Quick Boys brak met traditie en versloeg Ter Leede in eigen huis Lusteloos Rijnsb. Boys kansloos bij SSS: 3-0 IN DE LAATSTE VIJF MINUTEN GREEP RCL DE ZEGE OP RAS adlerette ARC overtroeft Heer jansdam: 5-0 Veel spanning in de staart MAANDAG 27 MAART 1961 Het was wel niet verdiendmaar. (Van een onzer verslaggevers) Quick Boys heeft met de traditie gebroken en Ter Leede in eigen huis een nederlaag toegebracht! Dit is eigenlijk het enige opzienbaren de feit, dat van deze wedstrijd, die toch nog door vele belangstellen den gevolgd werd, valt te vermel den. Voor de rust ging het nog enigszins en kon men met enig recht zeggen, dat het een aantrek kelijke wedstrijd was, maar wat er na de hervatting te genieten viel, was, speltechnisch gezien, van bijzonder matige kwaliteit. De gastheren speelden in deze pe riode nog het minst slecht, maar zij Konden de 32 achterstand die zij met de rust al hadden, toch niet meer weg werken, zodat na vele jaren, thans Quick Boys weer eens won. Verdiend? Eerlijk gezegd: neen. Een gelijk spel had o.i. beter de krachtsverhoudingen weer gegeven. Maar daar doelpunten de wed strijd beslissen, heeft het geen zin hier op voort te borduren. Vast staat, dat geen van beide partijen een schoon heidsprijs verdiende. Heel povertjes en iedereen was blij toen de scheidsrech ter voor de laatste maal floot. Het was anders hoopgevend voor Quick Boys begonnen, want na 5 minu ten had Floor van Duyn, na goed aan geven van Van den Oever, de bal knal hard langs doelman Van Breda gejaagd en toen weer vijf mintuen later Van den Oever zelf vanaf de achterlijn doel man Van Breda op een schot trakteerde, sloeg deze de bal in eigen doel. Dat was dus 20. Maar wie gedacht had dat Ter Leede hiermee van de kaart was, kwam bedrogen uit. Al heel gauw had men bij Ter Leede door dat de Katwijkse dekking niet al te straf was en vooral de sterkste Sas- se mse troef in de voorhoede, linksbui ten Molema, genoot veel vrijheid. Van deze vleugel af kwam dan ook verschil lende malen een dreigend gevaar en doelman De Hollander heeft vele ma len moeilijke en moedige reddingen moeten verrichten om schoten van Mo lema onschadelijk te maken. Het was daarom dubbel jammer voor de Kat wijkse doelman, dat hij moest vissen bij een schot van Van Biezen, dat hij heel gemakkelijk zou hebben gestopt, als Kees Pluimgraaff de baan van de bal niet van richting had veranderd 12. Nadat v. d. Plas een goede kans had gemist, kwam v. d. Oever op twee meter vrij voor Van Bredamaar schoot naast! Maar het was toch de Katwijkse aanvalsleider, die met Van Duyn de beste uit de voorhoede was. die een goede voorzet van Van der Plas onhoudbaar xoor Van Breda benutte: 1—3. Er werden nogal wat corners weg gegeven, die wel de nodige deining ver oorzaakten, maar verder geen schade aanrichtten. Vlak voor rust brokkelde de niet al te ruime voorsprong van Quick Noortlwijk geloofde het wel bij S.H.O. (Van een onzer verslaggevers) De onverschilligheid, waarmee Noordwijk in Oud-Beijerland bin nen de lijnen kwam, is de rood- broeken funest geworden. Met een 4—1 zege heeft SHO de kans om zich veilig voor degradatie te stel len, gretig benut. De zege van de thuisclub was alleszins verdiend, omdat de Noordwijkers er niet in slaagden aannemelijk te maken, dat de kam pioenstitel met recht bij hen terecht gekomen was. Dat lag nu de boog