KRV STEVIG AAN KOP VAN le KLAS Schotloos Excelsior '20 overwon LFC en CVV wees Roodenburg af Defensief faalde LFC volkomen Zwaar bevochten Liigdununi-zege in harde wedstrijd tegen DSO Amateurs MAANDAG 26 OKTOBER 1959 Leidse tweedeklassers speelden in mineur (Van een onzer verslaggevers) Na de teleurstellende nederlaag van LFC vorige week tegen de club van Dirk Nijs, kregen de geelzwarte supporters gisteren in Schiedam een mogelijk nog bitterder pil te incasseren. Wéér leed geelzwart een 2—1 nederlaag. Dubbel en dwars verdiend ook en hadden de aanvallers van een overigens héél matig Excelsior '20 een klein beetje méér begrip getoond voor de ettelijke droomkansen, dan was het ditmaal beslist een nederlaag geworden in de buurt van de dubbele cijfers! Zelden zagen wij door één voorhoede zo veel uitgesproken kansen zo nonchalant verprut sen. Kansen, die meestentijds voortkwamen door zéér zwak verdedigen. Waarmee gelijk gezegd wil zijn, dat de veranderingen in de LFC-defensie een lelijke misgreep betekenden. Van de eertijds toch zo hechte verdediging van de Kanaries is hoe jammer ook dit te moeten zeggen de laatste weken geen schaduw meer over! De positie van onze andere tweedeklasser Roo denburg is er na gisteren bepaald niet rooskleu riger op geworden en de Leidse Houtbewoners delen nu met De Muschen zélfs de laatste plaats. Ook de blauwzwarten verloren met 2—1 en wel in Rotterdam bij CVV. In tegenstelling met LFC klopte het defensief bij Roodenburg juist wél, doch aanvallend leek het nergens op. Midvoor Bart Ouwerkerk deed gewoon niet mee, want hij kwam in het stuk tegen de CV V-stopper niet aan bod. Overigens was de 2—1 eindstand voor de paars rode Rotterdammers wel verdiend, al hebben de blauwzwarten in de laatste 20 minuten de CVV- aanhang nog wel enkele benauwde ogenblikken bezorgd. Men werd aan Leidse zijde n.l. eerst goed wakker toen de thuisclub een kwartier na de thee de stand op 2—0 bracht. Standen afdeling Leiden K.N.V.B. le-KLASSE (zondag) KRV 6—10 Alphense B. 5—4 LDWS 5— 7 Stomp. Boys 54 Rouwkoop 5— 7 Rijpwetering 5—2 MMO 3— 6 SVLV 6—2 Or. Groen 5— 6 Teylingen 5—1 St.-Bernard. 4— 5 2e-KLASSE (zondag) ZLC 4—8 Weter. Boys 5—4 SJZ 5—8 VTL 5—3 UDO 47 Leidse Boys 42 VNL 4—6 VNA 4—2 VVO A 5—4 Unitas (L.) 4—0 le-KLASSE (zaterdag) Alphen 4—8 Sleutels 5—4 Hazersw. B. 5—8 VVSB 5—3 Rouwkoop 57 Woubrugge 53 NSA 5—7 TAVV 4—2 Alphia 5—4 KAGIA 5—2 (De gestaakte wedstrijden TAW—Al phen en KAGIARouwkoop zijn niet in de stand opgenomen). DOSR verloor kansloos bij Te Werve: 42 Te Werve heeft zich tegen DOSR niet tot het uiterste behoeven in te spannen om tot een 42 zege te komen. De thuis club had een betere spelopvatting en de Rijswijkse zege is geen moment in ge vaar geweest. Vrij spoedig lag de eerste treffer achter doelman Oomen van de voet van de snelle linksbinnen Van Elswijk en in een periode waarin slechts één elftal voetbal speelde, maakte de Te Werve-midvoor Van Dijk er 20 van. H. van Amsterdam bracht nog voor de pauze het verschil terug tot één doel punt, toen hij een voorzet van Jan van Veen keurig inkopte: 21. Na de hervatting liepen de Rljswljkers snel weg naar een 41 voorsprong, door doelpunten van Beekhuizen en Van Dijk. Lang bleef Te Werve daarna heer en meester, maar doelpunten kwamen er