GEHANDICAPTE KINDEREN TE GAST OP LUSTRUMKERMIS Het rommelt in de AVRO Kon. onderscheiding J. C. Metsch Fietstocht NKJB was dit jaar veel moeilijker dan vorig jaar Opgericht 1 maart 1860 Dinsdag 14 juni 1960 Derde blad no. 30072 Een lofwaardig initiatief van de exploitanten van de kermis op het Pieters kerkhof vond gistermiddag zijn bekroning. Bijna 160 leerlingen van de Dr. van Voorthuysenschool en Nazorg Werkplaatsen maakten een rondwandeling over het kermisterrein en namen deel aan diverse kermisattracties. Zo stonden een ritje in de ziveefmolen en een bezoek aan de bokstentop het programma. Vooral dit laatste was net „echt", omdat een der boksers zelfs de strijd aan bond met een der jongens, die zich op dit grote gevecht speciaal had voorbe reid. Ook de specifieke kermisattracties ontbraken niet en de kinderen zullen zich door dit alles wél heerlijk geamuseerd hebben nu zij eens ongestoord van al dat „kermis" moois konden genieten. En gezien de blije uitdrukking op hun gezichten, met een heerlijke zuurstok in de mond, zijn de organisatoren van deze middag volledig in hun opzet geslaagd. Naast de kermisexploitanten moe ten wij verder nog noemen de heer Hermans, technisch leider van het lunar park, die door een belangrijke gift deze actie mogelijk maakte. Een groot aantal ontevredenen en men fluistert dat dit zelfs een derde van AVRO's ledental zou omvatten zal zich in een binnenkort te houden vergadering definitief verenigen in een actiecomité, dat zeer besliste eisen zal formuleren. Uit een voorlopige vergadering in Gro ningen van leidende figuren onder de rebellen" zijn reeds enige wensen geformuleerd. In het algemeen heeft men bezwaar tegen de houding van het AVRO-be- stuur zowel op landelijk als op ge westelijk niveau. Men wil die houding democratischer zien in zoverre, dat de leden meer zeggenschap krijgen in het beleid van de omroepvereniging. Daarom moet de structuur van de vereniging dras tisch gewijzigd worden. Handhaving van de huidige voorzitter acht men niet wenselijk. Een nieuwe verkie zing van gewestelijke besturen is noodzakelijk. Deze week zullen de ontevredenen zich consolideren. Een definitief bestuur wordt gekozen, verlangens zullen vaste vorm krijgen. Voorlopig fun geert de heer B. Groen, uit Amster dam, als voorzitter en de heer W. Kroeze, uit Marum in Groningen, als secretaris van het tijdelijk bestuur. „HIGH TEST" Van 14 tot 16 juni zal onder gezamen lijke leiding van de opperbevelhebber van de Navo-strijdkrachten in de At lantische Oceaan, admiraal Robert L. Dennisson USN en de bevelhebber der strijdkrachten in het Engelse Kanaal, Sir Manley Power RN, een Navo-oefe- ning worden gehouden welke de naam „High Test" draagt. Deze oefening, waaraan geen daad werkelijke strijdkrachten, zoals oorlogs bodems en vliegtuigen deelnemen, heeft ten doel de oorlogsgereedheid van de desbetreffende hoofdkwartieren en com mando-posten te beproeven. Aan deze „papieren"-oefening zal worden deelge nomen door België, Canada, Denemar ken, Frankrijk, Nederland, Portugal, En geland en de V.S. