Prestatietocht L.R.B. telde circa 130 deelnemers Twee Katwijkse treiters overgenomen £sso 0LIEST00K IS IDEAAL! Kerkelijk Leven JAW G. A. A. NOUWENS R. J. C. PULLE KW 49 en KW 171 maakten hun proefvaart op Nieuwe Waterweg Opgericht 1 maart 1860 Maandag 20 juli 1959 Tweede blad no. 29799 in 1958 half miljoen verlies bij Zaalberg Na betaling van Interest ad f. 203.033 (▼J. 207.436) en afschrijvingen ad f. 264.214 (f. 253.682) wijst de verlies- en winstrekening over 1958 van de N.V. Koninklijke Nederlandsche Fabriek van Wollen Dekens v/h J. C. Zaalberg en Zoon te Leiden een saldo verlies aan van f. 493.698. Inclusief het verliessaldo over 1957 ad f. 352.497 bedraagt het to tale verlies f. 846.195. Voorgesteld wordt, zoals reeds eerder werd voorzien, weder om geen dividend uit te keren en de re serves ad f. 252.212 in mindering van het verliessaldo te brengen. De produktiebeperking, waarvan in 1957 de invloed werd ondervonden, bleef voor wollen dekens nog gedurende het grootste deel van 1958 op de N.V. druk ken. Pas in de laatste maanden van het jaar nam de vraag weer toe. De wol- prijzen bereikten einde 1958 begin 1959 een laagste punt. De vraag naar stoffen begon reeds in het midden van het jaar aanmerkelijk toe te nemen. Vanaf juli kon daarom weer met winst worden ge werkt. De opleving in het tweede half jaar heeft echter niet opgewogen tegen de in het eerste halfjaar geleden verlie zen. In het thans lopende boekjaar heeft het herstel zich krachtig voortgezet. De orderpositie is alleszins gunstig. Ned. Studenten Raad De Nederlandse Studenten Raad die te Leiden zetelt heeft een nieuw dage lijks bestuur gekregen, dat als volgt is samengesteld: H. J. Muller, president; K. B. Meyer Swantee, secretaris; G. L. van Hoogstraten, penningmeester; H. W. Unger, secr.buitenland; P. M. L. Rossen berg. perssecretaris; mej. M. Drabbe, adj.-secretaresse; A. F. Holleman, adj.- secretaris; R. H. Feith, adj.-secretaris. Niets gaat boven 'n centrale verwarming met oliestook. Comfortabel, hygiënisch en efficiënt! Juist in ons grillige klimaat moet de verwarming snel geregeld kunnen wor den, naar de buitentempera tuur. Met 'n centrale verwar ming met oliestook regelt u in een handomdraai de bin- nentemperatuur.Geen verlies van brandstof bij het aanma ken en uit laten gaan. Iedere druppel huisbrandolie komt ten volle tot zijn recht! Vraag inlichtingen betreffen de deze ideale doelmatige verwarming bij de installa teur. Centrale verwarming Oliestookmstallatlebedryf Veel belangstelling voor demonstraties Voor de 41ste maal organiseerde de Leidse Reddings Brigade zaterdagmid dag in het Rijn- en Schiekanaal (Nieu we Vaart) een prestatietocht gekleed zwemmen. Deze tocht ging over een afstand van 550 meter voor de deelnemers (sters) vanaf 16 jaar en over 200 meter voor Jongens en meisjes tot 16 jaar. Via een geluidsinstallatie heette de voorzitter van de LRB, de heer A. v. Egmond de ruim 130 zwemmers en zwemsters wel kom en sprak er zijn vreugde over uit, dat wederom een groot aantal toeschou wers van hun belangstelling blijk gaven. Spreker dankte allen, die het weer mo gelijk hadden gemaakt om deze middag te organiseren en richtte zich hierbij in het bijzonder tot de heer N. Belogne, lid van de Ged. Staten, de inspecteur van politie, de heer L. G. E. Nooijens, die met zijn mannen voor een prima ver keersregeling zorg droeg en tevens be reid was gevonden het startschot te los sen, de Rijkswaterpolitie, die de scheep vaart regelde, alsmede