Grimmig tluel leidde in slotfase tol onaangename incidenten Roodenburg herstelde zich tegen HBS: 1—1 And ré Hak \an het veld gestuurd Verdienstelijke zege van ASC; ook Altior, DOSR en Foreholte haalden de volle winst hinnen LFC besliste na rust de strijd tegen ongeslagen VUC zeer snel Amateurs MAANDAG 2 NOVEMBER 1959 EB OH UVS was een mislukking (Van een onzer verslaggevers) EBOHUVS: 2—2 en met deze uitslag mogen de blauwwitten zich gelukkig prijzen! Met de vermelding van dit simpele zinnetje moesten wij eigenlijk maar volstaan. Waarom? Om de eenvoudige reden dat dit in Dordrecht opgevoerde „bedrijf" qua voetbal een volkomen mis lukking was. Bovendien sportief gezien een wanprodukt van het ergste soort! Met een triest slot: een kwartier vóór het einde n.l. met de stand 22 liep de wedstrijd uit het sportieve spoor. Op dit tijdstip een vrije trap voor EBOH even buiten de 16-meterlijn vormde de inleiding vergat de Leidse aanvoerder André Hak zich volkomen en diende rechtshalf Fok (uit revanche?) van de thuisclub een klap toe. Het werd een dure tik in de rug, want arbiter Selbach, die dit toch al stevige duel als beste man van het veld leidde, kon maar één beslissing nemen: de immer sportieve Hak wegzenden. Dit deed hij dan ook en de Leidse aanvoerder kon zich op dit moment wel de haren uit zijn hoofd trekken.Berouw komt na de zonde! Aanfluiting Maar daarmee was de kous niet af. Er zijn nu eenmaal altijd mensen die als er zo iets gebeurt de handen evenmin thuis kunnen houden. Op hetzelfde moment dat Hak de zware gang naar de kleedkamer ondernam, ging men of wilde men op de vuist IJlings toegesnelde politie met assis tentie van enkele officials slaagde er in de rust te herstellen. Niet voor lang, want toen midvoor De Visser 2 minuten na het gesloten incident doelman Van Duyl unfair tegen de grasmat drukte, leek de situatie rijp voor een tweede algemene actie. Ge lukkig liep de zaak goed af. Met 10 tegen elf man begon men aan de slotfase, waarin arbiter Selbach zijn fluitje drastisch bespeelde. Maar goed óók, want anders had dit par tijtje „voetbal" beslist onaangename gevolgen gehad. De gemoederen wa ren en bleven tot het bittere einde verhit en ook na afloop werd het publiek rond de kleedkames nog even handtastelijk. Gelukkig viel er in dit trieste laat ste kwartiertje géén doelpunt meer. Dat elke ploeg één puntje veroverde was al méér dan genoeg beloond, want zélfs in de periode dat alles nog koek en ei was (overigens wél stevig!) werd er op ontstellend slechte wijze gevoetbald. BUITENSPELVAL UVS draaide niet! Linksachter Theo v. Kampen demonstreerde een zwakke backpartij, het afgeven was slecht en de beide binnenspelers H. Bekkering en v. d. Toorn konden evenmin een voldoende halen. Vooral v. d. Toorn was deze middag een vertraagde film en uitgesproken de slechtste speler van het veld. Daar kwam nog bij dat Han Verhoeks als vervanger voor de zieke Coen Ryshouwer elk be grip voor voetbal-op-niveau miste. Na de rust verhuisde hij dan ook naar de rechtsbuitenplaats waar hij door zijn ac tiviteit beter tot zijn recht kwam. Bo vendien véél goed maakte met zyn twin tig minuten vóór het trieste slot gescoor de treffer, die de UVS achterstand tot 21 reduceerde. Door het falen van het Leidse binnen- trio kwamen de beide troeven Devilee en W. van Kampen weinig aan bod en zó de aanval-als-geheel tot daden kwam. tippelde