ook spoelen gaat vlugger met nieuw, matig schuimend SKIP Waarom drinken de mensen Heineken's bier? De man links die een koperslager is en de man rechts die op koper blaast en alle mensen die op koper noch slaan noch blazen maar wel van bier houden. Waarom altijd allemaal Heineken's bier? Omdat het 's werelds meest geëxporteerde bier is? Omdat het gebrouwen wordt sinds de Gouden Eeuw? Niet daarom! Weet U waarom wel? De mensen drinken Heineken's bier omdat heel zeker weten dat er in de hele wereld lekkerder bier bestaat dan dat van Heineken! kijk, met matig schuimend Skip kan uw wasmachine onbelemmerd wassen, vrij draait het wasgoed door het actieve sop in deze trommelwasmachine geven normale wasmiddelen opstopping van veel schuim - dat verhindert de goede wastverking lemmerd werken! Vrij draait het wasgoed rond - elk stuk bereikbaar voor het actieve sop! En dan dat spoelen... wat een verschil! Dat weinige schuim is er immers in een oogwenk uit! Ja, zó wast u sneller, zó wast u beter. En de resultaten Bekijk ze maar goed, de eerstvolgende wasdag dat u Skip gebruikt. Met Skip in uw wasmachine wast u volmaakt wit en schoon. Zonder middel tjes voor de voorwas, zonder hinderlijk schuim. Skip is het volledige, veilige was middel voor uw kostbare wasmachine. Ja, nu kunt u eindelijk goed gaan wassen met uw moderne trommel- wasmachine of straalwasmachineer is nu Skip, het wasmiddel dat weinig schuimtKijk maarverlost van bergen schuim kan uw wasmachine nu pas onbe Mijne Heren, Wilt u mij een gratis Skip-maatbeker toezenden, waarvoor bijgaand bovenklep. Ik gebruik een trommel-/straalwasmachine van het merk - Plaats Doorhalen wat niet Van toepassing is. BETER, SPOEL VLUGGER MET MATIG SCHUIMEND Speciaal voor UW wasmachine

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 8