l 82 ruiten ingegooid - schade 1.000 LJ AKKERTJES „Accordant©" - met kwintet - concerteerde in „Den Burcht" Opgericht 1 maart 1860 Maandag 14 maart 1960 Tweede blad no. 29999 B-orkest stelde verwachting niet teleur „Accordanto" had zieken en daarom is van een optreden van het A-orkest afge zien. Een vergoeding heeft men gevonden door een aantal prominente leden te verenigen tot een kwintet. Dit geïmproviseerde kwintet mocht gehoord worden, het stond z'n mannetje ondanks de naar enkele toegemeten repetities. Dit bracht ons weer tot bewustzijn, hoe uitstekend Louw Boellaard er in geslaagd is hier ter stede ook z'n elite te vormen. Het B-orkest der junioren was wel present. Deze B-jongeren hebben geen enikele verwachting teleurgesteld. Ze zijn in het orkest over drie of vier stemgroe pen verdeeld. Bas-accordeons en elek- tronlum worden echter door een paar meer ervarenen bediend. De leiding was er weer eens een van uiterste perfectie. Want, of het nu kinderen waren die aan de lessenaars zaten achter die grote ap paraten (de concertmeester zit vast nog op de lagere school), we hebben een „orkest" horen spelen, waarin in rit misch en dynamisch opzioht alles ge beurde wat. daarin behoort te gebeuren. Het disciplinaire reageren op de di rectie-aanwijzingen, die soepel en sober kunnen blijven, is al een goed ding, kleur en leven brengen in correcte no tenbeelden is een nog veel beter ding. Boelaard laat ook niet na, partij te trek ken van de timbre-mogelijkheden die het instrumemtariuih hem biedt. Zijn greep op zijn leerling-orkestleden is voorbeeldig; ze vereren hun meester en deze mag het hun technisch heel moei lijk maken. Toch bleek niets van over spanning, er was een geest van vreugdig musiceren en het B-orkest was weer eens in de oude glorie. Een „Levensdroom" een aardig, fris stuk van Lange rak, fungeerde als en treetje, om daarna onder de voet te wor den gelopen door Johann Strauss' Blau we Donau, in een bewerking van de gro te muzikant Rudolf Würbhner. Dat is geen kinderspel meer en metterdaad wérd het geen kinderspel. De doorgaan ds vaart, waar die vereist was, kreeg het volle pond, de zanglijnen bleken routi neus en fraai getrokken. Toen kwam de „Walzertraum" aan de beurt. De componist daarvan heeft niets met Johann Strauss te maken, behalve dat hii ook tot de walskoningen gerekend mag worden. Hij heet Oscar Straus en draagt een achternaam met maar één „s" op het eind. Hij is ook uit een andere tijd, 55 jaar jonger en uit de generatie van Ravel en Rachmaninof. Het Post- koetsje van Cleber voleindigde ten slotte het romantisohe orkestrale uitstapje. Langerak en Johann Strauss waren als vertolking het gaafst. Kwintetleden waren Inie Dreef. Ria Niersman, Anny Schreyer, Barry Verver en Jan de Wit. Inie Dreef en Barry Ver ver hebben we te zijner tijd hier al on der de schijnwerper geplaatst. Het vijf tal bezat beroepsniveau, ze hebben alle nuances op het palet en alle pijlen op de boog. Ze oogstten bewondering in hun semi-klassieke programmanummers. Dit waren: van Würthner een Tertsenlan- ler en een tango; van Winkler Leute in Toscane en de populaire mars van Fu- cik „Intocht der Gladiatoren". Voorzitter Wakka Is ongetwijfeld te vreden geweest over de belangstelling in de grote Burcht/zaal, al zouden nog enkele dozijnen donateurs hem welkom zijn. Een paar jonge accordeonisten heb ben nog iets ten beste gegeven en Verdi's onverwoestbare Slavenkoor ging over de kling. Tot een vergevorderd uur in de naoht is er bal geweest onder de stevige tonen van de Rhythm' Stars van Frans Houps. en tussen concert en bal hebben andere ensembles de aanwezigen bezig gehouden. Met name het Hobby Trio (drie chromonica's voor de opslokkende muil van de microfoon) en de