LUCKY... THE REAL NT CIGARE NATIONAL E LUCKY IN NEDERLAND I.25 Eiclmiaim ontkent joodse jongen te hebben gedood LUCKY STRIKE Oud - burgemeester vau Oegstgeest vierde zijn 85 ste verjaardag „Ife heb nooit iemand gedood of geslagen De wettelijke bepalingen kunnen verschillen in huur veroorzaken Zandvliet9» Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 7 juli 1961 Tweede blad no. 30393 College antwoordt raadslid Het communistische gemeenteraadslid, mevrouw J. M. v. d. BlomVülbrief, heeft het college van burgemeester en wethouders vorige maand enkele vragen gesteld over de huurverhoging voor wo ningwetwoningen met huren van acht gulden of lager per week. In zyn antwoord geeft het college toe in maart 1960 mededelingen hieromtrent aan de woningbouwverenigingen te heb ben gezonden. Inderdaad werd toen ge zegd. dat het beter was voorlopig voor alle woningen zonder onderscheid de huurverhoging toe te passen. Het is immers als huurder wél prettig achteraf wat terug te ontvangen, maar altijd heel beroerd het te weinig betaalde te moe ten bijpassen. Ook de huren voor woningen beneden de acht gulden gingen dus omhoog, hoe wel daarvoor een verklaring van de huuradviescommissie nodig was, dat de woning geen gebreken vertoonde en het onderhoud niet was verwaarloosd. Ver zoeken voor deze verklaringen moesten door de verhuurders in casu dus be sturen van woningbouwverenigingen worden ingediend. De eventuele huur verhoging zou dan ingaan op de datum, waarop de aanvraag was ingezonden. Afgekeurd Maar ook de bewoners konden zich tot de huuradviescommissie wenden door te wijzen op gebreken of slechte staat van onderhoud. Na een ingesteld onderzoek door de commissie bleek inderdaad, dat een belangrijk percentage van de wo ningwetwoningen beneden de acht gul den huur niet voor huurverhoging in aanmerking kwam. Daardoor kan het gebeuren, dat be woners van hetzelfde type woningwet woningen in verschillende bouwplannen verschillende huurprijzen moeten beta len. „Een chaotische toestand" noemt he raadslid deze situatie. „In beginsel niet juist", stemt het colleg ein. „Maar in verband met de wet telijke bepalingen onvermijdelijk, voor zover de onderhoudstoestand van de woningen daartoe aanleiding geeft". Bo vendien behoeft deze situatie slechts tij delijk te zijn, aangezien de huren van de woningen alsnog zullen worden ver hoogd na verbetering van de onder houdstoestand. minister gegeven richtlijnen. Tegen ho gere huur kon in principe geen bezwaar bestaan, daar een compensatie was ge geven. Bovendien is het beter terug te ontvangen dan te moeten bijpassen. En tenslotte is het gebruikelijk, dat in af wachting van een definitieve beslissing geïnd wordt voor de voorlopig berekende bedragen. Daar inmiddels de huurverhoging ge heel is komen te rusten op wettelijke be palingen en deze door het college en de huuradviescommissie geheel dienen te worden nagekomen, ligt het niet op de weg van het college van burgemeester en wethouders te trachten de huurprij zen van de gewraakte woningen gelijk te trekken. Dat behoort tot de compe tentie van de huuradviescommissie. (En die kan er met de wettelijke bepalingen in de hand alleen voor zorgen, wanneer alle verhuurders zowel particulieren als woningbouw verenigingen er voor zorgen, dat hun woningen ten eerste geen ge breken vertonen en ten tweede goed onderhouden zijn Red. L.D.). „Fluitist" voor de rechter DE UITKIJK Een 23-jarige had op de uitkijl monteur uit Leiden HPH ijk gestaan, terwijl zijn vriend een inbraak pleegde in een fa briek in de Ceciliastraat te Leiden. De