men domweg ontelbare malen in de buitenspelval. En dit weinig intel ligente spelletje hielden de stoottroepen van UVS de gehele wedstrijd vol! In de 25e minuut van de 2de helft kwamen de blauwwitten dus door de kopbal van Verhoeks op 21. Daarvoor en ook in de eerste helft had EBOH vrijwel voortdurend het initiatief gehad. De Dordtenaren hadden snel succes, want toen midvoor De Visser zeven mi nuten na de start een vrije trap mocht nemen, lepelde hij de bal beheerst over de muur in de Leidse touwen: 10. Dit vroege succesje inspireerde de Dordte naren dermate, dat zij, enkele perioden uitgezonderd, de rest van de eerste helft de toon aangaven. Er kwamen echter géén doelpunten meer op het bord. Ook Zie advertentie op pagina 4, le blad. TYBB won met veel moeite van Alpliia (Van onze correspondent) Koploper TYBB heeft slecht met zeer veel moeite met 21 van Alphia kunnen winnen. De eerste aanvallen waren voor Alphia.. De Haarlemse doelman kon slechts met veel moeite schoten van Wim de Jong en Koenekoop stoppen. Toch moest deze voortreffelijke doelman naar het net, toen Cees van Laar een strak schot op hem afvuurde: 01. TYBB kwam hier na steeds beter in de aanval en de Alphia-achterhoede, waarin spil Tho- masse zijn vorm had terug gevonden, kreeg het zwaar te verduren. Tien minu ten voor rust kwam TYBB naast Alphia. toen een der Alphianen het leer verkeerd raakte, waardoor de Haarlemse midvoor in vrije schietpositie kwam. De gastheren openden de tweede helft met een heftig offensief. De Alphia-defensie doorstond deze storm lopen echter prachtig en wist zelfs nog enkele uitvallen op het Haarlemse doel te ondernemen. Vooral midvoor Wim de Jong had de aandacht van de TYBB- verdediging. die zelfs voor een extra be waking had gezorgd. Na een dekkings- fout in de Alphia-defensie werd het 21 Alphia werd hierna sterker en bracht zelfs Uithol naar voren. De stug ge verdediging van de thuisclub bleef echter met verre trappen het terrein zuiveren en zorgde er voor. dat de 21 voorsprong gehandhaafd bleef. niet voor UVS alhoewel door hiaten in de Dordtse defensie W. v. Kampen en Verhoeks daartoe toch wèl in de gele genheid waren. 2—0 VOORSPRONG De blauwwitten begonnen na de thee veelbelovend en de omzetting Verhoeks- W. van Kampen (nu midvoor) bracht méér vaart in de aanval. Helaas, men tippelde nu nog méér in de opgezette buitenspelval het was geen wonder, dat de thuisclub de bakens kon verzetten. Nog met succes ook, want in de 8e mi nuut viel na een vrije trap, genomen door rechtshalf Fok, de tweede EBOH- treffer. Rechtsbuiten Spoor liet zich daarvoor bejubelen: 20. GELIJK Kennelijk was dit UVS te bar en na dat H. Bekkering en Van Kampen en kele kansjes hadden misbruikt - aan de andere kant „zwijnde" het UVS- doel overigens ook enkele malen - kopte Verhoeks na een voorzet van Devilee fraai 21 in. Drie minuten later deed Wim van Kampen hetzelfde Ditmaal na een goed genomen vrije trap van F. v. d. Zeeuw: 2—2. Bijna nam UVS nog de leiding ook, doch Hennie Bekkering gaf deze middag niet thuis. Gelukkig deed in dit toen in middels reeds beneden alle sportieve normen gedaalde duel de rechtsbui ten van EBOH hetzelfde. De zaak bleef gelijk. Coen Dillen (PSV) nam in de wed strijd tegen Spel. Enschede vier van de vijf treffers voor zijn rekening. Op de foto ziet men de topscorer van de eredivisie het eerste doelpunt in de Enschedese touwen