altijd feilloos in grenzen van distinctie blijven de Dolf Delprado als zanger-gitarist, met assistentie van contrabas, een gi taartje en maraoas. V. Inbrekers wilden tellen. In de nacht van vrijdag op zaterdag is er in het kantoor van een machinefa- I briek aan de Sumatrastraat ingebroken, j De daders hebben zich toegang ver-j schaft door het breken van een ruit. Een elektrische telmachine ter waarde van f850 is ontvreemd. Harmoniekapel Werkmans Wilskracht vierde feest In het kader van de viering van het 58-jarig bestaan de grote uitvoering van W.W. zal op maandag 21 maart plaats vinden kwamen de leiden en dona teurs van „Werkmans Wilskracht" za terdagavond in een geheel gevulde Stadsgehoorzaal bijeen. Aangezien de voorzitter door verplichtingen elders verhinderd was de avond bij te wonen, heette de 2de voorzitter, de heer J. Nie- boer, allen hartelijk welkom, waarbij hij zich in het bijzonder richtte tot de ere voorzitter, de heer J. Bij, de dirigent de heer J. Dol en echtgenote, alsmede de afgevaardigden van de Leidse Bond van Harmonie- en Fanfareverenigingen, K. en O., de Oegstgeester Oranjevereniging, de Vereniging „Koninginnedag" en vele zusterverenigingen. Hierna hebben allen zich enige uren kostelijk geamuseerd met Rens van Dorth en zijn ensemble, dat onder het motto: Cocktail en Con fetti" een zeer gevarieerd programma bracht. Naast Rens van Dorth, die met Cas Oosthoek aan de vleugel, weer voor zijn vrolijk liedje met een praatje zorg de, oogstten „The Albano's (acrobatiek), het „Majoco Trio" in zijn internationaal zangrepertoire, de dansparodieën van Sylvia Sylverstra, Ted Valerio met zijn zingende accordeon en Dick van Bom mel met zijn knappe en komische mani pulaties, veel by val. Een dankbaar applaus onderstreepte de woorden van dank, die de 2de voor zitter aan het eind van de avond tot het gehele gezelschap richtte. Hierna hield een zeer geanimeerd bal onder leiding van de heer W. F. van Wijk en met medewerking van „The Rythme Makers" o.l.v. Wim Mark, de danslustigen nog enige uren gezellig bijeen. Zilveren medaille voor 24 jaar frouwe dienst PLECHTIGHEID IN DOELENKAZERNE Voor het front van de troep heeft za terdag de wnd. territoriaal comman dant van Zuid-Holland, kolonel J. Post ma, op het terrein van de Doelenka- zeme drie zilveren medailles voor 24 jaar trouwe dienst uitgereikt, resp. aan adj. onderoffioier administrateur F. Verstraaten. korporaal 1ste klasse J. J. Paulus en soldaat 1ste klasse M. Th. Jacob, allen ingedeeld bij de 423ste com pagnie Van Heutsz, gelegerd in Leiden. Nadat kapitein J. J. Hendrinks voorle zing had gedaan van deze onderschei ding: de minister van Defensie verleent haar als beloning vanwege H. M. de Ko ningin, richtte kolonel Postma zich tot de geridderden. Spreker was verheugd, dat er in deze tijd van onzekerheden en materialisme nog momenten zijn als deze, momenten, waarop een medaille kan worden uitgereikt voor 24 jaar van trouwe dienst en toewijding. Een lange periode, waarin een carrière onbevlekt is gebleven. Kolonel Postma wenste al len geluk met deze onderscheiding. Na deze pleohtigheid werden in de onderofficiecskantine nog vele geluk wensen uitgesproken. Adj. onderofficier Burghoorn, die als eerste spreker het woord voerde wees er o.m. op. dat allen het vaderland in onderscheid ene ran gen trouw hebben gediend. Hun devies was: trouw is mijn eer. Bovendien leg den allen een grote kameraadschap aan de dag. In gelijke geest voerden het woord adj. Boerhout namens de perso neelsvereniging Van Heutsz, adj. Jan sen namens de Onderofficiersvereniging ,Ons Belang", kapitein J. H. Klapdoor, die tevens de gebruikelijke gratificatie overhandigde, de heer J. Lambermont, die met de heer J. F. Voorbij de afde ling Leiden van de Kon. Ned. Bond van Oud-onderofficieren en het voormalig 6 RVA vertegenwoordigde, serg.