RCL verdiende meer dan 11 spel in topduel tegen Haags Ornas SVOW struikelt over Katwijk: 1—3 9N AUTOMOES Quick Boys verspeelde opnieuw nodeloos een punt in Westland Griep van doelman v. d. Mark werd ARC in Rotterdam funest MAANDAG 9 NOVEMBER 1959 Zoeklicht op de vierde klassers (saterdagcompetitie) Zaterdagelftal tegen Vole wijekers Het zaterdagelftal speelt zaterdag a.s. (aanvang 3 uur) een oefenwedstrijd te gen de Amsterdamse semiprofclub Vole- wyekers. Het team is als volgt samenge steld: Woudsma (DES) doel; De Vries (Urk) en Viool (Quick Boys) achter; Aande- wiel (Quick Boys), v. d. Schee (Spljke- nisse) en v. Duijn (Quick Boys) midden; Poelakker (DES), Nieuwstraten (Zwart wit '28), Fopma (CSCA), Verburg (CSCA) en v. Hal (DOVO) voor. Reserves zfjn: Den Hollander (Quick Boys), v. d. Kraats (DOVO), C. Nieuw straten (Zwart-Wit '28) en Verweel (Spijkenisse). Klap uit het boekje De Surinamer Al Cramp heeft zater dagavond in de Westfalenhal te Dort mund met één klap alle illusies van de 15.000 toeschouwers die de tribunes be volkten, weggevaagd. Drie ronden lang had Cramp zich op laten jagen door zijn tegenstander Wall Oschek en het scheen alsof de Duitse zwaargewicht naar een regelrechte overwinning ste vende. In de vierde ronde echter ge beurde het. Even liet de Duitser zijn dekking zakken en als een schicht schoot de rechterhand van Al Cramp omhoog. Met een uppercut volgens het boekje velde hij z(jn 10 kilogram zwaar dere tegenstander. De klap was zo hard aangekomen, dat Wall Oschek een mo ment geen grond onder zijn benen heeft gehad. Hij sloeg op zijn rug en raakte met zijn hoofd het canvas zodanig, dat hfj tien minuten lang, nadat de referee hem reeds voor de volle tien had uit geteld, nog niet volledig bij bewustzijn was. De grote strijd in de 4de-klasse B tussen de twee favorieten RCL en Ornas is niet tot een beslissing gekomen. Het onverwacht en ietwat for tuinlijk goaltje dat Ornas acht minuten na de rust scoorde betekende nl. de gelijkmaker (11en deze gelijke balans bleef tot het einde gehand haafd. In feite betekende deze 11 eindscore een teleurstelling voor de Leiderdorpers, die het grootste deel van de strijd zich onbetwist de betere ploeg toonden, doch dit door het feit, dat Vrouwe Fortuna tégen was driemaal redde het houtwerk Ornas van de verdiende nederlaag! niet in genoeg doelpunten wisten uit te drukken. Beenbreuk Twaalf minuten vóór de finish kreeg de bijzonder leuke - vooral vóór de rust! - en bovenal sportieve strijd een jam merlijk slot. Op dit moment n.l. bij een aanval op rechts van RCL kwam Gerrit Maas zó ongelukkig te vallen dat been breuk gevreesd werd. Dr. Hennink van Leiderdorp die ijlings ter plaatse ver scheen bevestigde het vermoeden en per EHD werd de RCL-rechtsbuten naar het ziekenhuis overgebracht. Jammer, doch gelukkig treft niemand hier schuld! Na een kwartiertje onderbreking wer-* den de resterende minuten iri de reeds vallende duisternis volgemaakt. De stand bleef met RCL in de aanval - gelijk. Aantrekkelijk De Hagenaars begonnen veelbelovend, doch na een kwartiertje nam RCL het heft in handen. Met bijzonder vlotte en goed opgezette aanvallen werd Ornas te ruggedrukt en dat de gasten gingen theedrinken met slechts een 10 stand (gescoord door Van Luik), danken La gendijk en de zijnen aan doelman Be- zuijen en Vrouwe Fortuna. Qua veldspel en kansen had een 30 stand een juis ter beeld gegeven van de krachtsverhou dingen. De tweede