Credimelo: sull'insalata ci vuole Salata di Duyvis! ...altijd goed! DOOR VOUEDIGE NUTTIGE VERBRANDING Douwe Egberts GELOOF ME: Minnaars van malse voorjaarssla weten het: op sla hóórt Salata! Want Salata, met zijn rijkdom aan geurige tuinkruiden zorgt precies voor dat pikante tintje, waar sla behoefte aan heeft. Bovendien is Salata de zuinigste slasaus: IV2 lepel per kropsla is al voldoende. Sla-liefhebbers... óp naar Salata Duyvls' Salata ls een lichte, kruidige saus (25% slaolie). Wlltu Iets romlgers. vraag dan Duyvis' Llvorno <50% slaolie). Houdt u van een volle, rijke smaak, neem dan Duyvis' mayonaise (80% slaolie), met GRATIS Italiaanse servettenl IIVORNO] Koninklijke Fabrieken T. Duyvis Jz. N. V. - Koog aid 1 PRIMO, de „padrone"9 tuinkruidenkenner no. ly roept u toe meer kracht.,, en meer kilometers op commando! Onweerstaanbaar dringt de mens de ruimte binnen. Sierlijke ruimteschepen schieten de sterren tegemoetvoortge stuwd door menselijke nieuwsgierigheid en nieuwe brandstoffen I U, als automobilist, kunt van deze koorts achtige ontwikkeling nu al de eerste vruch ten plukken. Het moderne Caltex platforming-procédé levert een zuivere benzine op, met een ongekend hoog rendement. Volledige energie, omdat neerslag door verbrandingsresten en daar mee gepaard gaande voortijdige ontsteking wordt voorkomen. U beschikt over méér kracht, en dus een fellere acceleratie, in elke situatie die dit nodig maakt. De motor loopt regelmatiger; u rijdt zuiniger en veiliger. Neem deze eenvoudige proef. Tank de eer ste 5000 km uitsluitend Caltex Platinum benzine - zonder eenmaal over te slaan. En zeg dan nog eens dat benzine maar benzine is... in deze dynamische wereld! CALTEX de fijne Engelse Melange! Zelfs de vogels pauzeren bij het kwinkeleren... zou dan een man niet af en toe in het zonnetje uitblazen? Wat brengt een kop krachtige, goed- gezette Pickwick Thee dan een verkwikking, een grote voorraad nieuwe moed! Pickwick Thee, de fijne Engelse Melange van Douwe Egberts munt uit door zijn kern achtige smaak, zijn zeldzaam opwekkende geur en zijn verlokkelijke kleur. Daarbij is Pickwick Thee uiterst royaal van afschenk. riUKWiUK theepot is verkrijgbaar tegen 750 Douwe Egberts waardepunten (of 650 voor de kleinere pot) 1. Tuit kan niet lekken 2. Ruime opening, dus gemakke lijk schoonmaken 3. Hoog kraagdekse! blijft stevig T *8 Voor elke spaarpot is een fijne verrassing voor Vader te koop. De winkelier zal graag helpen een keus te maken. Veel succes Er zijn immers sigaren in allerlei soorten en in allerlei prijzen.

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 10