toch niet meer. Wel aan de andere kant, waar Van Amsterdam na een half ge keerd schot van Jan van Veen de bal langs doelman Van der Zande knalde: 42. Met deze stand kwam ook het einde. We hebben het reeds uitvoerig in de aanhef uit de doeken gedaan: het bo tert niet meer In de LFC-achterhoede. Dat bleek gisteren al héél duidelijk. De Schiedamse stoottroepen wandelden, vooral op rechts waar v. d. Ven op z'n slofjes de teruggeroepen Bouk Pijnakker passeerde alsof hij er niet stond, met het grootste gemak door de geelzwarte verdediging. En zo de witzwarte aanval lers werden afgestopt, dan werd er op zulk een ontstellende wijze geplaatst, dat van een behoorlijke opbouw geen sprake kon zijn. Stopper Leo de Jong bijv., die nu rechtshalf opereerde, kan het aantal malen dat hij de bal naar een eigen speler speelde, beslist op één hand tellen. En zo zouden we nog wel even door kunnen verhalen. In mineur althans MISSELIJK Na het eindsignaal van de zéér sportieve strijd tussen Excelsior '20 en LFC, kreeg de Schiedamse doel man het aan de stok met enkele jongens achter zijn doel. Doelman Van Veen diende een van deze kna pen een ferme schop toe, hetgeen uiteraard zijn gevolgen had. Van verscheidene kanten doemden toe schouwers op om Van Veen over diens weinig elegante houding met de vuist te onderhouden. Het kwam tot 'n kort handgemeen, dat echter door ingrijpen van bestuursleden in de kiem werd gesmoord. Een vervelend slot! Toen direct na de start linkshalf Bier huizen door de geelzwarte verdediging wandelde, was dit reeds een teken aan de wand. Na zeven minuten werd de eer ste, slechte indruk die wij gekregen had den bevestigd. De slechte uittrap van doelman Gijsman belandde op rechts bij de Schiedamse rechtsbuiten. Deze liet Pijnakker gewoon staan en lanceerde vervolgens een goede voorzet. Wij memo reerden reeds het slechte afgeven en dit had tot gevolg dat na het afslaan van deze voorzet rechtsbinnen Ooms de bal voor de voeten kreeg. Diens tamme schot was Gijsman te machtig: 1—0. Overi gens een houdbare bal! Goed doorsjouwen van midvoor H. Sira op de linkervleugel stelde Dick Sira in de 15e minuut in de gelegenheid met een kopbal 11 achter doelman v. d. Veen te deponeren. Hetgeen dan ook gebeurde! JUWELEN VAN KANSEN De thuisclub kwam echter terug. Na goed 20 minuten kreeg linksbuiten Me taal zyn eerste kans, doch Jan Neute boom redde op de doellyn (hands?). De Schiedamse jeugd vroeg om een straf schop, die de scheidsrechter echter niet toekende. Toch kreeg de aanhang van Excelsior '20 zyn zin. Een minuut later reeds stopte doelman Gijsman linksbin nen Jansen onreglementair af en dit maal moest de bal wèl op de witte stip. Rechtshalf Van Oers schoot raak: 2—1. Tot aan de rust vielen er voor Excel sior '20 vele doelrype kansen te noteren. Een klein voorbeeld: linksbuiten Metaal faalde driemaal in niet te missen positie, midvoor Zuiderwijk deed dit tweemaal en voor een totaal leeg hok zei rechts binnen Ooms óók nee. Aan de andere kant vielen er om eerlijk te zijn toch ook wel een paar kansjes, maar het afgeven op het kritieke moment van Franken leek nergens op. AAN LOPENDE BAND Over de tweede helft zullen we kort zijn. Het bleef bij de reeds bereikte 21 stand. Vraag niet hoe dit alles in zijn werk is gegaan, want