DU-NY heeft als enige zeeploze zeep de voor Uw huid zo noodzakelijke diepte-wer king. Uw huid zal weer kunnen ademen als DU-NY alle overtollige vet-, vuil- en kalkresten heeft verwijderd. Wanneer U zich met DU-NY wast, voelt U duidelijk dat er iets met Uw huid gebeurt. Het maakt een totaal ander mens van U! Het maakt Uw huid ook zacht en soepel en behoedt haar voor uitdrogen. DU-NY doet tegelijk dienst als crème zonder de huid vet te maken. Uiterlijk lijkt DU-NY op gewone toiletzeep, maar in werkelijkheid heeft het er niets mee te maken. Was Uw huid éénmaal met DU-NY en U ziet en voelt het verschil ogenblikkelijk. U zult verstomd staan over het effect. Dan zult U pas weten wat Uw huid al die jaren miste... Dat gevoel dat Uw huid leeft... tintelt van leven. Wattenproef bewijst wonderbaarlijke werking van DU-NY Was eerst b.v. Uw hals met d( toiletzeep die U wilt. Doop dan een watje in eau de cologne of alcohol en wrijf daarmede stevig over de pas gewassen plek. Het watje wordt zwart. Dit bewijst dus- zwart op wit dat gewone toiletzeep de poriën niet reinigt Was nu Uw hals met DU-NY. Herhaal de wattenproef. Het watje blijft spierwit. Het bewijs is geleverd. DU-NY doet wat geen enkele toiletzeep vermag. DU-NY reinigt Uw huid ook in de diepte. NU geen „droeve traantjes" meer Gelukkig behoort al dat „kinderleed" van zeep in de ogen nu tot het verleden. DU-NY is immers zeeploos, dus alkali-vrij en daardoor ook ideaal als haarwasmiddel. Wat een gemak en wat een besparing aan dure haar wasmiddelen! Met DU-NY gewassen zijn wij alle maal van top tot teen heerlijk schoon. En dat het geen vette randen achterlaat in de badkuip is ook al zo'n uitkomst. Ik vind DU-NY fantastisch! DU-NY bespaart werk, want boorden en manchetten blij ven dubbel zo lang schoon. Met DU-NY ver dwijnen huidklach ten en lichaamsgeu ren door poriën- diepe werking. DU-NY vormt geen kalkzeep en laat dus geen vieze, vettige randen achter in wastafel en bad. Door DU-NY géén transpirerende han den en voeten meer. Een uitkomst voor velen.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 12