Derksen (41 jaar) wéér snelste prof, sprinter Nu verrassend zuiver en koeler roken ALGEMENE IN HOOFDKLASSE OOK DE KANGEROES - HEREN NAAR DE OVERGANGSKLASSE VRIJDAG 3 JUNI 1960 Nederlandse baankampioenscliappen De 24-jarige blonde Drentse renner Henk Nijdam uit Eelder- wolde zorgde gisteren op de eerste dag van de Nederlandse baankam- pioenschap in het Olympisch Stadion voor een verrassing. Een half uur, nadat Nijdam als laatste van de 39 liefhebbers voor de amateurachtervolgingstitel alleen over de baan rijdend een tijd van 5 min 16.6 sec. had laten afdruk ken, won hij zijn kwartfinale tegen de Noordhollander Pronk in 5 min. 12.2 sec. Dat titelhouder Piet van der Lans en de Amsterdammer Oudkerk nog sneller hadden gereden, behoorde niet tot de verrassingen. Van der Lans reed twee maal 5 min. 8,6 sec., een tijd, die ge zien de vrij krachtige wind perspectie ven voor de wereldkampioenschappen opent. Oudkerk, die zich in 5.15.4 ge plaatst had, is een ernstige kandidaat voor de achtervolgingsploeg voor de Olympische Spelen. Hij staafde dit met een tijd van 5.10.0 in de kwartfinales. De vierde halve finalist dit kam pioenschap wordt 20 juni beëindigd werd de Amsterdammer Peereboom, die zich met een tijd van 5.21.6 bü de laat ste acht reed en in de kwartfinale de Limburger Nikkessen in 5.16.8 kansloos uitschakelde. De uitslagen van de kwartfinales van de achtervolging voor amateurs waren: Eerste rit: 1. Van der Lans 5.08.6; 2. Balk 5.23.8. Tweede rit: 1. Oudkerk 5.10.0; 2. Schuuring 5.21.2. Derde rit: 1. Nijdam 5.12.2; 2. Pronk 6.24.8. Vierde rit: 1. Peereboom 5.16.8; 2. Nik kessen 5.22.8. Geen formaliteit Het professional sprintkampioenschap van Jan Derksen werd niet zo'n forma liteit als menigeen wel verwacht had. In de finale ontmoette de 41-jarige JAN DERKSEN Derksen onverwacht veel tegenstand van de 18 jaar jongere Joop Captein. Derksen had niet verwacht dat Captein, die de laatste tüd vrüwel uitsluitend op de weg uitkomt, hem tot zulk een grote krachtsinspanning zou dwingen. In de eerste rit bleef Derksen van kop ternauwernood een half wiel op Captein voor, waarna de titelhouder in de tweede rit voluit moest spurten om een achter stand van twee lengten goed te maken. In de halve finales had Derksen heel wat minder moeite gehad met Cor Bijs ter. Deze 39-jarige Amsterdammer ver sloeg in de strijd om de derde prijs Peter Post, die dit kampioenschap mee reed als training voor het koppelom nium in Kopenhagen op tweede pink sterdag, waarin Post samen met Derksen alle „Azen" uit de internationale baan- sport zal ontmoeten. Amateursprinters Evenals vorig jaar zullen Mees Ger ritsen en Aad de Graaf uitmaken, wie amateur-sprintkampioen van Nederland wordt. Titelhouder Gerritsen schakelde in twee ritten Piet van der Touw uit. Beide malen nam de kleine Gerritsen resoluut de kop en bleef bijna een volle lengte voor. Aad de Graaf had eveneens weinig moeite met zijn tegenstander, de Hage naar Marinus Paul, die zowel in tac tisch opzicht als in snelheid te kort schoot. Zy hadden zich 's middags met gemak door de rijstebrijberg van series, acht ste- en kwartfinales een weg gebaand tot de laatste vier. na dertig kilometer wederom een vier tal renners vluchtte, van wie eerst Coen Visser en later ook Henk Nijdam en Zoet zich bij de leiders voegden. Negen ronden voor het einde werden alle renners met een ronde echterstand uit de baan genomen. Alleen de zeven koplopers en het viertal achtervolgers Balk. Van Kreuningen, Jongejan en Ottenbros sr. die een achterstand hadden van 150 meter, bleven in de strijd. De achtervolgers kregen twee kilome ter voor de finish ook nog