helft bracht na 8 minuten door foutjes van Van Well en Telgen 1—1. Rechtsbinnen Brugman scoorde deze voor Ornas gelukkige treffer. Het spelpeil zakte maar RCL nam toch weer het initiatief, doch 21 bleef uit, want tot tweemaal achtereen zei de staander halt na inzetten van Van Luik en Versteegen, terwijl bovendien het rit me van vóór de thee uit de Leiderdorpse ploeg langzaam, maar zeker verdween. De laatste ongelukkige fase van deze door arbiter Tuinenburg goed geleide strijd weet U reeds. Sneu voor RCL dat ongetwijfeld de volle winst verdiende en bovendien zijn rechtsbuiten voor lange tijd uitgeschakeld weet. Leiden—Hoekse Boys De mannen van Van der Kwaak be haalden in een spannend duel twee kostbare punten door het bezoekende Hoekse Boys met 32 te kloppen. De bezoekers begonnen aanvallend doch het trio v. d. Kwaak, Pouw en De Boer hield de zaak potdicht. Leiden opende de score door Ginjaar na een goede combinatie Windhorst-Kefj. Linksbuiten De Koning faalde hierna alléén voor de Hoekse doelman, terwijl aan de overzijde Been- hard een vrije trap achter de Leiden - doelman knalde: 11. Rust. Leiden liep door Schuchard tot 21 uit in de 13e minuut van de 2de helft. Tien minuten later volgde een onaangenaam incident: arbiter Van Laar zag zich n.l. genood zaakt de Hoekse stopper Admiraal, die linksbuiten De Koning onreglementair behandelde, weg te zenden. Met 10 te gen elf kwamen de gasten zowaar op 2—2, doch gelukkig kon 7 minuten vóór het einde Ginjaar de winst binnen ha len. Overigens verdiende Leiden de zege wèll GWSOegstgeest Een tikkeltje ongelukkig moest Oegst geest de winst (2-1) in Sassenhem ach terlaten. De roodgelen openden in de 10e minuut de score. Uit een pass van Flippo schoot linksbinnen Leo Valk raak: 01. Lange tijd bleven beide doelen schoon, maar toen GWS een corner mocht ne men ontstond daaruit een doelworste- ling. Rechtsbinnen Scholten deponeerde vervolgens de bal in de Oegstgeestdoel- mond en heel ongelukkig raakte links achter Den Hollander de bal toen ver keerd. Doelman Hill ebrand was gesla gen: 11. Rust. Daarna wogen beide partijen aardig tegen elkaar op, doch in de 25e minuut viel de beslissing ten gunste van de Sassemers. De Oegst- geestdoelman, die te ver uit zijn doel was gelopen kon een ingeschoten bal niet meer bereiken. Wél stopper Profijt, doch met de handen! Strafschop dus en v. d. Heuvel gebruikte dit presentje goed: 21. En daarbij bleef het, alhoe wel Oegstgeest nog éénmaal de boven lat tegenkwam. Bij Oegstgeest ontbrak Cees v. d. Kram losduinenVWS De „wolmensen", die met 2 invallers - voor Baverlaar en De Zwijger - naar, Loosduinen trokken, verloren met 30. Overigens kwam deze zege voor de Westlander eerst kort vóór het einde tot stand. In de eerste helft domineerde VWS, doch verder dan een serie corners kwamen de blauwwitten niet, want de kansen bleven onbenut. De thuisclub zag evenmin kans om een goaltje te scoren, zodat de rust met 0—0 aanbrak. Na de thee viel midvoor Jansen (VWS) uit en werd vervangen door Link. Lange tijd bleef VWS sterker, maar doelpunten maken was er niet bij. De thuisclub kwam vervolgens sterk opzetten en scoorde na 30 minuten 10. De strijd was gestreden en Huug Kok c.s. ston den in de slotfase nog 2 treffers toe. Overigens wél een geflatteerde zege voor Loosduinen behaald na sportieve strijd. SVOWKatwijk Katwijk is er in geslaagd SVOW op eigen veld een verrassende 1—3 neder laag toe te brengen. In het eerste