kA A AS DAM'S ERVAREN CHAUFFEUR HERINNERING HEES KANTOORMACHINES Gaande en komende man aan het State Department in Washington FORD net meisje geboorte verloving ondertrouw overlijden familie berichten SLAGERIJEN VOLOP LAMSVLEES Ons SUCCES Als verrassing wederom 2 waardebonnen LIKDOORNS MAANDAG 9 NOVEMBER 1959 Vertrek van Robert Murphy een verlies, aanstelling van Bohlen een grote winst (Van onze correspondent in Washington) Robert Murphy, de man die Amerika met vertrouwen naar iedere plaats op aarde kon sturen waar zich een diplomatieke of zelfs militaire crisis had ontwikkeld, heeft op vijfenzestig-jarige leeftijd het State Department (Buitenlandse Zaken) vaarwel gezegd. Dat is een aanzienlijk verlies voor de Verenigde Staten. Charles Bohlen, de grote expert onder de Amerikaanse diplomaten waar het de Sovjet-Unie betreft, heeft zijn ambassadeurspost in Manilla verlaten en zal in de maand november Herters speciale assistent worden voor Russische problemen. Dat is een grote winst voor Amerika. Herter hecht veel waarde aan het oordeel van „Chip" President Eisenhower had kortgeleden aan Murphy de ambassadeurspost in Bonn aangeboden, maar Murphy deelde mede dat hij er de voorkeur aangaf zich uit de diplomatieke dienst terug te trek ken en wat extra geld te gaan verdienen. Niemand neemt hem die beslissing kwa lijk, maar zijn vertrek uit Washington wordt algemeen betreurd. Negenendertig jaar lang heeft deze lange, geestige di plomaat van Ierse afkomst zijn land voortreffelijk gediend en mocht zich er gens ter wereld een nieuwe crisis voor doen, dan zal men hem missen. Een van Murphy's grote prestaties is de voorbereiding geweest van de geal lieerde landing in Noord-Afrika op het eind van 1942. Tevoren had Murphy de stemming gepeild onder de leidende Franse figuren aldaar en sommigen van hen wist hij voor medewerking te win nen. Toen de geallieerde troepen aan land gingen, ondervonden zij weinig weerstand. Eisenhower heeft veel van dat succes toegeschreven aan Murphy's degelijke voorbereiding. Na .de oorlog is hij ambassadeur ge weest in België en Japan. Bovendien was „het voor een groot deel aan hem te danken dat het conflict over Triëst tot een gelukkig einde kwam en bijzon der waardevol was hij voor de Verenigde Staten toen men, na de landing van Amerikaanse troepen in de Libanon in 1958, een diplomatieke vertegenwoordi ger aldaar nodig had, die de precaire situatie in dat land tot een goede oplos sing kon brengen. Waarlijk, Murphy is een van Amerika's grote diplomaten. Ietwat aan de conservatieve kant, goedsmoeds onder voor- en tegenspoed en ook nog op ^jjn 65ste een ener giek, beweeglijk man met grote charme. Terug uit ballingschap In het voorjaar van 1957 werd Charles Bohlen, die toen ambassadeur was in Moskou, overgeplaatst naar Manilla, de hoofdstad van de Philippijnen. Een pro motie was dat zeker niet en sedertdien heeft menig commentator in Amerika de opmerking gemaakt, dat het zonde en jammer was, dat een man met zoveel kennis omtrent de Sovjet-Unie, geen in vloed meer had op Amerika's beleid in de relaties met Rusland en de andere communistische landen. Tussen hem en Dulles boterde het niet best en algemeen neemt men aan dat de botsing tussen deze twee mannen ten slotte geleid