GRIEP! Vandaag is mevr. M. Dieben-Konings 50 jaar presidente van Brunhilde Ckefarine4 Zij schonk generaties jonge Leidse vrouwen vreugde en gezonde ontspanning Presidente met hoofdletters 4 geneesmiddelen, elk afzonderlijk al wereldberoemd. Tezamen in één tablet verenigd, ondersteunen zij bovendien el- kaars werking, waardoor deze nóg krach» tiger is dan kon worden verwacht. De combinatie Chefarine „4" doet werkelijk wonderen en brengt vaak baat waar andere middelen falen! u DINSDAG 2 FEBRUARI 1960 Viermaal mevrouw M. Dieben-Konings En toen ging die rok uit lÉS£jÉ£JSïi Die jury in Oostende Ik vroeg toen aan Tommy Rice Ik ging altijd mee naar de training, want daarvan kon je wat opsteken Leidse Schaakbond De gedetailleerde uitslag van de ont moeting AarlanderveenBoskoop III (derde klasse A) luidt: D. de Graaf O. Harlaar 10. K. Rodenburg res.Th. Radder 01; G. van Doornn.o. 10; H. J. van HartenJ. A. Sonneveld 10; Th. LelieveldP. v. d. Tol J. de JongG. H. M. Twaalfhoven res. 01; Jac. Breedijk—D. Langhuizen V2M. van DijkN. Geers 10: G. van Rijs wijkL. Brand V2\ Joh. v. 't Riet H. Boekraat 1—0. Totaal 6%—3%. SCHAATSENRIJDEN Divin verdedigt zijn Europese titel niet De Tsjech Karl Divin, die zowel in 1958 te Bratislava als in 1959 te Davos het Europees kampioenschap kunstrijden heren won, zal bij de Europese kam pioenschappen, die van donderdag tot en met zondag a.s. te Garmisch-Partenkir- chen worden gehouden, zijn titel niet verdedigen. Divin heeft tijdens de trai ning een ernstige blessure opgelopen. Unieke, nationale gebeurtenis (Van onze sportredacteur) Brunhilde vijftig jaar Vandaag! Want op 2 februari 1910 richtten de zusjes Marie en Truida Konings de vereniging op. Brunhilde! Die naam is een begrip geworden. Niet alleen in Leiden, maar in de gehele vader landse sportwereld. Zoals de naam van Marie DiebenKonings niet los is te denken van Brunhilde. Vijftig jaar is mevrouw Dieben-Konings pre sidente van Brunhilde. Een unieke gebeurtenis. Onder de bezielende leiding van deze motorische sportvrouw is het kleine gymnastiekclubje, dat schuchter in 1910 zijn intrede deed, uitgegroeid tot een sterke vereniging, welke generaties jonge Ja, PRESIDENTE met hoofdletters. Want wat mevrouw DiebenKonings in deze halve eeuw voor de Nederlandse sport heeft betekend, laat zich niet in woorden samenvatten. In haar persoon verenigt zich een uniek brok Leidse en nationale sportgeschiedenis. Haar grote verdiensten werden door de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie onderstreept met het gouden KNAU-erekruis (jaren lang was mevrouw DiebenKonings bestuurslid van de Zuidhollandse Atletiek- bond, thans is zij bestuurslid van de Vereniging Vrienden van de KNAU), het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond en de Leidse Turnkring (31 jaar was zy secretaresse-penningmeesteresse van de Turnkring) eerden haar met het ere lidmaatschap en tenslotte vijf jaar geleden volgde de bekroning: tijdens de receptie t.g.v. het 45-jarig bestaan van Brunhilde deelde Leidens burgemeester mee. dat het H.M. de Koningin had behaagd mevr. DiebenKonings te onder scheiden met de Eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Gerespecteerd lid Niet alleen in het KNGV en in de KNAU was Brunhilde een gerespecteerd lid. De verdiensten van deze dames gymnastiekvereniging gingen veel verder. De 3-Octobervereeniging mocht in Brun hilde een van haar trouwste medewerk sters vinden. Reeds in 1910 droeg een Brunhilde-dame het vaandel van de 3-Octobervereeniging en na dertig maal aan de optochten te hebben deelgeno men, werd mevrouw DiebenKonings, een bloemenhulde bereid. Voorts waren de Bi-unhilde soiree's en balmasqué's jarenlang het hoogtepunt voor uitgaand jong Leiden. Topatleten Op technisch gebied bleef de