de dienstdoende leden van de EHBO-raad. Nadat spr. aan allen, die niet kunnen zwemmen, de raad had gegeven om dit spoedig te le ren en dan bij de LRB het reddend zwemmen te leren, wenste hij allen een geslaagde en gezellige middag toe. Namens het district West sprak de heer M. P. Viool nog een propagandis tisch woord en memoreerde nog eens, dat ook bij de LRB thans het redden van drenkelingen, die per auto te wa ter zijn geraakt, intens wordt beoefend. Hierna gaven enige leden van de LRB een aantal demonstraties in het redden van drenkelingen, o.m. met het zgn. hoofdtuig en de reddingsstok. Ook de komische noot ontbrak niet. Omstreeks half vijf gaf de heer Nooij ens het startsein voor de prestatietocht. Alle deelnemers (sters) hebben de tocht volbracht en meerderen onder hen (ook bij de junioren) deden dit nu voor de derde of vierde maal in successie. Zij, die de tocht voor de eerste maal vol brachten, ontvingen een medaille, ter- NED. HERV. KERK: Beroepen te Oud-Alblas J. Vroeginde- wey. kand. te Barneveld te Houten (U.) P. de Jong te Kootwijk. Aangenomen het ber. van de gen. syn. als pred. voor bul- tengew. werkzaamh. P. Verdam te Beet- 6terzwaag. OEREF. KERKEN: Aangenomen de ben. tot hulppred. te Oost zaan H. G. Meynen. em. pred. en hulppred. te Emmen. GEREF. KERKEN (Vrjjgem.): Aangenomen naar Noordbergum W. Wierigga. kand. te Groningen, die be dankte voor Rozenburg. CHR. GEREF. KERKEN: Beroepen te Eemdyk P. v. Zonneveld, kand. te Bussum. HONDERD JAAR R.-K. MISSIE IN INDONESIË In het Canisiuscollege te Nijmegen is gisteren het begin van de Rooms-katho- lieke Missie in Indonesië, nu honderd jaar geleden, op 19 juli 1859, herdacht. Op die dag vertrokken de paters Je- zuiten M. van den Eisen en J. B. Pa- linckx per zeilschip naar Indonesië om er het missiwerk weer op te vatten na dat Franciscus Xaverius reeds vier eeuwen geleden begonnen was het geloof in Indonesië te prediken. Zijn werk werd later door geloofsvervolging onmogelijk gemaakt. IKOR-PROGRAMMALEIDER YPE SCHAAF BEVESTIGD TOT PREDIKANT In de Nederlands Hervormde Kapel aan de Albertus Parkstraat te Hilver sum is zondagochtend ds. Ype Schaaf, die zeven jaar als assistent-programma leider bij het IKOR werkzaam was, be vestigd tot predikant voor buitengewone werkzaamheden, verbonden aan de Ne derlands Herv. Kerk. Ds. Schaaf wordt dienst van het Nederlands Bijbelgenoot schap uitgezonden naar Frans-Kame roen voor het werk der Bijbelversprei ding aldaar. Hij vertrekt op 17 augustus a s van Schiphol naar zijn nieuwe ar beidsterrein. Ds. P. J. de Geeter, herv. predikant te Hilversum, ging in de bevestigings- dienst voor. BURGERLIJKE STAND VAM LEIDEN GEBOREN: Ansje, dr. v. J. van Es en M. Overdijk; Jacob, zn v. J. Tazelaar en J. de Groot; Marion dr v. R. L. Versteegh en E. M. Jansen; Claslna Adrlana, dr v. J. Lange- veld en A. van Zwieten; Cornelia, dr v. C. Schijf en C M. van 't Wout: Carolina Ce cilia' Maria, dr v T. G. M. van Leeuwen en M. E. M. van Eohemen. OVERLEDEN! wijl de anderen een bronzen 2. 3 of 4 ontvingen ter bevestiging aan het lint van de reeds eerder verworven medaille, Wisselbeker naar Noordwijk De wisselbeker, beschikbaar gesteld voor de brigade, die met het grootste aantal leden de tocht volbracht is dit jaar wederom gewonnen door de Noord- wijkse Reddingsbrigade met 37 leden. Wederom dus een bijzondere prestatie van de NRB. De lauwertak voor de van verst ko mende deelnemer ging naar Roozendaal (N.