Metsbaan stond blank U.V.S.- L.F.C. Revanches in 01. Stadion Mary Kok wil over Kanaal OLYMPISCHE PLOEG IS NU DEFINITIEF SAMENGESTELD Nu oliepakken in Sneekweek GAAT U MET VAKANTIE? Jpgericht 1 maart 1860 Dinsdag 16 augustus 1960 Derde blad no. 30126 Nationale tenniskampioenschappen Triest zag het er gistermorgen lit op de Metstennisbanen te Sche- reningen waar om 11 uur de wed- Itrijden om de nationale tennistitels (ouden beginnen. Alle banen ston den toen blank, hetgeen uren ver traging met zich heeft gebracht, waardoor het voor de eerste dag kjstgestelde programma op geen gakken na kon worden afgewerkt. Zelfs de eerste ronde van de enkel spelen niet. De wedstrijdleiding heeft jich dan ook genoodzaakt gezien het [pelen om drie gewonnen sets in het [eren-enkelspel vanaf de tweede ronde Ingedaan te maken en daarmee pas (n de derde ronde te beginnen, wanneer gus de laatste acht bekend zijn. De omstandigheden waaronder op jeze eerste dag werd gespeeld, waren Uiteraard ook niet gunstig. Traag en glad waren de banen, terwijl boven- Bien een vrij straffe wind dwars over Be hanen stond. Tot bijzondere presta ties is het op deze eerste dag dan ook Biet gekomen, ook niet tot bijzondere Verrassingen. Eén geplaatste speler moest het veld ruimen. Dat was Peter Scholtz, als zevende geplaatst, die in larie sets verloor van Ad Bouwer. In Be eerste set leek het daar niet op. Aanvallend, en in een gezien de trage baan behoorlijk tempo, stelde Scholtz Bljn tegenstander voor problemen, die [deze niet vermocht op te lossen, 63 voor Scholtz. In de tweede set liet hij |de teugels wat vieren, de zuiverheid (van zijn slagen werd minder, waar door Bouwer met 41 voorkwam. Wel wist Scholtz die achterstand nog weg (te werken, maar met 64 ging de set naar Bouwer. Ook in de derde set jbleef Scholtz teveel aan de baseline Ikleven en in dat spel bleek Bouwer vaster en hoewel Scholtz nog met 32, Advertentie Woensdag 17 aug. a.s. de bekerwedstrijd Aanvang 6.15 uur. Ingevolge het besluit van de K.N.V.B. hebben de donateurs van U.V.S. geen vrye toegang. IIVS en LFC wachten met het samenstellen der elftallen ÜVS noch LFC heeft haar elftal voor de morgenavond te spelen KNVB- bekerwedstrijd reeds vastgesteld. Beide verenigingen zullen eerst kort voor de aanvang van de ontmoeting hun teams formeren. ÜVS zal een keus maken uit de vol gende spelers: W. Bekkering. Devilee, Pilippo. De Haas, Duwel, Van Duyl, Hak, Theo en Wim van Kampen, Klui vers, Jacq van Leeuwen, Nijman, Van Putten, Rijshouwer en De Zwaan. LFC-trainer Rolfes zal een keus maken uit de volgende spelers: Brug geling, Francke, v. d. Heyden, L. de Jong, P. de Jong, De Kreek, Krijger, v. d. Kley, Van Leeuwen, Lichteveld, G. Nachtegeller, W. Nachtegeller, Rietker ken, Ruitenbeek, Spierenburg, D. Sira, H. Sira en Slingelandt. UVS-reserves tegen Zaandijk Voor de aanvang van de zondag a.s. te spelen (eerste) competitiewedstrijd I UVS-Longa zal het reserveteam van de blauwwitten in het veld komen tegen Zaandijk, de voormalige club van De Zwaan. Aanvang van deze voorwedstrijd 12.30 uur. WIELRENNEN Swift-combinatie In een nieuwelin- I genwedstryd te Oosterhout werd J. Karstens eerste, terwijl H. Kloosterman op de tweede plaats beslag legde. Beide renners zijn lid van Swift. Voor gisteren op de Metsbanen een aanvang kon worden gemaakt met de nationale tenniskampioen schappen, moest er eerst een flinke partij gedweild worden. 