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Maria Anna, dr van C. J. Stoute en H. Vonk, Yvonne Monique, dr van S. Noor- lander en W. Oudshoorn. Johanna Helena dr van T. H. Rookers en H. C. H. van Meerendonk, Monique Anja, dr van L. Schotmeijer en H. C. Nieuwveen, Arie, zn van J. Oudshoorn en H. van Leeuwen. Eric Judithus Agnetus, zn van H. E. van der Wijngaard en C. Versteegh. Carla Wilhelmina. dr van A. Rijlaarsdam en C. P. M. Hoogervorst, Marco, zn van D. Paauw en I. Overdorp, Hielke, zn van W. Hij mans en I. Tromp, Anna Siebregje There- sia Bernadette. dr van W. J. van den Ak ker en M. J. T. Gebbink, Gerda. dr. van M. Overdorp en A. Ruwaard, Theodora Francisca Maria, dr van G. A. de Lange en T. de Bruin, Bernadette Henriëtte Antoi nette. dr van A. G. van Leeuwen en J. H Reijken, Marijke, dr van J. H. van der Welle en A. W. Vreugdenhil, Willem Cor nells, zn van A. Verdoee en W. van der Plas, Marja en Sonja, drs van D. M. Neu teboom en M. C. de Vrind, Martinus Cor nells. zn van G. van Beelen en C. de Vreugd, Maria, dr van H. Verkerk en J. M. Roozendaal, Jacobus, zn van P. Pols en G. de Jong, Cornelia Catharina Maria, Magdalena, dr van J. M. van der Maat en C. J. Lubbe. GETROUWD H. C. Dudok van Heel en C. J. Kruyt, A. E. du Perron en J. C. Maas, H. van Veldhuizen en H. Zwanenburg, T. N. H. van Leeuwen en A. A. C. Hendriks. G. J. ter Beek en I. M. Weise, A. de Jong en E. van den Berg, C. J. Vermeer en M. Baart. OVERLEDEN W. J. J. van Schagen, 50 jr, man, M. J. Kooloos, 69 jr, wed. van C. G. P. P. de Bruijn, H. W. Schouten, 49 jr, man, E. A. B. van Vianen, 54 jr echtgen. van T. P. l'Ami, A. M. Zandvliet. 73 jr, wed. van B. Verheugd. C. Duindam. 65 Jr. man, W. D. van den Nieuwendijk. 2 weken, zn, M. M. Otto, 75 jr. wed. van C. Fransen. J. F. v. Druten. 83 jr. man. B. T. Houthoff, 65 jr man. J. M. van de Wijngaard, 77 Jr, wed. van W. Melet. A H. M. C. Kessen. 55 Jr, man. P. F. E Hilgers, 65 jr, echtgenote van W. P. A. Alberti. LEIDERDORP Dure vuistslag Dat voetballende jongens het iemand erg lastig kunnen maken, ondervond een 47-jarige fabrieksarbeider uit Leider dorp, die voor de Haagse politierechter moest verschijnen, omdat hij een 17- jarige jongeman een klap in het gezicht had gegeven. De officier van Justitie vond de mis handeling bewezen en eiste een boete van f.25.of vijf dagen gevangenisstraf. Verdachte had de 17-jarige fabrieksar beider uit Leiderdorp, die als getuige ge hoord werd, een tik gegeven, omdat de jongen brutaal tegen hem was geweest Deze was met nog enkele andere knapen voor verdachtes huis aan het voetballen Tengevolge van dit spel was reeds eer der een ruit van verdachtes woning ge broken. Hij verzocht de jongens met het spel op te houden, omdat de kans be stond, dat er weer een bal door het raam zou vliegen. De getuige merkte toen op. dat de vorige ruit „toch zeker betaald was". „Ja, door mijzelf", antwoordde verdachte, waarop de jongeman vroeg, „wat dat zou". Ten gevolge van de klap. liep de jongen een hersenschudding op. De twee hadden nu echter geen ruzie meer. De politierechter veroordeelde ver dachte conform de eis. Weer orgelfondsconcert Vrijdag 17 juni zal in de N.-H. Kerk te Leiderdorp het derde orgelfondsconcert worden gegeven. Dit keer zal Addie de Jong, de organist van de kerk, het pro gramma verzorgen. Er zullen werken worden uitgevoerd van Bach tweede orgelconcertoiW. Walond (introductie en toccata», Jan. J. v. d. Berg (Trioover psalm 86», L. Vierne (3 gedeelten: Alle gro Vivace, Andante en Final uit de eer ste Symphonie». De gehele opbrengst van dit concert is bestemd voor het orgelfonds. WARMOND Fraai muzieksucces voor St.-Matthias De r.