R.F.C. was na de rust baas in eigen huis en zegevierde verdiend De Cliarloise Leeuw te sterk voor Kanaries f 1 Oranje Groen op kop door zege op DOSR KR V thans op laatste plaats in eersteklas wL Leidse aanval faalde volkomen Eerste verlies voor Teijlingen beva BEVA bevalt u beter ►j Lugdunum overwon S.J.C met 3-0 Amateurs Roodenburg verloor met 2-0 MAANDAG 24 OKTOBER 1960 (Van een onzer verslaggevers) Wederom leed Roodenburg een nederlaag! Ditmaal sneuvelden de blauwzwarten op de spekgladde grasmat in Rotterdam tegen de kop loper RFC met 20. Verdiend ook, want aanvallend hadden de voet ballers uit de Maasstad beduidend méér in hun mars dan onze stad genoten, zonder overigens ook maar één moment de indruk te kunnen vestigen het stempel „koploper" waard te zijn. Jammer van het volkomen faien van de Roodenburgaanval. Had dit kwintet Van Heek en Chouffour werden gemist! een tikje méér allure gehad en de enkele levensgrote kansen in de eerste helft benut, de situatie had er dan wellicht wat gunstiger voor de blauwzwarten uitgezien. OP EN NEER In die eerste helft namelijk golfde de stryd met wisselende kansen op en neer en Van Polanen c.s. hadden verdedi gend bezien de Rotterdamse stoottroe pen volledig in de zak. Dit fraaie her stel na de nederlaag van vorige week was hoopgevend temeer toen bleek dat onze stadgenoten zélf vele malen héél gevaarlijk de groenwitte defensie aan de tand wisten te voelen. Bij deze acties niet zonder kans op succes waren boven dien. Helaas, rechtsbuiten Sirat liet twee levensgrote kansen voor wat zij waren. Géén gejuich dus. Een andere maal toen er weer een heel hachelijk moment voor het RFC-doel zich afspeelde, liep doel man Bos een reprimande op van arbiter Bentvelzen. De groenwitte keeper trad nl. een beetje dreigend op. toen hij meende te zwaar te zijn belaagd. In de Alphia leende weelde van 3—0 voorsprong (Van onze correspondent) Een hard werkend Alphia heeft kans gezien op eigen terrein van het technisch beter, maar zonder overtuiging spelend Wassenaar met 32 te winnen. Alphia heeft zich voor de volle honderd procent gegeven en by rust had de thuisclub een fraaie 3-0-voorsprong (wat een weel de!) genomen. Een in de tweede speel tijd oppermachtig Wassenaar kwam maar tot twee treffers. De Alphianen pasten zich het eerst aan de slechte terreinomstandigheden aan. Al in de tweede minuut kreeg Koe nekoop een fraaie kans, maar het schot van de Alphianen ging net langs de verkeerde kant van de paal. Even later probeerde dezelfde speler het weer. maar doelman Pesch sloeg het leer precies voor de voeten van Siem Bouthoorn, die hard en laag inschoot: 12. Met harde trappen vanuit de achterhoede werd de Alphia-voorhoede aan het werk gezet en de achterhoede van de gasten moest bergen werk verzetten. Toen Pesch een glibberige bal onvoldoende onder controle kreeg, was Blauw er als de kippen bij om deze fout af te straf fen: 20. Alphia's veteraan-doelverde- diger Rienus Kramer kreeg daarna en kele bezoeken van Buitelaar c.s. te ver werken, maar met medewerking van spil Thomasse en de beide achterspelers Uit hol en Jong gelukte dat best. Tien mi nuten voor rust kon de Alphia-aanhang voor de derde maal juichend opspringen. Koenekoop kopte de bal uit een hoek schop in en via de handen van Pesch kwam het kleverige leer pas in de tou wen tot rust. De wat ongewone voor sprong voor Alphia bracht de oranje- witten ertoe in de tweede helft