aansluiting met de leiders. Bij het ingaan van de laatste ronde demarreerde de wegren ner Lex van Kreuningen en bleef on bereikbaar voor de fel spurtende meute achter hem. De uitslag van de 50 km. zonder gang- making voor amateurs was: 1. en kam pioen van Nederland: Van Kreuningen (Utrecht) 1.07.02,4; 2. Van der Lans Sassenheim)3. Scholten (Rijswijk), 4. Visser (Santpoort); 5. Jongejan (R'dam) 6. Rademakers (Utrecht), 7. Nijdam (Eelderwolde), 8. Zoet (Sassenheim), 9. Ottenbros sr. Alkmaar), 10. Balk (Bad hoevedorp), 11 Oudkerk (Amsterdam). Nieuw Elfin-papier van ROXY: ragdun en ventilerend! Wie nu ROXY rookt, geniet meer dan een ander. Het o/fJn papier is zo ragdun, dat U louter tabak proeft, zuiver en geurig. Bovendien rookt U koeler, want 't elfm papier ventileert door onzichtbare openingetjes. Kies nu ROXY en geniet onbezorgd van de beste tabakken uit Amerika. NOBEL - ZUIVER - TROUW Eén lange jacht De eerste kampioenstrui bij de ama teurs was voor de wegrenner Lex van Kreuningen, die in de 50 km. zonder gangmaking zijn eerste nationale titel behaalde. Dit kampioenschap was één lange jacht. Piet van der Lans ont snapte al na een paar kilometer en kreeg al spoedig Oudkerk, Harry Schol ten en Rademakere in zijn spoor. Dit viertal, van wie Van der Lans, Oudkerk en Scholten „mogelijken" voor de Olympische ploeg achtervolging in Rome zijn kreeg na 14 kilometer aan sluiting met de staart van het langge rekte peloton. Talrijke ontsnappingspogingen wer den daarna vooral door Van der Lans en Oudkerk ongedaan gemaakt, totdat Het Nederlandse B-hockeyteam speelt zondag ln Knokke een extra wed strijd tegen België B. De Nederlandse B-ploeg bestaat uit: De Graeff (TOGO). Both (SCHC) en Leemhuis 'SCHC). Buteux van der Kamp 'TOGO), Marres (Laren) en Van der Valk (Laren), Berkman (BMHC), Verloop (SCHC), Coster van Voorhout (Amsterdam). Voigt (Hurley) en Jansen Schoonhoven (Amsterdam). Pupillentoernooi Lugdunum Lugdunum organiseert maandag, tweede pinksterdag aan de Haarlemmertrek vaart een pupillentoernooi. Aan dit toernooi nemen deel, behalve de orga niserende vereniging, DOCOS, Naald wijk, Quick Boys, Roodenburg, UVS, ASC, Katwijk, LFC, Rouwkoop, LDWS, Leidse Boys, Oranje Groen en VNA. De wedstrijden vangen des smorgens om 10 uur aan. Evenals vele verenigingen in ons land heeft ook de Jeugdcommissie van Lug dunum gemeend aan dit toernooi een actie te verbinden ten bate van het Poliofonds. Ieder deelnemertje zal voor dit doel een kleine bijdrage offeren. Daarnaast zal iedere bezoeker aan dit toernooi eén dubbeltje entree betalen. De jeugdcommissie hoopt op deze ma nier aan een flink bedrag te komen, om zodoende ook een steentje bij te dragen voor het goede doel. Op 11 juni a.s. zal een Nederlandse amateurploeg in het kader van de voor bereiding voor de Olympische Spelen onder leiding van Arie van Vliet in Keulen een landenwedstrijd rijden te gen Duitsland. De Nederlandse ploeg is hiervoor als volgt samengesteld: ploeg achtervolging: Van der Lans, Oudkerk, Schuuring en Legrand. Sprint: Gerrit sen en De Graaf. Kilometertij drace: Van der Touw en Paul. Rondom de korf Strafworpen moesten beslissing brengen De competitieleider van de K.N. K.B. houdt van opschieten! Nadat dinsdagavond bekend was gewor den, dat De Algemene en Rozen burg een beslissingswedstrijd zou den moeten spelen om uit te maken wie van beide clubs tot de hoofd klasse toegelaten zou worden, kwamen deze teams hiervoor gis teravond op het terrein van Ons Eibernest in Den Haag reeds bin nen de lijnen. Zoals te verwachten was, is het een zeer zenuwachtige en spannende strijd geworden. Nadaf de officiële