43 en 65 voorkwam, Bouwer won de set met 86 en daarmee de partij. Wim Breuking heeft met Weidema nog heel wat moeite gehad. De laat ste heeft in de derde set zelfs match point gehad, maar moest die na 64, 36 met 75 aan Breuking laten. Evert Schneider is enkele malen in moeilijkheden geweest tegen Witte- kamp die, na de eerste set met 64 te hebben gewonnen, in de tweede met 5—3 en in de derde met 20 voor kwam, doch tenslotte toch moest capi tuleren. Een merkwaardige partij bij de dames was die tussen de Rotterdamse speelster mevr. Roolker en Hetty Schepens. De laatste won de eerste set met 64, kwam in de tweede met liefst 50 achter, werkte die achter stand na een onderbreking voor regen weg, kreeg nadien zes matchpoints, mevr. Roolker drie setpoints, waarna Hetty Schepens de set na veel span ning met 97 won. Hengelwedstrijden Visclub Het Hof wedstrijd in de Geelpoel. Vangst goed. Uitslag: 1. J. van Went jr., 2. J. van Went sr., 3. B. van Rhijn, 4. J. Goudkuil, 5. F. Halvemaan. 6. T. Zwart. 7. R. Sierat, 8. W. van Huis. 9. A. Monteba, 10. Verwer. DVS wedstrijd in het Aarkanaal. Vangst viel tegen <5851 gram). Uitslag: 1. R. Zandvliet 803 gr., 2. J. Brugman 753 gr., 3. W. v. d. Linden, 4. W. Kore- man, 5. H. W. Schuchard jr., 6. L. Schu- chard, 7. J. van Loon jr., 8. L. Vlasveld, 9. F. Zandbergen, 10. P. Fuchs. De Rulsvoorn wedstrijd te Leimui- den. Vangst matig (19 pond). Uitslag: 1. J. Levering jr. 1601 gram (zw. vis), 2. W. F. Mulder sr., 3. Chr. Groenendijk. 4. P. Dubbelman, 5. L. Oudshoorn, 6. Th. Voskuil, 7. H. de Graaf, 8. A. van Dijk, 9. K. Dorrepaal, 10. W. van Tongeren. Twee Leidse derbies op 4 september De competitie voor de amateurs begint op 11 september. Enkele Leidse clubs komen echter een week eerder in actie. De KNVB heeft namelijk toestemming verleend om de Leidse derbies LFC— Roodenburg en DOCOSASC op zondag 4 september te spelen. CRICKET Ajax (L.) won in Antwerpen De verre" reis naar Antwerpen leverde voor Ajax (L.) I een overwin ning op. Het veld van de Antwerp C.C. is zeer klein: een zes telt voor 4 en een 4 voor 2. Alleen recht vooruit wordt normaal geteld! Het scoringbord was eveneens miniatuur. Al met al zeer knus en gelet op het fraaie weer een uitermate spannend slot van een geslaagde cricketdag. R. Veldhuizen had zijn dag als bowler: zeven bats- men sneuvelden op zijn uitstekende breaks; eenmaal geholpen door een appeal alleen van wicketkeeper P. Gans voor l.b.w.Antwerp C.C.'scoorde in totaal 92. Later bleek dat Veldhuizen ook als batsman er goed het oog in had. Hij fleurde het Ajax-totaal, dat zeer laag bleef behoorlijk op en eerst op 61 werd hij gebowled met een persoonlijke score van 30. Nadat L. Malmberg 11 runs had gescoord, leek het er toch op dat Antwerp C.C. zou gaan winnen. H. Gans en W. van Royen dachten er echter bepaald anders over, daarbij ge holpen door H. Zuidema en R. Schmidt. Onder grote spanning steeg het Ajax- totaal en kon nadat eerst W. van Rooyen 2 .vieren" had geslagen H. Gans de winning-hit slaan. Ajax 94. H. Gans 14, W. v. Royen 10. In het Olympisch Stadion werden gis teravond de revanches van de wereld kampioenschappen gehouden. De be langstelling was zeer bevredigend: 25.000 toeschouwers. De Nederlandse ploeg voor de Olym pische Spelen (achtervolging), waarin Henk Nijdam wegens een blessure ont brak, leed een gevoelige nederlaag tegen de Franse Olympische ploeg, die werd aangevoerd door wereldkampioen De- lattre. Onze Olympische renners revancheer den zich enigszins in de afvalwedstrijd, waarin zij de hoofdrol vertolkten. Win naar werd Piet van der Lans. Het sprintnummer der professionals werd gewonnen door de Zwitser Platt- ner, die wereldkampioen Maspes op in drukwekkende wijze versloeg. De Amsterdammer Martin Wierstra behaalde een glorieuze overwinning in een bijzonder sterk gereden race achter grote motoren over 100 km. Wereldkam pioen Timoner fungeerde deze avond