sterk verdedigend te spelen. Talrijk waren de aanvallen dan ook, die de verdediging van de thuisclub moest verwerken. Het was helemaal niet verwonderlijk, dat Buitelaar na twintig minuten bij een rommelige situatie voor het Alphia-doel de achterstand verkleinde: 3—1. Het werd zelfs nog zeer spannend, toen vrij burg uit een snelle aanval met een hard schot Kramer passeerde: 32. Maar wat de gasten ook probeerden, de hardwer kende Alphia-defensie kon hen van een gelijkspel weg houden Erica Terpstra de snelste in Naarden In Naarden zijn gisteren zwemwed strijden gehouden. Erica Terpstra (HZPC) was de snelste op de 100 meter vrije slag dames in 1.04.5. Zij werd ge volgd door Corrie Schimmel (Gooi) in 1.06.8. Astrid Ording (Gooi) 1.07.6 en Gretta Kok (HDZ) 1.10.2. Op de 100 m. vlinderslag dames was de eerste plaats voor Atie Voorbij (Naarden) in 1.12.5. Tweede werd Tineke Lagerberg (Naar den) in 1.13 en derde Willy Lambour Naarden) in 1.14.1. Bert Sitters (Y) won de 100 meter vrije slag heren in 60 sec. en de 100 m. vlinderslag in 1.06.2. Met veel moeite voorkomt Roo- denburg-doelman Keereweer hier een derde RFC-treffer. (Foto Leldsch Dagblad) slotfase van de eerste helft kwam de thuisclub veelvuldig voor de Leidse veste doch Van Polanen, v. Rooyen, v. Weer- lee, Henzen en Van Ginkel stonden slechts schoten van grote afstand toe. En daarmee heeft men bij doelman Keere weer meestal maar weinig kans. HEEL SLECHT Heel slecht was bepaald de tweede helft. De zware grasmat ging een woord je meespreken en het spelpeil daalde vér beneden peil. Aangezien de Leidse bin- nenspelers vergaten dat er ook nog zo iets is als een „middenveld" vielen er grote gaten rond de middencirkel. Daar van profiteerden de Rotterdammers pri ma en zij kregen al spoedig een groot overwicht. Deze druk kon de Roodenburg-defen- sie niet houden en toen zij in de 11e mi nuut bovendien de buitenspelval te laat in werking bracht - daarna bleef staan appelleren! - kreeg midvoor v. d. Most de kans van zijn leven. Prompt was het 10. Het was toen reeds duidelijk dat onze stadgenoten waren uitgeteld. Daar voor speelde de aanval te onbenullig en kansen wisten de Leidse aanvallers zich dan ook niet meer te scheppen. RFC werd oppermachtig en omdat men de band in de Leidse defensie - men waagde zich verder naar voren - wat losser aantrok, veroorzaakte elke groenwitte actie een paniekerige stem ming in de blauwe gelederen. Dit leidde in de 20e minuut tot 2—0 als was de verwaarlozing van de dekking de oor zaak dat A. Huuksloot zo gemakkelijk kon scoren. Bij de 2—0 score bleef het, vooral omdat de Rotterdamse voorwaart- sen ook verre van grandioos omspron gen met de kansen. Éénmaal had RFC pech want de paal voorkwam de toch wèl verdiende derde treffer. De uiterma te sportieve strijd leverde dus een 20 zege voor RFC op. Nogmaals.: het was bij Roodenburg aanvallend malaise en daarin ging in de tweede helft de de fensie delen. Maar het dient gezegd: de druk was toen groot en duurde onafge broken voort. Rest nog te vertellen dat wéér een aanvaller het veld moest rui men. Ditmaal liep Sirat een blessure op, Honsbeek nam zijn plaats in. Voetbul-varia Scheidsrechter Dreimuller heeft in de wedstrijd RCHExcelsior twee opmerkelijke dingen gedaan. Tien minuten na de rust zag hij een handsgeval van Dörr over het hoofd, wat RCH ertoe bracht te proteste ren (de strafschop werd na afloop ingeschotenen een kwartier