Sparta geeft gymiiastiekuitvoeriiig in liet Dorpshuis te Leiderdorp Uitslaande brand in Oegstgeest India-week Rijnlands Lyceum toneel, tentoonstelling, film „Waraionds Fanfare" bracht deze keer „voor elck wat wils" VRIJDAG 24 MAART 1961 Vanmiddag om half een Is door tot- nutoe onbekende oorzaak brand uitge broken in de woninginrichting van Cas par! aan de De Kempenaerstraat in Oegstgeest. De brand was nog maar nauwelijks ontdekt of de vlammen sloe gen al uit dak en ramen. De brand weer van Oegstgeest was spoedig met twee wagens ter plaatse. Inmiddels wa ren omstanders en personeel van de wo ninginrichting druk in de weer om meu bilair naar buiten te slepen. Inmiddels arriveerden ook drie wagens van de Leidse brandweer. Hoewel vanaf de lad derwagen en vanaf de daken van belen dende percelen water werd gegeven kon de brandweer niet verhinderen, dat de zolderverdieping geheel uitbrandde. De waterschade is ook aanzienlijk, omdat met vele stralen water werd gegeven. Een geluk, dat de brand uitbrak in etenstijd. Nu, kon er onmiddellijk wor den ingegrepen. Over de omvang van de schade was bij het ter perse gaan van deze editie nog niets bekend. De brand trok bijzonder veel belangstelling. (Foto L.D./Holvast) „De brief van de Koning" Traditiegetrouw wordt voor de paas* vakantie op het Rijnlands Lyceum een z.g. landenweek gehouden, een week met allerlei manifestaties, lezingen, film voorstellingen e.d .die betrekking heb ben op een bepaald land. Dit jaar is de keuze gevallen op India. Gisteravond had in het kader van de India-week een eerste opvoering door leerlingen plaats van het toneelspel „De brief van de koning" van de beroemde Indische schrijver Rabindranath Tagore. „De brief van de koning" is een boeiend verhaal van een stervend jon getje, dat in zijn ziekenkamer elke voor bijganger aanspreekt in een hunkering naar het leven, dat voor hem onbereik baar is. Tegenover het huis van de jon gen is een nieuw postkantoor gebouwd en zijn hartewens is: een brief van de koning te mogen ontvangen. De brief wordt hem bezorgd, al is het dan maar een blanco stuk papier. En de koning stuurt zijn eigen geneesheer, die hem bijstaat als hij de dood ingaat. De rol van de zieke jongen werd met veel gevoel door een meisje gespeeld, Myrna Trost. Ronnie Brouwer was de stiefvader van de jongen. Miek de Mees ter „het oudje" dat als fakir verkleed de zieke jongen bezighoudt met haar fan tasieën. Gijs Lamsvelt als de melkman. Maar ten Kerdel als de waphter met de klok, Andrew Postma als het dorpshoofd en Kik Zeiler, Paul van Lede en Peter Vö- ge als de spelende jongens waren de „voorbijgangers". Kees van Luypen speelde de rol van de dorpsdokter, Frank Schols was de heraut des konings en Maarten Kerdel trad in een dubbelrol op als de koninklijke geneesheer. Bij zondere vermelding verdient het spel Fietstoerdub „Leiden" opgericht Onder auspiciën van het Leidse Volks huis is de fietstoerclub „Leiden" opge richt. Reeds geruime tijd heeft men ge zocht naar een aantrekkelijke en spor tieve vrijetijdsbesteding voor het voor jaar, de zomer en de herfstdagen. De keuze is gevallen op ons nationale ver voermiddel „De Fiets"!!! De bedoeling is het rijden van toer tochten met een eventuele excursie, ver volgens prestatie- en puzzeltochten in de omgeving en het organiseren van fietstrektochten in binnen- en buiten land. Op een zaterdag in mei of juni zal men een toertocht over plm. 60 km. van uit Leiden organiseren. Van 22 t.m. 29 juli neemt men, tijdens een fietszwerftocht door de Achterhoek, deel aan de rijwielvierdaagse van Almelo. Begin augustus start een fietstrek- tocht van uit Namen door de Belgische Ardennen. Meisjes, jongens en volwassenen die van fietsen houden, kunnen zich dins dagavond tussen 7—8.30 uur opgeven bij het Leidse Volkshuis, Apothekersdijk 33. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Petronella Theodora Adrian a, dr. van H. Wolters en A. A. Kerkvliet; Arie, zn. van A. van Tongeren en G. Kromhout; Yvonne, dr. van B. de Rooij en A. D. van Eeuwijk; Eduard, zn. van J. de Jonge en A. Janssen; Wilfridus Hendrikus Antonlus Maria, zn. van H. W. van Velzen en M. M. van Zijp; Adrlanus, zn. van P. Plug en C. van der Plas; Gerry, dr. van D. v. d. Bent en A. Varkevlsser; Charles Justus Julien, zn. van C. J. J. Stokman en A. C. van Veen; Marcus Jozef, zn. van F. Weyhenke en E. C. van Bellen; Anton Piconlus, zn. van O. L. Magielsen en G. Vlele. GETROUWD J. Flippo en J. W. van Berk; G. de Vogel en G. Griekspoor; C. Fries en J. Hoppenbrouwer; G. J. van der Hoeven en W. Paauw; B. L. Zellstra en C. J. W. Ko ning; J. C. A. Pont en J. J. W. de Beer; J. va nden Hoed en W. van der Plas; J. N. Overdevest en W. de Vries; V. G. M. Gloia en A. M de Goede; G. Regtering en J. C. M. Hulleman. OVERLEDEN P. C. van der Hoeven, 53 Jaar, man. van Pepi Rozendaal als het bloemen meisje en als vertelster. Het stuk werd opgevoerd onder regie van mevrouw L. Lunsingh Tonckens, die terecht deelde in de hulde. Zaterdagavond zal „De brief van de koning" nogmaals worden opgevoerd voor een tweede groep leerlingen. Tentoonstelling Een belangrijk onderdeel van de In- dia-week zal zjjn de tentoonstelling, die de volgende week maandag, dinsdag en oensdag in de school gehouden zal wor den. Maandagmorgen zal de ambassa deur van India, Raj Krishna Tandon. die het beschermheerschap van de In- dia-week heeft aanvaard, deze door de leerlingen zelf georganiseerde tentoon stelling openen. Verder staan er ver schillende lezingen en filmvoorstellingen, muziek en dans en een oud-leerlingen reünie op het programma. In het comité van aanbeveling, dat voor deze India-week is gevormd heb ben o.m. zitting dr. K. K. Kaul, persat taché van de Indiase ambassade, prof. G. M. de Gelder, prof. dr. H. Th. Cha- both, Jhr. mr. G. Beelaerts van Blok land. Nederlands ambassadeur te New Dehli, A. Th. Lamping, oud-ambassa deur in India en mr. H. Verwey, conser vator van de afdeling India van het Rijksmuseum voor Volkenkunde. Obrechtstraatschcol had ouderavond Gisteravond werd in een zaal van de Bevrijdingskerk onder leiding van de heer A. J. v. d. Berg een ouderavond gehouden van de Chr. Nationale Op leidingsschool aan de Obrechtstraat. Het eerste gedeelte van deze avond werd be steed aan het opvoeren van een paasde- clamatorium. Het werd uitgevoerd door leerlingen van de hoogste klassen en stond onder leiding van het hoofd der school de heer L. Noorduin. Na de pauze hield de heer S. den Hollander, leraar pedagogiek aan de Chr. Kweekschool een lezing over „De aansluiting van van het lager onderwijs met het voort gezet onderwijs". De heer V. d. Berg herdacht in zijn openingswoord de twee overleden be stuursleden, de heren dokter de Bruyne en Matze. Voorts wees hij op het grote belang van het christelijk onderwijs in onze samenleving. De kennis, verkregen op de christelijke school, moet aange wend worden tot het vervullen van ons levensdoel. De heer Den Hollander sprak over de overgang van de lagere school naar het voortgezet onderwijs. Er is tegen woordig. aldus spreker, zonder verder onderwijs geen toekomst, zowel voor wat betreft de intellectuele als de praktische kant. Om achter de mogelijkheden van het kind te komen is het contact tussen school en huis van groot belang. Spre ker wees er tenslotte op. dat het doel van het onderwijs, vooral bij de keuze van verder onderwijs, niet is de welvaart, maar het welzijin van het kind. Begrafenisassociatie „Ad Sanctos" Geheel in overeenstemming met het karakter van de onderneming, is gis teren in alle eenvoud het 25-jarig be staan van de Begrafenisassociatie „Ad Sanctos" aan de Lange Mare 69 her dacht. welke herdenking samenviel met de opening van een mortuarium en om. werd bijgewoond door deken M. W. A. Haring. Pastoor M. van Berkel van de Harte- brugparochie. die als eerste spreker zijn gelukwensen aanbood, zeide, dat er naast een zorg voor de ziel, ook een eerbied voor het menselijk lichaam bestaat, ook wanneer dit lichaam aan de schoot der aarde wordt toevertrouwd. Deze laatste zorg openbaarde zich reeds in de eerste eeuw van het christendom en berust op natuurlijke piëteit. Spr. had bijzonder waardering voor de wijze, waarop „Ad Sanctos" onder leiding van de heer C. van Valderen dit vervult. Voorts voerden het woord de heer A. van Asperen namens de R.-K. Bond van particuliere begrafenisondernemers en de heer D. F. Verplancke namens het personeel van „Ad Sanctos". AANBESTEDING BESTRATINGS- EN RIOLERINGS WERKEN Namens B. en W. is hedenochtend aan besteed het uitvoeren van bestratings- c-n rioleringswerken aan de Kastanje kade, de Lammenschansweg met Sta- I tionsplein, de Melchior Treublaan en I omgeving. Het hoogst werd ingeschreven I door de N.V. G. Hulsebosch te Bloemen- I daal met f230.000. De laagste inschrijf- i ster was de firma H. Compeer te Oegst geest voor f 212.250. Amerikaanse zevende vloot paraat Een woordvoerder van de Amerikaan- se Zevende Vloot heeft vandaag in To kio meegedeeld, dat tweeduizend op Oki nawa gelegerde mariniers eerder dan verwacht werd zijn teruggeroepen uit het kamp te Foeji, waarheen zij voor manoeuvres waren gezonden. Hun vertrek uit Foeji wordt gemoti veerd door „routineveranderingen in het operatieprogram van de Zevende Vloot". Deze mededelingen werden verstrekt naar aanleiding van persberichten vol gens welke de mariniers de landings troepen van de Zevende Vloot in het zuiden van de Chinese Zee zouden moe ten versterken. Verschillende vertolkingen nog niet „a£" WARMOND TTV STEEDS—VOORUIT De uitslagen van deze week gespeelde competitie wedstrijden luiden: 2e klas: Steeds-Vooruit 1Te Werve 1 4-6; 4e klas: Steeds-Vooruit 2TCS 3 4-6; Steeds-Vooruit 3—Play Fair 1 1-9. WASSENAAR BOOMFEESTDAG Op woensdag 29 maart a.s. zal in verschillende gemeenten m Nederland de „boomfeestdag" gevierd worden. Ook in Wassenaar, dat verleden jaar voor het eerst meedeed. Toen werden door Wassenaarse schoolkinderen jonge bo men geplant in het duinbos tegenover hotel Duinoord. Volgende week woensdag zullen on geveer 200 schoolkinderen populieren planten bij de nieuwe huisvuilstort plaats. die langs de Zijlwatering achter de Hoogeboomseweg is gegraven. Vijf scholen in Wassenaar-Zuid zijn daarvoor aangezocht: de beide scholen aan de Bloemcamplaan, de Alchvin- school. de Kievietschool en de Pius- X-school. Om 9 uur komen de jongens en meis jes samen in de openbare school aan de Bloemcamplaan waar zij zullen wor den toegesproken door de loco-burge meester. mr. dr. J. Hazenberg. Daarna gaat de jeugd in autobussen naar de Hoogeboomseweg, waar om 10 uur de bomen geplant worden. Na de boom planting wordt in de Bloemcamplaan- school nog een toepasselijk filmpje ver toond. De bedoeling van de boomfeest- Tijdens het najaarsconcert in deze „winter" deed voorzitter Ouwehand een nadrukkelijk beroep op de donateurs van „Warmonds Fanfare", om in verband met het toen op handen zijn de 40-jarig jubileum de giften aan dat lustrum aan te passen. Nu, aan het begin van het 2de seizoensconcert in het „Trefpunt", zei dezelfde spreker over het resultaat ver rast te hebben gestaan. De dankbaar heid voor alle geschonken bijdragen schetste hU met