Verhoging van kinderbijslag met 4 procent Vrijmaking van versperde stuw te Borgharen SJOUKJE DIJKSTRA OPNIEUW SPORTVROUW VAN HET JAAR Moulijn niet centrale training Krupp-gevolmachtigde Beitz als goodwill-ambassadeur in Polen Hardrijders in Hamar aan start voor officieuze schaatstitels WOENSDAG 11 JANUARI 1961 Advertentie Vanaf 1 oktober j.l. De Eerste Kamer heeft gisteren het wetsontwerp tot verhoging van de kin derbijslag met 36 tegen 25 stemmen aangenomen. Door de kabinetscrisis was de behandeling van dit wetsontwerp, dat eigenlek voor 31 december j.l. afge daan had moeten worden, vertraagd. Te gen het wetsontwerp stemden de PvdA en de VVD. De communistische fractie stemde in tegenstelling tot die in de Tweede Ka mer thans voor de verhoging. „De CPN- fractie meende toen een kans te zien de regering tot aftreden te dwingen. Wij willen er onze stem wel aan geven, daar vele loontrekkenden de verhoging van de kinderbijslag dringend nodig hebben", aldus mevr. Van Ommeren-Averink (Comm.). De kinderbijslag wordt dus met terug werkende kracht tot 1 oktober j.l. ver hoogd Voor het eerste kind van 72 tot 75 cent, voor het tweede en derde kind van 79 tot 82 cent, voor het vierde en vijfde kind van 106 tot 111 cent, voor het zesde en de volgende kinderen van 117 tot 125 cent. Gisteren is overeenstemming bereikt over het lichten van de wrakken van de rijnaak „Persephone" en de sleepboot „Bertha", die maandag tegen de stuw Borgharen bij Maastricht lek sloegen. De rijnaak is gezonken. Het werk zal worden verricht door de bergingsmaat schappij firma Van der Akker uit Vlis- singen Rijkswaterstaat heeft de nadruk kelijke opdracht gegeven om bij de op ruimingswerkzaamheden de grootste spoed te betrachten. Waarschijnlijk zul len de schepen onder water in stukken worden gesneden, waarna de delen van de gezonken schepen met een zware bok zullen worden opgeruimd. Het oprui- mings- en bergingsmateriaal is onmid dellijk onderweg gegaan, maar het zal nog wel enkele dagen duren, voordat met de opruiming van de scheepversper- ring aan de stuw kan worden begonnen. Er is gelukkig geen was van de Maas uit België gemeld. Stijging van het Maaswater boven het stuwpeil is be perkt gebleven tot 40 a 50 centimeter. De doorlaat aan de stuw bedroeg giste ren 890 kubieke meter per seconde, vol doende voor de huidige waterafvoer. Rijkswaterstaat is al begonnen met het herstel van de beschadigde stuwdeuren. Alle stuwsluizen blijven uiteraard ge streken. SCHROOTHANDELAREN VERLIEZEN PROCES De negen leden van de Vereniging van fabrieksleveranciers van geslagen schroot hebben het civiele proces dat zjj tegen de hoofdredacteur van het Vrije Volk, de heer K. Voskuil, en de VARA aanhangig hadden gemaakt, ver loren. De Amsterdamse Rechtbank over woog in zijn vonnis dat de heer Voskuil in zijn voor de VARA op 2 juli 1960 uit gesproken „socialistische commentaar" geen onrechtmatige daad jegens eisers heeft gepleegd. Deze hadden gesteld dat de strekking van dit commentaar was dat in de schroothandel corruptie en oneerlijkheid welig tieren. Zij hadden de heer Voskuil en de VARA aansprakelijk gesteld voor de schade, welke zij lijden doordat bij een deel van het publiek de indruk is gewekt als zouden zij corrupt en frau duleus zijn en in het algemeen op on eerlijke wijze hun handel drijven en geld verdienen. De rechtbank overwoog dat het com mentaar duidelijk betrekking heeft op toestanden in de schroothandel in de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal en geenszins op Nederland is toe gespitst. Het commentaar gaat over de schrootfraude binnen het geheel van de landen der EGKS. Er is niet gedoeld op de eisers. Nergens