Nachtelijke escapades op aardig hoog niveau Voetballers spoten elkaar in Wassenaar van het veld af ZATERDAG 6 AUGUSTUS 1960 Een zeepkistenrace om het kampioenschap van Wassenaar, spuitbalwedstryden voor brandweerlieden en een kinderoptocht waren gisteren de meest geslaagde onderdelen van de tweede en laatste dag van het Wassenaarse zomerfeest. Het was de eerste keer, dat een zeepkistenrace op het programma stond. Een 25-tal zelfgetimmerde voertuigjes, waarvan er sommige op een echte auto leken, ver scheen 's middags aan de start in de Van Hogendorpstraat voor een wedstrijd, waarbij het erom ging een parkoers met hindernissen zo snel mogelijk af te leggen. Er waren officiële tijdwaarnemers en er was een echte „Miss Kiss(t)" om de winnaar met een kus en met een lauwerkrans te belonen. Piet Augustijn viel deze eer te beurt. Hü had de beste tijd gemaakt: 30.0 sec. Hans van Hoek en Hans van Hal kwamen op de 2e en 3e plaats met resp. 30.6 en 33.9 seconden. Tweede feestdag in Wassenaar Een vermakelijke vertoning die het midden hield tussen een rugbywedstrijd en een modderballet werden de spuitbal- wedstrijden waaraan twee ploegen van de Wassenaarse brandweer en de be drijfsbrandweer van de Verificatiedienst aan de Maaldrift deelnamen. Vrijwel alles was geoorloofd in deze wedstrijdjes van 10 minuten. De doelverdedigers van beide ploegen hadden de beschikking over een brandweerslag, waaruit bij het naderen van de bal of van de tegen standers enorme hoeveelheden water werden afgevuurd. In de pauze van dit toernooi was er een brandweerwedstrijd voor jongens van de 6e klassen van de lagere scholen. Kindertoptocht 's Avonds trok, met muzikale mede werking van drie korpsen, Excelsior uit Wassenaar, St.-Laurentius uit Voor schoten en UNI uit Katwijk aan Zee een aantrekkelijke kinderoptocht door Was senaar. Er was weer veel origineels en moois te bewonderen in de kostumering van de kinderen. De eerste prijs bij de groepen kreeg een kinder-drumband, in keurige papieren uniformen gestoken. De tweede prijs in deze afdeling was voor een weerhuisje, de derde voor een „sterrenparade", de vierde voor een elfje met kabouters. De prijzen bestonden uit waardebonnen; alle kinderen kregen ver der een herinneringstegeltje. 25-JARIG JUBILEUM BIJ NEVADA Hedenmorgen werd de heer J. Lan- desbergen ontvangen in het directiekan toor in verband met zijn 25-jarig jubi leum bij de Leidsohe Wolspinnerij N.V. De heer W. Bark, onderdirecteur, prees de jubilaris als een vlijtig werker, op wie nimmer tevergeefs een beroep werd ge daan en overhandigde de jubilaris de gebruikelijke enveloppe. Mej. Schelvis, die namens het Jubi leumfonds sprak, wees eveneens op het sympathieke karakter van de heer Lan- desbergen. Van het Jubileumfonds mocht de jubilaris een fraaie schemer- Nederlandse officials bij Spelen te Rome Twaalf officials van Nederlandse sportbonden zullen, op uitnodiging van de internationale organisaties, een offi ciële functie vervullen bij de komende Olympische Spelen. Een van hen is Prins Bernhard, die fungeert als voorzitter van de jury d'appel voor de hippische evenementen. De andere officials zijn: lt. kol. G. W. Ie Heux: voorzitter jury dressuurwedstrij- den. L. A. Elgershuizenscheidsrechter hockey, mr. J. P. A. van Ballegoyen de Jong: scheidsrechter hockey, W. Goosse: scheidsrechter