voor het einde, toen Peper van RCH de kans van de dag kreeg, maar naast schoot, wees hij naar het midden, in de mening dat de bal in het net was beland. Eerst toen hem duidelijk was gemaakt dat de bal niet zat, wijzig de hij zijn besluit. Tijdens de wedstrijd heeft de poli tie een aantal knapen, die zich mis droegen, van het veld geleid Een van deze knapen ivilde een agent een klap verkopen. Was het om het veld tamelijk rumoerig, de strijd zel ve werd in de beste verstandhouding gespeeld. Het enige doelpunt van DOS tegen NOAD was een gevolg van het feit, dat spil Van der Meys in een duel met Van der Linden zijn schoen ver loor. De laars vloog door de lucht en Van der Meys was de kluts kwijt. Van der Linden kon doorlopen en de bal langs Onderstal wippen. Abe Lenstra was weer eens in: een ouderwetse bui. Hij goochelde met de Enschedese Boys, dat de Leeuwar ders - zijn oude „landgenoten" - er tureluurs van werden. Van de acht treffers tegen de Friezen nam hij er zelf maar eentje voor zijn rekening, doch dat was dan ook een juweeltje. Advertentie Ongelukkige 2-1 nederlaag Goed spel op zwaar terrein onmogelijk (Van een onzer verslaggevers) De Charloise Leeuw heeft ge bruldWeliswaar niet zo hard, maar het was toch voldoende om het bezoekende LFC met lege han den naar Leiden terug te sturen. Een ietwat ongelukkige 21 ne derlaag voor de geelzwarten. Had Van Leeuwen in de 22ste minuut van de tweede helft die hard inge schoten bal van de DCL-linksbin- nen V. d. Velde klemvast gestopt... Het lukte de LFC-doelman echter niet het glibberige leder tegen zich aan te drukken. Van zijn vuisten sprong de bal voor de voeten van rechtsbuiten Burg mans. Deze profiteerde nog niet eens van de geboden kans, maar schoot tegen de lat. De favoriet van het DCL-publiek, Willie Harkgens, maakte aan al het ze nuwachtige gedoe een eind en knalde het leer tegen de touwen: 21. Jammer voor LFC. In de eerste helft waren de geelzwarten een tikkeltje ster ker. De uitstekende halfspelers Wim Sie- ra en Jilles v. d. Heijden wierpen zich vanaf het eerste fluitsignaal met élan in de strijd. Zij stuwden hun voorhoede Voetbal in de afdeling Leiden (Van onze LVB-medewerker) De overvloedige regen van de laatste lagen was oorzaak, dat ook in de eerste klasse enkele terreinen onbespeelbaar bleken en de daarop vastgestelde wedstrijden geen doorgang vonden. Het waren toevallig de vier laagst geklasseerden die wel in het veld kwamen en moesten proberen wat verbetering te brengen in hun positie. Rouwkoop leverde daarbij wellicht het beste werk door in Katwijk bij KRV met 1-3 te winnen, waarmee de Voorschotenaren meteen ook de laatste plaats verlieten en de rode lantaarn in handen van de Katwijkers lieten. Blijk baar kon LDWS het niet over zijn hart verkrijgen de kustbewoners alleen te laten. Zij verloren tenminste bij Stompwijkse Boys met 'f-l en zagen de gastheren daardoor als een raket omhoog stijgen, de Leidse elf in de zorg bij KRV latende en SVLVSt.