sensationele ommeker in het scheren: nieuwe kareli Ds. W. J. H. Hubeek 25 jaar predikant „Overwinning ligt hi j Hem in wiens hand alle tijden zijn" het mesje dat u niet voelt! Blue Gillette EXTRA C.J.Y. „Jong Leiden" vierde opgewekt het zesde lustrum CHARMANT 20voorfi.. Sleutel van Leiden SPORTSCHOOL Opgericht 1 maart 1860 Maandag 8 mei 1961 Tweede blad no. 30349 Danktdankt nu allen God „Dankt, dankt nu allen God met blijde feestgezangen! Van Hem is 't heug'lijk lot, het heil, dat wij ontvangen". In dit teken stond gisteroch tend in het Leidse Volkshuis de zeer druk bezochte kerkdienst, waarin het zilveren ambtsjubileum van ds. W. J. H. Hubeek, voorganger van Ver. van Vrijz. Hervormden Leiden'Oegstgeest, is herdacht. Dankbaar was ds. Hubeek God voor het rijk gevarieerde leven, dat hem in deze 25-jarige ambtsbediening was geschonken, dankbaar was ook de Ver. van Vrijz. Hervormden voor de vele activiteiten, welke ds. Hubeek in de acht jaar, dat hij in Leiden staat, in de Vereniging heeft ontplooid. Dank der Vereniging Alvorens deze dank der Vereniging openbaar werd sprak de jubilerende pre dikant over Efeze 4 15 „dan groeien «ij in liefde in elk opzicht naar Hem, die het hoofd is, Christus". In predikantskringen hoort men aldus ds. Hubeek vaak de klacht, dat de leden van de kerkelijke gemeente t?en weinig samenhang hebben met el kander als los zand. Het zouden louter individualisten zyn. Onder strikte vrij blijvendheid wil men nog wel lid zijn. Paulus echter, legt er de nadruk op, dat de gemeente een eenheid is en dat er voor ieder een opdracht en een ver antwoordelijkheid ligt. De vrijzinnige hervormden gezien als een groep leden van de Ned. Hervormde Kerk, horen in die kerk thuis en moeten daarin een plaats hebben. Ds. Hubeek herinnerde aan de ge- meente-opbouwbeweging van Kraemer, Gravemeyer en Banning, die begrepen, j dat het een eis des tijds was. dat de vrijzinnigen en de orthodoxen niet naar hun afgodsbeelden, respectievelijk de bijbelkritiek en de dogmatiek zouden blijven kijken, maar gezamenlijk in één kring zouden gaan staan, waarvan Christus het middelpunt is. Ook op de i verhouding tussen de Ned. Hervormde Kerk en onze gemeente oefende deze be weging haar invloed uit. De gedachte van gemeenteverniewing wint ook in de Vrijzinnig Hervormde gemeente zelf veld, hoewel het nog te veel tot enkelen beperkt blijft. Deze doen hun werk niet voor het spectaculaire, maar uit innerlijke drang. Het is Christus die in hen werkt en als het moest, zouden zij bergen kunnen ver zetten. Wie in Christus' naam de wereld wil omzetten, heeft echter slechts lang zaam succes. Het geloof is geen tover staf. De weg is lang en moeizaam, maar men gaat en doet datgene, waartoe men zich geroepen weet. In een terugblik prees ds. Hubeek in dankbaarheid het werk van hen die mét hem hebben willen staan. Dank was spreker verschuldigd aan zijn ouders, aan zijn leermeester professor Hearing en aan zenn echtgenote .zonder wie veel van het werk mij eigenlijk niet mogelijk geweest zou zijn". Naar sprekers ervaring vraagt alles zjjn tijd om tot wasdom te komen. Ook zal de inspanning des te groter moeten ziin naarmate de mens hoger mikt. Wie geloven, haasten niet, maar ook: voor hen staat de uitkomst vast, want de overwinning ligt bij Hem in Wiens hand alle tijden zijn. Toen spreker als schooljongen met een excursie in Leiden was, imponeerde hem de rust langs de Witte Singel. Leven