-vooruit de betekenis van de schrijfmachine voor Uw toekomst. In honderd jaar is veel veranderd. De levens omstandigheden zijn onnoemelijk veel verbeterd. Bedrijven, voortgekomen uit vaak onaanzienlijke fabriekjes, bieden thans werkgelegenheid aan duizenden personeelsleden voor wie de welvaart is gestegen. In dit proces van voortdurende groei neemt de schrijfmachine een belangrijke plaats in. Een modern bedrijf is ondenkbaar zonder schrijfmachine. De schrijfmachine is onmisbaar voor welvaart tn Leiden staat een fabriek van Royal, 's werelds grootste schrijfmachine- producent. Ook in Cuyk staan fabrieken van Royal. Vele duizenden schrijfmachines verlaten deze fabrieken om hun weg te vinden naar vooruitstrevende bedrijven, over de gehele wereld. De werknemers van Royal werken mee aan de modernisering van het bedrijfsleven Door de steeds toenemende vraag naar Royal schrijfmachines is de bestaande bedrijfsruimte in Leiden al weer te klein geworden. Zie vooruit, denk aan de toekomst en kies een werkkring bij Royal, 's werelds grootste schrijfmachineproducent. Goede sociale voorzieningen, in alle opzichten! Een gloednieuwe fabriek met het modernste comfort zal binnenkort in Leiden in bedrijf worden gesteld. Vele werkkrachten, zowel geschoolde als ongeschoolde, kunnen hier een werkkring vinden. Vele werkzaamheden bij Royal zijn bij uitstek geschikt voor vrouwelijk personeel, voor wie het in de nieuwe fabriek plezierig werken zal zijn Rsm Uivtvlv Dagelijks van 9-12 en van 2-5 worden inlichtingen verstrekt bij: ROYAL MfBEE Nederland N.V. OOSTERKERKSTRAAT 11 - LEIDEN TELEFOON 31545 - 31545 - 31547 - 31548

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 80