waterpolo, F. M. H. Ben- ninga: jurylid zwemmen, E. van Es: jurylid zwemmen, J. Armbrust; jurylid zwemmen, mevr. A. H. Klazematheil: jurylid gymnastiek, mr. E. Stutterheim: jurylid zeilen, C. E. van der Ploeg: starter roeien, W. S. Schmoutziguer kamprechter roeien. Ds. Van Goudoever nam beroep aan lamp in ontvangst nemen. Hierna volg de een stroom van felicitaties. Ringrijderij In de morgenuren werden de traditio nele ringrijderij en gehouden, ditmaal ook voor kinderen op pony's. De uitsla gen bij de kinderen waren: 1. Emile de Nerée tot Babberich; 2. Caroline Contjn. Bij de ouderen: 1. Wim Nell; 2. R. Slot boom; 3. H. Beijersbergen; 4. B. J. ten Hagen; 5. J. Reekers. De gehele dag was ook gisteren het kermisterrein aan de dr. Mansveltkade geopend. Vooral des avonds was de be langstelling zeer groot. V.S. betalen patentrechten raketpionier Goddard De Amerikaanse regering heeft zich bereid verklaard, een schadeloosstelling van een miljoen dollar te betalen voor het schenden van de patentrechten van wijlen dr. Robert Goddard, die al in 1912 begonnen was met onderzoekingen op raketgebied. In eerste aanleg probeerde hij de Amerikaanse en Britse raketten voor het overbrengen van reddingslijnen te verbeteren. In 1929 vuurde hij zijn eerste raket met vloeibare brandstof af. Hij achtte het toen mogelijk met een raket de maan te bereiken. De toenmalige kranten spraken van de „maanzieke Goddard", maar veertien jaar na zijn dood werd de maan door een (Russische) raket ge raakt! De Amerikaanse regering zal, met toestemming van Goddards weduwe, de schadeloosstelling betalen aan de Gug- genheimstichting, waaraan de uitvinder zijn ruim 200 patentrechten had over gedragen, daar deze instelling veel van zijn speurwerk heeft gesteund. De V.S. krijgen nu het recht om alle patenten te gebruiken. Jeugdcriminaliteit steeg in Amsterdam met 25 procent (Van onze Amsterdamse correspondent) De statistiek van de Amsterdamse po litie doet verwachten, dat de jeugdcrimi naliteit in de hoofdstad dit jaar groter zal zijn dan ooit. Van januari tot en met juni zijn de cijfers ten opzichte van het eerste half jaar 1959 met ruim 25% gestegen en deze cijfers hebben geen be trekking op de gepleegde misdrijven, doch slechts op het aantal aanhoudin gen van jeugdige personen. In totaal werden in de eerste zes maanden van 1960 voor misdrijven 919 jongens en 108 meisjes aangehouden. In de eerste helft van 1959 waren deze aan tallen respectievelijk 742 en 79. Het blijkt ,dat ruim tweemaal zoveel Jeugdige personen (tussen 17 en 25 jaar) zich hebben schuldig gemaakt aan dief stal van auto's namelijk 105 tegen 103 ln het gehele jaar 1959. Bij de dieven van fietsen en bromfietsen is het beeld al niet veel gunstiger: er werden 247 jongens jonger dan 18 jaar aangehou den in de eerste zes maanden van dit Jaar tegen 277 in het gehele voorgaande jaar. In deze leeftijdsgroep maakten zich 84 jongens schuldig aan diefstal met in braak; in geheel 1959 was dit aantal 94. De winkeldiefstallen, doorgaans een piek bereikend in de decembermaand, gaven het volgende beeld te zien: in de eerste helft van dit jaar 272 jongens en meisjes beneden 18 jaar, tegen 384 in het gehele voorgaande jaar. Vergeetachtig Luitenant J. B. Barnes, een straalja gerpiloot van de Amerikaanse Marine, heeft in een ogenblik van vergeetachtig heid geschiedenis