monteur floot een deuntje en als hij ophield met fluiten, was er onraad, zo luidde de afspraak. Er werd f 15 buitgemaakt en daar kreeg de fluitist f 6 van. Later werd op de Hooglandse Kerkgracht een auto gestolen en ook daarbij had de monteur hulp verleend. Voor deze feiten had hij zich voor de Haagse Rechtbank te verantwoorden. De officier constateerde, dat verdachte al een stevig strafblad bezit, In ver band daarmee luidde de eis 3 maanden gevangenisstraf benevens voorwaarde lijk ter beschikking stellen van de re gering met een proeftijd van 3 jaar. De raadsman, mr. J. A. M. Teulings pleitte clementie. PROMOTIE LEIDSE UNIVERSITEIT Gepromoveerd tot doctor in de ge neeskunde, op een proefschrift, geti teld: „Prostitutie", de heer F. J. H. Wong Lun Hing, geboren in 1923 te Roermond en thans wonend te Utrecht. Promotor was prof. dr. P. Muntendam. Onze stadgenoot, de heer J. van Leeuwen slaagde te Delft voor het pro- paedeutisch examen voor bouwkundig ingenieur. LUCKY STRIKE ...vaart op LUCKY STRIKE ...vliegt op haast alle internationale luchtlijnen mee. LUCKY STRIKE ...wordt In practisch alle landen ter wereld gerookt Niet strijdig Het College deelt niet de mening van mevrouw v. d. Blom, dat de in maart aan de woningbouwverenigingen gedane mededeling in strijd was met de door de N.V. Leidsche Duinwater Mij. Algemene Vergadering van Aandeelhouders In de gistermorgen onder voorzitter schap van jhr. mr. F. H. van Kinschot gehouden Algemene Vergadering van Aandeelhouders der NV Leidsche Duin water Maatschappij waren vertegen woordigd 15 aandelen met 15 stemmen. Tot commissaris werd herbenoemd de heer J. C. van Schaik. Aan het door de directie uitgebrachte verslag is het volgende ontleend: In het afgelopen jaar werden te Katwijk op gepompt 6.290.844 m3 water tegen 6.244.881 m3 in 1959, of 45.963 m3 meer. Gemiddeld werden per etmaal opge pompt 17.188 m3 tegen 17.109 m3 in 1959. De totale lengte van het hoofd leidingnet bedroeg per 31 december '60 293.698,20 m. Het aantal in bedrijf zijnde watermeters bedroeg op die da tum 27.335. Volgens de kohieren is aan de aangeslotenen, die het water over de meter betrokken, geleverd 5.746.893 m3 water, zodat gerekend naar de totale hoeveelheid opgepompt water van 6.290.844 m3 het totaal van af name per abonnement, spuien, filter spoeling, brandblussing en lekkages 543 951 m3 moet zijn geweest. Het aantal contracten bedroeg aan het einde van het verslagjaar 26.936. Het water werd het gehele jaar door regelmatig chemisch en bacteriologisch onderzooht door het laboratorium van het Keuringsimstituut. voor Waterlei ding artikelen (KIWA) te Leiduin. Scheikundig werd het enkele malen on derzooht door dr. ir. A. M. van Deven ter te Leiden. Het oordeel was: „Zeer goed drinkwater voor zover dit langs scheikundige weg is uit te maken". Be sloten werd aan dividend een bedrag ad f 92.250 uit te keren. Advertentie Zoekt U moderne of klassieke modellen gouden verlovingsringen v. d. WATER, Haarlemmerstr. 207, heeft het. Zeer grote keuze. Op het graveren kunt u wachten. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Wilhelmina Hendrika ,dr van P. Kemp en H. de BoolJ; Martlnus Laurentius, zn van M. L. Brandt en J. Colpa; Jacob, zn van F. van Rijn en L. Kraaijenoord; Mattheus,, zn van M. den Os en W. Scho- neveld; Ingrld Maria, dr van W. J. Web ber en H. J. Wesselius; Margje Catharina, ar van H. A. Graven en J. C. van Ekeren; Maaike Johanna Marjolein, dr van W. Oostveen en J. H. de Graaf; Onno, zn van W. C. van Hees en W. P. Wlggers; Elza Teréz, dr van L. Zvara en E. Nagte- gaal; Maarten Nlcolaas Cornells Bote, zn van C. E. J. M. van Berckel en M. A. v. d- Werf; Franclscus Gerardus, zn van F. S. Montanus en P. S. L. Bekkering; Frie- derlke, dr van J. Honsbeek en F. Sierat; Mcolaas, zn van N. Guijt en N. Ruwaard; Astrid Geertruida Allda, dr van J. T. v. d Krogt en A. J. Duivenvoorde; Marcel Onno, zn van E. C. v. d. Ende en R. M. Dijkman; Cornelia, dr van G. J. v. d. Koeven en W. Paauw. GETROUWD A. van Polanen en M. C. Soest; A. K. Erwlg en A. V. Smit; F. J. Prins en C. W. M. Bik; A. Schlagwein en H. C van Berkum; G. B. van Buuren en A. M. H. Hoppenbrouwer; P. van Westrlenen en A. Stigter; J. P. M. de Keunlng en E. J. M. Bonnet; S. L. Steenvoorden en C. A. J. Warmond; H. Mlzee en L. Goutler; L. Tlsseur en S. Zandvliet; P. C. J. Romein en E. P. Wesseling; W. Schild en M. Boom; I. Monflls en L. de Voogd; H. Moll G. J. van Baaren; P. J. Heugens en E Stoeken; D. Roest en M. W. Menljn; W. P. van Groeningen en S. E. M. Ober; B. F. A. Hoogeveen en M. J. G. Buis. OVERLEDEN H. Kloppert, 79 Jaar, echtgen. v. G. van Dijk; N. Stabile, 21 Jaar, zoon; A. M. van Perl», 5 Jaar, dochter; J. Kornaat, 57 Jaar dian; w. Zwartjes, 72 Jaar, wed. van A. N. Korenhoff; H. de Jong. 75 Jaar, man; ,J- van Rooden, 72 Jaar, man. Mulo-examens Geslaagd voor diploma A: De dames: J. van der Waard van Gu- luk te Leidschendam en A. J. B. Du- rieux te Katwijk a. d. Rijn. De heren: C. J. Hauwert te Oegst- geest, D. J. van Tol te Leiderdorp, E. van Dam te Voorschoten, T. West hoek te Voorschoten, A. C. J. van der Luit te Oegstgeest. Geslaagd voor diploma B: De dames: A. Haasnoot te Katwijk a. Zee. M. J. Kalsbeek te Katwijk a. 'd. Rijn, C. A. Keus te Katwijk a. Zee en T. C. Remmerswaal te Katwijk a Zee. De heren: T de Wit te Katwijk a. Zee, A. Bekker te Katwijk a. d. Rijn, G. Verdoes te Katwijk a. Zee, J. Ver- steegt te Rijnsburg. Voor A en B tezamen afgewezen 12 kandidatèn. De kandidaten bij wier naam een sterretje staat, behaalden tevens het middenstandsdiploma. LEIDSE SPAARBANK In de maand juni 1961 werd er bij de Leidse Spaarbank ingelegd f2.144.554.71 en terugbetaald f 1.931.102.44. Het aan tal nieuwe boekjes bedroeg 425 en het aantal afbetaalde boekjes 251. Op 6449 rekeningen van deelnemers aan de Afhaaldienst werd f 196.027,25 bij geschreven. Er werden 904 spaarbusjes ter lediging aangeboden met een ge zamenlijke inhoud van f 27.185,05. Het tegoed der 48.492 inleggers bedroeg aan het einde der maand f 43.336.995,01. Adolf Eichmann heeft gisteren in het proces tegen hem te Jeruzalem ontkend, dat hij in Boedapest een joodse jongen had doodgeslagen, omdat hij deze had betrapt op het stelen van kersen. „Ik heb nimmer gedood", aldus Eichmann, „ik heb nooit iemand gedood of geslagen". Eichmann zat bü tgd en wyle gezichten te trekken en zijn lippen te bevochtigen, terwijl hü „met de meeste nadruk" de getuigenis ontkende van Abraham Gordon, die zou hebben gezien dat Eichmann, in 1944 in Boedapest, samen met zyn assistent Slawik de joodse jongen Salomon in een schuurtje had gedreven en daar doodgeranseld. Slawik is onlangs in Wenen gearresteerd als gevolg van het getuigenis in het proces-Eichmann. „Ik wil niet beweren, dat Gordon een meineed heeft gepleegd", aldus de verdachte, „maar het is niet waar." Wel getuige geweest van versehrikkingën Eichmann heeft gisteren wel toe gegeven, dat hij getuige is geweest van de verschrikkingen van de treintransporten naar de uit roeiingskampen die door hem wer den georganiseerd. Met een koude, geen enkele emotie verradende stem, vertelde Eichmann de drie