zijn in het commen taar hun namen of die van hun vereni ging of van hun ontbonden kartel ge noemd. De rechtbank wees de vordering van eisers af en veroordeelde hen tot betaling der kosten, totaal f. 900. op 25 november j.l. op civielrechtelijke gronden in bewaring gesteld, waarna hij op 14 december j.l. in hechtenis werd genomen onder verdenking van eenvou dig bankbreuk. Later werd deze beschul diging gewijzigd in bedriegelijke bank breuk. Eef Kamerbeek eerste bij de lieren Tot sportvrouw en sportman van 1960 zijn gisteravond uitgeroepen resp. de JEuropese kampioene kunstrijden, Sjoukje Dijkstra, die tevens zowel bij de Olympische Winterspelen als de wereldkam pioenschappen de tweede plaats bezette en de nationale kampioen en recordhouder op de tienkamp, de Eindhovenaar Eef Kamerbeek, die bij de Olympische tienkamp vijfde werd. Hun namen zullen worden gegra veerd in de Tom Schreurs-herinnerings. beker, die dit jaar voor de tiende maal werd uitgereikt. Sjoukje die ook in 1959 als eerste uit de bus kwam en Eef Kamerbeek werden gekozen door 42 sportjournalisten en „sportnotabelen". Spprtstad van het jaar werd 's Graven - hage met niet minder dan 43 nationale kampioenschappen in 17 takken van sport. De ranglijsten zien er als volgt uit: Dames: 1. Sjoukje Dijkstra (kunstrijden) 185 pnt; 2. Marian Heemskerk (zwemmen) 128 pnt; 3. Tineke Lagerberg (zwem men) 6é pnt; 4. Mary Kok (zwemmen) 16 pnt; 5. Ria van Velsen (turnen) 11 pnt; 6. Ria van Velsen (zwemmen) 5 pnt; 7. Erica Terpstra (zwemmen) 3 pnt- 8./9./10. Ine Terlaak-Spijk (atle tiek), Ellen Ort (atletiek) en Joan Haanappel (kunstrijden) elk 2 pnt. Heren: 1. Eef Kamerbeek (atletiek) 186 pnt; 2 Wieger Mensonides (zwemmen) 108 pnt; 3 Jan Pesman (schaatsen) 43 pnt; 4 Henk Nijdam (wielrennen) 13 pnt; 5. Willem Geersen (drafsport) 12 pnt; 6. Herman Beidschat (honkbal) 10 pnt; 8'9. Willy Jaegers (turnen) en Anton Geesink (judo) beiden 7 pnt; 10./II. Wierstra (wielrennen) en Jurgens (schieten) beiden 3 pnt. DAMMEN Zuidhollandse Dambond Op de bestuursvergadering van de Z.H.D.B. werd besloten het wedstrijd*- leiderschap, dat sinds jaren in handen was van de heer R. Boogaard te Vianen, over te dragen aan de heer A. G. van Zeijst, te Gouda. De heer Boogaard werd benoemd in de functie van secretaris. Tevens werd besloten om de wedstrij den om de zilveren Coco-Cola-Cup, wel ke tot nog toe door de Haagse Vereni ging RDG werden georganiseerd, vanaf heden door de ZHDB te laten verzorgen. In de toekomst wil men door het spelen van voorwedstrijden tot een provinciale finale komen. Dit jaar wil de Zuid-Hol landse Dambond een tiental van zijn sterkste spelers in een toernooi by een- brengen, die dan door het spelen van een zgn. halve-competitie uit zullen ma ken wie voor onze provincie aan het gewestelijke of landelyke toernooi zal deelnemen. De wedstrijd zal worden gehouden tussen 1 maart en 1 mei 1961. Er wordt gespeeld in diverse steden. In verband met de a.s. viering van het gouden jubileum van de Kon. Ned. Dam bond besloot ook de ZHDB deel te ne men aan de grote nationale damdag die gehouden zal worden op Hemelvaartsdag, donderdag 11 mei 1961. Er zullen voor deze damdag groepen van 25 spelers worden gevormd per provincie. SJOUKJE DIJKSTRA Sportstad van het jaar: 1. 