speeltijd verstreken was, was er nog geen beslis sing verkregen (55), zodat strafworpen de oplossing moesten brengen en hierin waren onze stadgenoten het beste op dreef, zodat De Algemene het volgende seizoen hoofdklasser is. Een resultaat, waarmede wij deze vereniging van harte gelukwensen! Volleybalcompetitie Behalve de Kangeroes-dames zullen in september a.s. ook de Kangeroes-heren in de overgangs klasse uitkomen. Lex Karamoy en zijn mannen zorgden daar gister avond voor in het Gymnasium door in 5 sets Tonegido te kloppen. Het zag er aanvankelijk helemaal niet naar uit dat Kangeroes in deze ontmoe ting de promotie naar de overgangs klasse waar zou maken. De Hagenaars begonnen sterk. Hun aanval troefde de verdediging van de Kangeroes volkomen. Via 28 en 5—10 werd het met 156, 10 voor Tonegido. Wat de Kangeroes ook probeerden, het wilde met de eigen aanval niet lukken. Die aanval kwam gelukkig in de tweede set op toeren. Jacques Vink en Jan Broersma scoor den regelmatig punten, terwijl Jan Wille opviel door zijn beheerst spel. Tonegido ging onder de niet aflatende druk van de scholieren door de knieën. Met 155 was de set-stand gelijk, 11. De 3e set laat twee warm gedraaide ploegen zien. Schooneveld triomfeert nu bij de Kan geroes op de smash, Lex Karamoy op de serve, Tonegido zet zich schrap. Bij 77 heeft Tonegido behoefte aan de rust van een Time-out. bij 10—10 de Kan geroes. Het is tenslotte Tonegido dat, een tikkeltje beheerster op de smash de set in zijn voordeel beslist, 16—11 en 2—1. Uitstekend zet Karamoy op d.i serve de vierde set in voor de Kangeroes, 6—0. Het team van de Kangeroes, dat promoveerde naar de overgangs klas West: v.l.n.r. knielend: Wille (aanv.), K. Taconis. J. Broersma; staande: W. Bossard, K. Schone- veld, L. Karamoy, J. de Vink en voorzitter H. v. Zxvieten. Tonegido is aangeslagen. De aanval pro duceert misser na misser. De Kangeroes loopt uit tot 8—3, 10—4. Vink laat zich weer geducht gelden aan het net en het Kangeroes-blok is telkens op tijd aan wezig om de Haagse smash het scoren te beletten. Broersma haalt uit voor 145 en met een uitgekookte plaatsbal van Lex Karamoy is met 155 de set-stand 2—2. In de beslissende set slaagt geen van beide ploegen erin uit te lopen. Bü 9—9 komt voor de Kangeroes Jacques Vink aan de serve en die velde het vonnis over Tonegido. Van 99 wordt het linea recta 159 voor de Kangeroes, die daarmee hun promotie te pakken hebben. Aan Lex Karamoy c.s. onze gelukwensen met dit fraaie resultaat. De Hagenaars dien den na afloop nog een protest in omdat zij zich er niet mee konden verenigen, dai, de ontmoeting door een Leidse scheidsrechter was gefloten. Dit was evenwel force majeure, want de Rotter damse arbiter, die voor deze wedstrüd was aangewezen, had verstek laten gaan. Het Haagse protest zal naar onze me ning weinig kans van slagen hebben. Over de strijd tegen Rozenburg het volgende Vrij spoedig na de aanvang profiteer den de Rotterdammers van een fout in de Leidse verdediging en namen zij door Ebbink de leiding (01), doch reeds bü de volgende aanval slaagde Leni Fal- laux erin de partüen weer op gelüke voet te brengen <11). Na een fraaie combinatie wist Van Duyl De Algemene na 17 minuten een 21 voorsprong te bezorgen. Opnieuw werd een verdedi- gingsfout onze stadgenoten noodlottig. Van Heeg accepteerde de hem geboden kans dankbaar. (22). De strüd bleef gelük opgaan. Kort voor rust hernam De Algemene door ean doelpunt van J. v. d. Water de leiding (32), doch enkele minuten na de pauze was het alweer gelük door een goed schot van Bokhout (33». Deze stand bleef gedurende een klein half uur