depo neren. Prima wedstrijd op Houtrust (Van een onzer verslaggevers) Een herboren Roodenburg speelde op Houtrust tegen HBS een voor treffelijke partij voetbal welke met een puntenverdeling (11) niet vol doende beloond werd. Vrouwe For- tuna was echter niet mét de blauio- zwarten en hield bijv. HBS van de vrijwel zekere nederlaag weg, toen invaller Rijsdams harde schot - bij de 01 stand - na de rust de staan der ontmoette. Zeker ook de Kraaien kregen kansen, maar de zwarte aan vallers schoten van te grote afstand om de bekwame Keeretveer te ver ontrusten. Geen overwinning dus voor Roodenburgmaar zó spelend zal de donkere hemel spoedig wel lichter worden! FRAAIE GOAL De Kraaien lanceerden de eerste aan vallen en aangezien linksbuiten Vosse- naer tweemaal rechtsachter Hannaart te vlug af was, moest doelman Keere- weer evenzovele malen handelend optre den. Aan de andere kant dook Jan van Groeningen onder een voorzet van zijn rechtsbuiten door, terwijl Ouwerkerk met een felle schuiver doelman Vaan drager op de proef stelde. Zo ging men met wisselende kansen op en neer, tot dat Roodenburg zich een poosje met succes - buitenspelval - moest verdedi gen. Eenmaal onder de druk uit was de rest van de eerste helft voor Van Pola- lanen en de zijnen. De Leidse aanvoer der zélf begon met bouwen, Van Weer- lee legde het volgende steentje en Bart Ouwerkerk schoot laag en zuiver in. Raak ook: 01. Er waren toen 21 mi nuten gespeeld. Een tweede doelpunt hing in de lucht doch doelman Vaan drager bleek voor v. Groeningen en Koos Weerlee een te groot struikelblok en met de magere 0—1 voorsprong kwam de rust. GELIJK De tweede helft was rijk aan spanning en het hoge tempo van de eerste drie kwartier bleef nog 20 minuten gehand haafd. Er volgden vele kansen om HBS op de knieën te krijgen, maar zoals ge zegd Vrouwe Fortuna speelde óók mee. Voor Roodenburg aan de verkeerde kant. Het doel van de Kraaien zat potdicht, óók voor de schuiver van Rijsdam. Na 25 minuten spelen maakten de Ha genaars bij een onschuldige uitval ge lijk, na een misverstand in het rechter- - Het nationale voetbalelftal van Tsjecho - Slowakije heeft zondag in Praag met 21 gewonnen van Italië Deze stand was reeds bij de rust be reikt. verdedigingsblok, waarvan Balt profi teerde om Keereweer te passeren: 11. De Kraaien werden hierna wat ster ker, doch verder dan een buitenspeldoel- punt kwamen zij niet. Overigens kroop Roodenburg ook nog eenmaal - na een misgreep van Keereweer - door het bekende oog van de naald, maar Han naart was de reddende engel. Onder hoogspanning verstreken de laatste minuten en zo eindigde deze sportief gespeelde wedstrijd in een voor onze stadgenoten enigszins teleurstel lende 11 draw. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllll Zwarte kunst.... Ohene Djan. de voorzitter van de voetbalbond van Ghana, heeft zijn rechtskundig adviseur geraadpleegd naar aanleiding van een artikel, dat in een dagblad te Lagos (Nigeria) is gepubliceerd. In het artikel stond dat het nationale elftal van Ghana aan de vooravond van de verleden week gespeelde interlandwedstrijd tegen Nigeria „ju-ju" (zwarte kunst) beoefend zou hebben. Ghana won de wedstrijd, die werd gespeeld voor de voorronden van het Olym pisch voetbaltoernooi, met 41. De heer Djan verklaarde: „Dit is een zeer ernstige lasterlijke aan- tU<<ing. Daarom zal Ik het artikel in handen geven