ontspannen kon worden eigenlijk wel voor de hand. In de eerste helft ontbrak het SHO nog aan een goede schutter, die de kan sen geboden door de nogal makke lijk optredende Noordwijk defensie kon benutten. Verkeerd uitlopen van doelman Van Nierop na een half uur veroorzaakte het eerste doelpunt. Na 5 minuten was de stand alweer gelijk, doordat de enige hardwerkende speler in de Noordwijkse voorhoede. Heems kerk, de defensie van de thuisclub uit- eenrafelde. Voor K. Marijt was het toen geen kunst meer het laatste tikje tegen de bal te geven. In de tweede helft sloeg na vyf mi nuten spelen linksachter Grauss van SHO een kogel van S. Barnhoorn in eigen doel, doch de scheidsrechter had het niet gezien. Heel vreemd daar de speler zelf de bal uit het net viste. De grensrechter had ook niets gezien en adviseerde doelschop, die daarop snel ge nomen werd. Noordwijk stond nog na te mopperen, toen aan de andere zijde een tweede doelpunt viel. Spil De Ko ning werd aan zijn broek door A. Schip pers achteruitgetrokken, zodat deze spe ler vrij baan kreeg om ook Van Nierop te passeren. Van dat moment af geloofden de meeste Noordwijkers het wel. Map Marijt, die toch al een zware bewaker had, kwam in het geheel niet meer in het stuk voor evenmin als zijn broer Kees, die in de uitnemende spil Bijl een tegenstander van formaat had gevonden. Passchier waande zich zelfs op de boulevard van Noordwijk in plaats van op een voetbalveld. Hij liep ten minste rustig met zijn handen op zijn rug. De enige die in de voorhoede bleef werken voor een beter resultaat was Heemskerk. Ditzelfde deed J. Barnhoorn in de middenlinie, waar v. d. Meulen toch wel ernstig gemist werd. In de achterhoed wist alleen J. v. Duin zijn spel van voorgaande wedstrij den te benaderen. Dit verklaart ook ruimschoots het feit, dat ondanks een volslagen machteloosheid van de SHO voorhoede, de stand toch nog op 41 ge bracht werd, door linksbuiten W. Ha- goort. nadat de Noordwijk defensie ver gat in te grijpen en door een doelpunt van F. Prins. Dit laatste was het mooiste doelpunt, dat echter gescoord werd na weifelend ingrijpen. Doelman Den Hollander Quick Boys) maakt een aanval van Ter Leede onschadelijk. (Foto L.D./Holvast) Boys verder af, toen H. Molenaar een fout van Viool afstrafte: 23. Na de rust was Ter Leede aanvallend sterker, maar de kansen, die de rood gelen kregen <en dat. waren er veel meer dan voor de rust) werden hard- nekking om zeep geholpen. Een schot tegen de lat en een (terecht) afgekeurd doelpunt was alles wat er gepresteerd werd. Quick Boys met haar volkomen falende vleugelspelers, en een even hard falende rechtsbinnen, kwam in het stuk haast niet meer voor, en Van Breda kwam er dan ook maar heel sporadisch aan te pas. Het eindsignaal kwam voor de Kat- wijkers in ieder geval als een grote op luchting. Wie zaterdagmiddag gezien heeft, hoe gemakkelijk ARC het bezoekende Heer- jansdam een 50 nederlaag toebracht, zal zich nauwelijks kunnen voorstellen, dat dit elftal een werkelijk serieuze con. current is geweest van het vorige week kampioen geworden Noordwijk. De rood zwarten hebben zich in deze wedstrijd zelfs nog de w-eelde kunnen veroorloven een paar handen vol kansen onbenut te laten. ARC nam meteen het initiatief in handen en heeft het feitelijk tot het einde toe gehouden. Na een kwartier kwam het eerste