Iemand in dit huis lijdt een hondeleven... „J r ;S^ met Andy alles lekker goed schoon 4MR - 1 X - v JM - M?m M Maak vuile vloeren weer goed schoon met Andy het nieuwe, fantastische schoonmaakmiddel... 't is vloeibaar! ...maar die kleine vloerenschender in zijn mandje is het zeker niet! 't Is moeder, die zo trots was op haar nètgeboende schone vloeren... Moeder, die nou nooit eens klaar is met haar werk. Maar gelukkig kan ze van haar mooie hondje heel wat hebben, en gelukkig wordt het leven haar door Andy tegenwoordig erg verlicht. Met dat nieuwe, vloeibare schoon maakmiddel gaat al het werk veel vlugger en beter. Vloeren, deuren, ramenalles is met Andy immers in één keer al schoon. Twee of drie eetlepels ervan in een halve emmer water, één keer met dweil of lap over vloeren, ramen, houtwerk, en... klaar is kees! Zo bent u weer snel verlost van alle ongerechtigheden die u verdrieten. Zo is ook elke „grote" beurt niet meer zo'n groot karwei. En kinderen, dieren en mannen kunnen in uw huis gelukkig leven, spelen, knutselen en ravot ten, want uw huis blijft uw huis, schoon en fijn om naar te kijken en in te wonen! 1,35 per grote J Andy is een vloeibaar reinigingsmiddel, zó in een emmer water klaar voor 't gebruik. Voor vloeren, deuren, ramen, glaswanden, spiegels, bad, w.c. Volkomen veilig voor marmer, tegels, houtwerk, plastic, linoleum, balatum, colovinyl, beton-emaille, enz. Een handige maatdop zit boven op de fles. U kunt precies de juiste (aangegeven) hoeveel heid Andy gebruiken. Zo is Andy ontzaglijk zuinig in het gebruik, veilig voor elk materiaal en weldadig voor uw handen. Andy is ook in koud water te gebruiken. EEN SUNLIGHT PRODUKT AANGEBODEN B Kredieten t/m f3000 (voor dereen) voor aankoop meube len en woningtextiel, direct van fabriek, enorme keuze en besparing, uiterst soepele be talingsregeling en 6trikte ge heimhouding. Vraagt vrijblij vend inlichtingen: Postbus 538. Den Haag. Goedkoop en vakkundig Uw gouden en zilveren sieradeD gerepareerd bij Tom Brinks, Haarl.-straat 13, t/o. Voortman cafétarla. Een grootbeeld Novak t.v. voor f 798.Indien gewenst, zeer prettige betalingssprei ding Vraagt demonstratie aan bij T.V.C., Vijf Meiplein 16. tel. 25100, Leiden. T.V.C., Vijf Meiplein 16, Lelden, tel. 25100. Adres voor wereldbekende Novak auto radio, vanaf f 159. Tevens ook voor reparatie aan alle merken auto- en transistorradio's. Leert D.A.F. rijden. Een voudiger. goedkoper. Inlich tingen bij Gebr. van Ulden, D.A.F.-dealer Verdamstraat 6 Tel. 23041. Rijbewijs? BondsrUschool Hendriks geeft U vlugge, vei lige en goedkope lessen in de nieuwste Dauphine. Maresin- gel 37, tel. 33623. Aanstaande bruidsparen, noteer dit adres. Wij verzor gen Uw bruidsstoet. 1ste klas met 7-persoons auto's. Telef. 23055, Zeemanlaan 12 a, Lei den. Nieuwe moderne elektr. zig zag naaimachines van f 495.- voor f335 met kleine schoon heidsfoutjes. Bekend fabri kaat. Garantie en gratis les. Event, gem. bet. Brieven bur. van dit blad no. 13407 k. Paraplu-reparatie (ook voor opvouwbare o.a. Knirps), wan delstokken, invaliaestokken. rubberdoppen. Paraplumagazijn Van Oerle, Haarlemmerstr. 