GRATIS VAPORISATOR bij I FLACON VINOUA AFTER-SHAVE LOTION E3.95 v Slakkenkwekers bleken best betaalde spionnen TONICUM NOURY Sporttoto U.V.S. - N.E.C. Staatssecretaris wil waarmaken, dat iedere soldaat in zijn ransel een maarschalksstaf meedraagt Hoger loon in Randstad Holland K geeft nieuwe S energie Herkampen winkelwaarde f 1.35 for men of 1 flacon Vinolia Pre Shave lotion f 4,25 for men WOENSDAG 23 NOVEMBER 1960 Echtpaar diende op geraf fineerde wijze vier jaar de Oostduitse geheime dienst Majoor werd onder druk gezet nadat zoon verdwenen was (Van onze correspondent te Bonn) In Bad Godesberg onder de rook van Bonn is dezer dagen het echt paar Zinken gearresteerd, dat sedert 1956 voor de communisti sche Oostduitse spionagedienst werkzaam was en beschikte over een eigen geheime zender. Deze arrestatie heeft men in verband gebracht met laagstaande Oost duitse pogingen om een majoor van het nieuwe Westduitse leger via zijn verdwenen 16-jarige zoon naar Oost-Duitsland te lokken. Het echtpaar Zinken werd vier jaar geleden op geraffineerde wijze door de Oostduitse geheime dienst in de Bonds republiek geloodsd. Hun opdracht luidde kort maar krachtig: informatie inwin nen en doorgeven over de grote West duitse politieke partijen. Daartoe kregen zij de beschikking over een eigen zend- installatie en veel geld. Zoveel geld dat men het echtpaar beschouwt als de best betaalde agenten van de Oostduitse spionagedienst! Ondermeer kon Zinken zich de weelde van het kopen van een eigen huis in Godesberg permitteren dat huis staat vlak bij een Westduits legercommando Zinken zelf heeft in de loop der jaren tegenover kennissen, die niet van zijn spionage-activiteiten wisten, gezegd dat het voor hem moeilijk was een goed be taalde burgerlijke baan te krijgen. Hij was, zo vertelde hij, mislukt als juridisch adviseur van firma's in Oost-Duitsland en dat zou de reden zyn geweest dat hij naar het Westen zou zijn gevlucht. In werkelijkheid bleek Zinken een ge raffineerde en goedbetaalde spion te zijn. Hij hield zich voor de buitenwereld in het leven als „slakkenkweker". Uit dit bedrijfje, waarbij hij door hem gekweek te wijnbergslakken aan restaurants ver kocht, trok hij evenwel geen geweldige inkomsten. Zoon als lokvogel De arrestatie van het echtpaar Zinken zou in verband staan met het spel, dat de Oostduitse geheime dienst met de Westduitse majoor Goetze had willen spelen. Op 10 november jl. verdween uit Bad-Godesberg de 16-jarige zoon van de majoor, de gymnasiast Dieter Goetze. Hij had wat geld van zijn spaarbankboekje gehaald, had zijn fiets en postzegel album en een atlas meegenomen en be landde op raadselachtige wijze in com munistisch Oost-Duitsland. Men neemt in Bonn aan dat Dieter Goetze reeds in Bad Godesberg door Oostduitse agenten (waarschijnlijk het echtpaar Zinken) „in ontvangst" is genomen, die voor verdere expeditie zouden hebben gezorgd Majoor Goetze ontving op 16 novem ber een brief zonder afzender, waarin van hem werd geëist, dat hy op 19 no vember met het vliegtuig naar West- Berlijn zou gaan en vervolgens in com munistisch Oost-Berlyn een telefoon aansluiting te Oost-Berlijn Köpenick die