club evenmin achter. Voortreffelijke atleten als Rie Briejer (12 jaar nationaal recordhoudster ver springen en deelneemster aan de Olym pische Spelen van 1928 en 1936), reet Dieben (de eerste Nederlandse vrouw die met de speer over de veertig meter kwam) en Aat van Noort (kampioene 800 meter) maakten historie voor de Nederlandse damesatletiek. Wil Dieben en Tol Steffelaar (winnares van een gouden medaille bij de Spelen van 1928) onderscheidden zich op gymnastiekter- rein, terwijl Ans Snel, die thans als mevr. SygrandaSnel te Amsterdam een balletschool leidt, de prima-donna van het Brunhilde-ballet werd. Vechtster Natuurlijk zijn ook moeilijkheden Brunhilde niet bespaard. Een scheuring in 1924 dreigde zelfs even fataal te wor den, maar mevrouw DiebenKonings is een vechtster en met de steun van trouwe bestuursleden en het geweldige enthousiasme van de hoofdleidster Tol Steffelaar wist zy de vereniging over het kritieke punt heen te tillen. Vijftig jaar bestaat Brunhilde en de vereniging, die vele decennia tot de beste in den lande behoort, is nog steeds jong van hart, innerlyk sterk en een parel aan de kroon van het KNGV. Jong van hart Ja, natuurlyk, we zyn op bezoek ge weest by mevrouw DiebenKonings. In haar prachtige huis te Oud-Ade, aan de oever van het Vennemeer. Jong van hart is deze 75-jarige sportleidster van for maat. Haar ogen fonkelden fel als we met haar over dingen spreken, die haar niet bevallen zy heeft haar mening nooit onder stoelen of banken gestoken en zy wordt een brok bruisende ener gie als zij over haar geliefkoosde sport vertelt. Trouwens, pas zeven jaar gele den is zjj gestopt met het zelf beoefenen van de turnsport. „Ze maakt nu nog een sprintje naar de bus", vertelt de heer Dieben. Met respect. Hoe is het begonnen? „Mijn zuster Truida, die in 1920 in Amerika ging wonen, maar nog altijd grote belangstelling heeft voor Brunhil de, waarvan zij de eerste technische leid ster was, en ik waren lid van Hercules. Een prima vereniging. Voor heren", lacht mevrouw DiebenKonings en haar echtgenoot knikt bevestigend, want hy was een Herculaan. „Maar de leiding van de dames afdeling was op zijn zachtst uitgedrukt raar. Het ging niet en toen besloten we zelf een club op te richten. De naam speelde een grote rol, want er werden meisjes lid van de school van juffrouw Windier en die zei ons, dat we beter niet de naam Aspasia, zoals we van plan waren, konden nemen, want dat was een slechte vrouw geweest. Het werd toen Brunhilde en juffrouw Winkler is er pas later achter gekomen, dat die speer werpster ook niet zo'n beste was...." In 1912 nam Brunhilde deel aan de gymnastiekwedstryden van Seinpost. „We voerden daar voor het eerst een ritmische vrye oefening uit. We kregen geen prys", vertelt mevrouw Dieben- Konings, „want dat was geen gym nastiek, beweerden de juryleden. Eeif van deze juryleden was er toch van onder de indruk gekomen, want hy stuurde ons later een personele prys. De eerste atletiekwedstrijd, waarop Brunhilde uitkwam, vond in 1915 te Eindhoven plaats. Ik zal het nooit ver geten. Die atletiekkostuuins van die eer ste jaren waren verschrikkelyk: cheviot blouses met lange mouwen, lange rokken en lange zwarte kousen. Een van onze dames, die daar in Eindhoven op hoog springen uitkwam, begon dat pakje, dat uitermate hinderlijk was, te vervelen en trok plotseling haar rok uit. De gezich ten van de wedstrydleiders werden lyk- bleek van schrik De atletiektraining vond in die eerste jaren plaats op het Posthoflaantje en later, dankzij de medewerking van de Leidse vrouwen vreugde en gezonde ontspanning heeft geschonken. Inderdaad, generaties. Want als straks, op 20 februari, Brunhilde haar gouden jubileumuitvoering geeft, zullen er grootmoeders in de zaal zitten, die zelf als