schijnt thans synoniem te zijn met la waai. Men dromt zelfs samen in de tem pel der natuur, maar bij al dat geroe zemoes ontgaat de mens het ware leven. De predikant wordt het vaak niet mogelijk gemaakt enkele ogenblikken rustig met een zieke alleen te zijn. Te weinig kan de dominee in zijn studeer kamer zijn en dat is toch de ruimte, waar het meest wezenlijke moet worden verricht om het werk naar behoren te vervullen. God werkt in stilte God werkt in stilte. Het samenzijn van de gemeente kent geen glans van wijding en eerbied, want als Gods groot heid wordt verkondigd en begrepen, wordt de mens klein en stil. De climax van het samenzijn is aan het einde van de preek, dan blijft er alleen een diepe aangrijpende stilte. De lof is niet voor de prediker, maar voor Hem die de mensen uit het dagelijkse leven opheft, loutert en troost. Als men ouder wordt moet men rypen m inzicht, wijzer worden. Dit is het doel van het leven. De mens schat men naar zijn doen en denken, naar zijn innerlijk bezit dat daar uit straalt en dat rich ting aan zijn leven geeft. Laten wij innerlijk toenemen en groeien in liefde naar Hem toe, die het hoofd is, Jezus Christus. Hoe het leven ook moge zijn, onze overtuiging zegt, dat genade alles overkoepelt. God zy eer en dank in eeuwipheid, aldus be sloot ds. Hubeek, die hierna de ge- verzocht het in de aanhef ver melde Gezang (135) te zingen. Mr. J. Siderius, voorzitter van de Ver eniging van Vryz. Hervormden Leiden/ Oegstgeest. die na een korte pauze de dank der Vereniging voor het werk van haar voorganger onder woorden bracht, wees er o.m. op, dat ds. Hubeek by zjjn komst in Leiden in 1953 reeds di rect te maken kreeg met de verhouding Vryz. HervormdenNed. Herv. Kerk. Van het begin af hebt gij, aldus spreker, weinig twijfel over uw houding laten bestaan. In 1955 werd U bevestigd als hervormd predikant voor bijzondere werkzaamheden en wel als predikant van de Ver. van Vrijz. Hervormden. Vervolgens schonk mr. Siderius aan dacht aan de vele door ds. Hubeek ont plooide activiteiten, waarbij hij een grote werkkracht aan de dag legde. In dit ver band herinnerde spreker speciaal aan de plannen tot kerkbouw, waarbij het voor al de praktische, nuchtere kyk op vele problemen van ds. Hubeek was. die hier bij aan het licht trad. Ten slotte memo reerde spreker het grote aandeel dat ook mevr. Hubeek „de vrouw in het ambt" steeds in allerlei gemeente-arbeid heeft gehad en nog heeft. Ir. W. Snieder, voorzitter van het hul digingscomité. onderstreepte hierne deze woorden van dank met namens de leden van de Vereniging en vele geestverwan ten ds. Hubeek een enveloppe met in houd. een pickup en een langspeelplaat aan te bieden. Ds. H. Perdok, die namens de Centrale Kerkeraad van de Hervormde Gemeente te Degstgeest gelukwensen aanbood, wees op de prettige samenwerking met de ju bilerende predikant, wiens verlangen het is om eens tot eenheid tussen beide groepen te komen. Een eenheid, aldus spreker, waarnaar wy allen verlangen. Ook de Remonstrantse Gemeente te Vlaardingen, welke ds. Hubeek voor zyn overgang naar de Ver. van Vryz. Her vormden vyftien jaar als predikant diende, mende zich in deze woorden van dank. De heer D. van der Ende. die na mens circa dertig aanwezige gemeente leden uit Vlaardingen het woord voerde, sprak zeer waarderend over de enorme werkkracht, welke ds. Hubeek in Vlaar dingen ontplooide, waarbij „U zich ech ter ontpopte als een