mza d Vs per snellift naar de levensmiddelen afd. 4' 0,89 0,79 0,43 DIE GOEDE MODERNE TIJD! lomalen crème soep, met soepballetjes. Binnen vijf minuten kant en klaar op tafel. Per literblik 0,79 2 blikken voor 1,37 Zaanse cacao voor een échte kop geurige chocolademelk Inhoud per bus 250 gram Banketstaven echt gezellig bij een kopje kollie A 4 P 2 staven voor U,4j Tutti Frutti, zeef mooie kwaliteit gesorteerde zuidvruch- ,en A PA Nu 250 gram 0,59 kuKtjU£ei<t Dubbele speiciebonen, een zeer malse groente Per literblik 0,79 3 blikken voor 2,25 blikken voor 4,15 Chocolade menagerie hall-melk half-puur Zeer licht in gewicht. Botorhamworsl, prima kwaliteit 200 gram 200 gram voor VROOM DREESMANN De moderne tijd van nu wordt straks ook weer die goede óüde tijd. Veel zal verdwijnen, maar die goede klokken van Junghans zijn welhaast blijvend, zeer beslist wat het precisie-uurwerk aangaat, maar bijna net zo zeker wat de vormgeving betreft Junghans ontwierp modellen, die het in veel woningen lang zullen blijven doen. Kamerklok met zwart/wit mozaïek, doet 't fantastisch in het moderno interieur 125.» Bim-bam pendule met membraan-gong, 'n getrouwe, nooit falende huiskamer- klok 125.- Fr ankrijk- Parijs Waar ook ter wereld Elke Lucky Strike uit dat wereldberoemde pakje vertolkt de internationale smaak voor de ware Amerikaanse sigaret. Er is immers maar één Lucky Strike ter wereld: de échte! Overal ter wereld dezelfde kwaliteit; de kwaliteit die Lucky Strike terecht zo beroemd maakte. Nu ook in Nederland onbeperkt verkrijgbaar per 20 stuks.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 12