's Gravenhage 1895 pnt; 2. Hilver sum 1409 pnt; 3. Amsterdam 1326 pnt; 4. Rotterdam; 5. Haarlem. Sportief portret In het „Sportief portret", opgenomen in ons Blad van gisteren, is een sto rende fout geslopen. Onder het motto „De vleugels uit" dient men na de acht ste regel te lezen „en niet te vergeten Han v. d. Werf van HVL. Het spelpeil in de Leidse afdeling ging omhoog en zelfs speelden HVL en Prof. Wijk enige tijd in de landelijke hoofdklasse" enz. In Engeland De voetbalstaking lijkt onafwendbaar De dreigende staking onder de Engel se voetbalprofs lijkt onafwendbaar, nu de beroepsspelers uit Londen en Zuid- Engeland, die gisteren in vergadering bijeen zijn geweest, het „onaanvaard baar" hebben uitgesproken over de laatste voorstellen van de „Football League/', waarin de clubdirecteuren zijn vertegenwoordigd. Indien de profs, die vandaag in Bir mingham en morgen in Manchester bijeen komen, eenzelfde standpunt in nemen als hun collega's in Londen en gezien de stemming onder de be roepsvoetballers kan men moeilijk an ders verwachten zullen de profs op 21 januari in staking gaan. Het enige geschilpunt, waarom het in feite nog gaat, maar dat onoplosbaar schijnt, is de regeling van de transfers. Onder het huidige systeem, dat reeds jaren een doorn in het oog van de profs is, kan een speler niet naar een nieuwe club gaan zonder de toestemming van de club. die hij wenst te verlaten. Dit betekent dus. dat een club een speler tegen diens wensen in te allen tijde kan vasthouden. Joe Richards, de president van de Football League, zei naar aanleiding van het besluit der profs in Londen: ..Ik zal de clubs niet vragen opnieuw de zaak aan de orde te stellen en even min zullen wij de zaak voor een arbi tragecommissie brengen. Als de spelers gaan staken, zullen wij de competitie zo goed mogelijk trachten voort te zetten, waarbij ik in de eerste plaats denk aan de amateurs, die elke club heeft". Tweede lustrum van Afd. Leiden NeVoBo Ter gelegenheid van het 10-jarig be staan van de afdeling Leiden van de Nederlandse Volleybalbond zal het be stuur van deze afdeling op vrijdag 10 februari a.s. recipiëren in de foyer van de Stadsgehoorzaal. Na afloop van deze receptie volgt in de grote zaal de ere- wedstrijd LeidenLibanon (R'dam) en daarna een feestavond. Leidse Bridgeclub DDS De uitslagen van de achtste ronde der parencompetitie luiden: Groep zwart: Noord-zuid: 1. Verboog - Van der Meer 62.50 (3)2. Leenhouts— Kuilman 56.40 (4)3. dames Verstraa- ten—Nagel 49.50 (12)4. mevr. De Rui terZ.-Scholvinck 43 (18)5. dames SeisVan Alphen 38.50 (11). Oost-west: 1. Van Leeuwen—Eyndho- ven 58.50 (9); 2. ParmentierVan der Voort 50.50 (13); 3. PlouvierLange- meyer 50 (16)4. mevr. Beeker—Baggen 46 (8)5. dames BrouwerVellenga 45 (19). Groep Rood: Noord-zuid: 1. Hr. en mevr. Eichhorn 62.50 (2); 2. mw. Leen houtsDe Best 55 (20)3. dames Visser —Van der Meer 53.75 (6)4. hr. en mevr. Krul 47.91 15)5. hr. en mevr. Reekers 46.67 (14); 6. dames v. d. ValkSchnei der 34.17 (24). Oost-west: 1. mevr. KuilmanPlouvier 55.42 (1); 2. dames Van Zijp—Verboog 54.17 (5)3. mevr. Den HolderDe Nie 51.25 (17); 4. dames v. d. H.partner 47.91 (22); 5. VellengaBrouwer 47.90 (7)6. mevr. Cleveringadr. Borlefs 43.75 (10). Tussen haakjes de stand op de rang lijst. EEF KAMERBEEK PAARDESPORT Langdurige rust voor Hairos II Aan het grootste en belangrijkste klas sieke nummer in Europa de Prix d'Amé- rique, dat op zondag 29 januari a.s. op de Par ij se baan Vincennes wordt gelo pen, zullen geen Nederlandse of in Ne derlands bezit zijnde paarden deelnemen. Ook de winnaar van vorig jaar Hairos II blijft ondanks het record-pryzenbedrag van f. 230.000 waarvan ruim f. 130.000 voor de winnaar, opstal. De hengst, die een handicap zou hebben gekregen van 25 meter, heeft te kampen met een ge voelige hoef aan het rechtervoorbeen. Hierdoor heeft trainer Willem H. Geersen Hairos II niet voldoende kun nen voorbereiden, zodat het totaal geen zin heef4" de hengst aan deze enorm zware krachtproef bloot te stellen. Teneinde de genezing