strenge leermees ter". Ds. Hubeek, die zeide „in Vlaardingen een goede leerschool te hebben gehad", dankte voor al deze spontane hartelyk- heid en de medewerking, welke hij by de vervulling van zyn ambt van vele zyden heeft mogen ontvangen. Moge wij, aldus spreker, in de toekomst nog meer uitgroeien tot een werkelijk leven de gemeente van Jezus Christus. De burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kinschot en diens echtgenote bieden gelukwensen aan. LFoto L.DyHolvast) Druk bezochte receptie Na afloop van deze huldiging volgde een zeer druk bezochte receptie. Onder de vele honderden, die ds. en mevr. Hubeek gelukwensen aanboden, waren o.m. de minister van Verkeer en Water staat, drs. H. A. Korthals en echtgenote, de burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kinschot en echtgenote, een vertegen woordiger van het hoofdbestuur van de Ver. van Vryz. Hervormden, een depu tatie van de Centrale Kerkeraad der Leidse Hervormde Gemeente, de Doops- geinde Gemeente en de Rem. Gemeente en de Commissie van Bijstand, samen gesteld uit leden van de Ver. van Vrijz. Hervormden en de Ned. Herv. Kerk en vele vrienden en bekenden van de fa milie Hubeek. Leidse jeugd in Leidse Schouwburg Met ballet, operettezang en mondac- cordeonmuziek heeft de jeugd van „Oos terkwartier" zaterdagavond de jaarlijkse uitvoering in de Leidse Schouwburg prachtig doen slagen en hiermee een manifestatie gegeven van haar nuttige en creatieve vrijetijdsbesteding. De avond was het resultaat van sa menwerking tussen de leidsters en lei ders, die vele uren hebben opgeofferd aan de vrijetijdsbesteding voor de jeugd. Na zyn openingswoord richtte de voor zitter, de heer J. v. d. Hoven, zich tot de heer M. I. de Zwijger, die meer dan 12 jaar een bestuursfunctie bekleedde, doch nu de wens te kennen had gegeven zyn taak aan een jongere kracht te willen overdragen. De heer v. d. Hoven schetste hem als een onvermoeid werker en een waar kindervriend, die steeds voor de belangen van „Oosterkwartier" op de bres had gestaan. Als blijk van dank en hulde overhandigde hij de heer de Zwij ger een vulpen met inscriptie, terwijl mevr. de Zwijger met een sierplant in de hulde mocht delen GEVARIEERD PROGRAMMA Het programma bracht allereerst het optreden van de mondaccordeonclub „Oosterkwartier", die o.l.v. de heer H. v. de Reyden een vijftal nummers ten gehore bracht en vooral veel succes oogstte met Karlo West's „Twee bruine ogen" en Lex Vervuurd's „Vriendschaps- wals". Nadat zowel de Junioren- als de se nioren-balletgroepen o.l.v. Janette Her mans enige niet onverdienstelijk uitge voerde dansnummers hadden gebracht, volgde met de opvoering van Wessels' kinderoperette .De stukgedanste Bal schoentjes" het hoogtepunt van de avond Het werd een hoogtepunt omdat regis seur A. Harteveld voor een keurige op voering zorgde en algemeen leider en di rigent W. v. d. Broek, bijgestaan door de pianist J. Sieval, een goed vocaal resul taat wist te bereiken, zowel in de koor als de solopartijen. De teksten waren goed verstaanbaar en de prestaties van de jeugdige medewerkers getuigden van de nodige toewijding en vrijmoedigheid. De kostumering van deze operette, die zich geheel in de sprookjessfeer afspeelt, was fleurig. Aan het slot van de avond dankte de heer v. d. Hoven alle medewerkenden voor hun bijdragen. Stadgenoot krijgt belangrijke post Op het jaarlijks bondscongres van de Rooms Katholieke kapperspatroons bond „St.