gemaakt: hij heeft bo ven de baai van Napels een vlucht ge maakt met een geheime straaljager ter wijl de vleugels van het tdestel nog in opgevouwen toestand verkeerden. Toen hij in de lucht was, werd Bar nes op de opgevouwen vleugels opmerk zaam, omdat het vliegtuig niet reageer de zoals het moest. Dit gebeurde dins dag j.l. De Amerikaanse marine-autoriteiten, die het verhaal gisteren voor publika- tie hebben vrijgegeven, menen dat dit het eerste geval van deze aard is Barnes had zioh even voor het op stijgen in het op- en ontvouwen van de vleugels geoefend. Toen hij eenmaal in de lucht was en zijn fout bemerkte, be sloot hij in het toestel te blijven. Hij vloog naar de baai van Napels om bij een eventueel ongeluk niet in de dicht bebouwde stad terecht te komen, doch slaagde er tenslotte im het vliegtuig on der controle te krijgen, waarna hij naar 't vliegveld Capodichino van Napels is terugkeerde en een perfecte landing maakte. Een Amerikaanse sol daat, die zijn verlof door brengt in Amsterdam is gisteren in de vroege och tend van zestien meter hoogte uit een dakgoot gevallen. Hij liep slechts enkele lichte schaafwond- jes op. De 20-jarige militair logeerde met een vriend op de hoogste etage van een hotelletje aan de Ou de Zijds Voorburgwal 15. Beiden waren omstreeks half vier in de morgen in beschonken toestand op hun kamer gekomen en wilden voor het slapen gaan nog even een omme tje maiken. Waarschijnlijk omdat zij tegen het trap penlopen opzagen beslo ten zij een wandeling over de daken te maken. De militair ging voor op, maar zijn vriend ging spoedig terug. Omwonen den, die meenden met in brekers te doen te hebben waarschuwden de politie, die de soldaat aantrof op het dak van perceel no. 19, vanwaar hij juist over een anderhalve meter bre de steeg wilde overstap pen naar no. 21. De jon geman berekende die stap waarschijnlijk verkeerd en hij stortte van zestien meter hoogte naar bene den. Zijn val werd gebro ken door een fiets, die volkomen werd vernield. Twee rechercheurs, die getuige waren van deze tuimeling brachten de man over naar het Bin nengasthuis, waar hü ter observatie werd opgeno men. In de loop van gis teren kwamen de artsen hoofdschuddend tot de conclusie, dat de militair niets mankeerde en dgj; de hoofdpyn waarover hü klaagde, een andere oor zaak had dan de val Het was niet de enige nachtelü'ke escapade in „hoog"-Amsterdam. Op hetzelfde moment, dat de militair over de daken wandelde, stelde een on bekende man aan een 32- jarige verkoopster de wonderlüke vraag „Weet u, waar Corrie B. woont?" Wonderlük, vooral omdat de man op dit nachtelijk uur vanuit de dakgoot door het openstaande raam haar slaapkamer op de vierde etage in de M. H. Trompstraat was bin nengeklommen. „Dat weet ik niet," zei de wakker gescrokken verkoopster. Met dit antwoord nam de man blikbaar genoe gen want hü verdween weer via de dakgoot. De verkoopster, klaarwakker nu, waarschuwde de bu ren en zü zagen even la ter de naar schatting 25- jarige man in een auto wegrüden. De oorzaak van het vol gende incident kwam ook al van boven, al speelde de zaak zich overigens verder op de begane grond af. Omstreeks half drie diezelfde nacht liep een 28-jarige drukker uit Spanje met een vriend in de Reguliersdwarsstraat, waar zü bleven staan kij ken naar een rel tussen twee vrouwen. Plotseling