heeft tot Bohlens verban ning naar de Philippijnen (waar hij overigens nog goed werk heeft gedaan ter verbetering van Amerika's betrekkin gen tot dat land). Het verschil tussen Dulles en Bohlen was groot en men kan zich voorstellen dat deze twee figuren niet gemakkelijk met elkaar overweg konden: Dulles was door en door Re publikein en bezag het communisme vooral als een ideologisch gevaar; Boh len stond de Democraten veel nader en Ergerlijke baldadigheid in Noordwijk De politic heeft een vijftal jongens in de leeftijd van acht tot tien jaar opge spoord, die een aantal ruiten van de N.H. Kerk te Noordwijk-Binnen hadden stuk gegooid. Zij kregen niet alleen een stevige schrobbering maar moesten de lang niet geringe schade vergoeden. Een rechercheur betrapte dezer dagen twee jongens van 12 en 8 jaar, die de kerk met een katapult beschoten. Zü werden meegenomen naar het politie bureau, waarna zy met een flinke waar schuwing en zonder katapult naar huis werden gestuurd. In de Marcellisstraat schoten andere jongens een grote ruit stuk. Schade ruim f. 15. Voorts constateerde een surveillerende politieman, dat een viertal jongelui in de omgeving van de Atjehweg en de Koepelweg met een windbuks op vogels en eekhoorns schoten. Wat meer eerbied voor hetgeen in de natuur leeft en groeit was hetgeen de agent hen trachtte by te brengen. De windbuks werd in bewaring genomen. had vooral aandacht voor de economi sche ontwikkeling van de Sovjet-Unie. Bohlen die voortreffelijk Russisch kent en een debat met de Sovjetrussische lei ders in hun eigen taal niet schuwt, had een veel minder starre opvatting om trent de communistische leer dan Dul les. Van naby had hy meegemaakt hoe de leerstellingen soms werden gewijzigd terwille van politieke of economische behoeften. Dulles had voor zulke nuan ces minder gevoel en consulteerde Boh len betrekkelijk weinig. Herter daaren tegen, die Dulles heeft opgevolgd, hecht grote waarde aan Bohlens oordeel. Op Herters instigatie komt „Chip"; zoals zijn vrienden hem noemen, thans naar het State Department. Ongetwyfeld een verstandig besluit. Getuige gezocht in zaak „Blonde Dolly" (Van onze Haagse redactie).. Uit diverse getuigenverklaringen is gebleken, dat in de nacht van vrijdag 30 op zaterdag 31 oktober jl., de nacht dat „Blonde Dolly" in haar woning aan de Nieuwe Haven te Den Haag de dood vond, een onbekende man van ongeveer kwart voor twaalf tot om streeks één uur in de directe omge ving van deze woning heeft gestaan. De recherche zoekt thans naar deze man. Men heeft goede hoop, dat deze man, zo hij bereid zou zyn zich met de poli tie in verbinding te stellen, enkele vraagpunten zou kunnen ophelderen, die met betrekking tot het onderzoek en door de getuigenverklaringen zijn gere zen. Dg gezochte wordt geschat op 55 jaar. Hij wordt omschreven als een boers type, droeg een liohte platte pet en een donkergrijs kostuum. Hy is ongeveer 1.74 meter lang. Oprichting centraal bureau visserij coöperaties Op een dinsdag a.s. in Den Haag te houden openbare vergadering van het visseryschap zal de begroting 1960 wor den behandeld, waarop een subsidie van f25.000 voorkomt, bestemd voor het op richten in de loop van 1960 van een centraal bureau visserij coöperaties. Voor dit