niet in het Oostberljjnse telefoon boek staat, zou opbellen. Dan, aldus de brief, zal een ontmoeting met onbeken den en zoon Dieter gearrangeerd kunnen worden. Want Dieter, aldus de Oostduitse brief, bevindt zich in Oost-Duitsland, zoals ook bleek uit enige regels die de jongen on der de brief had geschreven en waarin hij mededeelde bij „een vriend in Oost- Duitsland" te zijn. Majoor Goetze belde op 19 november van Bad Godesberg uit het Oostberlijnse telefoonnummer op; een onbekende eiste toen van hem dat hij direct naar Oost- Berlyn zou komen. Het is duidelijk, zo zegt men in Bonn, dat de Oostduitse ge heime dienst van de majoor „enige dien sten" wilde vragen in ruil voor zijn zoon. Men neemt ook als vaststaand aan dat Dieter Goetze naar Oost-Berlijn is gelokt waarschijnlijk via het echtpaar Zin ken om daar thans als lokmiddel van zyn door het tragisch menselijk conflict geplaagde vader te dienen. „Kroniek van Neurenberg" bracht f42.000 op Op een veiling in Parys, waarop spe ciaal oude boeken met wapenschilden werden verkocht, heeft een wiegedruk in het Latijn uit 1493, getiteld „kroniek van Neurenberg" ruim 42.000 gulden op gebracht. Deze wiegedruk d.i. een werk uit de allereerste periode der boekdruk kunst) wordt gerekend tot de belang rijkste werken van de Duitse kunst uit de vijftiende eeuw. De complete werken van Arnault, in Den Haag uitgegeven in 1817 en 1818, met het wapenschild van Napoleon I, ging van de hand voor bijna 10.000 gulden. Arnault heeft dit werk aan Na poleon aangeboden toen deze zich in ballingschap op St.-Helena bevond. „De gedenkschriften van Mabuse" in negen delen, gedrukt in Brussel, Amsterdam en Leiden en gebonden door Boyet, brachten 8.000 gulden op. GISPEN MEUBELEN SCHEPPEN IN UW KANTOOR EEN SFEER VAN STIJL EFFICIENCY EN SOLIDITEIT DIE INDRUK MAAKT OP UW BEZOEKERS UW PERSONEEL BINDT EN HET WERK STIMULEERT '<<e G I S P E N <lea'ers 2u"en u gaarne CULEMBORG 'inlichtingen van dienst zijn De staatssecretaris van Defensie, de heer M. R. H. Calmeyer heeft vanmorgen in de onderofficiers- school in Weert, welke gevestigd is in de Van Home-kazerne het spe ciaal voor dit instituut ontworpen schakelonderwijs officieel geopend. Ter gelegenheid daarvan sprak hy een rede uit, waarin hij onder meer zei, dat met het openen van de schakelklas een begin gemaakt wordt met de uit voering van een van de punten, welke hij bij aanvaarding van zijn functie als staatssecretaris in het bijzonder op zijn programma had geschreven. „Ik heb mij toen voorgenomen", aldus spreker, „waar te maken het bekende gezegde, dat iedere soldaat de maar schalksstaf in zijn ransel heeft". De staatssecretaris zeide verder, dat het „gelijke kansen voor allen" iets is, waarover in de huidige maatschappij veel wordt gesproken. „Maar in het leger wordt dit ook waar gemaakt", al dus de heer Calmeyer. Ruggegraat Spreker vervolgde met te zeggen, dat onlangs een onderzoek is ingesteld naar de vraag, hoe de dienstplichtige soldaat het leger ziet. Daarbij is naar voren gekomen, dat de houding van de onder officieren hiervoor bepalend is. Deze komen dagelijks met de dienstplichtigen in aanraking en het beeld van