werd een raam openge schoven en een glas water naar beneden gegooid, dat de drukker over zich heen kreeg. Deze ontstak in woede, greep een steen en met Spaans temperament gooide hij die door de ruit van het huis, vanwaar het water was gegooid. Het effect van deze daad was, dat even later drie man nen naar buiten kwamen, van wie een met een broodmes en de ander met een paraplu op de Span jaard afstormden. Deze haalde op zün beurt een alarmpistool uit zijn zak en dit op de drie mannen het bleken later stu denten te zijn richtend trok hü, achteruit lopend, terug in de richting van het Rembrandtsplein. Dit bleek een goede richting te zü'n, want ze liepen zo alle vier in de armen van een paar agenten, die ze naar het politiebureau brachten. Alarmpistool en broodmes werden in be slag genomen. De vriend van de Spanjaard is on- Medische Dienst Oegstgeest Dokter Reterink, tel. 20394. Wassenaar Dokter R. S. ten Cate, Burchtlaan 9, tel. 3027. Dokter H. S. Boogaart, Storm van 's-Gravesande- weg 1, tel. 4466. Apotheken: Apotheek Siderius, Langstraat 86, tel. 2141. Voorschoten Dokter F. J. M. To- nino, Voorstraat 23, tel. 2493. Wykver- pleegster: Gezondheidscentrum, telef. 2177. Warmond Dokter H. A. G. M. Wa lenkamp, tel. 01711 - 220. Zuster Min- derman, Herenweg 57, Warmond, tel. 01711 - 879 Leiderdorp Dokter H. A. Blau- wendraad, Hogewaard 4, Koudekerk, tel. 01714 - 208. INSTALLATIE VAN MR. J. IN 'T VELD (Van onze Haagse redactie) Te Den Haag is gistermiddag mr. J. in 't Veld, oud-minister van wederop bouw en volkshuisvesting die al enige jaren als lid deel uitmaakt van het col lege van beroep voor het bedryfsleven geïnstalleerd tot voorzitter van dit col lege. Nadat de griffier mr. dr. Bonn het desbetreffende K. B. had voorgelezen nam het oudste lid van het college mr. J. van Andel het woord om de nieuwe voorzitter namens alle leden plaatsver vangende en büzondere leden welkom te heten. Spreker wees op de voortreffe lijke samenwerking die er steeds tus sen mr. In 't Veld en de andere leden van het college heeft bestaan en hü was ervan overtuigd dat de leiding ook bü de nieuwe voorzitter in goede han den zou zijn. In zijn antwoord gaf mr In 't Veld het voornemen te kennen in dezelfde lijn voort te gaan van zün voorganger mr. H. Bogaardt nl. de innerlüke ver sterking van de democratie door de juiste toepassing van het administra tieve recht. Vervolgens bood de griffier namens alle leden van het griffieper- soneel gelukwensen aan. Tenslotte spraken nog mr. dr. L. J. Schippers, namens de organisaties en mr. Y. H. M. liügh, als deken van de orde van advocaten Het 44.500 ton metende Britse slagschip Vanguard verzette zich tot het einde tegen de sloop, die toch onafwendbaar komt. Dit ver zet was wel begrijpelijk, want het schip moet ongetwijfeld het gevoel van een verloren leven hebben: het werd tegen het einde van de we- MR. C. DEBROT BESTUDEERT CARIBISCHE LETTERKUNDE Mr. N. (Cola) Debrot is uit Puerto Rico, waar hij een begin heeft gemaakt van een studie van de Caribische lite ratuur, aangekomen op Curasao. Hü ontving voor deze studie van de Antilli aanse regering en de Sticusa een op dracht. Na een bezoek van een week aan Curasao zal de heer Debrot nog Engelse en Franse eilanden bezoeken om zijn studie voort te zetten. reldoorlog voltooid en heeft nooit aan een militaire