centraal bureau zal een func tionaris worden aangetrokken, die de coöperatieve gedachte in het visserybe- dryf moet bevorderen en de verschil lende coöperaties in samenwerking met de visserij-organisaties zal moeten op richten, adviseren en leiden. Het vis serijschap acht de coöperatieve samen werking voor de economische positie van de visserij van grote betekenis. Tot nu toe bestaan sleohts enkele aankoop- coöperaties, onder meer op Urk en Texel.. MARKTBERICHTEN KATWIJK AAN DEN RIJN, 7 november Groenteveiling: bloemkool Al (per 100 st.) 42.00 tot 46.00, idem A2 (per 100 st.) 21.00 tot 35.00. waspeen Al (per kist) 6.30 7.60, idem A2 (per kist) 4.806.30, idem BI (per kist) 6.90—7.60, idem B2 (per kist) 1.601.70, groene kool 18.00, andij vie 1 18.00 tot 23.00, idem 2 9.00 tot 12.00. Aanvoeren: bloemkool 2100 stuks; was peen 50.000 kg, waarvan 34.000 kg voor export werd verkocht. AALSMEER, 7 november. C.V. Centr. Aalsm. Veiling G.S. Clematis per stuk 3065, Gerbera 2551, Bouvardla 20—48, Euphorbia 3067. Calla 820. Chrysan then gr. bl. 2562. idem kl. bl. 1531. Preesia per bos 170420, Cyclamen 90 170, Ornlthogalum 4090, Anjers: Rood per stuk 25—58, roze 15—32, wit 12—27, Orchid Beauty 2553. Rozen: Better Ti mes 1428, Rosalandia 1533, Edith He len 1836, Parel van Aalsmeer 1529, Geh. Duisberg 2540, Pechtold 1022, Verschuren 1223, Towny Gold 1631, Mad. Ofmann 1538, Baccarat 4070, Montezuma 3562, Sweetheart 1024, Nymph 3053.' ROTTERDAM. 9 november. Veemarkt Aanvoer in totaal 2055. Vette koeien en ossen 1148; Varkens 907. Prijs in cents per kg: vette koeien le kw. 305—325; 2e kw. 275—305; 3e kw. 265 •275; varkens (lev. gew.) 185, 183. 180. Magere 0-2 zege van Alphen bij Cromvliet (Van een onzer verslaggevers) Indien Alphen bfj Cromvliet met dub bele cyfers zou hebben gewonnen, dan nog zouden de Hagenaars niets te zeg gen hebben gehad. De kansen, waar mee de Alphen-schutters geconfron teerd werden, waren ongelofelyk groot in aantal. Met de 02 nederlaag zijn de gastheren er dan ook wel heel ge nadig afgekomen. Direct na de aftrap nam Alphen het spel in handen en werd het Haagse doel flink onder vuur genomen. Linksbuiten Boon en ook rechtbinnen Van Elzen sprongen echter slordig met de kansen om. Ook Hagen miste enkele gemakke- ïyke kansen. De enkele uitvallen van de thuisclub gaven intussen Mees cs. genoeg werk en het was maar goed, dat Van Krevelen er alles op gezet scheen te hebben de nul te handhaven. Op stijl volle wyze wist hy enkele malen schier hopeloze moeiiykheden voor zyn doel toch nog weer te klaren. Toen een kwar tier voor de pauze Boon in een theore tisch onmogelyke schietpositie kwam, suisde zyn schot toch langs de verblufte doelman Westerhout in het net: 01. De tweede helft was aanvankeiyk voor de thuisclub, die het middenveld stevig in handen nam. Geïnspireerd door het prima werk van doelman Van Krevelen verdedigde Alphen de voorsprong echter met succes. Na een kwartier nam Alphen de aanval over en zag Hagen kans in tien minuten tyd driemaal de palen van het Haagse doel te 'treffen, terwyi hy even later de bal tegen de lat kopte. Ook de Haagse doelman bewees zyn byzon- dere kwaliteiten en wist, weliswaar met medewerking van Vrouwe Fortuna, tot tien minuten voor het einde de