de on derofficier blijkt bepalend te zijn voor het geheel. Van de onderofficieren vraagt de soldaat, dikwijls misschien on bewust, hem als mens te erkennen, zich ook met zijn persoonlijke belangen bezig te houden en de vakkennis te bezitten om de tijd op een goede wijze te benut ten. Hiermede wordt het oude gezegde, dat de onderofficieren de ruggesteun van het leger vormen, weer opnieuw be vestigd, aldus de heer Calmeyer. Late kans De staatssecretaris vervolgde met te zeggen, dat de eisen waaraan een onder officier moet voldoen, dan ook hoog moeten worden gesteld. In de eerste plaats wat betreft karakter, maar ook wat betreft een behoorlijke algemene ontwikkeling. Wie wel de intelligentie heeft om deze te verwerven, maar in het leven daartoe nog niet de kans heeft gekregen, wordt deze kans thans in het leger geboden, daartoe dient dan ook de schakelklas die vandaag officieel wordt geopend, aldus spreker. Het schakelonderwijs aan de onder- officiersschool in Weert is bedoeld, om op deze school aangenomen leerlingen, die niet over het verlangde mulo-diplo ma. of een overeenkomstig getuigschrift beschikken, doch wel voldoen aan de in. telligentie-eisen ten aanzien van dit on derwijs gesteld, in staat te stellen het peil van een voltooide ulo-opleiding als nog te bereiken. Daartoe hebben enige ulo-experts een gecomprimeerde cursus ontworpen van negen maanden en voor het geven van deze cursus zijn bevoegde leerkrachten aangetrokken. De invoering Maar pendel is funest voor gezinsleven (Speciale berichtgeving) De steeds groeiende werkloosheid in Oost Zeeuws-Vlaanderen en de zich voort durend uitbreidende werkgelegenheid elders met name in de Randstad Holland hebben geleid tot een bepaalde vorm van pendelen, die in kerkelijke en sociale kringen in Zeeuws-Vlaanderen verontrusting heeft gewekt, namelyk de „lange- afstandspendel". Ongeveer een jaar geleden zijn bedrijven in de Randstad Holland, met name in Rotterdam, begonnen met het werven van arbeidskrachten in Zeeuws-Vlaanderen en het instellen van dag-pendeldiensten. Sinds die tijd zitten jaarlijks talrijke arbeiders uit Oost Zeeuws-Vlaanderen voor de reis van en naar hun werk 275 kilometer of meer in een bus. Over deze pendel heeft, in opdracht van de statenkring Hulst van de KVP, ds. W. R. V. Dusarduijn, directeur van de Katholieke Raad voor Maatschappelijk Werk in Zeeland een rapport samen gesteld. De rapporteur meent dat de gevolgen van deze pendel wellicht de langste pendeltochten die in Nederland worden ondernomen, eerder en ernstiger aan het licht zullen treden dan in andere ge bieden van ons land. Pendelen betekent voor de mensen in Zeeuws-Vlaanderen zeer vroeg opstaan, snel ontbyten, 2 uur over wegen hobbelen en na het werk nogmaals 2% uur reizen. De pendelaar komt eerst thuis als de jongste gezins leden al naar bed zijn en na de maal tijd is er, omdat er vroeger moet worden opgestaan, slechts een korte avond in gezinsverband mogelijk. Al te lichtvaar dig wordt, aldus het rapport, ook door de pendelaars zelf gesproken over de hoge verdiensten. In werkelijkheid wor den grote offers gebracht om een voor Zeeuwsvlaamse normen relatief hoog