actie deelgenomen. Het is echter verouderd en moet onder de hamer. Bij het verslepen naar de sloper raakte het in de ha ven van Portsmouth aan de grond. Sleepboten hadden er een hele toer aan, het schip weer vlot te krijgen. Arbeidstijdverkorting bij Ned. Spoorwegen? De Ned. Spoorwegen hebben zich be raden over de vraag of het mogelijk is in het bedrijf over te gaan tot het ver korten van de arbeidstijd van 48 tot 45 uur Zoals gebruikelijk heeft een com missie die paritair is samengesteld uit vertegenwoordigers van de bedrijfslei ding en van het personeel dit probleem bestudeerd. De commissie heeft thans een interimrapport uitgebracht, waar van de conclusie is dat bij de NS onder zekere voorwaarden tot invoering van arbeidstüdverkorting zou kunnen wor den overgegaan. Als dit rapport door di. rectie en personeelsraad wordt aanvaard dan zal de concrete uitwerking van de invoering van de arbeidstijdverkorting nog wei enige tijd in beslag nemen, aan gezien het probleem voor een vervoers- bedrüf als de NS zeer gecompliceerd is. FINSEN-MEDALLE VOOR DR. ROTTIER De bioloog dr. P. B. Rottier van de Rijksuniversiteit van Utrecht heeft de Finsenmedaille ontvangen die voor hem aan nog slechts vier anderen is uitge reikt. De overhandiging van de medaille geschiedde bij gelegenheid van het der de foto-biologisch congres dat in Ko penhagen wordt gehouden ter nage dachtenis van de Deense Röntgen-on- derzoeker Niels Finsen, die een eeuw geleden geboren werd. De medaille werd dr. Rottier overhandigd door de Ame rikaanse voorzitter van het internatio naal foto-biologisch comité professor A. Hollander. Dr. Rottier verloor in zün jeugdjaren een arm. Hü studeerde biologie naar het voorbeeld van Niels Finsen en wüdde zün aandacht vooral aan de invloed van straling op verschillende organen en chemicaliën. LEIDERDORP Prinses Irene toont haar moeder de fraaie ring, welke zij gisteren op haar 21ste verjaardag van de Fede ratie Goud en Zilver ten geschenke kreeg. (Foto L.D./Holvast) Oost-Duitsland is militair zeer sterk Volgens mededelingen van een woord voerder van het Westduitse ministerie van Verdediging voor Radio Rias is Oost-Duitsland, met ongeveer 1,1 mil joen militair opgeleide burgers een van de meest gemilitariseerde gebieden ter wereld. Naast 110.000 man van het „nationale volksleger" zijn er 130.000 reservisten. De zeven divisies van de grondstrijdkrachten waaronder twee pantser-divisies hebben de beschik king over o.a. tweeduizend stukken ge schut, negentien grote oefenterreinen, twaalf officiersseholen en verscheidene militaire academies. De luchtstrijdkrachten van Oost- Duitsland. zouden twee jachtdivisies met meer dan 370 toestellen van Sovjetrus- sische makelij omvatten, een luchtaf- weer-divisie met een tweehonderdtal stukken geschut en twee radar-batal jons. Naast het nationale volksleger is er in Oost-Duitsland de grenspolitie die een 50.000 man zou tellen en op mili taire leest geschoeid is. Als semi-mili- taire organisaties kunnen verder ge noemd worden: de bedrüfs-str yd groe pen (300.00 man) .reserve-politie (30.000 man), volkspolitie (78.000 man) en een 400.000 leden van de „Vereniging voor sport en techniek". Onderwijzerscongres in 1961 in New-Delhi De activiteiten van de wereldfedera tie van onderwijzers. en leraren-organi saties zullen volgend jaar in het teken