score op 10 te houden. Toen sloeg Hagen fel toe en wist de Alphense aanvalsleider een voorzet van Wim Boon in een doel punt om te zetten: 02. Mat Wassenaar verloor van DHL (Van onze correspondent) Een mat spelend Wassenaar heeft geen kans gezien van hekkesluiter DHL te winnen. De Wassenaar-voorhoede verkeek zich volkomen op het spel van De Delftenaren. In de eerste helft had Wassenaar de beste papieren, maar ook al doordat rechtsbuiten Klinkhamer nog niet ge heel fit was, ging er van de aanvalsli- nie niet voldoende kracht uit. Ook doel man Vos kreeg aan de andere kant niet al te moeilyk werk, zodat met dubbel blank de rust aanbrak. Wie van de Wassenaar-aanhang ge dacht zou hebben, dat hun favorieten na de thee uit een ander vaatje zouden gaan tappen, kwam beslist bedrogen uit. Nadat de eerste schuchtere pogingen van de Wassenaarvoorhoede mislukt wa ren, ontstond er na een kwartier spelen in de defensie van de Kerkehoutbewo- ners een misverstand tussen aanvoerder Hilgeman en doelman Vos, waarvan de DLH-midvoor handig profiteerde: 01. Tijdens een hierna volgend fel Was senaar-offensief slaagden de gasten erin met een verrassend snelle uitval hun voorsprong te vergroten: 0—2. Er moes ten toen nog tien minuten gespeeld worden. Wassenaar kwam nog wel her haaldelijk voor het Delftse doel, maar men liet zich daar toch geen enkele maal verschalken. VVSB deelde thuis met Vredenburch (Van onze correspondent) De 11 uitslag, die VVSB en Vreden burch op het ruilformulier hebben mo gen invullen, gaf wel zeer juist de krachtsverhoudingen weer. In de eerste helft waren de gasten een tikje sterker, maar Nederstigt c.s. hielden de zaak achter goed in handen, waardoor doel man Peeters het geruime tyd op een kous en een slof af kon. De VVSB voor hoede wist enkele goede aanvallen op te bouwen, maar voor het doel ontbrak het aan de juiste afwerking. Het eerste doel punt kwam wel enigszins tegen de ver houding in. De Vredenburch-midvoor gaf via de paal Peeters het nakijken: 0—1. Blijkbaar inspireerde deze treffer de thuisclub. Een serie gevaarlyke aan vallen werd gelanceerd. Twee minuten voor de pauze wist rechtshalf Groot met een keiharde kopstoot uit een hoekschop de bal in het Haagse net te deponeren: In de tweede helft was WSB het meest aan het woord en werd de verde diging van de gasten tal van malen in moeilijkheden gebracht. Het zat de Ba- vo-mensen in die periode niet mee, want schoten van Peeters en Duivenvoorde troffen wel het houtwerk, maar niet de roos. Het bleef derhalve bij 11, waar mee beide partyen uiteindeiyk wel te vreden kunnen zyn. In een voorwedstryd voor het Olympisch voetbaltoernooi - groep 3 van de Afrikaanse zone - hebben Malta en Marokko gelyk gespeeld: 2—2. AUTO te koop aangeboden Thames '54, bestelauto: 400 kg. met grote imperial, het geheel in zeer goede staat. Te bevragen: 's avonds na 7 uur: B. M. THEUNISZ, Batavenstraat 23, Katwijk aan Zee. Gevraagd een Dagelyks van 8.302 uur. Aanmelden: mevr. BOON, Boshuizerkade 7, tel. 30798 De Griffier van de Arrondis- sements-Rechtbank te 's-Gra venhage brengt ter kennis van belanghebbenden, dat by beschikking van die Recht bank d.d. 5 november 1959, aan de vennootschap onder Firma W. VLETTER Zonen gevestigd en kantoorhouden- dende te