onveranderd en de span ning steeg ten top. Op dat moment kon Rozenburg door Ebbink opnieuw scoren en toen 4 minuten hierna mevrouw Van Beek er zelfs 35 van kon maken, zag het er somber uit voor de witblauwen. Van Duyl dacht er echter anders over en slaagde erin met 2 uitstekende doel punten de schaal weer in evenwicht te brengen (55). In de resterende tUd kreeg Rozenburg door een strafworp nog een uitstekende kans op de zege, doch gelukkig voor onze stadgenoten werd deze niet benut. Reglementair moesten toen strafworpen de beslissing brengen en deze kunst bleken onze stadgenoten beter te verstaan dan hun tegenstanders, zodat De Algemene naast Vic. Oriëntis onze stad het volgend seizoen in de hoofdklasse zal vertegenwoordigen. Een mooi resultaat voor de korfbalsport in Leiden! De wedstrijd van gisteren had een sportief verloop en werd door de Haagse arbiter K. Wassenaar op uitstekende wijze geleid. Na afloop werden vele vriendelijke woorden aan het adres van De Algemene gericht, waarbü Rozenburg zich een sportieve verliezer toonde door als eerste hun tegenstanders geluk te wensen. SERIEWEDSTRIJDEN ALO Op 2e pinksterdag vind in de Residen tie het jaarlükse ALO-toernooi plaats waaraan 34 verenigingen met in totaal 98 twaalftallen wordt deelgenomen. Op 13 velden zullen in totaal 174 wedstrü- den gespeeld moeten worden. Van Leidse züde nemen de volgende clubs met 1 of meer twaalftallen aan dit groots opge zette toernooi deel: De Algemene, Cres cendo, Fluks, Morskwartier, Noorder kwartier en Zuiderkwartier. Ook Vitesse uit Voorschoten behoort tot de deelne mende clubs. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND Voor zondag le pinksterdag ls vastge steld de wedstrüd WesterkwartierHKV. Bij een gelijkspel of een Haagse zege is HKV kampioen. Wint Westerkwartier, dan volgt nog een beslissingswedstrüd. Simon de Wit wint aanbrengwedstrijd De Nederlander Simon de Wit (De Maas) heeft met zün jacht „Tulla" de zeilwedstrüd Hoek van Holland—Har wich gewonnen. De tijd van de winnaar was 16 uur 28 in. 5 sec. Veertien jach ten zün donderdag in Harwich aange komen. Ook de tweede en derde plaats waren voor Nederlandse jachten. A. W. de Gier (Ned. Ver. van Kustzeilers) werd met Variant IV tweede in de tüd van 16 uur 28 min. 22 sec. Derde werd W. Peirrot (De Kaag) met „Pierrette II' in de tüd van 17 uur 40 min. 24 sec. Dinsdag waren de jachten van Hoek van Holland vertrokken. TENNIS Studentenkampioenschappen De uitslagen van de finales van de Nederlandse studentenkampioenschap pen tennis, die gisteren te Noordwük zün gehouden, luiden: Heren enkelspel: C. Hehenkamp versl H. S. Weigman 6—2, 6—1. Damesenkelspel: mej. I. Commandeur versl. mej. A. Bijlsma 62, 75. Heren dubbelspel: C. Hehenkamp en Mendes de Leon versl. gebr. Van Don gen 62, 75. Damesdubbelspel: I. en E. Comman deur versl. L. Rüken en L Bal 64, 6—0. Grote Prijs van Nederland Zal Moss liet dit jaar lialen? Zal hij het dit jaar dan werkelijk halent Zal dan in 1960 's wereld* beste coureur inderdaad wereldkampioen voordent Of tal Stirling Moss ook dit seizoen de wereldtitel weer juist missenf Het zijn vragen. Vragen die stellig na de Grote Prijs van Nederland, die maandag a.s. op het circuit van Zand- voort wordt gehouden, nog niet direct met volkomen zekerheid kunnen wor den beantwoord. Wèl zal die Neder landse Grand Prix veel verduidelijken, waarschijnlijk weten we na die 6e juni vrij zeker of de combinatie Moss-Lotus dè grote kanshebber is voor de wereld titel der coureurs. De Grote Prijs van Monte Carlo heeft het al aangetoond: Moss rijdt in de nieuwe Lotus-climax van het Wal ker Racing team sterker dan