kwar tier was de thuisclub sterk aanvallend, maar de schoten waren slecht gericht. Het schieten was bij de Katwijkers be ter verzorgd en toen Verdoes in de 32ste minuut een kansje kreeg, kon Hoegen- dijkhoff naar het net. In de tweede helft verdedigden de bezoekers hun voor sprong tegen de fel aanvallende SVOW- ers met succes. Toen in de 20e minuut Guyt uit een door Verdoes genomen cor ner nummer twee inkopte, wat in feite Doelman Bezuyen (Ornas) onder schept een van de vele RCL-aan- vallen. Derde van links Gerrit Maas, voor wie de strijd zo onge lukkig zou ajlopen. (Foto L.D./Holvast) de thuisclub verslagen, ook al doelpunt te midvoor Van Tol acht minuten later tegen: 12. Twee minuten voor het ein de voegde Guyt nog een treffer toe aan het Katwijkse totaal: 1—3. De SVOW- speler Bruynesteyn moest zich door een enkelblessure in de eerste helft laten vervangen door Piet Vis. CSVD—Koudekerk Koudekerk had in deze ontmoeting weinig geluk. Vrij spoedig moest doel man Kruit een hoog schot laten gaan. Weliswaar scoorde midvoor Paling zeer snel de gelijkmaker, maar voor rust werd het toch 31 door tfeffers van de CSVD-midvoor Hertog en linksbinnen Elias. Na de hervatting was Koudekerk iets sterker, maar het schieten van Alb. Zwe- ris en Paling was te onzuiver. Nadat Piet de Jeu door arbiter Litsenburg van het veld was gezonden wegens ongeoor loofd aanvallen, maakten de Delftena ren door een treffer van Hertog aan alle onzekerheid, zo die nog bestond, een einde: 41. Advertentie. FRITS DE GOEDE Janvossensteeg 37 - Telefoon 20607 Korndorffer schoot in eigen doel (Van een onzer verslaggevers) Was het in de uitwedstrijd tegen Zwart-Wit '28 Blankemeijer, die de tegenpartij aan de gelijkmaker hielp, ditmaal was het Korndorffer, die niet voor zijn ploeggenoot wil de onderdoen en de thuisclub in de tweede helft aan de gelijkmaker hielp. Gezegd moet worden, dat de totaal verraste Den Hollander daarbij behulpzaam was, omdat de Katwijkse goalie te ver voor zijn doel stond. Maar ja, wie rekent nu ook op treffers van zijn eigen spelers? Als we de terreinomstandigheden in ogenschouw nemen wat is dat toch een slecht terrein in 's-Gravenzande dan moet worden geconstateerd, dat er goed voetbal is gespeeld. Dat het spel bij de Katwijkers ongetwijfeld beter was verzorgd dan bij de thuisclub, die dit nadeel door een groot enthousiasme en prettig aandoende vechtlust meer dan voldoende compenseerde. Quick Boys begon overdonderend en zette de defensie van de Westlanders oadelijk onder Zware druk. Met kunst en vliegwerk hield men zich daar staande, maar in dat eerste kwartier beleefde doelman Molenaar toch tal van angstige momenten op felle doorbraken door het midden. De thuisclub bofte, dat Arie v. d. Oever niet op schot was, anders was de openingstreffer nog sneller ge komen. Na 10 minuten leek het dan te zullen gebeuren, toen zo'n doorbraak te gelukken stond Maar de aanval ging niet door, omdat v. Duyvenbode ten val werd gebracht. De strafschop die hier uit ontstond, nam de Quick Bys-midvoor zelf en ieder rekende eigenlyk op een doelpunt. Maar ditmaal ging die vlieger niet op, want de bal ging niet in, maar naast het doel. Toch vonden de Katwij kers dat te erg, want verwoede aanvallen waren er het gevolg van. En toen kwa men ook ineens de successen! In de 11e minuut had v. d. Plas, die ditmaal links binnen speelde en daar excelleerde, twee maal succes met goed bekeken schoten, die doelman