slechts als figurant. Van Houwelingen eindigde op de tweede plaats en de Fransman Raynal werd derde. Timoner werd negende op10 ronden. (Speciale berichtgeving) De bekende Hilversumse zwemster Mary Kok gaat een poging wagen om over Het Kanaal te zwemmen. Vannacht is zij naar Calais vertrokken. Woensdag morgen in alle vroegte zal zij bij Kaap Gris Nez aan de Franse kust te water gaan om naar Dover te zwemmen. Op dat tijdstip is het ty namelijk het gun stigst. Mary start op dezelfde tijd als de Ame rikaanse Jane Baldasare, die voorzien van zuurstofapparaten en onder water zwemmend de overkant tracht te halen. Herman Willemse, de wereldkampioen der professionals, is met Mary Kok naar Calais gereisd. Hij zal in de volgboot van de Hilversumse de reis naar de overkant maken, maar te water springen en als sparring partner van Mary fungeren, wanneer deze een inzinking krijgt. Mary Kok en Herman Willemse zijn pas zaterdag teruggekeerd uit Atlantic City in de Verenigde Staten waar zij deelnamen aan het wereldkampioen schap voor professionals. Herman Wil lemse veroverde daar de wereldtitel, Mary Kok werd de eerste dame. SPORTSPLINTERS Wim van Est is maandag in Lon- derzeel (België) in een wedstrijd achter dernies tweede geworden. Winnaar werd de Belg Impanis. Hij had een voorsprong van 200 meter. Het criterium der azen over 75 km werd in 1 u. 34 m. gewonnen door Rik van Steenbergen. In de sprint klopte hij de nieuwe wereldkampioen Rik van Looy met enkele banddikten. De kans bestaat, dat het wereld record speerwerpen van de Amerikaan Bill Alley, die op 11 juli jl. tot 86.46 me ter kwam, niet zal worden erkend. Het terrein in Short Hills had een te groot niveau-verschil. Het wereldrecord blijft overigens in Amerikaanse handen, aan gezien Al Cantelle reeds eerder een worp van 86.04 meter had laten noteren. De Belg André Noyelle heeft maan dag in Baarle Hertog een wegwedstrijd voor profs over 150 km gewonnen in 4 u. en 55 minuten. Piet van Est werd twee de op drie lengten. NAC heeft maandag in Breda voor 5000 toeschouwers met 12 verloren van FC Brugge. Race tegen de tijd Een jeugdige Italiaanse PTT- employé heeft zondagavond het Olympische schermteam van de Libanon voor een grote teleurstel ling behoed. Precies om halftwaalf kreeg de postbeambte de brief uit de Libanon in handen waarin zoals aangenomen werd zich de inschrijvingen bevondenvan het Libanese Olympische scherm team. Tien kostbare minuten gin gen verloren voordat de jeugdige Italiaan een PTT-motor had ge charterd. In een dolle race, door rode stoplichten en verboden stra ten begon de strijd tegen de tyd. Om middernacht eindigde de in schrijvingstermijn voor het scher men. Het lukte, al had de laatste fase van de race veel weg van een opwindende filmscène. Ach tervolgd door politie-mannen be reikte de PTT-employé om 23.59 uur juist toen de dienstdoende official de inschryvingslyst wilde aftekenen de finish". Zelfs de Italiaanse politie-agen- ten hadden achteraf bewondering voor het staaltje doorzettingsver mogen van hun landgenoot. Ter plaatse spraken zij de postbeamte vry Labour's secretaris Morgan Phillips ziek (Van onze Londense correspondent) Morgan Phillips, de 58-jarige algemene secretaris van de Britse Labourparty, die een centrale figuur is in de Engelse politiek en ook internationaal een be langrijke rol vervult, is gisteravond in Glasgow enkele minuten na zijn optre den voor een televisie-opname door een hartaanval en een beroerte getroffen. Hoewel hy slechts half bewusteloos was, kon hy niet spreken en was een zijde van zijn lichaam verlamd. Volgens een later in het ziekenhuis uitgegeven bulle tin was zyn toestand niet