het beschrijven van de ettelijke kansen die de Schie dammers om zeep brachten zou teveel ruimte vergen. Het zou bovendien te on begrijpelijk aandoen. Alles wat de thuis club aanvallend presteerde was onkun de van het ergste soort, gepaard aan véél pech, want tweemaal redde de staander en tweemaal stond toevallig Pijnakker in de verlaten doelmond. Af gezien van het bijzonder onproduktieve aanvalsspel van de Schiedammers, wis ten zij zich die legio kansen toch maar te scheppen en dit was alles slechts mo gelijk door het bijzonder zwakke optre den van de gehele Leidse defensie. Tegen liet slot werd Roodenburg wakker By Roodenburg zat het verdedigend wèl goed. De rentree van Piet van Pola- nen was prima en ook rechtsback Zaal (oud-Roodenburg en afkomstig van GWS) paste zich verdienstelijk aan. Minder goed was het optreden van de jeugdige rechtshalf Hannaart op deze voor hem overigens onwennige plaats. Rechtshalf Van Rooyen opereerde dit maal in de aanval, maar wij zien deze hardwerkende knaap toch maar liever in de halflinie spelen. De Rotterdammers - met wind mee - waren het eerste weg en forceerden op links twee corners.. Mat Keereweer pluk te echter de hoge inzetten van Rogge veen goed uit de lucht. Na een minuut of 10 kwam Roodenburg tot enkele te genacties. Bart Ouwerkerk lanceerde een naar binnen gezwenkte Zitman, doch deze schoot in z'n ijver te onbesuisd in. Met 'n beetje meer beheersing had hier een reële kans Ingezeten yoor de Lei- denaars! Even later resulteerde een aanval over Choufour tot een hoekschop. Hieruit ontstond een hevige en langdu rige doelworsteling waaruit de CVV-de- fensie slechts met kunst- en vliegwerk als overwinnaar te voorschijn kwam. Aan de andere kant kreeg de Rot terdamse linksbuiten Roggeveen een dot van een kans, doch zijn schot vloog hoog over. Toch opende Roggeveen de score en wel na een half uur spelen. Zijn collega op rechts - Blok - schoot in vrije positie hard op de Leidse veste waar doelman Keereweer de bal niet afdoen de kon wegwerken. De Rotterdamse linksbuiten stormde vervolgens op het juiste moment toe: 10. Pech hadden de blauwzwarten toen v. Rooyen een solo afrondde met een hard schot dat de staander op zijn weg naar de gelijkmaker tegenkwam. Overigens kwam Roodenburg er aanvallend niet best af en vooral Ouwerkerk was ner gens. SPANNEND Direct na de thee toog CVV ten aan val en na een schot van rechtsbuiten Blok moest Piet v. Polanen koppend op de doellijn redding brengen. Aan de overzijde mocht I. Weerlee een vrije trap nemen. Hard en hoog vloog de bal in de hoek, maar de Rotterdamse goalie plukte de bal. Liet échter het leer val len en toen Van Groeningen op het punt stond 11 te scoren, herstelde de CVV- doelman zich uitstekend. Hij wierp zich n.l. moedig op de schoen van de blauw zwarter, waarbij hij zich blesseerde. De Rotterdamse linksbinnen Groenenburg schoot even later tegen de staander, doch had het geluk dat de bal via het houtwerk in de Leidse touwen caram boleerde: 20. Dit werd Roodenburg te bar. Men trok ten stryde, vol vechtlust Voetbal in de Afdeling Leiden (Van onze LVB-medewerker) Het gaat er steeds duidelijker naar uit zien, dat het Katwykse KRV dit seizoen voornemens is zeer hoge ogen te gaan gooien. De gisteren behaalde 40 zege op