-Bernardus gingen niet door. LDWS verloor weer En het was voor LDWS zo hoopvol begonnen. Na een kwartier spelen ver schalkte Sloos de Stompw. defensie (0-1). De Stompwijkse doelpuntenfabri- kant Jan Oliehoek had de zaak echter in de Leidse defensie al spoedig bekeken met gevolg, dat toen de thee kon wor den ingeschonken de leiding reeds door de thuisclub was overgenomen. Beide treffers kwamen van de voet van de Boys-aanvalsleider (2-1). Ook in de tweede helft was de thuisclub sterker en nadat eerst Toon Oliehoek de voorspong had vergroot bracht B. v. d. Bosch de eindstand op 4-1. Serieus aangepakt Hekkesluiter Rouwkoop heeft ln Kat wijk de zaken tegen KRV uiterst serieus aangepakt. Na een kwartier spelen gleed linksbuiten Van Rossum langs de Kat- wijkse achterhoede, inclusief doelman De Lange (0-1). KRV kreeg daarna ook enkele scoringskansen, maar door treu zelen gingen deze verloren. In de tweede helft kreeg KRV een steeds groter overwicht dat evenwel niet in doelpunten kon worden uitgedrukt, ook werd het houtwerk enkele malen ge troffen. Met inspanning van alle krach ten bleef de Rouwkoop defensie echter meester van het tei'rein en toen men weer de kans kreeg aandacht aan eigen aanval te besteden, lag spoedig het twee Voorschotense doelpunt achter De Lange, dit keer van de voet van mid voor Bottema 0-2. Rechtsbinnen Crezee maakte er 0-3 van en in de laatste mi nuut redde de Katwjjkse linksbinnen Van Oord de eer 1-3. MMO 48 Rijpweter. 4 Alph. B. 4—6 St.-Bern. 4—3 ZLC 46 Rouwkoop 53 SVLV 4—5 LDWS 4—2 Stompw Boys 65 KRV 52 Tweede klas In de tweede klasse heeft Teylingen het eerste verlies geleden, namelijk ln Zoeterwoude bij SJZ waar de Sassemers met de korfbalcijfers 5-4 ten onder gin gen. Wel bleven de roodzwarte bollen- mensen nog aan de leiding, maar der gelijke misstappen kunnen zij zich waarlijk niet meer veroorloven. Er zyn genoeg kapers op de kust zoals b.v. Uni- tas, dat het (wij schreven het al eer der) dit jaar bijzonder goed doet en gis teren een mede gegadigde voor de bo venste plaats, Leidse Boys, er met 3-2 onder hield. Weteringse Boys klom ook al een plaats omhoog, zij het dan door een mager 1-1 gelijkspel tegen VNA. De laatste plaats wordt nu gedeeld door VVO A en VNL, welke laatste met 4-1 verloor van VTL. Teylingen 5—8 SJZ 5—4 Unitas <L) 5—8 VNA 6—4 UDO 5—7 VTL 5—3 Weter. Boys 5—7 VNL 5—2 Leidse Boys 6—7 VVOA 5—2 goed en vochten als leeuwen in de zui gende modder, waarin het terrein aan de Oldegaarde al spoedig was veranderd. Dat was de grote handicap voor beide elftallen: het gladde, zeer moeilijk te be spelen veld. Het was moeilijk op de been te blijven en nog moeilijker goed samenspel op de gras- of liever moddermat te leggen. Over de vochtige grassprieten slipte de bal maar al te gauw door. Goed sluitend combinatiespel zagen we dan ook zelden Maar daarvan was het slechte terrein niet alleen de oorzaak. De grote fout bij LFC was namelijk, dat het spel teveel door het midden werd geleid. De vleugel spelers Willie Nagtegeller en Aat Hey- mans werden te weinig aan het werk ge zet. Niet verleerd Als hij de bal goed kreeg toegespeeld liet de pas weer in het „eerste" terug gekeerde Aat Heymans zien. dat hij het voetballen nog niet is verleerd. Zijn snel heid stelde linksback Somers vaak voor grote moeilijkheden. Helaas hield vleu- gelmaat Piet de Jong zich in hoofdzaak bezig met individueel spel. zodat er van de LFC-rechterwlng niet zo bijster veel uitging. Op links ging het beter. Dick Siera en Nagtegeller vormden een goed paar, dat het de DCL-verdediging dikwijls moeilijk maakte Heel dicht Het is wel heel kenmerkend voor de schotloosheid, waaraan LFC op het ogenblik leidt, dat het eerste goede schot van de voet moest komen van een half- speler. Jilles v. d. Heyden was er de eigenaar van. Zijn schot van zeker twin tig meter ging over. In die eerste helft is LFC