-majoor Varkevisser, mess-president van de Morspoort, kapitein T. E. Spier, onder wiens commando deze ochtend ook de troepen stonden en de luit.-kolonel Th. Wessels com. van de Koksschool. Vele ge schenken werden aangeboden. Aan het einde van deze feestelijke bijeenkomst sprak ad j .-onderofficier Verstraaten, mede namens zijn mede-jubilarissen 'n dankwoord. Vernielzucht Aan een betonnen schutting van het Openbare Slachthuis is voor minstens f.2000 schadp toegebracht. Vast staat, dat dit te wijten is aan de steeds groter wordende vernielzucht van de jeugd. Een onderzoek wordt ingesteld. WANDELTOCHTEN „WILLEN IS KUNNEN" De Leidse Wandelsportvereniging „Willen Is Kunnen" herdenkt binnen kort haar 10-jarig bestaan en organi seert ter gelegenheid van dit feit op za terdag 26 en zondag 27 maart jubileum wandeltochten. De afstanden bedragen 10, 15 en 20 km. naar keuze met als startplaats de Romanuszaal aan de Mare. Na het volbrengen van een der tochten, ontvangen de deelnemers een speciaal ontworpen jubileum-medaille, terwijl voor groepen bestaande uit méér dan 11 personen een groepsprijs beschik baar wordt gesteld. Deze groepen kunnen bovendien nog in aanmerking komen voor een extra prijs. Verwacht wordt, dat ruim 900 wandelaars (sters) aan deze jubileum- tochten zullen deelnemen. De viering van het eeuwfeest van ons Blad is zaterdagavond in res taurant Avifaunate Alphen aan den Rijn voortgezet met een fees telijke maaltijd. Met commissaris sen en directie waren liier tegen woordig het voltallig personeel en de gepensioneerden, die met vijf bussen de reis naar Alphen maak ten. Tijdens het diner en het daarop aansluitende gezellig samenzijn heerste er een prettige en onge dwongen stemming. Op de foto: onze feestdichter, de heer F. J. v. d. Meijden, leidt de samenzang in. V. l.n.r. onze oud-directeur, de heer J. W. Henny, mevr. S. H. H. v. d. Brandeler-Temminck en onze president-commissaris, de heer A. D. de Koster. (Foto Leldsch Dagblad) Begrafenis H. Tebbens Twee Kon. enderscheidingen bij „Leidsche Wasscherij" Looo-burgemeester J. C. van Schalk reikte zaterdagmorgen twee Koninklijke onderscheidingen uit aan personeels leden van de N.V. Leidsche Wasscherij, hoewel er eigenlijk maar één jubilaris was, de heer H. J. van der Hoeven, eerste chauffeur van het bedrijf. Maar, als was het dan al in 1958, ook de chef- wasmeester, de heer J. Laterveer, mocht zijn veertigjarig jubileum vieren. Van zelfsprekend kwam de heer Laterveer niet aan de hulde van zaterdag te pas en daarom was zijn verrassing te groter. De directeur van de Leidsche Was scherij, de heer D. van Eek, had eerst namens de directie de heer Van der Hoeven, die vergezeld was door zijn echtgenote en kinderen, toegesproken en hem dank gebracht voor zijn trouw en toewijding. Hij overhandigde hem 'n enveloppe met inhoud en namens de Ned, Maatschappij voor Nijverheid en Handel de gouden medaille en de bij behorende oorkonde met het vererend getuigschrift. De heer A. Ouwerkerk sprak namens het personeel en gaf een televisietafel. De heer Van Schaik memoreerde hoe de heer Van der Hoeven op vijftienja rige leeftijd in het bedrijf kwam en dus meemaakte hoe bedrijf en directie veranderden. Hij prees de trouw van de jubilaris, die heeft getoond ijver en werklust in dienst van zijn dagelijkse arbeid te stellen. Hij deelde mee dat het H. M. de Koningin had behaagd hem de bronzen ere-medaille. behorend bij de Orde van Oranje-Nassau toe te kennen. Daarna richtte ae wethouder zich tot de heer Laterveer, die twee jaar geleden jubileerde en alsnog met een onder scheiding werd geëerd. Tijdens het gezellig