weekloon te ontvangen. Uitgedrukt in het aantal uren van huis zijn ligt het gemiddelde uurloon niet eens aan de hoge kant. De meeste pendelaars wer ken liever dichter bij huis zoals bij een enquête is gebleken. Bij de bestaande loonverschillen van Zeeuws-Vlaanderen met de Randstad Holland wordt echter het pendelen geprefereerd. De lange-af- standpendel is dan ook, meent de rap porteur, een uitdaging aan de streek om werkgelegenheid en lonen te verbeteren. De geringe industriële werkgelegenheid in het jongste verleden wreekt zich thans. De groeiende werkloosheid heeft Oost Zeeuws-Vlaanderen rijp voor het pendelen gemaakt. In het rapport wordt voorts opgemerkt dat niet alleen het scheppen van vol doende gevarieerde werkgelegenheid, hoe noodzakelijk ook, de oplossing van het probleem zal brengen. Het wordt ook gewenst geacht dat de Ionen en de se condaire arbeidsvoorwaarden in Oost Zeeuws-Vlaanderen worden verbeterd. De mogelijkheden hiertoe moeten, aldus 't rapport, serieus worden onderzocht. De pendelaars nemen over het algemeen niet meer deel aan het verenigingsleven in hun woonplaats. Zij hebben daar geen tijd meer voor. In Zeeuws-Vlaande ren moet ten aanzien van de lange af standspendel het sein op rood worden gezet. Spaanse communisten de gevangenis in Een Spaans militair Gerechtshof heeft een achttiental personen wegens po gingen de verboden communistische par ty te organiseren tot gevangenisstraffen variërend van twintig tot vier jaar ver oordeeld. Alle veroordeelden zouden de afgelopen winter in Praag een congres van de Spaanse communistische party hebben bijgewoond. Twee personen. Aladino Cuervo Ro driguez en Maximo Sanjulian Agulla werden tot twintig jaar veroordeeld, vijf kregen veertien jaar, negen acht jaar, één kreeg zes jaar en de enige vrouwe lijke beklaagde werd tot vier jaar ver oordeeld. De vonnissen moeten door de militaire autoriteiten worden bevestigd. Voorts zijn in een ander proces vijf personen die zouden hebben behoord tot een communistische cel in Posada, pro vincie Cordova, door een militaire recht bank tot straffen variërend van acht tot één jaar veroordeeld. De rechtbank waarvoor de achttien deelnemers aan- het congres terecht stonden, veroordeelde tevens Angel Mar tin Ferreras wegens het onderhouden van contacten met de mensen die in februari in Madrid bommen plaatsten tot zes jaar gevangenisstraf. KABINETSREORGANISATIE IN GUATEMALA Het Guatemalaanse kabinet is afgetre den om president Ydigoras in staat te stellen de regering te reorganiseren. Hiertoe werd besloten nadat de recente linkse opstand was bedwongen. Advertentie GISPEN MEUBELEN BIJ: DEMMENIE Haarlemmerstr. 167-171 van het schakelonderwijs maakt deel uit van een nieuw plan van selectie voor en opleiding aan de onderofficiersschool. Advertentie an pro Ju kt ra l4alve flès 1:78 Hele', f) es 2.90 Familie/les 10.15 Sweelinckprijs 1960 De Staatssecretaris van O.K. en W. mr. Y. Scholten heeft een nieuwe prijs op het gebied van de muzikale compo sitie ingesteld, waaraan de naam is ge geven van „Sweelinckprijs". Het ligt in de bedoeling deze prijs eens in de drie jaren aan een Neder landse componist toe te