Oegstgeest aan de Zouükeetlaan no. 9, alsmede aan haar vennoten JAN VLETTER en WILLEM VLETTER, beiden wonende te Oegstgeest, definitief sur séance van betaling is ver leend voor de duur van zes maanden. Bewindvoerder is Mr. Ph. J. de Ruyter de Wildt, Bree- straat 81, te Leiden. De Griffier, Mr. J. F. v. West de Veer. JaggwM' Dinsdag 10 en woensdag - - 11 november EXPOSITIE van moderne kantoormachines in Hotel Central Breestraat 49, Leiden. (Zie advertentie van 7 nov. j.l.) HOGEWOERD 92 TELEFOON 31983 N.V. VAN GEND LOOS vraagt een in het bezit van rijbewijs B-C-E. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan het Vrachtgoederenkantoor N.V. VAN GEND LOOS, Haagweg, Leiden. Begrafenisonderneming EENVOUD W. VAN INGEN SCHENAI^ EN ZOON Kantoor en rouwkamer: Hogewoerd 84 - Leiden - Tel. 20975 (0 1710) zyn gebeurtenissen, die het noodzakelyk maken kennisgevingen aan familie, vrienden en bekenden te verzenden. Schakelt u om zekerheid te hebben dat u niemand vergeet, het LEIDSCH DAGBLAD in. Met zyn byna 22.000 abonnees is het verreweg de meest gelezen courant in Leiden en omstreken en dus het aangewezen advertentie medium voor ZWEMMEN Zwemsuccessen in Maagdenburg Op de eerste avond van de interna tionale zwem weds try den, die in de Oostduitse plaats Maagdenburg werden gehouden hebben de Nederlandse meis jes voor enkele fraaie successen gezorgd. By een sterke bezetting uit zes landen zegevierden onze meisjes op de 100 me ter vrye slag (Cockie Gastelaars) en de 100 meter vlinderslag (Atie Voorby). Dit laatste nummer was zelfs een geheel Nederlandse aangelegenheid. Want Atie Voorby won in 1.11,5, Tineke Lagerberg werd tweede in 1.12,6 en Kitty Wage naar tikte tegelijk aan met de Duitse meisjes Christa Rademacher en Jutta Langenau in 1.16.8. Cockie Gastelaars was zoals verwacht, onaantastbaar op de vrye slag sprint. Zy noteerde 1.04.2. Ook op de tweede dag hebben de Ne derlandse zwemsters een goed deel van de prijzen weggesleept. De 400 meter vrije slag en de 100 me ter rugslag werden gewonnen door resp. Corrie Schimmel ('t Gooi) in 5.04.2 en door Rini Dobber (HDZ) in 1.14,5. De HDZ won verder de 4x100 ipeter wissel slag-estafette. Rini Dobber, Greta Kok, Kitty Wageyaar en Jopië Troost zorg den voor de mooie tyd van 5.04.5. Aan de herenwedstrijden nam één landgenoot deel. Het was Charles Rit- ton (DJK) die op de 100 meter vrye slag vierde werd in 59,2 sec. SCHAKEN Simultaanseances In de markthal aan de Breestraat te Amersfoort hebben Paul Keres, Lodewijk Prins, B. J. Witkins en mevr. F. Heems kerk zaterdagavond simultaan gespeeld aan totaal 121 borden. De uitslagen wa ren: Mevr. Heemskerk 18 borden, 13 ge wonnen. 2 remise, 3 verloren, 77.8 Keres 34 borden, 29 gew., 4 remise, 1 verloren, 91.2 Prins 34 borden, 25 gew., 4 remise, 5 verl. 79.3 Withuis 35 borden, 23 gew., 10 rem. 2 verl., 80 In „Bellevue" te Amsterdam is zondag het simultaantournee met grootmeester Paul Keres voortgezet met een massa - voorstelling aan 136 borden. De grootmeester behaalde aan 32 bor den een score van 91 procent in de tyd van drie uur. De internationale mees ter H. Bouwmeester kwam - eveneens aan 32 borden - tot een score van 85 Zijn college L. Prins behaalde aan 27 borden een score van 95 procent en Wit