Anthony Opgericht 1 maart 1860 Zaterdag 7 mei 1960 In een stralende lentezon zijn ontelbare duizenden gisteren getuige geweest van het sprookjeshuwelijk in Londen tussen Prinses Margaret en Anthony Armstrong Jones. Op deze pagina geven wij enkele beelden van dit huwelijk, waarmee de ganse wereld via televisie en radio heeft meegeleefd. Links boven de Prinses en haar gemaal na het sluiten van het huwelijk in de West minster Abdij, beiden zichtbaar onder de indruk van de plechtigheid. Daarnaast een kort geleden gemaakte foto van het ver loofde paar. genomen tijdens de voorberei dingen van de grote dag van gisteren: niet in een ernstige stemming zoals in de West minster Abdij, maar stralend als de zon die gisteren de plechtigheid opluisterde. Op halve hoogte van de pagina links en links onderaan foto's van de stoet van de glazen koets met het bruidspaar tussen de rijen dikke hagen van Engelsen en ook tal loze vreemdelingen, die dikwijls vele uren 'ang op dit kleurige tafereel hadden ge wacht. Rechts op halve hoogte van de pagina het bruidspaar op het balkon van Bucking ham Palace met de bruidsmeisjes. Geheel inks op deze foto Prinses Anne. die ge noot van de eer. dat zij bruidsmeisje mocht :ijn bij het huwelijk van haar tante. Rechts onder aan de pagina een opname gemaakt in de Westminster Abdij tijdens de huwelijksplechtigheid. Rechts op deze cofo Koningin Elizabeth, de zuster van de bruid, en in het midden Koningin-Moeder Elizabeth met naast zich Prins Charles, de Engelse troonopvolger

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 11