jong meisje bij Brunhilde het geschenk van een goede lichamelijke opvoeding ontvingen en nu komen kijken hoe hun kleinkinderen het er af brengen. Die grootmoeders, haar dochters, haar kleinkinderen, zij allen hebben op het podium van de Stadsgehoorzaal diezelfde, energieke vrouw de touwtjes der regie strak in handen zien houden: mevrouw DiebenKonings, de PRESIDENTE! Alleen turnen Na de oorlog is Brunhilde zich in hoofdzaak gaan concentreren op de gymnastiekbeoefening. Waarom? vroegen wij mevr. Dieben Konings. „Ach", is het antwoord, „mij kon het niet zoveel schelen, maar mijn man ging er bezwaar tegen maken, dat ik elke maandag, donderdag en zaterdag naar de sintelbaan ging en dan 's woensdags nog eens in de bus stapte voor de turn- training. Bovendien wordt er tegenwoor dig voor de gymnastiekbeoefening zo ontzettend veel gevraagdMaar dat wil helemaal niet zeggen, dat Brunhilde voorgoed van de sintelbaan wegblijft. Het kan best zijn, dat we in de toekomst terugkomen. Het is dus thans alleen gymnastiek. Tol Steffelaar Byzonder enthousiast wordt mevrouw DiebenKonings als zij over de hoofd leidster Tol Steffelaar spreekt. „Op 5 mei 1926 kwam zij bij ons. Zij was in Denemarken het Niels Bukh- systeem gaan bestuderen en daarmee veroverde Brunhilde op nationale gym riastiekwedstrijden vele eerste prijzen. In 1927 trokken we er mee naar Oostende. Dankzij burgemeester De Gijselaar, die, toen ik het hem vroeg, in een minimum van tijd de zeshonderd gulden reisgeld fourneerde. Maar succes hadden we in de Belgische badplaats met onze Niels Die rok. garnizoenscommandant, die er tevens een trainer bij leverde, op het Schuttersveld. Tommy Rice In 1927 kregen we de beschikking over het ASC-veld. Ik ben toen naar Tommy Rice, de crickettrainer van ASC gestapt", vertelt mevr. DiebenKonings „en heb hem gevraagd of hij ook onze meisjes wilde trainen. Die Tommy Rice dronk als een tempelier en woonde met een groot aantal katten onder de ASC-tri- bune. Maar die man kende het klappen van de zweep. Trouwens, ook de meisjes waren geweldig enthousiast. Iedere avond waren we op het ASC-veld te vinden en toen de nationale kampioen schappen in aantocht kwamen, vroeg ik Tommy: „Wat denkt U ervan?" „Wel, een paar kampioenschappen halen we er wel uit", zei die ontimistische Ier. Hij kreeg gelijk. Rie Briejer bracht het Nederlands record verspringen op hnar naam, werd bovendien kampioene op de 100 meter, terwijl Aat van Noort triom feerde op de 800 meter. Tommy Rice was zelf meegegaan naar Haarlem hü verliet het ASC-veld niet gra^g en dronk die dag, by hoge uitzondering, limonadeHet bleef voortreffelijk gaan. Op het ASC-terrein werden natio nale wedstrijden georganiseerd, in 1928 werden Rie Briejer en Aat van Noort in de Olympische ploeg gekozen en in 1939 wierp Peet Dieben, een dochter van mevr. DiebenKonings, als eerste Ne derlandse dame de speer over de veertig meter. In de jaren 19271940 kwamen tal van Brunhildeleden uit in vertegen woordigende ploegen en werden vele nationale titels behaald. „Als er meisjes van Brunhilde ge vraagd werden voor de nationale trai ning ging ik altyd mee", zegt mevrouw DiebenKonings. „Je kon daar altyd wat opsteken en zo heb ik veel geleerd van een Jan Blankers en een Piet Kor- ver, wat ik dan bü de eigen training in de praktyk bracht". Rie Briejer, thans mevr. Jutte~ Briejer, vierde als Brunhildelid vele triomfen. Bukh-series niet. Daarvan hadden ze in België nog nooit gehoord. Te gemakkelijk zeiden de juryleden en zij gaven ons zeer lage cijfers. Maar daarmee waren zij bij mij aan het verkeerde adres mevr. Dieben is er nog altijd verontwaardigd over ik protesteerde onmiddellijk en riep de hulp van Nederlandse juryleden in, die erin slaagden de Belgen duidelijk te maken, dat hun turnklokje