-k. harmonie St.-Matthias be haalde op het concours te Nootdorp, welk concours was uitgeschreven dooi de muziekvereniging Juliana te Stomp- wijk een eerste prijs in de superieuren- afdeling. Voor het verplichte werk werden 138 punten en voor het vrije werk 162 punten behaald. TWEEDE PRIJS TONEEL VOOR ST.-MATTHIAS De toneelafdeling van St.-Matthias heeft dit jaar weer deelgenomen aan de toneelcompetitie van het WKA en be haalde met de opvoering van „De gek ke dokter" de tweede prijs met slechts 1.4 punt achterstand op de winnaar van de ereprijs. Bovendien sleepte Mat thias niet minder dan vier persoonlijke prijzen in de wacht. In de groep bijrol len verwierf Jan Schavemaker zelfs de eerste prijs met het hoogste aantal punten van de gehele competitie. Dick Duijnhoven werd beloond met de eerste prijs hoofdrollen heren. Cor- ry Schakenbos met de tweede prijs hoofdrollen dames en regisseur G. G. van Elburg met de tweede prijs hoofd rollen heren. Dit is een groot succes, als men weet dat aan deze competitie vele prominente toneelverenigingen deelnamen. De afdeling toneel van St.- Matthias heeft voor de eerste winter- uitvoering het blijspel ,Doe niet zo gek' in studie genomen. Boete voor doorrijden na aanrijding Een 52-jarige chirurg uit Warmond verklaarde tegenover de politierechter te Den Haag, dat hij alleen maar een tik had gehoord, toen hij 4 januari van dit jaar van het Stationsplein te Leiden, waar zijn auto stond geparkeerd weg reed. De tik bleek het gevolg te zijn van een aanrijding met een andere auto. Verdachte was echter doorgereden, zonder dat zijn identiteit bekend was. Daarom was hy voor de Haagse poli tierechter gedagvaard. De verdachte meende, dat hij de bumper van een an dere wagen even geraakt had. Hij had er verder geen aandacht aan geschon ken, omdat hij met zijn gedachten nog bij een dodelijk ongeval was dat hij te voren had meegemaakt. De officier van Justitie eiste tegen de chirurg een boe te van f 60,of twaalf gevangenisstraf. De politierechter veroordeelde hem tot f 40,boete of acht dagen gevangenis straf. MEDAL-TEST Onderstaande leerlingen van het Dans- J instituut Alphenaar zijn geslaagd voor de Medal-test. Goud met ster: de dames T. Giesen, N. de Kruis, S. Melet en de heren J. Heymans, F. H. Bouter, Jac. v. d. Hoe ven; ivoor goud): de dames: G. G. Ro- zier, R. M. de Jong, E. Provily, L. Zirk- zee. J. Louwrier, A. H. E. Vroegop van Drecht en de heren R. D. Knetsch. W. J. H. Bouwmeester, R. Holland, J. Louw rier, A. Vroegop. De Zilveren Ster ontvingen de dames: j N. v. d. Eykel, H. v. d. Bos, E. J. den Hollander, L. Schraa, R. v. d. Eykel, J. P. Aben, G. Jongebloed, E. Provily en de heren J. Lepelaar, J. Groen, J. de Booy J. Roman. R. Majolee, C. de La Rie, H. Schipaanboord(zilver): de dames M. Pansier, J. Kukler, C. v. d. Plas, F. van Dijk, E. J. v. d. Valk, G. M. Kraan, J van Veen, J. P. Aben, N. van Rijn, C. Nieuwenhuis, N. A. van Maanen, J. van den Hoonaard, M. Marquenie, E. Pro vily en de heren K. v. d. Hoeven, J. P. v Straten, K. Regeer, A. van Noort, L. de la Rie. J. Selier, D. J. Filippo. Voor de Medal-test (brons) slaagden de dames: D. v. d. Marei, L. Ouwehand, R. Minderop, A. v. d. Marei, C. Otto (metlof», A. Varkevisscher, M. v. Klave ren, J. Ligthart-Schenk, T. Delmeer <m. lof», J. Nieuwenburg (met lof), M. Tig- chelaar, A. Varkevisscher (met