van de pijnlijke hoef te bevorderen zal Hairos II op langdurige rust worden gesteld en voor lopig aan geen enkele draverij in bin nen- of buitenland deelnemen. De directeur van het circuit van Zandvoort, de heer J. B. Th. Hugen- holtz, zal een reis naar Japan maken om te adviseren bij de aanleg van een circuit in de buurt van Tokio. Het ligt in de bedoeling van de Japanners in de toekomst op dit circuit grand-prix races te houden. De Nederlandse zweefvliegster Het ty Amade, die vier van de vijf Neder landse zweefvliegrecords voor vrouwen op haar naam heeft staan, heeft een van deze vier records verbeterd. In een „Skylark 2" bereikte zij een absolute hoogte van 4 100 meter. Het oude record stond sinds 28 mei 1958 op 3.450 meter. Bondscoach Elek Schwartz heeft 20 spelers uitgenodigd voor de centrale-training in nieuwe -stijl, waarvoor in januari drie bijeen komsten zijn geprojecteerd. Opval lend is dat de naam van Coen Moulijn niet op de lijst van uitge nodigde spelers voorkomt. De bondscoach heeft het besluit Mou lijn nog niet te selecteren, genomen in verband met de moeilijkheden die zich hebben voorgedaan tussen Feijenoord en de international. Elek Schwartz gaat van het stand punt uit dat hij weinig heeft aan een speler van wie hij niet zeker is dat hij met hart en ziel zal spelen op de plaats die hem wordt aangewezen. Aan Moulijn als linksbinnen heeft de bondscoach op dit moment geen directe behoefte. Dat Tony van der Linden niet geselecteerd is, vindt zijn oorzaak in een blessure van de DOS-speler, die bovendien momen teel niet in goede conditie is. De 20 spelers zijn: Doelverdedigers: Pieters Graafland (Feyenoord), Bekkering (PSV) en Jong bloed (DWS-A)achterspelers: Kuys (NAC), Wiersma (PSV), De Groot (Her- mes/DVS) en Veldhoen (Feijenoord) half spelersMuller (Ajax), Van der Hart (Fortuna '54), Klaassens (Feije noord), Notêrmans (Fortuna '54), Pronk (Ajax), Van Wissen (PSV) en Borghuis (GVAV); voorhoedespelers: Van der Kuil (PSV), Kruiver (PSV), Henk Groot (Ajax), Swart (Ajax), Bergholtz (MVV) en Gösgens (Rapid JC). De voorbereiding voor de voorronden van het toernooi om het wereldkam pioenschap 1961 begint maandag 16 ja nuari a.s. Voor die dag staat er een con tactbijeenkomst in het sportpark „De Vliert" in Den Bosch op het programma. Dan zal voornamelijk aandacht worden besteed aan de mentale voorbereiding. De spelers zullen dan ook aan een me disch onderzoek worden onderworpen. Klaverjoscompetitie Nu de kerstvakantie achter de rug is, is ook de competitie weer begonnen. DSB 1 blijft voortgaan op het zegepad in de ere-afdeling. In de eersteklasse doen dit Sportief en Groenoord en in de derdeklasse Oosthoek 3. De uitslagen luiden: DSB 1SLF 1 6%—5Vz, KNG 1—Oosthoek 1 4tt—71A, Krantz 1T. en D. 1 75. Eersteklasse: Sportief 1MDH 1 93, MDS 1Groenoord 1 48, AWS 1PvH 1 n.b.. Centrum 1—DVS 1 4—8. Derdeklasse: SLF 3—DSB 3 6—6, Sportief 3Oosthoek 4 uitgesteld; DSB 4 Oosthoek 3 48. SPORTSPLINTERS Joop Schurnan, midvoor van de Al melose eerste divisieclub Heracles die zich tot dusverre de produktiefste spe ler van het betaalde voetbal toonde, zal wegens een voetbalknietje enkele weken niet voor zijn club kunnen uitkomen. De voetbalwedstrijd tussen twee amateur teams die hedenavond in Utrecht zou worden gehouden is nu ver plaatst naar het Goffertstadion in Nij megen, waar de wedstrijd om half acht begint. Naar wij vernemen, zal Nederland bij de Europese kampioenschappen kunstrijden op de schaats, die van 25 tot en met 29 januari in West-Berlijn worden gehouden, behalve door Sjoukje Dijkstra, ook worden vertegenwoordigd door Wouter Toledo en Willy ten Hoo- pen, beiden uit Den Haag. Woensdag 