LEIDEN ALPHEN Dit is het predicaat het welk de voorjaarsmode 1960 ten volle verdient. Even modieus en kleurrijk als de scheppingen van Franse schilders o.a. Renoir, Manet, Toulouse Lautrec is de mode welke 's-werelds bekendste modeontwerpers bepaald hebben, In een passende entourage van schilder werken in onze etalages en afdelingen kunt U de nieuwste mode-creaties in hun lijnen en kleuren bewonderen. Uw bezoek aan Vroom Dreesmann t is daarom juist nu bijzonder vk interessant. 1'Moderne blouse 4 tan een nieuwe structuurstol Dit model heelt de nieuwe Paola mouw en wordt over de rolt ge dragen. In de modekleuren oranje, oernod. lila, geel en wit. Maten 36-44 2 Damesrok in een nieuw rozendessin. Met vllsellne petticoat In 3 kleuren. Maten 36-40 4 Modieus en modern is deze hoed van zeer grof stro, in de kleuren marine en wit. Als garnering blauw ribslint met qrote strik 3 Jeugdig mantelpakje van kamgaren Pepita rui' Jasje met contrasterende mouw en heupgarnering. Rok met Dior plooi en geheel gevoerd. Maten 38-44 5 Modieuze hoed van een zachle luchtige kwaliteit voorjaars Melusine, dit model heelt de moderne hoge bol en lage rand. 6 Yves St. Laurent modieuze swagger naar een origineelmodel van St. Laurent Van de nieuwste korte sibeline, met 3/4 mouw. In de kleuren lindegroen en roomkleur. Maten 40-42 7 Prince de galles complet mantel en japon van dezellde stol met wollen tres algeblesd Japon met moder ne aangeknipte korte mouw en ovale hals. Maten 40-44 mantel japon 8 Satin coton japon met kort mouwtje en moderne halslijn. Alknoopbare tuniek rok. Maten 38-44

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 20