triomf van I 3'iaIM ~7u/tcl 2^ nieuws voor rokend Nederland 3 belangrijke wensen door Roxy vervuld 2' M de juiste maat voor u Proef, proefplaKjes KAAS NOBEL - ZUIVER - TROUW li f Kies nu ROXY - en u geniet meer dan ooit van de fijne geur en de volle smaak van de beste tabakken uit Amerika. Diitributor» for Holland Alvana Import Company Zuiver roken - fijner roken dank zij nieuw sigarettenpapier! Het nieuwe e/fin sigarettenpapier van Roxy is zo ragdun dat niets meer de edele tabakssmaak versluiert. Dit is wat iedere roker verlangt: zuiver roken. Roxy geeft u het verkwikkend genot van louter tabak. Koeler roken - onbezorgd genieten! Door duizenden onzichtbare openingetjes in het speciale e/fin sigarettenpapier wordt rookverkoe- lende lucht mee aangetrokken. Elke trek is nu een aangename streling. Nieuw „Klaar-open" pakje Geen lastig openscheuren van het pakje meer. Ver wijder met het stripje de bovenkant van het cellofaan enhet pakje vouwt open. Daarna kunt u het weer keurig sluiten! RQXY Gedistingeerd „klassiek" ge worden model beha met rondgestikte cups. Verstel bare achtersluiting en stevig soepel elastiek in rug- en voorpand. In prachtige sanfor poplin Idemmet voor gevormde cups In nylon Sierlijke beha met uitzonder lijk mooie bustelijn door per fecte separatie. Dc schouder- bandjes zijn verstelbaar cn de regelbare rugsluiting is met donzig zacht flanel gevoerd. In sanfor poplin 4.95 In sanfor pop/in met voorgevormde cups 6.25 Verkrijgbaar in vijf cup grootten per maat HAARLEMMERSTRAAT 73 b kies, keur kieskeurig de kaas van Uw kaashandelaar!. Dan pas proeft U de variatie die kaas U te bieden heeft in jonge, belegen en oude Want er zijn zóveel soorten, dat er op iedere smaak een antwoord is. Vraag Uw winkelier om te proeven Dan neemt U voortaan vast en zeker (tenminste) 3 soorten kaas in huis. Zo maakt U het iedereen naar de zin. Denk ook eens aan de mogelijkheden voor de warme maaltijd, bij een glaasje, als snoepje en als dessert. Kaas hóórt erbij, want.... geeft het volle pondl Ook in variatie.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 6