25 januari komen de kandida ten voor het Nederlands elftal voor het eerst in Den Bosch bijeen voor een zui vere centrale training. Maandag 30 ja nuari volgt dan weer een contactbijeen komst waarbij het accent opnieuw ge legd is op de mentale voorbereiding. Uiteraard staan alle drie bijeenkomsten onder leiding van bondscoach Elek Schwartz. Zoals bekend speelt het Nederlands elftal zijn eerste wedstrijd van dit jaar op woensdag 22 maart. In Rotterdam komt het Oranjeteam dan uit tegen Bel gië. De eerste ontmoeting voor de voor ronden van het wereldkampioenschap wordt zondag 30 april in Rotterdam ge speeld. De Hongaren zijn dan de tegen standers van de Nederlanders. Gepleit voor betere betrekkingen tussen Polen en Bonn op basis van handelsmissies (Van onze correspondent in Bonn) Indien het binnenkort tot een uitwisseling van handelsmissies tussen Bonn en Warschau zal komen, zal men dat in Polen en West-Duitsland voornamelijk te danken hebben aan de 47-jarige Berthold Beitz, algemeen gevolmachtigde van Alfried Krupp, de alleenbezitter van het machtige Krupp-concern in Essen (omzet 4 miljard mark). Niemand minder dan Bondskanselier Adenauer "verklaarde gisteren namelijk op een C.D.U.-fractievergadering in Bonn, dat hij wel oren naar de plan nen van Beitz ten deze heeft! Adenauer positief reageert Berthold Beitz is het schoolvoorbeeld van de jonge Duitser die na de oor log op fantastische wijze carrière kon maken. Deze zoon van een Pruisische wachtmeester was achtereenvolgens, na het gymnasium te hebben doorlopen, bankbediende en employé bij de Shell; in de oorlog werkte hij in Polen in een door de Duitsers buitgemaakt olie- winningsbedrijf; hij maakte zich daar bij onder Poolse arbeiders verscheidene goede kennissen! Na de oorlog beland de Beitz min of meer per ongeluk in de verzekeringen en werd hij op 36- jarige leeftijd president-directeur van een grote verzekeringsmaatschapnij Nauwelijks 40 jaar oud werd hij Alfried Krupps gevolmachtigde en daar mee de op een na hoogste man in het Krupp-concern. Onconventioneel Zo onconventioneel als Beitz onder de oude Krupp-garde met haar vele directeuren en kleinere bazen is omge gaan zijn eerste daad was om de liften in de Krupp-fabrieken sneller te laten op en neer gaan! zo onge woon springt Beitz nu reeds sedert 1953 in het Westduitse industrieleven rond. Hij was in Amerika, hij kent de Rus sische vice-premier Mikojan persoonlijk, hij was een goede maand geleden in Polen op uitnodiging van de regering- Gomoelka... Beitz bleek tot zijn eigen verbazing, door zyn optreden als jong technicus in de oorlog, een goede naam in Polen te hebben! Bovendien bleek de Poolse regering zeer veel te voelen voor handelscon tact met Krupp en met Bonn en liet dat Beitz duidelijk merken. De Krupp-gevolmachtigde heeft na terugkeer in de Bondsrepubliek niet ge zwegen over zijn Poolse ervaringen. In gesprekken met Adenauer en in een Eerste selectie De officieuze Nederlandse schaats kampioenschappen, waarvan de inzet is de Elizabeth-beker, zullen vandaag en morgen te Hamar worden gehouden, waar op het ogenblik de gehele trainingsploeg van de KNSB verblijft en waar zich sinds maandag j.l. ook bevindt de coach van de ploeg, Klaas Schenk. Deze wedstrijden zullen de eerste selectie voor de rijders be tekenen. De acht best geplaatsten blijven nog een week in Hamar, terwijl de overigen vrijdag a.s. naar Nederland terugkomen, de acht „geplaatsten" zullen in de pe riode van 13 tot 20 januari waarschijn lijk nog in enkele wedstrijden uitkomen, doch waar en wanneer dat zal zyn, Is nog niet bekend. Aan het einde van deze periode zal de ploeg, die Nederland bij de Europese