INTEXA Na een warm welkom in de met mode verwende steden Parijs en Brussel nu ook in Nederland: tricots de qualité VROOM DREESMANN De collecties van Intexa zijn geïnspireerd op de Parijse mode en bieden U een betoverende keuze. Intexa vesten en pullovers in zuiver wol, mohair, zuiver zijde en andere modieuze kwaliteiten. In alle modellen die nu geliefd zijn. In alle kleuren die nu favoriet zijn. Intexa vesten en pullovers voor modieuze mamma's. Voor moderne dochters. Voor vaders die van warmte en stijl houden. Voor sportieve zonen. Intexa vesten en pullovers bij Vroom Dreesmann! Jw Warenhuis Polo-shirts zijn nog steeds favoriet. Intexa brengt ze in een fijn chic weefsel. Dit mo del - heerlijk wijd - hangt losjes op de heupen. Kleuren voor elck wat wils ^0 Cardigan (modern zusje van het vest) met sportieve polo col. De grove breisteek geeft dat tikje modieuze noncha lance. 100% zuiver wol. Vele charmante kleuren AaJL Moeder fn mohair? Dochter in mohair! Intexa brengt een meisjesvest in dit poes-zach te. langharige weefsel. Keus uit vele „jeugdige" kleuren. Leeftijdsjaar Kleine stijging per maat. Pullover gebreid uit wol en zuiver zijde. Een verrassend effect! De korte mouw is ge minderd ingezet. Kies uit sprankelende *%*%75 lente-tinten Jongenspullover van zuiver wollen garen uit mode-land Frankrijk. Model: V-hals en lange mouw. S Kleurstellin gen voor „ferme jongens - stoere knapen" 8-16 jaar 21" Herenpullover van streng ge selecteerde garens. Grof (mannelijk!) gebreid. V-hals. Multicolour! Diverse fasci nerende kleuren- combinaties JLjSm Damesvest van zuivere meri- noswol. Parijs mode-snufje: een sjaalkraag, die geheel doorloopt in het rechter voorpand Pullover voor Little Lady van zuiver wol. Pittige bijzonder heid: de moderne kraag heeft een contrasterend randje, de mouwen zijn kort. Keus uit vele opwekkende kleuren. Ook hypermoderne multicolours! Kleine stijging per maat.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 8