huis behaalde 93 procent aan 28 borden. De Duitser Erich Schoeppner, Euro pees kampioen halfzwaargewicht zege vierde zaterdag te Dortmund op punten over de Italiaan Santé Amonti. Het ti telgevecht was vastgesteld op 15 ronden WIELRENNEN Plannen voor Ronde van Noord-West-Europa De mogelijkheid is groot, dat in mei 1960 vanuit Amsterdam een karavaan van beroepsrenners en onafhankelyken zal vertrekken voor de eerste Ronde van Noordwest-Europa Woensdag a.s. zal de in oprichting zynde stichting „Eurosport" haar plan nen voorleggen aan de sportcommissie van de KNWU, die als zy haar goedkeu ring aan de plannen hecht en deze stichting een licentie verleent, de data vóór de Ronde van Noordwest-Europa op de komende kalendervergadering van de UCI op 21 november in Zurich ter tafel zal moeten brengen. Het lag in de bedoeling van de Stichting op 5 mei vanuit Amsterdam te vertrekken. Maar aangezien op 7 en 8 mei 1960 de Waalse Pyl en Luik-Bastenaken-Luik in België op het programma staan en het vrywel uitgesloten moet worden geacht, dat de Belgen .zullen wijken voor de nieuwe ronde, zal de vermoedelyke vertrekda tum 10 mei 1960 worden. In deze ronde zouden twaalf ploegen, elk van zeven renners, aan de start moeten komen. Daarvan zouden vijf ploegen uit Nederlanders bestaan. Het voorlopige routeschema voert van Am sterdam via Leeuwarden of Groningen naar West-Duitsland. Vervolgens zou de ronde via Luxem burg naar België gaan. Tenslotte zou de karavaan via Oogtburg, Vlissingen. Breda, Doetinchem naar Amsterdam te rugkeren. Het aantal etappes zal tussen de 10 en 13 liggen. Swift De uitslag van de 4e rit van de Najaarscompetitie luidt: A- en B-klasse (40 km)1. B. Zoet, tyd 1.04.15; 2. A. Kloosterman; 3. P. Kooiman. C-klasse (40 km): 1. Fr. v. d. Broek, tyd 1.04.15; 2. C. Kloosterman; 3. Fr. Brittijn. D-klasse (40 km)1. H. Boelee, tyd 1.04.15; 2. Fr. Leemans; 3. Kuilenburg. Jubileumrit: A- en B-klasse: 1. H. v. Gent. C- en D-klasse: 1. Fr. v. d. Broek. l*iportspli nters Voor groep 3 van de voorronden (Europese zone) van het Olympisch voetbaltoernooi werd te Boekarest de wedstryd RoemeniëBulgarije gespeeld. Door een doelpunt in de tweede helft wonnen de Roemenen deze wedstrijd met 10. In een zaterdag te Arnhem gehou den vergadering van de protestcommis sie van de KNVB is het protest van Hel mond inzake de op 27 september jl. voor de eerstedivisie A gespeelde wed strijd RigtersbleekHelmond toegewe zen. Inplaats van 2—1 voor Rigtersbleek wordt de uitslag nu 11. I Een beeld van de grote militaire parade op het Rode Plein te Mos kou ter gelegenheid van de 42-ste verjaardag van de Russische revo lutie. BILJARTEN Scholte winnaar in Aalst Het internationaal toernooi anker kader 47/1 te Aalst werd afgesloten met de volgende partijen: car. brt. h.s. gem. Spielmann (Did.) 300 23 61 13.04 De Ruyter (Ned.) 249 23 67 10.82 Schol te (Ned.). 