-B.) met 5 deelnemers. De deelnemersisters» waren: Noord- wykse Reddingsbrigade: de dames H. v. 't Wout (derde maal), mevr. J. Korte- kaas, J. Caspers, A. Roderijs, L. Dui- venbode, J. Urk (allen 1ste maal), de heren K. Beursse, J. Bouwmeester (bei den 4de maal», j. Plug, j. Ooms. C. van Rooyen (allen derde maal), J. Berttrom, W. Star, D. v. d. Berg (allen 2de maal), H v. 't Wout, P. v. d. Plug, B. v. Til burg (allen 1ste maal); de meisjes (tot 16 jaart: R. v. d. Bent (4de maal», D. Haasnoot (3de maalt, R.v. Belzen, G v. Bchemen. S. Compier. J. Smit, J. Schat, F. Caspers. J. v. d. Berg, C. Halentun- sky, T. v. Sprang, G. v. Duim, C. Lette, A Kasper, L. Kasper, K. Hazenoot (al len 1ste maal); de jongens (tot 16 jaar): E. Haasnoot (3de maal), J. v. d. Ploeg, W. Kaspers, G. Briks (allen 1ste maal). Wassenaarse R.B.: de dames J. Heus- kes, H. de Wijn (beiden 1ste maalt, de heren: B. Kennedie (2de maal), D. Aal- ders, J. Cozijn, L. Rooyakkers (allen 1ste maal); de meisjes: E. Laurier 2de maal), J. Zonneveld. T. Bunschoten: de jongens: B. Slotboom, N. Savoidis, M. Kurz, H. de Vos (allen 1ste maal). Roozendaalse R.B. de heer P. d. Leeu- MULO-EXAMENS Geslaagd voor diploma A de dames xE. N. Brouwer, Katwijk: xJ. C. Dirk zwager, Oegstgeest; xM. G. Erades. Lei den; xG. van Egmond, Rijnsburg; xA. van der Ende, Voorschoten; xG. Geh- rels, Boskoop; xL. van Westrienen. Lei den; J. van der Woerd, Leiden; xN. Timmermans. Katwijk aan Zee, en de heren xA. N. Huigsloot. Leiden: xA. J. Kapaan. Leiden xG. Michels, Leiden; xP. L. Sjardin. Leiden; xJ. Rodenburg, Voorschoten; xP. H. Redel, Leiden; xJ. H. van der Vliet, Leiden en xG. van Starkenburg. Rijnsburg. Afgewezen 5 kandidaten. De kandidaten bij wier naam een x staat behaalden tevens het midden standsdiploma. N.V. Reece te Leiden Door Reece S. A. te Fribourg (Zwit serland) en de heer J. J. Caron te Am sterdam is opgericht de NV Reece te Lei den, die ten doel heeft het vervaardigen, kopèn, verkopen, importeren en expor teren van naai- en andere machines, bij behorende delen en onderdelen. Daar onder begrepen het installeren van en het verlenen van service op deze ma chines, en in het algemeen het doen van zaken voor eigen rekening en voor reke ning van derden, al het voorgaande in de ruimst mogelijke zin. Het maatschap pelijk kapitaal van de nieuwe vennoot schap bedraagt f. 1.000.000, verdeeld in 100 aandelen van f. 10.000, waarvan 50 aandelen zijn geplaatst en geheel in contanten zijn volgestort. Directeur van de vennootschap is de heer John B. Reece. ZENDINGSDAG CHR. GEREF. KERK TE WASSENAAR De Classis 's-Gravenhage der Chr. Ger. Kerken hoopt woensdag 22 juli a.s. haar jaarlijkse zendingsdag te organi seren op het bekende landgoed „Raap horst" te Wassenaar, hetwelk welwil lend werd afgestaan door HKH Prinses Wilhelmina der Nederlanden. Als sprekers zullen optreden: ds. H. Toorman uit 's-Gravenhage. ds. D. Hen stra uit Delft, ds. M. W. Nieuwenhuyze uit Amsterdam (west), ds. M. Boertien uit Hamburg, predikant voor de arbeid onder Israëli aldaar, ds. C. den Hertog uit 's-Gravenhage (west) en ds. C. v. d. Weele uit Leiden. Mej. M. C. Nieuwland uit 's-Graven hage zal een vertelling voor de kinde ren houden. Bij ongunstig weer zal de samenkomst gehouden worden in de Ger. Kerk aan de Zijllaan te Wassenaar. Diefstal van f 10.000 spoedig opgehelderd (Speciale berichtgeving) Een diefstal van f. 10.000 uit een ge sloten bestelwagen bij café De Mars in Barneveld. toen de inzittende even een kopje koffie dronk is