van de rechtskundig adviseur van de voetbalbond van Ghana voor het indienen van een eventuele aanklacht. Het was de tweede ontmoeting tussen beide landen voor het voor- Olympisch toernooi. De eerste wed strijd was door Nigeria met 31 gewonnen. In het artikel in het Nigeriaanse dagblad verklaarde de journalist, dat hij de avond voor de wedstrijd als Ghanees vermomd het trai ningskamp van de tegenpartij had bezocht. „De spelers droegen rin gen van zwart draad", zo zei hij. „Zij dronken uit een beker, die ge vuld was met zwart water en spo gen daarna op een zwart geverfde doodskop. Zij zongen vervolgens een oorlogslied toen een roodgeverfde doodskop werd rondgedragen". De journalist voegde eraan toe. dat hij naast een „priester" had gezeten, die een godsdienstige plechtigheid leidde. Het is niet bekend, of er volgens de regels van het Internationaal Olympisch Comité een verbod be staat tegen het beoefenen van zwarte kunst lllllllllllllillllllllllillllillllllllllllllllllllllll VYSB verloor bij harde Postduiven (Van onze correspondent) Tegen het bikkelharde spel van Post duiven, bleken de VVSB'ers niet opge wassen. Aanvankelijk ging de strijd ge lijk op. Schoten van Duivenvoorde en Van Ede werden daarbij goed door de Haagse doelman gestopt. Toen bij een der Postduiven-aanvallen de bal bij de naast doelman Peeters staande links binnen terecht kwam, was iedereen ver baasd. dat de scheidsrechter dit opge legde staaltje van buitenspel met een doelpunt honoreerde: 10. VVSB werd hierna even in de ver dediging gedrongen en kon niet voor komen, dat kart voor de rust doelman Peeters opnieuw het nakijken kreeg! 20. In de tweede helft kwam VVSB wat meer in de aanval, maar de Postduiven verdedigden zich met hand en tand. Pas uit een vrije trap kon Groot de achterstand verkleinen: 21. Het laatste kwartier was geheel voor VVSB. Er werd echter zo vreemd met de kansen omgesprongen, dat het niemand bevreemdde, dat de winst in Den Haag bleef. De kans, die linksbinnen Van Ede bijvoorbeeld in de laatste minuut liet liggen, zal op de terugreis wel stof tot praten hebben opgeleverd. Sterker Lisse liet punt bij Voorburg (Van onze correspondent) Lisse was bij Voorburg zowel voor als na de rust sterker en had de ontmoeting moeten winnen.. Het werd echter een 22 puntenverdeling. Van Kesteren gaf de Lisse-ploeg na een half uur spelen de leiding, maar nog voor de rust slaag de de Voorburgse linksbinnen er in met een 30 meter schot de balans in even wicht te brengen. Na de hervatting her haalde zich dit spelletje. Wéér scoorde Van Kesteren en wéér maakte Voorburg gelijk, al was het ditmaal midvoor Uiter- wijk die invaller-doelman Hogedoorn het nakijken gaf. Tussen de bedrijven door had v. d. Zwet een opgelegde kans gemist, door uit vrije positie onbesuisd tegen de paal te schieten. In de laatste tien minuten ging Voorburg met de rug tegen de muur. maar desondanks bleef het 2—2. De interland voetbalwedstrijd tussen Ierland en Zweden, gisteren te Dublin gespeeld, is geëindigd in een 32 overwinning voor de Ieren. Bij de rust was de stand 2—2. Vierdeklassers amateurs A.S.C. heeft een verdienstelijke zege behaald op Warmunda, dat vreemd genoeg het meest in de aanval is geweest. De ASC-defensie, waarin vooral Bekkering uitblonk, was echter een onneembaar struikelblok voor de Warmondse aanval. De roodzwarten, die zonder Teeuwen speelden, kwamen reeds