staan van het motto: „Opvoeding als verantwoordelükheid". Dit heeft het ne gende congres van de World confedera tion of organizations of the teaching profession, dat deze week in Amsterdam wordt gehouden, gisteren besloten. De regionale activiteiten voor het ko mende jaar zullen zich vooral richten op hulpverlening aan de onderwijzers organisaties in Azië en Afrika. De 400 gedelegeerden van 115 organi saties uit 68 landen hebben gisteren voorts de activiteiten voor het komende jaar in grote lijnen uitgestippeld In Azië zullen scholingscursussen worden georganiseerd, voorts zal een onderzoek worden ingesteld naar de sociale en eco nomische status van onderwyzers en leraren. De congressisten die gisteravond als gasten van het gemeentebestuur van Amsterdam een tocht door de hoofd- stedelyke grachten maakten, kozen tenslotte New Delhi als congresstad voor 1961. Het tiende WCOTP congres wordt daar gehouden van 31 juli tot 7 augus tus. In 1962 komt het congres in Stock holm bijeen. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 6 augustus. Leldse Coöp. Groente- en Fruitveiling Prijzen per 100 kg. appelen 25-40, aardappelen 15-18, andijvie 7-12, pronkbonen 25-34, snijbonen 40-77, stambonen 30-59, stokbonen 40-64, kroten 6-7, kroten, gekookt 30. rode kooi 5-10, groene kool 12-15, prei 29-41, rabar ber 7-8, spinazie 7-16, tomaten A. B. C en CC 2049, uien 7-15, waspeen 10-16, per 100 stuks: meloenen 34-112. perziken 20-47, bloemkool A, B en C 20-57, komkommers A, B en C 12-30, sla A en B 11.70-17.40; per 100 bos: bleekselderie 50-55, bospeen 10-22, peterselie 2.00-4.80, selderie 2.10- 5.70. AALSMEER, 5 augustus. C.V. Cen trale Aalsmeerse Velling G.A. Snijbloe men: Gerbera per stuk 25-38, Amaryllis 8- 10, Lelies 10-20, Clematis 15-27, Bouvar- dla 25-35, Rayonanten 35-58, Chrys. (ge plozen) 15-25, Fresia per bos 40-70, Col- vlllel 30-51, Ornithogalum 25-53, Zinnia 30-62, Gladiolen 20-49, Liatrlx 15-26, Dah lia (gr.) 35-70, Idem (kl.) 15-25. RIJNSBURG. 5 augustus. Bloemen veiling: Gladiolen: Abu Hassan 3.40, Alb. Verwey 2.80, Sunny Boy 2.00-2.40, Washing ton 4.00-4.20, Alfred Nobel 2.60, Philippo Memory 2.40, Lustige Wltwe 1.60-1.80, Soarlet Leader 4.00-4.10 Leeuwenhorst Glo ry 3.60-3.80, Scheherazade 2.60, American Express 2.00, Llatrix 2.80-3.00, Asters w.t 1.00-1.50, id. gemengd 1.30-1.50, Enkele Asters 1.20-1.60. Dahlias: Passe Partout 1.80-2.00, Purity 3.00, Glorie van Heem stede 3.00-3.40. Bacchus 4.50-4.80, Juweel tje 2.80-3.10, Agapantus 6.00-8.00, alles p. 100, Am. Anjers: Sir Arthur 9.00-10.00. Sim Red White Roze 7.00-8.00, Skyline 9.00-10.00 per 100, Chrysanten: Mlgolle 20-21, Majestic 12-14 per stuk. Ds. J. van Goudoever, voorganger van de Remonstrantse Broederschap hier ter stede, heeft het beroep, dat de ge meente Hilversum op hem had uitge bracht, aangenomen. Ds. Van Goudoever werd op 18 april 1925 te Utrecht geboren en deed in 1944 eindexamen aan het Stedelijk gymna sium aldaar. In 1945 ving hij zyn theo logische studie in Leiden aan. Zes jaar later werd hij assistent voor de vakken van het Nieuwe Testament en de oud- Christelijke letterkunde. In 1953 werd ds. Goudoever predikant van de Remon strantse gemeente hier ter stede met 'n bijzondere opdracht voor het studen- tenwerk. In deze tijd vond hij tijd zich voor te bereiden op zijn dissertatie. De