lof», A. J. C. P. Elzenaar, N. Harteveld, M. Ligt hart-Schenk, N. Guyt, M. Maas, L. On- stek, C. A. van Rooyen, M. S. Fielemon, H. Blok (met lof), B. Heynekamp, I. El zenaar, A. van Dijk, J. Nieuwenhuizen, A. Steekens, H. Dirkse, C. Wendt (met lof), J. Bekooy, T. Pison, A. Burgemees ter, L. Goudswaardt (met lof), H. Smit (met lof), T. de Lange, J. van Hemert, H. Keyzer, C. de Nie. R. Keyzer (met lof), H. Rooda (met lof), T. Kloos, J. J. v. d. Linden, B. Verboon, W. Luyt, M. Suurland, W. van Egmond, R. Nieuwen huizen, C. Admiraal, B. v. d. Broek, C. Polak (met lof), T. Kreuger, A. J. Cin- jaar, T. Kramers (met lof), M. C. Kor- ree (met lof), J. van Aalst (met lof), S van Leeuwen (met lof), R. Zeilstra, G. Kooreman, M. de Cler, J. v. d. Perk M. v. d. Hoeven (met lof), W. Zaalberg (met lof), C. Hartevelt, W. A. van der Plas, J. Korpershoek, L. Massaar (met lof), I. Verbeek, T. van Duyn, G. Guyt, A. Ruygrok (met lof), C. Verhulst, D. Wil mink, T. de Kier, E. Adelsbergen en de heren J. Jongboom, T. v. d. Berg (met lof), D. Boon, E. de La Rie, C. Wendt (met lof), F. Buis, K. Groen, H. Gijs man, C. W. Gentenaar, J. Zandstra, W. Arnoldus (met lof), H. Buis, H. van Tol, C. Kleyn, C. Rooda, J. Paternotte, P. Marks, A. Laros, J. Eekhof, H. J. den Haan, C. Vooys, K. C. Boeff, F. J. van Sterrit in Zoeterwoude De N.K.J.B. in Zoeterwoude hield zondag voor de negende maal de jaarlijkse fietstochten, bestaande uit een toertocht, een puzzelrit en een sterrit. Deze laatste was bestemd voor hen, die ver van Zoeterwoude wonen. Zij konden dan starten in hun woonplaats, terwijl de finish in het parochiehuis aan de Schenkelweg was. Tengevolge van de sterke wind werd hieraan maar door 2 personen deelgenomen, die respectie velijk uit Amsterdam en Utrecht kwamen. Aan de toertocht werd door 12 personen deelgenomen, terwijl de puzzelrit gereden werd door 403 personen. Het eerste gedeelte leidde van Zoeterwoude naar Leiden en via Oegstgeest, Rijnsburg. Katwijk, Valkenburg naar De Grote Vink, waar een rust van 1 uur werd gehouden. Van hier werd gereden via Voorschoten, Leidschendam, Voorburg. Den Haag, Wassenaar en Voorschoten weer naar Zoeterwoude. De controleposten waren met zorg uit gekozen. hetgeen wel bleek uit het feit, dat verscheidene deelnemers moeite hadden met het vinden ervan. Opmer kelijk was, dat het eerste gedeelte met tegenwind moest worden gereden, waar door de meeste deelnemers te laat aan het rustpunt kwamen. Het tweede ge deelte gaf juist een ander beeld te zien. Met de wind in de rug werd dit gedeelte veel te vlug gereden, waardoor velen te vroeg op de controleposten arriveerden. Op het rustpunt (De Grote Vink) deed zich nog een ongeval voor. Mej. Cobie Pieterse, die waarschijnlijk nog voldoen de krachten in reserve had, wilde enige gymnastische toeren aan ringen laten zien. Zij viel echter uit de, ringen. Zij liep gelukkig geen inwendige kneuzingen op. De puzzelrit was voor haar echter afgelopen. 