een paar maal heel dicht bij een treffer geweest. Zo kreeg Henk Sira na een goede doorloopbal van naamgenoot Dik een goede kans, maar linksback So mers kon de bal na een geslaagde glij partij op zijn doelman terugspelen. Die zelfde DCL-verdediger passeerde ook al weer door de gladheid bijna zijn eigen keeper. Piet de Jong wilde ook met alle geweld in zijn geboortestad een doelpunt maken, maar zijn machtige sprong om de bal uit een voorzet van de naar links afgezwenkte midvoor Henk Sira in te koppen reikte net iets te kort. Het eer ste halfuur kwamen de in him stads kleuren (groen-wit) gestoken DCL-ers er nauwelijks aan te pas. Maar in de laat ste vijftien minuten van de eerste speel- helft deden zij toch wel hardnekkige po gingen om het de Leidenaars lastig te maken. Het was duidelijk, dat dit dan over links moest gebeuren, waar de snel le junior-linksbuiten Kroet, Bruggeling wel eens zijn hielen liet zien. Die eerste 45 minuten waren alleen maar bestemd om het terrein om te ploegen, aan doel punten maken kwamen de 22 voetballers nog niet toe. Onjuist Beva, betere vakkleding voor alle beroepen blijft in de maat door krimpvrij Sanfor GED.MERK In de „Leeuwenkuil", de kantine van de Charloise voetbalclub, waar de sup porters van beide partijen vijftien minu ten de tijd kregen om hun handen en voeten op temperatuur te brengen, sta^ ken de Rotterdamse toeschouwers hun bewondering voor het rustige en beheer ste optreden van stopper Leo de Jong niet onder stoelen of banken. Maar de voorspelling „Die verdediging van de Leienaren krijgt een „makkie" ging toch niet op. Na acht minuten kon Harkgens uit een snelle aanval via de linkervleugel 10 op het voor- en tegenbord laten aanbrengen. Het antwoord van geelzwart was kort maar krachtig. In de 57ste mi nuut een verre pass van Leo de Jong, een kort sprintje van Henk Sira en een kogelhard schot, dat hoog in de Rotter damse touwen tot rust kwam: 11. Tien minuten later gebeurde het voor LFC zo noodlottige, als in de aanhef gemeld Daarop kwam geen antwoord. Wel trok de moegestreden, Gemodderde Jilles v. d. Heijden nog naar voren en wel schoot een van de DCL-achterhoede- spelers het leer angstig hard in de rich ting van zijn eigen doel, doelpunten vie len er echter niet. Wel gaten in de LFC achterhoede. De dekking werd verwaar loosd en de aanhang van de Kanaries moest nog meer angstige momenten doormaken. Even voor tijd leefde de hoop nog op, toen v. d. Heijden handig langs Somers gleed en laag voorzette. Maar uit de wirwar van benen werd de bal ten slotte in de richting van LFC-doelman Van Leeuwen f schoten. Ook die aller laatste kans was verkeken. De wedstrijd kreeg nog een rumoerig slot na een botsing tussen Bruggeling en Kroet maar zowel de leeuw als de kana rie kon zich beheersen.... Wel en wee der vierde klassers (VI) (Van een onzer verslaggevers) Viel de oogst bij de zaterdagvoetballers mee, gisteren in de vierde- klasse A viel alles letterlijk en figuurlijk in het water. Slechts twee wedstrijden vonden doorgang. Toevallig beide in Leiden en wel de duels Oranje Groen—DOSR en Lugdunum—SJC. Het werden even toevallig twee Leidse overwinningen en om de zaak compleet te maken: het werd èn aan de Boshuizerkade èn aan de Vaart 3—0. Nog voor de rust werd de eindstand be reikt. Rechtsbuiten Pet nam 30 voor zijn rekening. De strijd was voor Lugdu num bekeken. Na de thee kwam het door het missen van vele kansen, dat