Molenaar tweemaal achter een de trieste gang naar het net lieten maken. VERSLAPPING Het leek hierna een bekeken zaak, vooral ook omdat de blauwwitten nog even doorgingen met aanvallen! Maar al gauw verslapte^dat, de VVestlandse defensie kon zich aaneensluiten, waar uit langzamerhand een offensief ont stond. En dat offensief duurde voort tot aan de rust en stelde Quick Boys voor moeilijke problemen. Zo kon het gebeuren, dat de snelle linksbuiten van de 's-Graven^anders, v. Nieuwkerk, vlak voor rust succc had met een hard schot van dichtbij, nadat hij de bal uit een dieptepass had opge pikt. Ook in de tweede helft heeft de thuisclub lange tijd het beste van het spel gehad. Doelpunten bleven echter schaars en Quick Boys zoy de de wed strijd ongetwijfeld hebben gewonnen, als niet Korndor 'er zo vriendelijk was geweest de thuisclub 'n handje te hel pen. Bijna op het middenveld staande kreeg hy v.p een gegeven ogei.blik de bil tó 'aa: op z'n schoen, dat die met een boog over de ver voor zijn doel staande Den Hollander het nzeilde, 22j Quick Boys, dat op die w t zielige ma nier de v.-orsprong geheel had verspeeld, kwam toen eindelijk tot een otoffensief, dat echter de overtuiging miste om de zegevierende treffer te brengen. Arie v. d. Oever was helemaal vernageld door stopper Boon en van diens bewaking konden de anderen niet profiteren. Zo verspeelde Quick Boys opnieuw on nodig een punt, hoen el gezegd moet worden, dat de 22 stand toch wel het best de verhouding weergaf. Volleybal - competitie Eerste nederlaag voor Argos, VVS speelt gelijk tegen DRL Argos heeft het niet kunnen bolwerken tegen DES. De Haagse dames serveer den stuk voor stuk uitstekend. Trouwens ook de pass, set-up en smash waren goed verzorgd. Argos stak niet in de vorm die zij vorige week tegen PVC demon streerde. Vooral het serveren vroeger het sterke punt bij Alice Rijsbergen c.s. was aan de zeer matige kant. DES had de eerste set in rond een kwartier gewonnen met de alles zeggende cijfers 15—6. Een ietsje moeilijker ging het in de tweede set, omdat Argos dat weliswaar beneden haar kurnen bleef volleyballen als altijd een grote vecht lust toonde. Het werd 1510 voor DES. Even kwam er toen een flits van goed spel bij Argos. Slim serveren Joke Kleingeld en goed opvangen van de harde DES-serves, legden de basis voor de set-winst, 1511. Even plotseling als 't betere spel was gekomen, verdween het ook weer. De vierde set ging naar DES met maar liefst 153. Commentaar overbodig. Het is te hopen, dat Argos deze inzinking komende week tegen OVC te boven zal zijn. Dat zij tot aan zienlijk beter volleybal in staat is, staat voor ons als een paal boven water. DRL—VVS De VVS-ploeg gaat beter draaien. De nieuwelingen zyn zo'n beetje ingebur gerd. Tegen DRL zat de winst-kans er dik in. Sterk aanvallend kwam VVS in de eerste set met 102 voor te staan. De velddekking liet nagenoeg geen ..lege" plekken. Elke door DRL aan het net niet afgemaakte bal werd met een prima pass omgebogen naar een levensgevaar lijke WS-aanval. Zuivere smashes von- Handbalcompetitie Verrassende zege van HVL bij Hellas 2 (Van een onzer verslaggevers) De algemeen verwachte Hellas-zege is uitgebleven. Een gehandicapt HVL Cyril Graanoogst stond op non-actief en spil Kagie en linksbinnen Lucas liepen tijdens de wedstrijd een spier blessure op haalde aan de Laan van Poot te Den Haag een even ver rassende als verdiende overwinning binnen. Het was linkshalf