de woorden „wij wor den op de handen gedragen". Aangaande het programma werd mee gedeeld, dat de samenstelling ditmaal viel onder de noemer „voor elck wat wils". Dat klopte, er is een bont allerlei geboden, zonder bekommering om een beredeneerde lijn in de opstelling. Men heeft allereerst een paar nummers geplukt uit het repertoire van de be ginjaren. Toen was kieskeurigheid niet zo aan de orde als thans. Zo kwamen als oude koetjes te voorschijn „Warmonds Glorie" van M. Bolderdijki de eerste dirigent die de Fanfare erop nahield),de Musketier Mars van Lüthold en een opera-fantasie over Verdi's „Attila". Van deze drie bevielen ons de Mus ketiers het best. Ofschoon niet belang rijk. het werd toch een aardig geval in tonen. De althoorns vonden er gele genheid in een goede beurt te maken en ze deden dat ook. Dit stuk was als ver tolking „uit één stuk", iets dat helemaal niet te zeggen viel van de Attila-fanta- sie. Wat de waarde daarvan betreft, het is misschien geen toeval dat de opvol gende dirigenten het niet zo gelukkige arrangement 30 Jaar in de oude doos lieten. Inmiddels bleken er orkestleden verrukt over te zijn en dat is natuurlijk hun goed recht. De episode, waar de bugels en de trompetten samen een melodie bliwn, boeide ons nog wel en maakte een ple zierige indruk omdat deze orkestgroepen er zo'n fraaie klank in voortbrachten. Als geheel genomen was de vertol king bepaald niet „af". Vooral de be peinzende inleiding, niet zo'n schijnbaar gemakkelijk notenbeeld, kwam niet uit de verf. Hier moest men juist écht kun nen toonschilderen. stemming en sfeer penselen In welgemengde kleuren. Van de patriottische Italiaanse melo- dramatiek van Verdl naar de geloofs- zang van de verdrukte Noordamerikaan- se negerbevolking was een grote stap. Een stap naar de „2de Rhapsody on Ne gro Spirituals" van Eric Ball. De zes daarin 'niet zo vakkundig) verwerkte songs stammen nog wel uit de tijd van de slavernij. We herinneren ons een boek over negers met titel: „Zonder muziek waren wij slaven" en de tragiek, in deze boektitel uitgedrukt, was ook als onder toon in de Rapsodie aanwezig. Die diepe menselijkheid in onvrijen en vertrapten treft ons nog altijd. Hier hoort men ver langen naar een hemel waar geen sla vernij kan bestaan. De aldus verlosten, dag is. bij de jeugd de belangstelling te wekken voor bomen en bos en de na tuur in het algemeen. Voorafgaand aan de boomfeestdag worden op de deelnemende scholen in leidingen gehouden over de betekenis van het bos voor onze samenleving door de heer J. Deelder, bosbouwkundig ambtenaar van het Staatsbosbeheer. Aan de kinderen is bovendien een boek je uitgereikt, terwijl zij op de feestdag zelf nog een traktatie zullen ont vangen. ZOETERWOUDE Aan de Rijksuniversiteit in Gronin gen slaagde voor het doctoraal examen geneeskunde tweede gedeelte de heer B. Witteveen te Zoeterwoude. Gymnastiekuitvoering van Sparta: leder jaar weer opnieuw een evenement, dat grote belangstelling trekt. Teneinde niemand teleur te stellen worden er twee avonden voor uitgetrokken. Geluk kig maar! De gymnasten, van wie de meesten nog geen twintig jaar zijn, vinden het plezierig om in het open baar op te treden. Zjj bereiden zich gedurende de gehele winter op dit feest van ritme en beweging terdege voor. Veel echter hebben de jongelui te dan ken aan de leiding bestaande uit mej. II. van Ommen, de heer L. E. O. Post en mej. A. v. d. Lucht. Gisteravond was het dan weer zover. In het Leiderdorpse Dorpshuis zaten vele vaders en moeders opeengepakt en in de kleedkamers liepen de meisjes en jongens druk heen en weer. Burgemees ter K. van Diepeningen was er ook. Over diens aanwezigheid toonde de voor zitter van de gymnastiekvereniging, de