Er was geen huis druppel overbleef waar een 1 Unox soep, de enige die werkelijk af is Kies en verdien 20 cent met uw waardebon twet vüeeA Ook de andere Unox soepen moet u vast eens proeven. Daarvoor heeft u, tegelijk met het gratis busje Unox kippe soep. een waardebon van 20 cent ontvangen. Als u deze nu inlevert (vóór 31 juli 1960) geeft uw winkelier u 20 cent korting op één van deze heerlijke Unox soepen met vlees: I Unox I Tomatensoep met balletjes fris en zomers-vers, met fijne kruiden en malse soepballetjes Groentesoep met balletjes uit 6 verse groente soorten en een keur van fijne kruiden Erwtensoep met stukjes spek de traditioneel hollandse soep op z'n best: stevig en gezond j ra ort»i|f«p met stukjes vlees oitaii- j een voornaam-verfijnde soep, heerlijk van geur... zacht-pikant ...van die verrukkelijke Unox kippesoep 6 met flinke stukjes mals, blank kippevlees Omdat Unox zelf zo enthousiast is over de nieuwe kippe soep mochten honderdduizenden huisvrouwen gratis proeven. U hebt zelf meegeproefd, meegenoten! Ook op uw eettafel stond die gezellig dampende soepterrine met verrukkelijke kippe soep, aangeboden door Unox. Voor lekkere kippesoep is vooral veel mals kippevlees nodig. En daar is Unox dan ook royaal mee. Fijne kruiden en vermicelli geven extra geur en kracht aan deze echt huiselijke soep. Vond u het ook zo lekker? We horen het overal: er is geen druppel overgebleven! In elk huis hetzelfde feest van geuren, dezelfde genietende gezichten. Echt iets om geregeld op 't menu te zetten. U kunt ze nu overal kopen, u kunt er vaak van ge nieten. U zult er telkens weer eer mee in leggen.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 20