samenzijn sprak namens de personeelsleden de heer G. van der Tuuk. Op de foto: de heer Van Eek wenst de heer Laterveer geluk. Tussen hen de heer Van der Hoeven. Zaterdagmiddag vond onder zeer gro te belangstelling op Rhijnhof de begra fenis plaats van de heer H. Tebbens, die geheel onverwachts op 42-jarige leeftijd overleed. Hij bekleedde de functie van hoofd opzichter bij de Gem. Reinigings- en Ontsmettingsdienst. Onder de aanwezi gen bevond zich o.a. wethouder A. J. Jongeleen, die namens het gemeentebe stuur het woord voerde. Verder zagen wij als vertegenwoordiger van de opzich ters en het gehele personeel van de Gem. Reinigings- en Ontsmettingsdienst, de heer A. de Koning, opzichter bij dit be drijf. Terwijl de kist met het stoffelijke overschot de aula werd binnengedragen speelde de organist, de heer A. Blanken- stein, psalm 103. Nadat ds. M. Ottevanger in het sterf- huis had gesproken naar aanleiding van j Psalm 90 vers 12, voerde wethouder Jon geleen het woord. Spreker richtte zich allereerst tot de familie. Hij schetste de thans overledene als een kundig ambte- naar, die zeer gezien was onder zijn col- j lega's. Vervolgens sprak de heer de Koning enkele woorden namens het personeel van de Gem. Reinigings- en Ontsmet- I tingsdienst. Hij verontschuldigde de di- recteur de heer H. Hoorn, die wegens I ziekte verhinderd was de begrafenis bij te wonen. Spreker kon niet onder woor den brengen, hoe groot de ontroering en verslagenheid was bij het personeel. De heer Tebbens was de vraagbaak voor iedereen. Hy had een heldere kijk op de dingen en was bereid te helpen, waar hij maar kon. Vervolgens richtte de heer de Koning zich tot de naaste familieleden van de overledene. Spreker hoopte, dat zij troost zouden vinden bij de enige bron van troost, Jezus Christus. Hierna werd het stoffelijk overschot onder orgelspel ten grave gedragen. Ds. M. Ottevanger dankte daarna de aanwezigen voor de betoonde belangstel ling en bad tot slot het „Onze Vader". Ds. C. Molenaar neemt beroep aan Ds. C. Molenaar, predikant van de Geref. Gemeente alhier, heeft het beroep van de Geref. Gemeente te Moercapelle aangenomen. Ds. Molenaar, die indertijd een beroep aannam in de vacature van ds. L. Rijksen, deed 18 september 1956 zyn intrede in Leiden, zijn eerste ge meente. Tijdens zijn verblijf in Leiden ontving ds. Molenaar een groot aantal beroepen. CORRESPONDENTIE Abonnee te L. Ingezonden stukken, waarvan de afzender ons niet bekend is, komen niet voor plaatsing in aanmer king. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Pieter, zn. van K. van der Spijk en J. Colijn; Cornelia Catharlna, dr. van A. Slingerland en H. van Loef; Maria Ja- coba Theresla. dr .van J. H. J. Mentink en H. M. Zandvliet. OVERLEDEN L. B. de Kok, 45 Jr., echtgenote van J. den Hartog; J .Boot, 93 Jr.. weduwe van A. Hartevelt: P. Kukler, 63 jr., echtgenote van W. F. Buijs. Ergerlijk vandalisme Een ergerlijk geval van jeugd-van- dalisme heeft zich dezer dagen voor gedaan in Leiden-Noord bij de open bare lagere school aan de Sumatra straat. Niet minder dan twee-en-tach- tig ruiten van de fietsenloods, welke naast deze school is opgetrokken, zijn in de loop van veertien dagen gesneu veld. De geraamde schade bedraagt ongeveer duizend gulden. Men mag van geluk spreken, dat de vernielzucht van de jeugd zich niet heeft uitgebreid tot de school zelf. Vermoedelijk heeft de baldadige jeugd de ruiten vanaf het braaklig gende terrein rondom het gebouw met kluiten aarde en stenen bekogeld. Vrijdagmorgen was dan eindelijk het werk voltooid en een vólkstuinder kon constateren, dat alle ruiten waren ver nield. Nadat de eerste gevallen van vernielde ruiten waren waargenomen werden platen hardboard tegen de ope ningen