Rypwetering wyst duidelijk in die richting. SVLV haalde eindelijk de eerste winst binnen, al was het dan een bescheiden 10 zege op Stompwykse Boys. De rode lantaarn kwam hierdoor in het bezit van Teijlingen, dat op eigen veld door Oranje Groen met 02 werd verslagen. De wedstrijden LDYVSRouwkoop en MMOSt. Bernardus gingen niet door. Mede hierdoor staat MMO nog steeds op drie wedstrijden, die de Hoogmadenaren overigens de volle winst hebben opgeleverd. PIET VAN POLANEN ditmaal en CVV moest alle zeilen bijzet ten. Tien minuten voor het einde trok de naar buiten gezwenkte Ouwerkerk de bal goed voor en Jan v. Groeningen de poneerde beheerst 21 achter de CVV- doelman. De resterende tijd bleef Roodenburg drukken, doch de gelijkmaker kwam niet meer. Bijna had Weerlee nog succes na een goed genomen corner door Zit man. De harde kopbal millimeterde ech ter buiten keepers bereik de deklat. Zo eindigde deze uitermate sportieve strijd in een toch wèl verdiende 21 zege voor de Rotterdammers. KRVRüpwetering Reeds uit de eerste de beste aanval schoot midvoor Vreeburg het leer keihard langs de Rip per doelman: 10. KRV was ook daarna sterker en toen na een half uur spelen rechtsbuiten Fransen goed doorzette, kon de Rijpwetering-doelman voor de tweedemaal naar het net: 20. Na de thee bleek KRV ook tegen wind in ster ker. Ten Wolde nam nog twee doel punten voor zijn rekening: 40. TeijlingenOranje Groen In de eerste helft vocht Oranje Groen, in de goede zin van het woord, zowel tegen Teijlingen als tegen de schuin over het veld staande wind. Men is toen wel dicht bij een treffer geweest, maar toch werd slechts éénmaal afgetrapt in die eerste drie kwartier. Daarna ging de betere techniek van Oranje groen meespreken en wist eerst Jan Koet een voorzet van Wim Verkuilen met een kopbal af te ronden en nam vervolgens laatstgenoem de zelf het tweede doelpunt voor zijn re kening 20. Doelman Lefeber en spil Kortekaas voorkwamen een grotere Leid se zege. SVLVStompwijkse Boys By SVLV werd ook in deze wedstrijd midvoor Piet Zonneveld wel heel erg gemist. De hard werkende H. Lamboo wist zich wel kan sen te scheppen, maar als het op benut ten aankwam, bleek hij niet de kwalitei ten van zijn voorganger te bezitten. De JJ ÏN.sf van Kikkers na rust aan dunne draad (Van een onzer verslaggevers) In een, voornamelyk in de tweede helft door tal van incidenten ontsierde, bikkelharde stryd, heeft Lugdunum tegen DSO een zwaar bevochten 64 over winning behaald. Die overwinning heeft een tijd lang aan een wel héél dun draadje gehangen. Dat was na ongeveer twintig minuten spelen na de rust, toen de comfortabele 52 voorsprong inmiddels was geslonken tot 54 en een geweldig DSO offensief volgde waarby het er naar uit zag, dat Lugdunum onder de voet zou worden gelopen. Plotseling kwam de toen in het veld al lang heersende spanning tot ontlading. Dat gebeurde toen midvoor Pet met de bal aan de voeten op een wel héél grove manier door rechtsback Van Eyk tegen de grond werd gelopen. Er dreigde een hele paniek te ontstaan, toen het publiek zich met de zaak wilde gaan bemoeien. Gelukkig kon dit laatste voorkomen worden, maar het sein voor een wel heel ontprettig slot was toch gegeven. De bezoekers besteedden hierna meer aandacht aan hun tegenstanders dan