wat ach ter liep. Het resultaat was, dat we met twee grote bekers en vele persoonlijke prijzen terug kwamen en in Leiden met muziek van het station werden afge haald. Het enthousiasme van mevr. Dieben Konings en van Tol Steffelaar, die in de hongerwinter elke woensdag van Den Haag naar Leiden kwam lopen om les te geven, maakte Brunhilde tot een van de technisch beste verenigingen van Nederland. Recente successen Ook nu nog. Dat bewijzen de recente successen: in november 1955 eerste prijs baloefening te Dordrecht, juni 1956 eer ste prijs voor huisvrouwen gymnastiek te Amsterdam en hoogstgeplaatste voor knots en bal tijdens nationale wedstrij den te Haarlem, waarmee een door H.M. de Koningin beschikbaar gestelde prijs werd gewonnen, juli 1957 eerste prys bal en gouden medaille ritmisch te Heemstede, 1958 hoogstgeplaatste in beide afdelingen op de KNGV-bonds- feesten te Arnhem, eveneens voor bal en ritmische oefeningen. En tenslotte 1959, een plaats voor Fransje van Deur- sen in het jeugdkeurkorps. FeesteFjkheden De feestelijkheden, die vorige maand begonnen met het in de Stadsgehoorzaal organiseren van de nationale dames- gymnastiekkampioenschappen, worden hedenavond voortgezet met een intieme I Bestuur van RCH treedt af Het bestuur van de eerste-divisieclub RCH treedt af. De bestuursleden zullen de lopende werkzaamheden dit over eenkomstig een bepaling in het huis houdelijk reglement nog drie weken blijven verrichten, maar beschouwen na deze periode hun taak als beëindigd. Al dus heeft het bestuur gisteren aan de leden per circulaire bekend gemaakt. Het betreft hier vier bestuursleden, aan gezien drie bestuurders reeds enige tyd geleden bedankten. Aanleiding tot deze gang van zaken is zo kan men uit de circulaire con cluderen een oppositiegroep geweest, die zich niet kon verenigen met het be stuursbeleid. Om tot een oplossing te komen van de meningsverschillen, werd reeds enige tijd geleden een commissie van goede diensten geformeerd, aan wier conclusie beide partijen bestuur en oppositie zich zouden houden. Tevens maakte men de afspraak, dat het ver zoek om een buitengewone algemene vergadering aangevraagd door de op positiegroep zou komen te vervallen. Na uitspraak van de commissie werd evenwel toch weer een buitengewone al gemene vergadering aangevraagd met als punt van besprekingen 't bestuursbeleid De nog zitting hebbende bestuursleden achtten het daarna, aldus nog steeds de circulaire, onmogelijk nog verder de ver antwoording te dragen voor een vrucht baar beleid en stelden hun functies ter beschikking. Amsterdams elftal tegen Rotterdam Het Amsterdamse elftal, dat op woensdag 17 februari in het Olympisch Stadion te Amsterdam een wedstrijd zal spelen tegen het Rotterdamse elftal, is als volgt samengesteld: Doel: Van Drecht (Ajax); achter: Van der Klink (Blauw-Wit) en Boskamp (DWS-A); midden: Soetekouw (De Vo- lewijckers), Niessen (DWS-A) en Mul ler (Ajax); Voor: Swart (Ajax), Von- hoff (DWS-A), C. Groot (Ajax), Mul (Blauw-Wit) en Van Doorneveld (DWS-A). De baten van deze wedstrijden komen ten goede aan het Nationaal Rampen fonds voor de slachtoffers van de over stromingsramp in Tuindorp-Oostzaan. Fortuna wilde uitslapen De heer Joosten is actief in de weer geweest de wedstryd FortunaBlauw Wit, die op 28 februari moet worden gespeeld, voor zondag a.s. te krijgen. Een en ander om de spelers op carna valszondag gelegenheid te geven om uit te slapen. Hiervoor moest ook Sparta akkoord gaan om zondag zijn inhaal wedstrijd tegen Ajax te spelen. Dat wil de Sparta. wel, maar andere clubs wil den niet en zo blijft alles zoals het was. Brits officier gaat voor V.V.V. voetballen De Britse luitenant Graham Edwards, deel uitmakend van het bezettingsleger in Duitsland en gelegerd op het vlieg veld