's Avonds had om 9 uur de prijsuitrei king plaats in het parochiehuis aan de Schenkelweg. Hierbij deelde de voorzitter, de heer Koos van der Geest, mee, dat vrijdag 10 juni reeds meer dan 300 personen had den ingeschreven, hetgeen vorige jaren nog niet was voorgekomen. Dat het aan tal deelnemers toch bleef beneden dat van het vorig jaar (457) moet kennelijk worden toegeschreven aan de vrij straffe wind. Door enige firma's waren troostprij zen beschikbaargesteld, die werden toe gekend aan hen, die met de meeste pech te kampen hadden gehad. Dit waren mej. Tigchelaar, mej. Wolvers en de reeds genoemde mej. Pieterse. Het hoogste aantal strafpunten be haalde het koppel Henny Koek en Koen Boers, en wel 365. Aan alle deelnemers werd een herinneringslint uitgereikt. De eerste prijs werd behaald door Pe ter Rodewijk en Kobus Elderhorst, die 22 strafpunten opliepen. Deze prijs be stond uit de wisselbeker, beschikbaar ge steld door de garage Heemskerk, en voor elk een kleinere beker. De tweede prijs eveneens een wisselbeker was voor Toos Koot en Nel Westerman, de 3e prijs, wis selbeker met kleine bekers, werd behaald door Sjef van der Salm en Leo van der Krogt met 30 strafpunten. De overige prijzen gingen naar de volgende kop pels. Het aantal strafpunten is achter elk koppel vermeld. Deze prijzen beston den uit kleine bekers, lauwerkransen, lauwertakken en medailles. Vierde prijs: Aad Lelieveld (34); 5e prijs: Gerard en Leo van der Hoeven (34); 6e prijs: Jac. Bruines en Jopie Vreeswijk (36); 7e prijs: mej. Van Tol en Bert Belt (37)8e prijs: Lyda van der Ham en Corrie van Leeuwen (38); 9e prijs: Nel van der Geest en Jan Paar- dekooper (38); 10e prijs: Riet Straathof en Thea van Leeuwen (40); 11e prijs: Joop van der Geest en Piet van der Salm (41); 12e prijs: Corrie van Leeu wen en Nic. Hoogeveen (41); 13e prijs: Joop van der Helm en Marijke Kramers (42>; 14e prijs: Ben van Klink en P. de Jong (42); 15e prijs: H. Vervoorn en Nel de Boer (42); 16e prijs: Barry van der Maat en Gré van Steijn (42); 17e prijs: J. van der Werf en M. Hilgersom. De voorzitter dankte allen voor hun medewerking en wees erop, dat het vol gende jaar het tweede lustrum zal wor den gevierd. Hij spoorde allen aan het volgende jaar weer mee te rijden. Dan zal het een knalfeest worden. ..Gut, ik wist niet dat er zoveel theekopjes in Minerva waren", riep een bejaard en naar wij mogen aannemen over het algemeen goed geïnformeerd Corpslid gistermid dag verrast uit, toen hij zich in het bijzondere gezelschap in de con versatiezaal stortte. Maar die kop jes werden al vrij gauw aan kant °ezet. Tante Mien, een bekende hospita uit de Burgsteeg, trok zich ook niet zo heel veel aan van de kopjcsvloed, zoals deze foto laat zien. Woudenberg, T. Rozier, L. v. d. Plas, P. Maaskant, C. Rozier, J. J. G. Wijnsouw, M. Vonk, J. Aldenkamp, K. Kwik (met lof). A. J. Vermond, F. Calsijn, W. Cra- ma, P. Vogel (met lof), A. J. H. Flaman (met lof), J. C. van Dijk, J. de Jong, P. Ragetlie, J A. A. v. d. Walk. F. Spieren burg, D. Schoneveld, M. Vermond, L. v. Rooyen, W. Onstenk, J. Wagemans, H. Langendoen (met lof», J. W. v. d. Hoogt, H. Constandse, C. Marbus, A. Hofman, P. Lardee, A. Wanrooy, A. Mos (met lof), N. J. van Duyn, C. Soudan (met lof), B. Guyt, G. Kikkert (met lof), I. Vondeling, T. Zandbergen, M. Teske. ACADEMISCHE EXAMENS Aan de Leidse Universiteit zijn ge slaagd voor het kan. ex. sociologie mej. A. M. van de Poel te Zoeterwoude (cum laude) en de heren P. W. Kooien (Rot terdam), J. H. M. Ham (Schiedam) en W. van Dun (Den Haag); kand. ex. ge schiedenis A. J. M. Beenakker (Rotter dam); doet. ex. biologie mej. G. F. de Vries (Leiden). GESLIPT MET BROMFIETS De 24-jarige isoleerder J. R. de Jong, wonende aan de Middelstegracht, is gis teravond