kennen op grond van de verdiensten van zyn totale compositorische arbeid. In het jaar, waarin de Sweelinckprys wordt ver leend, zal de prof. Van der Leeuwprys die, zoals bekend wordt toegekend voor een bepaalde compositie, niet beschik baar kunnen worden gesteld. Daartoe in staat gesteld door een grote industrie te Baarn zal de Staatssecreta ris deze prjjs voor de eerste maal kun nen verlenen in het jaar 1960. Aan de Sweelinckprijs 1960 is een geldbedrag van f 6.000 verbonden, terwijl de ge noemde industrie zich bereid heeft ver klaard, zo enigszins mogelijk, een gram mofoonplaat uit te brengen van een in overleg met de componist te kiezen com positie uit diens totale werk. Een op voordracht van de raad voor de kunst ingestelde commissie, bestaande uit de heren prof. dr. J. M. A. F. Smits van Waesberghe, voorzitter, P. Hupperts en F. de Nobel, leden: B. Wagemans, secre taris, zal de Staatssecretaris over de toekenning van de prys adviseren. Nederlantl-Mexico gaat toch door De interlandwedstrijd NederlandMe xico zal dit seizoen toch doorgaan. De KNVB en de Mexicaanse Voetbalbond zijn overeengekomen de wedstrijd woens dagavond 19 april a.s. te spelen. Waar de ontmoeting wordt gehouden is nog niet bekend. De wedstrijd is mede bedoeld als voor bereiding voor de wedstrijden tegen Hongarye en Oost-Duitsland voor de voorronden van het toernooi om het we reldkampioenschap, waarvan de eind ronden in 1962 in Chili worden gespeeld. De vraag heeft zich inmiddels opge drongen hoe het met de wedstrijden (uit en thuis) tegen Oost-Duitsland zal moe ten gaan, nu de Nederlandse regering Deel van Fréjus weer onder water Laaggelegen gedeelten van Fréjus staan weer onder water, een jaar na de ramp toen de dam van Malpasset bezweek en 400 mensen het leven ver loren. Een dijk, die gemaakt was om het water van de rivier de Reyran, die als gevolg van de hevige regenval der laatst dagen sterk was gezwollen, tegen te hou den, begaf het gistermiddag. Hierdoor kwamen pasgebouwde huizen gister avond onder water te staan. De spoor- en wegverbindingen tussen Marseille en Nice zijn verbroken en de autoriteiten ter plaatse noemen de toe stand ernstig. Tot dusver zijn er geen slachtoffers gevallen. geen visa wenst te verlenen aan Oost duitsers (geval Uhlmann). Hetzelfde stuk heeft zich afgespeeld rond de Ierse voetbalkampioen in het toernooi om de Europese voetbalbeker. Ook de Ierse regering weigerde de toe lating van Oostduitsers cn het resultaat was, dat de Ieren van verdere deelne ming werden uitgesloten. Leidse Bridgeclub DDS De uitslagen van de zesde ronde der parencompetitie luiden: Groep Zwart: Noord-zuid: 1. Leen- houts-Kuilman 72% (5), 2. dames Sels- Van Alphen 68% (11), 3. Verboog-v. d. Meer 66 (6), 4. dames Brouwer-Vellen- ga 61 (17), 5. mevr. LeenhoutsDe Best 48 (24), 6. dames v. d. ValkSchneider 44 (22). Oost-West: 1. en 2. Mevr. Kuilman Plouvier jr. 68 (1) en mevr. Beeker Baggen 68 (7), 3. mevr. Cleveringa—dr. Borleffs 67% (9), 4. PlouvierLange- meyer 56 (13), 5. heer en mevr. Van Heusden 50% (23), 6. heer en mevr. de la Court 50 (21). Groep rood: Noord-Zuid: 1. Heer en mevr. Reekers 59 (10), 2. Vellenga-Brou- wer 