-Franciscus van Assisius", dat gisteren in de Grote Schouwburg te Til burg is gehouden, is onze stadgenoot, de heer E. M. Langezaal. die reeds voor zitter is van de afdeling Leiden van dezelfde bond. gekozen tot hoofdbe stuurder. Om zijn werkzaamheden in de Sleutelstad te verlichten zal het bestuur van de afdeling Leiden met een tweetal leden worden uitgebreid. Advertentie Advertentie Advertentie Zoekt U een GOED HORLOGE voor f30.— en f40.— of het aller beste van f 200.— en f 300.—, v. d. WATER, Haarlemmerstr. 207, heeft het. Grote keuze in alle prijzen en merken. Onfortuinlijk Omstreeks middernacht is in de afge lopen nacht de 39-jarige werkman W. de Haas. woonachtig aan de Willem de Zwijgerlaan, in de Sophiastraat met zijn bromfiets tegen een aldaar geparkeerde auto gereden. De onfortuinlijke brom fietsrijder is door de E.H.D. met een kaakfractuur naar het Academisch zie kenhuis overgebracht. Rijke oogst Gistermorgen heeft de politie geduren de twee uren verscherpte controle uitge oefend op de maximumsnelheid voor bromfietsen. Deze controle leverde maar liefst 11 processen-verbaal op. Zoals be kend mag een bromfiets in de bebouwde kom niet meer dan dertig km per uur ryden. Hoe u zich tot nu toe ook hebt geschoren, zodra u Blue Gillette EXTRA gebruikt weet u wat perfekt scheren is. Alsof er geen mesje in het apparaat zit: zó zacht, zó gemakkelijk. U bentschoneren glad der dan ooit tevoren. OVERAL VERKRIJGBAAR 5 stuks 0.90 - 10 stuks 1.75 De C.J.V. „Jong Leiden" vierde zater dag haar zesde lustrum. Was er des mid dags een receptie in „Het Boshuis" 's avonds kwam men in de foyer van de Stadsgehoorzaal feesteiyk bijeen. In het goed verzorgde programmaboek je stond o.m. te lezen, dat de vereniging op 23 november 1930 onder de naam „Oude Vest" werd opgericht, dat om streeks 1952 onderdak werd verkregen in ,.'t Centrum" aan de Hooglandse Kerk- gracht met als gevolg een verandering van naam in C.J.M. V. ,,'t Centrum", dat in 1958 de zaal van de Vereniging Pro Juventute aan de Herengracht werd be trokken en dat de naam van de vereni ging toen veranderde in C.J.V. „Jong Leiden". Sindsdien kan men spreken van een bloeiperiode, niet alleen wat het aan tal leden betreft, maar ook op organisa torisch terrein. Op het ogenblik worden de clubbij eenkomsten in „Het Boshuis" aan de Hoflaan gehouden. „Oprechte dankbaarheid leeft in ons hart als wy terugdenken aan al degenen die soms jarenlang al hun krachten heb ben ingezet voor hun vereniging", zo be sluit de schryver van Jong Leiden's le vensverhaal. Vel. leden boden het bestuur van de C.J.V., waarvan J. Hartevelt de voor zitter is, op de receptie bloemen en ge schenken aan. Van hun belangstelling gaven verder blijk de wijkpredikant, ds. H. Bouter, de jeugdouderling, de heer Werkhoven, de voorzitter van de Leidse Jeugd Actie, ds. P. L. Schoonheim en de voltallige oudercommissie. Voor een redelijk bezette zaal traden in de avonduren enkele jongelui van de jubilerende vereniging op. Onder het motto „een avondje gezellig uit" werkten zy een programma van muziek, zang en schets af. Vooral aan muziek was geen gebrek. Om het blijspelletje „Huwelijks kandidaten" hebben allen hartelijk moe ten lachen evenals om een aantal grap jes van het conference-duo. De samen stelling en regie berustten bij A. de Wolf jr., en J. J. Kwestroo. Studie? Eist concentratie - maar ook rust, ontspanning op z'n tijd. Sigaartje? Ja, dan