na vijf minuten spelen op goedkope wijze aan de leiding. Bij een aanval over rechts was de War- munda-linksback Van Winsen zo onfor tuinlijk het leer onhoudbaar in eigen doel te schieten. De Warmonders lieten zich door deze tegenslag niet ontmoedi gen en werden sterker. Maar, zoals ge zegd, de ASC-defensie gaf geen enkele kans weg. Ook de roodzwarte aanval zat niet stil en ondernam overigens zonder succes, enkele gevaarlijke tegenaanvallen. De tweede helft kreeg een spannend verloop. Beide ploegen werkten hard. maar de verdedigingen bleven de baas. Aanvankelijk althans. Want toen Lasan- der na een half uur spelen het leer zui ver in de linker bovenhoek kopte was doelman Van Vliet verslagen: 20. War munda viel in het laatste kwartier nog fel aan en had zeker een tegenpunt ver diend. De ASC-defensie had echter geen gulle bui. AltiorLenig en Snel Altior won het treffen met 10, maar daarmee werd de meerderheid van de Ter Aarders slechts matig uit de doeken gedaan. In de eerste helft wist Altior de bezoe kers op hun helft te houden, maar dit offensief leverde slechts hoekschoppen op. Ook na de hervatting was de thuis club sterker, maar Piet Sassen had met zijn harde schoten geen geluk.. Eerst tien minuten voor het einde kregen de gast heren loon naar werken. Een kogel van Sassen sprong via de lat voor de voeten van Jan van Hameren: 1—0. In de laatste tien minuten lanceerden de be zoekers nog een fel offensief en moest Altior haar verdiende voorsprong nog met man en macht verdedigen. DOSR—Gr. Willem 2 DOSR had haar opstelling gewijzigd en dat bleek in de wedstrijd tegen Graaf Willem 2 een succes. Door treffers van J. Spruit en W. Olijerhoek leidden de Veners bij rust met 20. Na de hervat ting eerst een kort offensiefje van de Hagenaars. Zonder resultaat. Daarna ging de doelpuntenmachine van DOSR weer draaien en zorgden Hogenboom. Kruit en Harry van Amsterdam voor een 6—0 eindstand. DSOForeholte Het hard spelende DSO heeft Fore holte niet kunnen intimideren. Hoewel de thuisclub vrij spoedig naar de bui tenspelval greep kon zy in de eerste helft treffers van Van Wouw en Hans van Dijk niet voorkomen. Nog voor de rust reduceerde DSO haar achterstand door de midvoor tot 12. Na de hervatting moest Foreholte al haar troepen in de verdediging samen trekken om de Zoetermeerse gelijkmaker te voorkomen.. Een kans om opluchting Goede partij van stopper Leo de Jong (Van onze sportredacteur) Linksbinnen Slingerland zei geen „nee", toen na negen minuten spelen in de tweede helft de VUC-doelman Van Deelen bij een poging een hoekschop fe onderscheppen het leer voor de voeten van de LFC'er liet vallen. Dat betekende 1-—0. Goed één minuut later ver bruikte de zwartwitte defensie teveel bedenktijd voor de vraag of het ja-dan-nee buitenspel was. Vóór v. d. Broek c.s„ niet geheel van harte, tot de ontdekking waren gekomen, dat er van offside geen sprake was, had midvoor Henk Sira de kanaries al kogelhard naar een 2—0 voorsprong geschoten. Daarmee was de ontmoeting LFC—VUC beslist, want de geel zwarten hadden de strijd zo vast in hun greep, dat het tegenspartelen van de Hagenaars niet meer dan een formaliteit te noemen was. Die nederlaag van VUC het was de eerste van de Hagenaars zag men voor rust al levensgroot komen aan- marcheren. Na een periode van onge veer tien minuten, waarin het spel zich levendig van doel naar doel, bewoog, veroverden