spoedig opgelost. Woensdagavond laat werd de diefstal gepleegd en thans is de zaak rond. De daders zijn twee 20-jarige jongeman nen. resp uit Laren en Blaricum. Slechts eer 'rlein '^el van de buit was opgemaakt, zodat de benadeelde firma Westland, kaasgrossiers te Huizen (N-H.) bet grootste gedeelte ran geld teregkrljgt, wen, mej. H. Hochstenbach u maal) en de meisjes: D. J. Hochsten bach, I. M. A. v. Loon, A. van ±tüi ui len eerste maal). Delftse R.B.: de heren R. Mertens, J. Evers, N. Zonneveld, M. v. d. Heeft (al len 1ste maal); de meisjes: G. v. d. Kooy. C. Beuning, A. Klinkenberg. A. Wendel, R. Evers, T. de Vries, W. v. d. Schen, B. v. d. Scel, H. Susing. W. de Haan. T. Bastiaan, M. Plaat, E. Herma nie, S. Lindemans. M. v. d. Sluis, J. van Boon (allen 1ste maal); de jongens: A. Bal. J. Ensing, J. de Bes, H. Koekkoek, J. Koekkoek. P. Kuijpers, P. Thijssen (allen 1ste maalt. Goudse R.B.: de dames: mevr. G. Dulsem (4de maal), mevr. J. Metselaar (2de maal): de heren: H. de Rotte (3de maal) en J. Loef (1ste maal); de meis jes: J. Oostrom (2de maal), S. de Rotte. G. v. d. Heuvel, B. Kerk. G. Guikes, B. v. d. Welk. A. Strooer (allen 1ste maal); de jongens: E. Leeflang. P. Broerse, H. Kerkhof, K. Gorisse, T. Loef (allen 1ste maal). Leidse R.B.: mevr. J. Tegelaar (2de maal), de heer R. Molenbeek (3de maal) H Broers (1ste maal); de meisjes: A. v. Vliet <3de maal), L. A. Wijntjes, G. v. Tuyll (beiden 1ste maal»; de jongens: D Bavelaar, J. v. Egmond (beiden 2de maal) en de heer L. v. d. Lubbe (1ste maal). Boskoopse R.B.: de dames T. V. Vel- zen, L. Klaverveld, R. v. Wijk, A. Boer (allen 1ste maal); de heren: A. Metse laar, W. Hoogendoorn (beiden 1ste maal) De jeugdige deelnemers van de prestatietocht springen dapper te water. Leiderdorpse R.B.: de meisjes: I. Heij- koop, H. v. Egmond, G. Groen, M. v. d. Leek, L. Rodenburg, IJ. Haksteeg( al len 1ste maal); de jongens: P. van Eg mond, K. Neuteboom, H. Vermeulen (allen 1ste maal). „De Zijl": de meisjes: J. Otto, B. v. d. Tuin, A. Uittenhout, M. v. d. Steen, E. de Veer «allen 1ste maal); de heer P. Taf fijn (2de maal) en Kees Uittenhout (lste maal). Particulier: mej. D. Bogerd, M. v. d. Zeeuw, D. v. d. Zeeuw en de heer J. Helmers (allen lste maal). Serenade gouden echtpaar Zaterdag herdachten de echtelieden J. HeymansVan den Bos in de Deci- mastraat 11, de dag waarop zij voor 50 jaar in de echt. werden verbonden. Ter gelegenheid van dit feit bracht het Leidse Jeugdorkest ,De Burcht" zater dagavond het gouden echtpaar een se renade. Na een dapper geblazen „Lang zullen ze leven", waarbij het echtpaar op de schouders ging, volgde een mas sale felicitatie en werden de jeugdige muzikanten onthaald op verfrissingen. De belangstelling van de buurtbewoners was bijzonder groot en bij de afmars werd het Jeugdorkest met een ovatie beloond. Reisvereniging opgericht Dezer dagen is in Leiden opgericht de Reisvereniging DVH (Door Vriendschap Herenigd), hoofdzakelijk bestaande uit oudleden van de opgeheven Reisvereni ging „Alexandria". Het bestuur bestaat uit de heren Veldhuijzen voorzitter (Looierstraat) v. Soest, penningmeester (Alexanderstraat), K. van Klaveren secretaris (Amstelstraat 4, Leiden). Feestdiner van Leidsche Apparate nf abriek Zaterdagavond j.l. bood de directie van de N.V. Leidsche Apparatenfabriek het personeel een diner aan in cafe- restaurant. „Zomerzorg" ter gelegenheid van de viering van een wtintigtal 12*2 - Jarige dienstjubilea en het 25-jarig Ju bileum van de