resultaat Een kopbal van Leen Krijgsman sprong van de doelman terug in het veld en werd door Cees Bogaard keihard ingeschoten 10. Nauwelijks twee minuten later kon de ARC-aanhang opnieuw Cees Bogaard toejuichen (20) en vlak voor de thee bracht Gerard van Egmond met een tam schot volkomen volgens de verhou dingen de stand op 30. Ook in de tweede helft bleven de ARC-ers gemakkelijk baas in huis. Maar nadat in de derde minuut Jan Krijgsman uit een strafschop wegens hands de voorsprong opnieuw vergroot had, 4—0, geloofde ARC het verder wel. Hierdoor kwamen de gasten meer in Jeugdtoernooi Quick Boys Het is de laatste jaren traditie ge worden, dat „Quick Boys" op tweede paasdag een junioren voetbaltoernooi organiseert. De wedstrijden zullen worden gespeeld op het Gemeentelijk Sportpark, gelegen aan de Laan van Nieuw-Zuid en vangen aan om 9.45 uur v.m. Het volledige wedstrijdprogramma luidt: le terrein: Feijenoord AHilden A; EDO A—Quick Boys A; Hilden A— Stormvogels A; EDO A—Feijenoord A; Stormvogels A—Q. Boys A; Feijenoord A Stormvogels A; Hilden AQ. Boys A. 2e terrein: EDO AStormvogels A; Quick Boys B—Hilden B; Feijenoord A —Quick Boys A; Stormvogels BEDO B; Feijenoord BStormvogels B; Hilden A—EDO A; Feijenoord B—Hilden B. 3e terrein: Quick Boys B—Stormvogels B; Feijenoord B—EDO B; Stormvogels B—Hilden B; Quick Boys B—Feijenoord B; EDO B—Hilden B; Quick Boys B— EDO B. De prijsuitreiking vindt ^'«ats om 15.00 uur. de aanval en moest doelman Van Horze enkele malen zijn niet geringe talenten tonen. Gerard van Egmond zorgde in tussen voor 50 en dc rest van de strijd kan men rustig vergeten. Het wordt benauwd.... Oefeiicampagiie van liet zatertlagelftal Behalve de voor a.s. dinsdag vastge stelde wedstrijd tegen het Nederland Militair elftal, zal het zaterdagelftal nog op 12 april a.s. een wedstrijd spelen tegen het Nederlands amateurelftal. De campagne wordt besloten met een wed strijd tussen een A- en een B-elftal, die zal worden gespeeld op woensdag 19 (Van een onzer verslaggevers) Wie verwacht had tegen SSS een tot de laatste ademtocht vech tend Rijnsburgse Boys in het veld te zien om de laatste benodigde punten binnen te halen, is wel heel erg bedrogen uitgekomen. Waar was het elftal, dat 's-Gravenz. SV bedwong en tegen Quick Boys een verloren wedstrijd nog uit het vuur sleepte? Zeker niet in het verre Klaaswaal, waar het hobbelige en kleine veld de geelzwarten als het ware bij voorbeeld met lamheid sloeg. Pas ver in de tweede helft ging het besef wakker worden, dat er toch iets gedaan moest worden, maar toen was het al veel te laat. Voor de rust had de thuisclub al toegeslagen. En hoe! april a.s. des middags te 4 uur op een der terreinen van het Olympisch Sta dion. Na afloop van deze wedstrijd zul len de spelers de wedstrijd Nederland Mexico bezoeken. De keuze-commissie zal daarna het elftal samenstellen, dat op 29 april a.s. te Parijs tegen Frankrijk speelt. Rond de vierdeklassers Zaterdagvoetbal (Van een onzer verslaggevers) Het programma in de 4e-klasse A telde slechts drie wedstrijden. Eén daarvan n.l. RAS—RCL was zéér belangrijk. Voor de Leiderdorpers èn voor koploper Loosduinen. De Racings moesten winnen om het kansje op de kampioenstitel niet te verspelen, terwijl de Westlanders die naar het RAS-veld waren gekomen om te kijken, juist op een neder laag van RCL hoopten. Die hoop ging bijna in vervulling, doch gelukkig vonden de Leiderdorpers in de laatste vijf minuten nog twee gaten in het RAS-doel en zegevierden zodoende vrij benauwd met 2—3. De lol was er voor Loosduinen ineens afMet nog twee wedstrijden voor de boeg is het verschil tussen Loosduinen en RCL één punt. Maar de Westlanders hebben bovendien nog een protest lopen uit de strijd tegen SVOW, die in een 10 zege voor de Weteringers eindigde. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat hier de stand alsnog 1 1 wordt! te van doelman Van Well linksbuiten v. d. Linden (buitenspel?) 21 in de tou wen deponeerde. Dit doelpunt werd óók het keerpunt in de wedstrijd. RCL ineens wakker ge schud, drukte RAS in de verdediging. Er speelde nog slechts een ploeg. De storm lopen van de Racings werden in de laat ste 5 minuten beloond. Vgf minuten vóór de finish trok Loek v. Telgen de score recht, vier minuten later kopte hg 23 in de Haagse touwen. Scoorde dus een hattrick. In 4 B beging JAC wéér een misstap. Met de rust stonden de Hagenaars nog met 10 voor, maar in de tweede helft kwam stadgenoot SV '35 pas op toeren en greep een 13 zege. Aangezien SHS - een 0—4 overwinning bjj Spirit - wèl won is het thans vrijwel zeker dat hier de titel voor de Scheveningers is. Onder aan de lijst is de situatie in beide afdelingen nog zéér ingewikkeld en degradatie-kandidaten zgn er nog ge noeg. In 4 A zgn dat Alphen (20 ver lies tegen Die Haghe), Leiden en Sem per Altius. Niet minder dan vijf ploe gen komen in aanmerking voor terug keer naar het afdelingsvoetbal in 4 B t.w. Hoekse Boys. Oegstgeest, Spirit, VWS en DSO, zodat hier nog een paar spannende weken te verwachten zijn. Draaide niet RCL was eindelijk weer eens volledig e.i trok vol vertrouwen naar tegenstan der RAS in Den Haag. Helaas al spoe dig bleek dat er géén gang zat in het spel van de Leiderdorpers. Kortom: de machine draaide niet. De Hagenaars wa ren dan ook iets meer aanvallend. Voor al in de begintijd en in de 15e minuut nam RAS de leiding. Een misverstand in de defensie was de oorzaak, midvoor Van Brunen profiteerde hiervan: 10. Vijf minuten later werd het echter 11. Loek van Telgen pikte een dieptepass op. om zeilde de prima stopper Kouwen en kopte vervolgens de bal over de uitgelo pen doelman Bouman heen. Tot aan de rust was het verder veel eepraat en wei nig wol. Na de thee zag men lange tijd eenzelfde spelbeeld. Tot in de 30e mi nuut na een schermutseling voor de ves- Beter SVOW Een beter spelend SVOW kwam op eigen veld niet verder dan een gelijkspel (00) tegen Katwijk. Het ging aanval lend allemaal te peuterig bij de Wete ringers, zodat de Katwijk-defensie steeds weer gelegenheid kreeg om in te grijpen. Dit ook deed en zodoende doelpunten voorkwam. Verder deed ook doelman Guyt een duit in het zakje want goe de schoten van Co van Heek, v. Tol en v. d. Meer stopte hij bekwaam. Aan de andere kant kreeg Spiering, die na eni ge maanden van afwezigheid weer van de partij was ook een goede kans. Doel man v. d. Lip behoefde niet in actie te komen want het schot van de Katwij- ker ging hoog over. In deze eerste helft kreeg Cor Jonker een doelschop van zgn eigen keeper vol op de kaak. Gevolg: een hersenschudding. De Best werd de inval ler. Ook na de rust was SVOW sterker, maar ook nu duurde alles te lang en de hechte Katwijk-defensie