de Kik kers die heer en meester bleven van de situatie, niet meer aan doelpunten toe kwamen. Maar zoals reeds gezegd: de eindscore had veel hoger kunnen zijn. Koploper SJC wist tegenover het groen witte overwicht maar bitter weinig te stellen en scoringskansen kwamen prak tisch gesproken niet aan de orde. Vriendendienst De ene Leidse club speelde bovendien de andere nog in de kaart ook. Héél ver rassend won Lugdunum - een goed her stel dus! - van koploper SJC, dat met een gewijzigde opstelling in het veld moest komen. Oranje Groen deed het met de feestavond in de benen eveneens voortreffelijk en op een zéér slecht veld bleef het DOSR. dat zo aardig in de lift zat de laatste weken royaal de baas. Het gevolg van een en ander is dat de Leid se debutanten na vijf wedstrijden nog ongeslagen zijn en thans fier aan het hoofd gaan van de afdeling! Voor zon dag a.s. is de wedstrijd DIO—Oranje Groen ingelast en zouden de mannen van Van Egmond ook deze achterstallige wedstrijd weten te winnen, dan wordt de leiderspositie zo bezien nog aantrekke lijk bovendien! Oranje GroenDOSR Het veld zag er niet best uit aan de Boshuizerkade, maar arbiter Van Berge Henegouwen zei „spelen". Zo gezegd zo gedaan en al heel gauw kon de Oranje Groen aanhang voor de eerste maal jui chen. Reeds na 2 minuten n.l. loste Dub- beldeman uit een onmogelijke hoek een hard schot, dat via de borst van doel man Oomen in de touwen tot rust kwam: 1—0. Dit doelpunt gaf de burger moed en de thuisclub bleef het intiatief behouden. Uiteraard deden de natte bal en het slechte veld veel afbreuk aan het spel. In de 10e minuut kreeg Dubbelde- man een tweede kans, doch alléén voor Oomen deed hij het ditmaal wat te roe keloos. Gelukkig voor Oranje Groen maakte Dubbeldeman in de eerste helft het weer goed, want goed gelanceerd door linksbinnen Verkuylen, was Oomen na het schot kansloos: 2—0. Toen ging men een kwartiertje later rusten. Kennelijk was DOSR vast van plan zijn huid zo duur mogelijk te verkopen, want na de thee trokken de Veners de eerste 25 minuten hard van stapel. Het binnentrio v. 't Hart, v. d. Meer, v. Am sterdam kreeg tegen de hechte Leidse defensie echter maar weinig kans en in laatste instantie stond er ook nog een keeper onder de lat. En deze, De Hoed, was in uitstekende vorm. Aan de andere kant leverde een uitval - in de 15e minuut - wèl een treffer op. Doelman Oomen sloeg het schot van Dubbeldeman in eerste instantie weg, doch Verkuylen schoot de tweede keer raak: 3—0. De strijd was in feite beslist, alhoewel de Veners zich niet met de ne derlaag wilden verzoenen. Bijna had v. 't Hart nog de eer gered, maar heel moedig griste doelman De Hoed op het kritieke moment de bal van de schoen af. De laatste loodjes wogen zwaar en tevreden zochten beide ploegen de kleed kamer op. DOSR had verdiend verloren en had er sportief vrede mee. LugdunumSJC De nieuwe formatie, die Lugdunum in het veld bracht heeft goed voldaan. De debutant-midvoor Huynink deed zijn best en wist wat schieten was, al had hij met de vele schoten nog géén succes. De terugkeer van Domien de Roo in de ploeg betekende tevens een herstel van de rust en dit juist kwam het geheel ten goede. De Kikkers telden één invaller voor Van Meijgaarden (militaire dienst), doch deze werd door Van As uitstekend ver vangen. SJC kwam óók met een gewij zigde opstelling uit, dit in verband met het ontbreken van stopper Bokx en linksbuiten