gespijkerd. Kennelijk heeft de jeugd hierin aanleiding gevonden de nog hele ruiten ook in te gooien. Men meent de haard van dit van dalisme te moeten zoeken in de naaste omgeving van de school. De heer Trou- wee, chef van de gebouwendienst, ver telde ons, dat de gemeente er nog niet toe had besloten om de loods opnieuw van ruiten te voorzien. GRIEP GRIEP GRIEP GRIEP GRIEP HELPEN DIREKT Alg. Bond van Ambtenaren UITREIKING VAN GOUDEN EN ZILVEREN INSIGNES In „Ons Centrum" aan de Hooigracht had de uitreiking plaats van gouden- en zilveren insignes met toebehoren aan hen die 40 en 25 jaar lid waren van de Algemene Bond van Ambtenaren. „Uw langdurig lidmaatschap", aldus voorzit ter Dantuma, „is een bewijs, dat U het grote belang van georganiseerd zijn ter dege beseft en daarmede medewerkt aan de sociale rechtvaardigdheid. Indi vidueel bereikt men niets, maar met een organisatie waarbij zich ruim 75.000 ambtenaren hebben aangesloten en die in alle overleginstanties vertegenwoor digd zyn, is reeds veel bereikt" Voor de ontspanning zorgde deze avond het muziekgroepje van de jeugd vereniging „Jonge Strijd". Na het eerste deel van de avond reikte de voorzitter de insignes uit. De heren P. v. Egmond en M. H. Note- boom ontvingen een gouden insigne, de heren A. de Bruin, W. M. van Kampen hout, A. Th. Reyken en H. Ruytenbeek een zilveren. Bericht was binnengekomen, dat de gouden jubilaris de heer H. Kling ver hinderd was aanwezig te zyn. Een gezellig dansje besloot de avond. Advertentie D.A.F. RIJDEN eenvoudiger - goedkoper GEBR. VAN ULDEN VERDAMSTRAAT 6 - TEL. 23041 ADSPIRANT-VOETBALLER LIEP ZWARE HERSENSCHUDDING Tijdens de zaterdagmiddag in de Leidse Hout gespeelde voetbalwedstrijd 'tussen de A-adspiranten elftallen van Roodenlburg en UVS is de 15-jarige Ger- rit Robbers, wonende aan de Van Lim burg Stirumstraat, in bewusteloze toe stand door de EHBO naar het Acade misch Ziekenhuis overgebracht. De jon gen wilde een bal wegkoppen, terwijl te gelijkertijd een tegenstander naar de bal trapte. Uit een nader onderzoek is ge bleken, dat de 15-jarige Robbers een zware hersenschudding opliep. EXPEDITEURSKNECHT NAM BLIKKEN WORSTJES MEE „Het is mooi, wanneer je voor je moeder of a.s. schoonmoeder eens een blik worstjes mee neemt, als je maar betaalt". Dit zei de Haagse politierech ter tegen een 22-jarige Leidse expedi teursknecht. Deze was nl. 2 juni 1959 gesnapt toen hij vier blikken worstjes bij een vleeswarenfabriek te Wassenaar weg nam. Daarvoor had hij in de loop van de tijd reeds 16 blikken zonder toe stemming en betaling meegenomen. De officier van Justitie vond de diefstal bewezen en eiste een boete van f. 30 of zes dagen gevangenisstraf en drie weken voorwaardelijke gevangenisstraf meteen proeftijd van drie jaar. De rechter wilde rekening houden met het gunstige rapport, dat het Leger des Heils over de expediteursknecht had uit gebracht en met de feiten, dat de blik ken waren beschadigd en dus niet meer voor verzending geschikt waren en dat de vleeswarenfabriek verdachte nog in dienst heeft gehouden. Hij veroordeelde de Leidenaar tot f. 30 boete of zes da gen gevangenisstraf. GOUDEN JUBILEUM Vrijdag herdenkt de heer F. J. Bree- develd het feit, dat hij 50 jaar geleden als leerling-drukker in dienst trad bij v. d. Linden's Boek- en Reproductie inrichting aan de Vliet. Kerkelijk L even NED. IIERV. KERK Beroepen te Ommeren (toez.) J. van der Hoek .kand. te Rotterdam; te Enkhul zen C. F. J. Antonldes te Obdam. GEREF. KERKEN Tweeltal te Amsterdam-z.