CHARMANT - om het geleerde even te laten be zinken. Onder de titel „Sleutel van Leiden" waarin een weinig originele woordspe ling op de Sleutelstad verwerkt is, ver scheen van Rethe en Leonard Huizinga een klein, maar nietonverdienstelijk boekje over uiteenlopende aspecten van de Leidse gemeenschap. Van Leonard Huizinga mag men verwachten, dat hij Leiden kent, en vooral de sfeer van de Sleutelstad aanvoelt. In die verwachting wordt men in dit boekje niet teleurge- steud, kant in woord en beeld wordt de charme van de oude stad op bijzonder treffende wijze weergegeven. Niet als gids maar als bezoeker wdalen de Hui zinga's door de kronkelende steegjes, langs de grachten en oude gebouwen, langs de schoonheden en de gebreken van Leiden, die in een zo merkwaardige harmonie samen deze stad tot een uniek plekje op aarde maken voor hen, die er hun hart aan hebben verpand. Men zou het als een bezwaar tegen het boekje kunnen voelen, dat het zozeer door „echte Leidenaars" is samengesteld, dat het voor buitenstaanders niet mogelijk is, de charmes ervan ten volle te ge nieten. Voor de Leidenaar spreken tekst en tekeningen zoveel sterker dan voor hen, die niet jarenlang door het hart van Holland hebben gewaald. Het is dan ook een gemis voor die niet-Leide- naars, dat de bijzonder geslaagde pen tekeningen van geen enkele plaatsaan duiding zijn voorzien. Het boekje, dat van een wat onhan delbaar formaat is, werd typografiscsh zeer goed uitgegeven door Stenfert Kroese. Drumband N.Z.H. naar Duits muziekfestival De Drumband van de N.Z.H.-Harmo- niekapel is uitgenodigd om onder leiding van haar instructeur K. de Jeu te Kre- feld (Duitsland) een tweedaags muziek feest te komen opluisteren. Er staat deze 26 man sterke drumband een druk be zet programma te wachten, daar het verblijf in Krefeld van zaterdag 13 mei tot en met dinsdag 16 mei zich niet zal beperken tot de deelname aan het mu ziekfestival alleen. Bij aankomst in Kre feld zal de drumband door het gemeen tebestuur ten stadhuize worden ontvan gen en daarbij vóór het Stadhuis een serenade brengen, waarna ook een mu zikale groet wordt gebracht aan de di rectie van de Krefelder Strassenbahn Gesellschaft. Vervolgens verzorgt de band op het Stationsplein de muzikale verwelkoming van een dertigtal aan het muziekfestijn deelnemende muziekver enigingen. De muzikale medewerking van de N.Z.H.-mannen omvat verder nog het optreden voor de patiëntjes van een Kindertehuis en de bewoners van een Bejaardencentrum, alsmede een demon stratie-mars door de stad. Hiernaast zal het uit de bandleden gevormd cabaret gezelschap „The Musical Comedie" on der regie van de heer K. de Jeu haar bijdrage leveren tot het welslagen van de feestavond, die in het kader van het muziekfestival aan de deelnemers zal worden aangeboden. C. J. V. Irene viert feest Voor het eerst sinds drie jaar gaf de C.J.V. „Irene" uit de Kooiwyk zaterdag in gebouw Prediker weer een revue met als titel „Dubbel Blank". Het pleit voor de moed van regisseur C. Bonnet het door televisie en film ver wende publiek een revue voor te zetten. Er werd echter graag en veel gelachen door de toeschouwers, die hun kinderen op het toneel bezig zagen. Vooral de liedjes van de zang- en operettegroep Irene vielen in de smaak. Deze operette- groep, die onder leiding van de heer Ot- tenhof stond, werd uitstekend bijgestaan door de pianisten P. Brons en H. Eiker bout. De schetsjes „Eeuw