Remon strantse gemeente stelde hem in staat in 1958 een maand in Leeds de Sama- ritaanse liturgie te bestuderen. Op 1 juli 1959 promoveerde ds. Van Goud oever aan de Leidse universiteit op een proefschrift „Biblical calendars, een on derzoek naar de oorsprong van de Jood se en Christelüke feestdagen" Sinds september 1959 werkt ds. Van Goud oever gedurende één week per maand in Parijs als predikant van de N.P.B. aldaar. Ëüj gaat daar voor in de kerk dienst, leidt huissamenkomsten en zoekt leden en vrienden van de ge meente op. Het is de bedoeling, dat ds. Van Goudoever deze werkzaamheden met ingang van het nieuwe jaar zal beëindigen. Voorts kan vermeld worden, dat ds. Van Goudoever betrokken is bü het se cretariaat van het Internationaal Ver bond v. Vrüzinnig Christendom. Weke lijks houdt hij op zaterdagavond een cursus voor de radio onder de titel: ..Christus, zyn leerlingen en de mensen" De Amerikaanse minister van Land bouw, Ezra Taft Beuson, heeft giste ren geheel onverwachts een bezoek ge bracht aan „Meerrust" in Warmond, waar hij zich inscheepte om een tocht te maken naar de Kaag. De tocht duurde een uur. De minister was iy, gezelschap van zijn echtgenote en dochter. Drie jaar geleden heeft hij een dergelijke tocht gemaakt met mi nister Manshölt. „Ik ben gek op mo lens en koeien", vertélde de minister, die erg van de tocht genoten had. BURGERLIJKE STAND Geboren: Christina Maria, dr. v. J. van der Luit en M. A. de Mooü; Su- zanna Agnes, dr. v. J. A. P. van Grie ken en H. H. M. Kern. Ondertrouwd: A. B. Th. Teekens. 22 j. en J. van der Zwan, 21 j. „Mijn dochter heeft zelfs nog een koe gemolken. Er kwam zelfs melk uit. Zelf kan ik melken als de beste, mijn vrouw ook". Hierna stapte het gezel schap in een auto van de Amerikaanse ambassade. De minister had voordien een bezoek gebracht aan Amsterdam. Vanuit Den Haag zal hij vertrekken voor een bezoek aan Frankrijk, Egypte, Jordanië en Israël. Op de foto stapt de minister weer aan land. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Margaretha Catharina Maria, dr van J. Weijers en A. J. Burgmeijer, Franclna Ma ria, dr. van A. Brandt en F. Keijzer, Jo hannes Bartholomeus Antonius, zn van J. van der Weijden en R. Schilder, Cornelia Maria, dr van A. van Beek en M. C. G. Borst, Ronald, zn van J. de Wolf en H. P. van Rossum, Gerardus Carolus Maria, zn van G. W. van der Zon en P. J. Olijerhoek Allda Jacoba, dr van L. Ouwehand en C. I. van der Plas, Cornells Dirk, zn van Z. Schaap en L. Varkevïsser, Fredericus, zn van G. van Rijswijk en A. W. J. Trouw borst, Paula Anna Maria, dr van R. J. v. Elburg en B. J. Verburgt. ONDERTROUWD G. J. ten Bosch en C. M. van der Zon, J. P. M. Kleine en T. W J. van Harteveld, T. C. M. Kraakman en H. M. A. van Zijp, C. F. W. Rietveld en J. Betram, A. van der Laan en A. Hartevelt, C. A. ten Veen en M. H. Roosendaal, B. Heshusius en G. Massaar, T. van As en N. de Graaf, J. H. Berendsen en A. vjvn der Ende, L. Molyn en A. J. Allebrandi, W. J. Landman en J. B. Pardon, A. T. Vogel en S. Buitenhuis, C. Varkevisser en J. van den Berg, F. K. F. van de Werken en J. Ouwerkerk, S. Jan sen en C. Disseveld. OVERLEDEN P. Dreef, 57 Jaar, man, M. van Noort, 75 ir geh. gew. met B. J. L. Berg, L. van der ligt, 88 Jaar, man, J. A. M. Dobbe, 5 Jaar zoon.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 7