heer G. v. d. Krol, zich verheugd. De voorzitter maakte van de gelegenheid gebruik om nog eens te wijzen op de zeer beperkte ruimte, waarover de bloei ende vereniging, die volgend Jaar haar tiende lustrum hoopt te vieren op het ogenblik beschikt. Een nieuw gymnas tieklokaal is echt geen overbodige luze. zei hij. Daarna kon men met het enigs zins overladen programma beginnen. In kleurige pyjamaatjes gestoken lieten de kleuters van drie en vier jaar zien hoe zij ochtendgymnastiek doen. „Schattig hè", werd er tijdens deze grappige demonstratie gefluisterd De andere kleuters kregen eveneens ge legenheid om aan te tonen, dat zij op gymnastiekles al heel wat vorderingen H oepeloefening van de oudere meisjes. (Foto L.D./Holvast) hebben gemaakt. Kleine meisjes deden enkele oefeningen aan de ringen en de aspirant dames een aantal brugoefenln- gen. Na de pauze zag men de dames op de evenwichtsbalk en aan de ringen. Heel aardig was de baloefening van de dames. De meisjes voerden een boeren- dansje uit, de dames een Tirolerdansje. Op het programma stonden verder springrletoefeningen. knotsoefeningen en hoepeloefeningen vermeld. Het zou overdreven zijn te zeggen dat het alles even spectaculair was. maar het ging er in ieder geval enthousiast toe. Mevrouw M. Doorn-Blok zorgde op deze eerste avond voor de planobegeleiding. dat zijn „the Saints marching in": de hemel inmarcherend. Nu is dat de titel geworden van een commerciële „blanke" mars, een mars die „erin gegaan is als koek". En die mars heeft de Fanfare ironischerwijze óók ge speeld. wel niet gedachtig aan het ver band! Die mars had het niet kwaad on der Hondong's handen, ze was zeer ge slaagd en we zouden de speelwijze „pit tig belegen" willen noemen. De dirigent lukte het ook, het orkest de warme ondertoon mere te geven van Bals Rhapsody. Maar „aff" was ook deze reproduktie niet. Iedereen komt in deze bloemlezing praktisch met solo-trekken aan de beurt en sommigen leken dat griezelig te vinden. Dut altijd eenzaam moeten uitzingen gebeurde vaak te schuchter, te onzeker. Herhalen? Er is verder nog een door Hondong gearrangeerde Bolero-Mambo geweest, die hij waarschijnlijk onlangs uit de West heeft meegebracht, en met de tam boers samen is de „onsterfelijke" Ma- noeuvre-mars van Stenz senior geslagen en gespeeld. Gespeeld is verder. - maar door de tonelisten van „De Vrolijke Noot", onder Heynens regie -, „De Fir ma Hobbel en Bobbel" V. BEURSO VERZICHT Internationals zwak; Scheepvaart gevraagd Amsterdam. 24 maart De stemming ter beurze ging vandaag voor de hoofdfondsen, voor de laatste beursdag van deze week. als de bekende nachtkaars uit. De handel had niet veel om het lijf. De kosten van de internatio nale waarden lagen niet onbelangrijke beneden het vorige slotniveau. Voor de vierde achtereenvolgende beursdag moesten de hoofdfondsen koersverliezen incasseren. Aku had de minder gunstige resultaten van de British Enka, waarin Aku voor 65% deelneemt, te verwerken De aandelen verloren op 50© circa 5 pun ten, vergeleken met de vorige slotkoers. Philips daalde 7 punten hot 1213. Unile ver bijna 15 punten lager op 834 Hoog ovens hadden van aanbod te lijden en moesten op 946 circa 15 punten koers verlies incasseren. Kon. Olies min f. 1,40 op f. 145,50. Wall Street sloot gisteren la ger ook voor Philips en Unilever. De Westduitse beurzen gaven vandaag koersyerliezen te zien. Daarbij kwam dan nog het naderende weekeinde De Scheepvaartaandelen voelden er vanmiddag beginbeurs heel weinig voor, de voorgaande koersafbrokkelingen. ver der voort te zetten. Holland-Amerika Lijn opende 2 punten hoger op 173. Kon. Boot onveranderd op 210. Scheepvaart Unie plus punt op 180%. Gedurende de verdere beursduur kwamen