Halitran /ft ym far Ml Vrijdag prijzen vrouwel. administratieve kracht VROOM DREESMANN Advertenties voor onze j vrijdag- en zaterdag nummers Halitran geeft: Neem elke dag Uw Halitran capsules! in Waarborg-kleding ca* 60 x zoveel vitaminen als gewone levertraan Bij de afdeling STOFWISSELING van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS te Leiden bestaat gelegenheid tot plaatsing van een Minimumleeftijd: 20 jaar. Vereisten: middelbare opleiding of diploma mulo en de diploma's steno en typen. Salaris, behoudens jeugdaftrek en afhankelijk van opleiding en ervaring, min. f202,75, max. f 333,17 per maand. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis. Schuimplastic verwarmingsplaat Anli-rheuma. Bijzon der geschikt voor op Uw interieur boven- matras. 2e etage 1-pers. 75x165 cm. 3.90 2-pers. 11 5x1 65 cm. 5.90 Electrische xylofoon gestemd met heldere toon. Gemakkelijk bespeelbaar, met muziekvoorbeelden. Parterre Maarsmansst. 8-toons 10-toons 1 2-toor>9 Benodigde batterij 2.90 3.40 4.90 28 ct. Kristal heldor drlnksorvies van prachtig geslepen glas. Bestaande uit 5 maal 6 glazen naar keuze met limonade glas ol likeurglaasje. Diverse slijpsels in diverse uitvoeringen. 30 stuks verpakt ..in doos. Compleet 3e etege Cretonnen ladekastje met 4 laden. Zeer geschikt voor het op bergen van sieraden, naaigerei en allerlei kleinigheden. In leuke dessins. Parterre Pelgnoirflanel .geschikt zowel voor dames- als voor kin derpeignoirs. In tal van dessins en kleuren. 1 40 cm. breed, p. m. 1e etage 11,45 Lederen voetbal, handgenaaid 1 2-delic Met patentsluiting. Verkrijgbaar In de meten 34 5. 2e etage H»i a 10.25 4 13.90 s 15.90 Kapokmatras. Overtrokken met sterke stores of fraaie damast. De warme matras voor de koude winternachten. 2e etage 1-pe«. 80x190 cm. 49.75 2-pere. 1 20x1 90 cm. 82.50 Bijp. kapokku9s. 5.50 Flatteuze dameshoeden van prachtige wol, mélusine kwaliteit. Grote keuze uit mo dellen met fijn plissé nylon of lin.tgarne- ring. Diverse warme najaarstinten. 1e etage Damespullover van een prachtige nieuwe Perulon kwa liteit (Perulon is zacht, warm, uitstekend was- baar en pluist beslist niet). In 2 modellen V-hals met kraagje of klassiek hooggesloten model. Div. kleuren. Maten 38 46 1e etage 6.9° óeheel metalen leeslamp, 1 50 cm. hoog. Wit gelakt met verstelbare kap, in div. kleuren. Voor dlrekte- en Indirekte- verlichting. Kompleet met snoer, stekker en drukschakelaar. 1e etage Het bekende boek .Van alles wat" Is een waar genot voor ieder kindl Ze kunnen knippen, kleuren, plakken en puzzelen. Kompleet, met 1 2 prima kleur- potfoodjes In leuke fantasie verpakking. Parieafe Mee^emenaai, ALLEEN GELDIG VRIJDAG 6 NOV. 1959 HAARLEMMERSTRAAT 143 LEIDEN Om teleurstelling te voorkomen, herinneren wij eraan, dat i| advertenties voor onze vrijdagnummers uiterlijk VRIIDAG- OCHTEND 9 UUR in ons bezit moeten zijn. Advertenties voor de ZATERDAGNUMMERS j| worden aangenomen tot VRIIDAGMIDDAG E 3 UUR. Later binnenkomende advertenties worden aileen dan §i opgenomen als tijd en ruimte daartoe nog beschikbaar zijn E en krijgen anders, behoudens tegenbericht, een plaats in het E eerstvolgend nummer van ons blad. 1 Directie LEIDSCH DAGBLAD N.V. ^IIIHIIHtHIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIfnillllllllllirH Uw vitaminen-zekerheid I Het Vitaminengehalte van Halitran wordt gecontroleerd en op certificaat gewaarborgd door het Rijks-Vitaminen Laboratorium, Bergen, Noorwegen. Let wel: De échte Halitran alléén in rood-witte verpakking met het Halitran-visje. Bij Uw drogist of apotheker vanaf f 2.- Halitran bevat: 38.000 i.e. Vitamine A en 5.100 i.e. Vitamine D per gram méér weerstand tegen griep, bronchitis en andere ziekten. Voorkomt en be strijdt rachitis. Kweekt sterke beenderen en een gaaf gebit. Deze handige, smaakloze Halitran-capsules proeft U niet, maar U merkt ze wèl aan Uw gezondheid! U kunt toe met 2 capsules per dag, omdat Halitran in sterk geconcentreerde vorm de Vitaminen A en D bevat, die U nodig hebt. Natuurlijke Vitaminen uit de verse, jonge levers van heilbot en andere arctische edelvissen Voor kleine kinderen zijn er bovendien Halitran-druppels. Drie in de pap is voldoende. In Beva werkkleding géén weeffouten. Alle stoffen in eigen laboratoria onderzocht en gecontroleerd. Vraag bij aankoop het Beva- garantiebewijs. BEVA geeft volle garantie! 1 rij, 3 knoops model met en zonder ceintuur, in alle moderne kleurennuances. Nieuwe mohair, flausch- en boucléstoffen 149.- Waarborg-costuum Zuiver wollen kamgarens in de nieuwe Sottobosco-kleuren. Plooifix-pantalon 139.- Uit de Waarborg-collectie Winterjassen van 59.- tot 189.- Costuums van 79.- tot 199.- Sportcolberts van 35.- tot 79.- Pantalons van 19.75 tot 49.75 Hoeden wol 12.90, haarvilt 19.75 Shawls v.a. 4.90 Handschoenen v.a. 9.90 Meer dan ooit loont het de moeite nü naar Kreymborg te gaan, want voor de maand november zijn de prijzen extra scherp gesteld. Een winterjas of een pullover, een costuum of een pantalon...? Ondanks de herfst staat de Kreymborg-collectie in volle bloei, zodat u en uw jongens zeker zullen slagen! Niet in het minst door de uitmuntende kwaliteit van alle Waarborg-kleding. Waarborg-winterjas

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 16