omstreeks half twaalf door de EHD naar het Academisch Ziekenhuis overgebracht met een gebroken sleutel been. De heer De Jong, die een brom fiets bestuurde, reed op de Haarlemmei straat ter hoogte van de overdekte zweminrichting, waar een tramstel van de HTM aan het wisselen was. De be stuurder van de bromfiets remde, slipte en kwam ten val met bovengenoemd gevolg. Zilveren jubileum J. J. de l'Ecluse Gisteren was het 25 jaar geleden, dat de heer J. J. de 1 Ecluse als etaleur in dienst trad bij de woninginrichting van de firma P. Hogendoorn en Zn. aan de Haarlemmerstraat. Ter gelegenheid van dit jubileum werd de heer de '1 Ecluse in de kring van het personeel hartelijk gehuldigd. De heer P. Hogendoorn, die als eerste spreker het woord voerde, had zeer grote waardering voor de wijze waarop de jubilaris, die zich op wist te werken tot reclame-adviseur, zijn ar beid verricht. Een werk, dat hem ligt en steeds tot volle tevredenheid wordt uit gevoerd. Als stoffelijk aandenken aan deze dag bood spreker hem een film camera aan. In gelijke geest voerde de chef, de heer A. Blok. namens het per soneel het woord. Ook de heer Blok overhandigde een geschenk, terwijl er voor de echtgenote van de jubilaris bloemen waren. Na deze huldiging bleef men nog geruime tijd in feestelijke stemming bijeen ZOETERWOUDE Het spreekuur van de burgemees ter op donderdag 16 juni a.s. gaat NIET door. Burgemeester jhr. mr. F. H. van Kinschot heeft vanmorgen in het stad huis de heer J. C. Metsch ontvangen, die vandaag zijn veertigjarig jubileum viert als winkelbediende bij het. levens- middelenbedrijf van de heer JB. Boer aan het Noordeinde. Bij de ontvangst in de burgemeesterskamer waren aan wezig de heer en mevrouw Boer en de heer C. de Ru, de vorige eigenaar van dit levensmiddelenbedrijf. Jhr. Van Kinschot zei te vinden, dat een derge lijke trouw in één bedrijf waard is te worden gememoreerd. Hij deelde mede, dat het de Koningin had behaagd de heer Metsch te onderscheiden met de eremedaille in brons, behorende bij de Orde van Oranje-Nassau. BEURSOVERZICHT Sterk fluctuerende markt De vaste tendentie van de laatste da gen voor de aandelen AKU bleef ook vandaag min of meer aanhouden al moet gezegd dat de behaalde koerswinst be langrijk minder groot was, vergeleken by die van gisteren. Aandelen AKU lie pen op van 529 tot 536, speciaal als ge volg van Westduitse aankopen en locale speculatieve vraag. Later hadden winst nemingen plaats waardoor de koers dael- de tot 531. De slotkoers van gisteren was 529. Aandelen Philips liepen op van 1133 tot 1139 op aankopen door de arbitrage voor Amerikaanse rekening. De vorige slotkoers was 1139 >4. Unilevers lagen aanvankelijk zwak in de markt op 963, min 9 punten vergeleken bij de vorige slotkoers, doch verbeterden tot 971. Aan delen Kon. Olie hadden van publieke verkopen te lijden, dit in tegenstelling tot de vorige dagen en daalden van f. 145.30 tot f. 144.40. Vorige slotkoers f. 147. Hoogovens openden min 6 punten op 738 en trokken aan tot 744, overeen komend met het vorige slotpeil. In de Scheepvaarthoek waren de koersverschillen van weinig betekenis. Merendeels konden de Scheepvaartwaar den geringe koerswinsten noteren. Cer tificaten Deli liepen op van f195 tot f. 198. Daarna daalde de koers weer tot f. 191 om weer op te lopen tot f. 194. De vorige slotprijs was f. 193. HVA was vast op 165 (161V4Staatsfondsen zeer kalm en vrywel onveranderd. WISSELKOERSEN Amsterdam, 14 juli. Londen 1055^—10.56V8. New York 3 767g3.77'b. Montreal 3.83%3.83,4. Parijs 76.91 'A—76.96%, Brussel 7.55%— 7 561., Frankfort 90.39—90.44, Stock- holm 73 04—73.09. Zurich 87.371:,— 87 42' Milaan 69.73'i—60.7814, Kopen hagen 54.581254.6344. Oslo 52.77— 52 82. Wenen 14.52%—14.53%. Lissabon 13.15%—13.17%. Beurs van Amsterdam Dinsdag 14 juni ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f. 1000.