van ver schillende kanten kooporders binnen. Hierdoor ontstond een gunstige stem ming voor de scheepvaart waard en die uiteindelijk 1 tot 3 punten hoger sloten. Van de leidende cultures werd HVA een half puntje lager op 142% geadviseerd. Amsterdam Rubber werd een half punt lager op 121 afgedaan. Staatsfond sen zeer kalm en praktisch onveranderd. Aandelen Nisu honoreerden het gun stige dividendvoorstel met een 15 punten hogere advieskoers op 520. WISSELKOERSEN Londen 10.04%-10.05%Montreal 3.62%- 3.62%; Brussel 7.20-7.20%; Stockholm 69.56-69.61; Milaan 57.85 -57.90% Oslo 50.24%-50.29%; Lissabon 12.57%-12.58% New York 3.59%-3.59%; Parijs 73 26- 73.21; Frankfort 90.47%-90.52ZUrlch 83 14%-83 19%Kopenhagen 51 96-52.01; Wenen 13.78%-13.79%. BEURS VAN AMSTERDAM Vrijdag 24 maart ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f. 1000. Vorige Slotkoers koers v heden 101% 102 A 101% 102 A 101% 102 iV Ned '60 II 4% ïoifi 101*1 100H 100 n lOOH 100Ü 100% 100H Ned. '53 3% 98% 98% Grootboek obl. 3% 81% Ned. '47 3% (3) 94A 94 A 98% 98% Ned. '53 (3%) 96% 96% Ned. '56 3% 95% 95% 91 90% Ned. bel cert. 3% 91%GB Ned '50 3% 91 90% 92% 92% Ned '55 I 3% 92% 92% '°d '55-11 3% 93% 93% 93% 93 Ned grtbk obl. '46-3 94%L 94,V Ned. doll In '47 3 89% 89% Ned. Inv cert. 3 100% 100A 100A 100 99H 96% 99% 96% Ned. won. bi. *57 6 110A 110% Ned. won.bJ. *58 4% 101 101 ACTIEVE AANDELEN 38% 36% Nat. Handelsbank 245 GB Ned. HandelmU 347 344 121 %GB 121 GB 143% 142 GB 535 530 AÜU 513% 509% Berkel's Patent (v.) 390 GL 384 Calvé Delft cert. 850 831% Deli Mij en (Ver.) 172.10 171.80 Kon Pap v Gelder 406 398 GB Hoogovens cert 961% 946% Müller en Co NB 558 554 Ned Kabelfabr 718 GB 706% 1220% 1211 329 329 848% 832 WUton Feyenoord 278 282 479 482 B Dordtse Olie gew. 685 690 Kon Olie (f 20. 149.10 148.10 Idem (50 A t 20.—) 146.90 145.70 Holl Amer Ujn 171% 173% Java China Paket 182 182 KiJd 96.10 95.10 Kon Ned Stmv Mi) 210% 212 Kon Paket MU 177% 176 Stoomvaart MU Ned 191 189 Ntevelt Goudr eert 176% 359 178 v Ommeren eert 359 Kon. Rott. Lloyd... 173 173 Ned. Scheepv. Unie 179% 180% NIET-ACTIEVE OBLIGATIE Prov.- en Gem. leningen Vorige Slotkoers koers v heden A'dam '47 (3%) 3 96% 96% idem '48 (3%) 96% 96% R'dam *52-1 (4%) 100% id. ld. *37 I-n (3%) 96% 96% B Z.-Holland '56 (4%) 101% Bankwezen Bank N.G. '58 (5%) 105% 106 id. N.W.B. '52 (4%) 100 ft 100% BVG rspbr f.500 182% 183 BVG rspbr *52 190%B 141B Indnstr. Obligaties Philips Dollarlng *51 91% L Premieleningen A'dam *53 3 108 108 A'dam *51 I 2% 87% A'dam '66 I 2% 85% 85% A'dam *56 II 2% 94% 94% A'dam *56 m 2% 94% 94% Eindhoven *54 2% 82% Enschede *54 2%83% Den Haag '52 I 2% 91% 91% Idem n 2% 84% L R'dam *52 I 2% 91% 91% Idem n 2% 92 Idem '57 2%100% 99% Utrecht *52 2% 93 93% Z.-Holl. 1957 2% 97% 97% Zuid-Holland '59 2% 102% 102 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en CredJettnstellIngen Robeco 24550 245 Amst. Bank 370 372 H5.U. eert. 215% 216 Rott. Bank 345 348% Twentsche Bank 310 310 Indnstrie Ondernemingen Albert Heyn515 500 Borsumij 44% 44% ElectrolasmU 394 390 Kon Ned Grofsm 201% 189 B Holl Constructie 555 554 lng bur. v. Bouwnyv 293 288% Internatio 171% 173 Int. Kunststof! Lnd 100 95 v. Kempen en Begeer 145 145 Leidse Wolspinneru 579% 570 Rott Droogdok MU 559 560 Sikkens Groep 949 945 Ver Touwfabrleker 379% 379 Walvisvaart 109 108 B Wernlnk'8 Betoom!) 187% Van Wijk en Heringa 147 146 Zaalberg 137% 143 Amerik- fondsen Canadian Paclflo R 24% 23% Intern Nickel 66% 66% Anaconda 53% 52% Bethlehem 8teeJ 46 46 Cities Service 53 t-v 52% General Motors 46% 46% Kennecott87% 87 Republic Steel 62% 60% Shell OU 90 89 Union Paclflo 32 D 32% Un. States Steel 86 85%

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 11