Piet Vink. Helaas voor de Noordwijkers faalde de formatie volko men en Lugdunum was in zekere zin heer en meester van de strijd. In feite mag SJC nog niet mopperen met de 30 eindscore, want héél gemakkelijk had het eindresultaat een paar doelpun ten hoger kunnen uitvallen. Maar dan had de Leidse aanval toch wèl enkele van de vele kansen dienen te benutten. Rechtsbuiten Pet legde de basis van 10, Huynink zette de volgende stap en linksbinnen Van Daalen passeerde doel man De Lange. Er waren toen 10 minu ten gespeeld. Domien de Roo vierde zijn rentree goed want hij zorgde voor 20. Dit voltrok zich in de 25e minuut toen De Roo op zijn eentje er tussenuit trok. Voetbal in Engeland Tottenham Hotspur, d&t zaterdag niet speelde zag zijn leiderspositie in de eer ste divisie door een 4—1-nederlaag van concurrent Sheffield Wednesday tegen Wolverhampton Wanderers opnieuw ver stevigd. De uitslagen in de eerste divisie lui den: Aston VillaBirmingham City 6-2; Blackburn RoversArsenal 24; Black poolNottingham Forest 40; Bolton WanderersFulham 03; Chelsea- Burnley 26; Leicester City—West Bromwich Albion 22; Manchester Uni tedNewcastle United 32: West Ham United-Preston North End 5-2; Wolver- hamton Wanderers—Sheffield Wednes day 41. Uitslagen - standen 1E-KLASSE C ONA—TSC 1—1 Laakkwartier-—Emma 1—0 Alliance—DCV 5—3 XerxesCVV 25 MOC '17—Quick Hg 2—2 SVW—Gouda 1—0 CVV 5 3 117 15— 6 Laakkwartier 5 3 1 1 7 9—7 Alliance 5 2 2 1 611— 8 ONA 5 2 2 1 6 6—5 TSC 5 2 2 1 6 10—10 Unitas 5 2 2 1 6 10—12 Gouda 6 2 2 2 6 10— 7 MOC '17 6 2 2 2 6 11—10 SVW 6 2 2 2 6 7—13 DCV 6 1 3 2 5 10—12 Quick H 5 1 2 2 4 8—5 Xerxes 5 2 0 3 4 10—12 Emma 6 0 15 1 5—15 2E-KLASSE A VCS—HVV 1—3 VUC—Fluks 3—0 RFCRoodenburg 20 CeleritasHBS 43 Blauw ZwartSpartaan '2001 DCL—LFC 2—1 RFC 6 5 1 - 11 25— 8 Spartaan '20 6 4 - 2 8 12— 7 BI. Zwart 6 4 - 2 8 10— 7 DCL 6 4 - 2 8 15—12 Roodenburg 6 4 - 2 8 10—11 VUC 6 3 - 3 6 18—15 Celeritas 6 3 - 3 6 17—21 HBS 6 2 1 3 5 9—10 LFC 5 1 1 3 3 4—7 Fluks 5 1 1 3 3 8—11 VCS 6 1 - 5 2 9—16 HVV 6 1 - 5 2 8—20 3E-KLASSE A ArchipelGDA 01 TYBBHillegom 2—3 Alphia—Wassenaar 3—2 RKAVVWesterkwartier 10 Foreholte—VVP 23 LisseVoorburg 16 GDA 7 5 1 1 11 23— 8 TYBB 6 5 - 1 10 17— 7 Wassenaar 6 3 2 1 8 168 Hillegom 6 3 2 1 8 12—10 RKAVV 7 4 - 3 8 13—13 Lisse 7 15 17 13—15 Voorburg 7 2 2 3 6 16—20 Archipel 6 1 2 3 4 9—11 Westerkw. 6 1 2 3 4 11—14 VVP 6 1 2 3 4 7—16 Foreholte 6 114 3 10—15 Alphia 6 114 3 10—20 3E-KLASSE C LekkerkerkUNIO 06 DHL—RKWIK 2—1 RVCOlympia 61 RVC 6 6 - - 12 25— 4 Bodegraven 6 «4 - 2 8 1710 DHL 6 3 2 1 8 12— 7 UNIO 6 3 2 1 8 13— 8 GSV 6 3 1 2 7 10—12 Alphen 5 3-16 11— 8 Hollandiaan 5 1 2 2 4 4—10 RKWIK 6 1 2 3 4 10—12 Olympia 6 2 - 4 4 10—17 VIOS 5 1 1 3 3 6—14 Delft 5 1 - 4 2 8—12 Lekkerkerk 6 1 - 5 2 7—18 4E-KLASSE A Oranje GroenDOSR 30 LugdunumSJC 30 Or. Groen 5 4 1-9 12— 4 SJC 7 4 1 2 9 18—13 Warmunda 5 4-18 10— 7 ASC 5 2 2 1 6 12— 9 Lugdunum 6 3 - 3 611— 9 DOSR 7 3 - 4 6 15—14 WSB 5 2 1 2 5 8—9 EHS 5 2 1 2 5 12—14 Concordia H5 1 2244—8 Altior 5 1 1 3 3 8—14 DOCOS 5 1-42 11—18 DIO 4-131 5—10 4E-KLASSE E 't NoordenDirksland 2—2 SFCHillegersberg 11 Progress 5 4-18 16— 2 Hillegersberg 5 3 2 - 8 8—2 Tediro 4 3 1-7 16— 6 't Noorden 5 2 2 1 6 8—10 Oudewater 5 2 1 2 5 124 SFC 5 13 15 8—9 Dirks.and 6 1 2 3 4 10—21 Boskoop 4 112 3 14—15 Waddinxveen 5 1 1 3 3 49 SVPDW 5 1 1 3 3 5—11 NRC 3 - 3 - 5—16

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 13