Achter" en „De kleine Wonderdokter" waren wel het aardigst. Na de pauze verplaatste men de toe schouwers naar het plaatsje Kolderhorn een stadje vol zingende en dansenden artiesten. Hier viel vooral het optreden van Anneke van Gaaien op. Zij zong enkele uitstekende cabaretliedjes, waar voor zij zelf de teksten geschreven had. De parodie op Mylord en het liedje Tijd schriften vonden wy het beste. Aan het slot van de avond sprak voorzitter F. Pison enkele woorden van dank. ACADEMISCHE EXAMENS Aan de Leidse Universiteit is geslaagd voor het kandidaatsexamen Engelse taal- en letterkunde de heer P. J. van der Voort (Leiden). VOORWEDSTRIJDEN SCHOOLKAMPIOENSCHAPPEN Zondag werden eveneens in de Sport school de voorwedstryden gehouden voor de jeugd om het schoolkampioenschap van de Sportschool Luiten 1961. Op 2e pinksterdag zullen des middags de eind- wedstrijden, benevens de senioren kam pioenschappen gehouden worden in de foyer van de Stadsgehoorzaal. By deze jeugdvoorwedstrijden wisten de navol gende Judoka's zich te plaatsen voor de emdwedstryden: Pupillen B - 6 t/m. 8 jaar: 1. M. L. v. Praag; 2. H. v. Polanen; 3. J. Nieu- wenhuizen; 4. J. Meurs; 5. v. Zee; 6. M. Kryt; 7. P. v. Vliet; 8. B. Meurs. Pupillen A - 9 t/m. 11 Jaar: 1. J. Sau- nier; 2. J. Tempel; 3. D. Davidson; 4. V'--V Vraagt Uw Apotheker of Drogist W. v. Vliet; 5. De Bruin; 6. T. Kok; 7. E. Nijhoff8. B. de Klerk. Junioren B - 12 t/m. 14 jr.: 1. A. v. Polanen; 2. K. Kaapaan: 3. de Bruin; 4. H. Woudenberg; 5. v. Leeuwen; 6. F. v. d. Steen; 7. R. Petit; 8. A. Grippeling. Junioren A - 15 t/m 17 jaar: 1. Zit man; 2. Spaargaren; 3. Filippo; 4. J. de Groot; 5. G. Verdel; 6. A. Gijbeis; 7. Ens 8. M. Polak. Eerste bloemenautomaat De bloembinderij „Acacia" aan het 5 Meiplein heeft een primeur voor Lei den: een bloemenautomaat. In totaal staat er nog slechts een dertigtal van deze apparaten in Nederland, waarvan enkele in het westen van het land. In deze automaat, welke eind vorige week werd geplaatst, bevinden zich enkele vakjes, waarin de bloemen in plastic zakjes met water rechtop staan, een pa piertje om ze in te wikkelen erachter en het wisselgeld ernaast. Door een een voudige ingreep kan de automaat wor den ingesteld op de wisselende prijzen in de bloemenverkoop. Deze uitvinding vormt een uitkomst voor iemand, die 's avonds plotseling op visite moet en niet met lege handen wil komen. De eigenaar van „Acacia" denkt er nu al over om een tweede kast onder de reeds aanwezige te laten hangen. Conres Ned. Kath. Bond van Sigarenwinkeliers Het „Jaarcongres 1961" zal de Ned. Katholieke Bond van Sigarenwinkeliers dit keer in de Sleutelstad houden en wel op 15 en 16 mei in restaurant v. d. Heijden. Op maandag 15 mei zullen de congres sisten allereerst worden ontvangen, waarna men overgaat tot de bondsver gadering. Deze vergadering wordt onder broken door een gezamenlijke koffieta fel. Om vijf uur des middags zal het gezelschap ten Stadhuize worden ont vangen. 's Avonds zal men aanzitten by een door de afdeling Leiden van de Bond verzorgd diner. Een H. Mis in de St.