heer I. de Wolf .bank werker bij de onderneming, behalve de bronzen draagpenning en het daarbij behorend vererend getuigschrift van de Nederlandsche Mij. voor Nijverheid en Handel, ook de waarderende woorden van de directeur, ir. E. Ruempol, in ont vangst mocht nemen. Aan de directie werd een wandversie ring aangeboden door de H. Flippo, na mens het personeel, terwijl de heren I. de Wolf en A. van Schaik namens de Jubilarissen bedankten. Na het diner was er nog gelegenheid tot een gezellig samenzijn. Telefoon 22634 en 20338 Techn. Bureau v. Centrale Verwarming en oliestookinstallaties F. I. VOSSEN ZN.. GEVERSSTRAAT 31 - OEGSTGEEST Telefoon 23483 N.V. „CETRA", OLIESTOOKSPECIALISTEN DE CARPENTIERSTR. 254, DEN HAAG Telefoon 070 no. >52280 - 852323 N.V. INSTALLATIE BUREAU ZWARTEWEG 8 - DEN HAAG TELEFOON 116617 en 185268 Specialisten ombouw op oliestook van c.v. installaties. Benoemd tot voorzitter der examen commissie voor het praktijkexamen der schoenmakerij, de heer J. Schrama, alhier. Geslaagd voor examen privé-secre- taresse, mej. L. van Weesel alhier. rovale schipperahut en kaartenkamer. De Jan Maria is uitgerust met een 8D 7o viertakt Industrie-scheepsdie- selmotor en heeft een directomkeer* bare reductiekoppeling. Het ls voorzien van de modernste navigatiemiddelen. Het is het eerste Nederlandse vissers schip. dat is uitgerust met een hydrau lische winch. Een 200 pk Mercedes hulpmotor drijft de hydraulische pom pen van de winch. Voor de aandrijving van het hulpdrij fwerk beschikt men over een hulpmotor van 55 p k. De uitgebreide elektrische installatie, waaronder een zoeklicht, radio, boord- geluidsinstallatle, luidspreker, alarm systeem voor smeerolie en koelwater en voldoende verlichting om het visbedrijf bij nacht uit te oefenen, wordt gevoed door een 11 volt gelijkstroom-dynamo. Nadat de Jan Maria om 12 uur de Kon. Wilhelmin&haven te Vlaardingen verlaten had, droeg de heer P. J. C. Boot in de middag „ergens op de Noordzee" het schip over aan de heren PaTlevliet en Van der Plas. De wimpel van de firma Boot. werd neergehaald en nadat de speeches waren afgesto ken. hesen de echtgenoten van de nieuwe eigenaars de rederij vlag aan de voormast. Daarbij dankte de heren voor de voortreffelijke samenwerking, die de rederij had mogen ondervinden tijdens de bouw en de afwerking van het nieuwe sohip. Deze samenwerking was in hoge mate bevorderd door de w al- schipper L. van Duyn en door schipper Guyt. De plechtigheid werd besloten met de beste wensen voor succesrijke vangst en behouden vaart voor het nieuwe sohip. Scheveningse treiler Voor de Scheveningse vloot leverde de werf Seijmonsbergen in Amsterdam de 45 meter lange treiler „Maria" SCH 125 af. eveneens een zeer modern schip, dat voor rekening van de rederij Jaczon is gebouwd. De „Antje" op de Nieuwe Water weg. bijna 44 meter lengte. 7.30 meter breedte en 3.80 meter holte. De in richting is zeer modern en van alle gemakken voorzien. De technische uitrusting voldoet eveneens aan zeer hoge eisen en het sohip is uitge rust met radar. De proefvaart was een waar pleziertochtje tijdens het prach tige weer. Even nog stoomde men de Noordzee op, doch het verschil tussen de Waterweg en de Noordzee was niet merkbaar: de zee was zo glad als een spiegel. Moge de geslaagde proefvaart een goed voorteken zijn voor dit prach tige nieuwe schip. Eveneens zaterdagmiddag droeg de scheepswerf D. en Joh. Boot te Al phen aan den Rijn de motortreiler „Jan Maria", KW 171, die gebouwd