bij Brüggen (Did.) nabij de Lim burgsDuitse grens, zal voor V. V. V. gaan voetballen. De vereiste overschrij ving is reeds door de K.N.V.B. verleend. Omtrent deze overschrijving waren enkele maanden geleden moeilykheden gerezen, omdat aan de Brit in verband met de nog steeds heersende woning nood in Venlo geen vestigingsvergunning werd verleend, aangezien de officier geen economische binding had met Venlo. Aangezien de moeilijkheid intussen kon worden overwonnen waren hier mede ook de beletselen weggenomen voor de Brit om in Venlo te voetballen. Graham, die een goed schutter is, maakte verschillende malen deel uit van het Britse militaire elftal. Ook voor Heerenveen wedstrijd zonder publiek Wegens ongeregeldheden na afloop van de wedstrijd HeerenveenVelocitas I op 29 november j.l. heeft de KNVB de Friese club gestraft met het spelen van i één competitiewedstrijd zonder publiek. Heerenveen is tegen deze straf in beroep gegaan. Leidse Bridgeclub ODS De uitslagen van de achtste en negen de ronde der viertallencompetitie lui den: Achtste ronde: Team Kuilmanteam mevr. Visser 29—18; team Verboog— team mevr. Seis 43—14; team mevr. Ree> kers—team v. Leeuwen 47—23. Negende ronde: team Verboogteam mevr-. Visser 53—12; team v. Leeuwen team Krul 52—28; team mevr. S eis te am de Nie 3118; team Baggenteam mevr. Reekers 3526. De helft van deze competitie is nu ge speeld en de stand is als volgt: 1. team Verboog 8—13; 2. team Baggen 711; 3. team Kuilman 7—10; 4. team van Leeuwen 810; 5. team mevr. Ree kers 88; 6. team mevr. Visser 87; 7. team mevr. Seis 84; 8. team Krul 7—3; 9. team de Nie 72 PAARDESPORT Hairos II wordt zondag gehuldigd Hairos 2 die zondag de Prix d'Ame- rique won, zal zondag a.s. tijdens de koersen te Hilversum door het bestuur van de Stichting Draf- en Rensport ge huldigd worden. En met het paard na tuurlijk ook zijn pikeur, Willem H. Geer- sen en de eigenaar de heer A. Voordouw uit Oegstgeest. De hengst zal vandaag in Nederland terugkeren en niet zoals oorspronke lijk het plan was verder deelnemen aan de Franse wintermeetings. De eerst volgende koers, waarin Hairos 2 start zal de Grand Prix d'Hiver zijn, 1 maart op Sterrebeek bij Brussel. Dit is de tweede race die meetelt voor het Europees draverskampioenschap. oudejaarsavondviering voor de leden. Op 13 februari volgt een reünie van oud leden in het Gulden Vlies en op 20 februari worden in Den Vergulden Turk een receptie en in de Stadsgehoorzaal de jubileumuitvoex-ing gehouden. Ten slotte vindt op 24 februari een feest voor de kleuters en adspiranten plaats. Hier na gaat mevr. Dieben-Konings de voor zittershamer neerleggen. Na een halve eeuw van voortreffelijk organiseren en motorisch leiden.Ons respect is vandaag voor haar! Advertentie Vier werkelijk betrouwbare middelen - helpen elkaar en doen wonderen I Tegen pijnen en griep. Geschikt voor de gevoeligste maag, want die wordt beschermd door het bestanddeel Chefarox. 20 tabl. 0.80. Voordelige gezinsverpakking 100 tabl. 13.60 Rock 'n rollrel in Scliietlanis gebouw Eergisteravond is de Nieuwe Haven te Schiedam op stelten gezet door het bal dadig optreden van een aantal Haagse jongelui, supporters van een rock 'n rollband uit die stad, die een uitvoering kwam geven in gebouw „Tivoli" voor de Schiedamse jazz- en cabaret-sociëteit. Omstreeks tien uur 's avonds ontstond er in het gebouw plotseling deining, met als gevolg een vechtparty, die in een al gemeen handgemeen ontaardde en waar bij zestig bierglazen en een ruit sneuvel den. De zaalhouder waarschuwde de politie, waarop de Haagse jongelui de vlucht namen en op de Nieuwe Haven in brand gangen en zijstraatjes verdwenen. Ze zijn toen, aangezien de politie ze niet meer kon vinden ongehinderd naar het station van Schiedam gestapt, om