49% (8), 3. Heer en mevr. Eichhorn 49 (4), 4. dames Visser-Van der Meer 48% (3), 5. dames VerstraatenNagel 44 (15). Oost-West: 1. dames Van ZypVer boog 63 (2), 2. Van LeeuwenEyndho- ven 54% (12), 3. Parmentier—Van der Voort 50% (14), 4. mevr. Den Holder De Nie 48 (19), 5. Mevr. De Ruiter—Zyl- ker-Schölvinck 34 (18). Tussen haakjes het rangnummer in de totaalstand! In de derde ronde van de viertallen competitie waren de uitslagen: Groep A: Team Verboogteam mevr. Visser 4719, team Baggenteam mevr. Reekers 2622. Groep B: Team Langemeyer team De Nie 52—38; Team mevr. Van B. H. team De Best 33—27. Zonetoernooi te Berg en Dal Ook Zuidslaven naar huis De Zuidslavische grootmeesters dr. Trifunovic en Ivkov zullen definitief niet uitkomen in het zone- toernooi te Berg en Dal. Dit besluit viel na enkele telefoongesprekken van beide schakers met hun schaakbond in Belgrado. De argu mentatie van de Zuidslavische Schaakbond luidt: „een zonetoer nooi, dat éénderde van de bezet ting mist, kan reglementair niet als een zonetoernooi worden be schouwd". Zoals bekend heeft de FIDE (wereld schaakbond) echter besloten het toer nooi te Berg en Dal ongeacht het aantal deelnemers als zonetoernooi te erken nen. Het toernooi werd gisteren voortgezet met de partyen van de tweede ronde. De uitslagen waren; Baren dregt (Ned.)—Ojanen (Finland) %-%; Skoeld (Zweden)Larsen (Den.) Lopez Garcia (Spanje)—Duck- stein (Oostenrijk) 0—1: Teschner (W. Duitsland) Johannesen (Noorwegen) afgebroken; Olafsson (IJsland)Schus ter (West-Duitsland) afgebroken. De stand na de tweede ronde luidt: 1. Duckstein 2 punten; 2. Larsen 1% punt: 3. Olafson 1 punt -f 1 afg. par tij; 4. Skoeld punt; 5/6/7. Teschner, Schuster en Johannesen, allen 0 punten en 2 afg. partijen; 8/9/10 Ojanen, Lo pez Garcia en Barendregt, allen 0 pun ten en 1 afg. partij. Van onze Haagse correspondent) De Rotterdammer L. J. van Alphen is nog steeds de enige deelnemer aan de toto van zondag jl. met 15 punten. Het aantal deelnemers met 14 punten die dus in aanmerking komen voor de twee. de prys is echter gestegen van 18 tot 22. De spoeling voor de derde prijswin naars wordt steeds dunner. Er meldden zich nog ongeveer 100 deelnemers met 13 punten, zodat het aantal prijswin naars steeig van 125 tot 225. Advertentie Van heden af voorverkoop voor de belangrijke wedstrijd Lezers schrijven Kikkerpolder Mijnheer, de redacteur, Naar aanleiding van het ingezonden stuk betreffende de Kikkerpolder en wel speciaal het naschrift van Uw sportre dactie wil ik graag wel een inlichting hebben van de Leidse Sportstichting. Er staat onder meer in het naschrift, dat het terrein nog moet „wennen". Maar hoe lang duurt dat??? Ik ben zelf lid van de v.v. Roodenburg en als ik my niet vergis zyn deze terreinen al voor de oorlog aangelegd. Deze terreinen zyn nu nog steeds praktisch onbespeelbaar in de „natte maanden" en wel speciaal het bij terrein. Als UVS ook zo lang moet wachten tot de Kikkerpolder „speelrljp" is, kan ik de heer Wondergem alleen maar sterkte toewensen. Een Roodenburglid De beslissingsvierkamp te Ubbergen Is gisteren voortgezet met het uitspelen van de afgebroken partyen