aan het spel en het was alleen aan de soms wat &1 te gróte lankmoedigheid van scheidsrechter Straten te danken, dat niet één of meer DSO'ers voortijdig het veld moesten verlaten. Intussen was evenwel het offensief tot staan gebracht en konden de „Kikkers" de bakens weer verzetten. Dit leverde hen tenslotte kort voor tijd via Pet een zesde doelpunt op, waarmee de strijd difinitief in hun voor deel werd beslist. Het is dus een doelpuntryk treffen geworden, waarin de straffe, van doel tot doel waaiende wind, een overheer sende rol heeft gespeeld. Voor de rust had Lugdunum hiervan het voordeel. Al na drie minuten schoot Van Daalen raak (10). Maar ondanks de tegenwind bleef het antwoord van DSO niet lang uit. Eén minuut later, by een doelwor steling, schoot rechtsbuiten Hogendijk de partijen weer op gelijke voet (11). Na twaalf minuten nam de thuisclub wéér een voorsprong. Uit een door Regeer ge nomen corner kon Bavelaar nummer twee scoren (21). Weer een minuut later was het Pet, die te laat uitlopen van keeper De Vries met een derde doelpunt afstrafte (3—1). DSO kwam af en toe wel tot redelijk tegenspel, maar de „Kikkers" hadden het gemakkelijker, want met één enkele harde trap sticht ten zij telkens weer verwarring voor het heiligdom van De Vries. Na vijfentwintig minuten werkte spil Lamboo een bal verkeerd weg en De Cler gaf hierop zó'n afgemeten voorzet, dat Vermond de voorsprong tot 41 kon opvoeren. Drie minuten later was het Brussee die de achterstand enigszins kon verkleinen, toen hfj aarzelen van de groenwitte achterhoede resoluut afstrafte <42). De ontreddering, die als gevolg van de steeds weer aanrollende vloedgolf van aanvallen in de DSO-defensie ontstond, kwam het duidelijkst aan het licht in de vijfendertigste minuut. Bij een voor zet van Van Daalen stonden zowel Re geer als Pet volkomen ongedekt en het was deze laatste die nummer vijf liet aantekenen. Na de rust, met de wind in de rug, was het alles DSO wat de klok sloeg. Na acht minuten verkleinden de Zoe- termeerders via een, door De Goede Piet Kraak, onverwoestbaar, was de grote man in de wedstrijd Blauw WitElinkwijk. Hoewel het over wicht van de Amsterdamse ploeg groot was. hield hij zijn doel schoon Op de foto ziet men de enige keer, dat Kraak gepasseerd werd. In dit geval sprong het leer echter via de paal terug in zijn hand. benutte, penalty wegens hands, hun achterstand tot 53. Precies tien mi nuten later was het Brussee, die met een hard schot een aarzeling in de Lugdunum-defensie afstrafte (54). De gastheren begrepen de dreiging en riepen Van Daalen terug naar de spil- plaats. De opzet slaagde, maar of dit ook gebeurd zou zijn als de wedstrijd op normale wijze tot zijn einde zou zyn ge komen, valt op zyn minst te betwijfelen. De onprettige dingen die echter hier na volgden, beletten zulk een voortzet ting, zodat de Leidse overwinning ten slotte nog met een extra doelpunt wat duidelijker geaccentueerd werd (64). Verdiende zege van Altior bij Graaf Willem II (Van onze correspondent) Goed voetbal werd er in deze wed strijd pas in de tweede helft gespeeld en dan vooral door Altior, dat toen door een tweede doelpunt de overwinning tot een feit maakte. Beide partijen begonnen zeer slecht Toch kwam Altior nog voor de thee aan de leiding