naar de Residentie terug te keren. Blijkbaar zat de rock 'n rollstemming er toen nog in, want juist toen de trein het station verliet trok een van de jon gelui aan de noodrem. Van het groepje van 15 20 man sprongen er enkelen uit de trein en die zijn toen langs de spoorbaan naar het Centraal Station te Rotterdam gelopen, vanwaar zij zonder kaartje RotterdamSchiedam naar Den Haag wilden. Dit bracht hen weer met de conducteur in moeilykheden, waarna op het station Schiedam een drietal zich uit de voeten maakte, maar het kon in de stad door de politie worden gegre pen. Het waren twee jongens van 16 en een meisje van 14 jaar Rijksbemitldelaars akkoord met 6% op lonen vervoersector Nadat zaterdag jl. de regering haar standpunt ten opzichte van de tariefbe rekening in het personenvervoer had be paald, is gisteren de behandeling van een aantal verzoeken van bepaalde per sonen vervoerbedrijven tot afwijking van de bestaande loonregeling voortgezet, al dus een communiqué van het College van Rijksbemiddelaars. In een bespre king, welke in tegenwoordigheid van vertegenwoordigers van de Stichting van de Arbeid, tussen vertegenwoordigers van werkgevers en werknemers en het College van Rijksbemiddelaars plaats had, is over deze dispensatieverzoeken overeenstemming bereikt. Het belang rijkste element is de invoering van een toeslag van 6 procent voor die werkne mers in de betrokken personenvervoer- bedrijven, die geacht kunnen worden in ploegenverband te werken. Over andere verbeteringen van de loonregeling in het kader van de gedifferentieerde loonpoli tiek worden, zoals bekend, de onderhan delingen tussen partijen voortgezet. Michaël Fomenko weer in Hollandia De 29-jarige Australiër Michael Fo menko, die tussen Australië en Ned.- Nicuw-Guinea ettelijke malen in een kano is aangetroffen, is gisteren by Nieuw-Guinese kust naby Hollandia gevonden. Hy was, enige tijd geleden, nadat hü in een wrakke kano aanspoelde by Me- rauke, enkele weken in Hollandia onder gebracht by een politieambtenaar in af wachting van een beslissing die over hem zou worden genomen. Zonder enig spoor na te laten verdween hy plotse ling. Het bleek vandaag dat de Austra lische avonturier, die zich in goede lichamelijke conditie bevindt, van zyn vlucht af uit Hollandia tussen de heu vels rondom Hollandia heeft rondge zworven. De Nederlandse autoriteiten in Nieuw- Guinea regelen zün repatriëring naar Australië. Fomenko heeft enkele malen vruchte loos gepoogd vanuit Australië naar de Pacific-eilanden over te steken in zyn kano. De Federatie van Christelüke Histo rische Jongerengroepen heeft zich op haar gisteren gehouden kaderconferentie uitgesproken voor deelneming aan de Europese verkiezingen. Als kleinere par tij zullen de christelijke historische daartoe federatief moeten samen werken met andere christen-democra tische partyen. Margaret Smith (17 jaar) Australisch kampioene De Australische tennistitel in het da mes enkelspel is in het bezit gekomen van de 17-jarige Australische speelster Margaret Smith. In de finale versloeg zü haar 18-jarige landgenote Jan Lehane in twee sets: 7—5, 6—2. Rod Laver zorgde in de finale heren enkelspel voor een verrassing door de favoriet voor de titel, Neale Fraser, te verslaan. De strüd duurde vyf sets en de cyfers, waarmee Laver het kampioen schap voor zich opeiste waren 5—7, 3—6, 6—3, 8—6, 8—6. Tafeltennisuitslagen Voor de competitie van het district Den Haag NTTB werden de volgende wedstrijden gespeeld: Heren: 2de klasse: Scylla—DVS 9—1; DHCDen Burcht 1 55. 4de klasse: Scylla 7Cebusta 4 100; RTC 4Den Burcht 4 37; Den Burcht 5—Smash 1 55. Dames: 1ste klasse: Unitas 1Scylla 1 8—2. 4de klasse: Tonido 2—Scylla 2 2—8. Junioren: 2de klasse: Scylla 1 Treffers 1 4—6.

Leidsch Dagblad | 1960 | | pagina 6