kritiek en was het bewustzijn volledig teruggekeerd. In de Labourparty is de bezoldigde secretaris de hoofdfunctionaris der be weging, die dit ambt tientallen jaren achtereen kan bekleden. De niet bezol digde voorzitter van de party heeft min of meer een ere-functie. Door de crisis waarin de Engelse socialistische beweging zich na de derde achtereenvolgende verkiezingsnederlaag bevindt en vooral na de dood van Aneurin Bevan was de hoop met name op Morgan Phillips gericht om de partij haar zelfvertrouwen terug te geven. Dezer dagen heeft hij een nogal opzien barend geschrift gepubliceerd, waarin hij ernstige kritiek op de partij-organi satie en op sommige denkbeelden uit oefent en richtlijnen aangeeft, welke tot een verjonging en modernisering moeten leiden. Gaitskell, Labours parlementaire leider, zal het op het komende party- congres in oktober door de afwezigheid van de krachtige, en invloedrijke figuur van Morgan Phillips dubbel zwaar krij gen! Misdadigheid in V.S. sterk toegenomen Het Amerikaanse Federale Recherche bureau (FBI) heeft meegedeeld, dat de criminaliteit in de Ver. Staten geduren de de eerste zes maanden van dit jaar „ontstellend" is toegenomen. Dit is vastgesteld aan de hand van voorlopige rapporten der politie van steden met meer dan 25.000 inwoners. Het aantal berovingen steeg met 13 procent, de in braken met 12 procent en het aantal op lichtingen met 8 procent. Het aantal gevallen van moord toonde een toename van 6 procent. O-» ander gebied bedroeg de toename der misdaad 4 tot 5 procent. Naar aanleiding van dit rapport zei een Zweedse journalist, die kennelijk dacht aan een recente rede van presi dent Eisenhower, aan de woordvoerder van het Witte Huis, dat „Stockholm wil weten" of de president iets over dit rap port te verklaren had. De woordvoerder, Hagerty, antwoordde dat president Eisenhower er geen commentaar op had. Op 27 juli heeft president Eisenhower in een in Chicago gehouden rede gewe zen op een Europees land (bedoeld was Zweden» dat, naar hij zei, een prach tige staat van dienst had op het gebied van het socialisme, doch waar zelfmoord en dronkenschap waren toegenomen. De vier Naarden-zwemsters die naar de Olympische Spelen worden afgevaardigd, trainen dagelijks uren, weer of geen weer, o.l.v. hun trainster Wil Bunschoten. Op de foto van achter naar voor: Tineke Lagerberg, Ada den Haan, Mari anne Heemskerk. De Nederlandse Olympische ploeg is, na dit weekeinde-zonder-successen, nu definitief samengesteld. Zy bestaat uit 38 officials (functionarissen) en 120 deelnemers sters De officiële afvaardiging is: chef de mission: C. L. Kerdel, assistent chef de mission: mr. J. P. H. E. van Lier, arts: P. Smit, Olympisch attaché: A. Plesman. ATLETIEK: Chef d'equipe: J. Moerman, leidster damesploeg: mevr. F. Blankers-Koen, masseur: J. H. van Vliet, tienkamp: Eef Kamerbeek en Herman Timme, ver springen: Henk Visser, kogelstoten: Cees Koch, discuswerpen: Cees Koch, mara thon: Frans Kunen. 800 meter dames: Gerda Kraan en Ine ter Laak-Spijk, hoogspringen dames: Nel Zwier en Dini Hobers, verspringen dames: Joke Bijle- veld. BOKSEN: Coach: Theo Huizenaar, bantamge- gewicht: Jan de Rooy, lichtgewicht: Wim Gerlach, zwaarweltergewicht: Bas van Duivenbode, GYMNASTIEK: Chef d'equipe: mej. J. M. Fieseler. coach: J. H. Wickel, pianist: J. C. F, Ouwehand, gecombineerde wedstrijd landenteams en individueel: Nel Fritz, Bep Ipenburg-Drommel, Lineke Majo- lee, Ria Meyburg, Ria van Velsen en Nel Wambach. HOCKEY: Chef d'equipe: mr. J. M. Elink Schuur man, coach: J. Anjema, masseur: G. Ros, spelers (16), W. J. M. de Beer, T. P. Buteux v. d. Kamp, C. W. Dekker, T. H. M. van