-Slotervaart S. A. _^onstra te Woerden en dr. D. van Swlg- chem te Kampen. Bedankt voor Leeuwar den A. Broek te Gronlngen-noord. Dividend Philips 16% plus bonus van 5% Commissarissen en Raad van Bestuur van de NV Philips Gloeilampenfabrie ken delen mede, dat in het boekjaar 1959 de omzet van de vennootschap en de United States Philips Trust f.4182 miljoen (v.j. f. 3595 miljoen) bedraagt. Het bedrijfsresultaat bedraagt f. 740 miljoen (V. J. f.557 miljoen i. Na aftrek van de overige baten en lasten van per saldo f. 14 miljoen, de belasting ten be drage van f367 miljoen en f. 8 miljoen minderheidsbelang derden, bedraagt de netto winst f.351 miljoen (v. j. f.244 miljoen). Van deze netto winst wordt f. 217 miljoen (v. j. f. 142 miljoen) in het bedrijf gehouden, terwijl de algemene vergadering van aandeelhouders, te houden op 31 maart a.s. zal worden voorgesteld om over het boekjaar 1959 een dividend uit te keren van 16% (v. J. 14%) op de gewone aandelen en 8% (v. j. 7,6%) op de preferente aandelen. Daar op 5 januari 1960 reeds een inte rim-dividend van 6% op de gewone en preferente aandelen betaalbaar werd gestold bedraagt het slotdividend 10% op de gewone aandelen en 2% op de pre ferente aandelen. Daarenboven zullen commissarissen en raad van bestuur de algemene vergade ring van aandeelhouders voorstellen over te gaan tot het verstrekken van een bonus in gewone aandelen van 5% aan de houders van gewone aandelen en van 1% aan houders van preferente aande len, ten laste van de agio, vrij van in komstenbelasting. De nieuwe aandelen zullen delen in de resultaten van 1960 en volgende boekjaren. Ministeriële besprekingen op Curasao De Nederlandse minister van Justitie, mr. A. S. W. Beerman, en de gevolmach tigde minister der Ned. Antillen in Nederland, de heer W. F. M. Lampe, zijn zaterdagavond aangekomen op Curasao. Gistermiddag kwam daar eveneens aan de Surinaamse minister A. J. Morpurgo T*n Onderwijs en Volks ontwikkeling. Vanavond zullen de ministers aanwe zig zyn bij de opening van een tentoon stelling n.a.v. het 5-jarig bestaan van het Koninkryksstatuut, die in de Suri naamse club te Willemstad wordt ge houden. Tevoren zullen zy aanzitten aan een lunch, hun aangeboden door de regering der Ned. Antillen. Morgen vertrekken de heren Beerman en Lampe naar Aruba, vanwaar zy don derdag naar Curagao terugkeren. Vandaag zal minister Beerman zyn besprekingen aanvangen met de Antil liaanse minister van Justitie, de heer R. J. Isa. Dit overleg, evenals dat met leden van de Antilliaanse rechterlijke macht, zal in de loop van de week wor den voortgezet. Bisschop van Skoplje zal in Belgrado terechtstaan Van betrouwbare zijde te Belgrado wordt vernomen, dat de r.-k. bisschop van Skoplje, dr. Smiljan Tsjekada, en nog twee r.-k. priesters binnenkort, tezamen met verscheidene andere Joego- slaven, in Skoplje terecht moeten staan op beschuldiging van sluikhandel, devie- zensmokkelnrij en illegale contacten met r.-k, organisaties in het buitenland. Wat dit laatste betreft zou de beklaagden ten laste worden gelegd, dat zy in ver binding stonden met een comité van uit geweken aanhangers van de onlangs in een Spaans klooster overleden Kroati sche fascistenleider PavelitsJ. Dit comité zou geleid worden door een r.-k. priester, Krunoslav Draganovitsj, die de Joego slavische autoriteiten als een oorlogs misdadiger beschouwen. In januari zijn in Zagreb veertien en in Osijek acht r.-k. priesters tot gevan genisstraffen variërend van tien maan den tot vyftien jaar veroordeeld, omdat zij zich aan spionage en pogingen tot terroristische acties schuldig zouden hebben gemaakt. GEREF. KERK (VRIJGEMAAKT) Beroepen te Zuidwolde (Dr.) J. Geer- sing, kand. te Groningen. CIIR. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Aldergrove Br. Co lumbia) Jac. Overduln te Sint-Thomas (Ontaria, Canada). (Free Chr. Ref. Church), voorheen te Almelo

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 3