de energiek werkende geel zwarten zij hadden op dat punt bij hun supporters nog wel wat goed te maken eerst een licht en vervolgens een zeer overtuigende veldmeerderheid. De benauwde situaties regen zich in steeds groter aantal voor de Haagse veste aaneen. Een wat minder resolute afwerking van de kansen, een behoorlijke dosis pech ook o.a.. een kopbal van de voortreffelijk spelende v. d. Heyden op het verlaten Haagse doel kon nog net gestopt worden door de haastig terugrennende stopper Hennie v. d. Broek hielden voor de rust echter de nul op het scorebord. Aan de andere kant had de Haagse aanval, hoewel Van Leeuwen enkele malen in actie moest komen, weinig in te brengen bij de LFC- defensie, waarin stopper Leo de Jong een opvallend goede en rustige party speelde en ook de beide Neutebooms van wanten wisten. Toen linksback Nico de Jong kort voor rust zich moest laten vervangen door Selier was dit bepaald geen verzwakking. Overigens was de VUC-aanval flink gehandicapt door het niet meespelen van midvoor Kelfkens en rechtsbuiten Van Rijn. Toen kort voor de thee ook Voetbal in Engeland Stanley Matthews is er weer.... Eindelijk zijn ze er weer: de modderige velden en het Engelse voetbalidool. Tegelijk met de na- jaarsstormen en regenvlagen die Albion weer een typisch Engels aanzicht gaven, vierde Stanley Matthews zijn zoveelste come back. Een beetje langzamer dan vroeger, maar nog altijd met het zelfde meesterschap, dat hem de bijnaam „tovernaar op de vier kante meter" bezorgde. S TT 'M -1 fè Van zijn knie-blessure, die hij met Pasen opliep, scheen Stanley, die nu 44 jaar is, geen hinder te ondervinden. Steeds waren zijn voorzetten precies op maat, maar zijn medespelers meestal half zo oud als hij konden zijn geraf fineerd opgezette aanvallen niet afwer ken en zo verloor Blackpool met 20 van Preston North End. Tottenham Hotspur's miljoenen-voor hoede, toonde zaterdag ook op modderige velden tot goed voetbal te kunnen komen. Voor 46.000 toeschouwers ver sloeg de Londense club in het Maine Raod Stadion Manchester City met 21. Hoewel Manchester City zich fanatiek verdedigde, kreeg men nooit de indruk, dat de „Citizens" opgewassen waren tegen de groots spelende Spurs. Pas vlak voor het einde kon rechtsback Bill Lei vers door een goed genomen strafschop de achterstand tot 21 verkleinen. Na 15 wedstrijden heeft Tottenham Hotspur nu twee punten voorsprong ge nomen op Wolverhampton Wanderers, dat dank zij een 20 zege op Newcastle United opklom tot de tweede plaats. De Wolves verdrongen West Ham United, dat tegen Fulham met 10 verloor. Van de clubs, die in de onderste regio nen van de ranglijst huizen, deed Everton van zich spreken. Tegen Lei- cester City ook een kandidaat voor de onderste plaats scoorden de „Toffees" zes doelpunten. Leicester City kon slechts de eer redden (61). De uitslagen in de eerste divisie luiden: ArsenalBirmingham City 30; Black burn RoversManchester United 11; BlackpoolPreston North End 02; Bolton WanderersLeeds United 11; EvertonLeicester City 61; Fulham— Westham United 10: Luton Town Burnley 11; Manchester CityTotten ham Hotspur 12; Nottingham Forest Chelsea 3—1: Sheffield Wednesday- West Bromwich Albion 20; Wolver hampton Wanderers—Newcastle United 2—0. te brengen werd door Jan Marynen on benut gelaten. Hjj miste een penalty. Die opluchting kwam echter toch. want twee treffers van Hans