ooit. Voor de Grand Prix op Zandvoort, de vierde race die telt voor het wereldkampioen schap, is Moss dan ook sterk favoriet. Hoe dan ook, Moss zal zijn zege niet cadeau krijgen. Daarvoor is het ren- nersveld, dat voor Zandvoort heeft in geschreven, te sterk. Het kan dan ook een bijzonder boeiend gevecht worden in de Zandvoortse duinen. Maar niet alleen de wedstrijd zelf is ditmaal be langrijk, de training waarvoor de zaterdag en de zondag zijn gereser veerd is dat dit jaar stellig ook. Immers, niet alle 21 ingeschreven cou reurs zullen aan de race zelf mogen deelnemen. Slechts de vijftien stielsten bij de training worden tot de Grand Prix toegelaten. Zes kandidaten zullen dus moeten worden „afgewezen"Wie dat zullen zijn is met geen mogelijk heid nu al vast te stellen. Wèl ziet het er tiaar uit dat Carel Godin de Beaufort, de enige Nederlandse deel nemer, het bij de training heel erg moeilijk zal krijgen. „Careitje", zoals de bijna twee meter lange coureur uit Maarsbergen schertsend wordt ge noemd, rijdt in een Cooper formule 2- xvagen. Hij zal dus met zijn 1500 cc- motor moeten vechten tegen de super snelle formule 1-renwagetis, die met motoren van 2500 cc zijn uitgerust. Mocht Careltje dat gevecht verlie zen, dan wacht hem toch nog een troostprijs". Dan zal de Nederlander namelijk uitkomen in een van de twee handicapraces voor sportwagens, die voorafgaande aan de Grand Prix wor den gehouden. Godin de Beaufort zal dan met een Porsche Spyder rijden. Tenminste anderhalve minuut nadat de eerste rijders in deze handicap-race zijn vertrokken zal de Porsche Spyder van start gaan. En al is die wagen sneller dan de Bolides van de concur renten, toch zal het de coureur uit Maarsbergen nog wel heel wat moeite kosten in de vijftien ronden alle twaalf concurrenten in te halen en te pas seren. Zoals gezegd, misschien komt het niet zover. Misschien zorgt „Careltje" in de training toch nog voor een grote verrassing. Competitie C.K.B. Ondanks het feit dat op 2e pinksterdag in Rotterdam de jaarlükse Bondsdag van de CKB wordt gehouden, is er voor morgen nog een klein oompetitiepro- gramma vastgesteld. In de hoofdklasse west is de strüd VEO—Excelsior voor de thuisclub èn voor Ons Eiland uitermate belangrük. Reeds bü een gelük spel handhaaft VEO zich in de hoofdklasse west en moet Ons Eiland degraderen. Een neder laag van VEO is normaal, maar Excel sior heeft geen belang meer bü de strüd. We hopen dat Ons Eiland vla een be slissingswedstrüd met VEO nog een kans krijgt om in de hoofdklasse west te blü- ven. Kampioen R'dam Zuid krügt in VES een zware tegenstander op bezoek. We zün benieuwd of R'dam Zuid ook mor gen zonder verlies blüft. MerwedeVr' schaar is van weinig belang en biedt kans op een gelük spel. In IA zien we Tonego van VEO 2 winnen. Tonego kan in deze laatste wedstrüd van deze klasse door winst nog stügen van de zesde naar de vierde plaats. Dit kans is groot Nummer twee van deze klasse, DES, heeft enige dagen geleden zün eerste promotiewedstrüd tegen nr. 2 van de 2e kl. B. TOP (R'dam) met 65 ver loren. De Delftenaren hebben de thuis- wedstrüd nog in handen. Maandag jj. kwam een eind aan de competitie in 2B. De laatste wedstrüd tussen Velocitas en TOP werd winst voor Velocitas met 65 (rus* 3—2). De eind stand is: Waterpolo-nieuws In de uit-wedstrüd van de LZC tegen de jonge ploeg uit Bussum waren in de eerste helft de ploegen zo bang van el kaar, dat het spel sterk vertraagd ge speeld werd en de ruststand nog een bril was. Na rust dreigde aanvankelijk het zelfde spelletje zich te ontwikkelen, tot Gerrit Overdükink een man iets te laat overnam, zün eigen man daardoor vrü kwam en scoorde. Van toen af werd er nog betrekkelyk veel gescoord, want beide ploegen gooiden zich nu op de aanval. Na goed doorzetten maakte Slem Ouwerkerk met een diagonaal schot gelük- LZC leek door te gaan. want dezelfde speler wist daarna zich nog een keer vrij te spelen: 12. Maar daarna was de beurt aan Het Gooi, Siem Ouwerkerk lag te ver van zün man af; deze speler loste uit de hoek een schot waar de, door de midvoor in de waan van overplaatsen, uit positie gebrachte Jan Heek geen kük op had 2—2. 