kampioenschappen op 4 en 5 februari te Helsinki zal vertegenwoor digen, worden samengesteld. In tegenstelling tot voorgaande jaren zal er in het kader van de wedstrijden om de Elizabeth-beker ditmaal geen ont moeting NederlandHamar worden ge houden, daar.de Noren niet in staat zijn op het ogenblik een representatieve ploeg op de been te brengen, o.a. doordat en kele van hun beste rijders in militaire dienst zijn. Het programma omvat vier afstanden: 500 en 3000 meter op woens dagavond, 1500 en 5000 meter op donder dagavond. Het is zeer koud in Hamar - twintig graden onder nul - maar desondanks wordt er iedere dag onder leiding van Piet Zwanenburg intensief getraind, waarbij de verrichtingen van verscheide ne rijders reden geven tot een gerecht vaardigd optimisme. artikel in een blad van de Duitse vluch telingenorganisaties, heeft hy recht op de man af gepleit voor betere betrek kingen tussen Bonn en Polen op basis van wederzijdse handelsmissies. De vluchtelingenorganisaties, die steeds weer plegen te pleiten voor een hereniging van het gebied ten oosten (thans Pools) en ten westen van de Oder-Neisselijn, waren oorspronkelijk bang dat een vernieuwing der Pools- Duitse betrekkingen de Duitse rech ten op de gebieden ten oosten van deze grenslijn zouden kunnen verzwak ken, Beitz heeft die vrees weggepraat! Hijzelf heeft in Warschau gezegd dat men daar niet mag verwachten dat Bonn zijn rechten ten deze opgeeft. Kennis van Kennedy De Krupp-gevolmachtigde meent dat men klein moet beginnen: handelsmis sies over en weer betere contacten, een beter psychologisch klimaat tussen Bonn en Warschau. „De rest komt van zelf", zegt hij. Beitz kreeg daarvoor gis teren de openlijke steun van Bonds kanselier Adenauer, die voor een on derzoek van de huidige Pools-Duitse betrekkingen is en over een betere sa menwerking met Warschau zei: „Daar ben ik voor". Adenauer nam Beitz voorts in be scherming tegen aanvallen, waarin de Krupp-man werd verweten zich ten on rechte als „een diplomaat in buiten gewone dienst" te hebben gedragen. Van waarde acht men de samenwer king Adenauer -Beitz ook omdat Beitz tijdens diverse reizen naar Amerika ge sprekken met de nieuwe Amerikaanse president Kennedy, toen nog senator heeft gevoerd. Bepaald opmerkelijk, zo niet zonder ling, is het in elk geval dat de op een na hoogste chef van het Krupp- concern, die tot voor kort in de com munistische wereld werd uitgemaakt voor oorlogshitser, thans officieel in Bonn wordt gehuldigd als de wegbe reider naar goede betrekkingen met een communistisch geregeerde staat. Trou wens, Krupp staat als geruime tijd weer in de gunst der rode staten: hij bouwt bijvoorbeeld grote fabrieken in de Sovjet-Unie, en niet voor niets is Beitz een welkome gast in Moskou en Warschau. Chemische proeven geen doodsoorzaak van studenf Van wege de officier van Justitie, hoofd van het Arrondissementsparket te Amsterdam wordt het volgende mede gedeeld: Op 30 november 1960 is in het organisch laboratorium van de Vrije Universiteit te Amsterdam een student plotseling onwel geworden en zeer kort daarna overleden. Na een uitvoerig on derzoek, dat op last van de officier van Justitie is ingesteld, is komen vast te staan, dat het overlijden in geen enkel verband heeft gestaan met de proeven, welke door gemelde student op dat moment in gemeld laboratorium werden gedaan. VOORARREST DIRECTEUR „SOCRATES" VERLENGD De raadkamer van de Amsterdamse Rechtbank heeft de voorlopige gevan genhouding van de president-directeur van de gefailleerde bouw- en handels onderneming „Socrates" Nic. den Besten met 30 dagen verlengd. Den Besten werd

Leidsch Dagblad | 1961 | | pagina 4