schatkamer van ieolaas C3 0,95 3,90 5,95 34,50 16,90 1,20 2,95 7,90 6,90 6,90 4,90 5,75 6,90 10,90 7,90 3,90 2,90 11,50 95,- 169,- 7,90 19,75 27,75 6,75 VROOM DREESMANN 8,25 St. Nicolaas zal gaarne nog tot en met Vrijdag 25 November ieder kind onder geleide van vader of moeder, ontvangen in zijn troonzaal, 2e etage van 2 tot 5.30 uur. Sur pricolaas. fn een speciale stand worden Uw cadeaux (tegen zeer geringe vergoeding uiteraard) op buitengewoon leuke en attractieve wijze verpakt. Deze stand bevindt zich op de herenconfectie-afdeling (1e etage). Leuke surprise Originele verpakking Jamaica rumbo- Inhoud 1 mooie dameszakdoek. Baddoek set baddoek met bijpassend washandje, 'n Stork product. Frisse kleuren. In luxe doos verpakt. sp U« S< he Nylon onderjurken met fraaie kantgarnering en perfecte pasvorm. Dubbele strook met opzij een splitje. Zeer geschikt bij het gebruik van een nauw rokje. Maten 38-48 Kleur wit J Bijpassende ju pon itr il cel Plissé cocktailschorten geheel nieuwe dessins. Leuk gegar* neerd met loshangend zakje. Blijvend plissé. Nappa lederen damestas met dubbele beugel, 2 vak ken en vakje met ritssluiting. Gevoerd met zijde. In de modekleuren bruin, negro en zwart. Kapgarnituur, elegante vorm. Spiegel met facet geslepen rand, de bor stel is gevuld met nylon. In enkele pasteltinten ver krijgbaar. Kousen etui. Practisch voor de reis is deze kousen etui waarin U 5 paar kousen kunt opbergen. In frisse bloemdessins. Prachtige wollen heren ankiets in fraaie gedistingeerde des sins. Prima pasvorm. Gevoerde lederen dameshandschoenen met leuk fantasie effect. Primapasvorm. In de kleuren zwart, marine, groen, cork en lichtbeige. Mohair damesshawl Zo'n heerlijke warme shawl in Schotse en fantasieruiten is altijd een welkom geschenk. Zelfbinders van trevira en terylene, mo derne dessins en kleurstel lingen. In cadeau verpakking Mohair heren shawl met franje. Warm en sportief 8 verschillende ruitdessins in modieuze kleuren. Kristallen halssnoer in 2 modellen, met aflopende kralen of met gelijke kralen. In wit, cognac, topaas, ame thist, cardinal en vitrail. 1 rij kralen 2 rij 1 rij aflopende kralen Bijpassende oorclips Herenpantoffel Een met vacht gevoerde pan toffel, is een warm geschenk voor de man met koude voeten. Uitgevoerd in beige suède. Maten 41 t/m 47 Zaanse klok in eiken of wortelnoten uitvoe ring. Gezellig in elk interieur. Heldere belslag, koperen ge wichten. 1 Jaar schriftelijke ga rantie. Suède jasje van soepele kwa liteit. Moderne 3/4 lengte. Kan open en gesloten gedragen worden. Split in de rug. Warme winter kleuren o.a. négro olijf. Maten 40-46 Wollen damesmuts. Modieus hoog model, geruwde bol en ge haakte rand. In tal van kleuren verkrijgbaar. Pencil parapluie jacquard geweven. Zeer luxe uitvoering, geheel op goudkleurig, montuur. Modieuze haak. Met foudraal. LEIDEN ALPHEN Kinderbox met verhoogde scharnierende bodem. Uitgevoerd in blank beukenhout 80x100 Babymanteltje leuk voor de baby van 0-6 maanden is dit manteltje met muts. Zuiver wol, dus heerlijk warmtverkrijgbaar in mooie pasteltinten o.a. bleu, geel, wit én turquoise. Flanellen meisjes duster, het practische geschenk voor Uw dochter. Model met pasje en geheel door- geknoopt. In 5 kleuren. Leeftijd 2 tot 14 jaar kl. st. p. m. 2 jaar

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 16