uit de twee de ronde. De uitslagen waren: Matanovic (Zuid-Slavië)Van Schel- tinga (Nederland) 0—1; Bertok (Zuid- Slavië)Bilek 'Hongarye) 01. De stand luidt nu: 1/2. Van Scheltinga en Bilek. beiden 1 punt; 3 4. Bertok en Matanovic. beiden punt. Damkampioenschap Morgenavond zal in „Bellevue" de prijsuitreiking plaatsvinden van het toernooi om het Leids damkampioen schap. Gespeeld werd om de Leidsch Dagblad-wisselbeker. Tevens zal een oude traditie in ere hersteld worden, nl. dat de kampioen, W. Heemskerk, een simultaanseance zal geven. Iedereen kan aan deze seance deelnemen. Bovendien wordt een gong- wedstrijd gehouden. Aanvang 8 uur. Koersen Hilversum De uitslagen van de gisteren gehouden draveryen lulden: Blesje Bulwark-prys: 1. Ray Hanover (M. Vergay) (1.31.6). 2. Xandover. 3. Xa- nacatepec. Tot.: wl. f 15.50. pl. f 2 20. f 1 70 f3.40. gek. f3.80. cov. f4.30. Matadoren-prys. eerste heat: 1. Vrydag (A. R. Nottelman) (1.23.5), 2. Theo Mes- sldor. 3. Pretty Boy. Tot.: wl. f 1.80, pl. f 1-30, f 1.30, f2.10. cov. f2.40, gek. f2 40, .Tweede heat: 1. Theo Messldor (F J. Eerenberg) (1.22.3), 2. Vrijdag. 3. Pretty Boy. Tot wl. f2.60, pl. f 1.10„ f 1.10, gek. f 2 40. cov. f 4 80. Derde heat: 1. Theo Messldor (F. J. Eerenberg). 2. Vrydag, 3. Pretty Boy. Tot.: wl. f 1.80. pl. f 1.30, f 1.60, gek. fl.60, cov. f 2.70. Definitieve uitslagen: 1. Theo Messldor, 2. Vrijdag. 3. Pretty Boy. Barones Nike-prijs: 1. Yataghan Han over (E Kruithof) (1.27.2). 2. Yvonne Heny. 3 X. Signal. Tot wl. f2.90. pl. f2 70. f2.—. f3.30, gek. f4.50. cov. f5.— Brutus Stuermann-prys: 1. Yankee Mald (B. de Vries) (1.27.7), 2 Xlta Hanover. 3. Wlnny Cliff Tot wl. f 1.80 (stalverband pl. fl.60, f6.90, f3.90, gek. f3.50, cov. f 18.70. Beautiful Boy-prys: 1. Ulrica B. (S. H. Slderlus) (1.27.1); 2. Troubadour. 3. To renvalk S. Tot.: wl. f4.10, pl. f 1.90, f2. cov. f3.90, gek. f9.30. Be happy-prys: 1 Victor van Oranje (C. M. Verhoeve) (128.3); 2 Quick Jim my. 3. Victress K. Tot.: wl. f7 50. pl. f2.50 f 1.90, f 1.90, cov. f5 60, gek. f 16.90. Totale omzet f97.243.50. Een vorstelijk geschenk van Vinolia voor U, deze vaporisator. Eneen vorstelijke lotion van Vinolia voor elke man die er verzorgd wil uitzien*. Natuurlijk profiteert U meteen van deze bijzondere aanbieding. *Voor hem is er bovendien nog HAIRCREAMf2.95 HAIRLOTIONf5.50 SHAVING CREAM f 2.25 etc. LONDON PARIS - BRUXELLE8 - ROTTERDAM Klaverjascompetitie In de ereafdeling van de competitie van KlaverJasverenigingen versloeg T. en D. met liefst 8%3% Oosthoek, waardoor beide ploegen de leidersplaat» delen. De uitslagen lulden: Ere afdeling: SLF—Zaalberg 7—8, KNGKrantz 75, T. en DOosthoek 8%—3%. Zaalberg—DSB 8—4. EersteklasseSportiefGroenoord 5-7, MDH—MDS n.b AWS—Centrum 5%— 6%. P. v. H.—DVS 8%—3%. Tweedeklasse: Sportlef—P. v. H. 8% 3%, Groenoord—Zaalberg 210 regl., KNG—T en D. 8—1, Oosthoek—DSB 7—5. SLF—MDS 6—6. Derdeklasse: SLF—Groenoord 84, Oosthoek 3Oosthoek 4 66, DSB 4 Sportlef 5%6%, Groenoord—DSB 3 3—9 regl. In de onlangs gepubliceerde standen is een fout geslopen. KNG behaalde uit 7 wedstrijden geen 50 maar 46 punten.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 9