Israëlische rechters, dat hij vier reizen had gemaakt naar de verschil lende uitroeiingskampen. Hij zou heb ben „gewalgd" van hetgeen hij daar zag. Gestapo-chef Heinrich Muller zou hem in 1941 bevel hebben gegeven de kampen te bezoeken en rapport uit te brengen over zijn bevindingen, zo ver klaarde Eichmann. Hij beweerde dat „hij geen bloedige en wrede oplossing" zou hebben ge wenst. Het enige wat hij wilde was een staat, waarin alle joden gezamenlijk zouden leven. „Ik ben buiten mijn wil in contact gekomen met de uitroeiing", aldus Eich mann, „maar ik moest gehoorzamen". De verdachte verklaarde dat hij had gezien dat „lichamen op brandstapels verteerden" dat „een kind in de armen van zijn moeder werd doodgeschoten". Om ander werk gevraagd Eichmann beweerde dat hy zijn chef om een andere functie had gevraagd. „Ik ben niet de geschikte man voor dit werk", zo zou hU hebben gezegd. „Ik kreeg echter als antwoord dat een frontsoldaat ook niet kon kiezen en maar te doen had wat hem werd be volen", aldus Eichmann. De verdachte brandmerkte de getui genverklaring van de voormalige com mandant van Auschwitz, Rudolf Höss, als vals. Höss verklaarde indertijd dat hij van Eichmann orders had gekre gen om joden te vergassen. Eichmann zei echter: „Ik heb me nooit bemoeid met deze zaken". Hij zou de vergassin gen wel hebben gadegeslagen, om daar na uit hoofde van zijn opdracht rapport op te maken. Toen hy werd geconfronteerd met een document dat aantoonde dat zijn assistent Rolf Gunther een keer 100 kilo cyaankali had besteld dat bestemd was voor liquidaties, verzekerde Eich mann het Hof dat zijn assistent zijn bestelling had gedaan op bevel van Müller en dat hij er niets van had ge weten. Tegenstrijdigheden De Westduitse verdediger dr. Serva- tius maakte het Hof opmerkzaam op tegenstrijdigheden in een beëdigde ver klaring die de voormalige militaire rech ter van de S.S. Konrad Morgen, had afgelegd tijdens het proces te Neuren berg. De verklaring, die eerder door de aanklager was aangevoerd als bewijs luidde, dat de SS-rechter Eichmann. Höss de voormalige nazi-chef in Po len. Hans Frank, en de inspecteur van het concentratiekampensysteem Os wald Pohl als moordenaars had willen arresteren. Morgen had in zijn verklaring te vens gezegd dat Eichmann handelde vol gens geheime opdrachten en dat zijn arrestatie „onmogelijk" was. De verkla ring behelse verder dat Eichmann tot taak had „De Europese joden naar de uitroeiingskampen te vervoeren" en dat „slechts enkele hondenden" van deze op drachten afwisten. Eichmann beweerde dat hij nooit een geschreven opdracht had gekregen over de „uiteindelijke oplossing". Dit was het eufemisme waarmee de nazi-autori teiten hun doel, de uitroeiing van alle joden in Europa, trachtten te verdoeze len. Getallen Hij ontkende tevens aantekening te- hebben gehouden van het aantal geli quideerde joden. Wel gaf hij toe dat van het aantal getransporteerden de telling werd bijgehouden. „Ik moest iedere maand verslag uitbrengen over deze aantallen", zo zei hij. Op vragen over de woensdag afgeleg de getuigenverklaringen, waarin werd vermeld dat Eichmann tegen tenminste twee mensen had gezegd dat „zes mil joen joden geliquideerd waren", zei de verdachte: „Nonsens". „Het is merkwaardig om te horen dat iedereen van mij getallen heeft ver nomen'., aldus Eichmann, „de een zegt vijf- de ander zes miljoen". Verdediger Servatius verklaarde dat hij vandaag zes geschreven getuigen verklaringen zou aanvoeren. De presi dent van het Hof, Mosje Landau, kon digde aan dat het kruisverhoor van de verdachte vandaag nog zou aanvangen, indien daar nog tijd voor zou zyn. Eichmann getuigde gisteren voor de twaalfde keer. Aanklager Gideon Hausner zal voor zyn kruisverhoor de gehele volgende week nodig hebben. Advertentie Schoolboeken voor H.B.S. M.M.S. LYCEUM GYMNASIUM AMBACHTSSCHOOL, enz. BOEK- EN KANTOORHANDEL HAARLEMMERSTR. 