is in opdracht van rederij „De Sa menwerking" te Katwijk aan Zee, aan de nieuwe eigenaars over. De officiële overdracht vond plaats tijdens een proefvaart, die een feeste lijk en gemoedelijk karakter had. De proefvaart voerde het schip van Vlaar dingen naar zijn toekomstige basis. IJmuiden, een tripje dat werd meege maakt door de eigenaren, de heren Parlevliet en Van der Plas. met echt genoten. vertegenwoordigers van de werf. vrienden, gasten en relaties van beide parijen, visafnemers en verte genwoordigers van de scheepvaartin spectie en door familieleden van het personeel. Tijdens de proefvaart werd een visdemonstratie gegeven. De ,,Jan Maria" is het eerste schip van de re derij „I)e Samenwerking"; de heren Parlevliet en Van der Plas leidden voorheen alleen een vishandel. Het schip heeft een lengte van 40,5 meter. Het heeft een zeer luxueua® ac commodatie voor 17 man, verdeeld in vier tweepersoonshutten en een ach- terlogies voor acht man. alsmede een Het was zaterdag een belangrijke dag voor de Katwijkse visserij, want er werden twee nieuwe schepen in de vaart genomen: de KW 49 „Antje" en de KW 171 „Jan Maria", resp. van de rederij Kennemer- land en de nieuwe rederij „De Samenwerking". Beide proefvaarten begonnen in Vlaardingen, terwijl beide schepen in de loop van de avond in IJmuiden binnen liepen, de KW 171 nog met de genodigden aan boord, de KW 49 alleen met de bemanning, daar de genodigden weer teruggebracht waren naar Vlaardingen. Nu, twaalf jaar later, wordt de „Ant je" overgedragen met een motorver mogen van 1000 p.k., maar dit is dan ook een treiler. In de afgelopen jaren zijn tien oude schepen van de rederij vervangen door acht nieuwe. Met grote voldoening had de heer Meyering de afbouw van het vaartuig gevolgd en in vol vertrouwen nam hij het schip dan ook over. We hebben bij zonder prettige ervaringen met „De Dageraad", aldus spreker. Hij wenste schipper Bal goede vaart toe met zijn mannen. Namens de rederij vereniging Vuur baak sprak de heer B. G. Lammers zijn gelukwensen uit. Wethouder C. van der Plas deed dit namens het gemeente bestuur van Katwijk, dat met bijzon dere belangstelling de ontwikkeling van het visserijbedrijf volgt. Burge meester Duiker was tot zijn spijt ver hinderd de proefvaart mee te maken. De wethouder besloot zijn toespraak met de veel gehoorde wens dat de „Antje" nog eens in de haven van Kat wijk zou kunnen binnenlopen. De „Antje" is een prachtig schip van Tijdens de overdracht van de KW 49 memoreerde de heer J. H. Boot. direc teur van de scheepsbouwwerf „De Da geraad". dat het wel zeer snel is ge gaan met de bouw van dit schip. Op 22 mei ging het te water en ingewijden weten dan dat er nog heel wat moet gebeuren eer het kale casco een echt schip is geworden. Ieder heeft meege werkt om dit schip in zeven weken af te bouwen en daarvoor bracht hij zijn personeel hartelijk dank. Spreker dankte ook de commissarissen en di rectie van de rederij „Kennemerland" voor de opdracht en schipper C. Bal voor de adviezen. Met het uitspreken van de wens dat de .Antje' onder Gods zegen mag varen en rijk belaan met buit telkens de haven binnen mag lo pen. besloot de heer Boot zijn toe spraak De directeur van de „Kennemer land", de heer T. H- Meyering her innerde er aan dat dit het zevende schip is dat voor de rederij is ge bouwd bij „De Dageraad". Het eerste ging in 1947 te water een logger met een motorvermogen van 250 p.k.

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 3