-Lodewykskerk vormt het begin van de tweede congres dag. Na een gezamenlijk ontbijt volgt een voortzetting van de vergadering, waarna men een bezoek aan een te hou den expositie zal brengen. PRIJS VAN f35.000 In de 551e staatsloterij, derdeklasse, is een prys van f. 35.000 gevallen op no. 8616. Sportschool „LUITEN" Leiden - Pieterskerkgracht 9 Telefoon: (01710) - 23728 Binnenkort opening FILIAAL: VOORSCHOTEN BURG. DE KEMPENAERSTRAAT IA, Inschrijving leerlingen reeds opengesteld. Opgave voorlopig te richten: „Sportschool LUITEN" - Leiden. Judo-examens Zaterdagavond werden in de Sport school Luiten aan de Pieterskerkgracht de maandelijkse Judo-examens afge nomen voor leerlingen van deze sport school. Alhoewel er rekening gehouden was met een groot aantal kandidaten en een examencommissie aanwezig was, be staande uit de heren W. Luiten 3e Dan; P Goederaad 3e Dan, F. Goederaad le Dan, J. de Wolf le Dan, T. Weerthof le Kyu; A. Kirsten le Kyu; R. Jonkman le Kyu; V. Sandor le Kuy, was de op komst dit keer groter dan verwacht was. Niet minder dan 174 leerlingen wensten een examen af te leggen, waarby nog een 70-tal ouders getuige wensten te zijn van dit gebeuren. Het was dan ook geen wonder dat de ingang het eerste kwartier volkomen geblokkeerd was en eerst nadat haastig een 50-tal stoelen was neergezet, waarop de toeschouwers konden plaats nemen, kon met de exa mens worden begonnen. De navolgende leerlingen behaalden een hogere gradua- tie: Gele slippen: T. Kok, A. Rusman, H. Linschoten, J. A. Veen, G. Bonte, H. de Bruin, M. Post, H. Bakker, R. Bleyden- siein, K. Brugmans, H. P. Nijhof, M. Bouwer, A. v. Rijswijk, L. Tjio, A. J. Hendriksen, A. E. de Roode, J. Olie, K. Brinkhuis, H. Eicherman, W. Klusen, C. Oly, R. Hunck, H. Kok, K. Koenen, F. v. Es, E. Adriaanse, T. Gardeniers, H. v. Hooven en P. v. Vliet. Gele Band: R. Hayes, J. v. d. Berg, B. Boon, R. Schutten, H. de Cler, A. Bon W. Janssen, J. Hayes, J. de Groot, j. Gardeniers, J. Nieuwenhuizen, H. Koste, H. Daalmeyer, M. Kryts, J. de Nijs, G. v. Eygen, Y. v. Hayes, M. Schutten, D. R Jacques, R. Blom, R. Vissers, L. de Bolster, G. v. Leeuwen, H. Wielaard, J. Kooreman, H. Hendriks, D. Bavelaar, F. Swart, T. Koppen, J. Hoogbruin, M. v. d. Burg, T. Barentz, W. H. Dorsman, H. Brinkhuis, C. de Ruever, B. Hendrik sen, R. Davidson, D. Melet, S. Oetomo, F. Jagers, P. Kantebeen, R. v. Delft, H. Tegelaar, W. v. Vliet, B. Finson, D. Michels, D. Pomjé, E. T. C. Halverhout, J. A. v. d. Ploeg, N. de Ridder, A. Her mans. P. v. Ruiten, K. Wolthaus, mej. E. Guyt, mej. H. v. d. Vet, mej. V. v. d. Vet, S. v. Witsenburg, K v. Diggelen, A. Colijn, R. Hayes, F. Heemskerk, B. Kortman, G. Schraa, G. Huigsloot, J. Bregman, H. Robbers, T. Niëll, B. de Klerk, E. Lijten, J. Kiss, P. de Tombe, W. Karstens, P. Springer, W. v. Schaik, H. v. Vuuren, B. Berk, H. den Haan, E. de Groot, H. Dragt, W. Kooreman, J. Pieete, J. Beukman, K. de Haan, D. de Groot, H. Hettinga, Verberg, G. v. Ros- sum en N. Kapte in. Oranje slippen: J. Meurs en F. v. d. Linden. Oranje Band: H. L. Spaargaren, J. Pret, J. Hus, W. Heykoop, J. Hoogervorst, J. v. Eyk, J. R. F. Doesburg, J. Visser, H. Kouwenhoven, E. v. Reyden, A. Brouwer, J. v. d. Sande, H. de Jong, B. Jansen, F. v. Hooven, B. de Zwart en R. Petit. Groene slippen: H. Olsthoff, A. de Bruin. D. de Vries, F. de Bruin, W. Duinker, E. v. Schijndel, P. Pylen. Groene Band: I. Vos, F. Burgerjon, J. de Mooy, E. Nijhoff, B. Nijhoff, J. v. Heeringen, N. Fontein, A. Boekamp, A. J F. Korbelek. Blauwe Band: R. v. Holsteyn, A. Gy- bels, T. Heemskerk, H. v. Leeuwen, W. Blansjaar, C. van Tol, J. de Ridder, J. Pols. le Graad Jiu-Jitsu: N. de Ridder. T. Laven, R. Koppe, Limburgie, A. Her mans, C. Chaudron, W. Burgy.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 3