117A - LEIDEN Gisteren vierde oud-burgemeester A. J. van Gerrevink zijn 85ste ver jaardag. Van de gelegenheid om hem gelukwensen aan te bieden werd in ruime mate gebruik gemaakt. In een hartelijke toespraak schet ste prof. C. C. Krieger de betekenis van de heer Van Gerrevink tijdens zijn burgemeesterschap. Hij ivas een bekwaam burgemeester, heeft ook gedurende enkele oorlogsjaren de belangen van de ge meente gediend. Na de bevrijding nam hij het bewind weer in handen, ofschoon hij in de bezettingstijd we gens bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd officieel was afge treden. Het waren in het bijzonder inge zetenen die vroeger contact met de jubilaris hadden, die hem gelukwen sen kwamen aanbieden. Velen van hen waren al hoogbejaard zoals de heer M. H. A. Juta, destijds plaatse lijk commandant van de B.V.L. en de oud-wethouderde heer N. Zandber gen. Bestuursleden van de Oranje vereniging, de commandant van de Rijkspolitie, de heer A. Koerten, de gewezen directeur van Gemeente werken, die speciaal uit Harderwijk was overgekomen, haalden oude her inneringen op. Er waren tal van bloemen en andere geschenken. De vitale jubilaris ivas zeer verrast over zoveel hartelijkheid en belangstel ling. Het ivas voor hem bijzonder vreugdevol dat zijn kinderen, van wie er verschillende vele jaren in het buitenland hadden vertoefd, allen aanwezig konden zijn op deze feestdag. Op de foto feliciteert prof. Krieger de jarige. (Foto LX>-/Holvaat) GECOMPLICEERDE BEENBREUK Gisteravond omstreeks half elf ver loor de 28-jarlge scooterbestuurster M. H Uijlenbroek ter hoogte van perceel no 4 van de Witte Singel de macht over het stuur. Zij reed tegen het hekje dat het grasveld van de rijbaan scheidt en kwam te vallen. Met een gecompli ceerde breuk van het linkerbeen en een diepe wonde aan het rechter werd mej. Uylenbroek door de EHD naar het Academisch Ziekenhuis overge bracht. De dertienjarige wielrijdster J. W. van Dijk uit de P. J Blokstraat. is gis termorgen om kwart over aoht in de Breestraat gevallen. Zij reed in de rich ting van het Noordeinde. Toen de tram haar achteropkwam, begon het meisje te slingeren, raakte een voetganger als mede de tram en viel. Daarbij brak zij het linikeronderbeen De EHD heeft haar naar het Academisch Ziekenhuis overgegebracht. Benoeming tijdelijke middelbare doeenten Wanneer de gemeenteraad in de ver gadering van maandagavond a.s. met het voorstel van B en W akkoord gaat, zullen de volgende docenten in tijde lijke dienst worden benoemd aan het Rembrandt-Lyceum en de hogere bur gerschool voor Meisjes. Mevrouw dra. A. van der Veen-Wierema tot tijdelijk lerares in de Franse taal aan het Rem brand t-Lyceum. Tot tijdelijke krachten aan de HBJS. voor Meisjes: dr. J. D. A. Boks (wiskunde), drs. W Bloemhoff (natuurkunde), drs. J. K. Donker (bio logie). mej. M L. A. Groenhoff (En gels), mej. E. van der Hoeven (Frans), mevr. E S. F. de Jong-Feteris (Neder lands). D. J. van Kooten (geschiedenis) A. Sevenster (wis- en natuurkunde). A. Spies (wiskunde), dr. J B Ubbink (na tuurkunde). mr. dr. J. Th Vermeulen (staatswetenschappen), mej. J G. M. Vriens (aardrijkskunde), mej. dra. Ch. M. Wennink (Frans), mej. dra. O. P. van Wier (wis- en natuurkunde), drs. N. S. Zondervan (handelswetenschap pen). Deze benoemingen gelden allen met ingang van 1 september 1961 tot wederopzeggens, doch uiterlijk tot het einde van de cursus 1961—'62. ACADEMISCHE EXAMENS Geslaagd voor het doet. ex. Ned. Recht de heren W. F. C. Stevens (Sit- tard), J. W. van Slooten (Den Haag) en H. L. van Dijk (Wassenaar). Voor het doot. ex. Godgeleerdheid de heer Th. Bruinsma ZaltbommelVoor het kand. ex. Klassieke taal- en letterkun de mej. G. A. Knauff (Riisoord) en de heer M. D Etmans (Leiden). Voor het kand. ex. Ned Recht. mej. E S C. Böt- tinger (Ambt-Delden), mei. E Port- helne (Velp). mej. J. W. Th. M. Snie- ders (Reusel. (NB), mej. J A. C. M v. d. Vaart (Voorburg) en de heren P R. Kamp (Groningen. J J. v. d. Goes (Den Haag). A. H. Gooszen (Emmen). J. A. Th. Cornelissen (Wassenaar". H. J. Laverge (Amsterdam). J. A. M Bies heuvel (Ketel), F A Pronk van Hooge veen (Blaricum). B Mohr (Hilversum) H. J. Leijen Schevenlngen), G. G. Keij (Rotterdam) en G. Spiering (Oestgeest). Voor het kand. ex. Ned. Recht Notariële studierichting de he ren F A M. Hoevenaars (Den Haag). A. Dorrepaal (Katwijk a. Zee). Voor het kand. ex. Gen II: mej. O. de Deugd (Den Haag), mej. I Heijn (Aerden- hout). mej. A. J. Kammer (Rotterdam) mej. B. E Patav (Lelden), mej. C. de Vlieger (Heemstede) en de heren G. J. Blanken (Katwijk a. Zee). P F. Bru- ning «Den Haag) (cum laude). W. Clav (Vogelenzang). H van Duiken (Rotterdam). R. Fast (Den Haag), J. H. J. Geheniau (Overveen). D. A F van Lith (Leiden), R G. Louwe (Lei den) en M. J. P. Muller Kobold (Den Haag). Leraar schilderen B en W. stellen de Leidse gemeente raad voor de heer H. C Stehman uit Oud-Beijerland met ingang van een nader te bepalen datum te benoemen als opvolger van de heer J. J Marcelus tot leraar schilderen aan de gemeen telijke bedrljfstechnlsche school. ONVERWACHT OVERGESTOKEN Gistermiddag omstreeks kwart over vier stak de 7-jarige scholier I Kamp- hues, woonachtig aan de Morsweg. on verwacht de rijbaan op de Stationsweg over. Hij liep tegen de voorzijde van een passerende personenauto op. Het knaapje werd hevig bloedend uit neus en mond door de EHD naAr het Aca demisch Ziekenhuis overgebracht. Kerkelijk L even NED. HERV. KERK Beroepen te Pernis (vac. J. van der 8ar) (toez.J. P. van Roon te Ermelo te Nleuwland en Oosterwljk C J van den Broek te Ridderkerk te Loppersum dr. P. J. van Leeuwen te Eelcfe. Aan genomen naar Loon op Zand J Lekker- kerker te Bergambacht. Bedankt voor Gouda (vac. P P J. Monster) L Blok te Capelle a/d IJssel. GEREF. KERK Beroepen te Slddeburen M. E. van Hee- sen te Mellakerke te Andel (N.-Br.) C. W. Plooy, kand. te Soest. GEREF. GEMEENTE Drietal te Mlddelharnls L. Hulsman, kand. te ZwUndrecht. A. Kok, kand. te Rotterdam, en G. Schlpaanboord. kand. te Lelden, waarvan eerstegenoemde is be roepen Beroepen te 's-Gravenzande en te Naaldwijk A Kok. kand. te Rotterdam. Drietal te Arnhem L. Hulsman, kand te Zwljndrecht. A. Kok. kand. te Rotterdam en G, Schtpaanboord, kand. te Lelden. Beroepen te Bradford (Ontario, Canada) A. F. Honkoop te Goes te Axel. Dord recht. Lelden en te Werkendam L. Huls man. kand. te Zwljndrecht te Aalst, Almelo, Emmeloord. Mellskerke, Opheus- den en te Vllsslngen A. Kok, kand te Rotterdam te Bodegraven. Genemulden. Trlcht, Wolphaartsdljk en te IJsselmonde G. Schlpaanboord, kand te Lelden Be dankt voor Clifton U SAA. Vergunst te Rotterdam-Centrum. CHR. GEREF. KERK Bedankt voor Mlddelharnls M Baan te Dordrecht. Beroepen te Stadskanaal H Bleema, kand. te Llsee.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 3