Dyck, J. W. van Erven Do rens, F. A. Fiolet, J. C. van Gooswilligen, jhr. E. C. C. de Graeff, G. A. Hooghiem- stra, J. P. Leemhuis, G. Overdykink, G. J. de Ruiter, T. B. M. Terlingen, T. J. M. V. van Vroonhoven, H. Wagener, E. Zwier. (Reserves in Nederland: Hans Both en Charles Coster van Voorhout). KANO: Chef d'equipe: E. Lebbink, trainer: K. P. A. Muys, botenknecht: G. Heynis, K 1-klasse (1000 meter): Chick Weyzen, K 2-klasse 1000 meter)Geurts en Knuppe, K 1-klasse estafette (4 x 500 meter): keuze (4) uit: Huijsman, Le grand. Knuppe, Weyzen, Geurts en Beunder. ROEIEN: Chef d'equipe: D. Willebrand, alge meen coach: dr. J. W. Hingst, coach Argo: dr. A. G. Wit, coach double scull: H. van der Meer, skiffLex Redele, twee zonder stuurman: Nereus: Veenemans en Blaisse, twee met stuurman: Argo: Wientjes, Van Dis en Bos, stuurman, double scull: rentmeester en Bakker, vier met stuurman: Njord, Moerman, Stelma, De Ruiter, Wamsteker en Klum- perbeek, stuurman, algemeen reserve (tevens coach Njord): Vervloet, alge meen stuurman-reserve (tevens coach Nereus)Pennink. SCHERMEN: Chef d'equipe: J. J. Hessink, trainer: J. G. Vandervoodt, degen heren indivi dueel: Max Dwinger, floret dames indi vidueel: Elly Botbyl, Nina Kleyweg en Dany van Rossem, floret dames landen team: keuze (4) uit: Elly Botbijl, Nina Kleyweg, Lenie Kokkes-Hanepen, Riet Noels en Dany van Rossem. WIELRENNEN: Chef d'equipe: J. H. Martin, coach: A. van Vliet, soigneurs: J. L. Buis en P. J. H. Liebregts, mecaniciens: P. Aan- dewiel en P. L. Gommans, tijdrit 1000 meter: Piet van der Touw, sprint 1000 meter: Ad de Graaf en Piet van der Touw, tandem 2000 meter: Mees Gerrit sen en Marinus Paul, ploegachtervolging 4000 meter: Henk Nijdam, Piet van der Lans, Jan Oudkerk en Theo Nikkesen, algemeen reserve baan-ploeg: Jan Le grand, ploegentijdrit 100 km. weg: Jan Hugens, Lex van Kreuningen, René Lotz en Ab Sluis, individuele wegwedstrijd 175 km.: Jan Hugens, Lex van Kreunin gen, René Lotz en Ab Sluis, algemeen reserve wegploegen: Jan Janssen. WATERPOLO: Coach: Frans Kuyper, assistent coach mr. Cor Braasem, spelers (11): Hans de Boer, Fred van Dorp, Henk Hermsen, Ben Kniest Harry Lamme. Bram Lee- nards, Han Muller. Harro Ran, Wim v. Spingelen, Harry Vriend, Fred van der Zwan. WORSTELEN: Chef d'equipe: F. J. A. Wansink, ban- tamgewicht Grieks-Romeins: L. C. Alflen, lichtgewicht Grieks-Romeins: L. G. A. Piek, weltergewicht Grieks-Ro meins: A. Rosbag. ZEILEN: Chef d'equipe: S. de Wit, Draken- klasse: Van Duyl, stuurman. Van den Berg en Dudok van Heel jr.. beman ning, Flying DutchmanklasseVerhagen, stuurman en Lautenschutz, bemanning, reserves Flying Dutchmanklasse: Hel der, stuurman en Van Meggelen, be manning, FinnjollenklasseSleeswijk, reserve Finnjollenklasse: Lesage. ZWEMMEN: Chef d'equipe: S. Bolman, leidster damesploeg: mevr. I. Koster-Van Fegge- len, leidster damesploeg: mevr. A. Vlot- huizen-Fourshoff. leider herenploeg: J. E. Buiskool, leider schoonspringstersJ. Braamzeel, 100 m. vrije slag heren: Ron nie Kroon en Jan Bouwman, 200 m. schoolslag heren: Wieger Mensonides, 200 m. vlinderslag heren: Gerrit Korte- weg en Bert Sitters, 100 m. rugslag heren: Jan Jiskoot, 4 x 100 m. wisselslag estafette heren: Jan Jiskoot, Wieger Mensonides, Gerrit Korteweg en Ronnie Kroon, reserves: Bert Sitters en Bouw man, 100 m. vrije slag dames: Erica Terpstra en Cockie Gastelaars, 400 m. vrye slag dames: Tineke Lagerberg en Corrie Schimmel. 