stond geen tref fers toe. Zo eindigde SVOW—Katwijk in 00, maar de Weteringers hadden meer verdiend! Opvallend was het slechte plaatsen bij de Katwgkers, die boven dien het middenveld steeds prijsgaven. Afschuw van goals Die HagheAlphen begon met een groot overwicht van de Rijnstreekbewo ners. Helaas de Alphen-aanval toonde een duidelijke afschuw van het maken van doelpunten. Mooie kansen voor v. d. Nagel en Harskamp bleven onbenut. Langzamerhand herstelde de thuisclub zich en toen bleek dat de Hagenaars qua voetbal meer in hun mars hadden. Doel punten kwamen er echter in de eerste helft ook van deze kant niet. In de 17e minuut na de rust kwam de thuisclub op 10. Een dieptepass van de prima spe lende Haagse rechtshalf werd door mid voor Kortenbroek met een hard schot goed afgerond. Een oneffenheid in de doelmond deed vervolgens de bal over invaller-doelman Bruines in het Alphen- doel springen. Direct hierna werd Teun Lagerwey geconfronteerd met een niet te missen kans. Met een leeg hok voor zich presteerde deze het echter om naast te schieten. Die Haghe bleef sterker en scoorde in de 40e minuut nog 'n tweede treffer. Linksbuiten De Hert was de ma ker: 20. Verdiende zege en sportieve strijd. Rommelig DEVJOVWS was vooral in de eerste helft een rommelig duel. Zo erg zelfs dat de zwak fluitende heer Deijns kort voor de rust de brui eraan gaf. De oorzaak was een kopbal van Habermehl. Hierdoor werd de stand 21 voor DEVJO (Door aanvoerder Schneider en Huug Kok was men tot 11 gekomen). Een van de Leidse verdedigers haalde de kopbal - voor of achter de doellijn naar gelang men de zaak bekijkt! - nog uit de doel mond. De heer Deijns wees echter naar het midden en dit deed heel VWS pro testeren. Er werd veel gepraat en het eind van het liedje was dat inrukken ge blazen werd! Met de stand 2—1 voor DEVJO. In de kleedkamer werd er door beide aanvoerders en de arbiter geconfereerd en het gevolg was dat men toch aan de tweede helft ging beginnen. Wèl had de heer Deijns een waarschuwend woord la ten horen. Een en ander had wel gehol pen en de tweede helft verliep dan ook minder praatzaam. De thuisclub liep door goals van Pijl en Van Apeldoorn tot 41 uit. Invaller Nic. Jansen (l'Ecluse was uitgevallen wegens een hoofdblessu re) passeerde in de slotfase doelman De Pleit voor de tweede maal: 42. Wel probeerde VWS nog wat dichterbij te ko men, maar de Voorburgse defensie gaf geen krimp meer. Engels bezoek De voetbalverenigingen Oegstgeest en UDO krijgen met de paasdagen bezoek uit Engeland. Donderdagavond arrive ren de Engelse gasten in Oegstgeest. De eerste wedstrijd tussen Oegstgeest en Clacton Youth Centre wordt gespeeld op zaterdagmiddag (4.30 uur). Op tweede paasdag (2.30 uur) treden de Engelsen aan tegen UDO. De Klaaswalers, indachtig aan het pak slaag dat ze destijds in Rijnsburg had den geleden, begonnen met fel van leer te trekken en de bezoekers kregen geen voet aan de bal. Nauwelijks 5 minuten waren er gespeeld toen het al raak was. De geelzwarte defensie, die trouwens de gehele wedstrijd een bijster onzekere in druk maakte, stond allerraarst te schut teren en daardoor kreeg midvoor In 't Veld, een speler met weinig anders in zijn mars dan een goed schot, een beste kans. Een droog schot volgde waartegen Heemskerk niet was opgewassen. Dat was 1-0 en gelijk waren de Rijnsburgers