Kinderen, hier is een grote verrassing voor jullie! „Wie heeft de mooist versierde fiets of autoped liet voor alle kinderen van Leiden van 6 t/ml2jaar 8 grote "Geuzen-prijzen OUDERS! DOE ALLEN MEE AAN DE FEESTWEDSTRIJD OP 3 OKTOBER I960! door de Mytylschool te Leiden beschikbaar gesteld Stuur nik deze coupon Int Versierde Fietsen 1e prijs jongens: Een echt polshorloge met licht gevende cijfers en wijzers. 1e prijs meisjes: Een mooie fotocamera met pa- raattas en 2 rolfiims. 2e prijs jongens: Een constructiedoos met heel veel onderdelen. 2e prijs meisjes: Een prachtige schooltas met in houd: kleurpotloden, ballpoint en cahiers. Doe deze coupon in een enveloppe (laat hem openen schrijf er op: - Drukwerk Aan de Mytylschool te Leiden - Zuidsingel 8. Plak er een postzegel van 4 cent op en doe hem meteen (uiterlijk 29 september 1960) in de brievenbus. Je ontvangt dan met de post een deelne merskaart, waarmee je aan de wedstrijd kunt meedoen. Versierde Autopeds 1e prijs Jongens: Een complete electrischespoor- trein: locomotief, 3 wagens, rails en transformator 1e prijs meisjes: Een compleet ingericht poppen huis. 2e prijs jongens: Een grote en sterke Engelse speelgoed vrachtauto. 2e prijs meisjes: Een schat van een mamma-pop (aangekleed) met echt haar en slaapogen. Nouzèg, zijn dat even een pracht prijzen! Poets dus je fiets of autoped maar eens extra op en ga hem versierenzo mooi je kunt! Leuk werkje, hè? En of! Doe je uiterste best om op 3 oktober zo'n mooie prijs te winnen. Maar lees eerst goed wat er nu staat: 1. Alle kinderen van 6t/m 12 jaar, die de coupon insturen en een deelnemerskaart krijgen, kun nen geheel gratis meedoen. 2. Kom op 3 oktoker, 's morgens om 9 uur met je versierde fiets of autoped op het N.B.L.O. terrein aan de Zoeterwoudsesingel te Leiden. Hang je deelnemerskaart om je hals, zodat de jury hem duidelijk kan zien. Riedel wil niet alleen de gezonde, maar ook de lichamelijk minder bedeelde kinderen in Leidens feest laten meedelen. Daarom stort Riedel voor elk kind, dat aan deze wed strijd meedoet f 5.— (met een maximum van f1000.-) in de kas van de Mytyl school te Leiden. Laat dus ook Uw kind mee doen! U helpt zo de Mytyl school en Uw kind beleeft een onvergetelijk feest! De 8 winnaars mogen bovendien 's middags op de Riedelwagen met hun versierde fiets of auto ped In de 3 oktober optocht meerijden! - mmSttBÊBÊÊKKÊBBÊÊÊÊÊÊBÈ I

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 14