John Burleigh, die in de tweede helft in feite de,grondslag legde voor de uiteindelijke zege. Bij de stand 55 scoorde hij. goed uit de ach terhoede meegekomen, met een listige schuiver 65 voor HVL. Wel kon Van Duursen kort daarop 66 laten aanteke nen. maar de gekortwiekte Leidse aanval had een morele injectie gekregen door het doelpunt van Burleigh. Een kwartier lang hielden onze stadgenoten het Hel las-spel onder zware druk. Singerlings startsnelheid ontredderde keer op keer de blauwwitte verdediging, die driemaal moest capituleren voor schoten van Rijnsburger, Bijleveld enLucas! Vergeten stond de HVL-linksbinnen bij een Leidse aanval op de vleugel toen Kagie, de andere invalide, hem zag en prompt van een vlekkeloze pass be diende. Doelman Patiwael zag het kei harde schot via de verste paal in het doel spatten. Het slotoffensief. dat Hellas inzette, was wel gevaarlijk, maar verder dan twee treffers liet de roodwitte-defensie, met de uitstekend keepende Duursma het niet komen. Het werd 98 voor HVL. Een keurige prestatie. Temeer als men bedenkt, dat dit Hellas, dat vorige week Dynamo een gevoelige afstraffing gaf, 128, nu nog versterkt was door het meespelen van de oud-internationals v. Duursen en Wittekoek. Fortuinlijke zege van Zwart Wil (Van onze correspondent) Het feit, dat Piet van der Mark de ARC-doelman nog niet geheel genezen van een griepaanval toch in de wedstrijd bij Zwart Wit zijn plaats onder de lat heeft ingenomen, is, hoe goed bedoeld van de ARC-goalle, toch voor de rood zwarten funest geweest. De ARC'ers gaven de Rotterdammers verrassend goed partij en wisten tot in de tweede helft een kleine 01 voorsprong te behouden. Daarna moest een van koorts rillende Van der Mark tweemaal zwichten voor onschuldige ballen, die hem normaal niet de minste moeite opgeleverd zouden hebben. Toen hy zich daarna door doelman Van Horzen liet vervangen, is de thuisclub er vrijwel niet meer aan te pas gekomen. ARC speelde met invallers voor De Bruin en Jan Krijgsman voor wie Spek en Geerlof meespeelden. Dllrect na de aftrap kwamen de Alphenaren goed door de Rotterdamse defensie, waar men aanvankelijk met de fel aanvallen de rood-zwarten geen raad wist. Het was dan ook Spek die vrij spoedig bij een wat ingewikkelde situatie voor het zwart-wit doei een gaatje zag, waar door hij de bal met een wel gericht schot in het net prikte: 01. Daarna kwam de thuisclub wel meer in de aan val. maar spil Mooij en zijn mannen zorgden ervoor, dat doelman Van der Mark niet al te moeilijk werk kreeg. Aan de andere kant gingen enkele kansjes verloren door gebrek aan een schutter. In de rust wilde Van der Mark zich laten vervangen, maar de scheids rechter mocht zulks niet toestaan om dat hij geen blessure in deze wed strijd had opgelopen. De eerste aanvallen in de tweede helft waren voor de thuisclub en toen Mooij een voorzet moeilijk kon onder scheppen, kopte linksbinnen het leer langs doelman Van der Mark, die niet in staat bleek een hand uit te steken: 11. Nog voor de ARC'ers van deze te leurstelling bekomen waren, lag ook nummer twee al achter Van der Mark die daarbij geblesseerd geraakt was en zich liet vervangen door Van Horzen: 21. Deze tegenslag is ARC niet meer te boven gekomen. Wel namen de rood zwarten het initiatief weer in handen, den telkens weer hun weg langs, door of over het DRL-blok. Maar de Rotter dammers zijn taaie tegenstanders, zoals ook Pfof. Wyk twee weken terug heeft moeten ondervinden. Van 102 werd het 13—4 voor WS. 14—10!, 14—11! en toen pas kon VVS de set veilig stellen. 