aangeslagen. Drie minuten later volgde de tweede treffer al. Een simpel schot, dat Heemskerk gemakkelijk stopte, sprong uit zijn handen weer het veld in, waar de bal een prooi werd van 't Hooft, die van dichtbij ongehinderd kon inschieten! De Rijnsburgse voorhoede probeerde daarna de bakens wat te ver zetten, maar in de eerste plaats genoot de aanvalslinie geen enkele steun van achteren en verder probeerden de heren het steeds maar weer het tikje-takje, hetgeen èn het terrein èn de verdedi gers van de thuisclub niet toelieten. En zo ging de strijd traag voort, tot dat na een half uur In 't Veld opnieuw een kans kreeg en weer een schot loste, dat Heemskerk had moeten stoppen, maar waarop hij zich helemaal verkeek. En dat was 3-0, een praktisch verloren wedstrijd. Na rust hebben de Rijnsburgers de zaken wat flinker aangepakt, maar kan sen van enige betekenis leverde dat niet op. De thuisclub haalde Saarloos uit de middenlinie terug naar de defensie, zo dat vier roodzwarten op een rijtje ston den om de gemakkelijk te bestrijden Rijnsburgse aanval het leven nog zuurder te maken. Welgeteld één kans deed zich voor. Van linksachter Kralt ging de bal naar Heemskerk, die snel twee man passeerde en daarna de bal doorschoof naar Van Zuijlcn. Heen en weer ging de bal tussen deze beiden, totdat v. Zuijlen vlak voor doel kwam. Inplaats van het leer rustig in doei te schuiven volgde een onbeheerst hard schot en weg was deze kans. Wel haalden de Boys daarna Blei- chrodt nog naar voren, maar deze kon er ook niets aan veranderen. Zonder verdere emoties kwam het einde en dat betekende dat de zorgen voor de Boys niet verdwenen maar zelfs toege nomen zijn door de Zwaluwenzege op Spijkenisse. Nog is alles niet verloren, doch dan zal de laatste thuiswedstrijd tegen Spij kenisse beslist moeten worden gewon nen. Daar houden we het op geelzwar ten. Lisser Boys miste (voorlopig) de boot (Van een onzer verslaggevers) Lisser Boys heeft zaterdagmiddag bg Zandvoortmeeuwen de boot naar het kampioenschap (voorlopig) gemist. Want de badplaatsbewoners bleven met 2-0 baas in eigen huis. Hoewel het vreemd kan klinken bg het vertoonde overwicht van de Lissenaren: niet eens onverdiend. Voetbal is een spel van doelpunten maken. Het keiharde Zand- voortse team slaagde erin uit de weinige GIIS HAGEN miste penalty kansen twee doelpunten te fabriceren, de Boys niet één uit talloze kansen Lisser Boys streed vergeefs tegen de zenuwen. Die zaten hoog, heel hoog zelfs. Hoe hoog wel bleek in de 25ste minuut, toen linksachter Van 'tWout bij een onschuldige voorzet de bal hoog in de lucht met de hand wegsloeg. De vrije trap op de rand van het straf schopgebied was voor rechtshalf Ellen kamp voldoende. Doelman Langeveld was kansloos tegen het loeiharde schot (1-0). Lisser Boys domineerde daarna, maar verder dan driemaal raak tegen het houtwerk kwamen de gasten niet. Meteen na de rust was het weer raak. Een vrije trap, een slechte opstelling De moderne ZIG-ZAGNAAIMACHINE in prachtige koffer slechts 7 kg. f 440.—. f 440.— Alléén bij MEERPOEL - Breestr. 