95. Bij de Vrouwensteeg. Gulf smeerstatlon.- Serieuze aandacht voor Uw kostbare auto. Gull Service, Verdam straat 6, Gulf benzine. Een weldaad voor Uw motor, ook mengsme- ring. Gulf Service. Hoge Rijn dijk 90. J| Op onze beddenafdeling e grootste keuze in divan- bedaen, ledikanten, tuimel- bedden enz., in alle prijzen, 1-pers. vanaf f25.50, 2-pers. vanaf f 43.De Kleine Winst, Haarlemmerstraat 51. BVoor timmer- en metselwerk kkages aan daken en goten Verbouw en onderhoudswerk. Stouten. Raamsteeg 3. telefoon 34058. Ook buiten Leiden. B.z.a. werkster voor hele of halve dagen, ook 's avonds. Br. bur. van dit blad no. 8522 k. Te koop een goed onder houden kolenhaard. Paul Kru- gerstraat no. 30. Na zessen s.v. Granito aanrechtbladen met gootsteen, tegelbodem en kope ren plug, alle maten. Ook hout en triplex board. Het Hout paleis. Herenstraat 20. DU-NY de wonderbaarlijke zeeploze toiletzeep, voorkomt transpiratleklachten en verwij dert hardnekkige geuren van vis. petroleum, uien enz. Mlddenstandsoplelding. Snelle grondige cursus Kon. Erk. Pitmanscnool. Plantsoen 65. tel. 26558. Komt eens kijken. Wl) zijn gesorteerd in cactussen, exoti sche planten zoals Bromelia s. Hertshoornvarens, Fllonden- dron, Cryptantus. Ficus, San- sevierla. Hibiscus Opgemaakte glantenschalen. C. L. Mulder, aarlemmerweg 21, tel. 20650. Verhuur van palmen. Kinderrijwielen v.af f 49.50, sportrijwielen vanaf f 80. Ook Rudge en Simplex voorradig. Fa. Dusoswa. Turfmarkt 13. tel. 24409. Metselaar en timmerman sinds 1875. Voor al Uw met sel- timmer- en onderhouds werken. Jac. Stouten, telef. 21751, Schelpenkade 23 Aangeboden: salonameuble ment, bank met 2 fauteuils, dressoir, theemeubel, gasfor nuis, kolenhaard, v. Oldenbar- neveltstraat 29, Leiden. Te koop aangeboden een goed onderhouden Opel Olym- pla 1950. v. Kempenstraat 41. Voorschoten Te koop een in goede staat zijnde vulkachel, merk B. en D. Gerrlt Kasteinstraat 17, zw. Aangeb. prima kolenhaard; 2 nieuwe 1-pers. wollen dekens moderne dessin; pr. eiken hangklok. Stieltjesstraat 47, Lelden. Bij kunstschilder T. Ooms in- en verkoop van antieke meubelen, dekenkisten, kope ren lampen, ketels, doofpot ten, kristal, porselein, Sak sische groepen. Perzen enz. Keuze uit 400 schilderstukken. Haarlemmerstraat 98, Leiden. Tel. 26368 Heeft U een fecatfcf WJJ verhuren serviesgoed, glaswerk, tafelgerei enz. Natuurlijk Het Emalllehuis, Haarlemmerstraat 160-165 B. Voor al Uw timmer- en metselwerk, ook de kleinste karweitjes. Tel. 31.218. Nieuwe auto's zonder chauf feur. Garage W. C. A. v. Kerk hof. Narmstraat la. Telefoon 25555, Leiden. Ook voor taxi's. Zo'n eethoek van Houthan del „Morspoort" Gezellige stoelen, tafels en bergmeube len Specialiteit in bergkasten van f 65.onverwoestbaar Morsstraat 58. Autokoopjes. 2 Vauxhall Velox 1956, per stuk f 2000. 1 Renault Fregate 1956 f 2000, 1 Opel Rekord 1954 f 750. 1 Volkswagen 1956 f 2850. Garage J. v. d. Meer, Hoge Riindijk 4 A, tel. 25259. U behoeft niet met nat goed te zitten als U een sneldroger koopt. Alle merken. Edy vanaf f 159.50. Fa. De Lange. Hoge Rijndijk 74, Hoofdstraat 26. Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 20