1511. DRL was en bleef technisch de mindere ploeg, maar verbeten vechtend met vooral een goede verdediging aan het net werd de balans in evenwicht gehouden. Met 1512 was de tweede set voor DRL. WS sloeg terug met dezelfde cijfers, 1512. Set-stand 21 voor VVS. Fel is er in de vierde set gevochten. VVS merendeels in de aanval. Jammer, dat die aanval wat teveel werd gefor ceerd. Nu werden kansen om zeep ge holpen, die met een tikkeltje meer be heersing punten hadden opgeleverd. DRL speelde in de laatste fase van de strijd minder gevarieerd, maar ontegen zeggelijk effectiever. Het gelijke spel, dat de Rotterdammers met 1511 bereikten was dan ook zeker verdiend. SCHERMEN Schermwedstrijden te Rotterdam Zondag zijn te Rotterdam nationale schermwedstrijden gehouden. De resul taten waren: Floret (dames)1. Riek Noels, Rot terdam) 7 gew. part.; 2. Mary Meyer- van der Sluis (Rotterdam) 6; 3. Marion Crawford (Amsterdam).. Sabel (heren): 1. Mosman jr. (Am sterdam) 4: 2. Van der Vuurst (Amster dam) 3; 3. Chr. van Uden (Delft) 3. Tafeltenniscompetitie Scylla verovert kostbaar punt in strijd tegen Eindhovens PSV Na een bijzonder spannende wedstrijd tegen het Eindhovense PSV, mede-kandidaat voor één van de onderste plaatsen, heeft Scylla zijn tweede winstpunt in deze competitie behaald, na in de laatste partij de kans op de volle winst te hebben laten glippen. Door overwinningen van Van der Voort en Van Zoelen op Scheurs en Van der Hout, nam Scylla spoedig een hoop gevende voorsprong. Het moreel van de Philipsmensen bleek echter sterk genoeg om deze tegenslag te kunnen weerstaan, want via overwinningen van Schep op Van der Voort en Van der Laken, kwa men zij niet alleen „langs-zij", maar omdat Van Zoelen verstek het gaan tegen Schreurs, na de eerste game „op één been" te hebben gewonnen, (21—8), zelfs met 23 vóór. Aan sensatie dus geen gebrek Vooral niet in de partij die Van der Laken hierna tegen Van dei- Hout speelde. Beide spelers waren zich bewust van het grote belang van deze „sleutelpartij" en de cijfers tonen wel duidelijk genoeg aan hoe verbeten er om elk puntje gestreden is. Met 26—24, 20— 22 en 2116 trok de Scyllaan de score weer in evenwicht. Bepaald teleurstel lend was het, dat Van Zoelen hierna voor de tweede maal deze avond naar een nederlaag werd gevoerd, ditmaal door Cor Schep, die daarmee voor de hattrick voor PSV zorgde (3—4). Toch zag het er voor de Leidenaren nog niet zo heel slecht uit. omdat door overwinningen van Van der Laken op Schreurs en Van der Voort op Van der Hout. de balans weer naar de voor hen Wibo bleef aan kop Wibo behield zyn ongeslagen leidende positie in de topklasse door een gemak kelijke 82 zege op Maasstad, dat steeds verder terugvalt. Sparta bleef Wibo's zwaarste concurrent door in een span nende strijd met 64 te zegevieren over zyn aloude concurrent Nedlloyd. Batswingers liet zich door Punch niet verrassen en won met 7—3. Smash blijft geducht meetellen voor, de titel. De Amsterdammers, die een hecht team hebben zonder bijzondere uitblinkers, wonnen met 9—1 van Wibo 2. Povac kan er zich nu reeds op voorbereiden, dat het volgend seizoen een klasse lager zal moeten spelen. Tegen het heus niet zo sterke Sparta 2 verloren de Amsterdam mers met 73. Scylla kwam tegen PSV eindelijk weer eens tot een verdienstelijk resultaat. De Leidenaars