171 Gratis lessen "bij U thuis of aan de zaak. The Bona Stars wonnen van Vodo 2 (5157) Afgelopen zaterdag zegevierden The Bona Stars over Vodo2 dat in de eerste ontmoeting ver in de meerderheid was geweest. De ploeg van de Stars heeft sinds die tijd echter aan homogeniteit gewonnen en de doorgevoerde specialisatie begint resultaat af te werpen. Reeds bij de rust was een voorsprong van vier punten bereikt. De partijen hielden elkaar goed in evenwicht. The Bona Stars liep in de slotfase nog twee punten uit, hetgeen een 51-57 zege voor de Leidenaars betekende. Uitslagen - standen Zaterdagvoetbal 2e-KLASSE 's-Gravenz. SVZwart Wit21 Ter LeedeQuick Boys23 ZwaluwenSpijkenisse 21 SSSRijnsb. Boys 30 's-Grav. SV 16 9 6 1 24 27—17 Zwart Wit 15 9 3 3 21 39—22 Quick Boys 15 7 5 3 19 32—22 Ter Leede 16 7 4 5 18 38—30 Spijkenisse 15 6 3 6 15 33—29 SSS 16 7 1 8 15 30—34 Zwaluwen 16 5 3 8 13 2026 Rijnsb. Boys 17 5 3 9 13 24—32 Hoogvliet 16 4 4 8 12 26—36 NSW 16 3 2 11 8 23—44 3e-KLASSE A ARCHeerjansdam 50 SHONoordwijk 41 Noordwijk 17 12 3 2 27 49—25 ARC 17 9 2 6 20 33—27 Zuidland 17 7 5 5 19 43—42 Heerjansdam 16 7 4 5 18 2727 SHO 17 6 4 7 16 28—29 Excelsior M 17 6 4 7 16 33—35 CSVD 16 5 5 6 15 30—30 Monster 16 6 2 8 14 35—44 Ornas 17 3 5 9 11 31—47 Sportlust 16 3 4 9 10 24—34 4e-KLASSE A RAS—RCL 2—3 SVOW—Katwijk 0—0 Die HagheAlphen20 Loosduinen 1626 Katwijk 1715 RCL 16—25 SVOW 17—15 GWS 17—25 Alphen 16— 8 RAS 17—20 Leiden 16— 8 Die Haghe 16—15 Semp. Alt. 16— 7 4e-KLASSE B DEVJO—VWS 4—2 De LierHoekse Boys20 Spirit—SHS 0—4 JAC—SV '35 1—3 Jodan BoysDSO 33 SHS 16—30 Hoekse B. 16—11 JAC 1625 Oegstgeest 1410 DEVJO 16—18 Spirit 15—10 SV '35 14—16 VWS 16—10 Jodan B. 13—14 DSO 16—10 De Lier 16—14 4e-KLASSE A (West 1) SNLRobaver 40 ADM—Kinheim2—1 Zandv. M.Lisser Boys20 Lisser Boys 17—25 AMVJ 17—17 ADM 17—23 SVJ 16—11 SIZO 17—21 Zandv. M. 17—11 SNL 15—20* VEW 16—10 Kinheim 1617 Robaver 167 SNL 2 punten in mindering. Reserves KNVB BETAALD VOETBAL Res. 2e divisie B: Stormvogels 2Ba ronie 2 42, SHS 2Excelsior 2 12, UVS 2—For tuna VI. 2 4—1, EDO 2—VSV 2 1—1, RBC 2—EBOH 2 2—1. AMATEURS Res. 2e-klasse A: Celeritas 2ADO 4 2—0, Laakkwartier 2—SHS 4 3—4, VCS 2—LFC 2 4—1, RVC 2—Gouda 3 1—0, DHC 3—ONA 2 1—1, Quick 2—VUC 2 3—4. Res. 3e-klasse A: ASC 2Alphen 2 1—1, VIOS 2—DHL 2 2—2, Olympia 2— GDA 2 2—4, BI. Zwart 2—GSV 2 2—1, HBS 2—VVP 2 3—1. Res. 3e-klasse B: VUC 3—HW 2 1—0, DONK 2—SJC 2 3—0, Te Werve 2—RVC 3 1—5, BEC 2—VCS 3 2—0, Rijswijk 2— HBS 3 3—1. Res. 3e-klasse C: Foreholte 2Quick 3 01, RAVA 2Wassenaar 2 12, Archi pel 2Roodenburg 2 22, LFC 3Lug- dunum 2 3—0, UVS 4—Laakkwartier 4 2—1. Res. 3e-klasse D: HBS 4Celeritas 3 1—2, Boskoop 2—HVV 3 0—0, Woerden 2 Westerkw. 3 24, Delft 2Hoek van Holland 2 20. ZATERDAGVOETBAL Res. 2e-klasse: NSW—CSVD 2 2—1, RVVH 2—Gr. Lindt 2 4—1. Res. 3e-klasse A: Die Haghe 2Rijnsb. Boys 3 52, Noordwijk 3Katwijk 2 24, SHS Ter Leede 2 06 (Ter Leede kampioen). Res. 3e-klasse B: Semper Altius 2 Die Haghe 3 01, HBSS 2Rijnsb. Boys 2 1—2. in de Lissese achterhoede en de Zand- voortse midvoor kon de bal langs Lan geveld koppen De badplaatsbewoners bepaalden zich daarna tot het vasthou den van hun voorsprong, waarbij zij niet kieskeurig waren in de keuze van hun middelen. Dat kwam hun op een strafschop te staan, maar Gijs Hagen schoot recht op de doelman. Ook deze kans was verkeken, zoals ook velen daarna ongebruikt voorbij zouden gaan De strijd was grimmig, maar het bleef bij onvriendelijke op merkingen. Maar vreugde hebben de Boys aan dit treffen niet beleefd. Hope. lijk is het slechts uitgestelde vreugd.

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 16