende vrouwen. Reeds in 1658 werd met de bouw van dit fraaie hofje begonnen en niemand minder dan Peter Post, een naaste medewerker van Van Campen, die ook het Amsterdamse stadhuis bouwde, was als een van de beste architecten uit de 17e eeuw, met de uitvoering er van be last. Dat een meester in de architectuur het hofje bouwde verklaart misschien ook, dat dit zo duur uitkwam, want de kosten bedroegen in totaal ruim f. 100.000 en dat was voor die tyd wel dubbel duur te noemen. Het is echter het grootste hofje van onze Hofstad geworden. Na drie jaar was het gereed en trokken de bewoonsters in de kleine doch voor die tyd geriefelyke huisjes. Vooral in de eerste jaren na de stich ting heeft men ernstige financiële zor gen gekend, want het aanzienlyke hofje was in onderhoud veel te duur geworden. Toch is men ook die zorgen te boven gekomen hetgeen valt op te maken uit het feit, dat de „bejaardenzorg" uit die oude tyd tot op de huidige dag is blij ven voortbestaan. Nog steeds vinden 80 oude vrouwtjes in dit hofje een woon plaats, waar het rumoer van de stad nog vrywel niet doordringt en de rust er als het ware te voelen is. Dit jaar bestaat het hofje dus 300 jaar. Vandaag wordt dit feit officieel herdacht tydens een bijeenkomst waar- by de regenten en afgevaardigden van het gemeentebestuur van Nieuwkoop aanwezig zyn. Als inrichting erkenning heeft Biykens een mededeling van de Ziekenfondsraad hebben verplicht ver zekerden bü algemene ziekenfondsen door een Koninkiyk Besluit van 5 juli 1961 recht gekregen op een vergoeding in verband met de kosten van verpleging en behandeling in een verpleegtehuis. Deze nieuwe verstrekking zal naar alle waarschyniykheid van 1 oktober 1961 af gelden. Zy bedraagt 50 van de verpleegkosten (tot ten hoogste f. 7,50 per dag) by opneming in de laagste klasse van een verpleegtehuis. Er moet naar het oordeel van het ziekenfonds, gehoord de controlerend geneeskundi ge, een medische indicatie bestaan voor opneming en verder verbiyf in zo'n ver pleegtehuis. Burgemeester De Ranitz van Utrecht heeft gisteren bij de ope ning van een kantoorgebouw van een verzekeringsmaatschappij in Den Haag een carillon bespeeld. Zijn collega Kolfschoten van de residentie keek belangstellend toe. Inrichtingen, die voor een overeen komst terzake met een algemeen zieken fonds in aanmerking wensen te komen, dienen een erkenning als zodanig aan te vragen by de Ziekenfondsraad, die in deze een beslissing neemt. Verzekerden, op 1 oktober 1961 ver- blyvende in inrichtingen, welke op die datum nog geen erkenning hebben ver kregen, hebben vooralsnog geen recht op vorengenoemde vergoeding. Op de vergoeding bestaat recht over perioden van 365 dagen, al dan niet aaneengesloten in een verpleegtehuis doorgebracht, met dien verstande, dat een nieuwe periode eerst aanvangt, na dat 2 jaren sinds de laatste 365ste dag zyn verstreken. Als uitgangspunt voor de beoordeling van de medische indicatie zal dienen, dat de patiënt naast de behandeling door de arts een byzondere verpleging behoeft, welke ten doel heeft de daar voor geschikte patiënten te reactiveren. In andere gevallen zal by de beoor deling het zwaartepunt vallen op een verzachting van het ïyden. Patiënten, uitsluitend of in hoofdzaak UJdende aan een geestelyke stoornis, komen niet voor een vergoeding in aan merking. Nederland heeft nieuwe oestercultuur Prof. dr. P. Korringa. directeur van het Rijksinstituut voor Visse rij-onderzoek in IJmuiden, heeft gistermiddag bij de opening van het oester- en mosselseizoen in Ierseke medegedeeld, dat Neder landse oesterkwekers er in ge slaagd zijn een nieuw produkt aan de markt te brengen: de verbeterde Portugese oester. De Portugese oesters worden thans ln Portugal en in Frankryk gekweekt Ze zyn langer, maar minder vet dan de Zeeuwse oesters. In Zeeland had men nog gronden, die niet geschikt waren voor de Zeeuwse oestercultuur en die braak lagen. Deze gronden wilde men produktief maken ln verband ook met de grote rykdom aan plankton in deze percelen. Uit Portugal importeerde men het Jonge broed van de Portugese oesters en mestte in de Zeeuwse wateren dit broed vet. In alle stilte zyn ln 1960 proeven ondernomen met deze byzondere kweek en in 1961 waren de resultaten zo ver bluffend, dat men grotere bekendheid aan deze nieuwe kweek kon geven. De president van het Franse syndicaat van schelpdierkwekers, die met weemoed deze proefnemingen in Nederland gade sloeg, heeft, aldus prof. Korringa, in middels verklaard, dat het in Nederland bereikte resultaat van zeer grote bete kenis is. De Franse importeurs oefenen thans grote druk uit op de Zeeuwse oesterkwe kers om de produktie van de verbeterde Portugese oester op te voeren. Het nieuwe produkt is gisteren ter gelegen heid van het bezoek van de Prinsessen Beatrix en Margriet getoond. Het z(jn langwerpige oesters met een komkom merachtig aroma. Ze zyn vetter en sma- kelyker dan de Portugese oesters en betekenen voor de Zeeuwse oesterpro ducenten een concurrerend artikel, met name op de Franse markt. VRAGEN OVER HET ZINKEN VAN DE HA 10 Het lid van de Tweede Kamer, de heer Vondeling (PvdA) heeft aan de minister van Justitie, van Verkeer en Waterstaat en van Landbouw en Visserij schrifte- ïyke vragen gesteld over het zinken van de HA 10. De heer Vondeling vraagt of de bewindslieden kennis genomen hebben van de omstandigheden waaron der het schip gezonken is en of het de regering bekend is dat het niet het enige ongeluk van die aard is, dat de laatste jaren aan vracht- en visserschepen is overkomen op de Zeeuwse wateren, het IJsselmeer en de Waddenzee. De heer Vondeling vraagt verder of deze ongelukken niet de indruk wekken dat de wetteiyke voorschriften betref fende de veilige navigatie in genoemde wateren en in het algemeen by de kust vaart, veel te wensen overlaten en voorts, wat de regering zo zij reeds iOt een overeenkomstige mening gekomen mocht zy'n denkt te doen en op welke ter- myn.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 7