bereikten een 55 spel. In hoofdklasse B stelde Batswingers 2 wel heel erg teleur door van Luck Raek te verliezen: 6—4. Voor Wibo 3 was er tegen DOCOS evenmin succes wegge legd: 64. Treffers kreeg met niet min der dan 82 het lid op de neus. Alleen Heemskerk kwam tweemaal tot winst. OTTC won met 7—3 van Togido. In Overgangsklasse H omzeilde Sala manders een moeilijke klip door in Roelofarendsveen met 64 van Treffers 2 te winnen. Li won driemaal, v. d. Spek en Collee wonnen beiden van Verhaar, terwijl het dubbel pas in de derde game de beslissing bracht. Batswingers 3 houdt de race goed vol, nu weer werd een gemakkelijke 9—1 zege op Milkstea- mers behaald. DOS 2 won met 73 van Wibo 4. Een fraai resultaat boekte DOS 3 tegen USV (73). GEB kwam tegen Maasstad 3 tot een 55 stand. Dordrecht klopte ATTC met 82. maar de Rotterdamse achterhoede gaf geen enkele kans meer weg. Het einde kwam dus met een 21 zege voor de thuisclub, die zich daarmee wel heel ge lukkig mag prijzen. gunstige kant doorsloeg (54. In het dubbelspel, vorig jaar altijd een „zeker" winstpunt voor de Scyllanea, kon een niet in vorm zijnde Van Zoelen zijn teamgenoot Van der Voort niet vol doende steunen om de volle winst thuis te houden. Het werd tenslotte 1421, 2116, 1721, waarmee de eindstand op 55 kwam DOCOS 1—WIBO 3 DOCOS heeft zijn successenreeks van de laatste weken ook zaterdagavond kunnen voortzetten. Ditmaal werd Wibo 3 het slachtoffer. De cijfers waarmee de uitslag tot stand kwam doen waarschijn lijk vermpeden dat er van een krappe zege gesproken moet worden. Toch is dit niet het geval. De DOCOS-spelers liepen al heel snel uit en nadat er 7 enkel spelen verspeeld waren, was hun zege ïeeds een feit, want de stand was toen 61. Gerard Bakker had toen zijn drie partijen al in winst omgezet, Steenber gen gelukte dit tweemaal en de derde man, Van Veen, had één punt aan het Leidse totaal kunnen toevoegen. De fut was er daarna blijkbaar uit, want van de resterende twee enkelspelen verloor Steenbergen er één aan Nederpelt, ter wijl Van Veen in Aad Hogendoorn zijn meerdere moest erkennen. Daar ook het dubbelspel aan de Haagse bezoekers toe viel werd de eindstand bepaald op 64. Door dit resultaat heeft DOCOS zich nu met zeven punten uit zeven wedstrij den in de middenmoot van de Hoofd klasse B genesteld. Uitslagen - standen Zaterdagvoetbal 2e-KLASSE Zwart Wit—ARC 2—1 's-Gravenz. SVQuick Boys 22 HoogvlietSpfjkenisse 12 Spijkenisse 9 4 3 2 11 1612 Zwart Wit 9 4 3 2 11 18—16 •s-Gravenz. SV 9 4 2 3 10 17—12 Zwaluwen 9 4 2 3 10 12— 9 Quick Boys 8 3 3 2 9 14— 9 NSW 9 3 3 3 9 12—10 Hoogvliet 9 3 2 4 8 8—12 Ter Leede 9 3 2 4 8 11—15 RVVH 9 2 3 4 7 11—16 ARC 8 1 3 4 5 9—17 3e-KLASSE A HBSSExcelsior M 21 SportlustDie Haghe 21 Rynsburgse B. 9 6 3 0 15 25— 8 Monster 9 6 1 2 13 24—13 Sportlust 10 5 2 3 12 22—16 Gr. Lindt 8 4 1 3 9 11—11 HBSS 10 4 1 5 9 16—27 Excelsior P 9 2 4 3 8 17—15 Noordwfjk 9 2 4 3 8 18—20 Capelle 9 3 1 5 7 17—20 Excelsior M 9 2 3 4 7 2024 Die Haghe 10 2 0 8 4 24—35 4e-KLASSE A Semper AltiusSHS 12 LoosduinenVWS 30 De Lier—SV '354I SVOWKatwijk 13 CSVDKoudekerk 41 CSVD 9—15 Spirit 98 SVOW 10—13 VWS 9—7 SHS 9—12 SV '35 9—7 Loosduinen 9—10 Koudekerk 9—6 De Lier 98 Semp. Altius 96 Katwyk 98 4c-KLASSE B LeidenHoekse Boys 32 RCL^-Ornas 11 GWSOegstgeest 21 Ornas 9—17 DEVJO 9—7 RCL 713 Leiden 75 JAC 913 Oegstgeest 85 GWS 79 Hoekse Boys 93 RAS 8— 8 SVGT 9—2

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 12