't Gooi ging door en even later werd het 32. De Leidenaren gingen in de aanval en na een te zware aanval tegen Dick Tim mermans scoorde deze speler uit de strafworp: 33. Er waren op dat mo ment nog veertien seconden te spelen, maar de toeschouwers kregen sterk de indruk, dat er langer gespeeld werd. Hoe dan ook, in die laatste seconden liet Siem Ouwerkerk zün man op de gevaar lijke Jan Bultman plaatsen die Dick Timmermans geen schün van kans gaf: 43. Ja en toen kwam er nog wel een aanval van LZC. maar hoe snel Slem Ouwerkerk de bal ook achter de Gooise keeper plaatste, hü was toch net te laat om de score nog te kunnen veranderen. DUIVENSPORT P.V. „De Rünklievers" hield een wed vlucht op Corbeil (Frankrük) afstand 420 km. In concours 197 duiven. Door de mist welke in Frankrük en België hing werden de duiven een dag later in vrü- heid gesteld, waardoor er geen verliezen werden geleden. De le duif werd gecon stateerd om 11.01.47 en maakte een snel heid van 1264 meter per minuut. Uitslag: M. Jongeleen 1; J. v. d. Wal 2; H. en J. v. Alphen 3; A. v. Hemert 4; A. Rooda 5; A. v. d. Luit 6; A. v. d. Dop 7—8; Fruyers en Zn 9 en F. Wer velman 10. Voorts hield de Rünklievers een wed vlucht vanaf St.-Chislain Hornu, af stand 198 km. In concours 248 duiven. Deze werden om 10 uur in vrijheid ge steld en hiervan maakte de le duif 939 meter per minuut, constatering 13 uur 29 minuten. Uitslag: Chr. v. d. Pluym 1; Gebr. Kok 2; Fruyers en Zn 3—6—8; A. v. d. Dop 4; C. M. v. Dam 5; A. Dubbe- laar 7; A. Singeling 9—10. In de laatste maanden voor de Olympische Spelen te Rome zal Ada den Haan haar training voortzetten bü Wil van Breukelen, haar vroegere trainster uit Naarden. Ada den Haan, de enige Nederlandse zwemster die nog een we reldrecord (220 yards schoolslag) in haar bezit heeft, is enkele jaren geleden van het Gooi naar Kindhoven verhuisd, waar zü als lid van PSV onder leiding kwam van de trainer van deze vereni ging Dick van Leeuwen Fluks Warmond Velocitaa TOP 14—24 14—22 14—18 14—16 Fiks 2 Fluks 2 Pernix 3 Tempo 14—11 14—11 14—10 14— 0 Voetbal - programma Betaald voetbal Na-competitle eredivisie AJaxFeüenoord Promotie eredivisie: DFCVSV NOADVitesse Laatste plaats le divisie B: RBC—RCH (HBS-terrein Den Haag) Beslissingscompetitie 2e divisie Zaterdag: XerxesRheden VelocitasUVS BaronieONA ZwartemeerZwolse Boys Rheden—Velocitas UVSBaronie ONAZwartemeer XerxesZwolse Boys Amateurs Kampioenschap van Nederland Quick N.Gouda (besl.wedstr.) Bekercompetitie LFC heeft zich de laatste acht ge plaatst van het bekertoernooi in district West 2. De winnaar van dit toernooi ia gerechtigd volgend seizoen deel te ne men aan de bekercompetitie van semi- profclubs. LFC speelde op tweede Pink sterdag een „thuis"-wedstrijd tegen het Vlaardingse RKWIK (3e klasser). De ontmoeting wordt op het Lugdunum- terrein gespeeld en vangt aan om 4 uur. Het terrein van LFC ls nl. wegens werkzaamheden aan de grasmat niet beschikbaar. VVSB, eveneens geplaatst, speelt een uitwedstrüd tegen Celerltaa op het ter rein van Cromvliet in Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 5