— Vorige Slotkoers koers v. heden Ned '58 4l<» 100 Yb 100A Sld. '59 4% 99H 9911 Ned '59 414 98V* 98% Ned. '60II 4% Ij*» D Ned. '53 3% 93%GB 93-* Grootboek obl. 3% 78GB - Ned '47 3% (3) 92% 92A Ned '51 3% 95% - Ned '53 (3Va) 93A 93% Ned 56 3% 93'. i 93 A Ned '48 3% 86 A 8612 Ned '54 3% 8611 86% Ned '55 I 3% 88% 90% Ned '55 II 3V» 90% Ned *37 3 91 90% Dollarlng '47 3 92%GB 93 Investeringscert 3.. 97 9612 Ned 62-64 3 97{2 97% Indië '37 A 3 93% 93 A Grootboek '46 3 89% Ned. W8 6% 109"* 109% ACTIEVE AANDELEN Clt. Handl en Ind B 35% 35'i Nat Handelsbank 164 164 Ned Handelmy 269'267V Amst Rubber 118% 120% HVA 16111 165V Senembab 556 556 AK U 529 V 529% Berkel's Patent (v.) 291GB 295GB Calvé Delft cert 931% 920 DelJ Mij en (Ver.) 193 193 Kon Pap v Gelder 310 B 312GB Hoogovens eert 744 "43 Müller en Co NJB 410 V- 417 Ned Kabelfabr 550 GB 542GB Philips 1139% 113811 Philips pref 305 GL 300GB Unilever 972% 967 Wilton Feyenoord 207', 208 Biliton 2de r 368 GL 366% Dordtse Olie gew 702V 690 Kon Olie (f 20.— 149.50 146.50 idem (50 A f20 146.90 144.30 Holl Amer lijn 1391140V Java China Paket 154 149exd. K.L.M 108 GL Kon Ned Stmv Mij 184% 185% Kon Paket My 139', 139 Stoomvaart Mij Ned 170 GB 171 Nievelt Goudr eert 150'150J2 v Ommeren eert 278% 274% Kon Rott Lloyd 152 151V Ned Scheepv Unie 151% 151 Vb NIET-ACTIEVE OBLIGATIE Prov.- en Gem leningen Adam 47 3%) 3 93% 93% tdem 48 <3%) 93', R'dam '52-1 (4%) 97% 96% ld id '37 I-U (3%) 93% Z.-Holland '56 (4%) 99% 99% Bankwezen Bank N G '58 (5%) 10311 109tf id NWB '52 (4%) 96% Industr. Obligaties Philips Dollarlng '51 95% 9514 Premieleningen A'dam '53 3 100% 102 A'dam '51 I 2*4 84% 83% A'dam '56 I 2%79% 78% A'dam "56 H 2% 94% 94% A'dam '56 m 2% 94 93% Eindhoven '54 2% 79L 78% Enschede '54 2% "9 79 L Den Haag '52 I 2% 86 Idem II 2% 88% 89 R'dam '52 I 2% 88% 87 Idem n 2% 88 Idem '57 2% 96% 97 Utrecht '52 2% 90 90L Z.-Holl 1957 2% 95 95 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credietinstellingen Robeco 232 232 Amst Bank 340 339% HB.U eert 224 223% Rott Bank 295 299 Twentsche Bank 272 272 Industrie Ondernemingen Albert Heyti 436 425 Borsumij 65 67 K N Ed met A-AA 93 Idem pref wd 107 Electrolasmt) 317 Kon Ned Grofsm 158% 158% Holl Constructie 520 522 Ing bur v Bouwnijv 263 tnternatlo 156 155 Int Kunststof! Ind 65 65 V Leidse Wolspinnerij 414% 412% Rott Droogdok Mii 605 B 600L Sikkens Groep 685 B 700 Ver Touwf a brieken 320 335 Walvisvaart 117% 1177* Wernink's Betonm 148% 153 Van Wijk en Heringa 109% 1097a Zaalberg 110% 112 Spoorwegen DelJ Spoorweg Mil 6B 6% Amerik fondsen Canadian Pacific R. 25% 25% Intern Nickel 109 109vj Anaconda 53{-g 52% Bethlehem Steel 47 47 Cities Service 41% 43 General Motore 46% 45V Kennecott 79% 79 A Republic Steel 63% 62 Shell OU 71% 71% Union Pacific 26% 26 V Un. States Steel 84% 841J

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 5