door M. v. d. Jagt, die uit een hoekschop inschoot: 10. In de tweede helft speelde Altior stukken beter. Ook de aanvallen van de thuisclub waren niet ongevaarlijk en doelman Sassen moest er dan ook nogal eens aan te pas komen. Hy wist zijn doel echter schoon le houden en toen kort voor het einde Henk Bos een vlotte combinatie keurig afrondde, keek Graaf Willem tegen een 2—0 achterstand aan. rust brak met dubbel blank aan. Na de thee zag Lamboo toch kans eenmaal het leer langs de Stompwijkse doelman te werken, waardoor een steeds sterker wor dend SVLV uiteindelijk met 10 zege vierde. TWEEDE KLASSE In de tweede klasse vond slechts één wedstrijd doorgang, namelijk VVOA— Weteringse Boys, welke ontmoeting door de Boys met liefst 40 werd verloren hetgeen wel een zeer teleurstellend re sultaat is van de oud-eersteklassers. Alle overige wedstryden werden afgelast. Weer een wedstrijd gestaakt Het gaat er naar uitzien, dat de eersteklasse van de zaterdagcom petitie van de Afdeling Leiden een beste klant gaat worden van de strafcommissie. Ook deze middag liep het bij enkele wedstrijden weer mis en zag de scheidsrechter bij de ontmoeting KagiaRouwkoop zich zelfs genoodzaakt de strijd te sta ken, toen hij een speler van Kagia naar de kleedkamer stuurde, het (weinige) publiek zich daarmee ging bemoeien en het veld op kwam. Er moesten toen nog acht minuten gespeeld worden bij de stand 12 voor Rouwkoop. Ook bij de plaatselijke ontmoeting AlphenAlphia ging het halverwege de tweede helft even mis en werd een van de Alphia-verdedigers wegens trappen van een tegenstander naar de kleed kamer gestuurd. De stand was toen nog dubbelblank. Alphen liep daarna naar een 2—0 voorsprong, zodat deze Alphiaan niet alleen zichzelf maar ook zijn elftal een heel slechte dienst bewees. AlphenAlphia In de eerste helft lieten beide elftallen weinig goeds zien. Na de hervatting had Alphia het wind- voordeel en leek een offensief van de bezoekers naar een oranjezege te leiden. De tegenaanvallen van Alphen waren echter gevaarlijk genoeg. Tot een doel punt kwam men echter pas, nadat een Alphia-verdediger van het veld was ge zonden. Een voorzet van Britsemmer werd benut door Van der Leij (1—0) en even later slaagde Harskamp erin een voorzet van v. d. Nagel goed af te wer ken 2—0. Wel probeerde Alphia door het naar voren halen van spil Bogaard een betere uitslag te forceren, maar toen de lange Alphiaan moest uitvallen, was het pleit toch beslecht. Hazerswoudse BoysSleutels J. v. d. Maas had al spoedig voor de Boys de score geopend waarna rechtbinnen Vos nummer twee liet noteren. Nog voor de pauze verkleinden de gasten uit een hoekschop hun achterstand: 21 Na de thee bracht Jan de Gelder uit een straf schop wegens hands de stand op 31 en wist Piet Post kort daarop 41 op zijn naam te brengen. Vijf minuten voor het einde scoorde de Leidse ploeg nog maals tegen: 42. KagiaRouwkoop Nadat de scheids' rechter in deze ontmoeting reeds her haaldelijk aan Kagiaspelers waarschu wingen had uitgedeeld en hij in de tweede helft de midvoor wegens natrap pen het verder spelen had ontzegd, be sloot hy de strüd te staken. In de eerste helft had doelman Brunt eenmaal de bal uit het net moeten halen, terwül Harry Verrips na de pauze gelijk maakte en Van Ommen de Voorschote naren de leiding bezorgde. NSATAVV Pellegrom profiteerde kort na het begin van een misverstand in de Samsomdefensie. NSA trok daarna goed ten aanval en door doelpunten van Roos kreeg de strijd een heel ander ge zicht. 