300 36 63 8.33 Van Hassel (B.) 261 36 51 7.25 Witte (Did.) 268 31 42 8.64 Spielmann (Did.) 300 31 65 9.67 De Ruyter (Ned.) 182 39 27 4.66 Schol te (Ned.) 300 39 55 7.66 Van Hasgel 300 34 37 8.82 Spielmann 292 34 55 8.64 Witte 300 14 96 21.42 De Ruyter .199 14 52 14.21 Scholte 300 42 38 7.14 Spielmann 258 42 26 6.14 De eindstand luidt: pt- car. brt. h.s. a.g. Scholte 8 1200 141 63 8.51 Van Hassel 6 1161 103 110 11.27 Spielmann 6 1150 130 62 8.84 Witte 2 952 91 96 10.46 De Ruyter 0 754 93 67 8.10 Jacobs promoveert De Amsterdamse biljartmatador Ja cobs is er in geslaagd het kampioen schap van Nederland le klasse 47/2, dat te Rotterdam werd gehouden, op zyn naam te schryven. Zyn algemeen gemiddelde van 16.54 gaf niet alleen de doorslag voor de titel in de eerste klasse, maar was ook de sleutel die de deuren van de ereklasse 47/2 voor hem opende. Hy promoveerde en zal aan het kampioenschap ereklasse 47/2, dat van 17 tot en met 20 december worot gehouden, kunnen deelnemen. De eindstand: pnt. h.s. a.g. Jacobs 12 98 16-54 Eigelsheim 12 87 10-43 Van Amen 10 93 9.36 Kemp 8 57 8.48 Lamers 6 67 8.08 De Leeuw 4 73 9.44 Van der Wal 2 68 7.66 Van Stralen 2 47 7.34 Algemeen toernooigemiddelde: 9.30 I fi SL1 n i B:k 500 gram Rundvlees Pracht lappen Mooie lappen Riblappen Magere lappen Rosbief Biefstuk (100 gram) EXTRA WEEKRECLAMES KARBONADE (klein beentje) 1.70 Pracht RUNDERLAPPEN 1.70 HACHEEVLEES 1.48 VERSE WORST 1.40 GEHAKT speciaal, met zakje kruiden 1.30 DOORREGEN SPEKLAPPEN 0.90 MAGERE SPEKLAPPEN 1.50 Kalfsvlees Varkensvlees 1-tO Kalfslappen 2.20 H Schouderkarbonade 1.90 t. Kalfsfricandeau 2.50 g Ribkarbonade 2.10 Kalfsoesters 3.00 Lendekarbonade 2.20 Kalfsgehakt 2.o Fricandeau 2.501/5 Kalfspoelet 2.w Hamlappen 0.60 Kalfsvinken, 100 gr. 0.50 Varkenslappen 1.70 1.90 2.10 2.50 2.50 2.30 200 gram HAM 200 gr. bloedworst 200 gram hoofdkaas 100 gram tongeworst 0.88 0.56 0.36 0.45 vanaf 1.40 per 500 gram. 1 KILOPAK voor uw ERWTENSOEP 100 gram ham 100 gr. hamworst 100 gram ham 100 gr. pekelvlees 0.74 0.90 89 cent samen Onze heerlijke ROOKWORST 1.25 500 gram Onze beroemde LEVERWORST 1.20 500 gram 3 pakjes MARGARINE (voll. gevitam. met A-D vit0.90 Geldig tot en met donderdag WAARDEBON tegen inlevering van deze bon 500 gram GEHAKT met zakje kruiden j pakje MARGARINE J SAMEN 1.39 STEENSTRAAT 18 WAARDEBON tegen inlevering van deze bon 500 gr. HACHEEVLEES pakje RUNDVET SAMEN 1.69 j HAARLEMMERSTR. 216 Gebr. Paes Breestraat S9 «aast Stadsgehoorzaal JONGEMAN, 31 jaar, zoekt per 1 jan. a.s. in Leiden functie waarbij hij kan studeren. Veelzijdig ontwikkeld, o.a. m.b.t. het sociale werk. Organisatorisch aangelegd met ruime er varing. Brieven bur. van dit blad onder no. 30081. verwijderd met WONDEROLIE Weg met onhandige likdoorn- ringen en gevaarülke scheer mesjes. Een nieuw vloeibaar middel, NOXACORN. neemt de pijn weg in 60 seconden. Eeltplekken en eksterogen verschrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde won derolie, Jodium en het pijn stillende benzocaïne. Een flesje NOXACORN Antisep tisch Likdoornmiddel van f. 1.60 bespaart U veel ellende. By beschikking van de Arron- dissements-Rechtbank te 's-Gravenhage d.d. 5 novem ber 1959 is opgeheven we gens gebrek aan baten het faillissement van TH. M. v. MOORSEL, fouragehandelaar wonende te Warmona, voor heen Warmundastraat 2, thans Herenweg 90. De curator Mr. M. de Clercq, Langebrug 8a, Leiden. Brieven op advertenties welke naar onze mening niet bonafide op de inhoud reage ren (o.a. drukwerken) wor den niet aan de stellers door gegeven, doch zonder meer vernietigd.

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 10