200 m. schoolslag da mes: Ada den Haan en Gretta Kok, 200 m. vlinderslag dames: Marianne Heems kerk en Atie Voorbij, 100 m. rucslag dames: Ria van Velsen en Rini Dobber, 4 x 100 m. vrije slag estafette dames: Erica Terpstra, Cockie Gastelaars, Sieta Posthumus en Jopie Troost, reserve: Hennie van der Velde, 4 x 100 m. wissel slag estafette dames: Ria van Velsen, Gretta Kok, Atie Voorbij en Cockie Gas telaars, schoonspringen dames: Greetje Lugthart en Thea du Pon. Toerzeiler verdronken (Van onze zeilmedewerker) De Jubileum Sneekweek, die in het weekeinde zo weinig hoopvol was begonnen, wat de wind be treft, werd op de derde dag be gunstigd met een stevige bries uit het zuidwesten. De trapezegordels en de middenweertuigen werden voor de dag gehaald. Ook oliepak ken waren hard nodig, omdat er af en toe veel hemelwater naar bene den kwam. Een tragisch ongeval gebeurde tijdens de wedstrijden. Een toerzeiler, die aan boord van zijn kajuitjacht de wedstrijdende schepen stond te fotograferen, viel plotseling over boord en verdronk. Dit bewijst wel dat men bij watersportbeoefening de zwem kunst moet beheersen en dat bij het dragen van oliegoed een zwemvest geen overbodige weelde is. Door de meer constant doorkomen de wind was er geen sprake meer van gelukzeilerij zoals op de eerste dagen. Trouwens dat zeilen niet alleen een kwestie van geluk, maar ook van vak manschap is, dat bewezen wel de ver schillende cracks. Ulrik Jager voer met zijn Flying Dutchman vrijwel een wed strijd voor zichzelf, want zijn naaste concurrent H. Bellinga kreeg hij al in het eerste spinnakerrak te pakken en toen was de race voor Jager een gewon nen zaak. Het was de derde maal in deze Sneekweek, dat Jager winnaar werd en alle malen kwam H. Bellinga als tweede door de finish. Zy vormen dus wel een klasse apart. C. de Haas jr. kwam tot een zelfde prestatie in de Vrijheidsklasse. Er werd halfwinds gestart en als eerste had De Haas zijn jacht in plané. Hij stoof naar de eerste boei en hier kreeg hij al een kleine voorsprong op het veld. Later zag hij kans die steeds meer te vergroten. Peter de Reuver kwam door enigg goede slagen in het kruisrak uit het midden veld naar voren en kwam verdiend in tweede positie achter De Haas, die on bereikbaar was. De kansen in de 12 m2 sharpieklasse wisselden nog al eens. Peter Hansen had de beste start. Bij de eerste boei aan de Gosse Palen had hij nog de leiding voor B. v. d. Akker. Maar deze laatste nam de kop over bij het merkteken bij Heerenzyl. Op zijn beurt echter zag v. d. Akker zich weer gepasseerd door E. Vos. De volgorde van aankomst was: 1. E. Vos, 2. B. v. d. Akker, 3. P. Hansen. K. Huuslage is uitgesproken de sterk ste man in de Olvmpiajollen. Ook hij heeft nog geen enkele keer de spiegel van een tegenstander voor zich gezien. In de Regenbogen werkte C. J. de Jong zich op kundige wijze van de derde plaats naar de eerste. Hierbij moest hij fel strijd leveren tegen Tom Zwart en E K. Hoekstra. Van een onderlinge strijd tussen Zwart en Hoekstra wist mr. A. v. d. Werf te profiteren en achter C. J. de Jong als tweede te eindigen. Stellig is C. J. de Jong een zeer knappe Regenboogzeiler. Het is te be treuren. dat hU aan de nationale kam pioenschappen zelden meedoet, want hij heeft zeker een zeer goede kans op de titel. Op de vierde dag zal het program ma van eenmans-, dames- en teamwed strijden worden afgewerkt, terwijl op woensdag a.s. geen rechtgeaarde Sneker thuis blijft. Want dan is het „Hurdsiel- dei". Als brief te verzenden: Het LEIDSCH DAGBLAD gaat met U mee - wanneer U deze bon ingevuld aan ons toezendt. HUIS ADRES: Naam: Straat: Woonplaats: No. Kwartaal abonnee Maand Week Post doorhalen wat niet van toepassing is. VAKANTIEADRES P- o- Straat: No. Te: Eerste dag van toezending: Laatste dag van toezending: ALLE gegevens invullen.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 7