21. In de tweede helft werden meerdere kansen gemist. Toen echter 18 minuten voor het einde de Ter Aarse rechtsbuiten Kroon vrij kon doorkomen, suisde zijn harde schot langs doelman Scholte in het net 22. Wel kreeg NSA daarna een kans opnieuw de leiding te nem«n, maar te zelfzuchtig spel van Boxma en Spierenburg hielden de groen- witten van de volle winst af: 2—2. VVSBWoubrugge Deze wedstrijd zou zonder meer die van de gemiste kansen genoemd kunnen worden. Spe ciaal de voorhoede van de Noordwijker- houters prutste ontstellend. De rust kwam met dubbel blank en doordat ook in de volgende driekwartier, vooral het Woubrugse doel, op de vreemdste wijze aan doorboring ontsnapte, kwam het einde met een puntenverdeling. Uitslagen-standen le-KLASSE A UnitasDe Spartaan 00 LaakkwartierGouda 01 DWVEmma 30 HFC-UVV 2—0 DCG—Quick 2—0 OSVSVW 1—2 DCG 6 6 0 0 12 18— 4 Gouda 6 5 0 1 10 16— 4 Laakkwart. 6 3 1 2 7 88 HFC 5 2 2 1 6 10— 7 Emma 6 2 2 2 6 77 UW 6 2 1 3 5 8—9 Quick (H.) 6 2 1 3 5 7—12 SVW 6 2 1 3 5 6—11 DWV 5 1 2 2 4 9—10 Unitas 6 1 2 3 4 6—9 OSV 6 114 3 8—17 Spartaan 6 1 1 4 3 49 2e-KLASSE A Blauw ZwartHVV 1—1 VCSRKAVV afg. MusschenNeptunus 01 Excelsior '20—LFC 2—1 VUC—HBS 1—1 CVVRoodenburg 21 VUC 6 3 3 0 9 10— 5 Neptunus 6 4 119 13— 8 CVV 7 2 4 1 8 10— 6 LFC 7 4 0 3 8 13—13 Excelsior '20 6 3 1 2 7 7—10 BI. Zwart 6 2 2 2 6 12— 7 HBS 6 2 2 2 6 8—9 RKAW 5 2 1 2 5 7—7 VCS 5 2 0 3 4 8—10 HVV 6 1 2 3 4 7—12 Musschen 7 1 2 4 4 68 Roodenburg 7 2 0 5 4 1015 3e-KLASSE A PostduivenVoorburg 30 Lisse—TYBB 1—4 WilhelmusVredenburch 01 VVSBWassenaar 50 AlphiaDelft 23 RipperdaDHL 00 TYBB 6 4 119 12— 8 Wassenaar 5 4 0 1 8 117 Postduiven 6 3 1 2 7 15—10 Ripperda 6 2 3 1 7 9—7 Voorburg 6 2 3 1 7 12—11 Lisse 6 3 0 3 6 15—15 VVSB 6 1 3 2 5 14—13 Vredenburch 6 1 3 2 5 1317 Wilhelmus 5 1 2 2 4 0—5 Delft 6 1 2 3 4 13—16 Alphia 6 0 4 2 4 9—14 DHL 6 0 4 2 4 6—12 3e-KLASSE B BodegravenWesterkwartier 21 CeleritasGSV 1—l ArchipelAlphen 11 OlympiaVIOS 32 Cromvliet—RVC 1—5 VVP—GDA 0—2 GDA 6 4 1 1 9 8—1 Celeritas 6 4 119 15— 8 Olympia 7 3 3 1 9 14—11 GSV 7 2 4 1 8 13—10 VIOS 6 3 1 2 7 12— 7 RVS 6 3 0 3 6 16—13 Alphen 6 2 2 2 6 11—10 VVP 6 2 1 3 5 5—11 Westerkw. 6 2 0 4 4 8—12 Bodegraven 6 2 0 4 4 6—12 Archipel 6 0 4 2 4 2—8 Cromvliet 6 0 3 3 3 6—13 4e-KLASSE A HillegomTonegido 10 Onze GezellenGeel Wit 21 Te Werve—DOSR 4—2 Graaf Willem 2Altior02 Lenig en SnelTHB afg. Hillegom 6 5 1 0 11 19— 5 Altior 7 5 0 2 10 23—21 Onze Gezell. 6 3 2 1 8 17—11 Lenig en Sn. 4 3 1 0 7 7—3 THB 4 2 115 11— 9 DOSR 6 2 1 3 5 10—15 Gr. Will. II 4 2 0 2 4 10— 7 Te Werve 6 2 0 4 4 13—18 Concordia H 5 0 2 3 2 6—13 Tonegido 5 0 14 1 6—12 Geel Wit 5 0 14 1 3—11 4e-KLASSE B LugdunumDSO 64 VDS—DOCOS 1—4 OranjepleinSJC 43 HoornwückASC afg. Foreholte 6 5 1 0 11 19— 5 SJC 7 5 0 2 10 22—10 Oranjeplein 5 3 11 7 14—10 DOCOS 4 3 0 1 6 11— 9 Lugdunum 5 3 0 2 6 12— 7 ASC 5 2 2 1 6 8—4 VDS 5 2 1 2 5 12—12 DSO 5 1 0 4 2 8—21 Warmunda 3 0 12 1 2—6 Hoornwück 4 0 0 4 0 3—16 Paraat 5 0 0 5 0 616

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 13