van Dijk maak ten van DSO, dat het moeiiyk kon ver werken, een verslagen ploeg. Meulink geblesseerd de kleedkamers moest opzoeken, verdween meteen het laatste restantje vaart en samenhang uit de zwartwitte vuurlinie. Schemeruurtje Na de twee reeds gememoreerde doel punten na de hervatting was er voor LFC geen vuiltje meer aan de overi gens somber grijze lucht. In het „schemeruurtje" droegen de geelzwar ten hun 20 voorsprong die met wat meer beheersing en wat meer durf bij het schieten ongetwijfeld ruimer zou zijn uitgevallen onbeschadigd naar de eindstreep. Het wanhopige slotoffensief van VUC, om althans de eer te redden izelfs links back Ruisch ging mee naar voren en zag 'n goed schot op de vuisten van Van Leeuwen belanden i. werd door flegma tieke Leo de Jong c.s. zonder uit de plooi te raken naar het ryk der illusies ver wezen. Een verdiende overwinning var ie goed spelende LFC-ploeg. waarin J'.'.es v. d. Heyden, Leo de Jong en de be:: e Neutebooms de besten waren. De lei ding van arbiter De Vree was overtui gend. Uitslagen - standen le-KLASSE A UnitasOSV 2—2 De SpartaanLaakkwartier21 Gouda—DWV 1—1 Emma—HFC 1—1 UVV-DCG 3—1 Quick—SVW 4—2 DCG 7 6 0 1 12 20— 7 Gouda 7 5 1 1 11 17— 5 HFC 6 2 3 1 7 11— 8 UW 7 3 1 3 7 11—10 Emma 7 2 3 2 7 8—8 Laakkwart. 7 3 1 3 7 9—10 Quick Hg 7 3 1 3 7 11—14 DWV 6 1 3 2 5 10—11 Unitas 7 1 3 3 5 8—11 Spartaan 7 2 1 4 5 6—10 SVW 7 2 1 4 5 8—16 OSV 7 1 2 4 4 10—19 2e-KLASSE A Blauw ZwartCVV04 IIVV—VCS 0—1 RKAVV—De Musschen 1—2 NeptunsExcelsior '20 10 LFC—VUC 2—0 HBSRoodenburg 11 Neptunus 7 5 11 11 14— 8 CW 8 3 4 1 10 14— 6 LFC 8 5 0 3 10 15—13 VUC 7 3 3 1 9 10— 7 HBS 7 2 3 2 7 9—10 Excelsior '20 7 3 1 3 7 7—11 VCS 6 3 0 3 6 9—10 BI. Zwart 7 2 2 3 6 12—11 Musschen 8 2 2 4 6 89 RKAVV 6 2 1 3 5 8—9 Roodenburg 8 2 1 5 5 1116 HW 7 1 2 4 4 7—13 3e-KLASSE A De Postduiven—VVSB 2—1 VoorburgLisse 22 TYBB—Alphia 2—1 DelftRipperda 32 DHLWilhelmus 03 VredenburchWassenaar 33 TYBB 7 5 1 1 11 14— 9 Wassenaar 6 4 11 9 1410 Postduiven 7 4 1 2 9 17—11 Voorburg 7 2 4 1 8 14—13 Ripperda 7 2 3 2 7 11—10 Lisse 7 3 1 3 7 17—17 Wilhelmus 6 2 2 2 6 9—5 Delft 7 2 2 3 6 16—18 Vredenburch 7 1 4 2 6 1519 VVSB 7 1 3 3 5 15—15 Alphia 7 0 4 3 4 10—16 DHL 7 0 4 3 4 6—15 3e-KLASSE B BodegravenVVP 11 Westerkw.Celeritas 46 GSVArchipel 11 AlphenOlympia 21 VIOSCromvUet 31 RVC—GDA 1—2 GDA 7 5 1 1 11 10— 3 Celeritas 7 5 1 1 11 21—12 VIOS 7 4 1 2 9 15— 8 GSV 8 2 5 1 9 14—11 Olympia 8 3 3 2 9 15—13 Alphen 7 3 2 2 8 13—11 RVC 7 3 0 4 6 17—15 VVP 7 2 2 3 6 6—12 Bodegraven 7 2 1 4 5 7—13 Archipel 7 0 5 2 5 3—9 Westerkw. 7 2 0 5 4 1218 Cromvliet 7 0 3 4 3 7—16 4e-KLASSE A TonegidoOnze Gezellen 03 Geel WitTe Werve 11 DOSR—Graaf Willem 26—0 AltiorLenig en Snel 10 THBConcordia H 20 Altior 8 6 0 2 12 24—21 Hillegom 6 5 1 0 11 19— 5 Onze Gezell. 7 4 2 1 10 20—11 Lenig en Sn. 5 3 1 1 7 7—4 THB 5 3 11 7 13— 9 DOSR 7 3 1 3 7 16—15 Te Werve 7 2 1 4 5 14—19 Gr. Willem 2 5 2 0 3 4 10—13 Geel Wit 6 0 2 4 2 4—12 Concordia H 6 0 2 4 2 6—15 Tonegido 6 0 15 1 6—15 4e-KLASSE B DSOForeholte 11 ParaatVDS 20 DOCOSOranjeplein afg. ASCWarmunda 2—0 Foreholte 7 6 1 0 13 23— 6 SJC 7 5 0 2 10 22—10 ASC 6 3 2 1 8 10— 4 Oranjeplein 5 3 11 7 14—19 DOCOS 4 3 0 1 6 11— 9 Lugdunum 5 3 0 2 6 12— 7 VDS 6 2 1 3 5 12—14 Paraat 6 1 0 5 2 8—16 DSO 6 1 0 5 2 9—25 Warmunda 4 0 13 1 2— 8 Hoornwyck 4 0 0 4 0 3—16

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 9